Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
EsztéNégy
virracocha
Tankcsapda
fktgbr
Téjlor89
Malloy
sneco7
LeRoi10
tjunior
zetterberg40
_DREAM_
CsT
bombahoppa
Petike007
_Tyler
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-27, 01:11

zetterberg40 írta:
Ez eldőlt. A City megadja a klub által kért 30 milliót, Ronci pedig már a hétvégén távozhat Torinóból.

Én azért sajnálom, hogy így végződött, de már a szerződtetésekor lehetett erre számítani. Én kivételesen bírtam a pacákot. Kár, hogy a csúcsévein túl érkezett.

Inshallah. Végre lesz csapat, meg szabadrúgásgólok. Gondolom a 30 milla kizárja Jézust, szóval nagyon remélem, hogy Ken jön.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 21:17

Ez eldőlt. A City megadja a klub által kért 30 milliót, Ronci pedig már a hétvégén távozhat Torinóból.

Én azért sajnálom, hogy így végződött, de már a szerződtetésekor lehetett erre számítani. Én kivételesen bírtam a pacákot. Kár, hogy a csúcsévein túl érkezett.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 20:45

Soha nem szerettem Cöröt de tiszteltem. 

Ez a kibaszott rinya ami most megy viszont gusztustalan. Nem illik ahhoz aki kecskének tartja magát. 

Arrivabene nekem mindig is adta. Tetszik hogy elhajtotta a faszba Mendezt.

Krisz, LeRoi10, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 20:42

Bevásárlóközpont - Page 31 24047910
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 20:40

Icardi borzalom lenne számomra. Legalja.

Nem lepődnék meg, ha amúgy tényleg két csatár jönne Ronci helyett. Dybab üvegből van, Morci is hajlamos összeszedni egy-egy izomsérülést. Én valami átmeneti megoldást keresnék Kean mellé egy évre, jövőre pedig all-in Vlahovicsért. Az a csávó egy szörnyeteg lesz.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 20:20

Most Icardit írják… szabad hupililát hányni?

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 18:33

Én örülök, hogy végre kicsapjuk a brét az asztalra és nem engedjük el ingyen mint Maki Alvest vagy Lórántot. Mégis hogy a faszomba engednénk el egy olyan játékost ingyen aki 2 év alatt benne volt vagy 200 millába, amúgy a Cicinek lett volna 150 millája Kanere, de nincs 30 Ronaldóra? Azért remélem nem Sterling lesz a dologból, ő rettenetesen buta kb mint Duglász Costa meg Matuidi egyszerre + brit is, azokkal meg tele van tököm jelenleg is.

Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 17:53

CsT írta:

Házalnak vele mint valami noname kínai porszívóval! Very Happy Very Happy
Olyat is írnak, hogy Arrivabene az asztalra csapott. Megmondta Mendesnek, hogy Ronci csak a mi feltételeinkkel igazolhat el és hozzon konkrét ajánlatot, ellenkező esetben felejtse el az egészet.
A feltétel pedig legalább 30 millió cash azonnal vagy egy elfogadható játékos.

(ha minden igaz akkor Mendes kérte Ronci szerződésének felbontását, mert a City szeretné, csak pénzt nem adnának érte Very Happy . Újabb tüske Ronci lelkébe.... Már pénzt sem áldoznának rá.... Fizetését pedig A city is csökkentené. az idei fix 30 misi helyett 15-20-ra..... )

Perez közben kicsapott 200 misit Mbappéra és elvileg a Real 230-ig gond nélkül el tud menni....

Nem értem már mi folyik itt... tényleg legyen vége már
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 17:36

CsT írta:

Házalnak vele mint valami noname kínai porszívóval! Very Happy Very Happy
Amúgy hirtelen most miért lett ennyire mehetnéke?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 17:26

_DREAM_ írta:

Állítólag Ronci ügynöke már Párizsban van! Very Happy Komolyan én már csak egy hideg sört kérek meg valami rágcsát.
Házalnak vele mint valami noname kínai porszívóval! Very Happy Very Happy

_DREAM_, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 16:13

Krisz írta:


😫😫😫

Mikor is zár az átkozott mercato?
Állítólag Ronci ügynöke már Párizsban van! Very Happy Komolyan én már csak egy hideg sört kérek meg valami rágcsát.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 15:10

Krisz írta:


😫😫😫

Mikor is zár az átkozott mercato?
Még ötöt kell aludni! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 14:38

_DREAM_ írta:

Röpköd itt már minden, Sterlinget is írjàk - na tőle kiráz a hideg, agyatlan futóbolondnak tartom. 
Mekiért meg 40m-t kínálna a Tot - teljesen beindult a bullshit. Smile

😫😫😫

Mikor is zár az átkozott mercato?
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 14:24

_DREAM_ írta:


Röpköd itt már minden, Sterlinget is írjàk - na tőle kiráz a hideg, agyatlan futóbolondnak tartom. 
Mekiért meg 40m-t kínálna a Tot - teljesen beindult a bullshit. Smile

McK negyvenért mehet simán.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 14:11

Krisz írta:


Ha tippelnem kellene akkor Pellegrini.

A GDS bedobta hogy Mendes egy Ramsey - Ruben Neves cserét szorgalmaz. A CR - Cici transzfer helyett az se lenne rossz 🤣
Röpköd itt már minden, Sterlinget is írjàk - na tőle kiráz a hideg, agyatlan futóbolondnak tartom. 
Mekiért meg 40m-t kínálna a Tot - teljesen beindult a bullshit. Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 13:21

_DREAM_ írta:
Raiola Torinoban.. Kean?

Ha tippelnem kellene akkor Pellegrini.

A GDS bedobta hogy Mendes egy Ramsey - Ruben Neves cserét szorgalmaz. A CR - Cici transzfer helyett az se lenne rossz 🤣

Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 13:20

_DREAM_ írta:
Raiola Torinoban.. Kean?
Reméljük
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 13:06

Raiola Torinoban.. Kean?
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 11:45

Ebben az esetben nem engedhetjük meg, hogy a multimilliárdos City a fejünkre szarjon. 150 millát ajánlottak a 28 éves, gyakran sérült Kane-ért.... 

A könyv szerinti 25 millás értéke a nagyon minimum átigazolási díjként, vagy ahogy Krisz írta, dolgozzon szépen. Teljesen reális és méltányos álláspont. Remélem, hogy ez az új vezetés kicsit jobban képes lesz a sarkára állni, mint az előzőek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 10:06

zetterberg40 írta:
Gabriel Jesust szerintem nem fogja elengedni a City. Neki emlékszem, hogy a random favella szökevényekhez képest lényegesen nagyobb hypeja volt még a Palmeirasban, illetve s4tchy is nagyon kampányolt mellette. A statisztikái alapján viszont nem tűnik jobbnak Morcinál, nem volt kiemelkedő szezonja, plusz gondolom drága is. Ha Vlahovicsra nincs della, akkor én inkább Keant preferálnám, mint ideiglenes megoldás.

Én is egy MandzukicVlahovic féle centert szeretnék, de Ken és GJ is jó opciók. Szvsz Moratat kellene elengedni jövőre és Kent hozni már most akárhogy alakul a mercato. Vlahovic ára az egekbe lett verve, ha az Atleticonak nem adták el annyiért amennyit mi biztosan nem tudunk fizetni, akkor a Chiesa biznisz miatt keserű Commisso nekünk biztosan nem engedi majd. Jézusunk egy sokdimenziós spíler és munkára is lehet fogni, szóval szerintem jó lenne, Moratatól így 29 évesen nagy fejlődést már nem várok, GJ viszont még nem teljesedett ki (meg 24 éves), szerintem amúgy a City nem is jött be neki. 

Amúgy egy 25 millás minusvalenzaval plusz a brandbevétel csökkenéssel, miért lennénk előrébb, mintha CRnek fizetünk még egy évet és munkara bírjuk? Ő nem fog beleszarni a szezonba, a Margitnak is BLt nyert az ucsó szezonban amikor már lépett volna. Mindig is fürdőskurva volt, nagyobb szart nem keverne mint az eddigi. Szóval nem hiszem hogy nekünk akármilyen körülmények között jobban megérné még ingyen is elengedni. Utalják csak az olajpénzt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 09:30

Gabriel Jesust szerintem nem fogja elengedni a City. Neki emlékszem, hogy a random favella szökevényekhez képest lényegesen nagyobb hypeja volt még a Palmeirasban, illetve s4tchy is nagyon kampányolt mellette. A statisztikái alapján viszont nem tűnik jobbnak Morcinál, nem volt kiemelkedő szezonja, plusz gondolom drága is. Ha Vlahovicsra nincs della, akkor én inkább Keant preferálnám, mint ideiglenes megoldás.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 07:18

tjunior írta:

Ez nem rajtunk fog múlni hanem CR egoján. Mert mi úgy is megegyezünk valami alamizsnában a Cityvel. Akármennyit adnak az jobb mint elamortizálni a maradék könyv szerinti értékét meg utalgatni a horror fizuját. Viszont Ronci, hogy emésztené meg, hogy jobb esetben a felét keresné mint Lassie...

A City-vel kiválóan szoktunk könyveket tisztázni. Felix Correa esete is ezt példázza. Meg fogják oldani okosba, ha menni akar. 

Jézuskát megvesszük 800 Millió Olyróért CÖRÖ meg megy 750-be. fizetni csak 4 év múlva kell 30 éves részletekben. Valami hasonló csodát várok. (FARTÚR és Pjancsika is kb így ment)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 06:25

sneco7 írta:

Azt írják hogy a City 15 mill/évet adna csak Roncinak,nekünk meg nem hajlandóak fizetni. Mi 25milliót kérünk vagy GS-t,de igazából megtartanánk...gyanítom ebből nem lesz semmi
Ez nem rajtunk fog múlni hanem CR egoján. Mert mi úgy is megegyezünk valami alamizsnában a Cityvel. Akármennyit adnak az jobb mint elamortizálni a maradék könyv szerinti értékét meg utalgatni a horror fizuját. Viszont Ronci, hogy emésztené meg, hogy jobb esetben a felét keresné mint Lassie...
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 246
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 06:12

Ha tenyleg olyan rosszul érzi magát Torinoban, nyugodtan megengedheti Rolando, hogy kivásárolja magát. Jövő nyárra még öregebb lesz, félhet, hogy addigra el is felejti mindenki..
sneco7 írta:

Azt írják hogy a City 15 mill/évet adna csak Roncinak,nekünk meg nem hajlandóak fizetni. Mi 25milliót kérünk vagy GS-t,de igazából megtartanánk...gyanítom ebből nem lesz semmi
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 06:08

Ebben a bizniszben mindenhogy mi kerülünk szopóágra, vagy marad egy kedvetlen hisztis csatárunk gigafizuval vagy elmegy és lesz helyette egy fasza kis minusvalenza a könyvekben (mivel a City fizetni nem fog és gondolom Jézusra meg nekünk kellene ráfizetni legalább 25-30 millát...

Az én konteóm az, hogy Ronci már a szezon végén távozni akart (a bajnokság utáni "mindent megnyertem itt" posztja, a géppark elszállítása is erre utalt) de szerintem a P$G volt betervezve, viszont közbejött, hogy a törpe mindenki meglepetésére nem akart/tudott maradni és az arabok inkább felé fordultak (ez komoly gyomros lehetett Very Happy).
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 05:54

tjunior írta:

A gond az, hogy a Cityt sem ejtették a fejére. Ronaldo elvben menni akar, az ügynöke kilincsel, mi szabadulnánk tőle. Nincs adunk. Hasonló a helyzet mint Locatellinél, csak most mi vagyunk a Sassuolo, meg ugye nincs idő hetekig tárgyalgatni. GJ komáznám, de valószínűleg rá kellene fizetni, az meg nálunk kizárt. Én annak is örülnék ha annyit kapnánk, hogy kb nullán legyünk a könyvekben. Keant meg 1 óra alatt el lehet hozni az Evertonból (gondolom).
Azt írják hogy a City 15 mill/évet adna csak Roncinak,nekünk meg nem hajlandóak fizetni. Mi 25milliót kérünk vagy GS-t,de igazából megtartanánk...gyanítom ebből nem lesz semmi
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 05:47

Petike007 írta:

Max érkezése szerintem végleg megpecsételte a sorsát. 

Maxi a csapat alakításába is beleszólhat és anno sem volt oda Ronciért. 

Továbbá a gigantikus bére sem igazán kedvez a klub jelenlegi gazdasági helyzetének. Így mindenki jól jar ha elmegy. 

Jézuskára bármikor cserélem.
A gond az, hogy a Cityt sem ejtették a fejére. Ronaldo elvben menni akar, az ügynöke kilincsel, mi szabadulnánk tőle. Nincs adunk. Hasonló a helyzet mint Locatellinél, csak most mi vagyunk a Sassuolo, meg ugye nincs idő hetekig tárgyalgatni. GJ komáznám, de valószínűleg rá kellene fizetni, az meg nálunk kizárt. Én annak is örülnék ha annyit kapnánk, hogy kb nullán legyünk a könyvekben. Keant meg 1 óra alatt el lehet hozni az Evertonból (gondolom).
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-26, 04:50

LeRoi10 írta:

G. Jesust egyre több helyen dobják be mint lehetséges váltságdíj... Mert kezd olyan érzése lenni az embernek, hogy Roncinak fizikai fájdalmat okoz minden Torinóban eltöltött perc....De Mendes jön és kimenti.

Valaki most már csak azt magyarázza el, hogy miért éri meg neki lerombolni a United-es szobrát? Ennyire rossz itt?
Max érkezése szerintem végleg megpecsételte a sorsát. 

Maxi a csapat alakításába is beleszólhat és anno sem volt oda Ronciért. 

Továbbá a gigantikus bére sem igazán kedvez a klub jelenlegi gazdasági helyzetének. Így mindenki jól jar ha elmegy. 

Jézuskára bármikor cserélem.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-25, 22:09

zetterberg40 írta:


Elviszi a City.
G. Jesust egyre több helyen dobják be mint lehetséges váltságdíj... Mert kezd olyan érzése lenni az embernek, hogy Roncinak fizikai fájdalmat okoz minden Torinóban eltöltött perc....De Mendes jön és kimenti.

Valaki most már csak azt magyarázza el, hogy miért éri meg neki lerombolni a United-es szobrát? Ennyire rossz itt?

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-25, 20:42

LeRoi10 írta:
Jorge Mendes barátunk magángépe ma este leszállt Torinóban. Egyenesen Roncihoz ment. Arról nincs hír, hogy  milyen ügyben érkezett.

Elviszi a City.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2021-08-25, 20:28

LeRoi10 írta:
Jorge Mendes barátunk magángépe ma este leszállt Torinóban. Egyenesen Roncihoz ment. Arról nincs hír, hogy  milyen ügyben érkezett.

Puszit ad a bibis karjára.

Petike007, LeRoi10, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
31 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: