Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
Nico
simoon
Matteo
DartagnanX
EsztéNégy
bianconeri88
virracocha
vektra
Juve1974
_Tyler
_DREAM_
bombahoppa
sneco7
fktgbr
Tankcsapda
LeRoi10
Petike007
Malloy
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-06, 13:54

Orvosi vizsgálatok: pénteken Di Maria, szombaton Pogba.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-06, 13:49

A Bayern úgy fest, hogy De Ligt akaratára alapoz, mondván a játékos őket preferálja.
Ellenben a Chelsea szimplán anyagiakban akarja felülmúlni a német ajánlatot.

Ha ezt a transzfert a játékos akarata fogja eldönteni, akkor sok pénzt nem látunk érte.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-06, 09:38

Krisz írta:


Hát pedig gyakorlatilag 3 támadó lépett le, Bernát echte szélsőnek tekinthető, Dybala posztja meghatározhatatlan, de Zaniolo ráhúzható, Morata meg gyakorlatilag "áldozat" volt a bal szélen, pont oda való Kostic, aki emellett az összjátékban ügyesebb. Mária meg amúgy is Chiesa átmeneti helyettese. 

A kpval az a baj, hogy hiába lehetnek minőségi gondok jelenleg rengetegen vannak papíron: Locatelli, Pogba, Zakariás, Kenő, Miretti, Fagioli, Rovella + az Artúr, Rabiot, Ramsey. Mellesleg volt Pogban kívül akit egyáltalán szóba hoztak velünk? (max a Chelsea féle Jorginho/Kante téma a De Ligt bizniszben) A fiatalok közül szerintem minimum 1 marad (Miretti), Ramseyvel valahogy szerződést bontunk, az viszont benne van a pakliban, hogy a másik 2 kolonc ránk rohad és akkor már biztos nem jön senki, Fagyi és Rovella meg megy kölcsönbe. Nem tudom elhinni, hogy vennénk még valakit.

Ezen kívül még 1-2 védő plusz Arnautovic lehet képben.
A kapusok megvannak. Bár Csecs nem top, de ide most hatalmas luxus lenne igazolni.

A középső védelembe kell valaki Ligti helyére (a másik fontos dolog, hogy érte min 90millát jó lenne kapni) de ezt jó lenne olyan 40-50 millából lerendezni (ebből a kiszemeltek Bremer,Akanji,Koulibaly...stb) meg is lennének. Itt számban megvagyunk, minőségben nem biztos. Danilo jó, Bonuccival remélem már nem kezdőként számolunk, Gatti sötét ló (jó lenne egy új Barzagli) meg van Rugani (ha már mindenki halott, bár van egy kósza pletyka, hogy Szundi vinné a Karamgümürbe vagy hova).

Balhátvéd poszton gyengék vagyunk, ide az lenne az ideális ha Szandit elvinné valaki és igazolnánk ide egy közel top spílert, de nem fogják elvinni így szerintem itt nem lesz változás, Pelléért sem hiszem, hogy sokan kapkodnának. Cambiaso nekem csubakka, nem érzem benne hogy segítene rajtunk szerintem esélyesebb, hogy tényleg bevonni akarjuk valami bizniszbe, lehetett volna ő az új DS de sajna a régi is itt van még), Udogie megért volna egy misét de szerintem őt csak Szandi távozásával hoztuk volna.

Jobbhátvédbe van Cuadrado mögé DS és középről Danipaci is kivezényelhető, elvileg itt is megvagyunk, de ha Danival inkább középen számolunk akkor ide jó lenne valaki. Molina ideális jelölt lenne, 15-20 millából meglenne, nyilván a fizuja sem lenne vészes és az Udinese sem szokott sokat buziskodni ilyen esetekben. De ez a szál is eléggé elhalt (gyanítom vagy ő jön vagy Kostic, mindkettő nem).

KP. Húh...nehéz ügy. Jön Pogesz, aki HA nem lesz ilyen sérülékeny és hajlandó a focival foglalkozni akkor erősítés lesz, ha nem akkor hatalmas bukó. A selejtet ki kell szórni (A2,szakács) ez nálam alapelvárás, kibaszott bús panda leszek ha valamelyik is itt kezd még egy szezont. Értük pénzt nem fogunk kapni, így őket valszeg valamelyik fiatallal pótoljuk, az én választásom Fagyi lenne, aki jó szezont tolt, több a tapasztalata és ő nekem inkább tűnik olyannak aki szervezheti a támadójátékot mint Miretti és Rovella, de jelenlegi állás szerint az ő maradására van a legkevesebb esély. Ha pénzt akarunk látni akkor a Rabbi/Kenő/Zaka trióból kellene eladni valakit és akkor nyilván tudnánk igazolni a helyükre. Zaka fél éve jött és bár nagyon lackó, hogy mi célból őt nem hiszem, hogy eladnánk. 

Én abból indulok ki, hogy Pogesz a fő igazolás, akinek egy 3 fős kp bal oldala az isten posztja (Maxi szerint) így leginkább egy védelemi előtt játszó emberre lenne szükség (bevallom nem vagyok Dzsordzsinnó rajongó de többre mennénk vele, mert akkor Loca lehetne a másik box-to-box, ellenkező esetben szinte biztos, hogy Loca lesz a védelem előtti ember, ami szerintem őt és a kp-ket is eléggé downgradeli.

Támadósor: Eddig van Vlahovic meg Kín és lesz kb 70%-os Chiesa. Keanben én már semmit nem látok, buta, esetlen, vak ráadásul teljesen más típus mint Vlaho inkább kontrajátékhoz jó, ha nem lenne ebből a szekcióból 3 távozónk is, biztos lennék benne, hogy távozik. A hírek szerint menne ő is. Jön Zani és Di Maria, ide kellene még vagy Kosztics vagy egy cserecenter (vagy valahogy megtartani Morcit és akkor 2in1 Very Happy). Az ideális az lenne ha mindkettő jönne de félek ez sem fog beleférni. 

Egyébként Mirettit áttettünk a felnőtt keretbe, Soulét nem.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2392
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-06, 09:05

CsT írta:
+ Ramsey és Artúr is hasonló esélyekkel indulna a piacon.
Annyi a különbség, hogy Berna és Dybusz elhitték, hogy ők jók. A másik kettő tisztában van az értékével. 😅
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-06, 08:44

Malloy írta:
Beárazza keményen a piac a spilereinket. 
Berna mehet Kanadába, Dybala meg senkinek sem kell! 😁
+ Ramsey és Artúr is hasonló esélyekkel indulna a piacon.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2392
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-06, 08:38

Beárazza keményen a piac a spilereinket. 
Berna mehet Kanadába, Dybala meg senkinek sem kell! 😁
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-06, 01:27

CsT írta:

szerintem necces, hogy 3 szélső is érkezzen (ez kb olyan minthogy 2 belső védő is jöjjön MDL helyére) főleg hogy a kp-re is kell még ember Pogesz mellé és egy jobb hátvéd se ártana.

Hát pedig gyakorlatilag 3 támadó lépett le, Bernát echte szélsőnek tekinthető, Dybala posztja meghatározhatatlan, de Zaniolo ráhúzható, Morata meg gyakorlatilag "áldozat" volt a bal szélen, pont oda való Kostic, aki emellett az összjátékban ügyesebb. Mária meg amúgy is Chiesa átmeneti helyettese. 

A kpval az a baj, hogy hiába lehetnek minőségi gondok jelenleg rengetegen vannak papíron: Locatelli, Pogba, Zakariás, Kenő, Miretti, Fagioli, Rovella + az Artúr, Rabiot, Ramsey. Mellesleg volt Pogban kívül akit egyáltalán szóba hoztak velünk? (max a Chelsea féle Jorginho/Kante téma a De Ligt bizniszben) A fiatalok közül szerintem minimum 1 marad (Miretti), Ramseyvel valahogy szerződést bontunk, az viszont benne van a pakliban, hogy a másik 2 kolonc ránk rohad és akkor már biztos nem jön senki, Fagyi és Rovella meg megy kölcsönbe. Nem tudom elhinni, hogy vennénk még valakit.

Ezen kívül még 1-2 védő plusz Arnautovic lehet képben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-06, 01:07

zetterberg40 írta:
Hétvégén Pogba orvosi és hivatalos bejelentés a 10-es mezzel.

Di Maria valószínűleg még előtte abszolválja a vizsgálatokat.

S minden bizonnyal a Zaniolo ügy végére is gyorsan pont fog kerülni.

Nem kis kockázat mindhárom külön-külön, nem még együttesen. Tényleg csak reménykedhetünk, hogy mindez jól süljön el, különben ebbe belebukhat ez az új projekt.

Közben Vlahovics (9-es) és Chiesa (7-es) is mezszámot váltott.

Mária nem sérülékeny különösebben az egy éves szerződés amúgy is eredendően kis kockázat, azt meg feltételezem, hogy alaposan felmérték hogy mennyire gondolja komolyan még a profi focit és ennek fényében igazoljuk le.

A másik kettőnél nyilván csak reménykedhetünk, de én azért bízom benne, hogy Pogbanak a mencseszteri fertő meg a favágó angol foci is faktor volt a sérülésekben - favágás meg libalegelő azért itt is van, de a tempó mindenképp lassabb.
Zaniolo persze totál homály, lehet belőle Giuseppe Rossi, de akár Del Piero is. Azt már kiveséztük hogy miért nem hagynánk ki ezt a lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 21:15

Hétvégén Pogba orvosi és hivatalos bejelentés a 10-es mezzel.

Di Maria valószínűleg még előtte abszolválja a vizsgálatokat.

S minden bizonnyal a Zaniolo ügy végére is gyorsan pont fog kerülni.

Nem kis kockázat mindhárom külön-külön, nem még együttesen. Tényleg csak reménykedhetünk, hogy mindez jól süljön el, különben ebbe belebukhat ez az új projekt.

Közben Vlahovics (9-es) és Chiesa (7-es) is mezszámot váltott.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 18:52

CsT írta:

Ettől én is fosok mert a Kostic szál pont azóta halt el mióta képbe került Zaniolo. Ha összeesküvés elméletet kellene gyártanom azt hinném, hogy Zaniolora alapból nem volt zsé, de most, hogy Ligti távozni akar átnyergeltünk rá a szerbről. Di Maria-t szinte biztosra veszik, és szerintem necces, hogy 3 szélső is érkezzen (ez kb olyan minthogy 2 belső védő is jöjjön MDL helyére) főleg hogy a kp-re is kell még ember Pogesz mellé és egy jobb hátvéd se ártana. 

Konteó part 2: Cambiaso nem is nekünk kell hanem a Bolognának akarjuk adni az Arnautovic biznisz részeként. A Bologna épp most adja el Hickey-t a Brentfordnak valami 14M fontért szóval kelleni fog nekik egy új LB. Egyébként Arnautovic egy középkategóriás, idősebb Vlahovics, a millwallos focihoz lehet még használható is lenne. Sajna némely posztra muszáj lesz tesco gazdaságos igazolásokat eszközölni. Apropó most olvasom, hogy a Morata szál mégsem halt el teljesen (Meg hogy Dybaláért bejelentkezett a Palermo :DDD) 

A remzi félékkel nem igazán lehet szerintem mit csinálni, nyilván az lenne a megoldás, hogy olyan szerződést kötni amelyben komolyan csökkenne a bér sérülés vagy kihagyott meccsek alapján, de ez csak akkor lenne opció ha konzekvensen elkezdenék alkalmazni a klubok. Illetve lehetne valamiféle szabályt hozni, hogy bizonyos kihagyott meccs szám vagy százalék alapján a klub bonthassa fel a szerződést egyoldalúan, de ebben a mostani kurva píszí világban nem hiszem, hogy lesz ilyesmi.

Én halál komolyan nem utalnék neki fizetést arra hivatkozva hogy nem teljesített munkát. Pereljen be döntsön a bíróság. Basszus ha egy kivitelezőnk csak a munka 20%át csinálja meg akkor 20%ot fizetünk ki. Ha szarul csinálja akkor nem fizetünk amíg nem csinálja meg rendesen. Amúgy Pinsoglio se játszik fél meccsnél többet egy szezonban de mindig ott ül a padon. Ha nem tud munkára jelentkezni akkor nem jár fizetés, ha mi jogosan szerződést akarunk bontani vele de ő nem akar akkor mi meg nem fizetünk.

Kosticról a hírek szerintem már előtte is elapadtak sajna. Meg ő annyira underrated underhyped hogy lehet a firkászok nem is foglalkoznak vele hogy kamuhíreket írjanak róla.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 15:48

Krisz írta:


Na pontosan ezt lejjebb már én is kiírtam magamból. Legyen egy Ramsey ruling. Ok hogy Middle East de engem itt már évi 10 nap betegszabi miatt is baszogat a HR, ő meg kb 10% fos teljesítményért (meg biztosan elfényorgonázik az edzéseken) felvesz 6 millát és nem lehet kibaszni, nem igaz hogy az EU munkajogban nincs erre valami.

Más:
Zaniolo szerintem már csak napok kérdése, most pl nem állt meg a lóma fanokkal smúzolni amikor az első edzésre ment. Írtak olyat is, hogy Zakariást szeretné Hoszé, megmondom őszintén, hogy nekem ő a szezon csalódása, szóval felőlem simán bevonhatják bármilyen dealbe.

Amitől mefg parázok, hogy Kosticról nem hallani, pedig talán a legfontosabb igazolásunk lehet.
Ettől én is fosok mert a Kostic szál pont azóta halt el mióta képbe került Zaniolo. Ha összeesküvés elméletet kellene gyártanom azt hinném, hogy Zaniolora alapból nem volt zsé, de most, hogy Ligti távozni akar átnyergeltünk rá a szerbről. Di Maria-t szinte biztosra veszik, és szerintem necces, hogy 3 szélső is érkezzen (ez kb olyan minthogy 2 belső védő is jöjjön MDL helyére) főleg hogy a kp-re is kell még ember Pogesz mellé és egy jobb hátvéd se ártana. 

Konteó part 2: Cambiaso nem is nekünk kell hanem a Bolognának akarjuk adni az Arnautovic biznisz részeként. A Bologna épp most adja el Hickey-t a Brentfordnak valami 14M fontért szóval kelleni fog nekik egy új LB. Egyébként Arnautovic egy középkategóriás, idősebb Vlahovics, a millwallos focihoz lehet még használható is lenne. Sajna némely posztra muszáj lesz tesco gazdaságos igazolásokat eszközölni. Apropó most olvasom, hogy a Morata szál mégsem halt el teljesen (Meg hogy Dybaláért bejelentkezett a Palermo :DDD) 

A remzi félékkel nem igazán lehet szerintem mit csinálni, nyilván az lenne a megoldás, hogy olyan szerződést kötni amelyben komolyan csökkenne a bér sérülés vagy kihagyott meccsek alapján, de ez csak akkor lenne opció ha konzekvensen elkezdenék alkalmazni a klubok. Illetve lehetne valamiféle szabályt hozni, hogy bizonyos kihagyott meccs szám vagy százalék alapján a klub bonthassa fel a szerződést egyoldalúan, de ebben a mostani kurva píszí világban nem hiszem, hogy lesz ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 14:54

Petike007 írta:


Magam részéről ezért lenne izgalmas, ha az ügynöki rendszernek menne neki mondjuk egy pár nagyobb klub.

Amíg a csapatok le vannak súlyosan korlátozva, és a beáramló pénzek töredékét kapják, addig az ügynökök nagyobb urak lettek, mint pl egy Perez a Madrid élén.

Nálunk anno mondjuk Pogesz eladása masszívan kimerítte, a több tulajdonos elvét, ami elmélleileg tiltva van. Ellenben ha az ügynök van bújtatottan tulajként a játékos felett akkor minden fasza. Mert valljuk be az ügynöki díjak annyira elképsztő méretet öltöttek, hogy azzal vlamit kezdeni kellene.

Anno a Bosman szabály az egyensúly irányába vitte el a focit, ellenben ma ott van nekünk a szkács, akivel szemben a klub tehetetlen.

Na pontosan ezt lejjebb már én is kiírtam magamból. Legyen egy Ramsey ruling. Ok hogy Middle East de engem itt már évi 10 nap betegszabi miatt is baszogat a HR, ő meg kb 10% fos teljesítményért (meg biztosan elfényorgonázik az edzéseken) felvesz 6 millát és nem lehet kibaszni, nem igaz hogy az EU munkajogban nincs erre valami.

Más:
Zaniolo szerintem már csak napok kérdése, most pl nem állt meg a lóma fanokkal smúzolni amikor az első edzésre ment. Írtak olyat is, hogy Zakariást szeretné Hoszé, megmondom őszintén, hogy nekem ő a szezon csalódása, szóval felőlem simán bevonhatják bármilyen dealbe.

Amitől mefg parázok, hogy Kosticról nem hallani, pedig talán a legfontosabb igazolásunk lehet.

Juve1974 likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 12:12

Krisz írta:


Szerintem futball körökben ezt akkor már mindenki tudta - június végén azért alapvetően már bőven tárgyalnak a felek, arról nem is beszélve, hogy szerintem először az ügynök vs vevő klub között indul meg a szarkavarás, nem pedig klub vs klub.

Magam részéről ezért lenne izgalmas, ha az ügynöki rendszernek menne neki mondjuk egy pár nagyobb klub.

Amíg a csapatok le vannak súlyosan korlátozva, és a beáramló pénzek töredékét kapják, addig az ügynökök nagyobb urak lettek, mint pl egy Perez a Madrid élén.

Nálunk anno mondjuk Pogesz eladása masszívan kimerítte, a több tulajdonos elvét, ami elmélleileg tiltva van. Ellenben ha az ügynök van bújtatottan tulajként a játékos felett akkor minden fasza. Mert valljuk be az ügynöki díjak annyira elképsztő méretet öltöttek, hogy azzal vlamit kezdeni kellene.

Anno a Bosman szabály az egyensúly irányába vitte el a focit, ellenben ma ott van nekünk a szkács, akivel szemben a klub tehetetlen.

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 12:06

https://youtu.be/6LHGY33cFiE

DL-nek ajánlom ezt a Toten Hosen klasszikust..

De racionálisan nézve is,miben előrelépés egy Bayern hozzánk képest? Pénzben szerintem akkorát nem tudnak ők sem ajánlani, projektben meg egy német bajnoki cím nem jelent többet az olasznál, BL-ben meg Lewa nélkül ők sem lesznek a top 3 esélyes között.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 11:44

A probléma az, hogy Christian Falk is megerősítette ezt a De Ligt-Bayern vonalat, aki egy nagyon megbízható Bayern-közeli újságíró.
https://twitter.com/cfbayern
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 09:07

CsT írta:

Az elvvel egyetértek, hogy aki menni akar arra rá kell adni a kabátot, de ezt a legelső percben lenyilatkozni szerintem akkor sem szerencsés, mert egyből lejjebbről indul majd a licit. Picit olyan ez mintha el akarnád adni a kocsidat és beleírnád a hirdetésbe, hogy meg vagy szorulva és nagyon kell a pénz. Wink

De majd kiderül, hogy 100millát kapunk-e érte vagy 70-et 6 év alatt Very Happy Mindenesetre jó lenne ha az árából kijönne Zaniolo + egy kezdő CB.

Szerintem futball körökben ezt akkor már mindenki tudta - június végén azért alapvetően már bőven tárgyalnak a felek, arról nem is beszélve, hogy szerintem először az ügynök vs vevő klub között indul meg a szarkavarás, nem pedig klub vs klub.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 08:44

Petike007 írta:


Szerintem pont hogy nem faszság le nyilatkozni hogy ha nem tetszik lehet takarodni. És a 100M sem földtől elrugaszkodott. 

Az angol csapatok középszerű szarokat vesznek ennyiért. Ha ez az ára fizessék ki. Egyébként 90-be simán meg lehet állapodni. Nekem az colt baromság hogy eddig áron alul adtunk el.
Az elvvel egyetértek, hogy aki menni akar arra rá kell adni a kabátot, de ezt a legelső percben lenyilatkozni szerintem akkor sem szerencsés, mert egyből lejjebbről indul majd a licit. Picit olyan ez mintha el akarnád adni a kocsidat és beleírnád a hirdetésbe, hogy meg vagy szorulva és nagyon kell a pénz. Wink

De majd kiderül, hogy 100millát kapunk-e érte vagy 70-et 6 év alatt Very Happy Mindenesetre jó lenne ha az árából kijönne Zaniolo + egy kezdő CB.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 08:32

tjunior írta:

Kicsit túl vannak misztifikálva ezek a nyilatkozatok, sajtónak meg a szurkolóknak szólnak. A Chelsea nem a Gazzettát olvasva dönti el mit ajánl DLért.
Nana! A Toronto elnöke úgy fedezte fel Insignét, hogy lejárú szerződésű labdarúgókat böngészett a transfermarkt-on! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 06:48

CsT írta:

Akkor ezt a Mandragora lehet a kulcs Bremerhez dolgot el lehet felejteni.

De Ligtért senki nem fog 100 millát adni, szerintem faszság volt Arrivabenétől az első adandó alkalommal lenyilatkozni, hogy mehet ha akar...

Jah, július van, szóval ha tényleg csak valami adózási dolog miatt nem jelentettünk be játékost akkor lassan ideje lenne.
Kicsit túl vannak misztifikálva ezek a nyilatkozatok, sajtónak meg a szurkolóknak szólnak. A Chelsea nem a Gazzettát olvasva dönti el mit ajánl DLért.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-05, 05:59

CsT írta:

Akkor ezt a Mandragora lehet a kulcs Bremerhez dolgot el lehet felejteni.

De Ligtért senki nem fog 100 millát adni, szerintem faszság volt Arrivabenétől az első adandó alkalommal lenyilatkozni, hogy mehet ha akar...

Jah, július van, szóval ha tényleg csak valami adózási dolog miatt nem jelentettünk be játékost akkor lassan ideje lenne.

Szerintem pont hogy nem faszság le nyilatkozni hogy ha nem tetszik lehet takarodni. És a 100M sem földtől elrugaszkodott. 

Az angol csapatok középszerű szarokat vesznek ennyiért. Ha ez az ára fizessék ki. Egyébként 90-be simán meg lehet állapodni. Nekem az colt baromság hogy eddig áron alul adtunk el.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 22:51

Krisz írta:
Mandragorat eladtuk a Fiornak 8.2+1 millaért, ez 1.3 milla mínuszt jelent a könyvekben a 21/22es pénzügyi évre. :/

Emellett Paolo Bianco is hivatalos, fogalmam sincs mi lesz a dolga.
Egy új erőnléti edzőt kb úgy várok már mint a játékos igazolásainkat.
Akkor ezt a Mandragora lehet a kulcs Bremerhez dolgot el lehet felejteni.

De Ligtért senki nem fog 100 millát adni, szerintem faszság volt Arrivabenétől az első adandó alkalommal lenyilatkozni, hogy mehet ha akar...

Jah, július van, szóval ha tényleg csak valami adózási dolog miatt nem jelentettünk be játékost akkor lassan ideje lenne.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 21:18

Malloy írta:
Azt írjak De Ligt inkább a Bayernbe menne. 
Nekünk ez szopó lenne, mert őket nem lehet úgy legombolni mint a Chelsea-t…

Nekik amúgy minek DL? Upamecano, Hernandez, mögé egy 80 millás 3. védő, nagyon nem Bayernes dolog lenne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 20:56

Malloy írta:
Azt írjak De Ligt inkább a Bayernbe menne. 
Nekünk ez szopó lenne, mert őket nem lehet úgy legombolni mint a Chelsea-t…

Eléggé cinkes lenne 60-80 között odahajítani a bajoroknak.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2392
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 20:51

Azt írjak De Ligt inkább a Bayernbe menne. 
Nekünk ez szopó lenne, mert őket nem lehet úgy legombolni mint a Chelsea-t…
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 20:11

Eddig hogy is állunk? Megvan Pogba, Di María, úton Zaniolo...ja bocs, egyelőre semmi nincs fixálva. Nem mintha annyira aggódnék a vezetőség hozzáértése miatt, úgy gondolom, hogy van egy világos koncepció, ami mentén építkezünk, de lassan már meg kell mutatni, hogy számolni kell velünk. Ha de Ligt megy, akkor kíváncsi vagyok, kivel akarják pótolni, Allegri elvileg kifejezetten Koulibalyt kérné, én Kimpembet és Akanjit jobb opciónak gondolom a felmerült játékosok közül, de ha Maxi őt akarja, akkor próbáljuk meg őt elhozni. Nápolyból én mondjuk Fabian Ruiznak jobban örülnék, Pogba és Locatelli mellé tökéletes lenne.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 19:05

Mandragorat eladtuk a Fiornak 8.2+1 millaért, ez 1.3 milla mínuszt jelent a könyvekben a 21/22es pénzügyi évre. :/

Emellett Paolo Bianco is hivatalos, fogalmam sincs mi lesz a dolga.
Egy új erőnléti edzőt kb úgy várok már mint a játékos igazolásainkat.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 10:21

Petike007 írta:


Allegri akkor most "takarodj", vagy nem?

Lehet a koncepció része menedment szinten, hogy akinek van kötődése nagyobb sansszal tervezhető hogy itt is marad. Ezzel egyébként egyet kell, hogy értsek. 

A Marotta korszakban is ott jött a bukfenc, hogy a folyamatos lerablásban benne van, hogy előbb utóbb belecsúsznak a Csubakkák. A hibázási terünk eleve kisebb mint egy arab/orosz pénzmosodának. Így a középcsapat státusz hosszú távon nem fenntartható. 

Hasonló pányán mozog a Bajor Monaco. Lerabolják a ligájukat, és a klub identitását helyezik előre az indivídum helyett. Számomra ez szimpatikus, és menedzsment oldalról is elfogadható. Ahogy látom valami hasonló van nálunk is újra kialakulóban. Lehet nem kár, hogy a Galaktikus Juve korszak konzekvenciáját levonjuk, és a hozadékait eltakarítjuk. Amennyiben Lájtos elmegy, és a kényszer szülte megoldások is (Tripper, Anyucipicifia, Szakács) sem lesz itt akkor lehet mondani, hogy új fejezetet nyitunk. Addig csak maszatolás van.De az irány az jó

A selejt nálam az artúramseyrabió, emellett nem sírnék DS Szandi Rugani, Zakariás, Pelle és Kenő miatt. Allegri meg abszolút az én emberem, nyilván ha egy alkalmas keret mellett csinálunk csubakka szezont akkor le kell írni a veszteséget és hozni mást, de ez nem hiszem hogy bekövetkezik (mármint a csubakka szezon).

Menedzsment szinten amúgy az identitás visszaállítása az elsődleges. Conte lefektette, Allegri alól meg eladogatták szép lassan, majd CR lett az identitásunk, most meg vissza (remélem). Viszont a juve pizsi nemcsak a hosszabb távú kötődést segíti, de egyben az identitást is megadja - az előbb felsoroltak mind grintas spílerek, még Zaniolo is még ha egy idióta ribanc is.

A Bayernnél még fontos megemlíteni, hogy áldoznak a saját nevelésre - a legnagyobb áldozat az érdemi felnőtt játékpercek. Emlékszem ellenünk az egyik meccsük az akkor képbe kerülő Kimmichen ment el - aki most kb a legértékesebb játékosuk. Ez szerves része a fenntartható klubmodellnek, és én is ezt az utat sunázom.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 09:57

Krisz írta:


Csak takarodna már el a selejt...

Allegri akkor most "takarodj", vagy nem?

Lehet a koncepció része menedment szinten, hogy akinek van kötődése nagyobb sansszal tervezhető hogy itt is marad. Ezzel egyébként egyet kell, hogy értsek. 

A Marotta korszakban is ott jött a bukfenc, hogy a folyamatos lerablásban benne van, hogy előbb utóbb belecsúsznak a Csubakkák. A hibázási terünk eleve kisebb mint egy arab/orosz pénzmosodának. Így a középcsapat státusz hosszú távon nem fenntartható. 

Hasonló pányán mozog a Bajor Monaco. Lerabolják a ligájukat, és a klub identitását helyezik előre az indivídum helyett. Számomra ez szimpatikus, és menedzsment oldalról is elfogadható. Ahogy látom valami hasonló van nálunk is újra kialakulóban. Lehet nem kár, hogy a Galaktikus Juve korszak konzekvenciáját levonjuk, és a hozadékait eltakarítjuk. Amennyiben Lájtos elmegy, és a kényszer szülte megoldások is (Tripper, Anyucipicifia, Szakács) sem lesz itt akkor lehet mondani, hogy új fejezetet nyitunk. Addig csak maszatolás van.De az irány az jó

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 09:52

Petike007 írta:


Vessetek a Yorkie-k elé de én bírom a kis púpost. Nagyon hajtós játékos, én az ilyeneket szeretem nem a Rabiot fajta nyámnyilákat.

El tudtam volna fogadni Vlahovic mögé 1-0nál a 70. perctől Iaquintazni. Nálam a kérdés inkább az, hogy lehet-e kezdeni valamit Kennel. Mert a mostani teljesítményével használhatatlan, de ha ezt fel lehet húzni, akkor mindenképp megérné a B lista miatt.

A másik dolog, hogy egy fasza Juve pizsis gerinc van alakulóban Loca-Miretti-Zaniolo-Chiesa-Vlahovic + franc tudja mi lesz Fagyival, a védelembe meg a kapuba kéne még 1-1 ilyen és akkor megalapoztunk még egy évtized scudettot. Csak takarodna már el a selejt...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 07:19

tjunior írta:

Belotti elvben úgy áll mint nálunk Pogba. Már aláírt a Monacoval csak még nem hivatalos.

Vessetek a Yorkie-k elé de én bírom a kis púpost. Nagyon hajtós játékos, én az ilyeneket szeretem nem a Rabiot fajta nyámnyilákat.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime2022-07-04, 06:34

CsT írta:
Remélem Firminót kihagyjuk, 30+-os jóllakott brazil, ez nálam kizárásos kategória.

Ami fura, hogy Belottit még egyetlen "nagytudású" sem dobta be.
Belotti elvben úgy áll mint nálunk Pogba. Már aláírt a Monacoval csak még nem hivatalos.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
31 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: