Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+35
LeRoi10
Tankcsapda
sneco7
bombahoppa
rcb3n21
juventute
rakkenroll
tjunior
neuropa
mbence
boric
.bb.
exchaby
kilopo
simoon
balazs91
_DREAM_
buktar
farturo
Krisz
Joseph Ducreux
leitnor
laac
Juve=scudetto
_Tyler
s4tch
juve 1974
EsztéNégy
tcs19
DartagnanX
pietro10
zetterberg40
virracocha
cortamelasombra
baggiofan
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-13, 01:03

Conte közben megebédelt a Ritzben. Very Happy Első szezonnak nem rossz, a szpesölvan meg a filozófus a picsába sincsenek.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-10, 11:25

rakkenroll írta:
Szóval, maradjunk annyiban, hogy minden idők egyik legjobb kapusa Gigi.
mindjárt jobb Smile
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-10, 10:12

Szerintem is hülyeség ez a Buffi "minden idők legjobbja" cucc! Tegnap sem rúgott egy kurva gólt sem, sőt, kapott egyet!! Szerencsére a többiek sokkal gólerősebbek voltak mint ő, mert-különben kikapunk... ez egyébként, hogy -őt leszámítva- szinte mindenki tud gólt lőni, még nagyon jól jöhet majd a BEK döntőben is. Szakmai észrevételem pedig: botrányosan jön ki a szélről az ötösre belőtt labdákra, ezeket próbáljuk is elkerülni, mint a pestist. Szóval, maradjunk annyiban, hogy minden idők egyik legjobb kapusa Gigi.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-09, 23:23

Dzeko tuti nem játszik hétvégén, de a paraszt belga is valószínű, hogy nem tudja vállalni Pjanic agyonrúgását!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-09, 19:46

schmeichel az én véleményem (bocsi, elfelejtettem kiírni, hogy "szerintem"): sokkal univerzálisabb kapus volt, uralta a box-ot, erősebb vezér volt különösebb hullámvölgy nélkül, stb.
jasin-ban kb. az egész szakma egyetért: konkrétan megreformálta a kapusposztot, a ma ismert szerepkör tőle indult, akkora hatása volt a focira, mint fosbury-nak a magasugrásra

elég ennyi?

persze, mindenkinek lehet/van véleménye, viszont vannak kevésbé és talán jobban megalapozott vélemények Wink
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-09, 19:26

jackie_d írta:
ettem, elolvastam, ritka fos írás...

érvelési hibák tömkelege, vagyishogy igazából nem is érvel, stb.
vagyishogy de: azért goat, mert partiarc + tud nyilatkozni... Crying or Very sad

buffon egy jó reflexekkel megáldott vonalkapus, aki egész életében világbajnok védelem mögött játszott
nagyobb tétnél gyakran hibázik és hajlamos fél idényekre belealudni a bajnokságba
a levegőben kifejezetten töketlen, a gólvonalról meg csak a félidők végén mozdul ki
az tény hogy a képességeiből kihozta közel a maximumot, de hogy ő a goat, az egy vicc

ahogy már korábban is írtam jasin elsőségét normális ember nem vonja kétségbe
(ha nem tud róla semmit, akkor sem pirat) ő volt a kapusposzt fosbury-ja
de pl. schmeichel is határozottan jobb volt gigi-nél, de akár casillas-t, neuer-t is egy lapon említhetjük vele

hogy a legjobb arc az szinte biztos, de attól még nem lesz a legjobb kapus
uff, én beszéltem...rabbit

Először is, az ilyen ki a legjobb dolog egy clickbait meghatározhatatlan fantom dolog ("Ha Messi nyomj egy likeot, ha Ronáldó akkor oszd meg").
Persze adom, hogy vonalkapus, hibák is vannak így 40 évesen, meg persze ez a te véleményed. De komolyan érdekelne, hogy Schmeichel meg Yasin miért jobb, mert amellett érvek nem voltak.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-09, 19:15

ettem, elolvastam, ritka fos írás...

érvelési hibák tömkelege, vagyishogy igazából nem is érvel, stb.
vagyishogy de: azért goat, mert partiarc + tud nyilatkozni... Crying or Very sad

buffon egy jó reflexekkel megáldott vonalkapus, aki egész életében világbajnok védelem mögött játszott
nagyobb tétnél gyakran hibázik és hajlamos fél idényekre belealudni a bajnokságba
a levegőben kifejezetten töketlen, a gólvonalról meg csak a félidők végén mozdul ki
az tény hogy a képességeiből kihozta közel a maximumot, de hogy ő a goat, az egy vicc

ahogy már korábban is írtam jasin elsőségét normális ember nem vonja kétségbe
(ha nem tud róla semmit, akkor sem pirat) ő volt a kapusposzt fosbury-ja
de pl. schmeichel is határozottan jobb volt gigi-nél, de akár casillas-t, neuer-t is egy lapon említhetjük vele

hogy a legjobb arc az szinte biztos, de attól még nem lesz a legjobb kapus
uff, én beszéltem...rabbit
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-09, 18:37

s4tch írta:


http://www.football-italia.net/102305/gigi-goat
santa

jézusom, így éhgyomorra el sem merem olvasni... Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-09, 17:18

jackie_d írta:
más: ez a "gigi the goat" nekem kezd egy kicsit sok lenni... okok, rózsaszín köd, meg minden, de azért akkor is...  Evil or Very Mad

http://www.football-italia.net/102305/gigi-goat
santa
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-09, 09:23

zetterberg40 írta:


Mert ez a díj már csak Ronaldoról és Messiről szól. Ronaldo amellett, hogy fossa a gólokat még az Eb-t is behúzta. Bármi van, garantált hogy ő kapja.

2010-ben Sneijdernek kellett volna adni, az minden szempontból az ő éve volt, de természetesen nem ő kapta.
EB-ért már megkapta CR, ám legyen inkább az, hogy Gigi labda nélkül marad és megnyerünk mindent.
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 20:15

jackie_d írta:


pontosan miért is?

Mert ez a díj már csak Ronaldoról és Messiről szól. Ronaldo amellett, hogy fossa a gólokat még az Eb-t is behúzta. Bármi van, garantált hogy ő kapja.

2010-ben Sneijdernek kellett volna adni, az minden szempontból az ő éve volt, de természetesen nem ő kapta.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 19:59

Krisz írta:

Hát aligha veszik el CRtol, de nyilvan Gigi megerdemelne.

pontosan miért is?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 18:06

simoon írta:

ám ha mégis tripla -------[size=35]>[/size] az aranylabda GIGI-nek
Hát aligha veszik el CRtol, de nyilvan Gigi megerdemelne.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 17:38

jackie_d írta:


tudom szokatlan, de 100% egyetértek!  I love you
ám ha mégis tripla -------> az aranylabda GIGI-nek
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 16:43

Igazából még ha elveszítjük a BL- és a kupadöntőt is, ez akkor is egy kiugróan jó év bármilyen csapat esetén. Kicsit azt érzem, hogy evés közben jött meg az étvágy (Malacnak már tavaly nyáron), és a desszert nélkül nem lenne teljes az étkezés sokaknak. Szeretném én, hogy ne a buzi real legyen az első BL-címvédő, de ha esetleg így is lesz, akkor is le a kalappal Maxi előtt, a 3 év/2 BL döntő egy óriási teljesítmény lenne!

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 15:44

s4tch írta:


én a triplázással kapcsolatos dumát unom eléggé. az a helyzet, hogy ez a keret azért kicsit vékony ahhoz, hogy akár a lazio ellen teljesen biztosra menjen. a bajnokság 90%, hogy megvan, a kupa 51-49% ide (a lazio a kupamumus, nekik is erős a kezdőjük, 1-1 meccsen az akarat többet számít, mint a keret minősége), a bl meg teljesen lutri - és sokan már-már ünneplik a triplát... baszott messze van az még.

tudom szokatlan, de 100% egyetértek!  I love you
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 14:57

jackie_d írta:
más: ez a "gigi the goat" nekem kezd egy kicsit sok lenni... okok, rózsaszín köd, meg minden, de azért akkor is...  Evil or Very Mad

én a triplázással kapcsolatos dumát unom eléggé. az a helyzet, hogy ez a keret azért kicsit vékony ahhoz, hogy akár a lazio ellen teljesen biztosra menjen. a bajnokság 90%, hogy megvan, a kupa 51-49% ide (a lazio a kupamumus, nekik is erős a kezdőjük, 1-1 meccsen az akarat többet számít, mint a keret minősége), a bl meg teljesen lutri - és sokan már-már ünneplik a triplát... baszott messze van az még.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 08:53

s4tch írta:
http://www.football-italia.net/102267/spalletti-i-regret-roma-return

azért az milyen már, hogy miután a csapat 4-1-re nyer a milan otthonában, az edzőnek azért kell magyarázkodnia, mert nem cserélte be tottikát.

ha esetleg valakinek kimaradt, beni írása a témáról:
http://hosszabbitas.hu/foci/kicsit-talan-tul-sokaig-huzta-roma-kiralya
szerintem mi csak nyertünk vele, hogy ez a majom még nem vonult vissza
tottival a keretben nem lehet új csapatot építeni, ha lett volna eszük már korábban kitessékelik (pl. sándor)

más: ez a "gigi the goat" nekem kezd egy kicsit sok lenni... okok, rózsaszín köd, meg minden, de azért akkor is...  Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 08:30

http://www.football-italia.net/102267/spalletti-i-regret-roma-return

azért az milyen már, hogy miután a csapat 4-1-re nyer a milan otthonában, az edzőnek azért kell magyarázkodnia, mert nem cserélte be tottikát.

ha esetleg valakinek kimaradt, beni írása a témáról:
http://hosszabbitas.hu/foci/kicsit-talan-tul-sokaig-huzta-roma-kiralya
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-08, 08:10

Szánalmasabb már nem is lehetne a két milánói szarfészek vergődése.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-07, 21:01

Sad

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-07, 20:59

bombahoppa írta:

yes, sir!

(tudtam, hogy a határon vagyok, de reméltem, hogy még innen)
zero tolerancia van, de most még megkegyelmezek
viszont következő alkalommal beregisztrállak az Ellenség honlapján pirat
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-07, 19:58

jackie_d írta:

no politics, plz
yes, sir!

(tudtam, hogy a határon vagyok, de reméltem, hogy még innen)

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-07, 19:16

bombahoppa írta:

Nekem fontosabb, hogy az ellenség a mai napon végleg nemet mondott Európára flower

ha még Brüsszelt is meg tudnák állítani, bekerülnének a lokálba is
no politics, plz
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-07, 19:04

LeRoi10 írta:
Na, ki rakta még meg a Lazio-Sampot 9,5 gól felett? Very Happy
Nekem fontosabb, hogy az ellenség a mai napon végleg nemet mondott Európára flower

ha még Brüsszelt is meg tudnák állítani, bekerülnének a lokálba is

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-07, 17:30

Na, ki rakta még meg a Lazio-Sampot 9,5 gól felett? Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-07, 17:28

A Lazio nagyon korrekt szezont fut, mostanában meg futószalagon rámolják a gólokat. Nehéz lesz a kupadöntő.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-02, 15:18

zetterberg40 írta:


Jaja, és mindezek után még az a gólöröm De Rossitól. Büszke lehet magára, ő az igazi vesztes mintapéldánya.

De ezt az alapvonali spori, hogy a tökömbe nem látta? Plusz a fura tizi....komoly csalás/tippmix  szaga van az egésznek. Very Happy Very Happy

A zokniárus pirosa megvan? Ő nem érezte annak...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-02, 11:41

jackie_d írta:

hatalmas...  Very Happy
mondjuk a kapus is ritkán (= soha) látható technikával próbált védeni, kicsit olyan volt mintha lebeszélték volna hogy kell egy gól tiziből...

Jaja, és mindezek után még az a gólöröm De Rossitól. Büszke lehet magára, ő az igazi vesztes mintapéldánya.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-02, 10:37

Stróman meg is kapta a "szokásos" két meccsét a Lazio ellen. Kíváncsi leszek, el kezd-e siratni a Lóma az eltörlés ellen mint ősszel. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime2017-05-02, 10:03

zetterberg40 írta:


Én csak most láttam az esetet. KOMÉDIA.
hatalmas...  Very Happy
mondjuk a kapus is ritkán (= soha) látható technikával próbált védeni, kicsit olyan volt mintha lebeszélték volna hogy kell egy gól tiziből...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
6 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Izé - Juve 2013.09.14., 18:00 SportKlub
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: