Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
kilopo
Gyúró
Gyúró



Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 09:52

Csak ne kerüljünk hátrányba, mert onnantól kezdve nagyon nehéz lesz. (ha se Pjanic, se Marcsi)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 09:46

a középpályánk Pjanic kivételével egy nagy betonmassza, tök mindegy ki játszik, kifutja a belét és átharapja az ellenfél torkát, ha valaki lesérül ott egy ugyanolyan fighter helyette, nekem tetszik
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 09:32

jackie_d írta:
hú vazze, ez nagyon kemény, olyan hosszú a kispadunk, hogy körbeér a pályán...

ugye? 1-2 kivételtől eltekintve (mint mandragora vagy sturaro) szinte tökmindegy, hogy ki játszik. részemről ha a pályán lesz pjanic, khedira és dybala (valamint felépülése után marcsi), nagyon nem fogok befosni senkitől.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 09:28

jackie_d írta:

gigit még megértem, de marcóval miért? primatológus vagy, vagy mi? jocolor

Az ilyenek miatt:
Bevásárlóközpont - Page 17 B9qj6YyCAAA_RTO
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 08:35

s4tch írta:
francia juve fansite rakta ki a twitterre, elég durva:

hú vazze, ez nagyon kemény, olyan hosszú a kispadunk, hogy körbeér a pályán...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 08:34

kilopo írta:
jackie_d írta:

hart egy vicc, ugyanúgy ahogy az összes többi angliában nevelkedett kapus
valamiért nem bírnak jó kapusokat kinevelni, val'szeg túl ostobák hozzá
Ezekkel egyet értek. Sosem értettem, hogy Hart hogy juthatott el odáig, ameddig eljutott.

Gigivel és Storarival szemben meg elfogult vagyok wub

gigit még megértem, de marcóval miért? primatológus vagy, vagy mi? jocolor
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 08:21

witsellel kapcsolatban az a gond, hogy nem nagyon láttuk játszani. szélsőségesek a vele kapcsolatos vélemények: van, aki szerint atomstabil, képtelenség szerelni, és olyan egyensúlyt ad a középpályának, mint marchisio vagy khedira, és van, aki szerint egy túlértékelt gucci táskás buzeráns. (ebből a 'túlértékelt' a 90 millás higany klubjánál számomra értelmezhetetlen, a többi imponál.) amit a bl-ben a benficánál és a zenitnél, illetve a válogatottban láttam belőle, az alapján futásban kibaszott lassú, de gondolkodásban gyors, jól helyezkedik, kifejezetten pontosan passzol, és bár vékonynak tűnik, fizikailag is bírja a párharcokat. jó korban van, keresett játékos, nagy kockázatot nem vállalunk vele. nem egy álomigazolás, nem tűnik egy vidal-pogba kategóriának, de sokkal inkább ő 18+bónuszért, mint matuidi 30-ért, vagy az a falábú sissoko bármennyiért.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 08:04

zetterberg40 írta:
Puli: 5m a kölcsönért+20m kötelező véglegesítés
Viccel: 18m+3m bónusz, holnap orvosi.

Pulikának örülök, Viccel szerintem erősen vészmegoldás. Én nem tartom túl sokra, de győzzön meg.

Szerintem remek rohamneger lesz belőle.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 08:04

francia juve fansite rakta ki a twitterre, elég durva:

Bevásárlóközpont - Page 17 CrI7PQpXgAE7uvY

Bevásárlóközpont - Page 17 CrI7PQzWYAE9g0k
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-31, 00:12

jackie_d írta:

hart egy vicc, ugyanúgy ahogy az összes többi angliában nevelkedett kapus
valamiért nem bírnak jó kapusokat kinevelni, val'szeg túl ostobák hozzá
Ezekkel egyet értek. Sosem értettem, hogy Hart hogy juthatott el odáig, ameddig eljutott.

Gigivel és Storarival szemben meg elfogult vagyok wub
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 23:49

Puli: 5m a kölcsönért+20m kötelező véglegesítés
Viccel: 18m+3m bónusz, holnap orvosi.

Pulikának örülök, Viccel szerintem erősen vészmegoldás. Én nem tartom túl sokra, de győzzön meg.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 23:43

kilopo írta:
Ha jackie_d mindig Buffont és Storarit fikázza, akkor mi lehet a véleménye Hart-ról? Very Happy

hart egy vicc, ugyanúgy ahogy az összes többi angliában nevelkedett kapus
valamiért nem bírnak jó kapusokat kinevelni, val'szeg túl ostobák hozzá pirat

storari egy majom, nem top klubba való, cagliariban a helyére került
gigi még mindig baszott jó, de hajlamosak vagytok túlzásokba esni vele kapcsolatban, ezért kötelességemnek érzem felhívni a figyelmet a laikus szem számára esetleg nem nyilvánvaló hibákra
röviden: imádom fikázni geek
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 23:23

Ha jackie_d mindig Buffont és Storarit fikázza, akkor mi lehet a véleménye Hart-ról? Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 22:04

Lucescu: "Witsel? Juventus have two days to reach an agreement with Zenit, we've a problems regarding the FFP."

A dagihoz hasonlóan neki is Olaszországon kívül lehet az orvosija.

Miközben a Dinamo bólintott Puli ügyében, aki hasonló konstrukcióban érkezik, mint ahogy Zazinnyó a WH-be került. Apropó Zaza, állítólag ha 10 meccsen pályára lép, akkor már kötelezően meg kell venniük az angoloknak.

Mai hír még, hogy pont Alves és Puli érkezése miatt Lichtsteiner jelezte távozási szándékát. Az izé azonnal vitte volna, de Marottáék szerencsére elzavarták a csürhe bandát. Remélem nem is engednek ebből így az utolsó napokban, ne erősítsük már őket.

Hernanes meg legutóbb az Al Jazira zsíros ajánlatát dobta vissza, de a Genoa vinné. Pénzt érte sem lát a klub, természetesen csak kölcsönvennék.

Szerk: Ja és Joe Hart meg a Toroban? odavaló Laughing
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 21:28

laac írta:

Na de miért nem ide jött gabigol??mit láthat ott ahova ment??puli remélem jön,annyira rá flesheltek a sérülés hullámra,h frankon már félek,a szezontól(bl-t nem is mondom)!

Az újdonsült tulajdonos(ok) pénztárcáját. Nyilván az Internél most komoly pénzeket fordítanak erősítésekre, és ezzel a dobogóra esélyes csapattá váltak. Őszintén szólva ha nem lenne ilyen gyenge a védelmük, akkor ránk is komoly veszélyt jelentenének. Megszerezték Joao Máriot, Candrevat, Gabigolt, Banegat, ott van még Icardi, Perisic, Éder, Palacio és Jovetic is, bár utóbbi lehet, távozni fog. Edzőt is váltottak, sajnos a Mancini hozzá nem értése által jött előnyből is jókora eltűnt. Mindazonáltal még mindig mi vagyunk jobbak, efelől azért nincs kétség, csak érdemes lesz majd velük is számolni.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 19:50

CsT írta:
laac írta:

Gabigol sinterbe25€,marrone Zulte Waregem(kölcsön,asszem),naaa ezek biztosak!

Marrone sem szeret félévnél többet egy helyen lenni! Smile Joe Hart Toro? Az milyen? Very Happy Very Happy
Na de miért nem ide jött gabigol??mit láthat ott ahova ment??puli remélem jön,annyira rá flesheltek a sérülés hullámra,h frankon már félek,a szezontól(bl-t nem is mondom)!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 19:35

laac írta:
simoon írta:
puli hivatalos
(vagy nem is...)
Gabigol sinterbe25€,marrone Zulte Waregem(kölcsön,asszem),naaa ezek biztosak!

Marrone sem szeret félévnél többet egy helyen lenni! Smile Joe Hart Toro? Az milyen? Very Happy Very Happy

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 19:26

.bb. írta:
én kizárt dolognak tartom, hogy Allegri feladja a három középpályás rendszerét. elsődleges szempont nála a stabilitás, amit egy ilyen hármas biztosít. nem is akárhogyan, hiszen idén kapura sem nagyon rúgtak ellenünk, pedig két komoly ellenfél ellen játszottunk.

ha adott esetben más rendszer lesz, azt csak valami komoly reaktív hozzáálás esetén tudom elképzelni, amihez kell egy Barca vagy Bayern ellenfélnek. de ebben az esetben sem 100%.

Az igazán nagy szívás az lenne, ha sem középpályás, sem Cuadrado nem jönne. Pjacaval meg Cuadradoval és tetszés szerint Higannyal vagy Dybalaval elől nagyon fasza 433at lehetne nyomni. Ebben az esetben azt is elbírná a csapat, ha javarészt hús alkotná a középpályás hármast. Egyébként megint csak Allegri nonsense, hogy Pjanic még mielőtt elindul a bajnokság lesérül. Mondjuk úgy látszik ehhez a gyenge bajnoksághoz a tarcsink is elég, remélem sikerül Allegrinek összehozni valamilyen rotációt és nem döntünk megint sérült rekordot.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 19:04

simoon írta:
puli hivatalos
(vagy nem is...)
Gabigol sinterbe25€,marrone Zulte Waregem(kölcsön,asszem),naaa ezek biztosak!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1281
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-30, 17:06

puli hivatalos
(vagy nem is...)
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-29, 23:42

Nagy kapkodás lesz ebből, úgy érzem. A legjobb az lenne, ha Hernanest kipucolnák, és létszámban a helyére jönne valaki. Viszont ami még égetőbb lenne, az egy támadó idehozatala. Kár, hogy Gabigolt elcsaklizza az Ellenség, pont egy ilyen játékos kellett volna még, aki 2-3 támadós játékban is tud játszani. Jelenleg van Higuaín, Mandzu és Dybala, azért Pjaca elsősorban nem támadó. Olaszként Berardit tartanám alkalmasnak rá, de őt felejtsük el szerintem, ha meg nem olasz, akkor mondjuk Diego Rolán nem lenne rossz.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-29, 22:45

én kizárt dolognak tartom, hogy Allegri feladja a három középpályás rendszerét. elsődleges szempont nála a stabilitás, amit egy ilyen hármas biztosít. nem is akárhogyan, hiszen idén kapura sem nagyon rúgtak ellenünk, pedig két komoly ellenfél ellen játszottunk.

ha adott esetben más rendszer lesz, azt csak valami komoly reaktív hozzáálás esetén tudom elképzelni, amihez kell egy Barca vagy Bayern ellenfélnek. de ebben az esetben sem 100%.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-29, 18:47

DM újra Viccelről ír. Marottáék ajánlata 15 milla, a Zenit 22-t akar.

Szerk: Agresti is megerősítette a tárgyalásokat. Ő megbízható arc.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-29, 18:08

Ez a középpálya vékony, egy ember még kell. Nyilván ésszerűen, ha nem minőség, hanem csak mennyiség akkor kölcsön v kölcsön + opció.
Borozovicsot úgy tűnik elviszi Conte, én Sissokot annyira nem látom kutyaütőnek mint ti, nem klasszis, de szerintem jó játékos, bár állítólag az Oldham valami 40 millára árazta be.

A formációváltáshoz kellene nagyon puli (bár fosok, hogy Conte nem engedi el a régi szerelmét).

4-3-3: sok értelme nincs mivel ugyanúgy 3 belső kp kell hozzá

4-4-2: Ezt lehetne játszani jobb oldalon Pulival (Alvessel) balon Pjaca v Szandi, viszont akkor hanyagolni kell a 3 belső védős rendszert, ami évek óta jól működik.

3-4-1-2: Ezzel is spórolnák 1 belső kp-t, de ehhez meg csatár nincs elég. Ha Dybával számolunk a csatárok mögött előtte Mandzu meg Malac, akkor egyedül Pjaca van cserealap. Esetleg Pjanic-ot feltolni, bár Allegri inkább a védelem elé képzeli.

Szóval a keretünk hosszú távon csak a 3-5-2-re alkalmas. 1-2 meccs erejéig lehet más formációt alkalmazni, de 1-2 hiányzóval mind megbukik.

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-29, 16:20

Sissoko a mennyiséget növelné, a minőséget nem. Az Eb-n volt egy jó meccse, egyébként pont ez a Newcastle az ő szintje.

Bakayokoval nem lenne bajom.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 647
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-29, 16:10

Sissokoban én több fantáziát látok,mint Matuidiben,persze csak,ha max 20 milliórét el tudnánk hozni. A másik aki nagyon megtetszett,bár tudom,hogy nem volt róla szó,de az Bakayoko, tegnap belenéztem a Monaco-PSG meccsbe és a mezőny egyik legjobbja volt és ő még fiatal,szóval érte még a pénzt sem sajnálnám annyira.
Ugye még Brozovicot lehetett hallani eddig, hát remélem ő nem jön, nekem nagyon nem volt szimpatikus az Interben. Erre az évre már ellőtték Piguain személyében a nem szimpatikus igazolás kvótát, szóval hacsak nem lesz népszavazás én nem kérek több ilyet Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-29, 13:40

Az idő szűke miatt szerintem most már az is erősen benne van a pakliban, hogy nem érkezik belső középpályás.

Marchisio, Pjanic, Khedira, Asamoah, Lemina, Sturaro, Hernanes

Mondjuk eléggé ijesztő, ha arra gondolok, hogy Marchisioból ki tudja milyen szintű játékos lehet még egy ilyen sérülés után, Khedira és Asamoah sérülékeny, Hernanest pedig csak végszükséglet esetén látnám a csapatban. És akkor ott a januári Afrika Kupa, ami Kwadcsi és Lemina esetében játszik.

Annak viszont nem látom sok értelmét, hogy ilyen Sissoko, Luiz Gustavo félékért akárcsak 20 milliót adjunk.

Formációváltás? 442, 433, esetleg 3412.

Puli valszeg még jön.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-28, 16:02

Hahaha, hát körül lehet nézni Torinóban, mi történik másik csapatoknál, mikor egy Makszimovic kalibernek máshová húz a szive...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-28, 14:09

zetterberg40 írta:
Való igaz, hogy más klubok nem ilyen jótékonyan bánnak az elvágyódó játékosaikkal. Ezért is említettem meg múltkor Draxler és a Wolfsburg példáját.

Közben Zazinnyó távozása hivatalos. 5 millióért megy kölcsönbe, majd meghatározott számú pályáralépés után kötelezően 20 millióért kell véglegesítenie a West Hamnek a transzfert. Bónuszokkal további 3 millióval emelkedhet az összeg.

Így most a következő nyárra leszünk 23 millió €-s pluszban mindenféle erősítés-gyengülés nélkül. Ez akkorra nem hangzik rosszul, viszont elszomorító, hogy nem tudunk túladni azonnal, vagy rendes áron a játékosainkon. Islat két éve el kellett volna adni ennek minimum a duplájáért, Hernanesért jó, ha ötöt kapnánk, már ha lenne szíves távozni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-28, 13:04

Való igaz, hogy más klubok nem ilyen jótékonyan bánnak az elvágyódó játékosaikkal. Ezért is említettem meg múltkor Draxler és a Wolfsburg példáját.

Közben Zazinnyó távozása hivatalos. 5 millióért megy kölcsönbe, majd meghatározott számú pályáralépés után kötelezően 20 millióért kell véglegesítenie a West Hamnek a transzfert. Bónuszokkal további 3 millióval emelkedhet az összeg.

Más: Conte kezdésként azért szépen bedarálja a kisebb csapatokat a Dinamoval.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2016-08-28, 09:57

zetterberg40 írta:
Már Matuidi szerződéshosszabbításáról írnak, plusz több helyen olvastam, hogy a Juve és a PSG közötti viszony kifejezetten rossz, legfőképp Coman miatt.

Luiz Gustavo az alternatíva a firkászok szerint.

Mondjuk Jamesről jöhetne valami új hír. Ami biztosnak tűnik, hogy a Realban nem marad.

Nos úgy tűnik Hámesz mégis marad...azért én úgy veszem észre, hogy máshol egy picit keményebben lépnek fel a távozni akaró játékosokkal szemben mint nálunk....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
17 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: