Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-17, 11:39

LeRoi10 írta:
Hivatalos információ még nincs de a hírek szerint Lucescu feladta. Witsel januárban 6+4 millió bónuszért érkezik. Kihagyhatatlan biznisz az biztos.
Bízok benne, hogy Witsel nem az a játékos aminek én gondolom és fog majd hozzátenni a játékhoz.  

A másik hír, hogy Marrotta ettől függetlenül is kifizetné N'Zonzi kivásárlási záradékában lévő 30 misit.

Kicsit sok ez fél évvel a szerződése lejárta előtt, de maradhatott bőven pénzünk nyárról az átigazolásokra, hogy ezt megengedjük magunknak (Bentancurral együtt). Én sem vagyok a kifejezett rajongója, de ha hozza azt amit tud, akkor erősítés, mert hát Khedira és Sturaro nincsenek az ő szintjén, ezt nyugodtan lehet mondani. N'Zonzi meg jöjjön, szerintem ritka nagy fogás lenne, 30 millát a mai árak mellett bárkinek megér - éppen ezért kellene aktiválni minél hamarabb a kivásárlási záradékát. Kár, hogy nem 3-4 évvel fiatalabb, de igazán minőségi előrelépés lenne a középpályánkra.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-17, 08:19

Hivatalos információ még nincs de a hírek szerint Lucescu feladta. Witsel januárban 6+4 millió bónuszért érkezik. Kihagyhatatlan biznisz az biztos.
Bízok benne, hogy Witsel nem az a játékos aminek én gondolom és fog majd hozzátenni a játékhoz.

A másik hír, hogy Marrotta ettől függetlenül is kifizetné N'Zonzi kivásárlási záradékában lévő 30 misit.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-14, 13:45

zetterberg40 írta:
...Vagy már jó előre megszerzik Barza-pótlónak, s addig mondjuk marad Bergamoban?

leginkább valahogy így.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-14, 13:00

Tankcsapda írta:
Caldara jól hangzik, de talán nem a védelem közepével kellene foglalkozni elsődlegesen. Van 5 középhátvédünk, más posztokon rendre foghíjasabbak vagyunk. Ha jön, akkor szerintem Rugani távozni fog.

Rugani aligha megy bárhova, ahogy a másik topikban írtam, most hosszabbított 2021-ig. Mondjuk Caldarával már tényleg sok lenne a CB a keretben, szóval talán Benatiát nem véglegesítené a klub? Arra nem merek gondolni, hogy Bonu távozását vetíti előre (Barza, Chiellini egészen biztosan innen megy nyugdíjba). Vagy már jó előre megszerzik Barza-pótlónak, s addig mondjuk marad Bergamoban?

Közben úgy néz ki, hogy Conte dinamoja megint jó pénzért ad túl a feleslegen: Oscar elvileg 60 millió fontért a Shanghai csapatához igazol. LOL
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-10, 10:34

LeRoi10 írta:
zetterberg40 írta:
Mattia Caldarát egyre inkább valószínűsítik 13-14 millió körüli összegért, de egyelőre maradna kölcsönben az Atalantanál.

Sokszor nem láttam Caldarat de jó felépítésű, jó védőnek tűnik. Ez ugyan önmagában nem érv de legalább olasz is.
Csak úgy repkednek a hírek/pletykák, az elmúlt 24 órában olvasottat a teljesség igénye nélkül:

Caldara ~ 10-15 misi
Kessie ~ 20 misi
Tielemans ~ 25
Draxler-->  Allegrinek nagyon bejön de a Wolfsburg 75-re taksálja Very Happy
Újra él a De Sciglio/ Darmian vonal
Torreira (Samp)

Draxlert szerintem 30-35-ért lehet hozni, abból a szempontból még mindig nagy összeg, hogy egyébként meg akarnak válni tőle. Többet nem is lenne szabad kiadni érte. A német válogatottba beverekedte magát, bár ez Khedira mintája alapján semmit nem számít. Ha télen a támadásokhoz akarunk erősíteni, nagyon nem tudnánk jobb játékost hozni.
Caldara jól hangzik, de talán nem a védelem közepével kellene foglalkozni elsődlegesen. Van 5 középhátvédünk, más posztokon rendre foghíjasabbak vagyunk. Ha jön, akkor szerintem Rugani távozni fog. Kessiével együtt 35 millióért egyébként jók lennének.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-10, 07:50

zetterberg40 írta:
Mattia Caldarát egyre inkább valószínűsítik 13-14 millió körüli összegért, de egyelőre maradna kölcsönben az Atalantanál.

Sokszor nem láttam Caldarat de jó felépítésű, jó védőnek tűnik. Ez ugyan önmagában nem érv de legalább olasz is.
Csak úgy repkednek a hírek/pletykák, az elmúlt 24 órában olvasottat a teljesség igénye nélkül:

Caldara ~ 10-15 misi
Kessie ~ 20 misi
Tielemans ~ 25
Draxler--> Allegrinek nagyon bejön de a Wolfsburg 75-re taksálja Very Happy
Újra él a De Sciglio/ Darmian vonal
Torreira (Samp)
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-09, 22:22

Mattia Caldarát egyre inkább valószínűsítik 13-14 millió körüli összegért, de egyelőre maradna kölcsönben az Atalantanál.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-06, 17:33

Petike007 írta:
1.Zombi és Viccel nagyjából egálban vannak. Kor statok alapján. Inkább a nyargalászó Box-to-box playa hiányzik (hogy lenne alkoholmentes a söre Vidalnak).

2. Zombit minek vásárolnánk ki, amikor ingyé jön Viccel?

3. Bár Pigut is kivásároltuk, így a józan észt nem keresem semmiben. Smile

Viccel csak nyáron jönne ingyér, télen a Zenittel kellene megint cigánykodni, Zombit meg már télen hoznánk így nem lenne clash. Alapvetően szükség lehet mindkettőre (főleg Allegri keze alatt), nyáron meg lehet nagytakarítani (Asamoah, Sturaro, Hernyó). Leminaval nem tudom mi a helyzet, mintha megszűnt volna felé a bizalom.

Asamoah, Sturaro, Hernyó, Lemina, Marcsi, Pjanic, Khedira, (Mandragora)

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Marcsi, Pjanic, Khedira, Viccel, Zombi, Bentancur, ?Kessie?, ?Lemina?, ?Mandragora?

Nem rossz, kiegyensúlyozott keret a középpályára (nyilván helyet lehetne szorítani egy Verratti/Dahoud/Tielemans stbnek).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-06, 14:27

zetterberg40 írta:
Kapusposzton most leakadtak Donnaról, helyette az udinei Alex Meret került képbe.

Azert remelem nem egy ilyen soha semmit nem bizonyitott Udinese porontyot képzelünk el Buffon utódnak csak mert a Milannak van egy Donnaja. Donna azert lenne nagy biznisz mert amellett hogy kb akkora tehetség mint Buffon, lenne benne 3 full szezon remek teljesitmennyel 19-20 évesen. Ilyenből aligha van még 1 a vilagon, szoval ha őt nem tudjuk leigazolni, akkor kell egy idosebb tapasztaltabb kapus, ahelyett hogy egy ilyen kerdojeles takony kölyköt kikialtunk Buffon utodjanak. Ezt a Neto-Perin vonalat se szeretném.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-06, 14:03

1.Zombi és Viccel nagyjából egálban vannak. Kor statok alapján. Inkább a nyargalászó Box-to-box playa hiányzik (hogy lenne alkoholmentes a söre Vidalnak).

2. Zombit minek vásárolnánk ki, amikor ingyé jön Viccel?

3. Bár Pigut is kivásároltuk, így a józan észt nem keresem semmiben. Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-06, 09:42

Gyakorlatilag bármelyikük jó lenne, N'Zonzi ellen egyedül az életkora szól. Mármint nem egy vénség vagy valami, de Tolisso és Kessie hosszabb távon jobb befektetés lenne.

Kapusposzton most leakadtak Donnaról, helyette az udinei Alex Meret került képbe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-05, 18:09

Egy kis gyors (főként védekező) stat.

Bevásárlóközpont - Page 10 H359xwiwm4io36dihaxf
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-05, 17:35

Hát én is a Hámesz ellenesek táborát erősítem. A már említett jó vb óta, sehol nem tudott folyamatosan jól teljesíteni. Én fizikailag és pszichésen is gyengének látom, mi lenne vele az olasz védők között? A másik probléma vele, hogy igazából vagy AM vagy SS posztra való arra meg itt van nekünk Pjanic meg Dybcsi. Mögéjük meg azért luxus lenne. Jelenleg fontosabb lenne egy kis izom a kp-re mint az ész. N'zonzi izom, de közel 2 méteres termetéből adódóan nem valami gyors....ami még nem lenne olyan nagy baj, csak mondjuk akkor ha Kebabbal v Hernyóval együtt lenne a pályán. Tolisso viszont fasza lenne, mert sokrétű játékos középen, szélen akár szélső védőben bevethető. Mondjuk én Leminát még nem írnám le, kérdés Allegri ezután is csak Kebab és Stuani után teszi-e a rangsorba.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-05, 12:37

Spanyolországban az a pletyka járja, hogy Marotta hajlandó letenni a 30 milliós kivásárlási árat N'Zonziért.

A Tuttosport meg nagyon ráállt a Tolisso vonalra, mondván Allegri 4312-es felállásába tökéletesen passzolna a dinamikussága+izom szempontjából.

Magyarul megint fogalmuk sincs, hogy igazából mire készül a klub. Smile
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2640
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-05, 11:51

A Matuidi féle vonal az behalt? Szerintem ő k. jó lett volna ha elhozzuk a nyáron, most látszik hogy mennyire hiányzott egy ilyen játékos a kp-ról az ősszel. Mondjuk az a durva hogy itt rinyálunk a csapatról, ehhez képest a BL-ben továbbmentünk és jó eséllyel első helyen, a bajnokságot meg vezetjük mint a sz.rt. Smile De mégis jogos a rinya amúgy.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-05, 06:05

Tehát akkor Thomas Müllerből is hianyzik a tehetség?

I rest my case...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-04, 19:37

Krisz írta:
Tankcsapda írta:


Inkább a második verzióra voksolnék. Nagyon nagy VB-t ment, de a Real túl nagy lépés volt neki. Jelenleg nincs olyan topcsapat, ahol helyet lehetne neki szorítani. Talán Mourinho Manchesterbe viszi, ott talán van esélye játszani, de a játékstílusa eleve nem passzol a mai fociba. Egyébként kb. borítékolható a Witsel-Kessié-Bentancur trió érkezése, úgyhogy jövőre a középpályánk mennyiségre mindenképpen meglesz.

Én úgy gondolom, hogy James egy klasszis és őstehetség, szerintem vicc, hogy nem férne be egyetlen topcsapatba sem. A játékstílusa (nem szeret és nem is nagyon tud védekezni) a mai fociban valóban okoz némi fejtörést, de egyáltalán nem dealbreaker, ha mellé támadásban kiváló trequartista statokat hoz.
És van egy 3. verzió, mégpedig, hogy a Real majdnem akkora játékostemető mint az ínter. Én simán el tudom képzelni hogy ugyan nem érzi a Margit játékrendszerét, de képes lenne adaptálódni, (Pogbat a tavalyi bajnoki rajtjával a Real már rég elzavarta volna, Allegri orrvérzésig játszatta, akármilyen semmirekellő volt, tavaszra összeállt a játéka) ha több bizalmat kapna. De nem kap, mert összeharácsoltak mellé még vagy 3 világklasszist és 1 strike policy van, aztán kuka. A topfociba sem a válogatottal robbant be - igaz a VBn vált igazán ismertté - már a Portoban is penge volt. Az első margitos szezonjában amúgy 29 meccsen 13 gól 13 assziszt elég jó stat (jobb mint a monacoi), aztán jött Benítez és Zidane - the rest is history.
Allegri trequartistas 4312jébe szerintem igen fasza lenne egy ---Marcsi-Pjanic-+1első osztályú rohamnéger boxtobox--- fedezetsor előtt. Persze a mostani rugalmas felállásos projectbe kicsit olyan mint Cuadrado, az alkalmazott felállások közül nem mindegyikben jutna neki hely (valakit kitúrna vagy éppen padozna), ezért kicsit overkill lenne egy masszív összeget kifizetni érte (főleg hogy nincs egy normális boxtoboxunk és Buffon pótlása is kikúrt drága lesz), a csapatépítést pedig megint lehetne 0ról indítani.

Witsel, Bentancur borítékolható, Kessiére nincs lezsírozott dealünk, talán a Nápolyival volt az Atalantának valami szóbeli egyezsége, de emellett még fél Európa szeretné. Inkább csak jó esélyünk van rá, mint az elkönyvelt igazolás. Az ő érkezésükkel garantáltan repül Asamoah és Hernyó. Ez utóbbi amúgy kár, mert ha Witselből box-to-box lesz akkor Marcsinak nincs normális helyettese, ha Witsel lesz Marcsi helyén, akkor meg nincs box-to-boxunk - nyilván Kessiével megvagyunk.

Én úgy gondolom, hogy ma már nem elég a tehetségfaktor. James egy rendkívül labdaügyes, kiváló rúgótechnikájú játékos, ez vitathatatlan. De szerintem a tehetség mellé kell még a kellő sebesség és/vagy az átlagon felüli munkabírás ahhoz, hogy egy játékos érvényesülni tudjon. Sőt, ha a három komponensből a tehetség hiányzik, már akkor is lehet érvényesülni, erről Thomas Müller tudna mesélni. Akiben a három komponens benne lehet, az nálunk Dybala.
Először is tudjuk, hogy Allegri Juventusában Khediranak bérelt helye van a kezdőcsapatban, szóval vele sajnos számolni kell. Másrészt pedig pont Khedira miatt ne jöjjön, mert bőven elég egy lassú játékos a kezdőcsapatba. Két szezonnal ezelőtt is probléma volt az egy lassú játékos is, de akkor legalább Pirlonak hívták az illetőt, aki kompenzálta ezt a hiányosságát. Harmadrészt pedig ott van Pjanic, aki mellett luxus lenne James. Most ez a játékostemető-effektus a Realnál inkább korábban volt. Az régen volt, amikor Robben, Sneijder és még néhányan bebuktak, az Ancelotti-éveket leszámítva már Mourinho óta nem költekeznek annyit, mint korábban. Aki még túl nagyon akart előrelépni, az Danilo, de más nem igazán jut eszembe.
Amit te is említettél, neki azért nem lenne minden felállásban helye. Szerintem keret egyik nagy problémája az, hogy nem elég rugalmas. Két éve át lehetett állni, mert volt egy Cáceres, aki a védelem bármelyik részén tudott játszani, vagy ott volt egy Pereyra, aki a középpályán nagyon hasznos volt, bárhol is játszott, Moratat ki lehetett tolni balszélsőnek. Most ott van Cuadrado, aki révén van olyan játékosunk, aki nem tud alkalmazkodni a különböző formációkhoz. Ráadásul nem kellene megint akkora összeget egyetlen játékosért kiadni.

Szerintem Kessié is érkezni fog. Az, hogy a Napolinak van valami egyezsége, teljesen érdektelen. Oda teljesen felesleges, létszámban és minőségben is rendben vannak Hamsikék, nekünk viszont szükségünk van rá.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-04, 15:39

Tankcsapda írta:
.bb. írta:

én James esetén két dolgot tudok elképzelni:

1) James a válogatottban és anno a Monacoban is -amikor még ment neki a játék- árnyékék volt két csatáros rendszerben, amely szisztémát a Real gyakorlatilag nem alkalmazott az elmúlt 10 évben. lehet, hogy a kolumbiai nem érzi a Real játékrendszerét és ebbe bele is fásult.

2) azt hittük ő lesz a következő világsztár, közben csak kijött neki a lépés egyszer az életben. [/justify]

Inkább a második verzióra voksolnék. Nagyon nagy VB-t ment, de a Real túl nagy lépés volt neki. Jelenleg nincs olyan topcsapat, ahol helyet lehetne neki szorítani. Talán Mourinho Manchesterbe viszi, ott talán van esélye játszani, de a játékstílusa eleve nem passzol a mai fociba. Egyébként kb. borítékolható a Witsel-Kessié-Bentancur trió érkezése, úgyhogy jövőre a középpályánk mennyiségre mindenképpen meglesz.

Én úgy gondolom, hogy James egy klasszis és őstehetség, szerintem vicc, hogy nem férne be egyetlen topcsapatba sem. A játékstílusa (nem szeret és nem is nagyon tud védekezni) a mai fociban valóban okoz némi fejtörést, de egyáltalán nem dealbreaker, ha mellé támadásban kiváló trequartista statokat hoz.
És van egy 3. verzió, mégpedig, hogy a Real majdnem akkora játékostemető mint az ínter. Én simán el tudom képzelni hogy ugyan nem érzi a Margit játékrendszerét, de képes lenne adaptálódni, (Pogbat a tavalyi bajnoki rajtjával a Real már rég elzavarta volna, Allegri orrvérzésig játszatta, akármilyen semmirekellő volt, tavaszra összeállt a játéka) ha több bizalmat kapna. De nem kap, mert összeharácsoltak mellé még vagy 3 világklasszist és 1 strike policy van, aztán kuka. A topfociba sem a válogatottal robbant be - igaz a VBn vált igazán ismertté - már a Portoban is penge volt. Az első margitos szezonjában amúgy 29 meccsen 13 gól 13 assziszt elég jó stat (jobb mint a monacoi), aztán jött Benítez és Zidane - the rest is history.
Allegri trequartistas 4312jébe szerintem igen fasza lenne egy ---Marcsi-Pjanic-+1első osztályú rohamnéger boxtobox--- fedezetsor előtt. Persze a mostani rugalmas felállásos projectbe kicsit olyan mint Cuadrado, az alkalmazott felállások közül nem mindegyikben jutna neki hely (valakit kitúrna vagy éppen padozna), ezért kicsit overkill lenne egy masszív összeget kifizetni érte (főleg hogy nincs egy normális boxtoboxunk és Buffon pótlása is kikúrt drága lesz), a csapatépítést pedig megint lehetne 0ról indítani.

Witsel, Bentancur borítékolható, Kessiére nincs lezsírozott dealünk, talán a Nápolyival volt az Atalantának valami szóbeli egyezsége, de emellett még fél Európa szeretné. Inkább csak jó esélyünk van rá, mint az elkönyvelt igazolás. Az ő érkezésükkel garantáltan repül Asamoah és Hernyó. Ez utóbbi amúgy kár, mert ha Witselből box-to-box lesz akkor Marcsinak nincs normális helyettese, ha Witsel lesz Marcsi helyén, akkor meg nincs box-to-boxunk - nyilván Kessiével megvagyunk.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-04, 13:57

.bb. írta:
Tankcsapda írta:


Attól, hogy Higuaínért kiadtunk 90 milliót, ne szálljunk már el az árakkal. Az még hagyján, hogy Bale, Morata és Kroos hiányában sem fért be a kezdőbe, de a cserepadról előbb számolt Zidane Asensioval és Mariano Diazzal is, aki kb. azt sem tudom, hogy kicsoda. Azt mondják, hogy rendkívül lusta és nem túl sebes léptű játékos. Az rendben van, hogy reklámarc, mert a legutóbbi VB-n alakított, és ebből - meg a 80 milliós vételárból - azóta megél, de annyira gyenge a Realnál, hogy a mai piaci árak mellett is ér kb. 40 milliót, és akkor még nem fukarkodtam az összeggel. Dobálhatnak ekkora összegeket, de ha valaki 60-at kifizetett volna érte nyáron, már nem a Realban játszana, gondolom, annál alább meg nem akarják adni.

én James esetén két dolgot tudok elképzelni:

1) James a válogatottban és anno a Monacoban is -amikor még ment neki a játék- árnyékék volt két csatáros rendszerben, amely szisztémát a Real gyakorlatilag nem alkalmazott az elmúlt 10 évben. lehet, hogy a kolumbiai nem érzi a Real játékrendszerét és ebbe bele is fásult.

2) azt hittük ő lesz a következő világsztár, közben csak kijött neki a lépés egyszer az életben.

Inkább a második verzióra voksolnék. Nagyon nagy VB-t ment, de a Real túl nagy lépés volt neki. Jelenleg nincs olyan topcsapat, ahol helyet lehetne neki szorítani. Talán Mourinho Manchesterbe viszi, ott talán van esélye játszani, de a játékstílusa eleve nem passzol a mai fociba. Egyébként kb. borítékolható a Witsel-Kessié-Bentancur trió érkezése, úgyhogy jövőre a középpályánk mennyiségre mindenképpen meglesz.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-03, 21:56

Tankcsapda írta:
LeRoi10 írta:
James helyzete tényleg elég érdekes Madridban. Lucas Vázquez is kiszorítja a kezdőnől (Bale hiányában) és amikor ég a ház akkor sem igen kap bizalmat. Az eredmények idáig Zidanet igazolják, szó sem róla. 70 misi környékéről cikkeztek egész ősszel. A mai viszonyok között teljesen normális ár, arról nem is beszélve, hogy mennyire eladható, népszerű játékos, az Adidas egyik arca.  

Attól, hogy Higuaínért kiadtunk 90 milliót, ne szálljunk már el az árakkal. Az még hagyján, hogy Bale, Morata és Kroos hiányában sem fért be a kezdőbe, de a cserepadról előbb számolt Zidane Asensioval és Mariano Diazzal is, aki kb. azt sem tudom, hogy kicsoda. Azt mondják, hogy rendkívül lusta és nem túl sebes léptű játékos. Az rendben van, hogy reklámarc, mert a legutóbbi VB-n alakított, és ebből - meg a 80 milliós vételárból - azóta megél, de annyira gyenge a Realnál, hogy a mai piaci árak mellett is ér kb. 40 milliót, és akkor még nem fukarkodtam az összeggel. Dobálhatnak ekkora összegeket, de ha valaki 60-at kifizetett volna érte nyáron, már nem a Realban játszana, gondolom, annál alább meg nem akarják adni.

én James esetén két dolgot tudok elképzelni:

1) James a válogatottban és anno a Monacoban is -amikor még ment neki a játék- árnyékék volt két csatáros rendszerben, amely szisztémát a Real gyakorlatilag nem alkalmazott az elmúlt 10 évben. lehet, hogy a kolumbiai nem érzi a Real játékrendszerét és ebbe bele is fásult.

2) azt hittük ő lesz a következő világsztár, közben csak kijött neki a lépés egyszer az életben.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-03, 19:37

LeRoi10 írta:
James helyzete tényleg elég érdekes Madridban. Lucas Vázquez is kiszorítja a kezdőnől (Bale hiányában) és amikor ég a ház akkor sem igen kap bizalmat. Az eredmények idáig Zidanet igazolják, szó sem róla. 70 misi környékéről cikkeztek egész ősszel. A mai viszonyok között teljesen normális ár, arról nem is beszélve, hogy mennyire eladható, népszerű játékos, az Adidas egyik arca.  

Attól, hogy Higuaínért kiadtunk 90 milliót, ne szálljunk már el az árakkal. Az még hagyján, hogy Bale, Morata és Kroos hiányában sem fért be a kezdőbe, de a cserepadról előbb számolt Zidane Asensioval és Mariano Diazzal is, aki kb. azt sem tudom, hogy kicsoda. Azt mondják, hogy rendkívül lusta és nem túl sebes léptű játékos. Az rendben van, hogy reklámarc, mert a legutóbbi VB-n alakított, és ebből - meg a 80 milliós vételárból - azóta megél, de annyira gyenge a Realnál, hogy a mai piaci árak mellett is ér kb. 40 milliót, és akkor még nem fukarkodtam az összeggel. Dobálhatnak ekkora összegeket, de ha valaki 60-at kifizetett volna érte nyáron, már nem a Realban játszana, gondolom, annál alább meg nem akarják adni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-03, 18:12

James helyzete tényleg elég érdekes Madridban. Lucas Vázquez is kiszorítja a kezdőnől (Bale hiányában) és amikor ég a ház akkor sem igen kap bizalmat. Az eredmények idáig Zidanet igazolják, szó sem róla. 70 misi környékéről cikkeztek egész ősszel. A mai viszonyok között teljesen normális ár, arról nem is beszélve, hogy mennyire eladható, népszerű játékos, az Adidas egyik arca.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-12-01, 12:21

- Paratici már januárban lebizniszelné Kessiet, de csak nyáron jönne
- Dahoud, Goretzka kettőst figyelte németországi útján
- Lemina+15 millió Tolissoért
- Egy fiatal védő, Caldara is kiszemelt az Atalantaból

Nekem az első három verzióból bármelyik tetszene, illetve inkább nézném Lirolát, mint Darmiant.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-11-26, 07:55

Petike007 írta:
Tankcsapda írta:


Ez borzasztóan magas átlagéletkor. Körülbelül az Atletico jelenlegi szintjét kellene belőni, ami több, mint 2 évvel kevesebb. Jó a tapasztalat, de nem kell ennyi.

Nincs mese vissza kell vonultatni Gigi-t most azonnal. Barza sérülésével jelentős csökkenés állt be, már csak Buffon a fiatalítás nagy akadálya.

Dani Alves, Lichti, Chiellini, Evra mind repülnek vele együtt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-11-25, 09:41

Tankcsapda írta:
LeRoi10 írta:
kis érdekesség. A top5 ligát nézve a mi keretünk a 3. legöregebb.Csak a Watford és a Chievo keretének átlagéletkora több.

http://www.football-observatory.com/IMG/sites/rk/young/en/

Ez borzasztóan magas átlagéletkor. Körülbelül az Atletico jelenlegi szintjét kellene belőni, ami több, mint 2 évvel kevesebb. Jó a tapasztalat, de nem kell ennyi.

Nincs mese vissza kell vonultatni Gigi-t most azonnal. Barza sérülésével jelentős csökkenés állt be, már csak Buffon a fiatalítás nagy akadálya.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-11-21, 23:17

LeRoi10 írta:
kis érdekesség. A top5 ligát nézve a mi keretünk a 3. legöregebb.Csak a Watford és a Chievo keretének átlagéletkora több.

http://www.football-observatory.com/IMG/sites/rk/young/en/

Ez borzasztóan magas átlagéletkor. Körülbelül az Atletico jelenlegi szintjét kellene belőni, ami több, mint 2 évvel kevesebb. Jó a tapasztalat, de nem kell ennyi.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-11-21, 20:55

kis érdekesség. A top5 ligát nézve a mi keretünk a 3. legöregebb.Csak a Watford és a Chievo keretének átlagéletkora több.

http://www.football-observatory.com/IMG/sites/rk/young/en/
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-11-18, 12:14

tjunior írta:


Az a 2 millió valszeg nem oszt nem szoroz, nekem inkább az a kérdés, hogy a jövőbeni esetleges eladásból részesül-e a Boca? (van ott valami 50%)

persze, az 50% jár nekik, ha eladjuk a játékost. nem tudok spanyolul, de mintha még ezeken felül is járna nekik pénz (évente 2 millió), ha Bentancurt 3 évig nem igazol el tőlünk - gondolom, a 3. év után már nem kapnák ezt az összeget.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-11-18, 11:59

_Tyler írta:


ez van az eredeti szerződésben. amúgy a 9,5 milliós megvásárlási árba beleszámít az opióért fizetett majdnem két millió euró is.
Bevásárlóközpont - Page 10 Cxav4CDXUAAsqr4

Az a 2 millió valszeg nem oszt nem szoroz, nekem inkább az a kérdés, hogy a jövőbeni esetleges eladásból részesül-e a Boca? (van ott valami 50%)
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-11-18, 11:15

tjunior írta:
Krisz írta:
Az ártatlanságnak is vannak hátárai
En azt hittem, hogy azzal hogy Tevezt ingyen hozzájuk basztuk cserébe pár opcióért innentől kussolás van és lazán felteszik a gépre a gyereket cigánykodás nélkül - ezt jelenti az opció. Mindenesetre tényleg luzerek vagyunk ha ebbe belemegyünk.

Szerintem anno megállapodtunk az opciókról, ha ebbe így belementünk akkor balfaszok vagyunk, ha nem akkor csak meg kell lengetni a Boca vezetői előtt az aláírt szerződést, ne pattogjanak.

ez van az eredeti szerződésben. amúgy a 9,5 milliós megvásárlási árba beleszámít az opióért fizetett majdnem két millió euró is.
Bevásárlóközpont - Page 10 Cxav4CDXUAAsqr4
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2016-11-18, 10:26

Krisz írta:
Az ártatlanságnak is vannak hátárai
En azt hittem, hogy azzal hogy Tevezt ingyen hozzájuk basztuk cserébe pár opcióért innentől kussolás van és lazán felteszik a gépre a gyereket cigánykodás nélkül - ezt jelenti az opció. Mindenesetre tényleg luzerek vagyunk ha ebbe belemegyünk.

Szerintem anno megállapodtunk az opciókról, ha ebbe így belementünk akkor balfaszok vagyunk, ha nem akkor csak meg kell lengetni a Boca vezetői előtt az aláírt szerződést, ne pattogjanak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: