Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Korábbi játékosok

Go down 
+19
_DREAM_
Téjlor89
vektra
EsztéNégy
tjunior
exchaby
Malloy
Petike007
bombahoppa
Krisz
rakkenroll
simoon
kilopo
virracocha
CsT
zetterberg40
LeRoi10
Tankcsapda
s4tch
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-05-03, 20:04

Malloy írta:
Én meg így is elcserélném Bonuccira...
Aki a Milanban ennyit sérült, az nálunk pár edzés után lehet vissza is vonulna. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-05-03, 11:24

Én meg így is elcserélném Bonuccira...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-05-03, 09:29

Caldara elülső keresztszalag szakadás....iszonyú szerencsétlen ez a srác. Sad
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-04-24, 21:12

Csóri Marchisio Sad Sad

https://www.instagram.com/p/BwpB5PKhnjO/?utm_source=ig_embed

Kár érte, kiváló ügynök volt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-03-30, 19:06

mandragora: https://streamja.com/kkMR
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-03-06, 22:03

Buffon szépen döntögeti a szobrát. Bár mi jól tudjuk, hogy évi 1-2 lepke mindig benne volt. Ebben a szezonban ez inkább már a 3-4.pedig nem is játszik olyan sokat.
Talán jobb lett volna visszavonulni.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-03-05, 08:55

Na az kemény lenne. Nem tudom még mire van szüksége a vezetőinknek, hogy abbahagyják a bármilyen szinten is elégedetlen játékosaink áron aluli elengedését, amint kinyitják a szájukat. Benatia simán beférne a BL csapatok 2/3 részébe, sőt Bonuccit elnézve a Juventusba is.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-03-05, 08:41

olvastam egy olyan pletykát, hogy benatia nyártól a psg-be megy, és a mostani kitérőt csak az ffp kijátszása indokolta.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-29, 19:27

https://mobile.twitter.com/juvefcdotcom/status/1090296984215437313


Ez azért eléggé jó. Agresti is megerősítette.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-29, 11:38

Tankcsapda írta:


Nem a legszerencsésebb az összehasonlítás. Caldara hány meccset játszott nálunk? Illetve úgy mennyi időt várt a bemutatkozásra, hogy nem volt kölcsönadva? Ha ő menne a Zinterbe, senki nem szólhat egy szót sem.

Furcsa vagy te, mert ha jól emlékszem, Asamoaht szidtad rendesen a klubváltása miatt - persze lehet, rosszul emlékszem. Na ez most legalább azzal a tényezővel több, mint az ő esetében, hogy saját nevelés. Szó se róla, nagy mocsok volt a Real is vele, de ez annyira kicsinyes Moratatól. Az összehasonlításra visszatérve: én Asamoaht azért fogadtam el, mert kiegészítő ember volt, viszont kontinenstornát is lemondott azért, hogy a csapat rendelkezésére álljon. Morataval is csak a saját nevelés, meg igazából a városi rivális szerep problémás (tudom, a Zinterrel mi is nagyon "jól" kijövünk, de a madridi rivalizálás kicsit talán még durvább), de szerintem itt azért meg lehetne húzni a határokat egy transzferrel kapcsolatban.
Pont ez a különbség, a tényezők! Smile Asa 6(?) évet volt itt és innen ment az ellenséghez, Morci meg gyakorlatilag Atleti nevelés és összevissza 1 értékelhető éve volt a Reálnál (akik igazából csak nyerészkedni akartak rajta). Realos ismerőseimet kérdeztem, egyiküket sem izgatta fel ez az igazolás igazán ő kb egy olyan játékos volt nekik mint nekünk pl Lemina, aki ha most a Sotonból aláírna az interhez szerintem mi sem nagyon vetnénk a szemére.

Szerintem a Juve-inda rivalizálásnál nincs nagyobb, hisz az utálat mellett, itt az egyik gyakorlatilag tönkre akarta tenni a másikat. A Real-Atleti inkább olyan mint a Juve-Toro, a bikáknak mi vagyunk a leggyűlöltebb ellenfél, nekünk meg az inda, az atletisek is a reál gyűlölik legjobban, de a reálosok meg a bárcát.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-29, 11:10

CsT írta:

Hát én nem hiszem, hogy túl sok ajánlata lehetett, ritka szar formában van, a fizuja viszont csúcskategóriás. Őszintén szólva őt madzagon rángatta a reál mikor itt akart maradni akkor visszavitték, amikor jó áron el lehetett adni akkor eladták szóval kb annyira érzem gerinctelennek mintha pl az általunk kibaszott Caldara jövőre átigazolna az indába. Abban viszont biztos vagyok, hogy rúg majd gólt ellenünk. Sad

Korábbi játékosok - Page 8 Fb_img18

A Chelsea igazi játekostemető (fiatalok: De Bruyne és társai, befutott játékosok: Torres, Costa, Morata stb) az Atletico meg jó a rehabilitációban, ráadásul Töréssel es Kosztával ellentétben Morata még elég fiatal ahhoz hogy sínre tegye a karrierjét. Amúgy meg ő a BLben mindig is jobb volt, az meg ugye most nem a Chelsea territóriuma.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-29, 09:40

CsT írta:

Hát én nem hiszem, hogy túl sok ajánlata lehetett, ritka szar formában van, a fizuja viszont csúcskategóriás. Őszintén szólva őt madzagon rángatta a reál mikor itt akart maradni akkor visszavitték, amikor jó áron el lehetett adni akkor eladták szóval kb annyira érzem gerinctelennek mintha pl az általunk kibaszott Caldara jövőre átigazolna az indába. Abban viszont biztos vagyok, hogy rúg majd gólt ellenünk. Sad

Nem a legszerencsésebb az összehasonlítás. Caldara hány meccset játszott nálunk? Illetve úgy mennyi időt várt a bemutatkozásra, hogy nem volt kölcsönadva? Ha ő menne a Zinterbe, senki nem szólhat egy szót sem.

Furcsa vagy te, mert ha jól emlékszem, Asamoaht szidtad rendesen a klubváltása miatt - persze lehet, rosszul emlékszem. Na ez most legalább azzal a tényezővel több, mint az ő esetében, hogy saját nevelés. Szó se róla, nagy mocsok volt a Real is vele, de ez annyira kicsinyes Moratatól. Az összehasonlításra visszatérve: én Asamoaht azért fogadtam el, mert kiegészítő ember volt, viszont kontinenstornát is lemondott azért, hogy a csapat rendelkezésére álljon. Morataval is csak a saját nevelés, meg igazából a városi rivális szerep problémás (tudom, a Zinterrel mi is nagyon "jól" kijövünk, de a madridi rivalizálás kicsit talán még durvább), de szerintem itt azért meg lehetne húzni a határokat egy transzferrel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-29, 06:42

Tankcsapda írta:
Morata...nem néztem volna ki belőle. Biztos vagyok benne, hogy egyéb lehetőségei is lettek volna, és többe néztem volna, ha a Milanba megy. Az manapság már belefér, ha két szezon után nem kötődik valaki a volt klubjához, és az egyik riválisához igazol (illetve jelenleg nem az), de ha valaki a nevelőklubjának a városi riválisához szerződik, az még most is durva. Még akkor is, ha 15 éves koráig az Atletico fiataljai között játszott, ez nem túl gerinces dolog. Csak nehogy ellenünk találja meg a legjobbját.
Hát én nem hiszem, hogy túl sok ajánlata lehetett, ritka szar formában van, a fizuja viszont csúcskategóriás. Őszintén szólva őt madzagon rángatta a reál mikor itt akart maradni akkor visszavitték, amikor jó áron el lehetett adni akkor eladták szóval kb annyira érzem gerinctelennek mintha pl az általunk kibaszott Caldara jövőre átigazolna az indába. Abban viszont biztos vagyok, hogy rúg majd gólt ellenünk. Sad
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-28, 21:19

Morata...nem néztem volna ki belőle. Biztos vagyok benne, hogy egyéb lehetőségei is lettek volna, és többe néztem volna, ha a Milanba megy. Az manapság már belefér, ha két szezon után nem kötődik valaki a volt klubjához, és az egyik riválisához igazol (illetve jelenleg nem az), de ha valaki a nevelőklubjának a városi riválisához szerződik, az még most is durva. Még akkor is, ha 15 éves koráig az Atletico fiataljai között játszott, ez nem túl gerinces dolog. Csak nehogy ellenünk találja meg a legjobbját.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-28, 20:27

nem örülök
CsT írta:
Korábbi játékosok - Page 8 Cikkmorata_960px
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-28, 18:19

https://twitter.com/juvefcdotcom/status/1089092466484146176?s=19

awww
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-28, 17:48

Korábbi játékosok - Page 8 Cikkmorata_960px
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-14, 07:03

Korábbi játékosok - Page 8 Fb_img10

❤️
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2019-01-06, 13:52

Morci sincs élete formájában.

https://twitter.com/FanZoneDan/status/1081588686813388801
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-22, 21:27

Sad Sad Sad Sad 

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-20, 11:19

A Calcionews szerint a Fio Nagy Dominiket akarja Pjaca helyére, azért ez gyomron vágott! Sad
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-18, 17:26

picsába
CsT írta:
Kibaszták Mourinhot....bye bye Palika
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-18, 11:13

Kibaszták Mourinhot....bye bye Palika
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-18, 07:14

Néztem tegnap a Lazio meccsét, SMS egyhangú pontozással nyerte az il peggiore díjat, talán egy jó passza sem volt, ráadásul minden labdaérintésénél füttyszó hallatszott a vendég szektorból. Remélem Marrota Paratici predátorként lesben ül valahol és kimenti a gyereket a putriból ha kell.

Pogbában nem hiszek (főleg télen nem), érte biztos, hogy Dybuszt vagy legalább Szandit fel kellene áldozni és bár szakmailag egy ilyen kp többet érne mint a 60%-os Szandi vagy mint a poszt nélküli Dybala, de azért én még nem felejtettem el, hogy Palika anno lazán elment bulikázni Skóciába, most meg amikor itt lesznek a jobb bulik jönne vissza, persze ha Khediráért jön akkor jöjjön!
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-18, 01:05

hahaha, most képzeld ha elcserélnénk Dybalát Pogbára Laughing

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-17, 23:54

s4tch írta:
quagliarella életében először lőtt zsinórban 6 bajnoki meccsen gólt egy adott évadban. hány éves is a kis cigó?

Ha geci lennék mondhatnám, hogy most volt zsinórban 6 bajnokin egészséges clown

Dybusz és Pogesz nagy spanok, én simán elhiszem hogy vissza is jönne a kameruni de tuti nem fogunk érte annyi pénzt adni, amennyiért a ManU elengedné. Ronci nyomja a könyveket pár évig, én arra számítok hogy minőségi erősítés nem nagyon lesz másfél éven belül.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-17, 23:28

https://twitter.com/PauDybala_JR/status/1074763240385773568

nocsak
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-16, 18:35

quagliarella életében először lőtt zsinórban 6 bajnoki meccsen gólt egy adott évadban. hány éves is a kis cigó?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-12-10, 23:40

Coman Vlagyimir szép lassan visszatér sérüléséből, de most arról beszélt, hogy még egy műtét után ő már feladná: ha a lába nem bírja a fodballt, akkor egy új ismeretlen kihívás felé néz. Csórikám még csak 22 éves de a transfermarkt szerint már 312 napot volt sérült. Az utóbbi 3 évben az NSO szerint 60 bajnokiról hiányzott. Nem teljesen jó hangulatban váltunk meg tőle, a jókora nyereség ellenére sem, de úgy néz ki teljesen jó döntés volt eladni.

Egyébként 22 évesen már olyan vitrinnel rendelkezik, amit sokan megirigyelnének: 3x német bajnok, 2x olasz bajnok, 2 francia bajnok, olasz kupagyőztes, német kupagyőztes, olasz/3x német/ francia szuperkupa-győztes, francia ligakupa győztes és pályára lépett BL és EB döntőn is.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-11-01, 11:14

https://index.hu/sport/futball/2018/10/31/vilagbajnok_olasz_futballista_maffiaugyben/
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime2018-10-30, 22:21

CsT írta:

Csakhogy nem 40 millát kaptunk érte hanem egy középkategóriás árulót, akiről folyamatosan kapjuk a gólokat. Smile Smile
Ritkán vétózok itt, mert nem értek a lovakhoz, de most a statisztikát is segítségül hívom és bizony védőbeszédet tartok. Irsai Olivérrel egyetemben.  study

Szóval Bonucci idén 12 meccs/7 kapott gól, ha elfogadjuk, hogy mindet miatta kaptuk, akkor is 154 percenként betlizünk, pedig már nem is a világ legjobb kapusa védi a seggét.

Namármost ceteris paribus a Frosinone ellen nem játszott, és akkor gólt sem kaptunk. Tehát jobb, ha nem játszik. 

Ugyanez Caldara esetében, egy meccset játszott, akkor nem kaptak gólt, a többi 11 meccsen viszont nélküle kaptak 13-at. Ő ezek szerint nélkülözhetetlen, B. viszont véleményes.

Felkérek vmi statisztikai nagyágyút a blogon, hogy a fenti nem reprezentatív felmérést egészítse ki a megfelelő korrekciós tényezőkkel, mert a Frosinone ellen nem játszott  monkey sem, és erős a gyanúm, hogy ezt is figyelembe véve már túl nagy lenne a torzítás az adathalmazban. A szubjektivitás pedig kerülendő!   lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Korábbi játékosok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korábbi játékosok
Vissza az elejére 
8 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: