Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-17, 21:56

LeRoi10 írta:
Nap pletykája: Bekúrt és Pjanicot elcserélhetjük a nyáron Very Happy Very Happy
Nem lehetne inkább vissza artúrra? Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-17, 21:40

Nap pletykája: Bekúrt és Pjanicot elcserélhetjük a nyáron Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-14, 22:31

zetterberg40 írta:
Locatelli két szinttel jobb bármelyik középpályásunknál, bár most megint a Calhanoglu pletyka megy orrba szájba.

Vierinek amúgy igaza van, top4 nélkül a jobb játékosainktól kényszerülünk majd megszabadulni.

Ha Zidane tényleg távozik Madridból, az szerintem dominó effektust indíthat be. Mindenesetre remélem Allegri vagy Deschamps váltja Pirlot.

Szerk: Douglas Costa -> Gremio, természetesen ingyen. Kb 9 milliós mínusz a könyvekben.
Szerintem 1 szinttel Calhanoglu is jobb bármelyik mostani kp-nél.

Azt is olvasni, hogy csúsztatni akarjuk a fizukat 4 hónappal, lehet csóróbbak vagyunk mint az inda. Sad

Nálam De Ligt,Cuadrado,Chiesa lenne a 3 érinthetetlen, bárki másért nem fogok könnyeket hullatni (kivéve ha ingyen/kölcsönbe/kurva olcsón távozik).

Állítólag ma lőtték ezt a képet Torinóban, lehet már a jövő évi stáb tart megbeszélést? (Cherubini,Allegri,Grosso)

Bevásárlóközpont - Page 17 178631433_1122172094861600_4441731314018088622_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=bwfbagIrGpkAX88ZH1f&_nc_ht=scontent-vie1-1
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-14, 19:42

Locatelli két szinttel jobb bármelyik középpályásunknál, bár most megint a Calhanoglu pletyka megy orrba szájba.

Vierinek amúgy igaza van, top4 nélkül a jobb játékosainktól kényszerülünk majd megszabadulni.

Ha Zidane tényleg távozik Madridból, az szerintem dominó effektust indíthat be. Mindenesetre remélem Allegri vagy Deschamps váltja Pirlot.

Szerk: Douglas Costa -> Gremio, természetesen ingyen. Kb 9 milliós mínusz a könyvekben.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-13, 21:19

CsT írta:

Hát ebben nem értünk egyet, én bármelyik két (de lehet 3) középpályásunkat odaadnám érte.

Én Pirloval vagyok így. Egy közepes edző is behozta volna a csapatot legalább 2-be. 

Nekünk jutott 838594 felállás. Nem létező alap játék. És kb mindenki a számára idegen poszton való jatszatasa.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-13, 20:51

Petike007 írta:

Nem sírom tele a párnám. Semmivel sem jobb mint a mostani kp. 

Nekünk egy irányító kell. Kencit meg labda szerzőbe rakni. Kb ennyi
Hát ebben nem értünk egyet, én bármelyik két (de lehet 3) középpályásunkat odaadnám érte.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-13, 14:16

CsT írta:
Közben Loca köszöni az eddigit a Sass-nak, de nyáron váltani akar és szívesen igazolna külföldre. Asszem a BL hely mellett őt is buktuk...
Nem sírom tele a párnám. Semmivel sem jobb mint a mostani kp. 

Nekünk egy irányító kell. Kencit meg labda szerzőbe rakni. Kb ennyi

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-13, 13:32

Közben Loca köszöni az eddigit a Sass-nak, de nyáron váltani akar és szívesen igazolna külföldre. Asszem a BL hely mellett őt is buktuk...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-11, 20:52

Malloy írta:
Na már Mihajlovic-ot is belengették. 
Zacceroni vagy Del Neri nem ér rá???? 
Ezek tényleg tönkre akarják tenni a Klubbot!?

Állítólag ezt tegyük már hozzá. Annyi faszsagot írtak hogy semmit nem hiszek el nekik.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2397
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-11, 20:49

Na már Mihajlovic-ot is belengették. 
Zacceroni vagy Del Neri nem ér rá???? 
Ezek tényleg tönkre akarják tenni a Klubbot!?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-11, 14:42

CsT írta:
Közben Gigi bejelentette a távozását.

Lehet jö na Luksógor elnöknek. Az meg elég para lenne. Gigi 83 éves lesz lassan, hatalmas LEGENDA sajnálom, ha nem tőlünk vonul vissza.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-11, 14:23

Közben Gigi bejelentette a távozását.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-05, 06:57

zetterberg40 írta:
Olcsó biznisz lenne ez is.

https://twitter.com/BianconeriZone/status/1389174275186335745
+ kérik, hogy a bátyját igazoljuk le az U23-ba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-03, 16:59

vektra írta:


Kapust lehetne ennél olcsóbban is találni, és nem biztos, hogy rosszabb lenne.
 PL ott van TEK nettó 7 msiiért lófaszt nem véd. Cserébe úgy örül ha gólt kap, mint kutyuska a gumicsontnak.

Puig-ot állítólag szívesen elcserélné a Barca. Bernardesci, Rabiot, Rasmey és Bekúr is érdekli őket. 

Hát Bernardecit egy zsák savanyú almára is elcserélném. Ez annyira csubakka lenne, hogy tuti igaz. Ennyire gyökér csapat egyszerűen nincs. Ramsey és Bernát semmit sem ér.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-03, 15:40

zetterberg40 írta:
Olcsó biznisz lenne ez is.

https://twitter.com/BianconeriZone/status/1389174275186335745

Kapust lehetne ennél olcsóbban is találni, és nem biztos, hogy rosszabb lenne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4706
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-05-03, 15:03

Olcsó biznisz lenne ez is.

https://twitter.com/BianconeriZone/status/1389174275186335745
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3577
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-25, 10:51

Krisz írta:


... Vagy az ESL vagy a becsicskuló UEFA miatt ömleni fog a pénz a fociba...
Hiperinfláció, hej, a régi, szép idők. Már viszket a tenyerem egy vastag köteg millpengőre!  cheers

_________________
a televizenyős düggönypakli

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3577
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-25, 10:49

CsT írta:

Bár most elég részeg vagyok, szóval ezeket holnap simán letagadom! Smile
Én is részeg lehettem, ha lájkoltam...  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8152
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-25, 10:26

Petike007 írta:

Barella ruhelli a Juvet. Soha nem jött volna hozzánk. Így ezt felhozni a vezetés hibájának faszsag. Ellenben Verratti HATALMAS Juve szurkoló volt. Jött volna csak mi nem akartuk. Ez ellenben hatalmas faszkorbacs.

Öö, szerintem nem nekem akartad címezni ezt, mi egy véleményen vagyunk, Verrattit Marotta elbaszta de nagyon.

Barellaval kapcsolatban viszont CsT kollégával értek egyet, manapság ritkán számít a gyerekkori pizsi. Bárki megy bárhova ha megkapja a zsoldját, van néhány kivétel, a local hero típusú játékosok, pl Di Natale, Berardi. Berardi amúgy nálam instant get lenne Locatellivel a nyáron, ha más lenne a mentalitása, de ő sanszosan Sassuolo lifer lesz hacsak nem esnek ki illetve ha nem jön egy merda transzfer.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-25, 09:37

Petike007 írta:

Barella ruhelli a Juvet. Soha nem jött volna hozzánk. Így ezt felhozni a vezetés hibájának faszsag. Ellenben Verratti HATALMAS Juve szurkoló volt. Jött volna csak mi nem akartuk. Ez ellenben hatalmas faszkorbacs.
Na ebben én nem hiszek már a mai világban. Gagliardini meg állítólag Juve szurkoló (még anno Spinával Juve meccsen is lefotózták őket a nézőtéren) mégis lazán aláírt az indához. Szerintem ez manapság nagyon keveset nyom a latba, a fizetés,játéklehetőség, egy klub jövőképe, az edző személye sokkal inkább.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-25, 09:26

Petike007 írta:

Barella ruhelli a Juvet. Soha nem jött volna hozzánk. Így ezt felhozni a vezetés hibájának faszsag. Ellenben Verratti HATALMAS Juve szurkoló volt. Jött volna csak mi nem akartuk. Ez ellenben hatalmas faszkorbacs.

Nem az, illetve nem egészen az. Verratti azon a nyáron igazolt Párizsba, amikor ingyen megszereztük Pogbat. Ne feledjük, akkor még olyan anyagi helyzetben volt a klub, hogy nagyon számolgatni kellett (mondjuk most is), és Pogba költségkímélőbb opció volt. Egyébként szerintem érdemes lenne leigazolni Verrattit, ha nem is ezen a nyáron, de a következő kettő valamelyikén, most nem tudom, melyik játékosra lehetne őt elcserélni, és elég drága is lenne.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-25, 09:15

Krisz írta:


Busquetsből szerintem fasza libero lenne, szinte biztosan jobban védekezne Bonuccinál, emellett kpn Artúrnál szvsz előre-hátra aktívabb. Nyilván nem lenne benne a top 10 igazolásomban, de Bonuccival elcserélve kb top3 lenne Locatelli és Donna után.

Én a középpályán nem játszatnám már, bár ha előtte a társak elvégzik a melót, akkor lehet, hogy Busquets stabilitást adna. Viszont én de Ligt mellett simán el tudnám képzelni a védelemben. Nekem egy bajom van ezzel: ha Bonucci megy, Chiello visszavonul, és akarhatja akármennyire Ancelotti, hogy Demiral áron felül az Evertonba igazoljon, nem fogjuk elengedni. Márpedig ha 45 milliót fizetnének érte, akkor nagyon is el kellene engedni.

De kicsit kamuszaga van a hírnek, a Bentancur-Asensio csere miatt tuti az. Egyébként én azt is aláírnám.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-25, 09:05

Krisz írta:


A több potyát kap az mostanában pont nem igaz, ha meg azt nézzük, hogy az utóbbi 5 évben mennyi potyát kapott, hát... 16 évesen kezdett védeni a Serie A ban a lelkem, pont most tart ott, hogy kinőtte/kinövi ezeket. De ha ez még vitatható is, akkor is nagy biznisz ingyen, 22 évesen 10 millás fizuval meg a pizzással együtt, főleg, hogy a teljesen szürke átlagos 30 éves Csecsnek is 7et fizetünk. Vagy az ESL vagy a becsicskuló UEFA miatt ömleni fog a pénz a fociba, a mostanság 60 millára taksált értéke is valószínűleg növekedni fog, emellett gyengítjük a Silányt. Nekem olyan kihagyhatatlan deal ez, mint Verratti volt 10-15 milláért.
Barella ruhelli a Juvet. Soha nem jött volna hozzánk. Így ezt felhozni a vezetés hibájának faszsag. Ellenben Verratti HATALMAS Juve szurkoló volt. Jött volna csak mi nem akartuk. Ez ellenben hatalmas faszkorbacs.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8152
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-25, 08:25

CsT írta:

Nekem a top 100 igazolásban sem lenne benne! Smile

Donna sem, szép nagy gyerek, de kábé több potyát kap mint Csecsni és már 22 évesen totál irreális fizuja van amit a pizzás valszeg 2 évente emelni akarna majd...isten mentsen tőle.

Loca meg top1, igazából ha ő nem jön, az nagy csalódás lesz. (Bár én anno Barellára is ezt mondtam).

Bár most elég részeg vagyok, szóval ezeket holnap simán letagadom! Smile

A több potyát kap az mostanában pont nem igaz, ha meg azt nézzük, hogy az utóbbi 5 évben mennyi potyát kapott, hát... 16 évesen kezdett védeni a Serie A ban a lelkem, pont most tart ott, hogy kinőtte/kinövi ezeket. De ha ez még vitatható is, akkor is nagy biznisz ingyen, 22 évesen 10 millás fizuval meg a pizzással együtt, főleg, hogy a teljesen szürke átlagos 30 éves Csecsnek is 7et fizetünk. Vagy az ESL vagy a becsicskuló UEFA miatt ömleni fog a pénz a fociba, a mostanság 60 millára taksált értéke is valószínűleg növekedni fog, emellett gyengítjük a Silányt. Nekem olyan kihagyhatatlan deal ez, mint Verratti volt 10-15 milláért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-24, 23:17

Krisz írta:


Busquetsből szerintem fasza libero lenne, szinte biztosan jobban védekezne Bonuccinál, emellett kpn Artúrnál szvsz előre-hátra aktívabb. Nyilván nem lenne benne a top 10 igazolásomban, de Bonuccival elcserélve kb top3 lenne Locatelli és Donna után.
Nekem a top 100 igazolásban sem lenne benne! Smile

Donna sem, szép nagy gyerek, de kábé több potyát kap mint Csecsni és már 22 évesen totál irreális fizuja van amit a pizzás valszeg 2 évente emelni akarna majd...isten mentsen tőle.

Loca meg top1, igazából ha ő nem jön, az nagy csalódás lesz. (Bár én anno Barellára is ezt mondtam).

Bár most elég részeg vagyok, szóval ezeket holnap simán letagadom! Smile

Petike007, LeRoi10 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8152
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-24, 22:51

CsT írta:

Bonuccit nagyjából bárkiért eladnám, de Alibinho mellé még Buskétás is? Hát nem lenne előre passzunk...

Busquetsből szerintem fasza libero lenne, szinte biztosan jobban védekezne Bonuccinál, emellett kpn Artúrnál szvsz előre-hátra aktívabb. Nyilván nem lenne benne a top 10 igazolásomban, de Bonuccival elcserélve kb top3 lenne Locatelli és Donna után.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-24, 22:50

Petike007 írta:
Bonbon plusvalenza Stuani.
bármikor Very Happy
Bevásárlóközpont - Page 17 2021-016
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-24, 21:05

CsT írta:

?

Ízlelgettem a két fix pontot és a harmadik pontot behelyettesítettem.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10608
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-24, 19:07

Petike007 írta:
Bonbon plusvalenza Stuani.
?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2142
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-24, 18:33

Bonbon plusvalenza Stuani.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3309
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime2021-04-24, 18:27

Krisz írta:
A Tuttosport kipörgette a Bonucci vs Busquets és Bentancur vs Asensio plusvalenza dealeket. Én Busquetset pofanbasznám egy szívlapáttal de egy nagyon patent spíler meg most is szvsz meg megszabadulnánk Bonuccitól.
Ha lenne egy szerződés aminek három kritériuma van, abból kettő az, hogy Bonucci elmegy meg plusvalenza a harmadikat ki is lehet pontozni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
17 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: