Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-05, 12:44

Remélhetőleg marad Allegri és nem kell ismét új edző után nézni, átformálni a csapat játékát stb. Valljuk be, Allegrivel szerencsénk volt, én pl. egy árva fillért nem adtam volna arra, hogy ennyire akadálymentes lesz az átállás Conte után. Nem feltétlenül lesz mindig ilyen mázlink, pláne hogy komolyan úgy fest, az indába nyártól elkezdik önteni a lét, plusz ha tényleg behúzzák Simeonet...

Közben az Ingyán átment a Milan orvosiján, de elvileg nem fogadta el a Gallianiék által kínált szerződést. Laughing
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-05, 11:52

zetterberg40 írta:
Tankcsapda írta:
...

Zidane szerintem szemrebbenés nélkül lecserélné Benzemát Dybalara. Benzema távozásáról nem először témáznak, ráadásul mostanában Zidane már kísérletezget a csapat felállását illetően. Ha jól emlékszem, nemrég már 352-ben is játszottak, bár tény, hogy a kísérletezés leginkább Ronaldo és a sérülések miatt történik.

A hírek szerint Allegri sorsa leginkább a csapat eredményességén múlik. Nyilvánvalóan a történelmi, zsinórban 6. bajnoki cím az elsődleges cél, de gondolom a BL-ben is tovább akar jutni. Ez utóbbival kapcsolatban fene tudja, mi lehet Allegri saját elvárása, de elvileg egyelőre képlékeny a dolog, és ugyanakkora az esélye a maradásának mint a távozásának.

Jardim szerintem is zseniális edző.

A 3-5-2 egy meccsen volt, ki is kaptak a Sevilla ellen. Nekik a 4-3-3 most egy optimális felállás, persze ez változhat. Mindenesetre én valahogy nem tartok a Dybala-Real kapcsolattól.

Allegri már nyáron is lenyilatkozta a Chelsea érdeklődésére, hogy izgalmas kihívásnak tartaná a PL-t. El fog gondolkodni egy esetleges konkrét ajánlaton, efelől ne legyen kétségünk, más kérdés, hogy meg lehet győzni a maradásról. Nem feltétlenül fizetésre gondolok, hanem arra, hogy miképpen erősítik meg a keretet. Conte (elvileg) azért távozott, mert nem voltak hajlandóak neki 2 vagy 3 megnevezett játékost szerződtetni, más kérdés, hogy Morata végül a mi játékosunk lett, Iturbeért meg szerencsére nem perkáltunk ki 30 milliót. Allegrinek azért nagy kívánságlistája nem volt még, vagy publikussá nem vált, egyedül Mandzukic az, akiről tudni lehet, hogy az ő kívánságára érkezett. Szerintem neki ilyen szempontból nem fontosak a konkrét nevek, csak legyen meg egy adott irányvonal a mercatora, amit ha sikerül jól belőni, akkor egy nagyon komoly csapat irányítását nem fogja visszautasítani. Ha mégsem, akkor a már említett Jardim jöjjön, nála valószínűleg Khediranak nem lenne maradása, ahhoz túl gyors futballt játszat. Őt most szerintem nem is lenne nehéz szerződtetni, elvégre a legtöbb nívós csapat a közelmúltban cserélte le az edzőjét. Én egyébként örülnék Deschampsnak is, ha mondjuk 2018-ban jön el az edzőváltás ideje. Én legalábbis úgy gondolom, hogy neki a válogatott a VB-ig szól, és nem az az év lesz, amikor elkezdenek csapatot cserélgetni a szakemberek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-04, 22:18

Tankcsapda írta:
...

Zidane szerintem szemrebbenés nélkül lecserélné Benzemát Dybalara. Benzema távozásáról nem először témáznak, ráadásul mostanában Zidane már kísérletezget a csapat felállását illetően. Ha jól emlékszem, nemrég már 352-ben is játszottak, bár tény, hogy a kísérletezés leginkább Ronaldo és a sérülések miatt történik.

A hírek szerint Allegri sorsa leginkább a csapat eredményességén múlik. Nyilvánvalóan a történelmi, zsinórban 6. bajnoki cím az elsődleges cél, de gondolom a BL-ben is tovább akar jutni. Ez utóbbival kapcsolatban fene tudja, mi lehet Allegri saját elvárása, de elvileg egyelőre képlékeny a dolog, és ugyanakkora az esélye a maradásának mint a távozásának.

Jardim szerintem is zseniális edző.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-04, 20:52

LeRoi10 írta:
Hernanes 10 millióért Kínába igazol 9 milliós évi fizetésért. Többek között Gervinho, Lavezzi, Mbia és  Hang Ren csapattársa lesz. Egyrészről sajnálom, másrészről így pénzügyileg nem olyan nagy bukta.

Dybalában nem teljesen értek egyet az előttem írókkal. Pokolian nagy tehetség, de legyünk őszinték:
Az égvilágon semmi eget rengetőt nem produkált. Formája csapongó, döntő szitukban hajlamos hibázni, ziccereket hagy ki, minden 7. lövése lesz csak gól (Higuainnál ez a szám 3,2.). Dybala statjait Balde Keita is tökéletesen hozza, jobb hatékonysággal.  Idén lesz 24, 1,5 éve még a Palermoban játszott, össz-vissz 4-szeres válogatott, 11 BL meccsel, azokon 2 góllal. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy Dybala nem nagy szám, mert de. Kurva nagy, de még nem elég nagy. Egy logikusan gondolkozó menedzsmenttel a háta mögött szinte biztos vagyok benne, hogy 3-4 évet még marad.

Na most akkor Dyabala kurva nagy szám vagy semmi eget rengetőt nem produkált? Nekem ez a kettő üti egymást, de most ne menjünk bele szemantikai vitába.
Dybalában pont az volt a legnagyobb pozitívum (legalábbis nekem), hogy tavaly végig hozta magát. Nem az volt hogy mesterhármast lőtt aztán egy hónapig semmi hanem, hozta azt a gól, gólpasszt a meccsek nagy részében. Idén persze nem, de kihagyott majd 2 hónapot (amióta visszatért 5 meccsen kezdett abból 4ben eredményes volt). Dybala Kaneval, Icardival és Lukakuval a legjobb fiatal csatár ezt kár tagadni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-04, 19:30

Hernanes 10 millióért Kínába igazol 9 milliós évi fizetésért. Többek között Gervinho, Lavezzi, Mbia és Hang Ren csapattársa lesz. Egyrészről sajnálom, másrészről így pénzügyileg nem olyan nagy bukta.

Dybalában nem teljesen értek egyet az előttem írókkal. Pokolian nagy tehetség, de legyünk őszinték:
Az égvilágon semmi eget rengetőt nem produkált. Formája csapongó, döntő szitukban hajlamos hibázni, ziccereket hagy ki, minden 7. lövése lesz csak gól (Higuainnál ez a szám 3,2.). Dybala statjait Balde Keita is tökéletesen hozza, jobb hatékonysággal. Idén lesz 24, 1,5 éve még a Palermoban játszott, össz-vissz 4-szeres válogatott, 11 BL meccsel, azokon 2 góllal. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy Dybala nem nagy szám, mert de. Kurva nagy, de még nem elég nagy. Egy logikusan gondolkozó menedzsmenttel a háta mögött szinte biztos vagyok benne, hogy 3-4 évet még marad.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-04, 19:27

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
oké, de miért nem? Csak azt szeretném megtudni, hogy van-e valami konkrét dolog ami ezt alátámasztja, vagy csak egyszerű (indokolatlan) pesszimizmus.

Tankcsapda összefoglala az okát. Ezen felül persze van benne pesszimizmus is, de az eddigi példák azt valószínűsítik, hogy nem sokáig lesz itt. Vidalékhoz képest ő már zsírosabb új szerződést kap majd, de ennek is max annyi lesz a jelentősége, hogy többért megy el. Tetszik, nem tetszik, a Conte, Vidal, Pogba és valamilyen szinten a Morata sorminta azt mutatja, hogy a felkapottabb portékáink csak 3-4 évig éreznek elegendő motivációt a Juveban játszani. Ebből a szempontból Allegri döntése is érdekes lesz, az arsenalos hírek erősen tartják magukat, Dybala esetében meg már olyasmiről duruzsolnak, hogy megígérték neki a Realba igazolást.
Úgyhogy én már csak az olasz magban hiszek, ők hűségesek, a többiek meg jönnek-mennek.

Egyvalamit azért hozzá lehetne tenni. Ha a csapat a BL-ben valami igazán kiugró teljesítményt produkál (minimum elődöntő, de a döntő valószínűbb lenne), akkor szerintem meg tudnánk tartani hosszabb távon is - feltéve persze, hogy ezt követően is tudnánk állandósítani az élbolyban foglalt helyünket. A másik pedig az, hogy ezeket a Realos híreket sem kell feltétlenül komolyan venni, két okból is. Egyfelől, amíg meg nem történt a Dybala-Allegri "nem kézfogásos" incidens, addig az égvilágon senki nem is beszélt ilyesmiről. Allegri meg történetesen a mestere a problémás játékosok csapatemberré változtatásában. Ő volt az, aki még Balotellit is képes volt a jelleméhez képest egész tűrhetően megnevelni, hozzá képest egy ilyen apróságot lazán le fog söpörni az asztalról. Másfelől pedig ebbe a Realba még legalább 2-3 évig senki nem férne be a támadósorba. CR helye bérelt, és ő talán 2020 körül fog lelépni, ha lelép egyáltalán. Benzema a legjobb francia csatár, Zidane a honfitársát nem fogja kitenni a kezdőből. Pedig ameddig nem játszott, addig Morata jól teljesített. Bale pedig azon kevés játékos egyike, akire rá lehet fogni a világklasszis jelzőt. Ha valaki távozik, esetleg extratámadó formációba váltanak, akkor esetleg szoríthatnak neki helyet, de ezt a Realt szerkezetileg megbontani óvodás hiba lenne.

Allegri az Arsenalban? Meglehet. Wenger még nem írt alá új szerződést, és ez okot adhat a megkeresésre. Mourinho, Guardiola, Klopp, Conte már a PL-ben, és ha Simeonet nem vesszük (mert ő jó eséllyel már az Interre készül), akkor Allegri jelen helyzetben a legjobb opció oda. Nem is csoda, hogy még igaz is lehet az Arsenal érdeklődése, elvégre ők a már befutott edzőkben látják a megoldást. Mondjuk ameddig ennyire silány az angol játékosok felhozatala, addig kár lenne olyan edzőkre bízni egy nagyobb klub irányítását, akiknek szívügyük lenne a honi futballisták beterjesztése a kezdőcsapatba. Kivétel a Tottenham. Pochettino nagyon szépen alakítja a csapatot úgy, hogy közben odafigyel arra is, hogy a brit játékosok szerepet kapjanak (direkt szélesítettem ki, egy walesi vagy egy skót félig-meddig ugyanaz a kategória az angolhoz képest a PL-ben). Walker, Dier, Rose, Alli és Kane alapemberek, ennél drasztikusabb britesítést nem lehet jelenleg elképzelni. Nincsenek Beckhamek, Shearerek, Lampardok, akikkel meg lehetne váltani a világot, így olyan edzők kellenek, akik nem istápolják feleslegesen a briteket.

Mindenesetre ha Allegri új kihívásokra vágyna, akkor azt tegye egy BL-győzelem után. Very Happy A helyére meg szerintem Jardim jöjjön, aki hozhatna magával 1-2 játékost, mondjuk a jelenlegi kezdő középpályájukról bárkit. Szerintem brilliáns, amit a Monacoval művel, mert az ínséges időszak alatt sikeresen tartotta őket magas szinten, ez a mostani évük pedig...megmondom őszintén, én tőlük tartanék a legjobban, ha a negyeddöntőbe mindkét csapat továbbjutna, hiába nem a legerősebbek. Bár szerintem Allegri távozása esetén a helye Sousanak vagy Di Francesconak van melegítve.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-04, 13:47

Krisz írta:
oké, de miért nem? Csak azt szeretném megtudni, hogy van-e valami konkrét dolog ami ezt alátámasztja, vagy csak egyszerű (indokolatlan) pesszimizmus.

Tankcsapda összefoglala az okát. Ezen felül persze van benne pesszimizmus is, de az eddigi példák azt valószínűsítik, hogy nem sokáig lesz itt. Vidalékhoz képest ő már zsírosabb új szerződést kap majd, de ennek is max annyi lesz a jelentősége, hogy többért megy el. Tetszik, nem tetszik, a Conte, Vidal, Pogba és valamilyen szinten a Morata sorminta azt mutatja, hogy a felkapottabb portékáink csak 3-4 évig éreznek elegendő motivációt a Juveban játszani. Ebből a szempontból Allegri döntése is érdekes lesz, az arsenalos hírek erősen tartják magukat, Dybala esetében meg már olyasmiről duruzsolnak, hogy megígérték neki a Realba igazolást.
Úgyhogy én már csak az olasz magban hiszek, ők hűségesek, a többiek meg jönnek-mennek.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-04, 00:17

Alapvetően én is azzal értenék egyet, hogy Dybala nem nálunk fog megöregedni. Egyszerűen nincs akkora reklámértéke a klubnak, amivel egy ekkora tehetséget mindenáron röghöz tudnánk kötni. De jelenleg nincs olyan csapat, amelyik reálisan elvihetné. Itt most értem azt, hogy ahol szükség lenne egy Dybalara, ott nincs rá kellő tőke. A Bayern-Real-Barca triónál felesleges lenne a leigazolása(a Bayern nem is adna annyit, amennyit ér), a PSG most töltötte fel a támadórészlegét, a Citybe megint nem kell, a Chelsea esetleg, de ők is véleményesen, Conte jelenlegi játékrendszerében meg szerintem nem mozogna otthonosan. MU Griezmannra hajt, esetleg az Atletico próbálhatja meg leigazolni. Jelenleg van 2-3 szezon arra, hogy eladjuk magunkat annyira, hogy Dybala maradni akarjon. Egyébként az eladásának a lehetősége nem pesszimizmus, inkább csak az elfogadása annak, hogy vannak komolyabb klubok is.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-03, 22:39

Az új projektet nézve szerintem Sánchez simán beleférne a költségvetésbe. 1 éves szerződése lesz a nyáron, ha ő is nagyon akarja végigvihető a biznisz. Márpedig hova máshova akarna menni ha nem ide? Citybe nem menne, spanyolhonban mindent megnyert, franciaországot nem hiszem, hogy komolyan veszi. Maradt a Chelsea, a Bayern és mi. Conte Chelsea-je vonzó lehet de Olaszország sokkal jobban állna neki. Remélem ő is így gondolná.

Arról nem is beszélve, hogy Pjanic, Dybcsi, Higany és még Pjaca is (még mindig úgy érzem tavasszal akkora játékot fog produkálni, hogy nyáron már róla is a Realt kell levakarni) is elférne mellette a pályán.  

Én  inkább attól tartok, hogy Mandzukicot a nyáron eladjuk. Bármennyire csapatember, bármennyire önfeláldozó és bármennyire működik ez most, hosszútávon nem fog a szélen rohangálni, kispadra nem szívesen fog leülni. És ez is Alexis mellett szól. Mandzu helyére klasszis szélső, Higany mögé tehetséges ifjonc csatár kell.

Ha nagyon elszáll a képzelőerőm... :

KI:
-Mandzu : 20m
-Zaza:      16m
-Coman:   21m
-Hernanes: 5m
-Lemina:   17m
-mindenféle kölcsönadottak: 4m
SZUMMA: 83m

BE:
-Benatia: 17m
-Kolasinac: Ingyé'
-Cuadrado: 5m
-Tolisso:   45m
-Simeone: 25m
-Alexis:  45m

SZUMMA: 137m

Az eredmény -54 millió, aminek bele kell férnie, főleg egy jó idei BL-szerepléssel.

A KERET:

Buffon, Neto, Audero
Lichti, Alves,
Benatia, Barza, Bonucci, Chiellini, Rugani
Sandro, Kolasinac
Marchisio, Tolisso, Khedira, Pjanic, Stura, Asamoah, Rincon
Pjaca, Cuadrado, Dybcsi, Alexis, Orsolini
Higuain, Simeone

Sok változás lenne a keretben de bőven ki lehetne állni erős, összeszokott csapattal, új játékos nélkül is. Középpályán még így is nagyon sokan lennénk.
Bocs az agymenésemért Very Happy a péntek esti munka ezt váltotta ki belőlem.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-03, 21:45

Ha jövőre eladjuk, akkor én pár évre kiszállok a meccsnézésből.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-03, 21:34

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Miért adnánk el Dybalat? Tény hogy húzódik a szerződés hosszabbítása már egy ideje, de ő azért nem Pogba kaliber.

Mert el akar majd menni. 3-4 évnél tovább nem tudjuk megtartani, csak a szokásos.

oké, de miért nem? Csak azt szeretném megtudni, hogy van-e valami konkrét dolog ami ezt alátámasztja, vagy csak egyszerű (indokolatlan) pesszimizmus.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-03, 19:53

Krisz írta:
Miért adnánk el Dybalat? Tény hogy húzódik a szerződés hosszabbítása már egy ideje, de ő azért nem Pogba kaliber.

Mert el akar majd menni. 3-4 évnél tovább nem tudjuk megtartani, csak a szokásos.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-03, 19:01

s4tch írta:
- kolasinac jöhet orvosira a klubja engedélyével
- sanchez nyilván szexi igazolás lenne, de szerintem ilyen kaliberű támadót legfeljebb akkor igazolnánk, ha eladnánk dybalát. olyan áron meg nekem nem kell. bár dybaláról már nagyjából lemondtam, legkésőbb jövő nyáron őt is eladjuk.

Miért adnánk el Dybalat? Tény hogy húzódik a szerződés hosszabbítása már egy ideje, de ő azért nem Pogba kaliber.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-03, 17:45

- kolasinac jöhet orvosira a klubja engedélyével
- sanchez nyilván szexi igazolás lenne, de szerintem ilyen kaliberű támadót legfeljebb akkor igazolnánk, ha eladnánk dybalát. olyan áron meg nekem nem kell. bár dybaláról már nagyjából lemondtam, legkésőbb jövő nyáron őt is eladjuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-03, 15:08

- A TS mennyire írt baromságot azzal, hogy Kolasinac orvosira érkezhet jövőhéten? A Bossmann-szabály odáig megvan, hogy szabadon tárgyalhat, de ez, hogy elugorhat orvosira kicsit fura. Llorenténél hogy volt?

- Preziosi a Radio KissKiss-ben azt találta mondani, hogy a kis Simeonét szívesen látná a Juventusban vagy a Napoliban is. Nekem tiszta Moratanak tűnik a srác. Jó felépítésű, nem is lassú, technikailag talán valamivel képzetlenebb de ha Mandzu mégis eligazolna a nyáron akkor tökéletes választás lenne. 30 körüli árcéduláról írnak.

-Alexis továbbra sem akar hosszabbítani, 2018-ban lejár a szerződése. Wenger szerint a fizetési igényével vannak gondok, de a média és a közvélemény szerint is inkább trófeákért küzdene. Szerintetek mennyire reális az ő leigazolása? Teljesen egyedi a posztján de mégiscsak 29 lesz idén. Én úgy vagyok vele, hogy 30-35 millió körül fasza deal lenne, ha többe kerülne akkor már inkább Felipe Anderson aki 5 évvel fiatalabb és idén az eddigi erényein felül már védekezésben is hozzátesz rendesen a játékhoz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8075
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-01, 15:11

Közben készült egy kép Evrarol az uj helyén. A Marseille story csak kamu volt cheers

Bevásárlóközpont - Page 4 Fb_img10
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-01, 06:54

LeRoi10 írta:
Di Marzio és több forrás szerint is volt azért még izgalom az utolsó napokra, míg Marrotta tegnap hivatalosan is le nem zárta a mercatot.
A hírek szerint Hernanes visszautasította a Genoát illetve tervben volt egy középpályás-keringő is. Eszerint Lemina ment volt a Crystal Palace-hoz, Paredes jött volna Romából, helyére Baselli ment volna  a fővárosba. Érdekes elmélet. Kár, hogy minden jel arra mutat, hogy Allegri Leminával nem tervez hosszútávon.

Én is olvastam, ehhez képest Marrotta tegnapi nyilatkozata szerint egyáltalán semmit nem kezdeményeztek Paredes és Luis Gustavo ügyében (Hála az égnek teszem hozzá).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-02-01, 06:51

simoon írta:
exchaby írta:
most olvasom a helyi médiában, hogy mindenközben Richmond Boakye a hangzatos nevű Latinából 18 hónapra a Crvena Zvezdához került kölcsönbe. Legalább most megtudtam, hogy 2015-ben eladtuk

szerintem ez nagyon szépen megmutatja, miért vásárolunk be olasz. fiatalokból tonnaszám
tízből-ötvenből talán ha egy odaér a kezdőnkbe

Ez igaz, de ha egyszer összeszámolná valaki, hogy anyagilag mennyit buktunk rajtuk, lehet, hogy meglepődnénk! Smile Persze inkább ebbe öljünk pénzt mint közepes 28-30 éves játékosok megszerzésébe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-31, 21:13

A Crotone kölcsön szeretné venni Keant.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-31, 18:38

simoon írta:
exchaby írta:
most olvasom a helyi médiában, hogy mindenközben Richmond Boakye a hangzatos nevű Latinából 18 hónapra a Crvena Zvezdához került kölcsönbe. Legalább most megtudtam, hogy 2015-ben eladtuk

szerintem ez nagyon szépen megmutatja, miért vásárolunk be olasz. fiatalokból tonnaszám
tízből-ötvenből talán ha egy odaér a kezdőnkbe

Ez egy nagyon nem egyszerű téma. Követem a Primavera csapatot és a kölcsönadott fiatalok pályáját is.
Alapvetően szerintem a fiatalokat 4 csoportba lehet sorolni:

1) őstehetség, korszakos zseni alapanyag: Az a kiemelkedően tehetséges és profi fiatal aki bármilyen áron utat tőr magának (pl.: Donnarumma, Pogba )
2) tehetséges, ráadásul értelmes és szorgalmas is. Nem igazi őstehetség de szorgalmával ezt kompenzálja, így is lehet klasszis (Pl.: Marchisio)
3) tehetséges de hülye fasz. Ide aztán végtelenségig lehetne sorolni a neveket.
4) primavera szinten néha-néha kiemelkedő, amúgy szürke játékosok. Velük töltik fel a negyed-, harmadosztályt.

Na már most őstehetség nagyon kevés van, kicsi az esély rá, hogy valaki rendszeresen kifogjon ilyet. A második csoportot sokan képviselik. Ő rájuk lehet leginkább építkezni, ami nálunk sajnos teljesen halott dolog. Én úgy vallom, hogy a Milan, Atalanta fiataljai sem az 1-es csoportba tartoznak. Egyszerűen csak bíznak bennük. Ezek a csapatok meg is engedhetik maguknak, sőt egy Atalantának meg is kell húznia, hogy fiatalokra építsen. Ezen a téren kéne nekünk is javulni. Jó lenne néha-néha pár U20-as játékosnak is bizalmat adni. Biztos vagyok benne, hogy például Kastanos nem tehetségtelenebb mint mondjuk Locatelli. (Az Ellenség elleni produkciója ezt csak alátámasztotta.)
Egy fiatal játékos sokkal többet fejlődhet mentálisan is ha egy olasz élcsapatban játszik 10x5-6 percet, mintha egy Ternana-szerű csapatban lenne alapember a B-ben.
Persze megértem, hogy a nagyon bő keret ezt egyszerűen nem engedi. Hiszen olyan játékosok padoznak akik a Napolitól lefele bárhol meghatározó játékosok lennének. De azért 2-3 évente 1-1 saját primaverás fiatal játékos beépítése is fasza lenne.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-31, 18:01

exchaby írta:
most olvasom a helyi médiában, hogy mindenközben Richmond Boakye a hangzatos nevű Latinából 18 hónapra a Crvena Zvezdához került kölcsönbe. Legalább most megtudtam, hogy 2015-ben eladtuk

szerintem ez nagyon szépen megmutatja, miért vásárolunk be olasz. fiatalokból tonnaszám
tízből-ötvenből talán ha egy odaér a kezdőnkbe
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-31, 17:49

Di Marzio és több forrás szerint is volt azért még izgalom az utolsó napokra, míg Marrotta tegnap hivatalosan is le nem zárta a mercatot.
A hírek szerint Hernanes visszautasította a Genoát illetve tervben volt egy középpályás-keringő is. Eszerint Lemina ment volt a Crystal Palace-hoz, Paredes jött volna Romából, helyére Baselli ment volna a fővárosba. Érdekes elmélet. Kár, hogy minden jel arra mutat, hogy Allegri Leminával nem tervez hosszútávon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-31, 09:57

exchaby írta:
most olvasom a helyi médiában, hogy mindenközben Richmond Boakye a hangzatos nevű Latinából 18 hónapra a Crvena Zvezdához került kölcsönbe. Legalább most megtudtam, hogy 2015-ben eladtuk

Onnan már csak egy ugrás a Honvéd! Very Happy

Egyébként a többször emlegetett N'Zonzi hosszabbított a Zaragozával.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-30, 21:33

most olvasom a helyi médiában, hogy mindenközben Richmond Boakye a hangzatos nevű Latinából 18 hónapra a Crvena Zvezdához került kölcsönbe. Legalább most megtudtam, hogy 2015-ben eladtuk

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-30, 21:04

Witselhez hasonlóan hiába beszélnek nyári megállapodásról Kolasinaccal, csak a Schalke vétója miatt nem Chelsea játékos a bosnyák már most. 6 millióban már megegyeztek, de a hétvégi vereség miatt elálltak az üzlettől a németek, még úgy is, hogy ma a játékos kérte a vezetőséget, hogy adják el.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-30, 20:58

CsT írta:
LeRoi10 írta:


Engem az öltöny+garbóval már most megvett a srác. Értelmes gyereknek tűnik, remélem jól használja ki ezt a pár hónapot és felkészülten érkezik a nyáron.  Mélyen titokban abban is bízok, hogy Cassata is visszatér vele együtt.  De ez már csak az én primaverás fétisem.

Szerintem Marrottáék már a nyáron dolgoznak, jó lenne idén már az edzőtáborok előtt letudni az érdemi részt. Még egyszer nem fogunk beleesni abba a hibába, hogy egyszerűen kifutunk az időből.

Illetve azt is reméljük, hogy idén nyáron nem buzul meg senki (Dybala) a csapatból.  

Alapvetően őt is az értelmesebb spílerek közé sorolnám, a tegnapi hülyesége ellenére. Teljesen feleslegesen hozta szarba Allegrit és a csapatot is egy derby d'Italia előtt. Ott a szerződéshosszabbítás körüli mizéria + ez... A médiának magas labdát az biztos.
A Mistert megint meg kell dicsérni mert nagyon profin kezelte (afro) a helyzetet. Azért én az Ellenség ellen ültetném a picsába, mindegy milyen fontos meccs, ezt nem teheti meg senki. Most helyreteszik és minden szép lesz.
Összességében én Dybalatól nem félek. Hálistennek Raiolának semmi köze hozzá.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10537
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-30, 20:48

LeRoi10 írta:
Petike007 írta:
Orsolini most lett hivatalos. Matolcsy szerint vége a mercatónknak. Felemás érzéseim vannak, de eddig is jól dolgoztak Paraticivel. Nagy tavaszi hadjáratot szeretnék, ha már klasszis nem jött középre.

Engem az öltöny+garbóval már most megvett a srác. Értelmes gyereknek tűnik, remélem jól használja ki ezt a pár hónapot és felkészülten érkezik a nyáron.  Mélyen titokban abban is bízok, hogy Cassata is visszatér vele együtt.  De ez már csak az én primaverás fétisem.

Szerintem Marrottáék már a nyáron dolgoznak, jó lenne idén már az edzőtáborok előtt letudni az érdemi részt. Még egyszer nem fogunk beleesni abba a hibába, hogy egyszerűen kifutunk az időből.

Illetve azt is reméljük, hogy idén nyáron nem buzul meg senki (Dybala) a csapatból.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-30, 20:34

Petike007 írta:
Orsolini most lett hivatalos. Matolcsy szerint vége a mercatónknak. Felemás érzéseim vannak, de eddig is jól dolgoztak Paraticivel. Nagy tavaszi hadjáratot szeretnék, ha már klasszis nem jött középre.

Engem az öltöny+garbóval már most megvett a srác. Értelmes gyereknek tűnik, remélem jól használja ki ezt a pár hónapot és felkészülten érkezik a nyáron. Mélyen titokban abban is bízok, hogy Cassata is visszatér vele együtt. De ez már csak az én primaverás fétisem.

Szerintem Marrottáék már a nyáron dolgoznak, jó lenne idén már az edzőtáborok előtt letudni az érdemi részt. Még egyszer nem fogunk beleesni abba a hibába, hogy egyszerűen kifutunk az időből.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-30, 20:18

Orsolini most lett hivatalos. Matolcsy szerint vége a mercatónknak. Felemás érzéseim vannak, de eddig is jól dolgoztak Paraticivel. Nagy tavaszi hadjáratot szeretnék, ha már klasszis nem jött középre.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-29, 14:38



Nagyon nem szeretem a CSAK a gólok illetve összevágott youtube videó alapján játékosokat megítélőket, de jó ilyet látni egy alapból jobb lábas sráctól.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime2017-01-29, 11:54

Egy Tolisso, Dahoud kettős szerintem megfelelő erősítés lenne a középpályára. Utóbbiról mondjuk nem igazán jönnek a hírek, ellenben előbbi valószínűleg tényleg a vezetőség első számú jelöltje.

Sturaro szerintem nem szélre való, illetve én Laxalt-ban nem látok semmi különöset. Gyors meg egész jó védekezésben, de ennyi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: