Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-20, 20:20

Én azért kíváncsi leszek Kenőre is. Alapból nem nagyon illik Allgeri focijába.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-20, 16:36

Krisz írta:


A PSG esetleg upgradelhet a Bernat+Kurzawa párosról, de a Bayernnek meg a Citynek pont semmi szüksége rá. Én inkább a Realra gondoltam, Marcelot már régóta le akarják cserélni, Mendyvel meg mintha nem lennének elégedettek, azt mondjuk nem tudom mennyire van pénzük.

A Real nekem is eszembe jutott, nagy kérdés, hogy Ancelotti milyen poszton számol Alabaval. Ha balhátvéd, akkor Gosens számukra tárgytalan, plusz elvileg Mbappéra gyűjtenek. A City meg azért lehet sanszos, mert lehet, hogy csak Zinchenkoval kell megküzdenie a kezdőért. A Bayern azért sanszos, mert gyűjtik a németeket, de ugye Davies mögé talán nem kellene mennie.

Pjanicnak szerintem is lenne értelme, de igen, csak Locatellivel együtt. Azért egy Locatelli-Pjanic-Rabiot középpálya nem hangzik rosszul. Arthur-SMS cserét díjaznám, de kétlem, hogy a brazil belemenne egy ekkora visszalépésbe. A Lazioba ki menne ebből a keretből? Bernardeschi esetlegesen, meg Frabotta, de amúgy kb. más nem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-20, 15:24

Krisz írta:


Pjancsinak én örülnék, de csak Locatelli mellé.
Ramseyt meg remélem viszi valamelyik lúzer PL csapat, kb akkora ünneplés lenne, mint Khedira után.
Artúrral kéne még kezdeni valamit, Sarrival el kéne cserélni SMSre.
Sarrinál állítólag Torreira a first target, a kp-re. Illene is a Sáriballba.

Artúrral nem tudom mit lehetne kezdeni, neki legjobban sokat passzoló spanyol csapat illene Very Happy Very Happy csak ugye pont onnan zavarták el.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-20, 12:28

CsT írta:
a dízbuzi hollandot egyáltalán nem bánom, önző, nem csapatember, hatalmas arca van (ezt több edzője is elmondta róla), ráadásul csúnya is. Very Happy

Gosens szerintem 3 védős rendszerhez kitalálva, LB-ben egy sokat passzolós csapatnál nem lenne ilyen jó szerintem. De mondjuk egy Conte féle PSG-ben Hakimivel elég fasza oldalpáros lenne.

Egyre erősödik viszont a Jancsi 2 évre kölcsönbe vissza dolog. Sad

Pjancsinak én örülnék, de csak Locatelli mellé.
Ramseyt meg remélem viszi valamelyik lúzer PL csapat, kb akkora ünneplés lenne, mint Khedira után.
Artúrral kéne még kezdeni valamit, Sarrival el kéne cserélni SMSre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-20, 12:25

Tankcsapda írta:


Igen, de azért csempésszünk a transzferbe egy visszavásárlási opciót. Locatellit meg kellene szerezni, de valószínűleg kellemetlen feltételekkel sikerülhet csak megszerezni, Dragusin cseréje pont ilyen. Normál esetben elutasítanám a gondolatot is, de a fiatalok fejlődését elő kell segíteni, viszont Locatelli miatt belemennék ebbe az üzletbe.

Gosenst meg szerintem a PSG is viheti, elfér nekik egy balhátvéd. De a City, Bayern abszolút esélyes, főleg az angolok, a Bayernbe Davies cseréjénél kicsit talán többet akar.

A PSG esetleg upgradelhet a Bernat+Kurzawa párosról, de a Bayernnek meg a Citynek pont semmi szüksége rá. Én inkább a Realra gondoltam, Marcelot már régóta le akarják cserélni, Mendyvel meg mintha nem lennének elégedettek, azt mondjuk nem tudom mennyire van pénzük.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-20, 12:10

a dízbuzi hollandot egyáltalán nem bánom, önző, nem csapatember, hatalmas arca van (ezt több edzője is elmondta róla), ráadásul csúnya is. Very Happy

Gosens szerintem 3 védős rendszerhez kitalálva, LB-ben egy sokat passzolós csapatnál nem lenne ilyen jó szerintem. De mondjuk egy Conte féle PSG-ben Hakimivel elég fasza oldalpáros lenne.

Egyre erősödik viszont a Jancsi 2 évre kölcsönbe vissza dolog. Sad
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-20, 01:19

Krisz írta:
Gosenst ki fogja ezután előlünk elvinni?

Illetve legfrisebb firkászteória szerint Dragusint beáldoznátok Locatelliért (30+Dragu)?

Igen, de azért csempésszünk a transzferbe egy visszavásárlási opciót. Locatellit meg kellene szerezni, de valószínűleg kellemetlen feltételekkel sikerülhet csak megszerezni, Dragusin cseréje pont ilyen. Normál esetben elutasítanám a gondolatot is, de a fiatalok fejlődését elő kell segíteni, viszont Locatelli miatt belemennék ebbe az üzletbe.

Gosenst meg szerintem a PSG is viheti, elfér nekik egy balhátvéd. De a City, Bayern abszolút esélyes, főleg az angolok, a Bayernbe Davies cseréjénél kicsit talán többet akar.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-19, 22:56

Krisz írta:
Gosenst ki fogja ezután előlünk elvinni?

Illetve legfrisebb firkászteória szerint Dragusint beáldoznátok Locatelliért (30+Dragu)?
Szerintem  City vagy a Bayern. inkább az utóbbi. kár érte, már az EB előtt tudtok, hogy nagy fogás lenne.

Dragusint kicsit sajnálnám, de mindenképpen megadnám még őt is ha kell.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-19, 21:17

Gosenst ki fogja ezután előlünk elvinni?

Illetve legfrisebb firkászteória szerint Dragusint beáldoznátok Locatelliért (30+Dragu)?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-19, 19:44

Depay hivatalosan Barca. Én örülök, hogy megúsztuk. Emellett meg vicces, hogy De Ligtet, Locatellit, stb nyomatják a Barcanal, miközben annyira látványosan kukázós mercatot nyomnak hogy Paratici is csettintene Very Happy

CsT and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-18, 10:25

CsT írta:

1) Kijózanodtam, isten ments amúgy Very Happy

2) Közben elhunyt Boniperti Crying or Very sad
1) Bonuccira én simán cserélném, ha ugyanazok lennének a feltételek (fizetés, prémiumok, stb). Egy max. 2 éves szerződést simán. Bonucci én imádtam de amióta eligazolt a Milanba egymásutáni két meccsen nem tudta hozni a régi teljesítményét.Csak azért mondanék mégis nemet, mert hátha miatta a kecske is inkább maradna Very Happy adjuk el ronaldot és bonuccit és aztán igazoljuk le ingyen ramost.

2) Isten nyugosztalja ! egyike azon kevés embernek akik miatt azok vagyunk, akik. (és most nem arra gondolok, hogy negyedikként zárjuk a szezont messze a legnagyobb fizetési kerettel és a világ egyik legjobban kereső játékosával Very Happy ) a nagyobb képre gondolok.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-18, 08:45

CsT írta:

Közben elhunyt Boniperti Crying or Very sad

Legyen könnyű neki a föld.  Sad
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-18, 08:38

CsT írta:
Ramost csak én hoznám? Very Happy Very Happy 4sör + 4 fél után kérdezem Very Happy
Kijózanodtam, isten ments amúgy Very Happy

Közben elhunyt Boniperti Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 23:01

Ramost csak én hoznám? Very Happy Very Happy 4sör + 4 fél után kérdezem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 19:49

tjunior írta:

Ha a rendszer szar és nem az utánpótlásunk akkor más csapat hogy tud kinevelni játékosokat?

Nagyjából a BL/EL vonaltól lefelé részben ebből élnek, a Milannál pont akkor sikerült őket beépíteni, amikor elfogyott a pénz és nem volt más választás, kétlem, hogy pont akkora sikerült be egy generáció amikor elfogyott a lé. Ezért a vesztett pontok rizikója nem számít. A probléma ennek a rizikónak a rossz megítélése. Egyébként meg Ken, Audero, Spinazzola, stb stb akár első csapatba is beférnének mostanra, tehát a potenciál megvolt, csak a lehetőséget nem kapták meg hogy nálunk épüljenek fel.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 17:47

Krisz írta:


Szerintem meg a rendszer a szar, nem pedig az utánpótlás. Locatelli is kaphatott volna több lehetőséget, különösen, hogy a mezőny fele a Bologna-Crotone sávban mozog. Egyébként ő azért nem jó példa szvsz, mert a Milan kiszállt belőle, nem pedig kölcsönadta, vagy recompraval adta el, a Sassol kizárólagos érdeke volt hogy orrba-szájba játszatva felfuttassák. Spinazzola 25 éves koráig végigjárta a fél Serie Bt, úgy hogy a nyári felkészülési meccseken mindig penge volt - kellett 7 év, hogy belőjük a potenciálját? Ez a szakma középkori felfogásából ered, nem az utánpótlás gyengeségéből. Frabotta is simán befér 1000 percre (most attól függetlenül, hogy van-e benne bugi), csak nem Hakimivel kell párba tenni. Az az igazság, hogy sokkal több fiatalt bírna el bármelyik olasz nagycsapat, csak az összes edző fázik tőle megmagyarázhatatlan okból. Ha meg nem kezdjük el lefektetni az alapokat ahhoz, hogy lehessen fiatalokat próbálgatni (ésszerű mértékben mindkét szemszögből), akkor sohasem lesz változás.
Ha a rendszer szar és nem az utánpótlásunk akkor más csapat hogy tud kinevelni játékosokat?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 16:31

tjunior írta:

De ez itt Olaszország nem Spanyolország vagy Anglia. Ez itt nem műküdik, a fiatalok csak akkor kapnak játékidőt ha egyből teljesítenek magas szinten, pláne a Juventusnál ahol eredménykényszer van. De pont Locatelli példája mutatja hogy igenis működhet. Ha a Milanban marad megrekedt volna jó eséllyel, elment a Sassuolohoz és most alap olasz válogatott. Az van, hogy egyszerűen szar az utánpótlásunk, nem azt mondom, hogy 1-2 fiatalt nem csesztünk el de összességében egyszerűen nem volt meg bennük a bugi. Akkor meg tök mindegy a nagy csapatnál vannak vagy kölcsön adjuk őket.

Szerintem meg a rendszer a szar, nem pedig az utánpótlás. Locatelli is kaphatott volna több lehetőséget, különösen, hogy a mezőny fele a Bologna-Crotone sávban mozog. Egyébként ő azért nem jó példa szvsz, mert a Milan kiszállt belőle, nem pedig kölcsönadta, vagy recompraval adta el, a Sassol kizárólagos érdeke volt hogy orrba-szájba játszatva felfuttassák. Spinazzola 25 éves koráig végigjárta a fél Serie Bt, úgy hogy a nyári felkészülési meccseken mindig penge volt - kellett 7 év, hogy belőjük a potenciálját? Ez a szakma középkori felfogásából ered, nem az utánpótlás gyengeségéből. Frabotta is simán befér 1000 percre (most attól függetlenül, hogy van-e benne bugi), csak nem Hakimivel kell párba tenni. Az az igazság, hogy sokkal több fiatalt bírna el bármelyik olasz nagycsapat, csak az összes edző fázik tőle megmagyarázhatatlan okból. Ha meg nem kezdjük el lefektetni az alapokat ahhoz, hogy lehessen fiatalokat próbálgatni (ésszerű mértékben mindkét szemszögből), akkor sohasem lesz változás.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 16:00

Krisz írta:


Na ez a gondolkodásmód a nagy probléma. Pont hogy nem kölcsön kellene adni, ahogyan a Barca vagy Liverpool se teszi. Bőven van vagy 2x8-10 meccs a szezonban (+kupa) ahol akár kezdhetne is tekintve az ellenfelek erősségét, plusz a BL percek (különösen ha 4 meccs után továbbjutunk). Kölcsönadva feleannyit se fejlődik, mint akár 500-1000 percektől nálunk, ezzel vagy 3 évet kidobunk a karrierjéből. Nem elég fiatalokat összevásárolni és elnevezni a projektet giovane made in italianak, játszatni is kell őket.
Ha valóban ez a realitás akkor megint egy helyben futunk.
De ez itt Olaszország nem Spanyolország vagy Anglia. Ez itt nem műküdik, a fiatalok csak akkor kapnak játékidőt ha egyből teljesítenek magas szinten, pláne a Juventusnál ahol eredménykényszer van. De pont Locatelli példája mutatja hogy igenis működhet. Ha a Milanban marad megrekedt volna jó eséllyel, elment a Sassuolohoz és most alap olasz válogatott. Az van, hogy egyszerűen szar az utánpótlásunk, nem azt mondom, hogy 1-2 fiatalt nem csesztünk el de összességében egyszerűen nem volt meg bennük a bugi. Akkor meg tök mindegy a nagy csapatnál vannak vagy kölcsön adjuk őket.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 11:55

https://twitter.com/1913parmacalcio/status/1405462723975131138

A Parmanál bejelentették Buffont. 
Összeáll a Maresca-Gigi kettős.

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 11:45

Krisz írta:


Na ez a gondolkodásmód a nagy probléma. Pont hogy nem kölcsön kellene adni, ahogyan a Barca vagy Liverpool se teszi. Bőven van vagy 2x8-10 meccs a szezonban (+kupa) ahol akár kezdhetne is tekintve az ellenfelek erősségét, plusz a BL percek (különösen ha 4 meccs után továbbjutunk). Kölcsönadva feleannyit se fejlődik, mint akár 500-1000 percektől nálunk, ezzel vagy 3 évet kidobunk a karrierjéből. Nem elég fiatalokat összevásárolni és elnevezni a projektet giovane made in italianak, játszatni is kell őket.
Ha valóban ez a realitás akkor megint egy helyben futunk.

Bárcsak úgy lenne, ahogy mondod, de szerintem a realitás más.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 11:26

zetterberg40 írta:


Nézzük reálisan a dolgokat. Hogy ténylegesen mennyi potenciál van benne, az nem a Juventusban fog kiderülni. El kell mennie egy közepes csapatba, ahol ezt a játékidőt megkapja, mert itt nem fogja. A Sassolnak Dionisi személyében tehetséges fiatal edzője lett, szerintem Loca helyén ott kaphatna játéklehetőséget. Nyilván a visszavásárlási opciót fenntartva, de át kell passzolnunk egy jól irányított középmezőnybeli csapatnak.

Na ez a gondolkodásmód a nagy probléma. Pont hogy nem kölcsön kellene adni, ahogyan a Barca vagy Liverpool se teszi. Bőven van vagy 2x8-10 meccs a szezonban (+kupa) ahol akár kezdhetne is tekintve az ellenfelek erősségét, plusz a BL percek (különösen ha 4 meccs után továbbjutunk). Kölcsönadva feleannyit se fejlődik, mint akár 500-1000 percektől nálunk, ezzel vagy 3 évet kidobunk a karrierjéből. Nem elég fiatalokat összevásárolni és elnevezni a projektet giovane made in italianak, játszatni is kell őket.
Ha valóban ez a realitás akkor megint egy helyben futunk.

DartagnanX likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 11:01

Krisz írta:

Fagioli lenne nálam a tökéletes vice-regista. Saját nevelés, kötődik a csapathoz, előző szezonban jól is teljesített amikor lehetőséget kapott. Most kéne adni neki vagy 1000 percet, amiből kb el lehetne dönteni, hogy van-e benne komolyabb potenciál, emellett mehet a B listára és így egyel kevesebb kp is kell.

Nézzük reálisan a dolgokat. Hogy ténylegesen mennyi potenciál van benne, az nem a Juventusban fog kiderülni. El kell mennie egy közepes csapatba, ahol ezt a játékidőt megkapja, mert itt nem fogja. A Sassolnak Dionisi személyében tehetséges fiatal edzője lett, szerintem Loca helyén ott kaphatna játéklehetőséget. Nyilván a visszavásárlási opciót fenntartva, de át kell passzolnunk egy jól irányított középmezőnybeli csapatnak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-17, 10:49

zetterberg40 írta:


25-30 millió mellett odaadjuk a Sassolnak Fagiolit meg valami másik fiatalt és mindenki jól jár. Szerintem ezzel az üzlettel nem lesz gond.

Fagioli lenne nálam a tökéletes vice-regista. Saját nevelés, kötődik a csapathoz, előző szezonban jól is teljesített amikor lehetőséget kapott. Most kéne adni neki vagy 1000 percet, amiből kb el lehetne dönteni, hogy van-e benne komolyabb potenciál, emellett mehet a B listára és így egyel kevesebb kp is kell.

Közben Gattuso hivatalosan lelépett. Zseni! Very Happy
A férgek átvehetnék esetleg a fior menedzsmentjét. Nem bánnám. Már várom, hogy Pirlo leüljön a fior padra.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-16, 23:21

CsT írta:

Legyen igazad, de én ebben a "pizsis" dologban már nem nagyon hiszek. Psg,City gondolom megindul az irányába elég erőteljesen.

25-30 millió mellett odaadjuk a Sassolnak Fagiolit meg valami másik fiatalt és mindenki jól jár. Szerintem ezzel az üzlettel nem lesz gond.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-16, 23:03

zetterberg40 írta:


Sima ügy lesz, mivel ide akar jönni.
Legyen igazad, de én ebben a "pizsis" dologban már nem nagyon hiszek. Psg,City gondolom megindul az irányába elég erőteljesen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-16, 22:25

Ramos lelép a Margitból, hivatalos. Nehogy behúzzuk Demiral helyett, LOL.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-16, 22:16

virracocha írta:
Locatellit innentől nem tudjuk megfizetni.

Hátha ide vágyik és nem Angliába.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-16, 22:16

virracocha írta:
Locatellit innentől nem tudjuk megfizetni.

Sima ügy lesz, mivel ide akar jönni.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-16, 22:14

virracocha írta:
Locatellit innentől nem tudjuk megfizetni.
pont ez járt a fejemben
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-16, 22:13

Tankcsapda írta:


Én azért Berardit is el tudnám fogadni. Elég jó szezont nyomott le most, és egyelőre az EB-n is nagyon hasít.

Ő már vagy 3-4 éve ott tarthatna mint Verratti, de egy local hero és szarul is van menedzselve. Jó lenne, de sajna nem jó fit és nem is akar itt játszani.

Locatelli viszont.... instant get
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2021-06-16, 22:11

Locatellit innentől nem tudjuk megfizetni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: