Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-04, 06:34

CsT írta:
Remélem Firminót kihagyjuk, 30+-os jóllakott brazil, ez nálam kizárásos kategória.

Ami fura, hogy Belottit még egyetlen "nagytudású" sem dobta be.
Belotti elvben úgy áll mint nálunk Pogba. Már aláírt a Monacoval csak még nem hivatalos.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-03, 23:47

Remélem Firminót kihagyjuk, 30+-os jóllakott brazil, ez nálam kizárásos kategória.

Ami fura, hogy Belottit még egyetlen "nagytudású" sem dobta be.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-03, 19:49

Krisz írta:


Ha bele tudjuk vonni Artúrt a bizniszbe, akkor már visszahozta az árát. Én amúgy nem attól tartok, hogy az első évben megy tropára a térde, hanem utána hogy alakul az egészsége. Nyilván egy zseni, de ha később, miután kiteljesedik nálunk elkezdenek jönni a sérülések akkor ugyanaz a szitu lesz vele, mint Dybalaval.
Azt meg remélem, hogy kicsit profrsszionálisabb lesz ha ide igazol, ha más nem a juve pizsi miatt.
Komolyan el tudod képzelni, hogy ezért az Artúrért valaki pénzt ad? Very Happy

Amúgy napra pontosan ma 10 éve igazoltuk le  Pogbát először, stílszerű lett volna ma bejelenteni másodszor.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-03, 14:38

tjunior írta:
Zaniolo ha nem akkora juvebuzi lenne mint a fórum, akkor az istenmentstőlle igazolás: drága, idióta, kurva sokat kellene költeni kokszra, hogy egyben legyen a térde stb. stb. VISZONT AKKOR IS BIANCONERO és ez sajnos engem is ellágyít. Kellene valami nem kötezelő opcióval elhozni kölcsönbe, de ebbe úgyse mennek bele lómában, ők sem hülyék.

Ha bele tudjuk vonni Artúrt a bizniszbe, akkor már visszahozta az árát. Én amúgy nem attól tartok, hogy az első évben megy tropára a térde, hanem utána hogy alakul az egészsége. Nyilván egy zseni, de ha később, miután kiteljesedik nálunk elkezdenek jönni a sérülések akkor ugyanaz a szitu lesz vele, mint Dybalaval.
Azt meg remélem, hogy kicsit profrsszionálisabb lesz ha ide igazol, ha más nem a juve pizsi miatt.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-03, 12:10

Zaniolo ha nem akkora juvebuzi lenne mint a fórum, akkor az istenmentstőlle igazolás: drága, idióta, kurva sokat kellene költeni kokszra, hogy egyben legyen a térde stb. stb. VISZONT AKKOR IS BIANCONERO és ez sajnos engem is ellágyít. Kellene valami nem kötezelő opcióval elhozni kölcsönbe, de ebbe úgyse mennek bele lómában, ők sem hülyék.

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-03, 08:22

CR a Napoliba igazolhat!
Az újságírás csúcsa...

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-03, 07:56

CsT írta:
Pedulla szerint a Zaniolo szitu hasonló mint anno Loca és Vlaho esetén. Csak ide akar igazolni.

A csávó gyerek kora óta hatalmas Juve szurkoló. A közösségi média tele van az archív bejegyzései amikor pl bajnokok lettünk mit művelt. 

Nála tenyleg Juve pizsi van. Anyukája meg a nagybetűs MILF. Hatalmas erősítés drágán papír térdekkel. Cserébe emberileg elég pöcs módjára viselkedik. 

Tipik aki nagyon jó lehet vagy Remzi és mellett balhés lesz. Vegyes érzéseim vannak, de bizakodó vagyok leginkább
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-02, 23:41

Pedulla szerint a Zaniolo szitu hasonló mint anno Loca és Vlaho esetén. Csak ide akar igazolni.

Krisz and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-02, 14:40

CsT írta:
Közben a Monza vinné Dybalát ás Icardit. Very Happy Very Happy
És Bernicicát is.... valamint valamint ha Icardi nem jön össze akkor Balotellit. Berlusconi  sosem szarozott, de most már 85 éves, mire várjon? Elég valószínűtlen ez az egész, de ha valakiből akkor pont belőle nézem ki, hogy ezeket komolyan is gondolják.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-02, 09:54

CsT írta:
Közben a Monza vinné Dybalát ás Icardit. Very Happy Very Happy

Dybusz nem nagyon tud válogatni. Valahogy senki nem tépi érte a küszöböt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-02, 09:41

Közben a Monza vinné Dybalát ás Icardit. Very Happy Very Happy

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-01, 22:50

Krisz írta:
Mai kedvenc pletykák:
- Artúrt visszacseréljük Pjanicra a bárkával
- Werner helyett Kantet adja a pénz mellé a Cselszki
- Naby Keita - Rabiot

Lenne már valami hivatalos, legalább azzal kicsit visszább kapcsolnának a firkászok.
Az első kettőt aláírnám, Naby Keitában nem látok semmit még annyit se mint mamakedvencében.

Én azt olvasom lehet nem lesz meg Kambiaszó mert a szőröstalpú nem akar Genoába igazolni. Milyen világ már ez, ahol egy román bármiről is dönthet....be kell dobni 20-25 kiló rántotthúst a deal-be.

laac and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-01, 20:42

Mai kedvenc pletykák:
- Artúrt visszacseréljük Pjanicra a bárkával
- Werner helyett Kantet adja a pénz mellé a Cselszki
- Naby Keita - Rabiot

Lenne már valami hivatalos, legalább azzal kicsit visszább kapcsolnának a firkászok.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-07-01, 17:15

Krisz írta:


Gondolom azért nyilatkozta ezt le Arrivabene, mert már különösebben nem számít, hogy ez nyílt tény. Biztosan ott tartanak a tárgyalások az utóddal is.

Nekem igazából Kulabá inkább a necces ADL miatt, meg nem emlékszem mikor nyilatkozott volna hogy ide vágyik. Viszont nincs rossz korban (pont elég idős hogy a PL hiénák ne rá verjék, de simán kinézek belőle 5 jó evet, a teljesitménye csúcsán van) és szvsz pont ez a profil kell nekünk, nem hiszem hogy 2db 25 éves első számú belső védővel akarnánk bármikor is végignyomni egy szezont. 
Bremer kb annyira fix merdás, mint Dybala. Ráadásul a Toroval amúgy is Mandragoran bizniszelünk, emellett pénzügyileg bármikor le tudjuk nyomni a merdat (ha nagyon akarjuk, ez Bremer esetében szvsz indokolt lehet).

Amúgy Skriniart ha megveszi a Cselszi akkor minek nekik DL? Vagy menne a MUba Pjunyik Jereván és társaival libalegelőn szenvedni?

Európából ott van még Akanji, jövőre lejáró szedződéssel, ha a Bremer, Kulabá kettősből az egyik nem sikerülne ő biztosan kijönne a büdzséből.

Emellett én bízok Daniloban is, ő is egy nagyon underrated spíler, az ő megítélese kicsit olyan, mintha Chiellinit balhátvédként értékelnék. Gatti is rászolgált hogy ne adjuk kölcsön én pl azt vártam tőle amikor leigazoltuk, hogy kiszorítja Bonuccit (kb mint idén Pelle Szandit). Szóval részemről az se baj, ha a DL pénzt nem teljesen a védelemre verjük el, PLből túlarazott selejtet viszont soha többet nem szabad venni. Gabriel nekem ilyennek tűnik.

Szerintem pont Akanji lenne amiatt megfelelő játékos, amiért Koulibalyt racionális igazolásnak gondolod. 27 éves lesz a szezon kezdetére, ez pont az a kor, amikor a nagyok már nem fognak 3-4 év múlva nagyobb érdeklődést mutatni, maximum amikor lejár a szerződése. És a statokból nézve de Ligthez ő áll a legközelebb, annyi, hogy DL a levegőben erősebb, Akanji meg a földön stabilabb. Bremer kevésbé stabil, ugyanakkor ha kontrákra kell berendezkedni, akkor nagyon hasznos lehet. Én Akanjit választanám, de Bremerrel is jól járnánk. Arrivabene legutóbbi nyilatkozata alapján úgyis tudja a vezetőség, hogy kiket akarunk/fogunk leigazolni (amúgy eléggé úgy tűnik, hogy ez a vezetőség tudja, milyen határokon belül mozoghat és azon belül milyen erősítéseket lehet összehozni). Nem gondolom, hogy két középhátvédet fogunk igazolni DL távozása esetén, Bonucci, Gatti, Rugani és adott esetben Danilo is játszhat ott. Danilo szerintem óriási fogás volt, mindenhol nagyon stabilan játszik, az egyik legjobb játékosunk. Gattira kíváncsi vagyok, ha közel annyira beválik, mint ahogy te favorizálod, akkor baromi jó vétel volt.

A Chelsea két védőt akar, mert Rüdiger és Christensen is távozott. Koundé és de Ligt Tuchel nagy favoritjai, Skriniar elvileg csak utánuk következik a kívánságlistán.

Amúgy Marrotta tényleg varázsol. Lukakuért csak 8 milliót fizetett a Zinter, plusz ingyen megszerezték Onanat és Mkhitaryant, azért ezzel elég komolyan berúgta a mercato ajtaját, ideje válaszolni erre egy nagyobb rúgással.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 17:35

Arrivabene fasza interjúkat ad! 😀
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 14:02

zetterberg40 írta:


Legyen igazad Bremer tekintetében, de meglepődnék, ha ezt már nem zsírozta volna le előre Marotta.

Sőt, Kulabát is elfogadnám 31 évesen, még ha pénzügyileg valszeg ez nem lenne egy fasza biznisz.

Skriniart a PSG viszi. Tuchel a De Ligt-Aké/Koundé kettősre veri, őket akarja a kezdőbe.

Bremernél tjunior megírta a tutit, teljesen adom.

Ja igen, a Cselszinél Kulabát írták. Ha megy DL a Cselszibe akkor ADLnek lassan nem lesz hova eladnia.

Egyébként a korábbi aggodalmaimat kicsit eloszlatta a a hírmaszlag mostani állása és Arrivabene interjúja. Én azt várom, hogy jövő héten bejelentik kb egyszerre Pogbat, Máriát, Kosticot és Cambiasot. Utána nem soká pedig Zaniolot, a védő kérdés viszont szerintem csak a mercato végén lesz lezárva. Felcsaphatnék dimarzionak.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 13:33

Statok alapján Bremer és Akanji még előrelépés is lehetne. Smile

Bevásárlóközpont - Page 32 Screen12
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 13:25

Krisz írta:


Gondolom azért nyilatkozta ezt le Arrivabene, mert már különösebben nem számít, hogy ez nyílt tény. Biztosan ott tartanak a tárgyalások az utóddal is.

Nekem igazából Kulabá inkább a necces ADL miatt, meg nem emlékszem mikor nyilatkozott volna hogy ide vágyik. Viszont nincs rossz korban (pont elég idős hogy a PL hiénák ne rá verjék, de simán kinézek belőle 5 jó evet, a teljesitménye csúcsán van) és szvsz pont ez a profil kell nekünk, nem hiszem hogy 2db 25 éves első számú belső védővel akarnánk bármikor is végignyomni egy szezont. 
Bremer kb annyira fix merdás, mint Dybala. Ráadásul a Toroval amúgy is Mandragoran bizniszelünk, emellett pénzügyileg bármikor le tudjuk nyomni a merdat (ha nagyon akarjuk, ez Bremer esetében szvsz indokolt lehet).

Amúgy Skriniart ha megveszi a Cselszi akkor minek nekik DL? Vagy menne a MUba Pjunyik Jereván és társaival libalegelőn szenvedni?

Európából ott van még Akanji, jövőre lejáró szedződéssel, ha a Bremer, Kulabá kettősből az egyik nem sikerülne ő biztosan kijönne a büdzséből.

Emellett én bízok Daniloban is, ő is egy nagyon underrated spíler, az ő megítélese kicsit olyan, mintha Chiellinit balhátvédként értékelnék. Gatti is rászolgált hogy ne adjuk kölcsön én pl azt vártam tőle amikor leigazoltuk, hogy kiszorítja Bonuccit (kb mint idén Pelle Szandit). Szóval részemről az se baj, ha a DL pénzt nem teljesen a védelemre verjük el, PLből túlarazott selejtet viszont soha többet nem szabad venni. Gabriel nekem ilyennek tűnik.

Legyen igazad Bremer tekintetében, de meglepődnék, ha ezt már nem zsírozta volna le előre Marotta.

Sőt, Kulabát is elfogadnám 31 évesen, még ha pénzügyileg valszeg ez nem lenne egy fasza biznisz.

Skriniart a PSG viszi. Tuchel a De Ligt-Aké/Koundé kettősre veri, őket akarja a kezdőbe.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 13:18

zetterberg40 írta:


A kivásárlási záradékot senki nem fogja aktiválni, a hírek szerint 90-100 millió közötti ajánlatot hajlandó elfogadni érte a klub.

Nem azt mondom, hogy nem lehet ebből kezdő szintű védőt hozni, de egyrészt ezek után milyen alkupozícióban lesz a klub szerinted? Másrészt én nem látom, ki az a ténylegesen komoly két belső védő, akit le tudunk akasztani.

Bremer esetében valami kibaszott csoda kellene, hogy ne a hullarablóké legyen (minden jel abba az irányba mutat, hogy csak a Skriniar bizniszt zárják le előbb). Koulibaly esetében mindent meg fog tenni ADL, hogy ne ide jöjjön. Kinézem belőle, hogy akár kevesebbért is eladja másnak, csak ne a Juventusba. Arra lehet alapozni, hogy KK kisírja a Juvét? Hát nem tudom. Másrészt 31 éves, nem igazán hosszútávú megoldás.

Gabrielt emlegetik még tartósan az Arsenalból, akiről semmit nem tudok, de az árát 50 millió környére lövik be. Ki van még Európából? A Villarealos Pau Torres ugrik még be.

Szerintem az a realitás, hogy De Ligtet egy darab komolyabb belső védőre cseréljük, a többit meg oldjuk a nyugdíjas Bonuval, plusz Danilo, Ruga, esetleg Gatti.

Gondolom azért nyilatkozta ezt le Arrivabene, mert már különösebben nem számít, hogy ez nyílt tény. Biztosan ott tartanak a tárgyalások az utóddal is.

Nekem igazából Kulabá inkább a necces ADL miatt, meg nem emlékszem mikor nyilatkozott volna hogy ide vágyik. Viszont nincs rossz korban (pont elég idős hogy a PL hiénák ne rá verjék, de simán kinézek belőle 5 jó evet, a teljesitménye csúcsán van) és szvsz pont ez a profil kell nekünk, nem hiszem hogy 2db 25 éves első számú belső védővel akarnánk bármikor is végignyomni egy szezont. 
Bremer kb annyira fix merdás, mint Dybala. Ráadásul a Toroval amúgy is Mandragoran bizniszelünk, emellett pénzügyileg bármikor le tudjuk nyomni a merdat (ha nagyon akarjuk, ez Bremer esetében szvsz indokolt lehet).

Amúgy Skriniart ha megveszi a Cselszi akkor minek nekik DL? Vagy menne a MUba Pjunyik Jereván és társaival libalegelőn szenvedni?

Európából ott van még Akanji, jövőre lejáró szedződéssel, ha a Bremer, Kulabá kettősből az egyik nem sikerülne ő biztosan kijönne a büdzséből.

Emellett én bízok Daniloban is, ő is egy nagyon underrated spíler, az ő megítélese kicsit olyan, mintha Chiellinit balhátvédként értékelnék. Gatti is rászolgált hogy ne adjuk kölcsön én pl azt vártam tőle amikor leigazoltuk, hogy kiszorítja Bonuccit (kb mint idén Pelle Szandit). Szóval részemről az se baj, ha a DL pénzt nem teljesen a védelemre verjük el, PLből túlarazott selejtet viszont soha többet nem szabad venni. Gabriel nekem ilyennek tűnik.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 13:11

zetterberg40 írta:


A kivásárlási záradékot senki nem fogja aktiválni, a hírek szerint 90-100 millió közötti ajánlatot hajlandó elfogadni érte a klub.

Nem azt mondom, hogy nem lehet ebből kezdő szintű védőt hozni, de egyrészt ezek után milyen alkupozícióban lesz a klub szerinted? Másrészt én nem látom, ki az a ténylegesen komoly két belső védő, akit le tudunk akasztani.

Bremer esetében valami kibaszott csoda kellene, hogy ne a hullarablóké legyen (minden jel abba az irányba mutat, hogy csak a Skriniar bizniszt zárják le előbb). Koulibaly esetében mindent meg fog tenni ADL, hogy ne ide jöjjön. Kinézem belőle, hogy akár kevesebbért is eladja másnak, csak ne a Juventusba. Arra lehet alapozni, hogy KK kisírja a Juvét? Hát nem tudom. Másrészt 31 éves, nem igazán hosszútávú megoldás.

Gabrielt emlegetik még tartósan az Arsenalból, akiről semmit nem tudok, de az árát 50 millió környére lövik be. Ki van még Európából? A Villarealos Pau Torres ugrik még be.

Szerintem az a realitás, hogy De Ligtet egy darab komolyabb belső védőre cseréljük, a többit meg oldjuk a nyugdíjas Bonuval, plusz Danilo, Ruga, esetleg Gatti.

Szerk: az említett Akanji és Badiashile a Monacoból, aki még korábban felmerült.

Bremer pont ma nyilatkoza, hogy mindenre nyitott. Azt sem tudja, hogy marad-e Olaszországban vagy irány külföld. Egy a lényeg, a BL. Heteken belül eldől.
Ebben az egész nagy hazugsággyárban kb az ilyen nyilatkozatoknak lehet hinni, amikor egy konkrét személy, játékos vagy klubvezető állít valami konkrétat. Nem annak hogy Di Marzio meg a többi gyökér mit hazudozik össze a social mediában. 
Persze ettől még kiköthet a dögevőknél de ez korántsem lefutott ügy, űgy tűnik.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 13:11

Amúgy idén Pedulla az, aki keveset szól Juve ügyben, de eddig minden ül, amit jóelőre a fősodort megelőzve mondott. Pogba, Di Maria, s ő De Ligt esetében is már áprilisban írta, hogy szó sincs szerződéshosszabbításról és esélyes a távozása.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 13:03

zetterberg40 írta:


A kivásárlási záradékot senki nem fogja aktiválni, a hírek szerint 90-100 millió közötti ajánlatot hajlandó elfogadni érte a klub.

Nem azt mondom, hogy nem lehet ebből kezdő szintű védőt hozni, de egyrészt ezek után milyen alkupozícióban lesz a klub szerinted? Másrészt én nem látom, ki az a ténylegesen komoly két belső védő, akit le tudunk akasztani.

Bremer esetében valami kibaszott csoda kellene, hogy ne a hullarablóké legyen (minden jel abba az irányba mutat, hogy csak a Skriniar bizniszt zárják le előbb). Koulibaly esetében mindent meg fog tenni ADL, hogy ne ide jöjjön. Kinézem belőle, hogy akár kevesebbért is eladja másnak, csak ne a Juventusba. Arra lehet alapozni, hogy KK kisírja a Juvét? Hát nem tudom. Másrészt 31 éves, nem igazán hosszútávú megoldás.

Gabrielt emlegetik még tartósan az Arsenalból, akiről semmit nem tudok, de az árát 50 millió környére lövik be. Ki van még Európából? A Villarealos Pau Torres ugrik még be.

Szerintem az a realitás, hogy De Ligtet egy darab komolyabb belső védőre cseréljük, a többit meg oldjuk a nyugdíjas Bonuval, plusz Danilo, Ruga, esetleg Gatti.

Szerk: az említett Akanji és Badiashile a Monacoból, aki még korábban felmerült.
Ma bedobta valamelyik jól informált Kimpembe nevét is. Szerintem 2 komoly védő nem jön, sőt szerintem csak 1 fog jönni. Másodiknak esetleg valami vészmegoldás (Acerbi).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 13:01

Igazából a sztorinak két fontos részlete van szerintem.

1. Fel voltunk-e készülve ilyesmire (magyarul, hogy a legstabilabbnak mondható pont távozik), van-e már a háttérben valakivel tárgyalás/egyezkedés, mert ha most kezdünk el keresgélni az vagy nagyon drága lesz vagy ilyen cé-dé terv. Eddig lehetett úgy kalkulálni, hogy elment Cselló, jött Gatti, számban megvagyunk ha lesz egy jó lehetőség akkor be lehet vállalni egy húzósabb nevet még. Abban viszont egyáltalán nem vagyok biztos, hogy 2 CB is érkezik a helyére.

2. Tartja-e magát Arrivabácsi ahhoz amit pár napja mondott, hogy egyetlen játékos sem lehet fontosabb a Juventusnál, mert akkor bizony szigorúan ragaszkodni kell a záradékhoz (vagy egy ahhoz nagyon közeli összeghez), én 100 alatt nem adnám.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 12:45

Krisz írta:


De Ligtre lehetett volna építeni, de ha a nyomorult PLbe vágyik akkor rá nem lehet alapozni egy korszakos védelmet (meg amúgy szerintem Csecsre sem). Mivel mindenki kb egyszerre öregedett meg, így amúgy is új védelmet kell építeni, De Ligt nélkül ez 1 db kezdő védő cseréjét jelenti (Chiellininek idén 1300 perce volt csak).

Annyiért kell eladni, hogy kijöjjön belőle 2. Ha eladjuk 80ért akkor van 40 milla 1-1 védőre. Ennyi pénzből nem lehet kezdő szintű védőt venni?

A kivásárlási záradékot senki nem fogja aktiválni, a hírek szerint 90-100 millió közötti ajánlatot hajlandó elfogadni érte a klub.

Nem azt mondom, hogy nem lehet ebből kezdő szintű védőt hozni, de egyrészt ezek után milyen alkupozícióban lesz a klub szerinted? Másrészt én nem látom, ki az a ténylegesen komoly két belső védő, akit le tudunk akasztani.

Bremer esetében valami kibaszott csoda kellene, hogy ne a hullarablóké legyen (minden jel abba az irányba mutat, hogy csak a Skriniar bizniszt zárják le előbb). Koulibaly esetében mindent meg fog tenni ADL, hogy ne ide jöjjön. Kinézem belőle, hogy akár kevesebbért is eladja másnak, csak ne a Juventusba. Arra lehet alapozni, hogy KK kisírja a Juvét? Hát nem tudom. Másrészt 31 éves, nem igazán hosszútávú megoldás.

Gabrielt emlegetik még tartósan az Arsenalból, akiről semmit nem tudok, de az árát 50 millió környére lövik be. Ki van még Európából? A Villarealos Pau Torres ugrik még be.

Szerintem az a realitás, hogy De Ligtet egy darab komolyabb belső védőre cseréljük, a többit meg oldjuk a nyugdíjas Bonuval, plusz Danilo, Ruga, esetleg Gatti.

Szerk: az említett Akanji és Badiashile a Monacoból, aki még korábban felmerült.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 12:41

A Morata pletyka elég kamunak tűnik miután ugyanúgy köszönt el tőle a klub a social mediaban, mint Dybalatól és Bernáttól. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ezek után mégis leigazolnánk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 12:26

Petike007 írta:


Adom amit írsz.

Anno valamelyik volt Ajaxos megmondó ember mondta, hogy a Barca meg a Juve hatalmas csubakkát csinált. A Barcának védőre lett volna szükség, nekünk meg középpályásra. 

Lájtos erőn felüli vásárlás volt, CR-rel együtt nem hagytak semmi mozgásteret. A megvétele votl a hiba valójában, nem az elengedése. Ha két kezdő CB kijön belőle akkor simán megérte. 

Nekem sokkal fontosabb, hogy felejtsük el a gigantikus igazolásokat, az a PL illetve egyéb arab és orosz pénzmosodák sajátossága. A Real sem a galaktikus korszakát élte az utóbbi időkben, mégis sikert sikerre halmozott. A Bajor Monaco szintén egy olyan út amin érdemes elindulni.

Arrivabene elég pragmatikusnak tűnik jelenleg. Lehet Agnelli kapta az Exor-tól kontroll pajtinak.

Szerintem meg nem kell elfelejteni a giga igazolásokat, csak nem szabad egyedül arra korlátozni magunkat, kell az egyensúly. A másik fontos dolog, hogy megfelelően be kell magunkat biztosítani szerződésileg és nyíltan kommunikálni a játékossal meg a sleppel. DL kivásárlási záradéka semmit nem ér, ha nem tudjuk érvényesíteni, olyan feltételeket kell szabni, hogy pozitívan jöjjünk ki belőle ha le akar lépni. Nem hiszem, hogy teljes bepucsítás nélkül ne lehetne giga igazolásokat csinálni, lásd Dortmund.

De Ligt pl nyárig juve pizsis volt, aztán a holland meccs utáni interjúban becsicskult. Szóval akit igazolunk annak meg kell értenie hogy ezt nem lehet, januárban benyögheti házon belül, hogy menne, mi júniusra lezsírozzuk Brét meg Kulabát és sima ügy. Ezt az egyoldalúságot meg kell szüntetni, nemcsak a bíróknak meg a szövetségnek forditjuk oda a másik seggpartunkat hanem a játékosoknak is. Némi felvizezett lotitozás szerintem teljesen egészséges lenne, ha már egyszer semmi se védi a klubokat.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 10:26

Krisz írta:


De Ligtre lehetett volna építeni, de ha a nyomorult PLbe vágyik akkor rá nem lehet alapozni egy korszakos védelmet (meg amúgy szerintem Csecsre sem). Mivel mindenki kb egyszerre öregedett meg, így amúgy is új védelmet kell építeni, De Ligt nélkül ez 1 db kezdő védő cseréjét jelenti (Chiellininek idén 1300 perce volt csak).

Annyiért kell eladni, hogy kijöjjön belőle 2. Ha eladjuk 80ért akkor van 40 milla 1-1 védőre. Ennyi pénzből nem lehet kezdő szintű védőt venni?

Adom amit írsz.

Anno valamelyik volt Ajaxos megmondó ember mondta, hogy a Barca meg a Juve hatalmas csubakkát csinált. A Barcának védőre lett volna szükség, nekünk meg középpályásra. 

Lájtos erőn felüli vásárlás volt, CR-rel együtt nem hagytak semmi mozgásteret. A megvétele votl a hiba valójában, nem az elengedése. Ha két kezdő CB kijön belőle akkor simán megérte. 

Nekem sokkal fontosabb, hogy felejtsük el a gigantikus igazolásokat, az a PL illetve egyéb arab és orosz pénzmosodák sajátossága. A Real sem a galaktikus korszakát élte az utóbbi időkben, mégis sikert sikerre halmozott. A Bajor Monaco szintén egy olyan út amin érdemes elindulni.

Arrivabene elég pragmatikusnak tűnik jelenleg. Lehet Agnelli kapta az Exor-tól kontroll pajtinak.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 09:45

zetterberg40 írta:


Ez így nagyon necces lesz. Egyrészt így teljesen új védelmet kell építeni, másrészt az egyik legnagyobb fiatal értékünket veszítjük el.

Én még mindig állítom, hogy olyan csak a mesékben van, hogy az árából két kezdő szintű középhátvédet veszünk.

De Ligtre lehetett volna építeni, de ha a nyomorult PLbe vágyik akkor rá nem lehet alapozni egy korszakos védelmet (meg amúgy szerintem Csecsre sem). Mivel mindenki kb egyszerre öregedett meg, így amúgy is új védelmet kell építeni, De Ligt nélkül ez 1 db kezdő védő cseréjét jelenti (Chiellininek idén 1300 perce volt csak).

Annyiért kell eladni, hogy kijöjjön belőle 2. Ha eladjuk 80ért akkor van 40 milla 1-1 védőre. Ennyi pénzből nem lehet kezdő szintű védőt venni?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 09:26

zetterberg40 írta:


Ez így nagyon necces lesz. Egyrészt így teljesen új védelmet kell építeni, másrészt az egyik legnagyobb fiatal értékünket veszítjük el.

Én még mindig állítom, hogy olyan csak a mesékben van, hogy az árából két kezdő szintű középhátvédet veszünk.
Az első részét teljesen adom, én is úgy vélem, hogy ezzel oda is baszunk a következő évnek. Ráadásul úgy kell védelmet építeni, hogy két legjobb emberünk távozik középről és a kezdő LB valszeg a nyűgből itt ragadó Szandi lesz.

Ha megkapnánk érte a kivásárlási záradékot akkor simán lehetne 2 kezdő CB-t igazolni belőle ideális esetben. Mondjuk egy Bremer & Akanji páros beleférne (valszeg ketten nem keresnének annyit mint a holland csak félő, hogy Brét már bezsákolta a kobra). Akanji nálam top target, 1 év múlva lejár a szerződése, stabil játékos, a legjobb korban van és anno Cselló is azt nyilatkozta valami interjúban, hogy látja benne az utódját.

Mondjuk azt nem tudom Arrivabene részéről mennyire okos dolog lenyilatkozni, hogy aki menni akar az mehet inkább azt kellett volna, hogy van kivásárlási ára ha azt leteszi valaki akkor mehet, ha nem akkor meg kitölti a szerződését. Leginkább attól fosok, hogy áron alul fog elmenni vagy ami még rosszabb kapunk érte valami koloncot a pénz mellé (Wernert, Emersont vagy a szökkenő bohócot).
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 09:21

zetterberg40 írta:


Ez így nagyon necces lesz. Egyrészt így teljesen új védelmet kell építeni, másrészt az egyik legnagyobb fiatal értékünket veszítjük el.

Én még mindig állítom, hogy olyan csak a mesékben van, hogy az árából két kezdő szintű középhátvédet veszünk.
Szerintem ez volt a realitás mikor leigazoltuk. 3 év és viszlát. Csak abban bíztunk, hogy ez 120+ milliót fog hozni (kösz COVID)..
Egyszerűen nincs értelme Raiola bébiket igazolni drágán, mert 1.úgysem maradnak sokáig, 2.nem tudsz nyerni rajtuk sokat. Kíváncsi leszek, hogyan befolyásolja majd a piacot a halála.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime2022-06-30, 08:40

Malloy írta:
Arrovabene megerősítette, hogy Deligt menni akar. Hajrá. De úgy kell csinálni, hogy az árából  két jó védő kijöjjön. Az egyik mindenféleképpen Kulabá legyen. A másik meg Bremer. Very Happy

Ez így nagyon necces lesz. Egyrészt így teljesen új védelmet kell építeni, másrészt az egyik legnagyobb fiatal értékünket veszítjük el.

Én még mindig állítom, hogy olyan csak a mesékben van, hogy az árából két kezdő szintű középhátvédet veszünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 32 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
32 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: