Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-12, 10:48

Krisz írta:

Hát pontosan passzol de tackle/interceptionben elég lágy (a passzsávokat lehet jól fogja), nem ő a mi várva várt rohamnégerünk. A másik kettőt sunázom főleg Bruno Fernandest.
Meg nem is szép.... Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-12, 10:48

Közben bedobták Mousa Dembelé nevét is a kalapba, ő szerintem egy kifejezetten alulértékelt jó spíler, csak már üti a 30-at.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-12, 10:23

sneco7 írta:


William Carvalho,de ha már Sporting,akkor a Gelson Martins, Bruno Fernandes kettős is ígéretes,bár azokra a posztokra mi nem keresgélünk elvileg.
Hát pontosan passzol de tackle/interceptionben elég lágy (a passzsávokat lehet jól fogja), nem ő a mi várva várt rohamnégerünk. A másik kettőt sunázom főleg Bruno Fernandest.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-12, 02:29

Krisz írta:
A Sportingnál nincs valami jó kis védekező kp vagy szélső védő? A mostani balhé után igazán Marottas húzás lenne egy ilyen ingyen lepattanó Cool

William Carvalho,de ha már Sporting,akkor a Gelson Martins, Bruno Fernandes kettős is ígéretes,bár azokra a posztokra mi nem keresgélünk elvileg.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-12, 00:18

A Sportingnál nincs valami jó kis védekező kp vagy szélső védő? A mostani balhé után igazán Marottas húzás lenne egy ilyen ingyen lepattanó Cool
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-11, 08:42

CsT írta:

Nekem hirtelen ezek ugrottak be: Depay, Kongolo meg a gólkirály akit elvitt a Tottenham (Jansen? Jensen? Very Happy). Persze van ellen oldal is pl Strootman v Eriksen. Ami viszont húzós lehet, hogy Gólam 29 milláért + valami fiatal csávóért mehet az indába. Evil or Very Mad

Látom te az Eredivisieről beszélsz én meg az Ajaxról, de még így is, Stróman és Eriksen se mostanában váltott klubot, azóta meg csak flopokat termelt.

Gollamot így lehet majd tökéletesen gyűlölni, húzós max a tuskóság szintje lesz a csürhének, de hát valamiben nekik kell lenni a legjobbnak ha már a nyár bajnokai cím nem motivál  Laughing
Az egyetlen "olasz" csapat akinek semmilyen körülmények között nem tudok szurkolni (akkor is nehéz ha rájuk fogadtam), remélem hatalmasat hasalnak a BLben és még az ELt se érik el.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-11, 08:33

CsT írta:

Nekem hirtelen ezek ugrottak be: Depay, Kongolo meg a gólkirály akit elvitt a Tottenham (Jansen? Jensen? Very Happy). Persze van ellen oldal is pl Strootman v Eriksen. Ami viszont húzós lehet, hogy Gólam 29 milláért + valami fiatal csávóért mehet az indába. Evil or Very Mad
Tökéletes helyre kerül gollam. A fekáliának az emésztőgödörben a helye.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-11, 08:00

Krisz írta:

Nekem is pont ez jutott eszembe, Kishnat mintha valami 10esért vette volna pár éve a Lazio Raiolatól az Ajaxtól, most meg azt sem tudom melyik csapatban tengődik. 10 milla a néhány évvel ezelőtti piacon azért elég jó pénz volt.
Edit mondja hogy 3 milla volt az a 10. Mindenesetre az Ajax se a régi már, Klaassen is nagy flop lett, pedig őt csíptem az Ajaxban.
Nekem hirtelen ezek ugrottak be: Depay, Kongolo meg a gólkirály akit elvitt a Tottenham (Jansen? Jensen? Very Happy). Persze van ellen oldal is pl Strootman v Eriksen. Ami viszont húzós lehet, hogy Gólam 29 milláért + valami fiatal csávóért mehet az indába. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-11, 06:06

Bevásárlóközpont - Page 12 Giphy
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-11, 00:12

CsT írta:

Ezekből nekem max De Vrij komoly igazolás. Persze youtubon jól mutatnak ezek a félvér holland csávók valami skrillex zene alatt, de az eredivisie elég komolytalan bajnokság, sok ottani "nagysztár" megégett már amikor veretesebb helyre került. Smile Ez a Lautáró gyerek is simán befuthat egy Gabigóli karriert Very Happy
Nekem is pont ez jutott eszembe, Kishnat mintha valami 10esért vette volna pár éve a Lazio Raiolatól az Ajaxtól, most meg azt sem tudom melyik csapatban tengődik. 10 milla a néhány évvel ezelőtti piacon azért elég jó pénz volt.
Edit mondja hogy 3 milla volt az a 10. Mindenesetre az Ajax se a régi már, Klaassen is nagy flop lett, pedig őt csíptem az Ajaxban.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-06-11, 07:19-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 22:42

Tankcsapda írta:


Nem rossz, lehet is, hogy befut, de az Ajaxból David Neres kicsit komolyabb igazolás lenne. Mindenesetre dicséretes, hogy a Roma milyen hatékonyan és költséghatékonyan próbál építkezni. Coric, Cristante, Marcano és Kluivert, kimondva nem annyira veretes, de hosszú távon jók lehetnek.

Mondjuk eddig a Zinter is odatette magát, de Vrij, Asamoah és az elvileg komoly tehetségnek számító Laurato Martinezt is bezsebelték, ez kicsit erősebb névsor.
Ezekből nekem max De Vrij komoly igazolás. Persze youtubon jól mutatnak ezek a félvér holland csávók valami skrillex zene alatt, de az eredivisie elég komolytalan bajnokság, sok ottani "nagysztár" megégett már amikor veretesebb helyre került. Smile Ez a Lautáró gyerek is simán befuthat egy Gabigóli karriert Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 22:00

LeRoi10 írta:
A Lóma holnap jelentheti be, hogy 5 évre  15+5 millióért szerződtetik Justin Kluivertet. Na ez már brutálisan nagy igazolás lenne. Nem is értem az Ajaxot.

Nem rossz, lehet is, hogy befut, de az Ajaxból David Neres kicsit komolyabb igazolás lenne. Mindenesetre dicséretes, hogy a Roma milyen hatékonyan és költséghatékonyan próbál építkezni. Coric, Cristante, Marcano és Kluivert, kimondva nem annyira veretes, de hosszú távon jók lehetnek.

Mondjuk eddig a Zinter is odatette magát, de Vrij, Asamoah és az elvileg komoly tehetségnek számító Laurato Martinezt is bezsebelték, ez kicsit erősebb névsor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 21:39

LeRoi10 írta:
A Lóma holnap jelentheti be, hogy 5 évre  15+5 millióért szerződtetik Justin Kluivertet. Na ez már brutálisan nagy igazolás lenne. Nem is értem az Ajaxot.

Jó a neve, de mi egyébért kéne elájulnunk?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 21:22

A Lóma holnap jelentheti be, hogy 5 évre  15+5 millióért szerződtetik Justin Kluivertet. Na ez már brutálisan nagy igazolás lenne. Nem is értem az Ajaxot.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 18:17

Krisz írta:

Ez rendben van, de ki lehet? És mennyi az elég? Ha megkapja az X összeget akkor felteszi magát a pályára? Én azt sem tudom hogy igazából mi a kínja, csak a pénz? Vagy a fantasztikus PLbe vágyik?
Ha a pénz lett volna a gondja, akkor már valamelyik PL csapat mezével pózolna.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-06-10, 22:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 17:24

EsztéNégy írta:
Kutyázhatjuk Szandit, hogy mekkora okádék éve volt, de a Whoscored statjai szerint még motiválatlanul, kedvetlenül is a második legjobb játékosunk volt idén Dybcsi mögött, a Costa-Pjanics duót beelőzve. Ha EZ nem jelenti azt, hogy klasszis és regrettable loss a csávó, akkor semmi. Nem fogjuk tudni pótolni, ha elmegy, szóval fizessük ki aztán annyi.
Ez rendben van, de ki lehet? És mennyi az elég? Ha megkapja az X összeget akkor felteszi magát a pályára? Én azt sem tudom hogy igazából mi a kínja, csak a pénz? Vagy a fantasztikus PLbe vágyik?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 16:43

Kutyázhatjuk Szandit, hogy mekkora okádék éve volt, de a Whoscored statjai szerint még motiválatlanul, kedvetlenül is a második legjobb játékosunk volt idén Dybcsi mögött, a Costa-Pjanics duót beelőzve. Ha EZ nem jelenti azt, hogy klasszis és regrettable loss a csávó, akkor semmi. Nem fogjuk tudni pótolni, ha elmegy, szóval fizessük ki aztán annyi.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 16:39

Bevásárlóközpont - Page 12 34919501_1719999274742967_6858892712481914880_n
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 12:51

Krisz írta:
Ha Marotta bele tudja vonni Sturarot a Cancelo bizniszbe akkor megérdemel valami állami kitüntetést.
Erre max akkor van esély ha a Villareal keres pályamunkást. Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 12:32

Krisz írta:
Ha Marotta bele tudja vonni Sturarot a Cancelo bizniszbe akkor megérdemel valami állami kitüntetést.
Úgyis bent van a kormányban a Juventus.
Bevásárlóközpont - Page 12 Screen10

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 12:13

Ha Marotta bele tudja vonni Sturarot a Cancelo bizniszbe akkor megérdemel valami állami kitüntetést.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 08:40

CsT írta:
Mandragora baromi jó statokat produkált, de azért nagyon más egy végig bekkelő Krotonyban játszani mint a Juvéban. Őt akkor lenne érdemes visszahozni, ha komolyabb mennyiségű játékpercet szánna neki a hal. OLvastam olyat is, hogy Gasp elvinné kölcsönben 1 évre Cristante helyére, az baromi jó "nevelde" lenne neki.
Megszűnik ez a kölcsön heteróskodás. Nem is baj, ezzel az magasabb visszavásárlási opcióval sokkal motiváltabb lehet a kisebb csapat. Mandragora, Cerri, Kean trióból jó kis pénz be lehet szedni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 08:35

Most én azt mondom Sanyi marad. A konkrét hírekben nem lehet bízni viszont a trendekből azért lehet következtetni. Szinte nincs hír arról, hogy balhátvédet keresnénk. oké 3 naponta van egy hír, hogy Bernatot megvesszük, meg Darmian is tud balszélen de a hírek 95% jobbhátvédről szól. Nagyon meglepődnék ha Marcit eladnánk, nincs logikus érv mellette. Pénzt nem kapnánk érte, nem kirívóan magas a fizetése, nem fog picsogni ha padozik, saját nevelés stb. Higuain lesz beáldozva, túl sokba van a klubnak. Dybalával amúgy is két dudás egy csárdában eset van, ha az egyiknek megy a másik mélyponton van és fordítva. Dibusz bemenne középre a helyére. Moratát meg kölcsön vesszük, bár horror a fizetése.
Buffon - Perin
Höwedes - Caldara
Asamoah - Spinazzola
Lichti - Cancelo
Khedira - Can
Higuain - Morata
(Sturaro - Barela)
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-10, 08:22

Mandragora baromi jó statokat produkált, de azért nagyon más egy végig bekkelő Krotonyban játszani mint a Juvéban. Őt akkor lenne érdemes visszahozni, ha komolyabb mennyiségű játékpercet szánna neki a hal. OLvastam olyat is, hogy Gasp elvinné kölcsönben 1 évre Cristante helyére, az baromi jó "nevelde" lenne neki.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-09, 23:52

s4tch írta:

csak két apróság:
- kovácsról addig egy szót se, amíg le nem hoz másfél hónapot azonos színvonalon. emlékeztetőül: eddig 3 meccs a rekordja, amin zsinórban jól játszott, és ez még milánó bűzösebbik felén történt. a realban zidane azért variált keményen a középpályán (is), de kovácsot ő sem tudta a következő szintre vinni. ha ő lenne pjanic helyettese, elkezdenék a csapat ellen fogadni, max. 3-4 meccsen belül akkorát buknánk, mint a szar.
- mandragorával kapcsolatban alapvetően egyetértünk, de az a helyzet, hogy talán marchisio az egyetlen a keretben, aki senkinek nem fogja a helyét. ő (+pinso) nevezhető a bl-ben is a saját nevelésű listára, tehát a 4 helyből kettőt tudunk megtölteni. amíg nincs még 3 másik saját nevelés, aki a bl-ben is annak számít, addig marchisio nem létszámon felüli. más kérdés, hogy a pályán mennyi esélyt kap allegritől, és mennyire érdemelné meg - utóbbihoz hozzáértés és rálátás híján nem tudok hozzászólni.



a focitársadalom mit tehet ellenük? az ffp-bírságot nagy nehezen ki fogják köhögni, di mariát és pastorét túlárazva eladják kínába vagy valamelyik baráti arab ligába (vagy esetleg egy pl-klub önként és dalolva siet a segítségükre), neymart szerintem viszi a real, nem lesz gondjuk bevételi oldalon.

- Én azért nem éreztem Zidaneon azt a nagy feszülést hogy kihozza Kovácsból az állatot, emellett a madridi barátaim is azt mondják hogy méltatlanul kevés lehetőséget kap. Egyikünknek sincs varázsgömbje, de úgy gondolom, hogy ugyan fel kellene forgatni a középpályát de lehetne pótolni Pjanicot, aki elit de nem egy olyan korszakos zseni, mint Pirlo.
- Marcsi azzal "fogná" a helyét, hogy ő is egy középpályás akinek játékperceket "kell" adni plusz a fizetése. Ő annyira használhatatlan volt idén, hogy sajnos pazarlás perceket adni neki csak hogy játszhasson valamennyit miközben a küszöbön toporog az ifjúság.

- A focitársadalom PR szempontból tényező itt. Szerintem Di Maria és Pastore nem hoz(na) annyit ami a már idén is necces FFP mellett beleférne, azt se felejtsük el, hogy Mbappe 180 milláját most kell majd kifizetni (tudom, részletfizetés, de akkor is hatalmas teher), ha eladják Neymart (én speciel nem hiszem hogy viszi a Real) az nyilván más kérdés.
Egyébként, ha katari pénzről beszélünk akkor szerintem nem lesznek túl virgoncok, a napokban volt egy éves a blokád és az ezáltal kreált deficit ebben az évben már tutira megjelenik. A gazdasági lassulást én a projektek, meló lehetőségek és az expatek számának csökkenésén érzem.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-09, 23:25

Krisz írta:
...Egyébként a helyén Kováccsal szerintem nem lennénk olyan nagy szarban, de nyilván egyértelműen ő a legfontosabb játékosunk, a csapat lelke.
Ami még szerintem kurvanagy hiba lenne, ha Mandragorának nem adnánk esélyt, főleg ha azért nem mert Sturaro és - fájdalmas kimondani - Marcsi fogja a helyét...

csak két apróság:
- kovácsról addig egy szót se, amíg le nem hoz másfél hónapot azonos színvonalon. emlékeztetőül: eddig 3 meccs a rekordja, amin zsinórban jól játszott, és ez még milánó bűzösebbik felén történt. a realban zidane azért variált keményen a középpályán (is), de kovácsot ő sem tudta a következő szintre vinni. ha ő lenne pjanic helyettese, elkezdenék a csapat ellen fogadni, max. 3-4 meccsen belül akkorát buknánk, mint a szar.
- mandragorával kapcsolatban alapvetően egyetértünk, de az a helyzet, hogy talán marchisio az egyetlen a keretben, aki senkinek nem fogja a helyét. ő (+pinso) nevezhető a bl-ben is a saját nevelésű listára, tehát a 4 helyből kettőt tudunk megtölteni. amíg nincs még 3 másik saját nevelés, aki a bl-ben is annak számít, addig marchisio nem létszámon felüli. más kérdés, hogy a pályán mennyi esélyt kap allegritől, és mennyire érdemelné meg - utóbbihoz hozzáértés és rálátás híján nem tudok hozzászólni.

Krisz írta:
Szerintem idén is egy 120 millás igazolás már nekik is too much lenne - lehet nem a pénz miatt (bár én most annyira nem érzem a nagy katari pénzben úszkálást), de a Neymar, Mbappe fél milliárdot is nehéz volt letolni a focitársadalom, FFP, egyéb torkán.

a focitársadalom mit tehet ellenük? az ffp-bírságot nagy nehezen ki fogják köhögni, di mariát és pastorét túlárazva eladják kínába vagy valamelyik baráti arab ligába (vagy esetleg egy pl-klub önként és dalolva siet a segítségükre), neymart szerintem viszi a real, nem lesz gondjuk bevételi oldalon.

amúgy szerintem dybala marad, de nem azért, mert a psg ne akarná, ne tudná kifizetni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-09, 22:49

s4tch írta:


ma röppent fel ismét, hogy a psg hívogatja, úgyhogy aktuális a para. szerintem ha messi nem sérül meg, dybala olyan 20-22 percet játszik majd a vébén. nem most fogja felverni az árát... ez neki egy kellemes nyaralás messi szoknyája mellett.

Szerintem idén is egy 120 millás igazolás már nekik is too much lenne - lehet nem a pénz miatt (bár én most annyira nem érzem a nagy katari pénzben úszkálást), de a Neymar, Mbappe fél milliárdot is nehéz volt letolni a focitársadalom, FFP, egyéb torkán.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-09, 22:30

s4tch írta:
nainggolan 30 múlt, jobb már nem lesz, dohányzik, iszik, és egy idióta. nem véletlenül kérnek érte "csak" 40-et. nyilván kúrnám, de max. 2 jó éve lehet hátra, ennyi idő kedvéért meg túlzás lenne 40 körüli összegért, + nettó 4-5 millás fizetésért. nekem van egy olyan érzésem, hogy a középpálya erősítése can érkezésével le is fog zárulni, esetleg eladjuk pjanicot 80 körül, majd megpróbáljuk az sms/pogba kettős valamelyikével helyettesíteni, de egyikben sem lenne köszönet.

a szélső védő az a poszt, ami most nagyon lóg a levegőben. ds az egyetlen fix ember, ez azért kellemetlen. azt elképzelhetőnek tartom, hogy szandi marad, behúzzuk cancelót, és spinazzola felépüléséig ds, barza és stu oldják meg a két argentin helyettesítését.

affraid

Na ő az akinek a fizikumától nem tartok, pontosan azért mert az elitben van úgy is hogy közben iszik meg cigizik plusz amiről még nem tudunk. 40 milla ugyanúgy nem sok érte mint Vidalért (bár ő azért sérülékenyebb) főleg, hogy alapból nincs sok olyan magas szintű labdaszerző (értsd: kiemelkedően magas tackle+interception ami mellett pontosan passzol) a terítéken, illetve ő Vidalhoz hasonlóan az előbbiek mellett az előrejátékban is hoz egy magas szintet. Hatalmas tufa paraszt, ezért alapból taszít, de szerintem ha hozzánk kerülne akkor a mi parasztunk lenne és máshogy tekintenénk rá (Pl Lichtit valószínűleg minden ellenfél rühelli mert favágó, nálunk meg ez inkább úgy jön le, hogy nyers, de a mi favágónk), emellett inkább az ő tuskósága bassza a csőröm, mint Khedira alibije. Nainggolan integrációját sokkal jobban el tudnám viselni, mint mondjuk a puncipórázon szaladgáló Icardiét, aki nem egy bagós alkoholista, de egy pöcsfej lúzer (Hamsik detto). A mai árak mellett a 40 diszkont ár - Kosztáért kezet foghatunk Marottával (és Allegrivel is az olasz integráció miatt).
Pjanic eladása szerencsére csak annyira volt bedobva mint hogy Ronáldó jöhet a Malac helyett. A VBn se lesz kirakatban szóval az ő elvesztésétől annyira nem tartok. Egyébként a helyén Kováccsal szerintem nem lennénk olyan nagy szarban, de nyilván egyértelműen ő a legfontosabb játékosunk, a csapat lelke.
Ami még szerintem kurvanagy hiba lenne, ha Mandragorának nem adnánk esélyt, főleg ha azért nem mert Sturaro és - fájdalmas kimondani - Marcsi fogja a helyét. Nagyon baba statjai voltak idén, bemutatkozott a válogatottban, pont ilyen játékosokra van szükségünk (fiatal olasz, annyi hibázik hogy nem saját nevelés). Bentancurban is van fantázia, de én Mandragorat még elé helyezném.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-09, 22:17

Dybcsinek eddig egy értelmes megmozdulása sem volt ha magára húzta a paraguayi mezt, szóval ha szar vb-t tol akkor marad, ha meg bitang jót, akkor nagyon sokat lehet érte kérni.
Szandival jó lenne megállapodni minél előbb, hogy bólintson az 5 misire és ölje meg az alteregóját aki idén játszott vagy húzza el a belét még most és ne 2 héttel a szezonkezdet előtt.
Pjancsit le kell védetni, az ő távozása esetén szerintem tökmindegy ki érkezik előrébb nem leszünk.
Én is attól félek, hogy kp-re Csan is az egyetlen érkező.
Valahogy nem látom reálisnak a következőket:   - Kebabot elviszi egy PL csapat (pénzért) nyilván ő a MU/City vonalra gondolt de igazából max a Southamptonban férne be.
                                                                - Stuani fizetését állja egy olyan csapat ahol ő kezdő lehetne (pl Ascoli)
                                                                - Marcsi elmegy Monacóba (bár a nője lehet élvezné)
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-09, 22:15

Én nem hiszem, hogy nem dőlt még el a balhátvéd kérdés. Ha Sandro marad, akkor kapni fog egy olyan szerződést, amin még megy az egyezkedés, de lesz belőle megegyezés. Kérdés, hogy belemegy-e maximum 5 millióba, ennyit szerintem kapna a klubtól, többet már nem biztos. Ha meg olyan feltételeket szabott a hosszabbításhoz, vagy eleve menni akar, akkor szerintem fel vagyunk készülve a pótlására, és megvan az a 2-3 jelölt, akik közül egyvalakivel meg is fogunk egyezni már a VB vége előtt.
Ami azt illeti, nagyon is tervszerűnek tűnik az átigazolási politikánk. Két fontos célt lehet észrevenni: fiatalítási folyamat a minőség fenntartásával, széles, forgatható keret. Minden posztra szeretnének két nagyon is használható játékost szerezni, ami Sturaro elküldésével meg is valósulhat. Ha 27 fölötti játékost igazolunk, az legyen klasszis, máskülönben pénzkidobás lenne, és remélem, Marrottaék tanultak abból a hibából, amit Higuaínnál elkövettek. Nekem egyébként egy Real-Bayern egyvelegnek tűnik a transzferpolitikánk. Egyrészt amit írtam is, bő kerettel kell dolgozni, másfelől viszont keressük a honi ligában az olcsón megszerezhető minőséget, amit a Bayern csinál, csak nekik nem kell keresni, mert nincs riválisuk, így a legtöbb német és/vagy Bundesliga-játékos hozzájuk akar igazolni. Még 1-2 nyár kellene ezután egyébként a teljesen jó kerethez, de jó úton haladunk afelé. Már csak Sturaro, Khedira, Higuaín elzavarása szükségeltetne, Barzagli elengedése nagyon időszerű, Mandzukic helyett is kellene valaki - szerintem jövőre -, Marchisio sem maradhat végestelen végig, és Matuidi sem hosszabb távra érkezett, de ez simán megoldható 2-3 mercato alatt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2018-06-09, 22:01

tjunior írta:
azért én tartok attól, hogy Dybala belefingik a nulláslisztbe a VB után

ma röppent fel ismét, hogy a psg hívogatja, úgyhogy aktuális a para. szerintem ha messi nem sérül meg, dybala olyan 20-22 percet játszik majd a vébén. nem most fogja felverni az árát... ez neki egy kellemes nyaralás messi szoknyája mellett.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: