Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-22, 09:12

Lassan két hete szopunk itt a mindenhol megbukó Depayal aki 7,5 millás fizut akar, eközben az afrikaiak 8,5 millából megoldották idénre Raspadorit és Simeonét...

Milik a hét vicce rovatba való, szólni kellene a scoutoknak, hogy a keresőből ikszeljék már ki az ACL rubrikát! Very Happy

Szóval Most Zakariást azért adjuk el (nem mintha fájna érte a szívem mert rohadt nagy csubakka) mert Artúrt és Rabbit nem sikerült és mindezt azért Paredes-ért aki egy középkategóriás roppant sérülékeny játékos...ez minden csak nem egy profi klub igazoláspolitikája.

Biztatóan indult ez a mercato, a hirtelen jött MDL esetet is szépen orvosoltuk, de azóta folyamatosan ülünk a szopórolleren, van még 1 hét és kellene még 2-3 játékos lehetőleg olyan akivel nem csak darabra leszünk meg.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-21, 19:33

Bevásárlóközpont - Page 12 20f3fc10

Krisz, Petike007 and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3305
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-21, 09:34

Petike007 írta:
Hogy jól induljon a nap. 

Állítólag a Bepál üzlet bebukott. A belga több pénzt akar mint amiben megállapodtunk. 

B terv Milik. (Bassza meg ha igaz)

Tripper es anyuci pici fia marad. Zakariás eladjuk. Zakariás eladása nem bűn. A kettő nyomorult maradása igen. 

Fagyi és Rovi megy kölcsönbe. Ha ez így igaz lesz mind. És felek az mert a lehető legszarabb opció meg a vártnál is szarabb, akkor semmi kedvem ujra meccset nézni.
Vagy eddig semmiféle megállapodás sem volt és most alkudoznak. Melyik a reálisabb? Csak azt nem lehet leírni, hogy össze-vissza hazudtunk eddig már megint, inkább hergeljük a népet. Ja meg engedtünk Pjanic árából, persze.
A 2 fiatal kölcsönadása meg azért logikátlan mert a fizetésükön tudnánk max spótolni, az meg nem tétel. Fagyi meg saját nevelés még helyet sem foglal a nevezett keretekben. Ergo az egész nem gazdasági döntés kell legyen hanem sportszakmai, nem adunk játékperceket olyan játékosnak aki jövőre megy a fiatalok rovására akkor sem ha esetleg per pillanat jobb opció mint a fiatalok ( ami ugye közel sem egyértelmű).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-21, 09:19

Malloy írta:
Nem az idei lesz a mi évünk úgy néz ki. 
De a vezetőség jól dolgozik. Nem lehet sajnos ennyi szemetet kipucolni 1-2 nyár alatt, főleg ha nem akarnak elmenni (a kurva anyját).

Lehet nem lesz 10/10es a mercato, de én ezt a worst case scenariot se tartom valószínűnek. Rabiot úgy fest marad, és sanszosan használni is fogjuk sajna, de Artúr kb ki van baszva. A fiatalok közül se megy majd mind kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-21, 09:12

Nem az idei lesz a mi évünk úgy néz ki. 
De a vezetőség jól dolgozik. Nem lehet sajnos ennyi szemetet kipucolni 1-2 nyár alatt, főleg ha nem akarnak elmenni (a kurva anyját).
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-21, 08:25

Hogy jól induljon a nap. 

Állítólag a Bepál üzlet bebukott. A belga több pénzt akar mint amiben megállapodtunk. 

B terv Milik. (Bassza meg ha igaz)

Tripper es anyuci pici fia marad. Zakariás eladjuk. Zakariás eladása nem bűn. A kettő nyomorult maradása igen. 

Fagyi és Rovi megy kölcsönbe. Ha ez így igaz lesz mind. És felek az mert a lehető legszarabb opció meg a vártnál is szarabb, akkor semmi kedvem ujra meccset nézni.

Krisz, CsT, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-20, 22:52

Umtiti -> Lecce! Shocked Ez csak nekem wtf? Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-19, 21:18

Ha bárkinek is távozni kell a kis tripperes alibigeci miatt, az számomra vállalhatatlan vezetői döntés.

LeRoi10, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-19, 21:12

Depay elvileg DoneDeal.

Persze nem ingyen jön, Pjanic részleteiből engedünk el.....
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-19, 18:12

egyre meredekebb dolgokat írnak. Arthur megkapta a 29-es mezt. Kerettag lesz Rabiot-val egyetemben. Paredest mindenképpen akarjuk ezért McKennie-vel, Zakariással házalunk és a végén Fagyi vagy Rovella megy kölcsönbe. Miretti biztosan marad.


Húúúha..... Hát kollégák, mi lesz ebből....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-19, 17:04

zetterberg40 írta:
A United közben átkanyarodik Casemiro megszerzésére.
Mondhatnánk, hogy hülye lenne odamenni a Realból, de Varanet is sikerült odavinniük.

És meg is szerzik 60+10 millióért. 18 milliós fizu.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-19, 08:13

CsT írta:
Momblano szerint 91,6%, hogy Depay Juve játékos lesz Smile Majd valaki írja már be a képletet! Smile

Nincs képlet.

Van egy bullshit generátor. Random ír be neveket, klubokat, összegeket és néha százalékokat. Miközben Momblano meg a többi géniusz disznó körömből pálinkázik, sajtos tejfölös lángost majszolva. Vagy kokainozik és kaviárt töm? Nem tudom. Valamelyiket csinálja és ezt mind a mi tagdíjunkból.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 23:23

Momblano szerint 91,6%, hogy Depay Juve játékos lesz Smile Majd valaki írja már be a képletet! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 21:09

Krisz írta:


Jó de Soulé kb annyit játszott, mint Fagyi Pirlonál. Egyébként meg nem cserelhette be mind3at, de lehet megtette volna ha igen. Nekem sokkal logikusabbnak tűnik, hogy az ő maradása már eldöntött emellett ő amúgy is kicsit másabb típus, mint Rovella és Miretti, akik melósabbak viszont kevésbé kreatívak.
Igen másabb típus, pont olyan akit betennék ha pl Pogba nincs. Soulé nem véletlenül játszott "annyit" tavaly, fizikailag iszonyú gyenge, szinte retteg az ember, hogy nem jön le élve a pályáról. Smile Allegrinél néha nem kell logikát keresni Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 20:18

Ha Fagyi megy akkor én is. Ez már hihetetlenül cigány és aljas dolog lenne.

Nem is akarom egyelőre komolyan venni ezt a hírt.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 19:13

_Tyler írta:
Én Arrivabenéből kinézem, hogy Rabiot-t és Arthurt a lelátóra zavarja.
Arturnál ez szinte tuti, a mezszámát is elvették és a keretbe se nevezték, de hogy mi lesz vele a megoldás, az jó kérdés. Ha felbontjuk a szerződését, akkor rengeteg minusvalenza-t kéne benyelni, ha marad akkor évente rontja a könyveket plusz a fizetését is kell fizetni. Róka fogta csuka.
Paraticsi elvihetné tótenembe  cheers
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 16:03

CsT írta:

Soulé és Miretti tavaly is itt volt, éles meccseken is láthatta a mestert őket pont Fagyi az akit még nem.

Tartok tőle, hogy beszopattuk ezzel a szerződéshosszabbítással.

Jó de Soulé kb annyit játszott, mint Fagyi Pirlonál. Egyébként meg nem cserelhette be mind3at, de lehet megtette volna ha igen. Nekem sokkal logikusabbnak tűnik, hogy az ő maradása már eldöntött emellett ő amúgy is kicsit másabb típus, mint Rovella és Miretti, akik melósabbak viszont kevésbé kreatívak.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 15:54

Krisz írta:


Jogos, de 2 logikus magyarázat is van hogy miért nem cserélte be Allegri. Az egyik, hogy 3-0nál inkább izomra volt szükség, mint kreativitásra, a másik pedig, hogy a többieket kellett tesztelni - ez utóbbit erősíti, hogy Soule is kapott lehetőséget Rovella és Miretti mellett, miközben Allegrire ez nem jellemző, mármint ennyi fiatalnak egyszerre ennyi játékidő 3-0 ide vagy oda. A Samp meccs adhat válaszokat sok kérdésre, mindenekelőtt Rabiot kerettagsága.
Soulé és Miretti tavaly is itt volt, éles meccseken is láthatta a mestert őket pont Fagyi az akit még nem.

Tartok tőle, hogy beszopattuk ezzel a szerződéshosszabbítással.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 15:49

Ez a Rabbi Vs Paredes ügy úgy lett volna sikeres, ha a hajasbabáért kapunk vagy 15misit és elhozzuk Paredest kölcsönbe (esetleg opcióval).

Ráadásul ahogy nézem ugyanannyit keres párizsban mint a mamakedvence itt és ilyen sérülésmutatókkal végleg leigazolni újabb tökönlövés lenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 15:49

CsT írta:

Bevallom én a 3 közül Fagyiban látom a legtöbb potenciált, szóval engem meglepett, hogy az első meccsen 1 percet sem kapott holott Pogba sérült, Rabbi és Artúr pedig keretben sem volt.

Jogos, de 2 logikus magyarázat is van hogy miért nem cserélte be Allegri. Az egyik, hogy 3-0nál inkább izomra volt szükség, mint kreativitásra, a másik pedig, hogy a többieket kellett tesztelni - ez utóbbit erősíti, hogy Soule is kapott lehetőséget Rovella és Miretti mellett, miközben Allegrire ez nem jellemző, mármint ennyi fiatalnak egyszerre ennyi játékidő 3-0 ide vagy oda. A Samp meccs adhat válaszokat sok kérdésre, mindenekelőtt Rabiot kerettagsága.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-08-18, 15:51-kor.
Vissza az elejére Go down
Online
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 15:31

Én Arrivabenéből kinézem, hogy Rabiot-t és Arthurt a lelátóra zavarja. A franciát ez nyilván nem zaklatná fel különösebben, de mivel igazából egyiküknek sincs semmi haszna, sőt maradásukkal kárt okoznak (hiszen nem tudunk igazolni), így jogosnak és kívánatosnak tartanám, ha elkezdenék őket szívatni. Egy játék nélküli év után Rabiotnak senki nem fizet 10 milliót, és lemarad a vb-ről. Amúgy neki és semmi hasznát nem látom, nem ad gólpasszt, nem lő gólt, nem szerez elég labdát, nem ütközik eleget, a magassága ellenére max. átlagos a fejjátéka, nem helyezkedik jól (a.k.a. nem zárja a passzsávokat), nincs jelenléte a pályán. Egy szürke játékos, aki kiegészítő embernek jó lenne, de a fizetése egy húzóemberé. A hozzáállása minősíthetetlen, küzdeni képtelen, egyedül az szól mellette, hogy keveset sérült.
Amúgy a vasárnapi meccsen nekem az rajzolódott ki, hogy kell a regista, sokszor volt problémás a labdakihozatal. Paredestől én sem vagyok elájulva, olyan igazolás, mint amilyenket a férgek éveken keresztül csináltak. Kölcsönbe, opciós megvétellel jöhet, akkor minimális a kockázat

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 15:22

Petike007 írta:


Az volt a koncepciótlanság csúcsa, hogy Pirlo kapta meg azokat az embereket akik Sarri alatt lettek volna hasnzálhatóak. Úgy igazoltunk, hogy tudtuk kibasszuk a vezetődzőt. Totál Csubakka.
Jogos, viszont az egy nehéz ügy lehetett. Sarrit ki kellett baszni mert elveszítette az öltözőt és mindenkiben ellenséget látott. Az igazolások nagyrésze viszont már le lehetett zsírozva, Szundinak meg nulla kilométeres edzőként nem hiszem, hogy sok szava lehetett.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 15:17

Krisz írta:


Azért a firkászoknak se szabad mindent elhinni, ha elpasszoljuk Fagyit és Rovellát is, akkor megint kevesen leszünk a kpn, mint tavaly - meg akkor megint Artúrral és Rabioval fogunk kínlódni? Emellett Fagyi megteheti hogy nem egyezik bele semmilyen kölcsönbe.
Bevallom én a 3 közül Fagyiban látom a legtöbb potenciált, szóval engem meglepett, hogy az első meccsen 1 percet sem kapott holott Pogba sérült, Rabbi és Artúr pedig keretben sem volt.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 12:57

Krisz írta:


Az szerintem várható volt, hogy a Bárkánál túl volt szopkodva a valós értékénél, illetve, hogy amire ő alkalmas olyan kb sehol sincs a Serie Aban, kivéve a Sarriball szvsz. Itt a legbagyobb probléma hogy Allegrinél ahol még több feladat hárulna rá még szarabbul néz ki.

Az volt a koncepciótlanság csúcsa, hogy Pirlo kapta meg azokat az embereket akik Sarri alatt lettek volna hasnzálhatóak. Úgy igazoltunk, hogy tudtuk kibasszuk a vezetődzőt. Totál Csubakka.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 12:02

Petike007 írta:


Én vezettem le a matekot anno. 

Konkrétan amivel nem számoltam, az ekkora fokú leépülés mint amit láttunk. Elképesztő koncepció nélküli igazolások, egy drága de szar keret. Mint egy másfél méteres lőcs, ami képtelen felállni. 

Fagyi és Rovi 10000x nagyobb potenciált képvisel, mint a hajas hülyegyerek. Hatalmas hiba lenne ha ők lennének az áldozatai anyuci faszságának. Egyúttal igenis példát kell statuálni, ahogy tette a PSG (baszki mekkora looserség, hogy ők ebben előttünk vannak) vagy a Bajor Monaco.

Az szerintem várható volt, hogy a Bárkánál túl volt szopkodva a valós értékénél, illetve, hogy amire ő alkalmas olyan kb sehol sincs a Serie Aban, kivéve a Sarriball szvsz. Itt a legbagyobb probléma hogy Allegrinél ahol még több feladat hárulna rá még szarabbul néz ki.

Ha összeszámoljuk hogy az egy évtized laza policyje milyen hatással volt a pénzügyeinkre akkor szerintem elég ronda lesz a kép.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-08-18, 13:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Online
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 10:36

Krisz írta:



Emlékszem annak idején Artúr leigazolása előtt mikor fröcsögő szájjal tiltakoztam itt ellene, valaki itt levezette a Pjanic vs Artúr kapcsán, hogy mi van ha Artúr nem jön be, és az lett belőle, hogy mivel fiatal és jó brandje van ezért simán kiszállhatunk belőle minimális veszteséggel. Az a helyzet hogy a végén a magas fizu mindent meggátol. Ilyen dealeket remélem soha többet nem kockáztatunk meg.

Én vezettem le a matekot anno. 

Konkrétan amivel nem számoltam, az ekkora fokú leépülés mint amit láttunk. Elképesztő koncepció nélküli igazolások, egy drága de szar keret. Mint egy másfél méteres lőcs, ami képtelen felállni. 

Fagyi és Rovi 10000x nagyobb potenciált képvisel, mint a hajas hülyegyerek. Hatalmas hiba lenne ha ők lennének az áldozatai anyuci faszságának. Egyúttal igenis példát kell statuálni, ahogy tette a PSG (baszki mekkora looserség, hogy ők ebben előttünk vannak) vagy a Bajor Monaco.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 10:15

DartagnanX írta:


Én úgy látom, hogy bár Rabiot hasznosabbnak tűnik mint Arthur, cserébe jóval nagyobb patkány is. Arthur igazából csak sodródik az eseményekkel, nem akadályozza aktívan a távozását, sőt, sztem örülne is, ha elmehetne.
Rabiot pedig anyuci fiacskája, ez már régóta látszik. Teljesen egyetértek, hogy akár VERESÉGEKET is elfogadok, ha közben ő a lelátón rohad a vb alatt is.

Ez mondjuk nem meglepetés, a nevelő klubjától is így sikerült leigazolnunk.
A szurkolói lélektan meg a board room pragmatizmus két különböző dolog, viszont itt konkrétan a fekete-fehér statok alapján is a Fagyi-Rovella vonal a jobb választás, mint Rabiot. Evidensnek kellene lennie a lelátónak.

Emlékszem annak idején Artúr leigazolása előtt mikor fröcsögő szájjal tiltakoztam itt ellene, valaki itt levezette a Pjanic vs Artúr kapcsán, hogy mi van ha Artúr nem jön be, és az lett belőle, hogy mivel fiatal és jó brandje van ezért simán kiszállhatunk belőle minimális veszteséggel. Az a helyzet hogy a végén a magas fizu mindent meggátol. Ilyen dealeket remélem soha többet nem kockáztatunk meg.
Vissza az elejére Go down
Online
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 10:02

Krisz írta:
Malloy írta:
Most, hogy ez a zsák szar a nyakunkon maradt, már azt mondják, hogy Miretti marad csak a fiatalok közül. Gondolom Fagioli boldog lesz, hogy megígérték neki, hogy maradhat, ha hosszabbit…
Rovella meg az egyetlen aki tud registat játszani a keretben. (Nem, Locatelli nem tud)

Azért a firkászoknak se szabad mindent elhinni, ha elpasszoljuk Fagyit és Rovellát is, akkor megint kevesen leszünk a kpn, mint tavaly - meg akkor megint Artúrral és Rabioval fogunk kínlódni? Emellett Fagyi megteheti hogy nem egyezik bele semmilyen kölcsönbe.

Én úgy látom, hogy bár Rabiot hasznosabbnak tűnik mint Arthur, cserébe jóval nagyobb patkány is. Arthur igazából csak sodródik az eseményekkel, nem akadályozza aktívan a távozását, sőt, sztem örülne is, ha elmehetne.
Rabiot pedig anyuci fiacskája, ez már régóta látszik. Teljesen egyetértek, hogy akár VERESÉGEKET is elfogadok, ha közben ő a lelátón rohad a vb alatt is.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 09:51

Malloy írta:
Most, hogy ez a zsák szar a nyakunkon maradt, már azt mondják, hogy Miretti marad csak a fiatalok közül. Gondolom Fagioli boldog lesz, hogy megígérték neki, hogy maradhat, ha hosszabbit…
Rovella meg az egyetlen aki tud registat játszani a keretben. (Nem, Locatelli nem tud)

Azért a firkászoknak se szabad mindent elhinni, ha elpasszoljuk Fagyit és Rovellát is, akkor megint kevesen leszünk a kpn, mint tavaly - meg akkor megint Artúrral és Rabioval fogunk kínlódni? Emellett Fagyi megteheti hogy nem egyezik bele semmilyen kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-18, 07:29

Most, hogy ez a zsák szar a nyakunkon maradt, már azt mondják, hogy Miretti marad csak a fiatalok közül. Gondolom Fagioli boldog lesz, hogy megígérték neki, hogy maradhat, ha hosszabbit…
Rovella meg az egyetlen aki tud registat játszani a keretben. (Nem, Locatelli nem tud)
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime2022-08-17, 22:27

zetterberg40 írta:
A United közben átkanyarodik Casemiro megszerzésére.
Mondhatnánk, hogy hülye lenne odamenni a Realból, de Varanet is sikerült odavinniük.
Viszont a Realnak már ott van Csuameni.

Rabbi itt maradt, 10 millát még ezek a bolondok se adtak neki más csapat meg nyilván nem fog. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: