Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-31, 13:38

CsT írta:
Úgy tűnik afro a pénzt választotta a foci helyett...

Annyira nem meglepő, miután 23 évesen már döntött hasonlóan. Ugyanakkor szerintem az sem biztos, hogy annyira akarták őt Marottáék. Nekem úgy tűnik, hogy leginkább ingyen akarták, talán ezért is tartotta magát ez a 6 milliós ajánlat. Ez lehetett a plafon, amit szántak rá, lévén a 4,5 milliós fizetéssel a legjobban kereső játékosaink közé került volna kapásból.

Úgy tippelem, hogy így most már Hernyó marad Rincón érkezésével is, s ezzel lezárva a januári mercato. Gagliardini lehet még halvány opció, de januárban nem akarja elengedni az Atalanta.

Szeretném azt hinni, hogy nyáron nagyot robbant a vezetőség és két minőségi középpályás érkezik.

Közben már Trapattoni is kezdi, hogy szerinte Allegri hamarosan külföldre igazol, ahol kiteljesedhet (Arsenal, Barca)...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-31, 11:28

kilopo írta:
Egyáltalán nem gondolom, hogy azon gondolkodnának a klubnál, hogy -miután a nyáron véglegesítettük- Leminán túl kéne adni. Azt én sem tudom, hogy miért nem játszik, de Allegrinek biztos megvan rá az oka, ami nem az, hogy el akarjuk küldeni. Hernyó tavaly sem játszott sokat, mégsem adtuk el. Könnyen el tudom képzelni, hogy a télen nem lesznek távozók, majd nyárig eldől, hogy kivel képzelik el a jövőt. Egyelőre inkább a mostani szezon kimaxolása a cél.

Kérdés mit gondol Lemina, mert eddig is alig játszott most meg igazolunk min 1 embert a posztjára...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-31, 11:19

Úgy tűnik afro a pénzt választotta a foci helyett...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-31, 10:56

Egyáltalán nem gondolom, hogy azon gondolkodnának a klubnál, hogy -miután a nyáron véglegesítettük- Leminán túl kéne adni. Azt én sem tudom, hogy miért nem játszik, de Allegrinek biztos megvan rá az oka, ami nem az, hogy el akarjuk küldeni. Hernyó tavaly sem játszott sokat, mégsem adtuk el. Könnyen el tudom képzelni, hogy a télen nem lesznek távozók, majd nyárig eldől, hogy kivel képzelik el a jövőt. Egyelőre inkább a mostani szezon kimaxolása a cél.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-31, 10:28

CsT írta:
Lichti esete érdekes, Alves sérülése és Puli formája (amiért főként Allegri a hibás mert hülye posztokon játszatja)  miatt szerintem maradni fog, még ha nem is akar, Beppe nem fog télen jobbhátvéd után szaladgálni (főleg, hogy nyáron oda jó lenne igazolni egy veretes bekket).

Lichtinek nyáron jár le a szerződése, nyáron akármilyen jobbhátvédet igazolhatunk, ha szükséges (nem az) + Lirola is jöhet. Szerintem ez egy elég egyszerű ügy, elköszönünk tőle, mint Cacerestől.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-31, 09:50

Uborkaszezon van, nincsenek meccsek így szerintem a sajtó sokkal többet lát bele a dolgokba mint amennyi valójában igaz belőlük. Kessiéről én legutóbb azt olvastam, hogy mivel PL csapatok is vinnék, Beppe nem akart licitháborút, így teszkó gazdaságos megoldással jött a paraguayi Genovából. Mivel Ringó echte DMF leginkább Lemina van veszélyben. Hernyót nem hiszem, hogy másik oalsz csapat le tudná igazolni ilyen fizuval. Lichti esete érdekes, Alves sérülése és Puli formája (amiért főként Allegri a hibás mert hülye posztokon játszatja)  miatt szerintem maradni fog, még ha nem is akar, Beppe nem fog télen jobbhátvéd után szaladgálni (főleg, hogy nyáron oda jó lenne igazolni egy veretes bekket). Witsel meg választhat pénz vagy foci.
A jövőt illetően pedig vannak szép remények, meglátjuk mi sül ki belőle:


Bevásárlóközpont - Page 9 15740954_1227118354042764_2756880640605346362_n
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-31, 09:39

zetterberg40 írta:
Kessie magatartásbeli problémáiról én is olvastam valahol, de ezen felül elvileg a klubnak esze ágában sincs versenyezni a PL-klubokkal, valamint egyes hírek szerint Allegri Gagliardinit preferálja a csokival szemben.

Olvasom, hogy a Karcsikát szerződtető Shanghai most tett le évente 18 milliós fizetést biztosító szerződést Witsel elé, mindezt négy évre. Úgyhogy gondolom hamarosan kiderül, mennyire akar itt játszani a srác.

Rincon nője nem gyenge: https://www.instagram.com/p/BJFl1bmgof2/?taken-by=tomasrincon8 Laughing

Gusztustalan dolog lehet nővel csinálni. Mad Mad

Amúgy valahogy én még soha nem láttam jól kereső focista mellett csúnya nőt! Smile

Itt van például Ruganiné


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-12-31, 09:54-kor.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-30, 22:52

zetterberg40 írta:
Kessie magatartásbeli problémáiról én is olvastam valahol, de ezen felül elvileg a klubnak esze ágában sincs versenyezni a PL-klubokkal, valamint egyes hírek szerint Allegri Gagliardinit preferálja a csokival szemben.

Olvasom, hogy a Karcsikát szerződtető Shanghai most tett le évente 18 milliós fizetést biztosító szerződést Witsel elé, mindezt négy évre. Úgyhogy gondolom hamarosan kiderül, mennyire akar itt játszani a srác.

Rincon nője nem gyenge: https://www.instagram.com/p/BJFl1bmgof2/?taken-by=tomasrincon8 Laughing

Most 25 millióról beszélnek, ilyen érdeklődés mellett Kessié ennél többért is távozhat. A magatartásbeli problémák Allegrinél nem igazán számítottak eddig sem, de a licitálásba nem kellene belemenni.

Rincon érkezése akár Lemina távozását is előrevetítheti. Nem mondom, hogy teljesen elfogadhatatlan lenne, de van nagyobb felesleg a középpályánkon. Lemina nem lesz kezdőjátékos, de cserének tökéletesen megfelel, ráadásul fiatal is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-30, 14:48

Kessie magatartásbeli problémáiról én is olvastam valahol, de ezen felül elvileg a klubnak esze ágában sincs versenyezni a PL-klubokkal, valamint egyes hírek szerint Allegri Gagliardinit preferálja a csokival szemben.

Olvasom, hogy a Karcsikát szerződtető Shanghai most tett le évente 18 milliós fizetést biztosító szerződést Witsel elé, mindezt négy évre. Úgyhogy gondolom hamarosan kiderül, mennyire akar itt játszani a srác.

Rincon nője nem gyenge: https://www.instagram.com/p/BJFl1bmgof2/?taken-by=tomasrincon8 Laughing
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-30, 14:28

LeRoi10 írta:
Csupa nagyszerű pletyka (talán már hírecske is)

- Kessiénél  a licit már 25 misinél jár, a hírek szerint Conte ennyit adna érte
- Lichtivel hosszabbítanánk de ő nem szeretne: februárig jegelik a tárgyalásokat (gondolom a tavaszi BL-keret kihirdetéséig ). Sajnos jó ideje lecsendesültek a hírek, miszerint új jobbhátvéd érkezne.
- Witselért bejelentkeztek a kínaiak, ők nem szaroznak ha 10-15-öt milliót is kell érte fizetniük.
- Ha Witsel nem jön össze akkor Biglia a cél. Lotito 25 millát kér érte.
- Atalanta fixálta Gagliardini árát szintén 25 millióban. Részünkről akár Mandragora is az üzlet része lenne. Nem lenne túl elegáns és tisztességes ha Mandragoráról így lemondanánk.
- Hernanes maradni szeretne. Talán ez tényleg sorolható a jobb hírek közé. Bár ha Allegri egy percet sem játszatja majd akkor kurvamindegy. Még mindig úgy tartom, hogy ő az egyetlen aki képes Marchisio posztján játszani. (Ez Kessiével/Witsellel sem változna).

Bízok a félszemű kobrában de kezd kaotikusnak látszani a helyzet(persze az újságoknak is pont ez a célja). Az őszi helyzet láttán azt gondoltam a Witsel-üzlet karácsonyra már simán le lesz zárva.

Nem télen szokás nagy igazolásokba folyni. Rincon jön, ez majdnem biztos, de az nagyon minimális összeg, és szerintem ne is nagyon számoljunk komoly kiadásokkal. Pedig nyárról nagy összegek maradtak, nem kellene áttolni a kiadásokat nyárra. Lichti mehet, de jó lenne, ha Asamoah sem maradna. Én Evrat megtartanám tavaszra, nagy baj lenne, ha Sandronak nem maradna váltótársa.
Kessié-Gagliardini duóból adott esetben 50 milliót látni nem kis dolog, nyáron még a töredékét érték. Viszont Witsel megmutathatja, hogy ő még szeretne szakmailag is fejlődni. Az nálam leírta magát, aki ilyen lehetőség kapujában elmegy Kínába. Nem azért, mert ne tudnám megérteni valahol, csak ha egy játékos topkategóriás klub helyett csak a pénzre megy, akkor az ne is akarjon idejönni. Biglia meg jó, de drága lenne, egy hónap múlva 31 éves lesz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-30, 14:22

LeRoi10 írta:
Csupa nagyszerű pletyka (talán már hírecske is)

- Kessiénél  a licit már 25 misinél jár, a hírek szerint Conte ennyit adna érte
- Lichtivel hosszabbítanánk de ő nem szeretne: februárig jegelik a tárgyalásokat (gondolom a tavaszi BL-keret kihirdetéséig ). Sajnos jó ideje lecsendesültek a hírek, miszerint új jobbhátvéd érkezne.
- Witselért bejelentkeztek a kínaiak, ők nem szaroznak ha 10-15-öt milliót is kell érte fizetniük.
- Ha Witsel nem jön össze akkor Biglia a cél. Lotito 25 millát kér érte.
- Atalanta fixálta Gagliardini árát szintén 25 millióban. Részünkről akár Mandragora is az üzlet része lenne. Nem lenne túl elegáns és tisztességes ha Mandragoráról így lemondanánk.
- Hernanes maradni szeretne. Talán ez tényleg sorolható a jobb hírek közé. Bár ha Allegri egy percet sem játszatja majd akkor kurvamindegy. Még mindig úgy tartom, hogy ő az egyetlen aki képes Marchisio posztján játszani. (Ez Kessiével/Witsellel sem változna).

Bízok a félszemű kobrában de kezd kaotikusnak látszani a helyzet(persze az újságoknak is pont ez a célja). Az őszi helyzet láttán azt gondoltam a Witsel-üzlet karácsonyra már simán le lesz zárva.

Kessievel nem tudom mi történt, egy pár hete arról cikkeztek hogy lekapcsolódtunk róla a magatartása miatt. Én nem értem, hogy Lichtivel miért akarnánk hosszabbítani, idén pont azt bizonyítja hogy elsatnyult + Alves és Cuadrado mellett igazán szükségünk sincs rá. Witsel szerintem amúgy pont Marcsi helyén lenne a legjobb (pontosan passzol, jól tudja leosztani a labdát, védekezésben is masszív és ugyanúgy nem egy Pirlo, de néhány kulcspassz/assziszt is várható tőle). Én Biglianak örülnék, szerintem ő nagy király és nagyon alulértékelt/alulhypeolt játékos, de nem az a rohadék labdaszerző akire nekünk szükségünk van. Nálam amúgy Witsel mellett is csak az szól, hogy ingyen vagy bagóért jönne. Ha pengetni kell érte akkor inkább valami echte boxtoboxot kellene nézni - bár lehet El General lesz az új Barzagli igazolásunk. Húsnak mindenképp hús, elég szépen ki van pattintva. Mandragora és Gagliardini között nem érzem a különbséget, fiatalok, felkapta őket a média, új Verratti/Pirlo/De Rossi/stb. Mi értelme van Gagliardinire becserélni Mandragora+pénzt? Vagy amíg Mandragora 8 hónapon keresztül felpocolt lábbal feküdt hirtelen megállapítottuk, hogy tehetségtelen?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-30, 13:06

Csupa nagyszerű pletyka (talán már hírecske is)

- Kessiénél a licit már 25 misinél jár, a hírek szerint Conte ennyit adna érte
- Lichtivel hosszabbítanánk de ő nem szeretne: februárig jegelik a tárgyalásokat (gondolom a tavaszi BL-keret kihirdetéséig ). Sajnos jó ideje lecsendesültek a hírek, miszerint új jobbhátvéd érkezne.
- Witselért bejelentkeztek a kínaiak, ők nem szaroznak ha 10-15-öt milliót is kell érte fizetniük.
- Ha Witsel nem jön össze akkor Biglia a cél. Lotito 25 millát kér érte.
- Atalanta fixálta Gagliardini árát szintén 25 millióban. Részünkről akár Mandragora is az üzlet része lenne. Nem lenne túl elegáns és tisztességes ha Mandragoráról így lemondanánk.
- Hernanes maradni szeretne. Talán ez tényleg sorolható a jobb hírek közé. Bár ha Allegri egy percet sem játszatja majd akkor kurvamindegy. Még mindig úgy tartom, hogy ő az egyetlen aki képes Marchisio posztján játszani. (Ez Kessiével/Witsellel sem változna).

Bízok a félszemű kobrában de kezd kaotikusnak látszani a helyzet(persze az újságoknak is pont ez a célja). Az őszi helyzet láttán azt gondoltam a Witsel-üzlet karácsonyra már simán le lesz zárva.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-29, 11:02

This morning Around-J brings some important news from Turin. It seems Hernanes has already collected his belongings from Vinovo and said his goodbyes with a move away almost complete.

Rincón meg már orvosin van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-29, 08:38

Petike007 írta:
CsT írta:


Annyira biztos, hogy perui mint az, hogy Witsel holland! Twisted Evil A végén még kiderül, hogy a Juventus nem is francia csapat és, hogy itt mindenki heteró! lol!

Magam részéről bízok Matolcsyban, akarom mondani Marottában.

Szerintem nem az számít, hogy technikailag mit tud egy játékos a Youtube-on, hanem, hogy fejben fel tud e nőni a Juventus-hoz. Ha a holland és a bolíviai fel tudja venni a tempót, erőt is gyorsaságot hoz, akkor fasza.

Ne neveket igazoljunk, arra ott van kiváló példának az izé, aki a nyár örökös bajnoka. jocolor

Szerintem a Youtube igenis hiteles forrás, a legjobb példa erre Gabigól! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-29, 08:37

Kíváncsi vagyok ki(k) fognak így távozni. Hernyót emlegetik, hogy mehet a Genoa-ba, bár ezt kétlem mivel itt 3 millás fizuja van, ott meg asszem egyedül Perin kap 1 millánál valamivel többet, remélem nem az lesz, hogy mi álljuk a fizuja egy részét is...

Közben Karcsi Koreába igazolt és a világ legjobban kereső játékosa lett.

"$4.187 million a month, $1.046m a week, $149,535 a day, $149,535 a day, $103 a minute, or $1.73 a second, according to reports." affraid affraid

Ez kb annyi, hogy amíg megírtam ezt a posztot ő keresett kb 10 ezer forintot! Smile


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-12-29, 08:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-29, 07:58

CsT írta:
Tankcsapda írta:


Elvileg mindketten jönnek, bár lehet, hogy a Zenit megint beintett, és vagy 10 millát akarhatnak. Venezuelai az a perui. Very Happy Egyébként elég jó statokat produkál. Nem egy Vidal, de korrekt szezont fut. Remélem, alaposan átgondolták a dolgot.
Khedirat senki nem tudja kiszorítani, pedig a venezuelai is jobbnak tűnik, csak úgy megjegyzem...

Annyira biztos, hogy perui mint az, hogy Witsel holland! Twisted Evil A végén még kiderül, hogy a Juventus nem is francia csapat és, hogy itt mindenki heteró! lol!

Magam részéről bízok Matolcsyban, akarom mondani Marottában.

Szerintem nem az számít, hogy technikailag mit tud egy játékos a Youtube-on, hanem, hogy fejben fel tud e nőni a Juventus-hoz. Ha a holland és a bolíviai fel tudja venni a tempót, erőt is gyorsaságot hoz, akkor fasza.

Ne neveket igazoljunk, arra ott van kiváló példának az izé, aki a nyár örökös bajnoka. jocolor
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-29, 07:00

Tankcsapda írta:
CsT írta:
Állítólag holnap már orvosira jöhet a perui....hát nem tudom, nekem nem tűnik jobbnak azoktól mint akik most is vannak. Védekezésben lehet, hogy erős, de nem komplex játékos, nekem olyan Stuani2 fílingem van tőle.  A kérdés ő kell-e Allgerinek? Mert pl Hernyó és Lemi is jóval jobb védekezőstatokat produkál mint a Gyros árus, mégis ő játszik.....
Witsel inkább illik a jelenlegi csapatba mint Ringó....nem igazán szeretem a téli Marrottát! Smile

Elvileg mindketten jönnek, bár lehet, hogy a Zenit megint beintett, és vagy 10 millát akarhatnak. Venezuelai az a perui. Very Happy Egyébként elég jó statokat produkál. Nem egy Vidal, de korrekt szezont fut. Remélem, alaposan átgondolták a dolgot.
Khedirat senki nem tudja kiszorítani, pedig a venezuelai is jobbnak tűnik, csak úgy megjegyzem...

Annyira biztos, hogy perui mint az, hogy Witsel holland! Twisted Evil A végén még kiderül, hogy a Juventus nem is francia csapat és, hogy itt mindenki heteró! lol!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-28, 22:58

CsT írta:
Állítólag holnap már orvosira jöhet a perui....hát nem tudom, nekem nem tűnik jobbnak azoktól mint akik most is vannak. Védekezésben lehet, hogy erős, de nem komplex játékos, nekem olyan Stuani2 fílingem van tőle.  A kérdés ő kell-e Allgerinek? Mert pl Hernyó és Lemi is jóval jobb védekezőstatokat produkál mint a Gyros árus, mégis ő játszik.....
Witsel inkább illik a jelenlegi csapatba mint Ringó....nem igazán szeretem a téli Marrottát! Smile

Elvileg mindketten jönnek, bár lehet, hogy a Zenit megint beintett, és vagy 10 millát akarhatnak. Venezuelai az a perui. Very Happy Egyébként elég jó statokat produkál. Nem egy Vidal, de korrekt szezont fut. Remélem, alaposan átgondolták a dolgot.
Khedirat senki nem tudja kiszorítani, pedig a venezuelai is jobbnak tűnik, csak úgy megjegyzem...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-28, 21:23

Állítólag holnap már orvosira jöhet a perui....hát nem tudom, nekem nem tűnik jobbnak azoktól mint akik most is vannak. Védekezésben lehet, hogy erős, de nem komplex játékos, nekem olyan Stuani2 fílingem van tőle. A kérdés ő kell-e Allgerinek? Mert pl Hernyó és Lemi is jóval jobb védekezőstatokat produkál mint a Gyros árus, mégis ő játszik.....
Witsel inkább illik a jelenlegi csapatba mint Ringó....nem igazán szeretem a téli Marrottát! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-28, 16:16

Krisz írta:
Én benne nem látok sokat, szerintem semmivel sem vagyunk vele előrébb mint Hernyóval.

Rincón más típusú játékos, ő a sokszor hiányolt izmot biztosítaná a középpályán Witsellel egyetemben.

Szerk:

Tomas Rincon won the most tackles (140) and made the most assists (10) among the Genoa's players in Serie A since 2014/15.

https://twitter.com/ADP1113/status/813788017781592064?ref_src=twsrc%5Etfw
https://twitter.com/WhoScored/status/791230913820626946?ref_src=twsrc%5Etfw
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-27, 17:09

zetterberg40 írta:
A Sky szerint Tomas Rincón érkezik a Genoaból 2 millióért kölcsönbe, majd nyáron 7-8 millióért kell véglegesítenie a klubnak. Azt írják, hogy ő a Lemina-pótló az Afrika kupa miatt, de szerintem ez Hernyó távozását is előrevetíti. Vele kapcsolatban a Genoát és a Valenciát említették a napokban.

Witsel fronton is folynak a tárgyalások, a Zenit beleegyezésére várnak Marottáék.

Én inkább azt remélem, hogy Asamoah távozását vetíti előre. Bírom a ghánait, de a sérülései miatt nem tudott a csapattal együtt fejlődni. Hernanest én megtartanám, cserének tökéletes. Rincón meg...nem mondom, hogy rossz játékos, de nagyon idős a keretünk, ha 30 közelit akarunk igazolni, az ne a padra jöjjön már. Inkább egy fiatalnak hagyjuk meg azt a helyet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-27, 17:02

zetterberg40 írta:
A Sky szerint Tomas Rincón érkezik a Genoaból 2 millióért kölcsönbe, majd nyáron 7-8 millióért kell véglegesítenie a klubnak. Azt írják, hogy ő a Lemina-pótló az Afrika kupa miatt, de szerintem ez Hernyó távozását is előrevetíti. Vele kapcsolatban a Genoát és a Valenciát említették a napokban.

Witsel fronton is folynak a tárgyalások, a Zenit beleegyezésére várnak Marottáék.

Én benne nem látok sokat, szerintem semmivel sem vagyunk vele előrébb mint Hernyóval.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-27, 16:32

A Sky szerint Tomas Rincón érkezik a Genoaból 2 millióért kölcsönbe, majd nyáron 7-8 millióért kell véglegesítenie a klubnak. Azt írják, hogy ő a Lemina-pótló az Afrika kupa miatt, de szerintem ez Hernyó távozását is előrevetíti. Vele kapcsolatban a Genoát és a Valenciát említették a napokban.

Witsel fronton is folynak a tárgyalások, a Zenit beleegyezésére várnak Marottáék.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-22, 10:47

Marotta: interjú

Szerk: Draxler -> PSG (35+10m)
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-19, 16:48

zetterberg40 írta:
Közben egybehangzóan állítják a különböző források, hogy Caldara kapcsán megvan a megállapodás, egyedül a hivatalos bejelentés van hátra, amire januárban kerül sor. 15+5 millió az ára, illetve az még nem dőlt, hogy 2017 vagy 2018 nyarán csatlakozik a csapathoz. Ezzel Barza utódlása orvosolva, ami jó.

Ellenben Kessiet elengedni látszanak Marottáék, mivel nem akarnak versenyezni az angol klubokkal. Gagliardinit preferálja a vezetőség, de persze ő sem lesz olcsó, ha már most 25 milliót emlegetnek vele kapcsolatban.
+Marotta szeretné ha benatia +1év opcóval maradna,ha nem akkor jövőre Caldara!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-19, 14:55

Közben egybehangzóan állítják a különböző források, hogy Caldara kapcsán megvan a megállapodás, egyedül a hivatalos bejelentés van hátra, amire januárban kerül sor. 15+5 millió az ára, illetve az még nem dőlt, hogy 2017 vagy 2018 nyarán csatlakozik a csapathoz. Ezzel Barza utódlása orvosolva, ami jó.

Ellenben Kessiet elengedni látszanak Marottáék, mivel nem akarnak versenyezni az angol klubokkal. Gagliardinit preferálja a vezetőség, de persze ő sem lesz olcsó, ha már most 25 milliót emlegetnek vele kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-19, 12:39

zetterberg40 írta:
Marotta:

- "We are working to sign Bentancur & Witsel."
- "We will sign Bentancur in June. Witsel? We had contacts with Zenit for his signing. We are waiting for Zenit's response."

Közben Bonu hosszabbított. Hivatalos Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-19, 12:16

Marotta:

- "We are working to sign Bentancur & Witsel."
- "We will sign Bentancur in June. Witsel? We had contacts with Zenit for his signing. We are waiting for Zenit's response."
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-18, 20:23

Petike007 írta:
Tankcsapda írta:


Kicsit sok ez fél évvel a szerződése lejárta előtt, de maradhatott bőven pénzünk nyárról az átigazolásokra, hogy ezt megengedjük magunknak (Bentancurral együtt). Én sem vagyok a kifejezett rajongója, de ha hozza azt amit tud, akkor erősítés, mert hát Khedira és Sturaro nincsenek az ő szintjén, ezt nyugodtan lehet mondani. N'Zonzi meg jöjjön, szerintem ritka nagy fogás lenne, 30 millát a mai árak mellett bárkinek megér - éppen ezért kellene aktiválni minél hamarabb a kivásárlási záradékát. Kár, hogy nem 3-4 évvel fiatalabb, de igazán minőségi előrelépés lenne a középpályánkra.

Viccel és Zombi ugyanolyan típusú játékos. Mindkettő bőven beférne Kebab helyére, de a kettőt túlzásnak érezném. Mindketten minima 4,5 Millás fizuval jönnének.

Akkor lenne: Marci, Viccel, Kebab, Stuani, Lemina, Zombi, Hernyó, Pjanic, a kp közepére. És akkor még nem hoztuk Bentancourt a Boca-ból. Ez barmoi sok, még az Allegris sérüléshullámokkal együtt is.

Attól függ, milyen felálláshoz gondolod. Ha 3-5-2 vagy 4-3-3, akkor nyilvánvalóan sok. De Allegri visszatért a kedvenc 4-3-1-2-jéhez, és ehhez kellenek azért a középpályások. 7-8 középpályásnak minimum kell a keretben lenni ahhoz, hogy meglegyenek a posztra a cserék is.
Meg a másik az, hogy nincs még egy ilyen élcsapat, ahol halmozzák a játékosokat a középpálya közepén. Két szezonnal ezelőtt BL-döntőig jutottunk vele, bár azt a középpályát bármelyik csapat szívesen elcserélte volna. A mostanira sajnos ez nem igaz, de 7 ponttal vezetjük a bajnokságot, a BL-ben csoportelsők lettünk és kaptunk egy olyan ellenfelet, amelyet - bár nem egy gyenge csapatról van szó - kötelező legyőzni. Ezt jobbára silány teljesítménnyel értük el, mi lesz tavasszal, amikor már úgy fogjuk kontroll alatt tartani a meccseket, hogy a győzelemhez kétség ne férjen?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-18, 16:31

Tankcsapda írta:
LeRoi10 írta:
Hivatalos információ még nincs de a hírek szerint Lucescu feladta. Witsel januárban 6+4 millió bónuszért érkezik. Kihagyhatatlan biznisz az biztos.
Bízok benne, hogy Witsel nem az a játékos aminek én gondolom és fog majd hozzátenni a játékhoz.  

A másik hír, hogy Marrotta ettől függetlenül is kifizetné N'Zonzi kivásárlási záradékában lévő 30 misit.

Kicsit sok ez fél évvel a szerződése lejárta előtt, de maradhatott bőven pénzünk nyárról az átigazolásokra, hogy ezt megengedjük magunknak (Bentancurral együtt). Én sem vagyok a kifejezett rajongója, de ha hozza azt amit tud, akkor erősítés, mert hát Khedira és Sturaro nincsenek az ő szintjén, ezt nyugodtan lehet mondani. N'Zonzi meg jöjjön, szerintem ritka nagy fogás lenne, 30 millát a mai árak mellett bárkinek megér - éppen ezért kellene aktiválni minél hamarabb a kivásárlási záradékát. Kár, hogy nem 3-4 évvel fiatalabb, de igazán minőségi előrelépés lenne a középpályánkra.

Viccel és Zombi ugyanolyan típusú játékos. Mindkettő bőven beférne Kebab helyére, de a kettőt túlzásnak érezném. Mindketten minima 4,5 Millás fizuval jönnének.

Akkor lenne: Marci, Viccel, Kebab, Stuani, Lemina, Zombi, Hernyó, Pjanic, a kp közepére. És akkor még nem hoztuk Bentancourt a Boca-ból. Ez barmoi sok, még az Allegris sérüléshullámokkal együtt is.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-12-17, 11:39

LeRoi10 írta:
Hivatalos információ még nincs de a hírek szerint Lucescu feladta. Witsel januárban 6+4 millió bónuszért érkezik. Kihagyhatatlan biznisz az biztos.
Bízok benne, hogy Witsel nem az a játékos aminek én gondolom és fog majd hozzátenni a játékhoz.  

A másik hír, hogy Marrotta ettől függetlenül is kifizetné N'Zonzi kivásárlási záradékában lévő 30 misit.

Kicsit sok ez fél évvel a szerződése lejárta előtt, de maradhatott bőven pénzünk nyárról az átigazolásokra, hogy ezt megengedjük magunknak (Bentancurral együtt). Én sem vagyok a kifejezett rajongója, de ha hozza azt amit tud, akkor erősítés, mert hát Khedira és Sturaro nincsenek az ő szintjén, ezt nyugodtan lehet mondani. N'Zonzi meg jöjjön, szerintem ritka nagy fogás lenne, 30 millát a mai árak mellett bárkinek megér - éppen ezért kellene aktiválni minél hamarabb a kivásárlási záradékát. Kár, hogy nem 3-4 évvel fiatalabb, de igazán minőségi előrelépés lenne a középpályánkra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
9 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: