Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-27, 13:24

Tankcsapda írta:
Ez is valamiféle előrelépést sugall, mert ezzel kontaktot teremtünk a világ legjobb ügynökével, kíváncsi vagyok, lesz-e valamilyen pozitív hatása ránk nézve a későbbiekben.

Szerintem ennek semmi köze akármilyen előrelépéshez, különben a Mendes lerakat (=Wolverhampton) is előrébb járna (akárcsak az ínter). Egyszerűen a játékos pillanatnyi profilja (fizetési igény, versenyképesség otthon illetve a BLben, stb) megegyezik azzal amit nyújtani tudunk. De akárcsak Raiola az ő kliensei között is van mindenféle jatekos.
Pozitív hatása tuti nem lesz, majd torokra engedjük a brét mint mikor Raiola elvitte Pogbat.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-27, 12:01

Cancelo nagy fogás lehet. A támadójátékunk erősödni fog a jobb oldalon (Costaval alázhatják majd az ellent), a beadásai veszélyesek, tempóban jobbak leszünk, és a kontrajátékunk is hatékonyabb lehet. Engem pl. rohadtul idegesített, hogy a labdakihozatalunk akadozott, nem volt elég gyors vagy hogy egyáltalán nem is sikerült. Cancelo és Can szerintem erre megoldást jelenthetnek.

A másik Canceloval kapcsolatban: ahogy említettétek is, az ügynöke miatt megint csak egy komoly igazolás. Raiola az utóbbi 2-3 évben kezdett el afelé terjeszkedni, amiben Mendes már jó ideje benne van. Ronaldo, James Rodriguez, Di María, Diego Costa talán a legfontosabb ügyfelei, de sok más komoly játékosnak is ő az ügynöke. Elért a Realhoz, Barcahoz, Bayernhez, a tehetségesebb játékosait a képességeihez mérten legjobb csapatokhoz juttatja el. Raiolanak ez a hármas még nem jött össze, vagy legalábbis jelenleg nincs náluk ügyfele. Ez is valamiféle előrelépést sugall, mert ezzel kontaktot teremtünk a világ legjobb ügynökével, kíváncsi vagyok, lesz-e valamilyen pozitív hatása ránk nézve a későbbiekben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-27, 11:59

Rugani > Chelsea visszavásárlási opcióval?

Ez mondjuk érdekes, de nekem így sem szimpi. Bőven kaphatna komolyabb szerepet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-27, 11:20

zetterberg40 írta:


Előkapta a fehér inget fekete zakóval, ahogy kell. Ezzel a megtisztulás kezdetét vette, ez nem az izé, ahol szakadt póló és baseball sapka a dresszkód.

Azért is piros pont jár, hogy 2 percen keresztül szelfizgetett és aláírást osztogatott.
Baszom nagy Gucci emblemas övvel, a gyerek szeret villogni, tutira benne van a pályán is a nyálverés. Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-27, 09:59

CsT írta:

Hát sztem ő nem az a típus, amúgy Stuani most posztolt Barcelónából, reszkess Buszkecc!!!

Előkapta a fehér inget fekete zakóval, ahogy kell. Ezzel a megtisztulás kezdetét vette, ez nem az izé, ahol szakadt póló és baseball sapka a dresszkód.

Azért is piros pont jár, hogy 2 percen keresztül szelfizgetett és aláírást osztogatott.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-27, 07:51

LeRoi10 írta:

Ha már egyszer a blog stílus és férfi magazin is egyben. Valaki elmagyarázhatná, hogyan jöttek divatba a designer "handmade" egyszínű pólók, amiken hollywoodi filmekből vannak konkrét képkockák kiemelve, kiegészítve a "designer" nevével. Mi a faszt kell megdesignolni egy screenshoton?! Very Happy Handmade? Az árkád földszinten is kézzel csinálja a néni a mintás pólókat. 
Cancelo nálam így egy hatalmas mínusszal kezdett, nehéz lesz innen visszakapaszkodnia. Egyébként ezt a fasza pólócskát 150 ojróban mérik. A kutyámra nem adnék ilyen olcsó pólót, Józsi barátunk igazán összeszedhetné magát. 

A design része a trend kitalálása, de amúgy a képkocka kiválasztása is igényel némi kreativitást. A wolfies kép bizonyára kapósabb mintha valami random filmből valami kevésbé emlékezetes jelenetet nyomnak rá. Te az ötletért és az egyediségért fizetsz (meg elvileg a minőségért). A Gucci és társai kijönnek valami újdonsággal, diktálják a trendeket, majd rá jön a Zara és társai, lemásolják az ötletet és árulják olcsóbban, és ez így gyűrűzik lefelé a kisebb márkák felé, majd eléri az árkádos nénit. Amikor jön a következő évszak, jön az új kollekció, új ötletek, kicsit variált trendek, az előző kollekciót leárazva árulják egy darabig majd a maradékot bálás ruhaként eladják kilóra, míg végül az árkádos néni melletti turkálóban landol. A designt tehát megveheted olcsóbban is attól függően hogy az életútjának milyen stádiumában vásárolod. Ez nyilván csak az ilyen egyszezonos "deszpaszító" ötletekre igaz, a klasszikusok mint a Burberry ballonkabát aka "november rain" megőrzik az értéküket "örökre", nyilván a kitalálásukba is több energiát és időt fektettek.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-27, 00:49

etterberg40 írta:
Mendes  moratti

Kanszellő reméljük jó lesz. Holnap reggelre ő is kicsípi magát zakóba?
Ha már egyszer a blog stílus és férfi magazin is egyben. Valaki elmagyarázhatná, hogyan jöttek divatba a designer "handmade" egyszínű pólók, amiken hollywoodi filmekből vannak konkrét képkockák kiemelve, kiegészítve a "designer" nevével. Mi a faszt kell megdesignolni egy screenshoton?! Very Happy Handmade? Az árkád földszinten is kézzel csinálja a néni a mintás pólókat. 
Cancelo nálam így egy hatalmas mínusszal kezdett, nehéz lesz innen visszakapaszkodnia. Egyébként ezt a fasza pólócskát 150 ojróban mérik. A kutyámra nem adnék ilyen olcsó pólót, Józsi barátunk igazán összeszedhetné magát. 

Bevásárlóközpont - Page 6 Nzovte10
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 23:49

zetterberg40 írta:
Mendes  moratti

Kanszellő reméljük jó lesz. Holnap reggelre ő is kicsípi magát zakóba?
Hát sztem ő nem az a típus, amúgy Stuani most posztolt Barcelónából, reszkess Buszkecc!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 23:40

Mendes  moratti

Kanszellő reméljük jó lesz. Holnap reggelre ő is kicsípi magát zakóba?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 23:33

cheers cheers cheers jajj de geci boldog vagyok.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 23:19

kancselo live a Juve instagramon

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 23:13

tjunior írta:
23.00 kor érkezik Cancelo Torinóba
Ma? Mert már 23:13 van és sehol egy hálós kép.... Smile Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 22:34

23.00 kor érkezik Cancelo Torinóba
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 12:43

kilopo írta:
Ez az?

Igen, pirate bayről szedtem le amazonon meg lehet venni.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 11:43

Ez az?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 11:22

tjunior írta:
A Lóma stadionjából belátható időn belül semmi nem lesz. Most tartóztattak le kb minden fejest vesztegetés miatt akinek ehhez az ügyhöz köze volt. Az amcsi tulaj meg kezd besokalni az egésztől. Azt adom hogy Moncsi és EDF duóval adott a jó szakmai munka de a háttér közel sem biztos.
Nálunk már Moggiék idejében jóval profibb munka ment és a stadion projekt nekünk is kemény küzdelem volt. Én nem vártam hogy problémamentes lesz. Maga a tervezés- kivitelezéshez (plusz handover&commissioning) kell vagy 4-5 év ha 0ról csinálják. Ha ez nem belátható idő akkor adom, egyébként közvetve vannak kollégáim akik dolgoznak a projekten és halad a projekt, akárhogy is megy a dráma a higher managementben.
Agnelliék egyedülálló (Italiaban tuti, Europaban is kevés a hasonló) évszázados profizmusát nyilván nem lehet hasonlítani ahhoz a háttérhez ami a Romanal van, de az irány jó, és a jó szakemberek adottak. Le vannak maradva (akár 10 évvel is) és a háttér nem ugyanaz, de ez a stabil top3hoz és időnként egy bajnoki címhez bőven elég lehet.
___________________________
Egyébként ajánlom mindenki figyelmébe a 2017es Agnelli HBO dokumentum filmet. Maga a téma (Avvocato életrajz) elképesztően érdekes, lenyűgöző és inspiráló, emellett nagyon jól van rendezve. Én vagy 10 percet bámultam magam elé miután vége volt - ez az igazán jó filmek sajátja.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 10:56

A Lóma stadionjából belátható időn belül semmi nem lesz. Most tartóztattak le kb minden fejest vesztegetés miatt akinek ehhez az ügyhöz köze volt. Az amcsi tulaj meg kezd besokalni az egésztől. Azt adom hogy Moncsi és EDF duóval adott a jó szakmai munka de a háttér közel sem biztos.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 10:39

Krisz írta:

A keretre pillantás nélkül is elmondható, hogy fejben sokkal jobban rendben vannak mint a Monchi előtti csapat. Arról a csapatról nem tudom elképzelni, hogy egy fele olyan hátranyból felálljon mint a Barca ellen, illetve a Liverpool ellen is partyban voltak, ráadásul ott a visszavágón meccs közben reagálták le sztoikusan előbb Gollam hibáját majd az elbaszott bírói ítéleteket.
Ha a keretet nézzük akkor eladták a problémás Gollamot, mást tudtommal nem és igazoltak ígéretes fiatalokat. Emellett stadiont építenek. Szerintem ez nagyon is előre mutat, gyakorlatilag a mi útunkat járják jobban odafigyelve a fiatalokra.

Fejben nagyon ott vannak, ez tény, Di Francesco jó hatással van a játékosokra, én legalábbis neki is tulajdonítanám ezt. De azért én úgy gondolom, hogy a mi projektünk kicsit előremutatóbb volt, mint most a Romaé. Ha nézzük 2010-et és 2011-et, akkor megteremtettük az alapokat Bonucci, Barzagli, majd Vidal, Pirlo, Lichtsteiner, Cáceres vagy Vucinic megszerzésével. Ezután viszont mi csak erősítettünk. Jött Pogba, Asamoah és Isla 2012-ben, és egyetlen alapember nem távozott. Aztán érkezett a Tevez-Llorente duó, de a számításba vettek közül csak Matri lépett le. Majd jött pl. Morata és Evra, de megint nem a kezdőnkből adtunk el senkit. Valamint volt néhány játékos, mint Buffon, Chiellini, Barzagli, Marchisio - és azt hihettük, hogy Bonucci -, akiknek az elengedését nem is kellett mérlegelnünk. Volt egy nagyon erős alapcsapatunk, mire elkezdtük elengedni a kulcsembereket. A Romaban azért ez nem feltétlen van így, persze lehet, hogy csak megtéveszt, hogy mi scudettokat nyertünk, mert nem nagyon volt ellenfelünk, most a Roma ezt nem mondhatja el. Illetve most ugye megszerezték Pastoret, aki nem rossz, de azért nem is egy klasszis játékos. Kreatív szerepkörbe azért mi jobb minőségeket vásároltunk.

Egyébként nagyon szimpatikus, amit csinálnak, csak nem tudom, beérhet-e a munka gyümölcse. Nainggolan elengedése jó döntés volt, bár Spal biztos, hogy fogja tudni használni. Én a Zintertől kicsit jobban tartok a következő szezonra nézve, bár pont Spalletti miatt lehet, hogy megint csak a Napolival fogunk harcolni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-26, 06:55

Szerintem is a Lómaiak azok, akik hozzánk hasonlóan tudatosan építkeznek, ráadásul nem is rosszul mert pl a Rüdiger-Fazio vagy a néger Emerson-Kolarov cseréből simán jól jöttek ki, csak kicsit szerencsétlenek mert Pjancsinak volt kivásárlási záradéka, Salah-ot pont a csúcs éve előtt adták el (de ő akart mindenáron távozni), a húzóembereiknek szétszakad a lábuk (Florenzi,Strootman). De idén nagyot mentek a BL-ben, többet is kerestek mint mi, jön az új mezszponzor, épül a stadion, Monchi úgy lepattanózik mint Marrotta az itteni kezdőéveiben mellesleg nincsenek olyan bukta igazolásaik mint Kalinic,André Silva,Gabigól,Kondogbia....egyedül talán Schick aki még nem bizonyította, hogy megérte az árát. Szóval ők azt az utat járják amit mi és az az út járható ezt tudjuk. Láthatóan idén 4-2-3-1-hez igazolnak, Radja problémás ezért eladják, tavaly már többet ártott a marketingnek mint amit a pályán hozott, kicsit olyan Bonucsicskás a dolog, érte is sírtunk az elején aztán már nevettünk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 23:24

Tankcsapda írta:


Miért lenne más? Azt a bajnokság besorolása miatt mondhatják el magukról. 10 évre stabil BL? Ez azért kicsit erős. Én jobban tartottam a Monchi előtti Romatól, ha a keretükre néztem. Azóta eladták Rüdigert, Emersont, Paredest, Salahot, most hozzádobják Nainggolant. A játékosállományban egyedül Kolarov az, aki az adott posztra erősítést jelentett, az, hogy összességében nem gyengültek, az az edzőváltás miatt van, Di Francesco szerintem jobb, mint Spalletti. Most kiket igazoltak? Pastore, Coric, Marcano, Mirante, Kluivert. Közülük ki az, aki nálunk a mostani keretünkbe beférne? Jó, a középpályások cserének megtennék, de a kezdőbe semmiképp. Azok a fiatalok, akik náluk vannak, ha igazán beválnak, 2-3 szezon múlva biztosan el fogják tőlük vinni. A nagy különbség az, hogy amíg fontos játékosokat mi is eladunk, más poszton előrébb tudunk lépni, ellenben a Roma leginkább csak egy olcsóbb játékost vesz az eladott éljátékosuk helyére. Gazdaságilag mindenképpen előnyös megoldás, de magas szinten nem életképes. Mi is fiatalítunk, csak mi Cancelot meg Emre Dzsánt tudunk hozni.
A keretre pillantás nélkül is elmondható, hogy fejben sokkal jobban rendben vannak mint a Monchi előtti csapat. Arról a csapatról nem tudom elképzelni, hogy egy fele olyan hátranyból felálljon mint a Barca ellen, illetve a Liverpool ellen is partyban voltak, ráadásul ott a visszavágón meccs közben reagálták le sztoikusan előbb Gollam hibáját majd az elbaszott bírói ítéleteket.
Ha a keretet nézzük akkor eladták a problémás Gollamot, mást tudtommal nem és igazoltak ígéretes fiatalokat. Emellett stadiont építenek. Szerintem ez nagyon is előre mutat, gyakorlatilag a mi útunkat járják jobban odafigyelve a fiatalokra.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 20:52

LeRoi10 írta:

Azért valamivel többek mint az Ajax. Ezzel a biztos 4 olasz csapatos indulással a következő 10 évre stabil BL résztvevők lettek. A Rómának bőven elég a 2-3. hely a bajnokságban, nincsenek nyomás alatt a BL-ben sem, így szerintem ez egy teljesen racionális stratégia. Arról nem is beszélve, hogy már Monchi előtt sem voltak kutyaütők igazolás terén: Dzeko (11 m.), Allison (8 m.), Manolas (15 m.), Fazio (3,2 m.), Ninja (15m), Strootman (17m.), Cengiz (13,4 m.), Salah (15 m.), Rüdiger (9 m.), Marquinhos (5,7 m.).
Az eladások terén van még hova fejlődniük nekik is, de szerintem ez inkább olasz betegség. Aki körül nem lehet olyan hype-ot felépíteni mint Pogba, Allison vagy Dybala körül, az nem is lesz 70-100 milliós játékos, még ha nyugaton gyengébb játékosok kelnek el drágábban. Lásd Rugani 35 milliós pletykája a Chelseavel.

Miért lenne más? Azt a bajnokság besorolása miatt mondhatják el magukról. 10 évre stabil BL? Ez azért kicsit erős. Én jobban tartottam a Monchi előtti Romatól, ha a keretükre néztem. Azóta eladták Rüdigert, Emersont, Paredest, Salahot, most hozzádobják Nainggolant. A játékosállományban egyedül Kolarov az, aki az adott posztra erősítést jelentett, az, hogy összességében nem gyengültek, az az edzőváltás miatt van, Di Francesco szerintem jobb, mint Spalletti. Most kiket igazoltak? Pastore, Coric, Marcano, Mirante, Kluivert. Közülük ki az, aki nálunk a mostani keretünkbe beférne? Jó, a középpályások cserének megtennék, de a kezdőbe semmiképp. Azok a fiatalok, akik náluk vannak, ha igazán beválnak, 2-3 szezon múlva biztosan el fogják tőlük vinni. A nagy különbség az, hogy amíg fontos játékosokat mi is eladunk, más poszton előrébb tudunk lépni, ellenben a Roma leginkább csak egy olcsóbb játékost vesz az eladott éljátékosuk helyére. Gazdaságilag mindenképpen előnyös megoldás, de magas szinten nem életképes. Mi is fiatalítunk, csak mi Cancelot meg Emre Dzsánt tudunk hozni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 20:00

rakkenroll írta:

Én jobban szeretnék méltó ellenfeleket végre, mint a '90-es években pl, ezért örülnék a Roma, Napoli, Atalanta, Lazio esetleges erősödésének, vagy végre a Milan éledezésének.

Nekem amúgy tök mindegy, csak a BL-t nyerjük már meg.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 19:31

Petike007 írta:


Akiket nem fognak tudni megtartani. A Roma lesz az új Ajax. Nem lesz más dolgunk, csak mazsolázni belőle.

Ha semmi mást nem teszünk, csak leraboljuk a saját bajnokságunkat, azzal tesszük a legjobbat. Lásd Bayern. Ha már ez a példa amit el is mondott Agnelli, akkor hajrá.
Én jobban szeretnék méltó ellenfeleket végre, mint a '90-es években pl, ezért örülnék a Roma, Napoli, Atalanta, Lazio esetleges erősödésének, vagy végre a Milan éledezésének.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 19:21

Petike007 írta:

Akiket nem fognak tudni megtartani. A Roma lesz az új Ajax. Nem lesz más dolgunk, csak mazsolázni belőle.

Ha semmi mást nem teszünk, csak leraboljuk a saját bajnokságunkat, azzal tesszük a legjobbat. Lásd Bayern. Ha már ez a példa amit el is mondott Agnelli, akkor hajrá.
Azért valamivel többek mint az Ajax. Ezzel a biztos 4 olasz csapatos indulással a következő 10 évre stabil BL résztvevők lettek. A Rómának bőven elég a 2-3. hely a bajnokságban, nincsenek nyomás alatt a BL-ben sem, így szerintem ez egy teljesen racionális stratégia. Arról nem is beszélve, hogy már Monchi előtt sem voltak kutyaütők igazolás terén: Dzeko (11 m.), Allison (8 m.), Manolas (15 m.), Fazio (3,2 m.), Ninja (15m), Strootman (17m.), Cengiz (13,4 m.), Salah (15 m.), Rüdiger (9 m.), Marquinhos (5,7 m.).
Az eladások terén van még hova fejlődniük nekik is, de szerintem ez inkább olasz betegség. Aki körül nem lehet olyan hype-ot felépíteni mint Pogba, Allison vagy Dybala körül, az nem is lesz 70-100 milliós játékos, még ha nyugaton gyengébb játékosok kelnek el drágábban. Lásd Rugani 35 milliós pletykája a Chelseavel.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 18:48

LeRoi10 írta:
Pastore megérkezett Rómába. 20+4 millió az ára. Lényegében Radját lecserelték 1 cserehátvédre, 1 tehetségesnek tűnő fiatal olaszra és egy rutinos trequartistára. Habár Pastore elszürkült az utóbbi időben a sztár PSG-ben, szerintem a Serie A-ban ismét fontos lehet. Alakulnak.  

Allison (?) -Florenzi, Fazio, Manolas, Kolarov - Strootman, Cristante- Cengiz Ünder, Pastore, Fáraó(?) - Dzeko

Padról: Mirante - Karsdorp, Marcano, Juan Jesus, Santon - De Rossi, Pellegrini- Gerson, Perotti, Kluivert - Schick 


És akkor még ott van Bruno Peres(?), Coric, Gonalons(?), Capdarossi, Defrel(?), Zaniolo


Vastagon szedve a 25  éves vagy fiatalabb játékosok. 

Akiket nem fognak tudni megtartani. A Roma lesz az új Ajax. Nem lesz más dolgunk, csak mazsolázni belőle.

Ha semmi mást nem teszünk, csak leraboljuk a saját bajnokságunkat, azzal tesszük a legjobbat. Lásd Bayern. Ha már ez a példa amit el is mondott Agnelli, akkor hajrá.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 18:42

Pastore megérkezett Rómába. 20+4 millió az ára. Lényegében Radját lecserelték 1 cserehátvédre, 1 tehetségesnek tűnő fiatal olaszra és egy rutinos trequartistára. Habár Pastore elszürkült az utóbbi időben a sztár PSG-ben, szerintem a Serie A-ban ismét fontos lehet. Alakulnak.  

Allison (?) -Florenzi, Fazio, Manolas, Kolarov - Strootman, Cristante- Cengiz Ünder, Pastore, Fáraó(?) - Dzeko

Padról: Mirante - Karsdorp, Marcano, Juan Jesus, Santon - De Rossi, Pellegrini- Gerson, Perotti, Kluivert - Schick 


És akkor még ott van Bruno Peres(?), Coric, Gonalons(?), Capdarossi, Defrel(?), Zaniolo


Vastagon szedve a 25  éves vagy fiatalabb játékosok. 
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 17:46

Rádzsát annyira nem kívántam, viszont Godint nem rúgnám ki az ágyamból, ma is nagyot játszik..
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 17:25

s4tch írta:
elsőre kicsit bosszankodtam, hogy bármekkora faszjankó nainggolan, azért megnéztem volna 1-2 szezon erejéig nálunk.

aztán megnéztem a statjait 90 percre lebontva: https://www.whoscored.com/Players/52380/History/Radja-Nainggolan
ha az olasz éveit nézzük, akkor tavaly produkálta a legkevesebb passzt, a legkevesebb szerelést és labdalopást, a legrosszabb passzpontosságot. az asszisztok kivételével nagyjából mindenben visszaesett. tegyük hozzá, hogy a belga tévének azt nyilatkozta, a következő vébén már tutira nem játszik, mert addigra rég visszavonul, és kapunk egy hanyatló, motiválatlan, nem tipikus sportoló életmódot folytató csávót, akit mocskosul fel kell rázni, hogy megérje az árát. kár, hogy nainggolan buta, mint a föld, így a tudatára nem lesz könnyű hatni, az ösztöneit meg megoldja ő maga. hát sok szerencsét neki milánóban, és az indának is egy kalappal, hogy ne érezzék úgy, kibasztak egy szétcuccolt agyú idiótára több 10 millió eurót.

Pontosan. Rizikós, cserébe még mocsok drága is.

Holnap lesz Cancelo orvosija.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 15:39

elsőre kicsit bosszankodtam, hogy bármekkora faszjankó nainggolan, azért megnéztem volna 1-2 szezon erejéig nálunk.

aztán megnéztem a statjait 90 percre lebontva: https://www.whoscored.com/Players/52380/History/Radja-Nainggolan
ha az olasz éveit nézzük, akkor tavaly produkálta a legkevesebb passzt, a legkevesebb szerelést és labdalopást, a legrosszabb passzpontosságot. az asszisztok kivételével nagyjából mindenben visszaesett. tegyük hozzá, hogy a belga tévének azt nyilatkozta, a következő vébén már tutira nem játszik, mert addigra rég visszavonul, és kapunk egy hanyatló, motiválatlan, nem tipikus sportoló életmódot folytató csávót, akit mocskosul fel kell rázni, hogy megérje az árát. kár, hogy nainggolan buta, mint a föld, így a tudatára nem lesz könnyű hatni, az ösztöneit meg megoldja ő maga. hát sok szerencsét neki milánóban, és az indának is egy kalappal, hogy ne érezzék úgy, kibasztak egy szétcuccolt agyú idiótára több 10 millió eurót.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 14:59

zetterberg40 írta:
@s4tchy: egészen zseniális a Mandzu/Dybab/Mascherano mozgókép, szerintem lökd be ide is.

Mandzu egy legenda 10 afro wub I love you

https://www.facebook.com/juvefcdotcom/videos/1092666610890528/

10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2018-06-25, 13:53

LeRoi10 írta:

12-én volt az első mehikói posztja és 6 napja az utolsó. Szerintem simán benne van, hogy ez egy előre tervezett ütemterv volt (részben a Valencia FFP-je miatt) és már a hétvégén Európában volt. Ha pedig tényleg órák kérdése, akkor gondolom annak előkészületei is vannak már. Agresti ezeket láthatta. Remélem végre nem marad el a hálós felső.

Viszont így a világ legveszettebb ügynökével van élő kapcsolata a klubnak.

A pizzás után jött a diszkós portugál. 

Disz iz a begining of???
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
6 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: