Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+20
simoon
Reggie Hammond
sneco7
vektra
Zici78
Bane.Davids.89
laac
_DREAM_
LeRoi10
CsT
DartagnanX
virracocha
Krisz
tjunior
zetterberg40
Nico
Malloy
Tankcsapda
Petike007
bombahoppa
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-30, 09:33

zetterberg40 írta:


Vaskos pénzbüntetést és 2 pont levonását pedzegetik.
Plusz, hogy nem fellebbezünk a -10 pont ellen. A mostani szezonba már bele lehet szarni, de két dolog aggaszt. Egyrészt megint mi leszünk a csaló bundásgecik, másrészt mi a bizonyíték arra, hogy jövőre nem szopatnak meg ugyanígy valami olyasmivel amit minden más csapat csinál.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-30, 09:24

Malloy írta:

Szerintem a Bayern volt a tökéletesen menedzselt klub az elmúlt x évben. Ez az ő vezetésével ment a kukába. Drága játékosok, idióta edzőcsere a szezon legfontosabb szakaszában stb. 

Más: Ma elvileg döntés a zsebbefizetéses ugyben. Elvileg vádalkut akarunk kötni, hogy a szezon vége előtt lezárjunk minden jogi dolgot. Ez egy profi lépés lenne, mert ha ez is elhúzódik akkor a következő évet is baszhatjuk. Így legalább ki lehet nevezni egy focihoz értő menedzsmentet, sportigazgatót,edzőt és már úgy kezdeni a következő szezonra való készülést.

Vaskos pénzbüntetést és 2 pont levonását pedzegetik.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-30, 07:14

Krisz írta:


Annyira nem vagyok képben vele, viszont ahogy az utóbbi X évben a Bayern menedzselte a mercatokat meg úgy alapból a csapatot az elég patent volt. Ehhez neki nem volt köze? Ki volt akkor a mastermind?

Egyébként ha full kretén mindenhez, de hozza magával a koksz hálózatot már megérné. Laughing
Szerintem a Bayern volt a tökéletesen menedzselt klub az elmúlt x évben. Ez az ő vezetésével ment a kukába. Drága játékosok, idióta edzőcsere a szezon legfontosabb szakaszában stb. 

Más: Ma elvileg döntés a zsebbefizetéses ugyben. Elvileg vádalkut akarunk kötni, hogy a szezon vége előtt lezárjunk minden jogi dolgot. Ez egy profi lépés lenne, mert ha ez is elhúzódik akkor a következő évet is baszhatjuk. Így legalább ki lehet nevezni egy focihoz értő menedzsmentet, sportigazgatót,edzőt és már úgy kezdeni a következő szezonra való készülést.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-28, 12:05

Malloy írta:
Már el is kezdték a Brazzo mint Juve sportigazgató bullshitet! 🤦🏻‍�

Imádom mint ember, de mint szakember totál dilettáns. Nem véletlenül baszták ki a bajnoki cím ünneplése közben…

Annyira nem vagyok képben vele, viszont ahogy az utóbbi X évben a Bayern menedzselte a mercatokat meg úgy alapból a csapatot az elég patent volt. Ehhez neki nem volt köze? Ki volt akkor a mastermind?

Egyébként ha full kretén mindenhez, de hozza magával a koksz hálózatot már megérné. Laughing
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-28, 11:33

Már el is kezdték a Brazzo mint Juve sportigazgató bullshitet! 🤦🏻‍�

Imádom mint ember, de mint szakember totál dilettáns. Nem véletlenül baszták ki a bajnoki cím ünneplése közben…
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-27, 21:19

_DREAM_ írta:
Ezt a Dzsuntilo dolgot miért veszi mindenki biztosra..?🙄

Gondolom A Juventus történelmében kiemelt hagoymánya van, ha Afrika bajnok lesz akkor elhozzuk onnan a korszakos sportigazgatókat. Ahogy tettük Moggi esetén úgy mos Dzsúdló is így jön ki.

Cerberosz annyira sportigazgató, mint én, Elkan meg nem gondolnám, hogy nagyon büszke arra, hogy a centenáriumot botrány mocsok csapattal kezdjük meg. Nem tudom mi járhat egy milliárdos arisztokrata fejéban, hisz én nem vagyok az, de ha tippelni lehet, úgy gondolom nekik ez hatalmas blama.

Így először is üzletemberként rendbe rakja a mendzsment szintet, ami egy kalap szar jelenleg. Dzsúdló meg alegjobb opció, hisz ocsortány szar anyagi lehetőségekbl hozott össze egy nagyon pofás keretet, ami ráadásul nézhető focit is produkál. 

Kb emiatt
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-27, 18:51

Ezt a Dzsuntilo dolgot miért veszi mindenki biztosra..?🙄
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-27, 18:04

Ezt a Dzsuntilo dolgot miért veszi mindenki biztosra..?🙄
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 21:29

Zizuról szerintem beszélni is felesleges, mivel kb Allegrit nincs pénzünk kirúgni, nem lesznek komolyabb igazolások és az intertotó kupában kell majd bohóckodni. Ehhez ő nem fogja adni a nevét.

Puli maradása azért nagy baj (azon kívül, hogy jövőre még lassabb lesz és még kevesebb műesését eszik majd meg) mert akkor sztem jobb bekk sem fog jönni, visszarántjuk Kanbaszót és persze majd Desijjó is felépül.

Dzsuntólinak örülök, DE ahogy előttem már leírták, ebben az évben minden össze jött neki (igazolások, megfelelő edző, többi vetélytárs egyszerre hozott szar szezont) az előző években azért nem és itt majd egyből mellbe veri a valóság, hogy egyszerre minden klub és elnök az ellenségének fogja tekinteni meg jó nagy hendikep a visszatérő trió helyzetének megoldása. De nyilván előrelépés lesz mert Cherubini nem is igazán tűnik sportigazgatónak, szinte alig olvastam igazolásokkal, focival kapcsolatos nyilatkozatát.

Ha új projektet akarunk ahhoz szerintem pont az kellene, hogy a régóta itt lévő jóllakott és lepukkant játékosok játékosok távozzanak (Bonu,Puli,Szandro, akár Csecsni is) de jó eséllyel mind marad még 1 évet.

Jelenleg akkora gödörben van a csapat, hogy inkább egy fegyelmező motivátor edzőt hoznék mint egy taktikust. Ez a csapat morálisan nagyon lenn van (nem csoda ettől az Allegriballtól). Igazából egy olyan kellene mint Conte (de semmiképpen sem ő).

Tudor szerintem reális választás lenne, ismeri a közeget, van Juvés múltja (nálam ez mondjuk kevesebbet nyom a latba de a klubnál általában fontos, főleg ha nem olasz az illető), tapasztalata is van annyi ami a konferencia ligához meg a bajnoki top4-hez kell. Anyagilag nyilván gazdaságosabb mint De Zerbi és szerintem a kockázata sem nagyobb.

Cselló meg tőlem bármi lehet a klubnál akár elnök is, de ha csak az lesz a feladata, hogy minden nap meglóbálja a faszát az öltözőben akkor is nyerünk vele. Very Happy

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 19:10

Krisz írta:


Ez teljesen jogos, illetve azt még érdemes hozzátenni, hogy ő azért nálunk volt már másodedző. Pirlo csapata meg hasonlóképp nézett ki, mint Allegrié (igaz nem volt ilyen kpja, viszont CR-rel pluszban és minuszban is volt). Mondjuk Pirlo volt a vezetőedző, de azért gondolom valamilyen hatást Tudor is tudott gyakorolni a csapat stratégiára.

Azért Zidane szerintem nem egy kategória, mint a többi és De Zerbi sem. Én azt gondolom, hogy Zidane itt is alkotna, főleg hogy ebbe a csapatba keret szinten olyan sok nem kell. Viszont ha már ő nem elérhető, akkor nálam De Zerbi lenne a nyerő, de Tudor is valid jelölt.

Ha Giuntolit egyszer bejelentik akkor biztos fogok rántani rá párat, viszont azért nála elfelejtjük megemlíteni a hullaszar igazolásait: Hysaj, Manolas, Maksimovic, Verdi, Inglese, Rog, Diawara, Petagna, Pavoletti, stb. Szóval ő sem tévedhetetlen voltak kifejezetten nagy buktái is (pl a leszállóban lévő talán eleve overrated Manolas 36ért), de azért penge az biztos.

Én Cuadradonak kurvára nem örülök, teljesen le van lakva, idén már sokkal többet húzta a csapatot lefele mint amennyi pluszt adott, emellett rizikófaktor az esztelen és elkésett becsúszásaival, piros lapokkal, műesésekkel. Ha nem kötelező vele hosszabbítani akkor baromira hagyni kéne lelépni.

Giorgio nem kérdés, ő egy kompetens és intelligens Nedved.

Zidane szerintem hozná magával a győztes mentalitást, amivel kiemelné a gödörből a csapatot. Kérdés, hogy most van-e rá szükségünk, amikor nem lesz BL-résztvevő a csapat, vagy 2-3 év múlva, amikor kap egy ütőképes csapatot. De Zerbivel kapcsolatban szkeptikus vagyok...mármint az elérhetősége kapcsán, a PL szerintem őt már magához láncolta, tuti, hogy előbb-utóbb ott kap egy topcsapatot, ha még legalább a következő szezonban így teljesít a Brightonnal. Tudornak érnie kell még, jó eddig, de talán kell még egy kis idő neki.

Az én tippem Spalletti. Zidanet szeretném a padon látni, de valamiért úgy érzem, hogy elbukjuk. Spalletti viszont most pont aktuális lenne. Nemcsak a lejáró szerződése miatt, hanem mert gyengülni fog a keret, és pont ebben jó a kopasz, hogy a 4-7. hely környékére predesztinált csapatokból dobogóst csinál, vagy most a Napoliból bajnokot. De olyan játékosokból csinált komoly focistát, mint Zambo Anguissa, Lobotka vagy Kim Min-jae, aztán ugye Osimhen és Kvaratskhelia külön kategóriát képviselnek.

A felsoroltak buktákba azért hadd kössek bele kicsit. Manolas egy kihagyhatatlan helyzetnek tűnt, a Romaban igen jól teljesített, egy próbát mindenképpen megért. Hysajt nem tartom hibás igazolásnak, Sarri alatt jól játszott. Diawara meg szintén megért egy próbát, neki igazából csak annyi volt a baja, hogy ott volt a Jorginho-Allan páros, akik mellett nem igazán kerülhetett be a kezdőbe. Persze tény, ezzel is beárazta saját magát kicsit. De ők szerintem nem voltak alapvetően rossz döntések.

Közben ahogy leírom, látom is a kizáró okot Spalletti karján. Mindenesetre most pont tökéletes lett volna, bennem jelenleg nincsenek scudetto iránti elvárások a következő két szezonra, csak hogy felépüljön egy ütőképes csapat, azt meg ő biztosan tudta volna teljesíteni.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 149
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 18:59

elvben ha Allegrit leváltják a 40millió nem kell , hogy egyszerre terhelje meg a költségvetést, hanem két évre lenne ennyi amíg a szerződése tart.
nem kell kirúgni csak felfüggesztik az állásából!
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 15:46

De Zerbi +1

Egyébként a Bl égés után hozhattuk volna ingyen…
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 15:44

zetterberg40 írta:


Zidanenak a Realnál egyszer sem kellett egy új projekt alapjait lerakni és felépíteni. A játékosok adottak voltak, "csak" az eredményt kellett hoznia.
Nálunk szerintem teljesen új projekt kell a vezetőségtől lefele, plusz ki kell rakni a kiöregedett és használhatatlan selejtet.
Ilyesmivel még Zidanenak sem volt dolga.

De Zerbi amúgy pénzben szintén zsebbenyúlós lenne. Ha a fizuja messze nem is top edző kategória, de őt Brightonból csak valami 13-15 millióért lehet kivásárolni, amire a Juventusnak szerintem nincs esélye.

Ennyi elbaszott év és elégetett pénz után, most már kijelenthető, hogy a megfelelő ember gyakorlatilag minden pénzt megér. Azt megértem, ha arra nincs pénzünk, hogy mondjuk évi 20 millát fizessünk Zidanenak, de ezen a ponton a kockázatok minimalizálása kell legyen a legfontosabb. Ha Tudor túl kockázatos (eléggé határeset szerintem), akkor logikus kifizetni a 15 millát De Zerbiért (vagy másért), és ez egyébként pont olyan, amire egy board simán ad pénzt. Egyébként Potterre nem csak azért kellett 15 millát fizetni, mert szezon közben vitte a Cselszki? Lehet hogy De Zerbire nyáron sokkal olcsóbb lenne.

Zidanenál lehet hogy igaz amit mondasz de garancia senkire sincs, emellett a csapat gerince szerintem itt is megvan. Tényleg olyan választás kell ami a legkisebb kockázatot jelenti.

Egyébként Italianoban is van fantázia, sanszos, hogy egyszer ő is a legmenőbb edzők között lesz. Ő biztosan tud csapatot építeni a nulláról, de valószínű, hogy ez a kabát most még nagy lenne rá.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 11:40

Krisz írta:


Ez teljesen jogos, illetve azt még érdemes hozzátenni, hogy ő azért nálunk volt már másodedző. Pirlo csapata meg hasonlóképp nézett ki, mint Allegrié (igaz nem volt ilyen kpja, viszont CR-rel pluszban és minuszban is volt). Mondjuk Pirlo volt a vezetőedző, de azért gondolom valamilyen hatást Tudor is tudott gyakorolni a csapat stratégiára.

Azért Zidane szerintem nem egy kategória, mint a többi és De Zerbi sem. Én azt gondolom, hogy Zidane itt is alkotna, főleg hogy ebbe a csapatba keret szinten olyan sok nem kell. Viszont ha már ő nem elérhető, akkor nálam De Zerbi lenne a nyerő, de Tudor is valid jelölt.

Ha Giuntolit egyszer bejelentik akkor biztos fogok rántani rá párat, viszont azért nála elfelejtjük megemlíteni a hullaszar igazolásait: Hysaj, Manolas, Maksimovic, Verdi, Inglese, Rog, Diawara, Petagna, Pavoletti, stb. Szóval ő sem tévedhetetlen voltak kifejezetten nagy buktái is (pl a leszállóban lévő talán eleve overrated Manolas 36ért), de azért penge az biztos.

Én Cuadradonak kurvára nem örülök, teljesen le van lakva, idén már sokkal többet húzta a csapatot lefele mint amennyi pluszt adott, emellett rizikófaktor az esztelen és elkésett becsúszásaival, piros lapokkal, műesésekkel. Ha nem kötelező vele hosszabbítani akkor baromira hagyni kéne lelépni.

Giorgio nem kérdés, ő egy kompetens és intelligens Nedved.

Zidanenak a Realnál egyszer sem kellett egy új projekt alapjait lerakni és felépíteni. A játékosok adottak voltak, "csak" az eredményt kellett hoznia.
Nálunk szerintem teljesen új projekt kell a vezetőségtől lefele, plusz ki kell rakni a kiöregedett és használhatatlan selejtet.
Ilyesmivel még Zidanenak sem volt dolga.

De Zerbi amúgy pénzben szintén zsebbenyúlós lenne. Ha a fizuja messze nem is top edző kategória, de őt Brightonból csak valami 13-15 millióért lehet kivásárolni, amire a Juventusnak szerintem nincs esélye.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 11:26

zetterberg40 írta:


Tudorral kapcsolatban azért fel lehet sorolni jogos kételyeket, pl. ezeket ma reggel olvastam:
- In his most impressive seasons at Marseille & Verona, the foundation was mainly built by Juric, Villas Boas & Sampaoli. He improved the results but didn’t really start the project there as many of the Juventus fans assuming we are starting a new project.
- My only doubts about Igor Tudor is that he never completed two full seasons at any team he has coached. In his last 7 experiences abroad as a coach, he didn’t complete more than one season at each of this experiences.


Ettől függetlenül viszont azt gondolom, hogy az emlegetett edzők mindegyikéről elmondható ugyanez.
Sőt, még a sokak által remélt Zidaneról is.

Ez teljesen jogos, illetve azt még érdemes hozzátenni, hogy ő azért nálunk volt már másodedző. Pirlo csapata meg hasonlóképp nézett ki, mint Allegrié (igaz nem volt ilyen kpja, viszont CR-rel pluszban és minuszban is volt). Mondjuk Pirlo volt a vezetőedző, de azért gondolom valamilyen hatást Tudor is tudott gyakorolni a csapat stratégiára.

Azért Zidane szerintem nem egy kategória, mint a többi és De Zerbi sem. Én azt gondolom, hogy Zidane itt is alkotna, főleg hogy ebbe a csapatba keret szinten olyan sok nem kell. Viszont ha már ő nem elérhető, akkor nálam De Zerbi lenne a nyerő, de Tudor is valid jelölt.

Ha Giuntolit egyszer bejelentik akkor biztos fogok rántani rá párat, viszont azért nála elfelejtjük megemlíteni a hullaszar igazolásait: Hysaj, Manolas, Maksimovic, Verdi, Inglese, Rog, Diawara, Petagna, Pavoletti, stb. Szóval ő sem tévedhetetlen voltak kifejezetten nagy buktái is (pl a leszállóban lévő talán eleve overrated Manolas 36ért), de azért penge az biztos.

Én Cuadradonak kurvára nem örülök, teljesen le van lakva, idén már sokkal többet húzta a csapatot lefele mint amennyi pluszt adott, emellett rizikófaktor az esztelen és elkésett becsúszásaival, piros lapokkal, műesésekkel. Ha nem kötelező vele hosszabbítani akkor baromira hagyni kéne lelépni.

Giorgio nem kérdés, ő egy kompetens és intelligens Nedved.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 08:44

Petike007 írta:
Va negy pár érdekes hír amit találtam:

Giorgio és a 3 méteres lőcse visszatér, a klub vezetésébe stratégiai részen képzelik ela jövőjét. Okos csávó nyleveket beszél tanul, és zokszó nélkül kettévág bárkit. Hatalmas lenne.

Giuntoli 5 vére évi 1,5 Milla parádé. Kb az a kérdés, hogy miként vásároljuk ki a szerződéséből, mert ADL tuti nem engedi.

Pumukli marad még eg yszezont, ennek magam részéről örülök.

Tudor lehet az edzőnk ha Maxi távozik, ennek is örülök.

Tudorral kapcsolatban azért fel lehet sorolni jogos kételyeket, pl. ezeket ma reggel olvastam:
- In his most impressive seasons at Marseille & Verona, the foundation was mainly built by Juric, Villas Boas & Sampaoli. He improved the results but didn’t really start the project there as many of the Juventus fans assuming we are starting a new project.
- My only doubts about Igor Tudor is that he never completed two full seasons at any team he has coached. In his last 7 experiences abroad as a coach, he didn’t complete more than one season at each of this experiences.


Ettől függetlenül viszont azt gondolom, hogy az emlegetett edzők mindegyikéről elmondható ugyanez.
Sőt, még a sokak által remélt Zidaneról is.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-26, 08:33

Va negy pár érdekes hír amit találtam:

Giorgio és a 3 méteres lőcse visszatér, a klub vezetésébe stratégiai részen képzelik ela jövőjét. Okos csávó nyleveket beszél tanul, és zokszó nélkül kettévág bárkit. Hatalmas lenne.

Giuntoli 5 vére évi 1,5 Milla parádé. Kb az a kérdés, hogy miként vásároljuk ki a szerződéséből, mert ADL tuti nem engedi.

Pumukli marad még eg yszezont, ennek magam részéről örülök.

Tudor lehet az edzőnk ha Maxi távozik, ennek is örülök.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 20:37

Hivatalos: 10 pont levonás.

Nincs értelme követni ezt a tetves bajnokságot meg úgy en bloc a klubfocit.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 15:12

Nico írta:



Végül 11et kér a figc "ügyész", legutóbb 9ből lett 15
Majd az esti meccs után eldöntik, hogy elég lesz-e ez a 11 pont. Ha nyernénk 72-11 =61 viszont a Milan 3 pontra és még játszunk velük.
Ha biztos ra akarnak menni 15 pontot kell levonni. Ha este döntetlen akkor 13 pont is elég, ha kikapunk 12. De most gondolozom ,az ügyész elszámolhatta magát ezzel a 11 ponttal. Faszolás lesz!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 13:23

Nico írta:



Végül 11et kér a figc "ügyész", legutóbb 9ből lett 15

Nevetségesen szánalmas az egész FIGC, a saját gittegyleteivel együtt. Milyen körülményváltozással indokolta vajon az ügyész azt, hogy pár hónapja 9 pont büntetést kért, most 11-et? Csak random bekiabál számokat, vagy olyan mintha a piacon lenne. Úgy mondjuk tényleg nehéz, hogy egyébként jogszabály sincs, ami szerint illegális lett volna, amit csináltunk. Nyilván a cél, hogy ne induljunk a BL-ben, de ezt az eljárást már elég nehéz lesz a jogszerűség látszatába burkolni. Remélem nem hagyjuk annyiban és továbbmegyünk a valódi igazságszolgáltatási szervekhez.
Vissza az elejére Go down
Matteo




Posts : 88
Join date : 2022. Aug. 15.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 12:42

Most Allegri tényleg azzal kontrázott a meccs után kiábrándultan nyilatkozó Szécsényire, hogy tuti azért mondott ilyeneket mert befosott az agya és eltévedt az olasz nyelv kátyús sztrádáján?

Mit kevert? Véletlen azt mondta hogy túl mélyen védekeztünk és nem érdemeltünk győzelmet ahelyett hogy "csaló gecik, Allegri szebbet szarik mint a Plaza España"?
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 12:04

tjunior írta:

- Akkor 9 pont?
- Álljunk meg 9 pont nem lesz jó, úgy esélyük van a BL helyre! Legyen 12!
- 12? De az kicsit furán veszi ki magát hogy 15ről 12re nem?
- Ez nem a te dolgod, te csak írjad megfele a határozatot.
- Nem kellene megvárni a bajnokság végét, akkor egyértelmű lenne mennyit kell levonni?
- Hogy képzeled? Itt határidők vannak! Ez egy komoly hivatal!


Végül 11et kér a figc "ügyész", legutóbb 9ből lett 15
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 11:39

Petike007 írta:
Egyre több helyen olvasom Giuntoli lehet mégsem jön. Helyette az U23 sport vezetője az opció

Halál helyzetből kiröhögnek a hírt de látva az elmúlt évek balfaszkodasat sajna ez a reális opció. 

Amíg nincs klasszis vezetőség marad a középmezőny.


Felesleges ezeket a híreket komolyan venni, egyik órában jön, másikban nem. Megy a találgatás meg a kattintás vadászat.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 11:22

Egyre több helyen olvasom Giuntoli lehet mégsem jön. Helyette az U23 sport vezetője az opció

Halál helyzetből kiröhögnek a hírt de látva az elmúlt évek balfaszkodasat sajna ez a reális opció. 

Amíg nincs klasszis vezetőség marad a középmezőny.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 09:13

zetterberg40 írta:
Ezúttal 12 pontos levonás várható. Ez egy kabaré.
- Akkor 9 pont?
- Álljunk meg 9 pont nem lesz jó, úgy esélyük van a BL helyre! Legyen 12!
- 12? De az kicsit furán veszi ki magát hogy 15ről 12re nem?
- Ez nem a te dolgod, te csak írjad megfele a határozatot.
- Nem kellene megvárni a bajnokság végét, akkor egyértelmű lenne mennyit kell levonni?
- Hogy képzeled? Itt határidők vannak! Ez egy komoly hivatal!

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 08:31

Ezúttal 12 pontos levonás várható. Ez egy kabaré.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-22, 00:12

Malloy írta:
Azt nem értem miért lenne akkora érvágás anyagilag elküldeni Allegrit. Ok! Értem, hogy nettó 9-et keres, de ez akkor is ennyi ha itt rontja a levegőt. Ha hozunk mondjuk egy Tudort az +2 millió, amit edzőre költünk. Ennél még DS is többet keres, Alex Sandro 3x ennyit tesz zsebre… 
Azt elfogadom, hogy Zidane bérére nem futja, de lassan ott tartunk, hogy BÁRKI jön jobban járunk.  Én De Zerbit sajnalom nagyon! Ha a Bl kiesés után idehoztuk volna… nézzétek meg mit művelt a brighton! És nem kellett neki 3 év, hogy elinduljon valami…
Így van, plusz miért kéne kifizetni teljesen? Pár millát biztos le lehetne alkudni, ha nem kéne 2 évig dolgozni vagy elmehetne máshova akár a jelenlegi feléért... Vagy ha nagyon nem akar elmenni leküldeni a nextgen-hez vagy még lejjebb, csak elgondolkodna.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-21, 22:50

Azt nem értem miért lenne akkora érvágás anyagilag elküldeni Allegrit. Ok! Értem, hogy nettó 9-et keres, de ez akkor is ennyi ha itt rontja a levegőt. Ha hozunk mondjuk egy Tudort az +2 millió, amit edzőre költünk. Ennél még DS is többet keres, Alex Sandro 3x ennyit tesz zsebre… 
Azt elfogadom, hogy Zidane bérére nem futja, de lassan ott tartunk, hogy BÁRKI jön jobban járunk.  Én De Zerbit sajnalom nagyon! Ha a Bl kiesés után idehoztuk volna… nézzétek meg mit művelt a brighton! És nem kellett neki 3 év, hogy elinduljon valami…
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-21, 21:47

bombahoppa írta:

Figyeljetek jól, mert kedden beadom a jelentkezésemet a Juventus vezetőedzői pozíciójára!
A saját kézzel főzött sörtől hátha jobban mennének a fiúk! Smile

bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-21, 21:46

CsT írta:
Allegri állítólag elvesztette az öltözőt, bár a hír a tuttosportról származik tehát olyan mintha itthon a 24.hu vagy a HVG írta volna meg. Smile
Figyeljetek jól, mert kedden beadom a jelentkezésemet a Juventus vezetőedzői pozíciójára!

_________________
a televizenyős düggönypakli

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime2023-05-21, 21:41

CsT írta:
Allegri állítólag elvesztette az öltözőt, bár a hír a tuttosportról származik tehát olyan mintha itthon a 24.hu vagy a HVG írta volna meg. Smile

Manapság az összes médium beleértve a megmondóembereket lesüllyedt a tuttosport szintre.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
12 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: