Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-10, 20:59

Uramatyám! Very Happy most találkoztam ezzel a képpel először:
Bevásárlóközpont - Page 7 15894510

Mondjuk ez se semmi még most sem (még a preHiguain korszakból):

Bevásárlóközpont - Page 7 2015-010
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-10, 20:01

Storari meg a Milanban? Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-09, 23:12

Közben Agresti arról ír, hogy a klub hamarosan a nyárra kezd összpontosítani, terveznek, ahogy azt szokás. Ennek részeként lesz egy megbeszélés Allegri és a vezetőség között, hogy meggyőződjenek a Hal szándékairól. Nem szeretnének még egyszer ugyanabba a kútba esni mint az Conteval történt, szóval előre tudni akarják, hogy maradna vagy inkább távozna. Agnelliék tovább akarják folytatni vele a megkezdett munkát, s ha ezzel Allegri is egyetért, akkor szerződést hosszabbítanának vele. Ugyanakkor ha ellenkezőleg döntene Allegri, akkor Agresti szerint arra is fel van készülve a klub. Három jelöltet említ: Simeone, Jardim és Sousa. Ez a sorrend Agnelliék kívánságlistáján.

Agresti tényleg eléggé hiteles arc, szóval ha valakinek lehetnek jó információi, akkor az szerintem ő. Engem Simeone neve meglep a listán, aki jó szakember, de én személy szerint nem igazán kedvelem a múltja és az általa preferált játékstílus miatt sem. Egyébként nem hinném, hogy izé fanatikusként elvállalná a Juvét. Szerintem 2018-től ő lesz a hullarablók edzője. Jardim jó arc, s azzal a rettentően fiatal Monacoval zseniális amit művel évről-évre. Sousanak van Juvés múltja, mélyről lépegetett felfelé edzőként, a Fioval eléggé felemás. Érdekes, hogy Di Francesco neve lemaradt, aki szvsz ugyancsak tehetséges, ráadásul olasz. Ez utóbbi meg nem elhanyagolandó szempont, mindannyian tudjuk, mennyire fontos ez a klub számára. Nem véletlen, hogy 1970-től csupán két alkalommal irányította a klubot külföldi edző (Vycpalek és Deschamps).

A legjobb az lenne, ha egy szerződéshosszabbítás formájában elkötelezné magát Allegri a klub mellett.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-09, 20:08

Petike007 írta:
Tankcsapda írta:


Ahhoz képest Kolasinac (és Orsolini) leigazolásáról tárgyaltak Marottaék.

Erről Matolcsy is tud? Az újságíróknak van egy bullshit generátoruk, ami felbőg nyáron és januárban.

Én az elvileg szót már csak odaképzelem magamnak. Very Happy Időnként azért nemcsak pletyka, a bosnyák esetében kifejezetten remélem is. Nem lenne jó, ha Alex Sandro pótlását kórházi bérletesekkel akarnák megoldani.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-09, 19:55

Tankcsapda írta:
CsT írta:
Beppe szerint Evra távozásának esetén itt van nekünk Asa meg Mattiello is, így nem igazolunk balhátvédet.

Ahhoz képest Kolasinac (és Orsolini) leigazolásáról tárgyaltak Marottaék.

Erről Matolcsy is tud? Az újságíróknak van egy bullshit generátoruk, ami felbőg nyáron és januárban.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-09, 19:52

CsT írta:
Beppe szerint Evra távozásának esetén itt van nekünk Asa meg Mattiello is, így nem igazolunk balhátvédet.

Ahhoz képest Kolasinac (és Orsolini) leigazolásáról tárgyaltak Marottaék.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-09, 15:37

Beppe szerint Evra távozásának esetén itt van nekünk Asa meg Mattiello is, így nem igazolunk balhátvédet.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-08, 17:26

zetterberg40 írta:
Evraval kapcsolatban elsőként a Unitedet írták, ahol a későbbiekben az edzői stábban kapna helyet. Most meg már a Valenciat említik leginkább, ami eléggé érdekes. Bár ott meg épp tegnap mondott le a sportigazgató, ami ki tudja mennyiben változtat a kiszemelt játékosokkal (Evra mellett ugye Zazát is vinnék) folyamatban levő tárgyalásokon.

Már Hernanes is a palettán náluk. Egyébként Zaza a Fiorentinanál is kiköthet, ha Kalinicet elpasszolják Kínába. Ha oda adnánk el, akkor viszont lehetne valami opciót teremteni egy játékosukra (Vecino vagy Bernardeschi), cserébe persze elengedünk pár milliót Zaza árából.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-08, 15:44

Evraval kapcsolatban elsőként a Unitedet írták, ahol a későbbiekben az edzői stábban kapna helyet. Most meg már a Valenciat említik leginkább, ami eléggé érdekes. Bár ott meg épp tegnap mondott le a sportigazgató, ami ki tudja mennyiben változtat a kiszemelt játékosokkal (Evra mellett ugye Zazát is vinnék) folyamatban levő tárgyalásokon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-07, 23:36

Pogbáról először én is azt mondtam, hogy bizonyítson először az ifiben, aztán ez első meccse után, ültem és döbbentem néztem magam elé, hogy ez egy kibaszott zseni bazmeg.....ls az is lett.....kár érte!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-07, 22:31

LeRoi10 írta:
CsT írta:


Én például még a nevét sem hallottam soha! Very Happy

Nem is igen lehetett. Orsolini 3 héten belül ünnepli 20. szülinapját. 183 centis, jól megtermett szélső: gyors és technikás, amolyan Pjaca-féle. Az Ascoli 21 forduló után 12. a Serie B-ben. Az összes meccsen pályára lépett, az összjátékidő 76%-át (1454 perc) ott is töltve. Ez idő alatt 4 gólt illetve 4 gólpasszt jegyzett. Az Ascoli nagyjából a meccsek felét 4-3-3-ban játszotta, később tértek át a 4-2-3-1-re. Orsolini mindkét rendszerben játszott a jobb és a bal oldalon is. Nem az az igazi végig nyomon követett, kinevelt tehetség. Utánpótlás válogatott az ősszel volt először az U20-ban. Eddigi 3 meccsén 2 gólt szerzett.

Félreértés ne essék, én sem tudtam ki ő. Amit leírtam azt utánaolvasás után tettem, a youtube mixén kívül sosem láttam játszani. Kicsit erősnek érzem a szóban forgó 4-5 milliót. Ez márt azért nem az a tétel akit komolytalanul kölcsönözgetni lehet évekig. Jó lenne ha beválna de már most van a posztján egy mindössze 1,5 évvel idősebb, a posztján játszó beépítésre váró spíler. Úgy, hogy kissé szkeptikus vagyok az igazolásával. Mindenesetre az olasz nagyokon kívül elvileg a PSG is figyelte, ami azért talán jó jel.

Én is csak 1-2 videót láttam róla, ezért nem is akarom megítélni előre. Fiatal olasz, aki semmit nem bizonyított még, persze, hogy szkeptikus vagy. Én Pogba esetén is szkeptikus voltam, aztán kellett 5 meccs, és mindjárt elmúlt. Dybalanál kellett vagy fél év, mire elkezdte bizonyítani, hogy alkalmas Tévez pótlására. Sajnos ma már 4-5 millió igazán nem tétel, amikor a fizetéseknél a többszörösét kapják a játékosok, és nem feltétlenül csak az elit, akiknek igazán megérné ezt kiadni. De a lényeg, hogy meg kell becsülni, ha valakiért csak ennyit kell fizetni. Manapság már nem ekkora összegekről beszélünk olyan játékosok esetében is, akinek volt 2-3 jó meccse. Rincón nem egy előrelépést eredményező játékos - bár lehet, hogy alábecsüljük itt sokan -, de 8 milliót adtunk érte, ami áron aluli összeg volt, ennél többet is kérhettek volna érte. És ki tudja, lehet, hogy utólag a dupláját is kiadhattuk volna érte.
Fogunk mi még kiadni komoly összegeket játékosokért, elég, ha Verrattira gondolunk. Nyilván nem lesz könnyű, mert Párizsban utálnak minket Coman miatt, de amúgy meg ők elcsaklizták előlünk Verrattit...igaz, akkor lehet, nem jön Pogba, szóval mindegy igazából. A lényeg, hogy fogjuk még mondani, hogy ezt a játékost kevesebbért kellett volna leigazolni, de 4-5 millióért biztosan nem. Ennyiért vehetünk egy 25 éves, magyar bajnokságból éppen kitűnő, de az osztrák ligába már végleg beleolvadt játékost. Abból még nincs baj, ha csereembereket is nézünk, akikben papíron megvan a potenciál a kitörésre. Plusz nem rossz ajánlólevél, ha komoly olasz csapatok és a PSG is figyeli.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-07, 19:54

Azért Mattiellot most már kurvára tudom sajnálni. Jól mutatkozott be nálunk, aztán miután a Chievoban beverekedte magát a kezdőbe és nagyon jól is játszott, Ninja eltörte a lábát. Most, balbunkó hiányában arról szóltak a hírek, hogyha kezdő nem is lesz, holnap megkapja az esélyét. Erre ma edzésen eltörött az orra, keretben sincs.

Bármennyire is szimpi Mattiello azért a Masina/Kolasinac és a De Sciglio/Darmian duókból 1-1 játékost szívesen fogadnék. De sajnos arról szólnak a hírek, hogy Lichtivel nem csak, hogy tavaszra is számolunk de még hosszabbítunk is 1 évvel. Nem tudom, hogy minek és ez egyáltalán kinek jó. Dani Alves nem fog egy év után elmenni, Cuadradot lízingeljük, tuti marad ő is.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-07, 18:54

CsT írta:
Tankcsapda írta:
Közben elvileg megnyertük az Orsoliniért folytatott versenyfutást, és minket választ. Mit tudtok a srácról? Ennyire tehetséges, hogy akár már nyártól nálunk játsszon?

Én például még a nevét sem hallottam soha! Very Happy

Nem is igen lehetett. Orsolini 3 héten belül ünnepli 20. szülinapját. 183 centis, jól megtermett szélső: gyors és technikás, amolyan Pjaca-féle. Az Ascoli 21 forduló után 12. a Serie B-ben. Az összes meccsen pályára lépett, az összjátékidő 76%-át (1454 perc) ott is töltve. Ez idő alatt 4 gólt illetve 4 gólpasszt jegyzett. Az Ascoli nagyjából a meccsek felét 4-3-3-ban játszotta, később tértek át a 4-2-3-1-re. Orsolini mindkét rendszerben játszott a jobb és a bal oldalon is. Nem az az igazi végig nyomon követett, kinevelt tehetség. Utánpótlás válogatott az ősszel volt először az U20-ban. Eddigi 3 meccsén 2 gólt szerzett.

Félreértés ne essék, én sem tudtam ki ő. Amit leírtam azt utánaolvasás után tettem, a youtube mixén kívül sosem láttam játszani. Kicsit erősnek érzem a szóban forgó 4-5 milliót. Ez márt azért nem az a tétel akit komolytalanul kölcsönözgetni lehet évekig. Jó lenne ha beválna de már most van a posztján egy mindössze 1,5 évvel idősebb, a posztján játszó beépítésre váró spíler. Úgy, hogy kissé szkeptikus vagyok az igazolásával. Mindenesetre az olasz nagyokon kívül elvileg a PSG is figyelte, ami azért talán jó jel.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-07, 14:49

Tankcsapda írta:
Közben elvileg megnyertük az Orsoliniért folytatott versenyfutást, és minket választ. Mit tudtok a srácról? Ennyire tehetséges, hogy akár már nyártól nálunk játsszon?

Én például még a nevét sem hallottam soha! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-07, 10:43

Közben elvileg megnyertük az Orsoliniért folytatott versenyfutást, és minket választ. Mit tudtok a srácról? Ennyire tehetséges, hogy akár már nyártól nálunk játsszon?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-07, 10:11

kilopo írta:
CsT írta:
A vezetőségben meg áll a bál? Suspect Suspect

http://www.calciomercato.com/en/news/revealed-fiat-ceo-wants-to-overthrow-juventus-president-agnelli-41744

Ebből mennyi lehet igaz?

Nem tudom, de túl sok a nő a sztoriban. Csak bajt okoznak. moratti

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-06, 23:44

CsT írta:
A vezetőségben meg áll a bál? Suspect Suspect

http://www.calciomercato.com/en/news/revealed-fiat-ceo-wants-to-overthrow-juventus-president-agnelli-41744

Ebből mennyi lehet igaz?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-06, 20:00

A vezetőségben meg áll a bál? Suspect Suspect

http://www.calciomercato.com/en/news/revealed-fiat-ceo-wants-to-overthrow-juventus-president-agnelli-41744
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-06, 19:20

CsT írta:
Én sajnálnám ha távozna, Storari óta ő a mókamester az öltözőben. A jó nevű Masina is jelölt egyébként a posztjára. Very Happy

Váljunk meg tőle, de várjunk vele a szezon végéig. Lehet, hogy megvan a kezdő ember balhátvédbe, de nem lenne túl szerencsés télen lecserélni a helyettest. Ha mégis, akkor a felmerülő nevek közül Kolasinac lenne a legjobb megoldás, mivel lejár a szerződése. Egyébként ha a három felmerült opcióból jönne valaki, bárkinek örülnék, de a bosnyák egy nagyon olcsó lehetőség lenne, más kérdés, hogy De Sciglio és Masina is olasz, amit szintén szempontként kell kezelni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-06, 14:39

CsT írta:
A jó nevű Masina is jelölt egyébként a posztjára. Very Happy

neki nem csak a neve jó. felőlem simán jöhetne, lazán elpengetne szandi mögött.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-06, 12:35

http://index.hu/sport/futball/2017/01/06/eddig_tartott_az_eszement_koltekezes_a_kinai_futballban/

A lényeg, hogy be kell avatkozni, mert nem fenntartható a a tajvani költekezés.

Anno Drogba amikor elment álomfizuval kiderült, hogy nem fizették ki, de ígéretek voltak. Azóta sem változott semmi. Itt is a nagy reményekből nagy pofára esés lesz Karcsikának és Viccelnek is. Muhhahaaa
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-06, 12:01

Én sajnálnám ha távozna, Storari óta ő a mókamester az öltözőben. A jó nevű Masina is jelölt egyébként a posztjára. Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-06, 02:38

zetterberg40 írta:
Uncle Pat meg épp távozóban már most januárban. Agresti is ír a dologról. Remélem azért szezon végéig itt tudják tartani Kobráék.

Már Di Marzio is lehozta... MU-nál is tudják, hogy Pogbának is sokat jelentene. Az ő részükről jó döntés lenne. A mi részünkrőlagyon sajnálnám mert Evra személyisége talán jobban fog hiányozni mint a játéka. Igazi bajnok. A keret 2. legprofibb játékosának tartom (Buffon után). Bár ha tényleg kérte az átigazolását és tényleg el is igazol akkor ezt már vissza is szívnám. Nem lenne túl szép lépés.

A hírek szerint felmerült egy Zaza- De Sciglio csere lehetősége is. Egy az egyben nem annyira de alapjaiban jól hangzik. Olasz, 3 és 4 védős rendszerben is tud játszani, jobb és bal oldalon egyaránt. (Nála már csak Darmian lenne nagyobb fogás)

A másik célpont Kolasinac. Alapember a Schalkeban és a bosnyák válogatottban is, fiatal, jó felépítésű, nem lassú balhátvéd.

De azért várjuk ki a végét. Nagyon fura nekem ez az egész.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-05, 19:11

Uncle Pat meg épp távozóban már most januárban. Agresti is ír a dologról. Remélem azért szezon végéig itt tudják tartani Kobráék.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-05, 17:45

s4tch írta:
verratti szerintem is császár. mondjuk a mostani csapatból éppen pont nem ő hiányzik, hanem egy labdaszerző vadállat, aki ideális esetben támadásban is használható. egy verratti-marcsi-pjanic középpálya a legszoftosabb sor lenne, amit a világ valaha látott, pláne, ha rombuszban felnyomnánk pjanicot tq-ba, és belépne khedira mezz'alába.

tudom, hogy tolissót kerülgetjük a lyonból, de szerintem gonalons lenne az a játékos, akivel tényleg ki lennénk segítve. védekezésben abszolút top a csávó, nagyon pontosan passzol, csak annyi baj van vele, hogy nem néger lyon nevelés, ezért valószínűleg nem lenne könnyű elmozdítani.

Még a Lyon meccsek környékén nézegettem Gonalons statjait, az egyértelmű, hogy főnök védekezésben, de nem az a modern típusú boxtobox mint Vidal vagy Nainggolan, előrejátékban elég keveset nyújt (nyilván Verratti és Pjanic ezt kiegyensúlyozná). Verratti amúgy védekezésben is elég csinos statokat hoz, én megkockáztatom, hogy össze lehetne hozni egy kiegyensúlyozott 4231-et Verratti-Marcsi + Pjancsival, defenzívebb alternatívának meg a rombusz):
Bevásárlóközpont - Page 7 Mv10
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-05, 16:13

verratti szerintem is császár. mondjuk a mostani csapatból éppen pont nem ő hiányzik, hanem egy labdaszerző vadállat, aki ideális esetben támadásban is használható. egy verratti-marcsi-pjanic középpálya a legszoftosabb sor lenne, amit a világ valaha látott, pláne, ha rombuszban felnyomnánk pjanicot tq-ba, és belépne khedira mezz'alába.

tudom, hogy tolissót kerülgetjük a lyonból, de szerintem gonalons lenne az a játékos, akivel tényleg ki lennénk segítve. védekezésben abszolút top a csávó, nagyon pontosan passzol, csak annyi baj van vele, hogy nem néger lyon nevelés, ezért valószínűleg nem lenne könnyű elmozdítani.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-05, 14:44

CsT írta:
Állítólag Verratiért a Bayernnel kell harcolni, mert Ancselotti is szerelmes belé, mondjuk én túl nagy összeget nem adnék érte, nálam ő azért nem akkora spíler, statjai jók, de amikor nagy ritkán megnézek egy  péesgé meccset, akkor mindig kurvagyenge....

Szerintem már a Pescara meccseken is penge volt. Pont az a spiler lenne akiert megeri kicsengetni irrealis összegeket - raadasul a kora miatt hosszu idore megoldhatja a kozeppalya kreativitasat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-05, 12:48

Állítólag Verratiért a Bayernnel kell harcolni, mert Ancselotti is szerelmes belé, mondjuk én túl nagy összeget nem adnék érte, nálam ő azért nem akkora spíler, statjai jók, de amikor nagy ritkán megnézek egy péesgé meccset, akkor mindig kurvagyenge....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-05, 00:13

A klubközeli és megbízható Agresti a VS-nek:

- Verratti's negotiations would be difficult. Juventus is not on good terms with PSG.
- Banega was perhaps proposed to Juve but he isn't the profile that Juve are looking for. Sandro is not for sale.
- Hernanes, Lemina & Asamoah could be sold in June. Juve are interested in Tolisso & Dahoud.
- Mandragora is close to joining Pescara, but his transfer is stalled because of his physical conditions.
- Lichtsteiner's situation is complicated. James is an offensive player, Juve's intention is to improve the midfield.
- I think Lirola will complete his two years at Sassuolo before returning to Juve.
- Kessie is no longer a target for Juventus.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-04, 19:06

Petike007 írta:
CsT írta:


Verratti megszerzése kurva nehéz....nekem se sikerül a Pes 2017-ben! Smile

Plusz nem is igazán sunáznak minket, az irániak, miután Conant elhoztuk ingyen tőlük.

Matiudi üzlet is emiatt lett blokkolva a nyáron, nem hiszem azóta jobban szeretnének minket. Bár lehet azóta küldtünk nekik kecskéket, és megenyhültek volna?

Nyilván. Ahhoz, hogy leigazoljuk magának Verrattinak kell hosszan és kitartóan nyavalyogni. Arra régóta kiváncsi vagyok, hogy a PSGre mikor/hogy lesz hatással, hogy a katariaknak elfogyott a pénzük.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-01-04, 17:13

CsT írta:
Krisz írta:


Azt mondjuk nem tudom, hogy minek nekik, de legalább Verratti felszabadul Smile

Verratti megszerzése kurva nehéz....nekem se sikerül a Pes 2017-ben! Smile

Plusz nem is igazán sunáznak minket, az irániak, miután Conant elhoztuk ingyen tőlük.

Matiudi üzlet is emiatt lett blokkolva a nyáron, nem hiszem azóta jobban szeretnének minket. Bár lehet azóta küldtünk nekik kecskéket, és megenyhültek volna?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: