Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-06, 10:04

S4tchy értékel:
https://bianconeri.taccs.hu/2022/09/06/mercatorol-es-arrol-hogy-meg-mindig-nincs-csapatunk/?fbclid=IwAR2MDZri4QqiCBB0f_tm2qLWUkLpkVVzqNW1xo4BnuL3_qhkkd3zu3DdMD8

Krisz and CsT like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-03, 14:27

Tankcsapda írta:
A legtöbbel egyet tudok érteni, igazából csak egy dologgal nem. Én nem számítok téli támadásra, legfeljebb egy balhátvéd olcsón érkezhet
Én se gondolnám, hogy jönne komolyabb név télen.  Mert hova? védelembe? középen megvagyunk, szélen gyenge, de amíg Sándor2 és Puli szerződése él, addig nem fogunk igazolni drága játékost, ez jövő nyári story lesz Középpálya? Ide azért elég sok embert hoztunk idén, ha nem lesz hatalmas baj, nem hiszem. Csatársor? Chiesa visszatérése önmagában felér egy sztárigazolással, ha ide jönni fog valaki az vagy Ken helyére kiegészítőnek vagy Di Maria távozása után nyáron
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-03, 13:10

Petike007 írta:
Olyan dolgot láttam a vezetőség részéről amire régóta nem volt példa. 

Koncepció mentén igazoltunk. Posztra ráadásul. 

Ez előre vetíti hogy az elmúlt évek fostengere helyett valami mentén epitkezunk. Ami eleve jobb mint amit reméltem. 

A költségek lefaragása is szépen megy/ment. Iden Maxi megkapta azt a keretet amit akart ilyet meg soha nem kapott tolunk. Így bízom benne harcban leszünk a végsőkig. Nem a két Milanoi csapat erős mi voltunk ennyire balfaszok. Nem mondanám hogy fényévekkel vannak előttünk mert egyszerűen nem igaz. 

Ha elkerülnek minket a folyamatos nagy számú sérülések (amire nrm számítok) vagy egyszerűen nem az összes kulcsember esik ki egyszer 4 hónapra, harcban lehetünk a scudetto-ért. 

Ezen koncepció mentén jövőre egy meg ütősebb csapatunk lesz. Bizakodó vagyok. Ami fura mert nem tudom mikor voltam utoljára bizakodó a csapattal kapcsolatban.

Illetve a pénzügyi ev zárása miatt télen számítok jelentős erősítésre.

A legtöbbel egyet tudok érteni, igazából csak egy dologgal nem. Én nem számítok téli támadásra, legfeljebb egy balhátvéd olcsón érkezhet (remélem, Grimaldo vagy Gayá), de a FFP bírságolás miatt nagyon oda fognak figyelni Arrivabeneék a költekezésre. Van 3 játékos, akit szezon végéig opciós joggal megvásárolhatnak tőlünk (Kulusevski, Arthur, Zakaria), szép álom lenne, ha mindhárom játékos esetében élnének is ezzel a lehetőséggel, de azért bízzunk benne. Kulusevski valószínűleg végleg a Spurshöz fog kerülni, a másik kettő esetében meg dönt ez a szezon.

A többivel viszont nagyon is tudok azonosulni. Abszolút elégedettek lehetünk a mercatoval, nagyon régen végzett Juve-vezetőség ilyen jó munkát. Az a szép, hogy az új igazolások közül egyesek már elkezdték megmutatni, érdemes volt őket leigazolni, nagyon jó szeme volt a vezetőségnek. Paredes kulcskérdés még, olyan pozícióban játszik, ami alapjaiban határozza meg a játékunkat, ha ő beválik, akkor minden esélyünk megvan a scudettora.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-03, 08:51

Olyan dolgot láttam a vezetőség részéről amire régóta nem volt példa. 

Koncepció mentén igazoltunk. Posztra ráadásul. 

Ez előre vetíti hogy az elmúlt évek fostengere helyett valami mentén epitkezunk. Ami eleve jobb mint amit reméltem. 

A költségek lefaragása is szépen megy/ment. Iden Maxi megkapta azt a keretet amit akart ilyet meg soha nem kapott tolunk. Így bízom benne harcban leszünk a végsőkig. Nem a két Milanoi csapat erős mi voltunk ennyire balfaszok. Nem mondanám hogy fényévekkel vannak előttünk mert egyszerűen nem igaz. 

Ha elkerülnek minket a folyamatos nagy számú sérülések (amire nrm számítok) vagy egyszerűen nem az összes kulcsember esik ki egyszer 4 hónapra, harcban lehetünk a scudetto-ért. 

Ezen koncepció mentén jövőre egy meg ütősebb csapatunk lesz. Bizakodó vagyok. Ami fura mert nem tudom mikor voltam utoljára bizakodó a csapattal kapcsolatban.

Illetve a pénzügyi ev zárása miatt télen számítok jelentős erősítésre.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-03, 06:59

Nico írta:

top3, ezen belül bármi lehet, akár scudetto is, de legfontosabb az lenne hogy legkésőbb tavaszra meglegyen az alapjáték, ami működik és a jövő nyáron már csak finomreszelni kéne.
A finomreszelésről. Ha ez bejön és megcidáljuk a béel negyeddöntőt vagy jobb, akkor valaki beleszarik a fospropellerbe és lelép. Valami Bremer, Parádés vagy neaggyisten Vlaho. Gatti felkészül... főleg ha gecizik velünk az uefa. Az angol és hispán meg pözsögö plázaefcék tárt tárcákkal várnak majd rájuk.

Mi meg nem tanulunk majd a múltból és megvesszük Messit...
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-03, 00:28

zetterberg40 írta:
Ki hova várja a csapatot a mercato zárultával?
Én leginkább abban bízom, hogy idén nem hullajtunk el annyi pontot a kicsik ellen és meglesz a dobogó. Jövőre pedig a hiányposztok befoltozása után már reálisabb célkitűzés lehet a a bajnoki cím.
top3, ezen belül bármi lehet, akár scudetto is, de legfontosabb az lenne hogy legkésőbb tavaszra meglegyen az alapjáték, ami működik és a jövő nyáron már csak finomreszelni kéne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 15:45

EsztéNégy írta:


Én nem tartom reálisnak a bajnoki címet, szerintem a két milánói gárdának mélyebb és ha nem is minőségibb, de komplettebb a kerete a miénknél.

A csapat gerince rendben van, talán kapusposzton lehetne fejlődni, a védelemben Bonucci pótlását/cseréjét megoldani, a középpályán a posztokat megtalálni, de alapvetően a pálya közepén megvagyunk. A szélek viszont kritikusak. Védekezés tekintetében szóra sem érdemes ez a szekció, támadásban is a csillagok szerencsés együttállására van szükség:
  • Cuadrado még legalább erre az évre magára talál
  • Chiesa felépül és hozza azt a szintet, mint a sérülése előtt
  • Di Maria motivált és egészséges marad
  • Kostic beilleszkedik


Na meg persze továbbra is kritikus lesz a sérülések kérdése. Jelenleg ha Vlahovics kidőlne pár hétre, gyakorlatilag búcsút inthetnénk a bajnoki címnek (legalábbis én így érzem). Az erőnléti stábbal is kezdeni kell valamit, mert vicc, ami évek óta nálunk megy.

Én kiegyenlitettebbnek látom az erőviszonyokat.
Abból indulok ki, hogy most épp mi vagyunk a Serie A csótányai, mindent túlélünk nagyon nehéz elpusztítani minket. Tavaly már megtanultunk szarból várat építeni és úgy gondolom, hogy ezzel a szenvedve nyeréssel tudjuk kompenzálni a sérülések okozta erőkülönbséget illetve a kezdeti csapatépítés közben elszórt pontokat. A férgeknél nincs hiányposzt papíron, viszont Gosens eléggé bukónak tűnik, Darmian LWBben sokkal nagyobb szívás, mint Desijjó LBben a 433ban. Emellett ők sokkal jobban megérzik a kulcsembereik hiányát, még ha Asllani jó spíler is. A Milannak meg ugyanúgy be kell építenie új arcokat akiknek kulcszerepük van, jobbszelsőt meg vagy Destből csinálnak vagy Messiással kínlódnak, arról nem is beszélve hogy Kessie kiesésével elég vékonyan vannak középen.

Ilyen körülmények között lehet nem mi vagyunk a legnagyobb esélyesek, de nem vagyunk sokkal lemaradva, hogy ne a scudetto legyen a cél. Ezért kapják a nagy pénzt. Mellesleg Allegri kommunikációja is változott tavalyhoz képest, sokkal ambíciózusabb szöveget nyomat a meccsek előtti sajtótájékoztatókon - tavaly egész végig az elvárásokat menedzselte, idén mindegyik magja az, hogy nincs kifogás nyerni kell.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 15:24

zetterberg40 írta:
Ki hova várja a csapatot a mercato zárultával?
Én leginkább abban bízom, hogy idén nem hullajtunk el annyi pontot a kicsik ellen és meglesz a dobogó. Jövőre pedig a hiányposztok befoltozása után már reálisabb célkitűzés lehet a a bajnoki cím.

Mindenképpen a scudettoért kell küzdeni. Arrivabene kb. olyan jó, mint Marrotta volt, profi munka folyik csapatépítés terén, itt már leginkább Allegrin és a játékosokon múlik, mi lesz a végkifejlet. A mercatora adok egy nyolcast, mert Sandronak nem igazoltak egy épkézláb konkurenciát (bár elvileg Allegrinek felelt meg a jelenlegi állomány, Tsimikast el akartuk hozni az utolsó pillanatban), és én Zakaria helyett McKenniet adtam volna el...de kaphat még egy évet az ami, aztán úgyis elengedjük. Rovella a legelfogadhatóbb fiatal távozó, azt nem remélhettük, hogy mindhárman maradnak. Hogy Rabiot fizetésétől nem tudtunk megszabadulni...azt nem lehet a vezetőség számlájára írni.

Az esélyek a mercatoval megnőttek. A védelem szinten tartása megvan, ha Gatti hoz egy jó színvonalat, szerintem Bremer meg fogja ütni de Ligt szintjét. A középpálya erősödött, Arthur, Zakaria és Ramsey helyett Pogba, Paredes, Miretti (és Fagioli), szerintem óriási lesz a különbség. Elől szintén erősödtünk, Di Maríaval és Kosticcsal is javulhat a széljáték, ami Vlahovic hatékonyságát is meg fogja növelni. És ha 2-3 meccsre nélkülözni kell a szerbet, akkor is itt van Milik. Nincs még teljesen kész a keret, de alakul, és nagyon jó munkát végeznek Arrivabeneék. Ha Arthur és Zakaria beválnak, akkor velük és Kulusevskivel a jövő évi mercato is meg lenne alapozva.

Jelenleg én egyetlen hiányposztot érzek, de bízom benne, hogy jövőre lesz egy nagyon erős balhátvédünk is. A keret mélysége kb. akkora, mint a Zinteré, ugyanakkor szerintem erősebbek vagyunk tőlük, akárcsak a Milantól vagy a Napolitól, a Roma kerete pedig mennyiségben és minőségben is kicsit gyengébb, de ők nagyon veszélyesek lehetnek. A lényeg, hogy ezzel a kerettel meg kell célozni a scudettot, de ha nem lesz meg, akkor nem kell egyből Allegri fejét követelni.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 14:53

Krisz írta:

Szerintem idén is reális a bajnoki cím ebben a mezőnyben ezzel a kerettel. Kérdés persze, hogy mennyit szopunk majd sérülésekkel.

Egyébként X év után először nem kell senkit kihagyni a BL keretből, a 25 A listás helyből a 4 saját nevelés megvan: Pinsoglio, Fagyi, Miretti, Ken + Aké, Soulé, emellett van 8 olasz liga nevelés.

Én nem tartom reálisnak a bajnoki címet, szerintem a két milánói gárdának mélyebb és ha nem is minőségibb, de komplettebb a kerete a miénknél.

A csapat gerince rendben van, talán kapusposzton lehetne fejlődni, a védelemben Bonucci pótlását/cseréjét megoldani, a középpályán a posztokat megtalálni, de alapvetően a pálya közepén megvagyunk. A szélek viszont kritikusak. Védekezés tekintetében szóra sem érdemes ez a szekció, támadásban is a csillagok szerencsés együttállására van szükség:
  • Cuadrado még legalább erre az évre magára talál
  • Chiesa felépül és hozza azt a szintet, mint a sérülése előtt
  • Di Maria motivált és egészséges marad
  • Kostic beilleszkedik


Na meg persze továbbra is kritikus lesz a sérülések kérdése. Jelenleg ha Vlahovics kidőlne pár hétre, gyakorlatilag búcsút inthetnénk a bajnoki címnek (legalábbis én így érzem). Az erőnléti stábbal is kezdeni kell valamit, mert vicc, ami évek óta nálunk megy.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 12:45

zetterberg40 írta:
Ki hova várja a csapatot a mercato zárultával?
Én leginkább abban bízom, hogy idén nem hullajtunk el annyi pontot a kicsik ellen és meglesz a dobogó. Jövőre pedig a hiányposztok befoltozása után már reálisabb célkitűzés lehet a a bajnoki cím.

Szerintem idén is reális a bajnoki cím ebben a mezőnyben ezzel a kerettel. Kérdés persze, hogy mennyit szopunk majd sérülésekkel.

Egyébként X év után először nem kell senkit kihagyni a BL keretből, a 25 A listás helyből a 4 saját nevelés megvan: Pinsoglio, Fagyi, Miretti, Ken + Aké, Soulé, emellett van 8 olasz liga nevelés.

fktgbr, bombahoppa, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 12:25

Ki hova várja a csapatot a mercato zárultával?
Én leginkább abban bízom, hogy idén nem hullajtunk el annyi pontot a kicsik ellen és meglesz a dobogó. Jövőre pedig a hiányposztok befoltozása után már reálisabb célkitűzés lehet a a bajnoki cím.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 10:55

zetterberg40 írta:


Jaja, ezért is írtam nyár elején, hogy ezt a szemétdombot nem lehet egy nyár alatt kitakarítani, minden hiányposztot megoldani és Scudetto esélyessé tenni. De alakul a dolog.

Zakariás biznisz részletei:
3 milliót fizet a Chelsea a kölcsönért, ami további 1 millió bónusszal emelkedhet.
Vételi opció 28 millióért + 5 millió bónusz.

Ha Zakariás Rabbi és Fartúr távozik ráadásul még ebből kettőért fizetnek is az parádés lenne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 10:04

Petike007 írta:


Rabbi, Bonu, Csecs, Sándor, Pumi együtt 31 nettó. Azért az egyáltalán nem kevés. Szerintem jövőre a tljes takarítás végbe fog menni, és mellé jön egy pár minsőgi jó korban lévő igazolás. Nem lesz ez rossz.

Jaja, ezért is írtam nyár elején, hogy ezt a szemétdombot nem lehet egy nyár alatt kitakarítani, minden hiányposztot megoldani és Scudetto esélyessé tenni. De alakul a dolog.

Zakariás biznisz részletei:
3 milliót fizet a Chelsea a kölcsönért, ami további 1 millió bónusszal emelkedhet.
Vételi opció 28 millióért + 5 millió bónusz.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 09:44

zetterberg40 írta:


Az aktuális bértömeg a CF szerint:
https://www.calcioefinanza.it/2022/09/01/juventus-stipendi-2022-2023/

Paredes 7 milliója eléggé csúnya, de összességében nem rossz ez.

Rabbi, Bonu, Csecs, Sándor, Pumi együtt 31 nettó. Azért az egyáltalán nem kevés. Szerintem jövőre a tljes takarítás végbe fog menni, és mellé jön egy pár minsőgi jó korban lévő igazolás. Nem lesz ez rossz.

zetterberg40, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 08:35

tjunior írta:

A bértömeg komolyat Ronaldo eladásakor változott, azóta is volt némi csökkenés de nem olyan jelentős, hiszen az érkezől sem gombokért játszanak.
Pogba 8, Vlaho 7, Paredes 7, Di Maria 6, Bremer 5, Milik 3.5, Kostic 2.5 meg az apró Fagyi, Miretti, Gatti. Ami csökkenés volt, az az utolsójára említett trió komolytalan fizetéséből adódik, meg abból, hogy  a Pogesz, Maris, Paredes? Milik, Kostic ötösre érvényes a külföldről jött adókedvezmény.
Szerintem olyan 10 max 15 százalékot csökkent a mercato alatt a bértömeg, ami remek ha azt nézzük mennyivel potensebbnek tűnik a keret (aztán majd kiderül, hogy tényleg az-e)

Az aktuális bértömeg a CF szerint:
https://www.calcioefinanza.it/2022/09/01/juventus-stipendi-2022-2023/

Paredes 7 milliója eléggé csúnya, de összességében nem rossz ez.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 07:26

zetterberg40 írta:
Annak ellenére, hogy nem végleg szabadulunk Artúrtól és a Zakariástól, így is jó zárása ez a mercatonak. Mindkét esetben állják az angolok a játékosok fizuját.

Így még talán Fagyinak is juthat érdemi játékidő.

Szerk: A keret nettó bértömeg ezzel nagyságrendileg 170-ről 100 millióra csökkent tavalyhoz képest (a különféle bónuszok nélkül). 2023 nyarán pedig szintén komoly fizetésektől szabadulhat meg a klub. Lejár Rabbi (7m), Mariska és Szandi (6-6m), Puli (5m). Jó az irány.
A bértömeg komolyat Ronaldo eladásakor változott, azóta is volt némi csökkenés de nem olyan jelentős, hiszen az érkezől sem gombokért játszanak.
Pogba 8, Vlaho 7, Paredes 7, Di Maria 6, Bremer 5, Milik 3.5, Kostic 2.5 meg az apró Fagyi, Miretti, Gatti. Ami csökkenés volt, az az utolsójára említett trió komolytalan fizetéséből adódik, meg abból, hogy  a Pogesz, Maris, Paredes? Milik, Kostic ötösre érvényes a külföldről jött adókedvezmény.
Szerintem olyan 10 max 15 százalékot csökkent a mercato alatt a bértömeg, ami remek ha azt nézzük mennyivel potensebbnek tűnik a keret (aztán majd kiderül, hogy tényleg az-e)

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 05:59

Krisz írta:


Én a mosogatólére hígított kávéért (americano) és a vastag tésztájú pizzáért is keresztre feszítenék, de ez a ranch dressing a pizzán valami kivételes kínzást érdemel. Az amerikaiak szétkúrnak mindent.
A vastag tésztájú pizza az lepény. Smile
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-02, 00:24

Mercato összegzés

Védelem: +
Jött Bremer, Gatti
Ment: Chiellini, De Ligt, Pellegrini

Lecseréltük De Ligt-et Bremerre, Chiellini-t Gattira, egyelőre mindkettő előrelépést jelent ráadásul olcsóbban. A szélekkel idén nem foglakoztunk, jövőre Puli és SándorSándor szerződésének lejártával orvosolható, esetleg télen

Középpálya: ++

Jött: Paredes, Pogba, Fagioli (+ Miretti)
Ment: Arthur, Ramsey, Zakaria

Egyelőre nehezen megítélhetőek az érkezők, lévén nulla tétmeccsnél járnak, de a távozókkal összevetve nem túl magas a léc, amit meg kell ugrani. Miretti nagyot robbanthat, még ha ő kvázi nem új játékos, de teljesen más lesz idén a szerepe. Paredes Locatelli-nek is új lendületet adhat. Télen adjuk el McK-t és hozzuk vissza Rovellát, úgy tökéletes lenne.

Csatársor +

Jött: Di Maria, Milik, Kosztics
Ment: Dybala, Morata, Bernardeschi

Szerintem kicsit itt is előreléptünk, Di Maria stopgap megoldásnak tűnik, de annak jó lehet, ha motivált marad. Kosztics egyelőre talány, de nem véletlenül volt olyan jó Frankfurtban, jó lesz. Milik cserecsatárnak ennyiért tökéletes lesz.

++
Alapvetően erősebb lett a csapat gyakorlatilag pénz nélkül(télen elköltöttük Vlahovicsra), sőt a fizetéstömeget is csökkentettük. Egy idény alatt nem lehet csodát tenni, viszont egy erős jövő évi mercato után visszajuthatunk a 2017-es csapat szintjére.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 23:33

Nico írta:
[size=36]Juventus Football Club S.p.A. announces that an agreement has been reached with[/size]
[size=36]Liverpool F.C. for the temporary disposal, until 30 June 2023, of the registration rights of the player Arthur Henrique[/size]
[size=36]Ramos De Oliveira Melo for a consideration of € 4.5 million, the agreement envisages ancillary costs of € 0.3 million.[/size]
[size=36]The agreement further envisages the right for Liverpool to definitively acquire the player’s registration rights; the[/size]
[size=36]agreed consideration for the definitive disposal is € 37.5 million, payable in two years.[/size]


[size=36]Ebből nem derül ki, de gondolom ők fizetik a fizut is, egyébként jeleznék. Ez így viszont nagyon jó deal, már a körülményeket tekintve. Ha meg is vennék, akkor szenzációs.
[/size]

4.5 millát fizetnek a kölcsönért? Már egy sima ingyér kölcsönért is a seggünket vertük volna a földhöz. Ez már trollkodás.

bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 23:32

Krisz írta:
Ha majd elkezd RBben játszani kiderül megéri-e hosszabbítani vele, ha a tavalyihoz hasonlót hoz akkor szerintem igen, és gondolom alkudni is lehet majd vele. Ruganinak hasonló dealt gondoltam, mint amit Desijjó kapott. Az ő profilja tökéletes erre a szerepre - képességekben nem rossz, csak a nyomást nem bírja ami peremember szerepkörben kevésbé jön ki, nem rinyál, nem bomlaszt, beéri kevéssel (kb, mint Perin). Dragusin vagy hasonló fiatal gondolom ambíciókkal jönne, az ebbe a szerepbe viszont nem kell.
Lehet a saját utódja mindkettő, ha megfelezzük a fizukat, ha nem, akkor nem éri meg egyik se.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 23:30

Juventus Football Club S.p.A. announces that an agreement has been reached with
Liverpool F.C. for the temporary disposal, until 30 June 2023, of the registration rights of the player Arthur Henrique
Ramos De Oliveira Melo for a consideration of € 4.5 million, the agreement envisages ancillary costs of € 0.3 million.
The agreement further envisages the right for Liverpool to definitively acquire the player’s registration rights; the
agreed consideration for the definitive disposal is € 37.5 million, payable in two years.


Ebből nem derül ki, de gondolom ők fizetik a fizut is, egyébként jeleznék. Ez így viszont nagyon jó deal, már a körülményeket tekintve. Ha meg is vennék, akkor szenzációs.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 23:29

Nico írta:

Pulival idén is elég sokáig ment a huzavona, aztán automatikusan egy évvel meghosszabbodott a szerződése, mert elért valami triggert, de szerintem ha rajtunk múlik nem tartjuk meg, az idei játéka után elég kétséges megér-e bruttó 10 millát. Tekkel remélem nem hosszabbítunk, majdnem annyit keres mint Vlahovics, nevetséges. Rugani 5. CB-nek baromi drága br. 6 milla, mennyivel jobb, mint Dragusin hatodannyiért?

Ha majd elkezd RBben játszani kiderül megéri-e hosszabbítani vele, ha a tavalyihoz hasonlót hoz akkor szerintem igen, és gondolom alkudni is lehet majd vele. Ruganinak hasonló dealt gondoltam, mint amit Desijjó kapott. Az ő profilja tökéletes erre a szerepre - képességekben nem rossz, csak a nyomást nem bírja ami peremember szerepkörben kevésbé jön ki, nem rinyál, nem bomlaszt, beéri kevéssel (kb, mint Perin). Dragusin vagy hasonló fiatal gondolom ambíciókkal jönne, az ebbe a szerepbe viszont nem kell.

Közben Artúr hivatalos.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 23:09

Krisz írta:


Feltételezem, hogy Marissal és Pulival hosszabbítani akarunk majd. 24ben Csecs detto, Bonucci sanszosan visszavonul, Rugani meg amúgy jó 5. számú védőnek, ahogy DSsel sincs baj ha 5. számú szélső védő. Csecs helyett amúgy jó lenne egy komolyabb kapus és nem is biztosan kell 100 milliót fizetni, lásd Milan. Ha Grimaldot nem viszi senki és a bárkába se vágyik vissza akkor el kell kezdeni rajta dolgozni.
Jövőre Ken lesz a problémánk.
Pulival idén is elég sokáig ment a huzavona, aztán automatikusan egy évvel meghosszabbodott a szerződése, mert elért valami triggert, de szerintem ha rajtunk múlik nem tartjuk meg, az idei játéka után elég kétséges megér-e bruttó 10 millát. Tekkel remélem nem hosszabbítunk, majdnem annyit keres mint Vlahovics, nevetséges. Rugani 5. CB-nek baromi drága br. 6 milla, mennyivel jobb, mint Dragusin hatodannyiért?

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 22:40

zetterberg40 írta:
Annak ellenére, hogy nem végleg szabadulunk Artúrtól és a Zakariástól, így is jó zárása ez a mercatonak. Mindkét esetben állják az angolok a játékosok fizuját.

Így még talán Fagyinak is juthat érdemi játékidő.

Szerk: A keret nettó bértömeg ezzel nagyságrendileg 170-ről 100 millióra csökkent tavalyhoz képest (a különféle bónuszok nélkül). 2023 nyarán pedig szintén komoly fizetésektől szabadulhat meg a klub. Lejár Rabbi (7m), Mariska és Szandi (6-6m), Puli (5m). Jó az irány.

Feltételezem, hogy Marissal és Pulival hosszabbítani akarunk majd. 24ben Csecs detto, Bonucci sanszosan visszavonul, Rugani meg amúgy jó 5. számú védőnek, ahogy DSsel sincs baj ha 5. számú szélső védő. Csecs helyett amúgy jó lenne egy komolyabb kapus és nem is biztosan kell 100 milliót fizetni, lásd Milan. Ha Grimaldot nem viszi senki és a bárkába se vágyik vissza akkor el kell kezdeni rajta dolgozni.
Jövőre Ken lesz a problémánk.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 21:46

zetterberg40 írta:
Annak ellenére, hogy nem végleg szabadulunk Artúrtól és a Zakariástól, így is jó zárása ez a mercatonak. Mindkét esetben állják az angolok a játékosok fizuját.

Így még talán Fagyinak is juthat érdemi játékidő.

Szerk: A keret nettó bértömeg ezzel nagyságrendileg 170-ről 100 millióra csökkent tavalyhoz képest (a különféle bónuszok nélkül). 2023 nyarán pedig szintén komoly fizetésektől szabadulhat meg a klub. Lejár Rabbi (7m), Mariska és Szandi (6-6m), Puli (5m). Jó az irány.
Négyen bruttóban 40 millát keresnek...
2024  se lesz rossz Bonucci, Rugani, Tek, ez is bruttó 30 millió

70 millió minusz különösebb visszaesés nélkül

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 21:26

Annak ellenére, hogy nem végleg szabadulunk Artúrtól és a Zakariástól, így is jó zárása ez a mercatonak. Mindkét esetben állják az angolok a játékosok fizuját.

Így még talán Fagyinak is juthat érdemi játékidő.

Szerk: A keret nettó bértömeg ezzel nagyságrendileg 170-ről 100 millióra csökkent tavalyhoz képest (a különféle bónuszok nélkül). 2023 nyarán pedig szintén komoly fizetésektől szabadulhat meg a klub. Lejár Rabbi (7m), Mariska és Szandi (6-6m), Puli (5m). Jó az irány.

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 21:12

Mondjukén egy olyan sornak is örültem volna,hogy Paredes-Loca-Pogba+Rovella-Miretti-Fagioli és így még Rabiot maradását is elfogadnám 7. embernek Very Happy Nade nem vagyok telhetetlen,így se olyan rossz már a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 20:21

Krisz írta:
Kenő nem kell esetleg a Bournemouthnak?
Notthingham? Laughing  ők mindenkit megvesznek

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 20:18

Kenő nem kell esetleg a Bournemouthnak?

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2392
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 20:16

30 millió fontos az opció ami nem kötelező.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2022-09-01, 20:15

Nico írta:
Zakaria állítólag megy a Chelsea-be kölcsön + opció
Paredes, akarom mondani parádés húzás lenne

Remélem, kötelező opciót rakunk bele a szerződésbe...szép álom. Legalább a fizetésétől mentesül a klub. Én McKenniet adtam volna el a búsba, Zakaria használhatóbbnak tűnt, de azért nem sírok miatta sem. Locatelli, Paredes, Miretti, Pogba, Rabiot...mindenki előtte lett volna amúgy is. McKennie is, de ő nagyon a bögyömben van.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: