Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-24, 18:27

Krisz írta:
A Tuttosport kipörgette a Bonucci vs Busquets és Bentancur vs Asensio plusvalenza dealeket. Én Busquetset pofanbasznám egy szívlapáttal de egy nagyon patent spíler meg most is szvsz meg megszabadulnánk Bonuccitól.
Ha lenne egy szerződés aminek három kritériuma van, abból kettő az, hogy Bonucci elmegy meg plusvalenza a harmadikat ki is lehet pontozni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-24, 18:12

Krisz írta:
A Tuttosport kipörgette a Bonucci vs Busquets és Bentancur vs Asensio plusvalenza dealeket. Én Busquetset pofanbasznám egy szívlapáttal de egy nagyon patent spíler meg most is szvsz meg megszabadulnánk Bonuccitól.
Bonuccit nagyjából bárkiért eladnám, de Alibinho mellé még Buskétás is? Hát nem lenne előre passzunk...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-24, 18:09

A Tuttosport kipörgette a Bonucci vs Busquets és Bentancur vs Asensio plusvalenza dealeket. Én Busquetset pofanbasznám egy szívlapáttal de egy nagyon patent spíler meg most is szvsz meg megszabadulnánk Bonuccitól.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-22, 07:43

Krisz írta:


Szerintem nyilvánvalóan más elvárások vannak Pirlonál, mint Sarrinál [...]
Az elmúlt két nap azért elgondolkodtat:
mi lehetett a szuperliga eredeti ütemterve? Lehet,hogy már Pirlo kinevezésekor sem volt szempont a BL indulás?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-18, 18:30

De Paul új ügynöke Raiola lesz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-18, 12:01

CsT írta:

Anno Ancelotti és Pep sem illett a képbe, fizetni tuti nem fognak Nagelsmanért.

Pepet akkor a legjobbnak tartották, vele valószínűleg az volt a cél, hogy tartósan a legjobbak maradjanak az egyébként tényleg brutálisan erős kerettel. Ancelotti pedig azért ment oda, hogy Pep BL-bukását orvosolja, plusz a tiki-taka nem is volt nekik való. Most egy olyan edzőt fognak lecserélni, akivel a legjobbak között lennének következő évben is egy olyan játékrendszerrel, ami a keret 85-90 százalékának fekszik. Allegri rendszerében most kapásból azt mondanám, hogy Davies, Gnabry és Sané gyengébb lenne, Müllernek is jobban fekszik az offenzív futball, szóval kapásból meggondolandó, hogy egy reaktív focit játszató Allegrit érdemes-e kinevezni. Maxi képességei vitathatatlanok, csak kérdés, hogy feküdne-e neki a Bayern.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-18, 10:18

Tankcsapda írta:


Említés éppen volt Nagelsmannról, de nagy reményeket ne fűzzünk hozzá. Olasz edzőket keresünk, ebből csak egyszer engedett a mindenkori vezetőség, amikor kinevezték Deschampsot. Viszont neki ugye van Juves múltja, Nagelsmannak nincs. Én nem mondom, hogy ebből nem fogunk engedni, de csak olyasvalaki esetében, aki már bőven letett valamit az asztalra. Nagelsmann nagyon jó, de azért ezt még nem érte el.

Allegri nyilatkozata elég érdekes időben érkezett, hogy júniusban munkába áll. A Romat pedzegették korábban is, nálunk akkor ingott meg Pirlo helye, és kb. akkor kezdtek el pletykálni Flick esetleges lecseréléséről. Egyébként Maxi nem illene a képbe, pont hogy nem a reaktív focit képviseli a Bayern, amit Allegri igen. Ettől függetlenül ha őt nézték ki a bajorok, akkor Maxi élni fog a lehetőséggel, a Bayernt kihívás és megtiszteltetés irányítani.
Anno Ancelotti és Pep sem illett a képbe, fizetni tuti nem fognak Nagelsmanért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-18, 10:01

Nagelsmannak állítólag 10-15 millió euró körüli kivásárlási ára van. Kíváncsi vagyok, hogy a végén a Bayern fizetni fog e érte bármennyit is.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-18, 09:12

Petike007 írta:


Nagelsmannra szerintem nekünk lenne a legnagyobb szükségünk. Kar hogy meg említés szintjén sem volt róla szó

Említés éppen volt Nagelsmannról, de nagy reményeket ne fűzzünk hozzá. Olasz edzőket keresünk, ebből csak egyszer engedett a mindenkori vezetőség, amikor kinevezték Deschampsot. Viszont neki ugye van Juves múltja, Nagelsmannak nincs. Én nem mondom, hogy ebből nem fogunk engedni, de csak olyasvalaki esetében, aki már bőven letett valamit az asztalra. Nagelsmann nagyon jó, de azért ezt még nem érte el.

Allegri nyilatkozata elég érdekes időben érkezett, hogy júniusban munkába áll. A Romat pedzegették korábban is, nálunk akkor ingott meg Pirlo helye, és kb. akkor kezdtek el pletykálni Flick esetleges lecseréléséről. Egyébként Maxi nem illene a képbe, pont hogy nem a reaktív focit képviseli a Bayern, amit Allegri igen. Ettől függetlenül ha őt nézték ki a bajorok, akkor Maxi élni fog a lehetőséggel, a Bayernt kihívás és megtiszteltetés irányítani.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-18, 08:53

Krisz írta:


Én Nagelsmannt olvastam

Nagelsmannra szerintem nekünk lenne a legnagyobb szükségünk. Kar hogy meg említés szintjén sem volt róla szó
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-18, 03:03

CsT írta:
Több helyről is erősen jön az a pletyka, hogy Flick kérte a szerződése felbontását az év végén és átveszi a nationalelfet, a helyére pedig Maxi mehet.

Én Nagelsmannt olvastam
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-17, 21:40

Több helyről is erősen jön az a pletyka, hogy Flick kérte a szerződése felbontását az év végén és átveszi a nationalelfet, a helyére pedig Maxi mehet.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-17, 13:35

Az ellenség megveszi 9€ Florenzit. Kurva élet. Ez megint egy nagyon jo igazolas. Nem tudom miből fizetik ki de akkor is
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-15, 10:33

CsT írta:

De ha hoz egy jó eb-t, akkor jönnek a kérők, indul a licitháború, a Sasol se a saját pénzének az ellensége. Illetve a külföldi csapat valszeg letenné érte a zsét, mi meg gondolom mindenféle peremembereket is bevonnánk az üzletbe.

Moggi gondolatait meg adom, Icardival semmivel nem lennénk előbbre mint Morcival, de jóval ellenszenvesebb, lennének fasza kis öltözői balhék is végre, akkor érnénk el végérvényesen az ellenség elmúlt 10 évbeli szintjét.

Ronci meg ennyi fizuval biztos, hogy sehová sem kell. Marketing igazolásnak már nem akkora bomba mint amikor idejött, ahhoz meg öreg, hogy köré építsenek egy csapatot.

Értem én, csak azt mondom, hogy ez egy kétélű dolog, láttunk már példát nagy sportesemény előtti bizniszre, szerintem igazából attól függ, hogy mióta folynak a tárgyalások, a Sassolal meg azért jó kapcsolatban vagyunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-15, 10:15

virracocha írta:
http://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/elkepesztoen-meresz-kijelentes-a-korabbi-vidi-edzorol-4-vagy-5-even-belul-a-juventus-edzoje-lesz

lol!
Lehet a Juventus Bukarestre gondoltak. Very Happy

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-15, 09:53

http://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/elkepesztoen-meresz-kijelentes-a-korabbi-vidi-edzorol-4-vagy-5-even-belul-a-juventus-edzoje-lesz

lol!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-15, 08:37

Krisz írta:


Nem feltétlenül - ha az olasz csapat a szokásos formáját hozza (nyikorgó továbbjutás a csoportból majd egy fos meccsen kizúgni egy underdog ellen 1-0ra), akkor jobb ha most lezsírozzák, meg gondolom a tárgyalások már a tavalyi mercaton elindultak.
De ha hoz egy jó eb-t, akkor jönnek a kérők, indul a licitháború, a Sasol se a saját pénzének az ellensége. Illetve a külföldi csapat valszeg letenné érte a zsét, mi meg gondolom mindenféle peremembereket is bevonnánk az üzletbe.

Moggi gondolatait meg adom, Icardival semmivel nem lennénk előbbre mint Morcival, de jóval ellenszenvesebb, lennének fasza kis öltözői balhék is végre, akkor érnénk el végérvényesen az ellenség elmúlt 10 évbeli szintjét.

Ronci meg ennyi fizuval biztos, hogy sehová sem kell. Marketing igazolásnak már nem akkora bomba mint amikor idejött, ahhoz meg öreg, hogy köré építsenek egy csapatot.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-14, 23:41

Moggi szerint Dybalat Icardira cserélni őrültség. Az előző szezonban ő volt a zebra Ronaldo. Nem mondana le róla csak azért, mert ebből a csapatból hiányoznak a villanások. Szerinte Ronaldo marad mert senki sem tudja finanszírozni a fizetését.

Bevásárlóközpont - Page 18 Fb_img38
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-14, 23:09

Krisz írta:


Nem feltétlenül - ha az olasz csapat a szokásos formáját hozza (nyikorgó továbbjutás a csoportból majd egy fos meccsen kizúgni egy underdog ellen 1-0ra), akkor jobb ha most lezsírozzák, meg gondolom a tárgyalások már a tavalyi mercaton elindultak.
Biztos vagyok benne hogy nem így gondolkodnak. Pláne hogy ez a mostani olasz válogatott jó.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-14, 20:56

tjunior írta:

Na ettől nem félek, a Sassuolonak nem érdeke az EB előtti megegyezés.

Nem feltétlenül - ha az olasz csapat a szokásos formáját hozza (nyikorgó továbbjutás a csoportból majd egy fos meccsen kizúgni egy underdog ellen 1-0ra), akkor jobb ha most lezsírozzák, meg gondolom a tárgyalások már a tavalyi mercaton elindultak.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-14, 19:06

Malloy írta:

Remek hír! Jó lenne az EB előtt lezsírozni.
Na ettől nem félek, a Sassuolonak nem érdeke az EB előtti megegyezés.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-14, 15:32

Krisz írta:
A curvajuvesud instajan írta, hogy állítólag megvan a deal a Sassollal Locatelliről
Remek hír! Jó lenne az EB előtt lezsírozni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-14, 13:43

A curvajuvesud instajan írta, hogy állítólag megvan a deal a Sassollal Locatelliről

_DREAM_, Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-13, 19:42

Szerintem is... a Loma-hoz? a Zinterhez? 

Egy meccsen lehet bármi (a labda állítólag gömbölyű és a meccs is 90 percig tart!), ebben bízhatunk csak. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-13, 19:22

Petike007 írta:


CR-t alapból nem értem miért kell csapágyasra hajtani? 40 évesen minden meccsen is végig kell hogy játsszon? Nem gondolnám.

A mostani hiszti meg senkinek nem hiányzik. Egy nagy edző simán lerakná a padra, hogy oké akkor most egy picit pihenj, vidd el az asszonyt a hegyekbe stb, és higgadj le. Pirlo egy fogalmatlan edző. Így erre nem fogunktudni számítani.

Pirlonak nincs olyan tekintélye, amivel nyugodtan megtehetné, hogy padoztatja CR-t. Igazából kb. csak Zidanenak (és Fergusonnak) volt esélye megértetni vele, hogy jobb az, ha néha pihen. Azt meg nem tudhatjuk, hogy mi történik valójában csapaton belül, lehet, hogy megkapta a magáét CR (nem valószínű, de ne zárjuk ki).

Én a Lazio elleni meccsig elvetettem annak a lehetőségét, hogy adjuk el, de mégis el kellene. Gátja a csapatnak, ő akarja a gólokat rúgni, látni a kényszeredett mosolyt az arcán, amikor oda kell menni a másikhoz pacsizni, mert nem az ő gólját ünneplik a társak, és ez baromi idegesítő tud lenni. A Real Madrid posztgalaktikus imidzsébe belefért, hogy egy öncélú gólgépre épüljön a játék, a nagyon erős középpálya és a csapatember csatártárs egy működőképes gépezetet hozott létre, aminek ő volt a királya. Itt az Arthur-Bentancur-Rabiot-Ramsey-McKennie ötösből egy játékost sem lehet mondani, aki a Real középpályájához fogható.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-13, 18:44

_DREAM_ írta:


Jah, mint anno Guardiola-t is tutibiztos1000000%-osra mondták. Aztán jött Sarri... Very Happy Hagyjuk már ezt.

Az utóbbi pár hétben felmerült cserepletykák: Dybala-Grízember, Dybala-Pogba, Ronaldo-Pogba, Dybala-Icardi -kihagytam valamit? Very Happy 

kemény időszak jön, most nem elég a szokásos bullshitet olvasni a játékospiaccal kapcsolatban, az edzőkérdés is állandó téma lesz.

Ha bejutunk a BL-be ésvagy(?) a Kupa (is) meglesz, akkor szerintem is maradni fog Andrea.
Pep-et csak Momblano nyomatta, mondjuk ő szarásig. Szerintem a hal már aláírt valahová. Ha meglesz a BL hely és a kupa akkor szerintem is marad Szundi, de őszinte leszek ha most kellene feltenni az összes pénzem, tuti az Atalantára tenném.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-13, 18:27

Petike007 írta:


A legtöbb bennfentes firkász Maxit várja vissza a padra.

Jah, mint anno Guardiola-t is tutibiztos1000000%-osra mondták. Aztán jött Sarri... Very Happy Hagyjuk már ezt.

Az utóbbi pár hétben felmerült cserepletykák: Dybala-Grízember, Dybala-Pogba, Ronaldo-Pogba, Dybala-Icardi -kihagytam valamit? Very Happy 

kemény időszak jön, most nem elég a szokásos bullshitet olvasni a játékospiaccal kapcsolatban, az edzőkérdés is állandó téma lesz.

Ha bejutunk a BL-be ésvagy(?) a Kupa (is) meglesz, akkor szerintem is maradni fog Andrea.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-13, 16:18

Krisz írta:
Allegri azt javasolta Agnellinek, hogy adják el Ronaldot
Állítólag ezt 2 éve még a kibaszása előtt tanácsolta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-13, 16:16

Petike007 írta:


CR-t alapból nem értem miért kell csapágyasra hajtani? 40 évesen minden meccsen is végig kell hogy játsszon? Nem gondolnám.

A mostani hiszti meg senkinek nem hiányzik. Egy nagy edző simán lerakná a padra, hogy oké akkor most egy picit pihenj, vidd el az asszonyt a hegyekbe stb, és higgadj le. Pirlo egy fogalmatlan edző. Így erre nem fogunktudni számítani.
Hát én nem nagyon emlékszem, hogy bármelyik edzője is meg merte volna tenni ezt vele az elmúlt 10 évben. Igazából nem a klub hanem ő hajtja magát csapágyasra azzal, hogy Gibraltár ellen is 90 percet akar játszani valami kutyát nem érdeklő rekord miatt.

Egyébként a családi sítúrája miben más mint Kenő bulikája? Gondolom ugyanúgy szabályszegés az is, csak valahogy elmaradt a bünti. Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-13, 16:01

Petike007 írta:


CR-t alapból nem értem miért kell csapágyasra hajtani? 40 évesen minden meccsen is végig kell hogy játsszon? Nem gondolnám.

A mostani hiszti meg senkinek nem hiányzik. Egy nagy edző simán lerakná a padra, hogy oké akkor most egy picit pihenj, vidd el az asszonyt a hegyekbe stb, és higgadj le. Pirlo egy fogalmatlan edző. Így erre nem fogunktudni számítani.
CRnek számos pozitív tulajdonsága van. Az intelligencia nem tartozik közéjük. Már rég CFben kellene tolnia. Csak ezt hiába mondják neki, leszarja vagy nem is mondják mert úgysincs semmi értelme. Megteheti hogy mindenre tesz hiszen ő a gót, biciklizhet a meccsen amennyit akar, védekezik ha úgy érzi, örjöng ha nem ő lő gólt stb stb.
Persze még mindig nagyüzemben termel de közben egy elszabadult hajóágyú benyomását kelti.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime2021-04-13, 15:53

Petike007 írta:


CR-t alapból nem értem miért kell csapágyasra hajtani? 40 évesen minden meccsen is végig kell hogy játsszon? Nem gondolnám.

A mostani hiszti meg senkinek nem hiányzik. Egy nagy edző simán lerakná a padra, hogy oké akkor most egy picit pihenj, vidd el az asszonyt a hegyekbe stb, és higgadj le. Pirlo egy fogalmatlan edző. Így erre nem fogunktudni számítani.

Ugyan már, se Sarri, se Allegri nem tudta leültetni a padra mert a kétbites agyával ő mindig játszani akar. Nehogy már ez is Pirlo sara legyen, sok minden miatt lehet kritizálni, de ez pont nem az ami miatt fogalmatlannak titulálnám. Persze jogos, hogy a bármikori edzőnek ezt tudnia kéne kezelni, viszont olyan elkurvult időket élünk ahol klubok játékospolitikáját superagentek meg primadonna franchise playerek mozgatják. A megoldás meg nem olyan egyszerű, hogy 'én vagyok az edző, te meg padozni fogsz', hiába így kellene hogy legyen, ez sajna komplikáltabb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
18 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: