Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-04, 17:13

CsT írta:
Krisz írta:


Azt mondjuk nem tudom, hogy minek nekik, de legalább Verratti felszabadul Smile

Verratti megszerzése kurva nehéz....nekem se sikerül a Pes 2017-ben! Smile

Plusz nem is igazán sunáznak minket, az irániak, miután Conant elhoztuk ingyen tőlük.

Matiudi üzlet is emiatt lett blokkolva a nyáron, nem hiszem azóta jobban szeretnének minket. Bár lehet azóta küldtünk nekik kecskéket, és megenyhültek volna?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-04, 13:16

Krisz írta:
_DREAM_ írta:


Félek, hogy karcsú lesz ez a középpálya a BL-be. 

Draxler meg PSG? Egy pár éve rá voltunk izgulva, nem?

Azt mondjuk nem tudom, hogy minek nekik, de legalább Verratti felszabadul Smile

Verratti megszerzése kurva nehéz....nekem se sikerül a Pes 2017-ben! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-04, 12:59

Yesterday it was announced that Tomás Rincón had officially joined Juventus, becoming the first Venezuelan player ever to represent the Bianconeri. However, in order to do so, the midfielder refused a lucrative offer from a Chinese club that would have paid both him and his agent far more than the deal with the Serie A champions.
Having seen their Super League rivals splash huge fees and wages on the likes of Oscar and Carlos Tevez, Henan Jianye FC approached Rincón in December. They offered him far superior deal and he was certainly interested in exploring the opportunity, only to quickly refuse when Juventus came calling later in the month.
“This is a dream come true,” the 28-year-old told reporters at his inaugural press conference. “I want to thank Juventus for the confidence they’ve shown in me. Everything happened very quickly but when I heard the club’s name there was no doubt in my mind – they play to win here and that’s what I work for every day.”
So the Old Lady may have lost Axel Witsel after his head was turned by the massive salary he could earn in China, but thankfully El General has other priorities.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-04, 12:21

Very Happy sajnos kurvára nem egy poszt a kettő...

egyébként draxlerrel kapcsolatban nemrég nyilatkozta marotta, hogy bár jó játékos, de a tavaly nyári téma annyira nem tetszett neki, hogy ha draxler ingyen vállalná a fellépést, akkor sem jöhetne juventusba. kár, hogy vidal és tevez eladásakor nem volt ilyen karakán az öreg.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 22:32

_DREAM_ írta:
Krisz írta:
Morata nyilatkozat

A mercatonk kész, Gagliardini sosem volt célpont, nincs semmi probléma Dybala hosszabbitasaval dolgoznak rajta (asszem a a nyáron szennylappá silányult GDS dobta be, hogy nem akar hosszabbítani).

Félek, hogy karcsú lesz ez a középpálya a BL-be. 

Draxler meg PSG? Egy pár éve rá voltunk izgulva, nem?

Azt mondjuk nem tudom, hogy minek nekik, de legalább Verratti felszabadul Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 21:44

_DREAM_ írta:
Krisz írta:
Morata nyilatkozat

A mercatonk kész, Gagliardini sosem volt célpont, nincs semmi probléma Dybala hosszabbitasaval dolgoznak rajta (asszem a a nyáron szennylappá silányult GDS dobta be, hogy nem akar hosszabbítani).

Félek, hogy karcsú lesz ez a középpálya a BL-be. 

Draxler meg PSG? Egy pár éve rá voltunk izgulva, nem?

Ja, csak ő nem izgult ránk, azt mondta a Wolfsburg jobb csapat! Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2646
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 21:02

Krisz írta:
Morata nyilatkozat

A mercatonk kész, Gagliardini sosem volt célpont, nincs semmi probléma Dybala hosszabbitasaval dolgoznak rajta (asszem a a nyáron szennylappá silányult GDS dobta be, hogy nem akar hosszabbítani).

Félek, hogy karcsú lesz ez a középpálya a BL-be. 

Draxler meg PSG? Egy pár éve rá voltunk izgulva, nem?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 18:22

Morata nyilatkozat

A mercatonk kész, Gagliardini sosem volt célpont, nincs semmi probléma Dybala hosszabbitasaval dolgoznak rajta (asszem a a nyáron szennylappá silányult GDS dobta be, hogy nem akar hosszabbítani).
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 17:03

Erre kellett a dela,minek aranylabda!!


_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 15:14

Petike007 írta:
Ami nagyon tetszett, Neuer reakciója, hogy mennyi esélye van az aranylabdán. "Nekem nincsen olyan szponzori hátterem mint a másik két névnek, így úgy érzem sansztalan vagyok".

Simán Face Like-ok alapján ki lehetne osztani a győztesnek járó díjat, mit kell tökölni mindenféle gálával meg mindennel?

=Elkurvult a világ.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 13:43

s4tch írta:
...és egy csomóan nem kapták meg, pedig nem egyszer felértek a csúcsra, lásd dp, buffon vagy mondjuk sergio ramos, busquets, iniesta és a többiek.

számomra vicc kategória, hogy pogba aranylabdás szeretne lenni. van még rá vagy 8-10 éve, de enélkül is simán teljes lehet a karrierje. a helyében inkább bl-t, eb-t, vb-t szeretnék nyerni, nem egy népszerűségi versenyt.

Ami nagyon tetszett, Neuer reakciója, hogy mennyi esélye van az aranylabdán. "Nekem nincsen olyan szponzori hátterem mint a másik két névnek, így úgy érzem sansztalan vagyok".

Simán Face Like-ok alapján ki lehetne osztani a győztesnek járó díjat, mit kell tökölni mindenféle gálával meg mindennel?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 13:22

...és egy csomóan nem kapták meg, pedig nem egyszer felértek a csúcsra, lásd dp, buffon vagy mondjuk sergio ramos, busquets, iniesta és a többiek.

számomra vicc kategória, hogy pogba aranylabdás szeretne lenni. van még rá vagy 8-10 éve, de enélkül is simán teljes lehet a karrierje. a helyében inkább bl-t, eb-t, vb-t szeretnék nyerni, nem egy népszerűségi versenyt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 13:01

s4tch írta:

és ez lenne a szakma csúcsa egy focistánál? ezek szerint del piero világbajnokként, bl-győztesként, sokszoros olasz bajnokként sosem ért fel a csúcsra?

Én nem azt mondtam hogy ez nem faszság, de szerintem ő ezt így gondolja. Az eredeti kontextusban meg arról volt szó, hogy kinek mi a célja a karrierjével. Egyébként a VB/EB, BL, bajnoki címek valamilyen szinten az aranylabda feltetelei is. Mielőtt elkurvult a világ az aranylabda szerintem megtestesitette a karrier csúcsát, mivel tobbnyire tenyleg olyanok kapták meg akik abban az évben valóban a legjobbak voltak pl Nedved, ellenpélda meg Owen.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 10:50

Közben a pampák bikája hivatalos, de nem kölcsönbe hanem végleg, 8 milla + 1 millió opció. Az orvosi vizsgálatokat elnézve megjött az izom a kpra, a többit meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 08:27

Krisz írta:
...Én ugy gondolom, hogy az ő elsődleges célja továbbra is az aranylabda, minden más járulékos...

és ez lenne a szakma csúcsa egy focistánál? ezek szerint del piero világbajnokként, bl-győztesként, sokszoros olasz bajnokként sosem ért fel a csúcsra?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 08:06

Pogbát szerintem behülyítette a pizzás, hogy igazoljon el, ő lesz a legdrágább játékos, aztán majd a szpesölvannal újra fölvirágoztatják a MU-t és ő lesz a sztár...aztán lehet az lesz belőle, hogy a BL himnuszt évekig csak a tv-ből hallja! Smile Szakmailag meg nem hiszem, hogy előre lehet lépni (főleg az aranylabda irányába) BL nélkül. Én szurkolok neki, hogy ne jöjjön össze! lol!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-03, 07:47

Tankcsapda írta:

Én figyelembe veszem, csak ilyen esetekben, mint mondjuk Witselnél, nehéz elfogadni, hogy már szinte le volt zsírozva az igazolás, csak az ideje volt kérdéses, erre egy huszadrangú klub szépen elorozza előlünk. Bár az is igaz, mióta van der Vaart Valencia-mezzel pózolt, és végül a Realban kötött ki, nem kell meglepődni semmin.

Nem rossz ez a hármas csoportosítás, de talán nem Pogbat kellett volna a színtiszta szakmai motivációra megemlíteni. Őt Ibra és CR közé kellene sorolni, viszont még közel sem tart ott, mint ők, ráadásul a MU-ba való visszaigazolás...nem volt szakmai előrelépés, akárhonnan is nézzük.

Hát a mai világban már csak a szerződések számítanak. Az meg hogy a médiában mit üzenget az tényleg 0 súllyal bír. Én úgy gondolom hogy mi sem törtük magunkat annyira, ha annyira kellett volna nekünk már novemberben lezsíroztuk volna.

Egyébként én is szeretem a csapatunkat az univerzum középpontjának tekinteni, de a MU-ba való visszaigazolást úgy kezeli mindenki, mintha a Crotoneba ment volna. Szerintem a MU kerete hasonló kvalitású és egy ilyen történelmű illetve pénzügyi háttérrel rendelkező klubtól reális elvárni hogy 1-2 éven belül helyre rázza magát. Emellett ismét hangsúlyoznám a PL marketingjét, meg merem kockáztatni, hogy a világ felének a szemében van a PL alatta egy kurva nagy űr, majd jönnek a spanyolok aztán a többi (ezt is mantrázom evek ota, amikor mindenki pezsgőt bont amikor kizug a Roma meg a Napolyi Europabol - nekunk ez nem erdekunk, egy erősebb, jobban kirakatban lévő olasz foci fontosabb). Pogba az angol miliőből jött ide simán el tudom képzelni hogy nála a PL a csúcs. Ha meg tudod hogy kurvajó vagy, akkor elvárod azt is, hogy kurvajól megfizessenek, ez összekombinálva a geci ügynökével szerintem bőven eleg hogy a MUba vágyjon. Én ugy gondolom, hogy az ő elsődleges célja továbbra is az aranylabda, minden más járulékos - egy muszlim kölyöktől ezt is várnám el.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-02, 20:28

Krisz írta:
Tankcsapda írta:


Én csak azt írtam, hogy hatalmas lehetőségtől vágja el magát. Mindegy, kinek drukkolt korábban, neki egy Juventus-szintű klub vissza nem térő opció. Jobb csapatba nem kerülne, mert akik erősebbek is, oda már nem férne be. Anyagilag nyilván jól járna, mert megkereshet annyit egy év alatt, mint nálunk 4 alatt, nagyon nagy különbség.

Nyilván nincs olyan, aki egy négyszeres fizetést visszautasítana...ha nem lenne ott az az apróság, hogy rangos címeket nyerhetne az egyiknél, míg a másiknál csak focizgatna igazi kihívás nélkül. Ez a borzasztó, hogy ennyire kizárólagosan csak a pénz van a középpontban, a szakmai oldala már nem is számít az opcióknak. Ha esetleg meggondolná magát, nem szóltam semmit, de sok esély nincs rá.

Én Cristiano Ronaldot nem kedvelem, de ilyen alapon neki is Kínába kellene igazolnia. Évi több, mint 100 milliós fizetés egy olyan játékosnak, aki már mindent megnyert. Neki is kb. a négyszeresét ajánlották, és ő ráadásul már mindent megnyert. Tevez is érdekes, mert ő csak a Bocat akarta másfél éve, de ő legalább már tényleg csak levezetni megy.

Ha visszautasítja a 18 milliót akkor nem vágja el hatalmas lehetőségtől magát?
Az a baj, hogy nem veszed figyelembe, hogy ez mindenekelőtt egy munka, megélhetés. Mindenki mást akar elérni az életben és mindenkinél más az energia amit hajlandó belefektetni. Van aki szakmailag akar feljutni a csúcsra (pl. Pogba), van aki jól akar keresni egy biztos, kevés kihívást és rizikót jelentő helyen (pl. Di Natale), van akit a szakmai elismerés egyáltalán nem érdekel csak jól meg akarja szedni magát majd 30-40 évig császárként élni úgy hogy egy dekát nem dolgozik (pl Dzsudzsák és minden bizonnyal Witsel is ilyen, a Zenitet sem szakmai megfontolásból választhatta) és persze van az igazi rock'n'rolla aki mindet akarja (pl. Zlatan vagy CR). Ugyanezekre simán tudnék mondani nem focis példákat is, így működik az ember.

CR azért nem megy Kínába, mert ő egy bazi nagy marketing gépezet, 31 évesen, ereje teljében meg a saját birodalmát rombolná le ezzel a lépéssel - gyakorlatilag nem érné meg. Meg ő is egy igazi rock'n'rolla, kell neki a pénz és a trófea is. A kínai piacról így is biztosan megvan a csinos bevétele, ha meg 5 év múlva megunja a témát vagy csak levezetne, akkor simán elmehet oda haknizni valószínűleg még több pénzért. A fizikai adottságai miatt - ahogyan Zlatannak is - a kor egyáltalán nem számít én azt is meg merem kockáztatni, hogy CR akkor is bőven játszani fog még amikor Messi már rég visszavonult. Ronaldinho már akkor kiégett volt amikor a Milanba igazolt (28 évesen), Barzagli karrierje meg kb akkor indult be amikor hozzánk igazolt, 30 évesen. Ezt a kor témát statisztikailag tényleg csak nagyon felületesen kell figyelembe venni, főleg amikor az egész csapatra vetítik. Pl ha tőlünk kivesszük Buffont, Barzat meg Evrat, akkor van egy fiatal/jó korban lévő csapatunk, és felesleges kongatni a vészharangokat, mert nyilván Buffon pótlása necces (ő mondjuk gyakorlatilag biztos még két évig a legmagasabb szinten), de Barza és Evra mögött/előtt már ott vannak a fiatalok.

Én figyelembe veszem, csak ilyen esetekben, mint mondjuk Witselnél, nehéz elfogadni, hogy már szinte le volt zsírozva az igazolás, csak az ideje volt kérdéses, erre egy huszadrangú klub szépen elorozza előlünk. Bár az is igaz, mióta van der Vaart Valencia-mezzel pózolt, és végül a Realban kötött ki, nem kell meglepődni semmin.

Nem rossz ez a hármas csoportosítás, de talán nem Pogbat kellett volna a színtiszta szakmai motivációra megemlíteni. Őt Ibra és CR közé kellene sorolni, viszont még közel sem tart ott, mint ők, ráadásul a MU-ba való visszaigazolás...nem volt szakmai előrelépés, akárhonnan is nézzük.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-02, 16:13

Közben Zazát egy jótállási jeggyel visszaküldte a West Bromvich....szerintük gyári hibás. Én Viccelért nem ejtek könnyeket, max azért örültem volna, mert olcsón jön, és hatha jobb lesz Khediránál...de szerintem nagy erősítést nem jelentett volna. Szerintem Ringóval így véget is ért a téli mercato. Bár a Tutto szerint Gustavo,Tolisso és/vagy N'Zonzi is érkezhet.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-02, 16:04

Petike007 írta:
Mandragora (ő még él, nagy tehetség volt de egy jó ideje semmi hír róla).

Nagyjából mostanra épült fel a sérüléséből, egyébként pedig friss hír, hogy a Pescarahoz kerül.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-02, 14:25

s4tch írta:
a többivel nagyjából egyetértek, de...

Krisz írta:
...Van aki szakmailag akar feljutni a csúcsra (pl. Pogba)...

ez abból derült ki, hogy szakmailag visszalépett?

Ez az ő ambícióin nem változtat. A PLnek olyan jo a marketingje hogy ott feljebb lepes jatszani egy EL csapatban is. Nyilvan nonsennse de a bajnoksag biztosan kiegyenlitettebb, a kiscsapatok is jol el vannak eresztve es erosebbek (ez persze nem azt jelenti hogy egy 10 embberel bekkelo Chievot könnyebb leverni mint egy Burnleyt). Meg könnyebb aranylabdat nyerni is.elephant
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-02, 11:00

zetterberg40 írta:
Hacsak nem történik váratlan fordulat, akkor Gagliardinit az izé szerzi meg.

Szóval szerintem Hernyó marad, nyáron nagytakarítás a középpályán, és rá kell menni két minőségi emberre.

Ez a N'Zonzi, Tolisso, Dahoud, Bakayoko vonal jónak tűnik, illetve nekem a lipcsei Naby Keita játéka is tetszik.

Gagliardini-t semmivel sem tartom jobbnak, mint a mi fiatal középályásainkat. (Stura, Lemina, Mandragora (ő még él, nagy tehetség volt de egy jó ideje semmi hír róla).

Nekem szimpatikusabb Matolcsy, hogy nem megy bele az ilyen licitekbe. Vegyék meg 25 Milláért a semmit sem bizonyított játékosokat, lelkük rajta a nyár bajnokai jók ebben. Megjegyezném, hogy Pjanic jött ennyiért (kb), és szerintem nem egy szint Gagliardinivel (legalábbis egyelőre biztos nem).

A középpályánkra érkezik Bentancour, mellé maximum egy ember fog szerintem jönni, kettőt nem tartok reálisnak, viszont szerintem ő egy nemzetközi mércével nézve is jó játékos lesz. (remélem nem egy Khedira 2.0 bár nyert BL-t VB-t az eredményei megkérdőjelezhetetlenek)

Ha Sturaro kap elég bizalmat meg fogja hálálni, hatalmas szíve van, és annyira nem suta, mint sokan látják. Játszani kell neki, és jó lesz.

Nyáron a legnagyobb erősítés az lenne, ha Khedira elmenne Kínába. Twisted Evil

Rincon-ra visszatérve, az, hogy ennyi idős semmit sem jelent (Materazzi 28 évesen robbant be Toni, Grosso, Prso vagy Klose sem volt korán érő játékos. Ha hasznos lesz, akkor jó hogy jött, ha nem sokat nem vesztünk vele. Nekem jó előérzeteim vannak. Szőrös sokat ütközik kockás a hasa. Mi kell még?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-02, 09:16

Hacsak nem történik váratlan fordulat, akkor Gagliardinit az izé szerzi meg.

Szóval szerintem Hernyó marad, nyáron nagytakarítás a középpályán, és rá kell menni két minőségi emberre.

Ez a N'Zonzi, Tolisso, Dahoud, Bakayoko vonal jónak tűnik, illetve nekem a lipcsei Naby Keita játéka is tetszik.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-02, 08:14

a többivel nagyjából egyetértek, de...

Krisz írta:
...Van aki szakmailag akar feljutni a csúcsra (pl. Pogba)...

ez abból derült ki, hogy szakmailag visszalépett?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-01, 23:52

Witsel végül nem a Shanghaiba, hanem a Cannavaro vezette Tianjinba igazolt 3 évre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-01, 21:06

Tankcsapda írta:
kilopo írta:
4.5 milliót €-t egy átlagember egész életében nem keres, neki viszont nem lenne jelentős előrelépés (gondolom).

Mindenkinek a saját szintjén érdemes feltenni a kérdést, hogy ha téged megkeresne 2 cég, és az egyik négyszer akkora fizetést adna, mint a másik, akkor melyiket választanád?
Volt már erről itt szó korábban is. Én könnyen mondhatom, hogy persze, nekem a megélhetésért kell dolgozni, így nyilván a több fizetést választanám, de milyen jó lenne a 4.5 millió és biztos nem mennék el Kínába. Azonban neki más az életszínvonala, máshoz szokott, ne a saját szemszögedből nézd a 4.5-t. Könnyen lehet, hogy el sem tudja képzelni, hogy hogyan lehet kijönni havi 200 000€ nettó fizetés alatt. (mondtam egy számot.)

Nyilván. Ha kispöcs kora óta az lett volna élete vágya, hogy zebra legyen, akkor idejönne bármennyiért, de nem tudom hány ilyen, ezen a szinten lévő nem olasz játékos van.

Én csak azt írtam, hogy hatalmas lehetőségtől vágja el magát. Mindegy, kinek drukkolt korábban, neki egy Juventus-szintű klub vissza nem térő opció. Jobb csapatba nem kerülne, mert akik erősebbek is, oda már nem férne be. Anyagilag nyilván jól járna, mert megkereshet annyit egy év alatt, mint nálunk 4 alatt, nagyon nagy különbség.

Nyilván nincs olyan, aki egy négyszeres fizetést visszautasítana...ha nem lenne ott az az apróság, hogy rangos címeket nyerhetne az egyiknél, míg a másiknál csak focizgatna igazi kihívás nélkül. Ez a borzasztó, hogy ennyire kizárólagosan csak a pénz van a középpontban, a szakmai oldala már nem is számít az opcióknak. Ha esetleg meggondolná magát, nem szóltam semmit, de sok esély nincs rá.

Én Cristiano Ronaldot nem kedvelem, de ilyen alapon neki is Kínába kellene igazolnia. Évi több, mint 100 milliós fizetés egy olyan játékosnak, aki már mindent megnyert. Neki is kb. a négyszeresét ajánlották, és ő ráadásul már mindent megnyert. Tevez is érdekes, mert ő csak a Bocat akarta másfél éve, de ő legalább már tényleg csak levezetni megy.

Ha visszautasítja a 18 milliót akkor nem vágja el hatalmas lehetőségtől magát?
Az a baj, hogy nem veszed figyelembe, hogy ez mindenekelőtt egy munka, megélhetés. Mindenki mást akar elérni az életben és mindenkinél más az energia amit hajlandó belefektetni. Van aki szakmailag akar feljutni a csúcsra (pl. Pogba), van aki jól akar keresni egy biztos, kevés kihívást és rizikót jelentő helyen (pl. Di Natale), van akit a szakmai elismerés egyáltalán nem érdekel csak jól meg akarja szedni magát majd 30-40 évig császárként élni úgy hogy egy dekát nem dolgozik (pl Dzsudzsák és minden bizonnyal Witsel is ilyen, a Zenitet sem szakmai megfontolásból választhatta) és persze van az igazi rock'n'rolla aki mindet akarja (pl. Zlatan vagy CR). Ugyanezekre simán tudnék mondani nem focis példákat is, így működik az ember.

CR azért nem megy Kínába, mert ő egy bazi nagy marketing gépezet, 31 évesen, ereje teljében meg a saját birodalmát rombolná le ezzel a lépéssel - gyakorlatilag nem érné meg. Meg ő is egy igazi rock'n'rolla, kell neki a pénz és a trófea is. A kínai piacról így is biztosan megvan a csinos bevétele, ha meg 5 év múlva megunja a témát vagy csak levezetne, akkor simán elmehet oda haknizni valószínűleg még több pénzért. A fizikai adottságai miatt - ahogyan Zlatannak is - a kor egyáltalán nem számít én azt is meg merem kockáztatni, hogy CR akkor is bőven játszani fog még amikor Messi már rég visszavonult. Ronaldinho már akkor kiégett volt amikor a Milanba igazolt (28 évesen), Barzagli karrierje meg kb akkor indult be amikor hozzánk igazolt, 30 évesen. Ezt a kor témát statisztikailag tényleg csak nagyon felületesen kell figyelembe venni, főleg amikor az egész csapatra vetítik. Pl ha tőlünk kivesszük Buffont, Barzat meg Evrat, akkor van egy fiatal/jó korban lévő csapatunk, és felesleges kongatni a vészharangokat, mert nyilván Buffon pótlása necces (ő mondjuk gyakorlatilag biztos még két évig a legmagasabb szinten), de Barza és Evra mögött/előtt már ott vannak a fiatalok.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-01-01, 16:45

kilopo írta:
4.5 milliót €-t egy átlagember egész életében nem keres, neki viszont nem lenne jelentős előrelépés (gondolom).

Mindenkinek a saját szintjén érdemes feltenni a kérdést, hogy ha téged megkeresne 2 cég, és az egyik négyszer akkora fizetést adna, mint a másik, akkor melyiket választanád?
Volt már erről itt szó korábban is. Én könnyen mondhatom, hogy persze, nekem a megélhetésért kell dolgozni, így nyilván a több fizetést választanám, de milyen jó lenne a 4.5 millió és biztos nem mennék el Kínába. Azonban neki más az életszínvonala, máshoz szokott, ne a saját szemszögedből nézd a 4.5-t. Könnyen lehet, hogy el sem tudja képzelni, hogy hogyan lehet kijönni havi 200 000€ nettó fizetés alatt. (mondtam egy számot.)

Nyilván. Ha kispöcs kora óta az lett volna élete vágya, hogy zebra legyen, akkor idejönne bármennyiért, de nem tudom hány ilyen, ezen a szinten lévő nem olasz játékos van.

Én csak azt írtam, hogy hatalmas lehetőségtől vágja el magát. Mindegy, kinek drukkolt korábban, neki egy Juventus-szintű klub vissza nem térő opció. Jobb csapatba nem kerülne, mert akik erősebbek is, oda már nem férne be. Anyagilag nyilván jól járna, mert megkereshet annyit egy év alatt, mint nálunk 4 alatt, nagyon nagy különbség.

Nyilván nincs olyan, aki egy négyszeres fizetést visszautasítana...ha nem lenne ott az az apróság, hogy rangos címeket nyerhetne az egyiknél, míg a másiknál csak focizgatna igazi kihívás nélkül. Ez a borzasztó, hogy ennyire kizárólagosan csak a pénz van a középpontban, a szakmai oldala már nem is számít az opcióknak. Ha esetleg meggondolná magát, nem szóltam semmit, de sok esély nincs rá.

Én Cristiano Ronaldot nem kedvelem, de ilyen alapon neki is Kínába kellene igazolnia. Évi több, mint 100 milliós fizetés egy olyan játékosnak, aki már mindent megnyert. Neki is kb. a négyszeresét ajánlották, és ő ráadásul már mindent megnyert. Tevez is érdekes, mert ő csak a Bocat akarta másfél éve, de ő legalább már tényleg csak levezetni megy.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-12-31, 17:23

4.5 milliót €-t egy átlagember egész életében nem keres, neki viszont nem lenne jelentős előrelépés (gondolom).

Mindenkinek a saját szintjén érdemes feltenni a kérdést, hogy ha téged megkeresne 2 cég, és az egyik négyszer akkora fizetést adna, mint a másik, akkor melyiket választanád?
Volt már erről itt szó korábban is. Én könnyen mondhatom, hogy persze, nekem a megélhetésért kell dolgozni, így nyilván a több fizetést választanám, de milyen jó lenne a 4.5 millió és biztos nem mennék el Kínába. Azonban neki más az életszínvonala, máshoz szokott, ne a saját szemszögedből nézd a 4.5-t. Könnyen lehet, hogy el sem tudja képzelni, hogy hogyan lehet kijönni havi 200 000€ nettó fizetés alatt. (mondtam egy számot.)

Nyilván. Ha kispöcs kora óta az lett volna élete vágya, hogy zebra legyen, akkor idejönne bármennyiért, de nem tudom hány ilyen, ezen a szinten lévő nem olasz játékos van.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-12-31, 15:03

kilopo írta:
CsT írta:
Kérdés mit gondol Lemina, mert eddig is alig játszott most meg igazolunk min 1 embert a posztjára...

Majd nyár elején megkérdezik, hogy mit gondol. Addig kuss van és munka.

Witsel: három-négyszeres fizetésért sokunk eladná a lelkét szerintem.

Meglehet, de azért Witsel esetében mégis kevésbé érthető. Nemsokára 28 lesz, és kapott egy olyan lehetőséget, amiért kb. a pályafutását megkezdte, egy BL-címre törő csapat tagja lehetne. 18 milliós fizetés, egykori edzőjével dolgozhatna együtt, ez jól hangzik. És lehet, hogy csak én vagyok ennyire maradi, de 4,5 millió €-ból is igencsak nagy lábon lehet élni, és nyugodtabban el tudnám viselni a 18 milliós fizetés hiányát, ha közben tudom, hogy a pályafutásom legszebb éveim jönnének, mint annak a meglétét a tudattal, hogy most vágtam el magam egy hatalmas lehetőségtől. Ha már harmincon túl lenne, megérteném, de így nem igazán. Egyébként ha elfogadja a kínai ajánlatot, akkor ne igazán szomorkodjunk a hiánya miatt.

Egyébként Gagliardini is célpont, de az Atalanta csak nyáron adná. Kevesebbet játszott ugyan, de arányában jobbak a statjai Kessiénél.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-12-31, 14:36

CsT írta:
Kérdés mit gondol Lemina, mert eddig is alig játszott most meg igazolunk min 1 embert a posztjára...

Majd nyár elején megkérdezik, hogy mit gondol. Addig kuss van és munka.

Witsel: három-négyszeres fizetésért sokunk eladná a lelkét szerintem.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2016-12-31, 13:38

CsT írta:
Úgy tűnik afro a pénzt választotta a foci helyett...

Annyira nem meglepő, miután 23 évesen már döntött hasonlóan. Ugyanakkor szerintem az sem biztos, hogy annyira akarták őt Marottáék. Nekem úgy tűnik, hogy leginkább ingyen akarták, talán ezért is tartotta magát ez a 6 milliós ajánlat. Ez lehetett a plafon, amit szántak rá, lévén a 4,5 milliós fizetéssel a legjobban kereső játékosaink közé került volna kapásból.

Úgy tippelem, hogy így most már Hernyó marad Rincón érkezésével is, s ezzel lezárva a januári mercato. Gagliardini lehet még halvány opció, de januárban nem akarja elengedni az Atalanta.

Szeretném azt hinni, hogy nyáron nagyot robbant a vezetőség és két minőségi középpályás érkezik.

Közben már Trapattoni is kezdi, hogy szerinte Allegri hamarosan külföldre igazol, ahol kiteljesedhet (Arsenal, Barca)...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: