Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-28, 09:57

zetterberg40 írta:
Már Matuidi szerződéshosszabbításáról írnak, plusz több helyen olvastam, hogy a Juve és a PSG közötti viszony kifejezetten rossz, legfőképp Coman miatt.

Luiz Gustavo az alternatíva a firkászok szerint.

Mondjuk Jamesről jöhetne valami új hír. Ami biztosnak tűnik, hogy a Realban nem marad.

Nos úgy tűnik Hámesz mégis marad...azért én úgy veszem észre, hogy máshol egy picit keményebben lépnek fel a távozni akaró játékosokkal szemben mint nálunk....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-27, 21:13

Marotta lenyilatkozta hogy nem jön Matuidi, meg hogy Asamoah újra fel lett találva. Az utobbi ket meccs alapjan még igaza is lehet.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-27, 14:56

s4tch írta:
sissoko a secco-féle juventus szintje, és gustavo sem sokkal jobb.

james legfeljebb dumb&dumberi értelemben esélyes.

kwadcsiban minden reményünk. ha egészséges maradna végre (és 2 év szünet után végre megcsinált egy teljes alapozást a kerettel...), akkor nála csak gyengébbet találnánk. khedira, pjanic, lemina, januártól marchisio és egy egészséges kwadcsi azért combos. már csak arról kellene meggyőzni, hogy hagyja ki az afrika-kupát.

Csak sajnos ezek mind olyan játékosok akik az elmúlt szezonban is jó néhány meccset kihagytak sérülés miatt. Stuani már most táppénzzen van, ha jól emlékszem tavaly lemina is 1-1,5 hónapot kihagyott, Khedira kb minden második meccset. Pjanic is sérülten kezdi a szezont. Asa időzített bomba. Szóval valaki kell, lehet, hogy erősebbek nem leszünk vele, de valaki még kell.

Most nézem Puli megint nincs ott még a padon sem a Dinamo Londonban.....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-27, 13:47

sissoko a secco-féle juventus szintje, és gustavo sem sokkal jobb.

james legfeljebb dumb&dumberi értelemben esélyes.

kwadcsiban minden reményünk. ha egészséges maradna végre (és 2 év szünet után végre megcsinált egy teljes alapozást a kerettel...), akkor nála csak gyengébbet találnánk. khedira, pjanic, lemina, januártól marchisio és egy egészséges kwadcsi azért combos. már csak arról kellene meggyőzni, hogy hagyja ki az afrika-kupát.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-27, 11:35

Már Matuidi szerződéshosszabbításáról írnak, plusz több helyen olvastam, hogy a Juve és a PSG közötti viszony kifejezetten rossz, legfőképp Coman miatt.

Luiz Gustavo az alternatíva a firkászok szerint.

Mondjuk Jamesről jöhetne valami új hír. Ami biztosnak tűnik, hogy a Realban nem marad.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-27, 11:35

Kár, hogy Diawara Nápolyba megy, jobb lett volna őt hajkurászni, mint Matuidit. Nem őt győzték meg a maradásról, hanem Raiolat, és talán jobb is, megint perkålhattunk volna annak a szemétnek. Sissoko magas és gyors, szerintem ezzel az alkattal a védekezés sem jelent gondot neki, egyébként is visszavontabban játszott a PL-ben, mint az EB-n, amennyire én tudom. Zaza helyére kellene még valaki, és készen vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-27, 10:13

CsT írta:
zetterberg40 írta:
Matuidi szerintem be fog esni előbb-utóbb.

Conchita Wurst, alias Gabigol meg az izébe igazol.

Szerintem a Matuidit ügy lezárult, nem hiszem, hogy a PSG-t pár millával meg lehet győzni....

Most megint Sissoko lett az új célpont.

Ez a Gabigól meg a neve és a kinézete alapján tökéletesen illik az izébe...

Érdekes, hogy a sertés még nem szólalt meg az ügyben. Ha ténlyeg nálunk akar játszani akkor ügyis kibulizzák neki.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-27, 09:29

zetterberg40 írta:
Matuidi szerintem be fog esni előbb-utóbb.

Conchita Wurst, alias Gabigol meg az izébe igazol.

Szerintem a Matuidit ügy lezárult, nem hiszem, hogy a PSG-t pár millával meg lehet győzni....

Most megint Sissoko lett az új célpont.

Ez a Gabigól meg a neve és a kinézete alapján tökéletesen illik az izébe...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-26, 21:52

Matuidi szerintem be fog esni előbb-utóbb.

Conchita Wurst, alias Gabigol meg az izébe igazol.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-26, 21:44

khelafi nemrég nyilatkozott, matuidi marad párizsban. egy másik rohamnégert, diawarát meg bejelentette a napoli.

nem áll jól a középpálya.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-26, 11:50

Közben lehet, hogy Matuidit beszopjuk? Suspect Suspect
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-26, 11:15

zetterberg40 írta:
de nekem nagyon fog hiányozni a lelkesedése

meg a stressz hogy mikor szórják ki Smile

csak nehogy meghiúsuljon az üzlet az EL kiesés miatt...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-26, 10:06

CsT írta:
Szerintem én vagyok az egyetlen aki nem sajnálja, hogy Hámesz nem jön! Very Happy

Nem. Jó játékosnak tartom, de nem a mi csapatunkba való, vagy a serie a-ba. Elég alacsony a work rate-je, ráadásul meg kéne miatta bontani a BBC-t. Inkább Cuadrado, ha már választani kell.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-26, 08:39

zetterberg40 írta:
Zaza -> West Ham. Legalább nem a nápolyi.
Kölcsön+kötelező megvásárlás egy év múlva, összesen 28 millióért.
Ez jó pénz érte, de nekem nagyon fog hiányozni a lelkesedése. Már nem lesz több Morci-Zazinnyó ölelkezés. Sad

Sajnos ő járulékos veszteség a malac miatt. Nekem is hiányozni fog. Mondjuk szép summát kapunk érte, ebből gyakorlatilag meg lesz Matuidi (Ő lassan azért pózolhatna Juve mezzel). Szerintem én vagyok az egyetlen aki nem sajnálja, hogy Hámesz nem jön! Very Happy
Még pulit zsákoljuk be és akkor nálam is pozitív lesz a mercato.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-26, 08:14

Zaza -> West Ham. Legalább nem a nápolyi.
Kölcsön+kötelező megvásárlás egy év múlva, összesen 28 millióért.
Ez jó pénz érte, de nekem nagyon fog hiányozni a lelkesedése. Már nem lesz több Morci-Zazinnyó ölelkezés. Sad
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 21:01

Elvileg 22+3 millió lesz Matuidi, évi 4,5 millát tehet majd zsebre. Ez így egy kifejezetten korrekt üzlet. Én még mindig mást mondanék a középpályára, de ez nem egy elviselhetetlen összeg. Egy keveset sikerült visszahozni abból, amit Higuaínért többletárként adtunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 20:20

zetterberg40 írta:
Bréking: a bankár gyerek jelenti, hogy a klub kapcsolatban áll James Rodriguezzel. Nem mondja, hogy biztosan sikerül megszerezni, de egyértelműen zajlanak a tárgyalások.

Marotta:"Matuidi profilo perfetto. Cuadrado ci piacerebbe riaverlo. James? Possibilità quasi vicine allo zero."

Ez hameszügyileg nem túl biztató.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 19:22

Remélem a BL sorsolás után nyélbe ütjük a Matuidi üzletet. Állítólag Pulit Conte nem akarja elengedni.....biztos számít majd rá a ligakupa meccseken....
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 18:15

zetterberg40 írta:
Bréking: a bankár gyerek jelenti, hogy a klub kapcsolatban áll James Rodriguezzel. Nem mondja, hogy biztosan sikerül megszerezni, de egyértelműen zajlanak a tárgyalások.

Ez esetben nemcsak Pogba eladását,de még Piguaint is megbocsátanám Beppének Very Happy

Amúgy látom itt a nagy örvendezést Matuidinek,de valahogy én nem érzem benne azt a pluszt ami nekünk kellene,főleg ennyi idősen,ennyi pénzért..bár Piggi tán már nem lehet reális árakról beszélni nálunk sem...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 17:52

Bréking: a bankár gyerek jelenti, hogy a klub kapcsolatban áll James Rodriguezzel. Nem mondja, hogy biztosan sikerül megszerezni, de egyértelműen zajlanak a tárgyalások.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 12:33

Krisz írta:
Benne leszek a tévében! (Csak lehet)

Épp Milanoban vagyok parnapos varosnezesen.
Bevásárlóközpont - Page 18 Img_2010
Hazfele menet lemerült a telefonom és kicsit eltevedtem. Kovalyogtam egy kicsit majd nagyjabol belottem a kornyeket. A kanalisoknal bolyongva pedig belebotlottam Di Marzioba, ahogy egy kavezo teraszan ulve filmeztek ahogy telorol olvassa a hireket. Ha valamelyik DM video alatt a hatterben lattok elsetalni egy elkepesztoen jóképű sracot az én vagyok!

cheers

a san siro tényleg böhöm nagy, meccs előtt érdemes időben érkezni, mert ahogy jackie is írja, kurvanagyot lehet sétálni. a nézőtér egyébként baromi meredek, tériszonyosok ne vegyenek magasra jegyet...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 12:02

Krisz írta:
Nem meccsre jöttem, csak volt még pár nap szabadsagom es gondoltam elnezek a szemetdombra. Meg sem erdemli ez a ket csürhe ezt a várost Smile
Csak ket napot vagyok itt, sajnos melysegeiben nincs idom megnezni a várost, tettem egy kört a San siro körül azért. A kepeken nem jön át mekkora monumentalis épület.

Már korabban elkoltottem az idei merchandise supportomat (egyebkent en talaltam jo adidas cuccokat, igaz a választék nem tul széles), de jo hogy mondod azert benezek.

ja, a san siro tényleg elég nagy, pláne amikor a villamosmegállótól legtávolabbi oldalára szól a jegyed Smile

enjoy milano! egyél sok hawaii pizzát, milánói spaghettit meg cappuccinot ebéd után! pirat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 11:45

jackie_d írta:

jó nyaralást cicus! Cool

ha van időd azért nézd meg a san siro-t is, (építészetileg) érdemes  Laughing
azt le sem írom hogy a juvestore a dóm mögötti korzón van, mert ahogy látom már megtaláltad

meccsre mész?

Nem meccsre jöttem, csak volt még pár nap szabadsagom es gondoltam elnezek a szemetdombra. Meg sem erdemli ez a ket csürhe ezt a várost Smile
Csak ket napot vagyok itt, sajnos melysegeiben nincs idom megnezni a várost, tettem egy kört a San siro körül azért. A kepeken nem jön át mekkora monumentalis épület.

Már korabban elkoltottem az idei merchandise supportomat (egyebkent en talaltam jo adidas cuccokat, igaz a választék nem tul széles), de jo hogy mondod azert benezek.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 08:12

Krisz írta:
Benne leszek a tévében! (Csak lehet)

Épp Milanoban vagyok parnapos varosnezesen.

Hazfele menet lemerült a telefonom és kicsit eltevedtem. Kovalyogtam egy kicsit majd nagyjabol belottem a kornyeket. A kanalisoknal bolyongva pedig belebotlottam Di Marzioba, ahogy egy kavezo teraszan ulve filmeztek ahogy telorol olvassa a hireket. Ha valamelyik DM video alatt a hatterben lattok elsetalni egy elkepesztoen jóképű sracot az én vagyok!

jó nyaralást cicus! Cool

ha van időd azért nézd meg a san siro-t is, (építészetileg) érdemes  Laughing
azt le sem írom hogy a juvestore a dóm mögötti korzón van, mert ahogy látom már megtaláltad

meccsre mész?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 06:03

Krisz írta:
Benne leszek a tévében! (Csak lehet)

Épp Milanoban vagyok parnapos varosnezesen.
Bevásárlóközpont - Page 18 Img_2010
Hazfele menet lemerült a telefonom és kicsit eltevedtem. Kovalyogtam egy kicsit majd nagyjabol belottem a kornyeket. A kanalisoknal bolyongva pedig belebotlottam Di Marzioba, ahogy egy kavezo teraszan ulve filmeztek ahogy telorol olvassa a hireket. Ha valamelyik DM video alatt a hatterben lattok elsetalni egy elkepesztoen jóképű sracot az én vagyok!

Milánó nagy város? Mit csinálnak ott úgy általában az olaszok? Párszor már hallottam ezt a nevet, de semmit sem tudok róla. Fontos nekünk vmiért?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-25, 00:16

Benne leszek a tévében! (Csak lehet)

Épp Milanoban vagyok parnapos varosnezesen.
Bevásárlóközpont - Page 18 Img_2010
Hazfele menet lemerült a telefonom és kicsit eltevedtem. Kovalyogtam egy kicsit majd nagyjabol belottem a kornyeket. A kanalisoknal bolyongva pedig belebotlottam Di Marzioba, ahogy egy kavezo teraszan ulve filmeztek ahogy telorol olvassa a hireket. Ha valamelyik DM video alatt a hatterben lattok elsetalni egy elkepesztoen jóképű sracot az én vagyok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-24, 22:23

s4tch írta:
zetterberg40 írta:
...A Bild szerint 2018-ban jár le a szerződése, amit nem akar meghosszabbítani, és állítólag 2017 nyarán életbe lép egy 10 milliós kivásárlási záradék, amiért viheti bárki....

ezért kéne a 'gladbach vezetőinek időben lépni, és eladni nekünk 20-ért.

egyébként valaki a 'tuzon összeszedte a csapat és a várható kezdő átlagéletkorát. a tavalyi fiatalítás után idén öregedtünk. minden szempontból jól jönne egy ilyen dahoud-féle igazolás.

Sajnos csak elvétve említik a nevét velünk kapcsolatban, szóval nem hiszem, hogy reális lenne, bár elképesztően nagy húzás lenne Marottáéktól. Nálam akkor lenne az idei mercato tökéletes (bár az a 90m még mindig hihetetlen a dagiért).

Egyébként azt lehet tudni, hogy a Gladbach eddigi tétmeccsein miért csere állandóan a fiú? A német kupában és mindkét Young Boys elleni meccsen egyaránt.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-24, 19:57

CsT írta:
simoon írta:


Napoli-ba megy?

Úgy néz ki oda majd Zazinnyó No No

nem örülök
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-24, 18:08

simoon írta:
sneco7 írta:


Schweini lenyilatkozta,hogy a MU az utolsó európai csapata, adná az ég Very Happy

Napoli-ba megy?

Úgy néz ki oda majd Zazinnyó No No
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-24, 17:36

sneco7 írta:
CsT írta:
Ajjaj már nagyon sok helyen olvasni Schweinit, hogy kölcsönbe jön.....félek igaz lesz.

Schweini lenyilatkozta,hogy a MU az utolsó európai csapata, adná az ég Very Happy

Napoli-ba megy?
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2016-08-24, 15:34

zetterberg40 írta:
...A Bild szerint 2018-ban jár le a szerződése, amit nem akar meghosszabbítani, és állítólag 2017 nyarán életbe lép egy 10 milliós kivásárlási záradék, amiért viheti bárki....

ezért kéne a 'gladbach vezetőinek időben lépni, és eladni nekünk 20-ért.

egyébként valaki a 'tuzon összeszedte a csapat és a várható kezdő átlagéletkorát. a tavalyi fiatalítás után idén öregedtünk. minden szempontból jól jönne egy ilyen dahoud-féle igazolás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: