Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+35
LeRoi10
Tankcsapda
sneco7
bombahoppa
rcb3n21
juventute
rakkenroll
tjunior
neuropa
mbence
boric
.bb.
exchaby
kilopo
simoon
balazs91
_DREAM_
buktar
farturo
Krisz
Joseph Ducreux
leitnor
laac
Juve=scudetto
_Tyler
s4tch
juve 1974
EsztéNégy
tcs19
DartagnanX
pietro10
zetterberg40
virracocha
cortamelasombra
baggiofan
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3584
Join date : 2015. May. 10.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 24, 2017 2:04 pm

Jobb híján Samp-Milánnal múlatom az időt, eddig érdemes lol!
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 20, 2017 11:20 pm

zetterberg40 írta:


Állítólag... úgyhogy majd gondolom januárban meglátjuk.

Elsőre ez a Pellegri meggyőzőbbnek tűnik mint Kean, ami persze sokat még nem jelent. A szerecsengyerek amúgy a Fio ellen csereként beállt a 2. félidőre, a Lóma ellen pedig kezdőként 64 perc jutott neki.

Orsolini debütált az Atalantaban, 16 percet játszott és kiharcolta a tizit, amivel pontot szereztek. Caldara végigjátszotta a meccset.

Szerk: Ja és ez a jelenlegi utolsó 3 csapat tényleg rettentően gyengének tűnik. Szerintem jó eséllyel ez a Hellas, Crotone, Benevento trió lesz a kieső.
http://www.around-j.com/agent-pellegri-hasnt-signed-anyone-yet/
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 20, 2017 11:34 am

tjunior írta:

Ott van ez az egész VAR erlhibázva (többekközt) , hogy a bíróra van bízva mit néz meg, meg mit nem. Innetől kezdve lehet, hogy javítottunk a hibák egy részén, viszont generáltunk újat. Ezt miért nem nézte meg? Legyen az hogy a bíró ne használhassa magától a VARt viszont mindkét csapatnak legyen 2-3 challenge-e és csak azokat a szituációkat nézzék meg semmi mást, egyből ki van zárva az esetleges bírói részrehajlás, plusz értelemtelenné válik a meccsenkénti 17 kétes szituációnál a videóbírós hiszti.
Franc tudja mi lenne a jó. A lesek megítéléséhez remek a VAR rendszer, de egy kétes szituban egy döntés bírófüggő. Van aki a kemény harcot is engedi, van aki nem, illetve kellene hogy legyen következetesség, magyarul amit az egyik oldalon lefújtam azt a másikon is le kellene.
Azt meg végképp nem értem, hogyha a vezetőbíró videózni akar akkor miért vár 1 percet előtte (gondolom a videós kolléga nyomja a fülére az infot és ha egyetértés van akkor mehet tovább a játék és "csak" 1 percet álltunk). Minden esetre elég nagy katarzisromboló, hogy sok gólnál várni kell fél percet, hogy örülhessél.....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 20, 2017 9:56 am

CsT írta:

Pont ez a fura. Egyből befújta és hiába reklamáltak percekig a bolonyaiak nem ment ki videózni.
Én egyébként láttam a meccset, hatalmas mákja volt az indának, ziccerek, kapufa, handa bravúrok az első félidő lehetett volna sima 3-0.
Ott van ez az egész VAR erlhibázva (többekközt) , hogy a bíróra van bízva mit néz meg, meg mit nem. Innetől kezdve lehet, hogy javítottunk a hibák egy részén, viszont generáltunk újat. Ezt miért nem nézte meg? Legyen az hogy a bíró ne használhassa magától a VARt viszont mindkét csapatnak legyen 2-3 challenge-e és csak azokat a szituációkat nézzék meg semmi mást, egyből ki van zárva az esetleges bírói részrehajlás, plusz értelemtelenné válik a meccsenkénti 17 kétes szituációnál a videóbírós hiszti.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 20, 2017 8:46 am

tjunior írta:

Nem gyengén. A meccset nem láttam,  de ha ezt a felvételek megtekintése után adta meg...
Pont ez a fura. Egyből befújta és hiába reklamáltak percekig a bolonyaiak nem ment ki videózni.
Én egyébként láttam a meccset, hatalmas mákja volt az indának, ziccerek, kapufa, handa bravúrok az első félidő lehetett volna sima 3-0.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 20, 2017 7:06 am

Krisz írta:
Kamutizit kapott az ínter?
Nem gyengén. A meccset nem láttam,  de ha ezt a felvételek megtekintése után adta meg...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 19, 2017 11:56 pm

Kamutizit kapott az ínter?
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 19, 2017 1:49 pm

Krisz írta:


Ezt ennyire elején nem lehet még megmondani. A Sassol az első szezonjában full kretén tuti kiesőnek tűnt a szezon feléig, azóta megfordultak az EL-ben is. De még rengeteg példát lehetne mondani. Az ilyen kiscsapatoknál a feljutás után a fél csapat kicserélődik, másik fokozatba kell kapcsolni, nem azonnal lesz belőlük csapat - ugyanez nagyban a Milan.

Végül is pl. a Crotone tavaly nagyot hajrázott... még egyszer olyasmire aligha lesznek képesek. Természetesen korai jósolni, de a Beneventot fizikai fájdalom volt látni (nem a Nápoly elleni zakójukra gondolok), mintha egy darab Seria A szintű játékosuk sem lenne.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 18, 2017 6:51 pm

#FunFact:
Dybala 1 gólra van Viallitól a Juventus mezben, tétmeccsen szerzett gólok listáján. Viallinak 157 meccs kellett az 53 gólhoz, Dybala 100 meccsen lőtte a maga 52 gólját. Nem sok közös van a két játékosban, stílusukban, nem is szeretném összehasonlítani őket, de ez az infó engem meglepett. Amilyen szép emlékekkel gondolok vissza Viallira (és szerintem itt még jópáran), nagy dolog lesz az előzés.

#FunFact2:
Amióta  a 90 milliós Higany megérkezett, 34 gólt rúgott, Dybala 29-et.

Persze meg kell említeni, hogyezekre nagyban rájátszik az idén 5 meccsen rúgott 10 gólja, nem egyenletes Dybala teljesítménye sem, de ezek attól még tények. Csak így tovább!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8166
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 18, 2017 5:49 pm

zetterberg40 írta:

Ja és ez a jelenlegi utolsó 3 csapat tényleg rettentően gyengének tűnik. Szerintem jó eséllyel ez a Hellas, Crotone, Benevento trió lesz a kieső.

Ezt ennyire elején nem lehet még megmondani. A Sassol az első szezonjában full kretén tuti kiesőnek tűnt a szezon feléig, azóta megfordultak az EL-ben is. De még rengeteg példát lehetne mondani. Az ilyen kiscsapatoknál a feljutás után a fél csapat kicserélődik, másik fokozatba kell kapcsolni, nem azonnal lesz belőlük csapat - ugyanez nagyban a Milan.
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 18, 2017 2:27 pm

LeRoi10 írta:

erről akkor lemaradtam. Utoljára azt olvastam, hogy Marotta 20 milliót adna érte és egy Salcedo nevű, szintén 2001-es születésű srácért csomagban. Preziosi visszautasította, de a Kobra nem mondott le róla. 

Állítólag... úgyhogy majd gondolom januárban meglátjuk.

Elsőre ez a Pellegri meggyőzőbbnek tűnik mint Kean, ami persze sokat még nem jelent. A szerecsengyerek amúgy a Fio ellen csereként beállt a 2. félidőre, a Lóma ellen pedig kezdőként 64 perc jutott neki.

Orsolini debütált az Atalantaban, 16 percet játszott és kiharcolta a tizit, amivel pontot szereztek. Caldara végigjátszotta a meccset.

Szerk: Ja és ez a jelenlegi utolsó 3 csapat tényleg rettentően gyengének tűnik. Szerintem jó eséllyel ez a Hellas, Crotone, Benevento trió lesz a kieső.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 18, 2017 8:54 am

LeRoi10 írta:

erről akkor lemaradtam. Utoljára azt olvastam, hogy Marotta 20 milliót adna érte és egy Salcedo nevű, szintén 2001-es születésű srácért csomagban. Preziosi visszautasította, de a Kobra nem mondott le róla.


Nem tudom melyik topicba illik igazán de kíváncsian várom, hogy meddig lesz életképes csapat Párizsban. Először Neymar veszett össze Cavanival a tizenegyesért, aztán Dani Alves vette el a labdát Cavani elől egy szabadrugásnál, hogy aztán azt szépen, jó kiskatona módjára odaadhassa Neymarnak. Nem egészséges dolgok ezek.

Mivel ott van Mbappé nem kis pénzért és a támadórészleg elég telített, gondolom az lesz a vége,hogy Cavani mehet, legkésőbb jövő nyáron. Persze addig szépen tönkrevágják a csapatmorált,de hát a pénz és csillogás nagy úr Very Happy
Nem vagyok nagy összeesküvés-elmélet hívő,de az az érzésem,hogy Dani Alvesnek nem a zene hiánya volt itt a baja, hanem ő már akkor tudta,hogy Neymar megy oda és akart menni a haver mellé kiskirálykodni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 11:51 pm

zetterberg40 írta:
Ezt a Pellegrit állítólag "lestopolta" a milány a mercato utolsó napján, januárban vennék meg.
erről akkor lemaradtam. Utoljára azt olvastam, hogy Marotta 20 milliót adna érte és egy Salcedo nevű, szintén 2001-es születésű srácért csomagban. Preziosi visszautasította, de a Kobra nem mondott le róla.


Nem tudom melyik topicba illik igazán de kíváncsian várom, hogy meddig lesz életképes csapat Párizsban. Először Neymar veszett össze Cavanival a tizenegyesért, aztán Dani Alves vette el a labdát Cavani elől egy szabadrugásnál, hogy aztán azt szépen, jó kiskatona módjára odaadhassa Neymarnak. Nem egészséges dolgok ezek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 11:38 pm

Ezt a Pellegrit állítólag "lestopolta" a milány a mercato utolsó napján, januárban vennék meg.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 10:39 pm

Pietro Pellegri 16 évesen (2001-es születésű!!!!) duplázott a Lazio ellen. Ő az, akit Marottáék csomagban hoznának el a Genoától.

A második gólja kifejezetten pofás lett:
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 11:01 am

Mandragora vs. Inda:

A GdS és a Whoscored szerint is ismét a Crotone legjobbja volt, igaz most nem akkora fölénnyel.
1/2 Shots, 25/30 (83%) Passes, 1 Key pass, 4 Aerials won (57%), 4/5 Tackles, 3 Interceptions.


Ismét nem volt sokat (30%) a labda  a Crotonénál, de ez akár kedvezhet is Mandragora fejlődésének is. Csak így tovább Töki!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 11, 2017 11:22 am

az egyik második számú milánói csapatot azért egész jól összerakta spalletti. egy frontra elég a keretük, az egy erős kezdő. náluk az lehet a döntő, hogy csak 3 belső védőjük van, azaz inkább 2 + ranocchia.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 11, 2017 11:09 am

EsztéNégy írta:

 Négy csapat lesz most BL induló az olaszoktól, ugye? Mondjuk ez még így is necces, szerintem a Juve-Napoli-Ellenség trió előttük végez, és nem hiszem, hogy EDF akkorát bukna a Románál, hogy ne legyenek benne az első négyben.
A Laziot se hagyjuk ki, piszok jó kis csapatot rakott össze Inzaghi, összeszokottak, a játékosállomány is rendben van, ha a kulcsemberek nem lesznek sokat sérültek, szerintem inkább esélyesek a dobogóra mint a Milanói bohócduó vagy a Lóma.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 11, 2017 11:02 am

s4tch írta:


donnarumma. azt már elmondta fassone, hogy ha jövőre nem jutnak be a bl-be, akkor egy sztárt el kell adniuk.
 Négy csapat lesz most BL induló az olaszoktól, ugye? Mondjuk ez még így is necces, szerintem a Juve-Napoli-Ellenség trió előttük végez, és nem hiszem, hogy EDF akkorát bukna a Románál, hogy ne legyenek benne az első négyben.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 11, 2017 10:31 am

Petike007 írta:
Lehet van egy hátsó deal.

donnarumma. azt már elmondta fassone, hogy ha jövőre nem jutnak be a bl-be, akkor egy sztárt el kell adniuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 11, 2017 9:26 am

s4tch írta:
csóró banda ez. ahhoz, hogy egyáltalán regisztrálni tudják a patkányt a ligánál, egy agnelli közeli bank adott fedezet nélküli bankgaranciát...

Anno amikor a Dortmund dögrováson volt, a Bayern Monaco segített nekik. Cserébe egy jó ideig folyamatosan lerabolhatták a Dromándot.

Lehet van egy hátsó deal. Ki tudja.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 10, 2017 11:21 pm

csóró banda ez. ahhoz, hogy egyáltalán regisztrálni tudják a patkányt a ligánál, egy agnelli közeli bank adott fedezet nélküli bankgaranciát...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3584
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 10, 2017 8:55 pm

CsT írta:
a patkány remekül irányította a milány védelmét az első komolyabb támadósor ellen. Very Happy A kurva anyját! Smile
Apropó, fizettek már érte?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 10, 2017 6:31 pm

a patkány remekül irányította a milány védelmét az első komolyabb támadósor ellen. Very Happy A kurva anyját! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4710
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 1:40 pm

s4tch írta:
a napoli középpályára iszonyú jól igazol évek óta. a cseresoruk is combos, és egyik sem volt drága.

Jaja, ráadásul fiatalon igazolták őket és bíznak bennük. Én Zielinskit különösen kedvelem.
Életkor szempontjából tök jól állnak: Hamsik 30, Zielinski 23, Jorginho 25, Rog 22, Diawara 20, Allan 26. És ez olyan két sornyi játékos a három fős középpályájukra, hogy gyakorlatilag tetszés szerint felrakhatóak, variálhatóak. 

Nem lehet elégszer leírni, mennyire nehéz szezon lesz ez. Az afrikaiak egyben maradtak, jó felkészülésen vannak túl, nem kellett új arcot a csapatba építeniük; az inda úgy tudott nyerni Lómában, hogy nagyrészt közük nem volt a meccshez, Spa pedig olyan közegben tud rendet tenni, ami náluk eluralkodott + nuku nemzetközi meccs, heti egy meccsre tudnak készülni; patkány sajnos sokat fog dobni a hullarablók védelmén, szerintem fogják tartani a lépést; EDF ha nagyrészt kiküszöböli a szombat este is látott eszetlenséget a társaságból, akkor veszélyesek lesznek, mert játékban amúgy szerintem jó dolgokat mutattak ezen a meccsen.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 12:41 pm

tjunior írta:
...nem nagyon értem mi tartja a kezdőben...

a tavalyi éve, illetve az opciók hiánya. tavaly khedira a formációváltás után kurvajó volt, összeállt szépen a védekezés is, a bl-döntőt leszámítva nem volt gondunk abból, hogy khedira játszik pjanic mellett. idén eddig khedira falhoz vert lófasz, a statisztikákon túl is roppant gyenge, egyáltalán nincs (még) formában. bízom allegriben, annak nagyon örülök, hogy hétvégén le merte kapni mindkét belső középpályását. egy gólos vezetésnél egy pjanic-bentancur csere akkor is tökös volt, ha pjanic ránézésre kifutotta a belét, és már csak percek voltak hátra.

az pedig mandragorának és nekünk is jó, hogy a srác a crotonéhoz került. nálunk perceket sem kapna, így meg szépen felépíti magát, és jövőre jöhet vissza izmozni. abban már nem bízom, hogy marchisio sokáig használható lesz, úgyhogy szükségünk lehet a fiúra. adná az ég, hogy nála is ugyanúgy beváljon az egy év kölcsön, mint anno marcsié az empolinál.

amúgy nyilván ruganinak is rengeteget segítene, ha előtte egy olyan középpálya dolgozna, amely helyett kevesebbet kell takarítani.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3317
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 10:25 am

Tudom, hogy az almát hasonlítom a körtéhez, de Mandragora 2 meccs 10 tackle, Khedira-Pjanic 3 tackle. Ebből Mirát fel lehet menteni, adott 2 gólpaszt, meg 76,5 passz meccsenként 90% fölötti átlaggal. Ugyanez kebabnál 30,5 87%....nem nagyon értem mi tartja a kezdőben...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 10:10 am

nem lesz gond az atalantával. caldara sérült, spinazzola végighisztizte az elmúlt heteket edzés helyett, orsolini meg tényleg pici pók még, gasp őt is fel fogja építeni.

mandragora a sofascore-nál is a meccs embere lett. az összefoglaló alapján a szabikat és a szögleteket is ő lövi, a kulcspasszok egy része ebből jöhetett össze:

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 10:02 am

Mandragorától sokat várok,remélem Lirola is magára talál, Mattiello is felépítheti még magát. Cassata,Romagna szerintem be fog férni a későbbiekben.
Az Atalantával meg úgy tűnik megszívatjuk magunkat és a játékosokat is? Remélem nem fogják durciból jegelni az idényben őket.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2287
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 9:53 am

Egy kis helyzetjelentés a fiatalokról

Crotone - Hellas V. 0-0

Mandragora végigjátszotta a meccset. A GdS meccsriporterénél és a Whoscoredon (8,4) is a meccs embere:
A számai: 26/34 passz (76%), 4 kulcspassz, 6/6 tackle, 4 interception, 1/2 lövés. 
Sajnos nem láttam a meccset, csak számokból nehéz helytálló dolgokat kitalálni, de ezek brutál számok. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Crotone össz-vissz 36%-ban birtokolta a pöttyöst.

SPAL - Udinese 3-2

Mattiello is végignyomta. Whoscoredon 7,1-et kapott.
A számai: 33/33 passz, 4/4 tackle, 4 interception, 1 felszabadítás, 1 kulcspassz.

Napoli - Atalanta 3-1

A Caldara, Spina, Orsolini trióból egyikőjük sem játszott.

Milan - Cagliari 2-1

Romagna végig a padon üldögélt.

Torino - Sassol 3-0

Lirola végigjátszotta a meccset, de nem volt az igazi, csakúgy mint a csapata. Cassata nem kapott lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10623
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 28, 2017 6:46 am

A női csapat közben egy laza 13-0-al kezdett a Toro ellen! Smile  Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
4 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Izé - Juve 2013.09.14., 18:00 SportKlub
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: