Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
.bb.
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-17, 10:09

Tankcsapda írta:

"Mondjál már olyanokat, akik a Primaveraból felkerülve esélyt kaptak, hogy a keretben megragadjanak."

kik azok, akik a Primaverából kikerülve karriert értek el máshol? miért nincsenek ilyenek?

Tankcsapda írta:

"Én a Marchisio-Giovinco-De Ceglie hármasra gondolok, kár, hogy csak Marci ragadt meg a csapatban."

Pedig megadtuk De Ceglie-nek és Giovinconak az esélyt.

Tankcsapda írta:

"Kean, Kastanos például megérnének egy próbát már jövőre."

Ezt mire alapozod? Gyakorlatilag én csak youtube videókat láttam róluk, de ilyen videók szerintem megye2-es játékosokról is készülnek.

Tankcsapda írta:

"Pjaca már itt van, de alig játszik, és a sérülésétől függetlenül talán kicsit több szerepet kaphatna."

Pjacáról ezt nyilatkozta Allegri, gondolom ezért nem játszik: "Pjaca though must start understanding that to reach certain levels he needs to start pedalling, because football isn’t just about technique, it’s about sacrifice and availability."


szerintem te sokkal inkább a vágyaidról beszélsz, mint a valóságról. szép lenne egy fiatal, olaszokból álló kerettel BL-t nyerni, de ez akkor valósul meg, ha kiadunk 3-400 milliót Belottiért, Insignéért, Verrattiért, Donnarummáért, Bernadeschiért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-16, 22:33

Talán hülyén hangzik, de hogy Marcsi idáig jutott, pontosabban már fiatalon több játéklehetőséghez jutott, azt szerintem a másodosztálynak is köszönheti.

Amúgy én a Tank által említett Romagnaval kapcsolatban még bizakodó vagyok. A Novaranál nem jöttek össze a dolgai ősszel, de talán azért is irányították Bresciaba, hogy ott majd a játéklehetőséggel párhuzamosan összekapja magát. Ő még mindig csak 19, Rugani ennyi idősen kezdett szerepet kapni az Empoliban.

És közben az Ingyán a Southamptonnál kötött ki.

Szerk: Nem akarnak leakadni erről az Alexis Sanchez témáról.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-16, 17:27

s4tch írta:
én is szívesen kapaszkodnék a primaverás arcokba, de az a helyzet, hogy nagyon kevesen ütik meg a szintet... lirola egyértelműen ilyen, talán nem véletlen, hogy ő sem a juventusnál nevelkedett, hanem már félig-meddig kész játékosként vettük. a juve nem túl jó nevelőcsapat, sőt, az olasz közeg önmagában nem kedvez a saját nevelésű játékosoknak.

http://www.football-observatory.com/IMG/sites/rk/training/en/
az első 25 csapat között 1 olasz van, az is a saját nevelésű fiatalokat kényszerből bevető milan...

Szerintem az is nyilvanvalo, hogy ahol nem kenyszer vagy valamilyen romantikus ideál áll a fiataloknak kiosztott lehetosegben ott olyan a liga rendszer hogy a csapat az alsobb (masod) osztalyokban el tudja inditani a tarcsit.
Ha megvizsgaljuk hogy mi kell ahhoz hogy egy fiatal komoly lehetoseget kapjon a nagycsapatban akkor egyertelmu hogy valamilyen szinten bizonyitania kell hasonlo kozegben. Na erre alkalmatlan a Primavera, mert semmit nem lehet belole lemerni, mivel nagyjabol ugyanaz a minoseg talalkozik egymassal. Ennek az is a mellektermeke, hogy az igazan jo spilerek ele nem teszik eleg magasra a lecet - ha egy gepardot nyuszik kozott nevelunk akkor csak olyan gyorsan fog futni mint a nyuszi. Igy lehet egy Lanzafame a Primavera királya, a nagyok kozott meg egy NB1 szintet sem üt meg. Ezzel szemben egy Serie B-ben már boven le lehet merni hogy ki az aki mehet a levesbe, ki az akibol lehet valami penzt keresni es ki az aki igazan tehetseges (pl Verratti, Berardi). Egyebkent ha megnezzuk a klub youth politikajat pontosan ezt csinaljuk a tarcsi rendszer hianyat athidalva. Bevasarlunk egy rakat fiatalt akiket egybol lepasszolunk a B-be, aztan A-ba esetleg kulfoldre. Na most ezzel csak az a baj, hogy igy joval kevesebb a kontrollunk a jatekosok fejlodeset illetoen, plusz kolcsonjatekoskent a jateklehetoseget sem mindenkepp a tehetseg/teljesitmeny aranyaban osztjak ki ezeknek a kolykoknek a fiokklubok pusztan a gazdasagi erdekek miatt (nem erdeke hogy felfusson a kolyok). Kevesebb kontroll, kevesebb lehetoseg, nagyobb mentalis teher es lassabb fejlodes.

Summa summarum amig a szovetseg nem valtoztat a rendszeren ne is remenykedjunk sajat nevelesu tehetsegekben - persze lehet beakad 1 de az ilyen evtizedben 1 lesz (lasd Marchisio).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-16, 09:05

én is szívesen kapaszkodnék a primaverás arcokba, de az a helyzet, hogy nagyon kevesen ütik meg a szintet... lirola egyértelműen ilyen, talán nem véletlen, hogy ő sem a juventusnál nevelkedett, hanem már félig-meddig kész játékosként vettük. a juve nem túl jó nevelőcsapat, sőt, az olasz közeg önmagában nem kedvez a saját nevelésű játékosoknak.

http://www.football-observatory.com/IMG/sites/rk/training/en/
az első 25 csapat között 1 olasz van, az is a saját nevelésű fiatalokat kényszerből bevető milan...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 22:15

.bb. írta:
Petike007 írta:
Van egy rakat tehetségünk, mégsem kapnak lehetőséget. Viszont cserébe egy csomó felesleges igazolásunk van. Többet érne, ha a a plusz játékperceket a mi csikóink kapnák, és ha jól emlékszem ezt Allegri maga is elmondta.


hol vannak ezek a tehetségek? szerintem a helyes állítás az, hogy nincsenek tehetségeink. a kérdés, hogy akarjuk-e egyáltalán, hogy legyenek tehetségeink vagy jó nekünk 5-15 között vásárolgatni fiatalokat.

Szerintem ezt így nem lehet megállapítani. Mi nem használjuk a tehetségeket, nem tudjuk, valójában mire lehetnek képesek. Mondjál már olyanokat, akik a Primaveraból felkerülve esélyt kaptak, hogy a keretben megragadjanak. Például ott van Filippo Romagna. Nagyon könnyen fel lehetett volna hozni az első keretbe 5. számú középhátvédnek, rosszul nem járt volna. Ehelyett kölcsönvettük opcióval Benatiat, akivel amúgy semmi bajom nincs, de 18 milliót luxus lenne érte kiadni, Romagnat elküldtük a másodosztályba, és nem lesz belőle semmi. Csak azért írom őt, mert szó volt róla, hogy az első csapatba felkerüljön. De voltak páran még az utolsó Primaveras garnítúra óta. Én a Marchisio-Giovinco-De Ceglie hármasra gondolok, kár, hogy csak Marci ragadt meg a csapatban. De azért annak már sok-sok éve. Néhány éve Guardiola saját nevelésű fiatalokkal töltötte fel a Barca keretét, az eredmény ismert. Az tetszik, hogy fiatalítani próbálunk, de lehetne a sajátjaink közül is meríteni. Kean, Kastanos például megérnének egy próbát már jövőre. Talán az is jó lenne, ha Spinazzolat most nyáron visszarendelnénk. Nagyon szépen, megfontoltan haladunk előre, de az új Interes tulajok miatt megrövidülhet az az idő, ameddig ez az út sikeres lehet. Ha eléjük akarunk vágni, mielőtt ők előznének be minket, akkor a fiatalokban jobban meg kell bízni. Pjaca, Orsolini, Bentancur, Kean, mindegyiküket a keret szerves tagjaként kellene kezelni már a következő szezontól. Pjaca már itt van, de alig játszik, és a sérülésétől függetlenül talán kicsit több szerepet kaphatna. Jöhetne még Caldara és Lirola 2018 nyarától, és alapvetően csinálunk egy hatékony fiatalítást. Az a nem mindegy, hogy őket játszatjuk is, vagy mint a legtöbb esetben - epizódszerepre kárhoztatjuk őket. Comant is azért bukjuk, mert nagy tehetségnek volt kikiáltva (az is), de alig kapott lehetőséget a bizonyításra. Szóval lesz itt lehetőség beépíteni fiatalokat, csak ne hagyjuk őket elkallódni. És bármennyire igaz, hogy a nagyoknál kivételes esetben építhetnek be fiatalokat, a szintlépéshez ez is szükséges, még ha 1-2 scudettoba is fog esetleg kerülni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 20:11

Az összes igazán nagycsapat küzd a saját nevelésű játékosok hiányával, nyilván nem segít rajtuk, hogy folyamatosan eredménykényszer van, egyszerűen nincs idő szépen lassan beépíteni egy 18 éves srácot a kezdőbe. Ha elfogadjuk, hogy nagyok vagyunk, akkor sajnos azt is be kell látni, hogy fiatal arcok csak akkor lesznek nálunk beépítve, ha extraklasszis teljesítményt tudnak szállítani életkorukat meghazudtoló módon.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 15:36

Petike007 írta:
Van egy rakat tehetségünk, mégsem kapnak lehetőséget. Viszont cserébe egy csomó felesleges igazolásunk van. Többet érne, ha a a plusz játékperceket a mi csikóink kapnák, és ha jól emlékszem ezt Allegri maga is elmondta.


hol vannak ezek a tehetségek? szerintem a helyes állítás az, hogy nincsenek tehetségeink. a kérdés, hogy akarjuk-e egyáltalán, hogy legyenek tehetségeink vagy jó nekünk 5-15 között vásárolgatni fiatalokat.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 14:11

tjunior írta:
LeRoi10 írta:
Benatia marad.

Erre én kevés esélyt látok, eleve ha tartósan átállunk 4 védőre 5 középhátvéd luxus, másrészt egy év múlva biztosan jön Caldara, harmadrészt a csávó november óta 1 percet nem játszott, persze Afrika-kupa tisztában vagyok vele. 4 védőben Bonucci, Chiellini, Barzagli és Rugani mögé felesleges 20 millióért védőt igazolnunk, arra a játékpercre elég valami olcsó megoldás.

Magam is úgy gondolom, hogy Benatia nem marad. 20 Milla egy idősödő védőeért felesleges. Ha a kezdőbe jönne ok, de ez nem így van.

Amin viszont elgondolkodtam, hogy amiben nagy szakadék van, az igazán nagyok és köztünk, hogy nálunk Marci volt az utolsó, aki saját nevelésűként az első csapatba került tartósan. Ez nagyon durva annak a függvényében, hogy Marci már 30 éves.

Van egy rakat tehetségünk, mégsem kapnak lehetőséget. Viszont cserébe egy csomó felesleges igazolásunk van. Többet érne, ha a a plusz játékperceket a mi csikóink kapnák, és ha jól emlékszem ezt Allegri maga is elmondta.

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 14:06

LeRoi10 írta:
Benatia marad.

Erre én kevés esélyt látok, eleve ha tartósan átállunk 4 védőre 5 középhátvéd luxus, másrészt egy év múlva biztosan jön Caldara, harmadrészt a csávó november óta 1 percet nem játszott, persze Afrika-kupa tisztában vagyok vele. 4 védőben Bonucci, Chiellini, Barzagli és Rugani mögé felesleges 20 millióért védőt igazolnunk, arra a játékpercre elég valami olcsó megoldás.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 13:58

A Tuttosport azt írja, Bentancur a pénteki Palermo elleni meccset a helyszínen tekinti meg, illetve ezekben a napokban esik majd át az orvosin.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 13:55

Krisz írta:
Rabiot milyen poszton/feladatokkal jatszott? Korábban  (mikor a csapatba került) ugyanabban a melysegi irányító pozícióban nyomta mint Verratti.

Érdekes volt a Psg felállása, ugyanis hol 4231-nek, hol pedig 433-nak tűnt. Én úgy láttam, hogy alapvetően a Verratti (jobbról)-Rabiot (balról) kettős nyomta 6-os pozícióban, melléjük húzódott vissza védekezésben Matuidi a bal oldalra, illetve a támadásokhoz is az ében fekete lépett fel leginkább. A komolyabb feladatok azonban egyértelműen Verrattira és Rabiotra hárultak a középpálya uralásával, labdaszerzésekkel, azok leosztásával és általában a labdabiztonság megteremtésével.

Verratti és Matuidi 4-4 tackle, Matuidi 3 interception, Rabiot 3 tackle/4 interception/1 clearance

Nálam azért Rabiot a meccs embere, mert nemcsak védekezésben, hanem a labdával is baromi jó volt mindvégig. Totálisan leradírozta a kerti törpét, ráadásként pedig még be is bőrözte: upsz
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 13:52

Én nagyobb esélyt látok Mandzu nyári távozására mint Dybalaéra. Mandzu a csapat egyik legjobbja idén de nem fog a bal szélen megöregedni és azt sem fogja elfogadni, hogy Higuian cseréje legyen. Látjuk mit művel a Malac ha ő van előretolva.
Abban az esetben ha Dybalát is eladnánk Morcit és Iscot (vagy Jamest) fasza lenne bevonni az üzletbe. Zaza+Mandzu árából jöhetne Alexis. 1 éves szerződéssel, játékos akaratával össze kéne jönnie. Támadósor: 10

Lemináról tavasszal el kell dönteni, hogy mi legyen. Ha Allegri nem számol vele, akkor a befolyt összeg mehet Tolissoba. Jön még Bentancur is. Középpálya: PIPA

Kolasinac kurva jó a Scalkeban, ingyé' nem szabad kihagyni. Benatia marad. Alves szerintem 1 év után dobbant. Kell egy igazán jó jobbhátvéd. Pl: Darmian

És kész is egy világverő csapat. Nem túl sok olasszal sajnos.

Idén sem vagyunk igazi underdogok de már csak 1-2 játékosra vagyunk attól, hogy igazán, tiszta szívvel ki tudjuk mondani, hogy BL csúcsragadozók vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 10:44

zetterberg40 írta:

Kollektíve nagyon jól játszott a Psg, ez igaz. Eleve csak Verratti miatt néztem bele, de miután félelmetes első félidőt nyomtak, maradtam a második 45 percre is. A végére Rabiot lett a meccs embere - szerintem.

Rabiot milyen poszton/feladatokkal jatszott? Korábban (mikor a csapatba került) ugyanabban a melysegi irányító pozícióban nyomta mint Verratti.
Egyebkent nagy a kavarás Verrattival, az ügynöke "árulja" mindenfele csapatnak, ő egyszer azt mondja hogy Parizsban akar megoregedni egyszer meg hogy nem vegallomas a Ligue1 stb stb. Lehet hogy kicsit wishful thinking de szerintem nyaron beprobaljuk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-15, 08:48

Tankcsapda írta:
Verratti megsérült, de addig egészen kiváló volt, de nem emelkedett ki a csapatából. Rabiot legalább annyira jó volt, Di María klasszisát csillogtatta, Meunier elképesztő teljesítményt nyújtott, lehetne sorolni még bőséggel. De a legszebb mozzanatok azok voltak, amikor a párizsi játékosok igazi harcosokként csúsztak be méterekről a labdákért. Messi életében nem játszott ilyen rosszul. Mindenesetre Verrattira visszatérve, piszok nehéz lenne onnan elhozni.

Kollektíve nagyon jól játszott a Psg, ez igaz. Eleve csak Verratti miatt néztem bele, de miután félelmetes első félidőt nyomtak, maradtam a második 45 percre is. A végére Rabiot lett a meccs embere - szerintem.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-14, 23:43

CsT írta:
Tankcsapda írta:


Verratti megsérült, de addig egészen kiváló volt, de nem emelkedett ki a csapatából. Rabiot legalább annyira jó volt, Di María klasszisát csillogtatta, Meunier elképesztő teljesítményt nyújtott, lehetne sorolni még bőséggel. De a legszebb mozzanatok azok voltak, amikor a párizsi játékosok igazi harcosokként csúsztak be méterekről a labdákért. Messi életében nem játszott ilyen rosszul. Mindenesetre Verrattira visszatérve, piszok nehéz lenne onnan elhozni.

Pont pár napja nyilatkozta, hogy max a Barcáért hagyná ott Párizst! Smile  

Nem ezt nyilatkozta, csak egyesek szerint az, ha valakit érdekelne a Barca, akkor az azt jelenti, hogy csak a Barca jöhet szóba.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-14, 22:51

Tankcsapda írta:
zetterberg40 írta:
Belenéztem a Psg-Barca első félidejébe. Zseniálisan játszik az arab pénzeszsák csapata, Verratti pedig főnök. A malacért adott pénzmennyiséget szívesebben költöttem volna rá. Még mindig csak 24, olasz, zebrás a pizsije, áh, álom.

Verratti megsérült, de addig egészen kiváló volt, de nem emelkedett ki a csapatából. Rabiot legalább annyira jó volt, Di María klasszisát csillogtatta, Meunier elképesztő teljesítményt nyújtott, lehetne sorolni még bőséggel. De a legszebb mozzanatok azok voltak, amikor a párizsi játékosok igazi harcosokként csúsztak be méterekről a labdákért. Messi életében nem játszott ilyen rosszul. Mindenesetre Verrattira visszatérve, piszok nehéz lenne onnan elhozni.

Pont pár napja nyilatkozta, hogy max a Barcáért hagyná ott Párizst! Smile
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-14, 22:30

zetterberg40 írta:
Belenéztem a Psg-Barca első félidejébe. Zseniálisan játszik az arab pénzeszsák csapata, Verratti pedig főnök. A malacért adott pénzmennyiséget szívesebben költöttem volna rá. Még mindig csak 24, olasz, zebrás a pizsije, áh, álom.

Verratti megsérült, de addig egészen kiváló volt, de nem emelkedett ki a csapatából. Rabiot legalább annyira jó volt, Di María klasszisát csillogtatta, Meunier elképesztő teljesítményt nyújtott, lehetne sorolni még bőséggel. De a legszebb mozzanatok azok voltak, amikor a párizsi játékosok igazi harcosokként csúsztak be méterekről a labdákért. Messi életében nem játszott ilyen rosszul. Mindenesetre Verrattira visszatérve, piszok nehéz lenne onnan elhozni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-14, 22:20

A Psg kezdője:

Trapp 26 éves
Meunier 25
Kimpembe 21
Marquinhos 22
Kurzawa 24
Verratti 24
Matuidi 29
Draxler 23
Rabiot 21
Di Maria 29
Cavani 30

Csereként beállt a 24 éves Lucas és a 19 éves Nkunku. Ez rettenet durva.

4-0, kiütés

Emery itt is a kupatavaszra élesített?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-14, 21:52

Belenéztem a Psg-Barca első félidejébe. Zseniálisan játszik az arab pénzeszsák csapata, Verratti pedig főnök. A malacért adott pénzmennyiséget szívesebben költöttem volna rá. Még mindig csak 24, olasz, zebrás a pizsije, áh, álom.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-13, 09:46

Tankcsapda írta:
Kicsit aggódom, hogy a Bentancur-üzlet nem fog megköttetni, elvégre nem sok van már az opció lejártáig.

Az U20-as válogatottal volt, de elvileg még februárban jön orvosira.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-12, 12:04

Bár csak pletykák lehetnek ezek, de elég jól hangzik, hogy olyan nevek, mint Douglas Costa meg De Gea jelennek meg velünk kapcsolatban. Egyébként a brazil nem alapember Ancelottinál, csodálkoztam volna, ha nem dobják be a nevét. Viszont nem lenne rossz, ha 1-2 ilyen játékost kinéznénk, akikkel hasonlóan erős csapatoknál kevésbé számolnak. A két manchesteri, a Chelsea, a PSG és a Barca-Real duó "felesleges" játékosaiból mazsolázhatnánk. Nem mintha sok olyan lenne, aki megfelelne, de pl. Iheanachoban látnék potenciált hosszabb távon, vagy Darmiannak is tudnék örülni.

Kicsit aggódom, hogy a Bentancur-üzlet nem fog megköttetni, elvégre nem sok van már az opció lejártáig.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-07, 19:20

zetterberg40 írta:
Tolisso agya kissé elborult a hétvégi rangadón:

https://www.dailymotion.com/video/x5ap41q_cv-cvb-tolissoredcard-ccvx_sport

Labda volt Basketball

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-07, 11:55

Tolisso agya kissé elborult a hétvégi rangadón:

https://www.dailymotion.com/video/x5ap41q_cv-cvb-tolissoredcard-ccvx_sport
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-06, 12:29

s4tch írta:
zetterberg40 írta:
Ez a Gábriel Jézuska jól startolt a Cityben. Mondhatni nem 19 éves csávóra vall a játéka, nagyon jól mozog, tényleg nagy tehetség. Eddig két meccset játszott végig, valamint egyszer kapott 8 percet csereként: 3 gól és 1 gólpassz.

ő valóban őstehetség, nem úgy, mint gabigol.

Gabigol valóban úgy néz ki, mint egy ladyboy, nem úgy mint Jézuska! Razz Razz
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-06, 10:14

zetterberg40 írta:
Ez a Gábriel Jézuska jól startolt a Cityben. Mondhatni nem 19 éves csávóra vall a játéka, nagyon jól mozog, tényleg nagy tehetség. Eddig két meccset játszott végig, valamint egyszer kapott 8 percet csereként: 3 gól és 1 gólpassz.

ő valóban őstehetség, nem úgy, mint gabigol.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-05, 23:06

LeRoi10 írta:
Hernanes 10 millióért Kínába igazol 9 milliós évi fizetésért.

Sad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-05, 19:54

Ez a Gábriel Jézuska jól startolt a Cityben. Mondhatni nem 19 éves csávóra vall a játéka, nagyon jól mozog, tényleg nagy tehetség. Eddig két meccset játszott végig, valamint egyszer kapott 8 percet csereként: 3 gól és 1 gólpassz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-05, 16:03

zetterberg40 írta:

A Suning már most is mutyizik ezzel az ausztrál védővel, akit seperc alatt átirányítottak a Jiangsuból az indába. Nyilvánvalóan ez még csak a kezdet, lesz még ennél komolyabb is. Közben pedig már Manolast készülnek lerabolni lómából (FFP gondjaik vannak, valszeg elfogadnák azt a 45 milliót a görögért) , és a wolfsburgos Ricardo Rodriguez is csak azért húzza ki szezon végéig, hogy a hullarablókhoz kerülhessen.

Valószínűleg a kolumbiai Roger Martinezt is ugyanúgy át fogják irányítani. Erősek lesznek, viszont érdemes lenne megfigyelni, hogy kik esnek áldozatul a nagy igazolásoknak. Perisicet nagyon mondják, őt speciel én szívesen látnám nálunk, nem mintha annyira fogják hagyni ideigazolni. Valamint egészen véletlenül bedobták nemrég Verratti és Alexis Sánchez, most meg Tolisso nevét. Mintha csodálkozni kellene ezen...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-05, 15:12

Tankcsapda írta:
Nem mintha egyébként garasoskodtak volna, Thorirék sem sajnálták erősítésre a pénzt. Most kisebbfajta csoda, hogy betartották a FFP-t, én nem is értem, hogy sikerült nekik. Ilyen kerettel egyébként a scudettoért kellene harcolniuk, és folyamatosan a BL-ben szerepelniük. Simeoneval tényleg piszok erősek lehetnek, bár most Contet is bedobták. Egyébként elég egyszer kialakítaniuk egy rendkívül erős keretet, utána akár el is tilthatják őket az átigazolásoktól, nem lesz belőle nagy bajuk.

Az mondjuk nem volt probléma, hogy Allegri nem akarta egyből megreformálni a csapatot, sőt, igazából most sem csinált teljesen ilyet, csak javított a Conte-féle Juventus kissé statikusabb játékán. De az üdvözítő volt, hogy váltott négy védőre, zongorázni lehet a különbséget. Sajnos így is rendre visszatért a háromvédős felálláshoz, ami azért erre a szezonra már hiba volt, de ennek ellenére nem tudnak hozzánk közel férkőzni Olaszországban. Most pedig az az érzésem, hogy a BL-ben is alakíthatunk.

A Suning már most is mutyizik ezzel az ausztrál védővel, akit seperc alatt átirányítottak a Jiangsuból az indába. Nyilvánvalóan ez még csak a kezdet, lesz még ennél komolyabb is. Közben pedig már Manolast készülnek lerabolni lómából (FFP gondjaik vannak, valszeg elfogadnák azt a 45 milliót a görögért) , és a wolfsburgos Ricardo Rodriguez is csak azért húzza ki szezon végéig, hogy a hullarablókhoz kerülhessen.

Allegrivel kapcsolatban ugyanazt írjuk, és ezzel arra próbáltam célozni, hogy egy új edző nem biztos hogy úgy állna hozzá, mint azt a Hal tette. A legtöbb edző egyből a saját elképzelései szerint formálja a csapatát, nincs garancia rá, hogy Allegri távozása után a következő is ennyire megfontoltan, türelemmel nyúlna a csapathoz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-05, 14:37

zetterberg40 írta:
Remélhetőleg marad Allegri és nem kell ismét új edző után nézni, átformálni a csapat játékát stb. Valljuk be, Allegrivel szerencsénk volt, én pl. egy árva fillért nem adtam volna arra, hogy ennyire akadálymentes lesz az átállás Conte után. Nem feltétlenül lesz mindig ilyen mázlink, pláne hogy komolyan úgy fest, az indába nyártól elkezdik önteni a lét, plusz ha tényleg behúzzák Simeonet...

Közben az Ingyán átment a Milan orvosiján, de elvileg nem fogadta el a Gallianiék által kínált szerződést. Laughing

Nem mintha egyébként garasoskodtak volna, Thorirék sem sajnálták erősítésre a pénzt. Most kisebbfajta csoda, hogy betartották a FFP-t, én nem is értem, hogy sikerült nekik. Ilyen kerettel egyébként a scudettoért kellene harcolniuk, és folyamatosan a BL-ben szerepelniük. Simeoneval tényleg piszok erősek lehetnek, bár most Contet is bedobták. Egyébként elég egyszer kialakítaniuk egy rendkívül erős keretet, utána akár el is tilthatják őket az átigazolásoktól, nem lesz belőle nagy bajuk.

Az mondjuk nem volt probléma, hogy Allegri nem akarta egyből megreformálni a csapatot, sőt, igazából most sem csinált teljesen ilyet, csak javított a Conte-féle Juventus kissé statikusabb játékán. De az üdvözítő volt, hogy váltott négy védőre, zongorázni lehet a különbséget. Sajnos így is rendre visszatért a háromvédős felálláshoz, ami azért erre a szezonra már hiba volt, de ennek ellenére nem tudnak hozzánk közel férkőzni Olaszországban. Most pedig az az érzésem, hogy a BL-ben is alakíthatunk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2017-02-05, 12:44

Remélhetőleg marad Allegri és nem kell ismét új edző után nézni, átformálni a csapat játékát stb. Valljuk be, Allegrivel szerencsénk volt, én pl. egy árva fillért nem adtam volna arra, hogy ennyire akadálymentes lesz az átállás Conte után. Nem feltétlenül lesz mindig ilyen mázlink, pláne hogy komolyan úgy fest, az indába nyártól elkezdik önteni a lét, plusz ha tényleg behúzzák Simeonet...

Közben az Ingyán átment a Milan orvosiján, de elvileg nem fogadta el a Gallianiék által kínált szerződést. Laughing
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: