Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-09, 23:26

Krisz írta:


Én csak annyit olvastam, hogy szerinte "egy nagy spíler, aki még biztosan játszhat, viszont 2 éve nem lépett pályára sérülések és eltiltás miatt, át kell gondolni, egyeztetések folynak a sleppjével."
Gondolom a szerződésbontásról tárgyalnak, de ez azért nem lett ilyen tisztán kimondva.
Aha, amikor én olvastam az egész szöveg időzőjelbe volt téve mintha mindet Scanavino nyilatkozta volna! Smile Smile

https://x.com/FabrizioRomano/status/1844016641291747437
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-09, 22:37

CsT írta:
Scanavino szerint fel fogjuk bontani a divatnéger szerződését cheers

Én csak annyit olvastam, hogy szerinte "egy nagy spíler, aki még biztosan játszhat, viszont 2 éve nem lépett pályára sérülések és eltiltás miatt, át kell gondolni, egyeztetések folynak a sleppjével."
Gondolom a szerződésbontásról tárgyalnak, de ez azért nem lett ilyen tisztán kimondva.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-09, 21:10

Scanavino szerint fel fogjuk bontani a divatnéger szerződését cheers
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-09, 17:51

Krisz írta:


Én nagyon nem csípem, igazi tahó, de el tudom viselni ha arról van szó.
Isten ments...szlovák, indaista és "Vlahovici" fizuja van. Én továbbra is Bijolt szeretném! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-09, 17:30

Malloy írta:
Januárban elhoznám kölcsön plusz opcióval skriniart Párizsból. Ott nem vált be.

Én nagyon nem csípem, igazi tahó, de el tudom viselni ha arról van szó.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2481
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-09, 16:48

Januárban elhoznám kölcsön plusz opcióval skriniart Párizsból. Ott nem vált be.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-08, 16:30

_DREAM_ írta:

Orbitális hülyeség volt mindkettő, az első egy amatőr faszság, amikor mindenre tizit adnak már amikor hozzáér a kézhez a labda. A 85-ik percben meg nem lépek oda így a 16-oson belül, lehet hogy vicc, de simán adható volt sajnos, főleg manapság.
Nem csak ez volt vele a baj, főleg Lipcsében olyan labdaeladásai voltak mint aki azt se tudja milyen rendezvényen van, k. nagy mák volt hogy nem kaptunk gólt egyikből se. 

Ő nagyon nincs itt fejben, jó lenne ha összekapná magát ha már ennyit kiperkáltunk érte, mert amúgy a technikai képességei vitathatatlanok, látszik hogy nagyon jól bánik a labdával, szóval nagyon kellene a középpályára egy ilyen penge spíler. 

Hátha az asszony tudja valahogy motiválni. Very Happy
Az elsőt nem vitatom, hülye a szabály de ehhez kell alkalmazkodni. A második viszont... a Genoa ellen ugyanaez a szituáció volt Kenő részvételével, akkor kifele ítéltek.
Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Allegri jobbkeze
_DREAM_


Posts : 2801
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-08, 10:05

tjunior írta:

Amiből az egyik egy gyenge szabadrúgás miatti reflex mozdulat, ami ettől még hülyeség, a másik meg egy vicc.
Orbitális hülyeség volt mindkettő, az első egy amatőr faszság, amikor mindenre tizit adnak már amikor hozzáér a kézhez a labda. A 85-ik percben meg nem lépek oda így a 16-oson belül, lehet hogy vicc, de simán adható volt sajnos, főleg manapság.
Nem csak ez volt vele a baj, főleg Lipcsében olyan labdaeladásai voltak mint aki azt se tudja milyen rendezvényen van, k. nagy mák volt hogy nem kaptunk gólt egyikből se. 

Ő nagyon nincs itt fejben, jó lenne ha összekapná magát ha már ennyit kiperkáltunk érte, mert amúgy a technikai képességei vitathatatlanok, látszik hogy nagyon jól bánik a labdával, szóval nagyon kellene a középpályára egy ilyen penge spíler. 

Hátha az asszony tudja valahogy motiválni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-07, 22:00

Krisz írta:


 Az aklimitizálódás biztosan nem sikerült még, garantáltan van egy mentális (rágörcsöléses) probléma is, ezeket azért lehet menedzselni.
Alisha hátha tud segíteni Laughing

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-07, 16:09

tjunior írta:

Amiből az egyik egy gyenge szabadrúgás miatti reflex mozdulat, ami ettől még hülyeség, a másik meg egy vicc.

Ő a Villaban (egy BL indulást kiharcoló csapatban) stabilan, több szezonon keresztül hozott 50 millás statokat, pl Artúrnak mindenhol alibi statjai voltak. Az aklimitizálódás biztosan nem sikerült még, garantáltan van egy mentális (rágörcsöléses) probléma is, ezeket azért lehet menedzselni. Azt még hozzáteszem, hogy egy minden szempontból erősen formálódó, folyamatosan változó csapatról van szó. Én 1 szezont biztosan adnék neki (arról nem is beszélve, hogy mennyibe került, tehát nagyon más választásunk nincs is).

bombahoppa, Nico and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-07, 15:50

_DREAM_ írta:

Én lennék a legboldogabb ha összekapná magát DL Very Happy 

222 perc, 2 tizi! Very Happy
Amiből az egyik egy gyenge szabadrúgás miatti reflex mozdulat, ami ettől még hülyeség, a másik meg egy vicc.
Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Allegri jobbkeze
_DREAM_


Posts : 2801
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-07, 15:28

tjunior írta:

Nézd meg a 2009es Roma-Juvet ahol 2 gólt vágott. Összehozott egy 7 gól 16 gólpasszos szezont, csak a Kobra belőle tudott pénzt csinálni.
Lehet Douglas Luiz flop lesz de 222 játékperc után elásni valakit... elég lesz januárban ha nem javul.
Én lennék a legboldogabb ha összekapná magát DL Very Happy 

222 perc, 2 tizi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-07, 15:24

_DREAM_ írta:

Tényleg? Én már nem emlékszek erre Very Happy nekem csak az maradt meg Diegoból hogy nagy flop lett.

Persze még csak október van, de DL olyan szinten tűnik idegen testnek hogy nem tudom elképzelni hogy hogy fog tudni beilleszkedni. Összevissza passzol, helyezkedik, csinált 2 meccsen 2 tizit, olyan mintha teljesen nem itt lenne fejben.

És itt azért érdemes elgondolkodni hogy ez a pénz vajon nem lett volna-e jobb ha Karfiolra megy.
Nézd meg a 2009es Roma-Juvet ahol 2 gólt vágott. Összehozott egy 7 gól 16 gólpasszos szezont, csak a Kobra belőle tudott pénzt csinálni.
Lehet Douglas Luiz flop lesz de 222 játékperc után elásni valakit... elég lesz januárban ha nem javul.

bombahoppa, Matteo and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Allegri jobbkeze
_DREAM_


Posts : 2801
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-07, 13:35

CsT írta:


A másik kettő viszont a klub két legnagyobb melléfogása volt és nagyon úgy tűnik megvan a harmadik.
Tényleg? Én már nem emlékszek erre Very Happy nekem csak az maradt meg Diegoból hogy nagy flop lett.

Persze még csak október van, de DL olyan szinten tűnik idegen testnek hogy nem tudom elképzelni hogy hogy fog tudni beilleszkedni. Összevissza passzol, helyezkedik, csinált 2 meccsen 2 tizit, olyan mintha teljesen nem itt lenne fejben.

És itt azért érdemes elgondolkodni hogy ez a pénz vajon nem lett volna-e jobb ha Karfiolra megy.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-07, 11:02

_DREAM_ írta:
Diego
Felipe Melo
Arthur
Douglas Luiz
Diegonak azért bőven voltak jó meccsei az elején, csak akkor ugye ő volt a "sztárigazolás" és mivel nem ment a csapatnak ő lett a bűnbak.

A másik kettő viszont a klub két legnagyobb melléfogása volt és nagyon úgy tűnik megvan a harmadik.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Allegri jobbkeze
_DREAM_


Posts : 2801
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-06, 23:54

Diego
Felipe Melo
Arthur
Douglas Luiz
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-05, 09:44

Bremer sérülése után, most még ez is. Megnéztem, 2022.04.16-án még a MUban kezdett utoljára mérkőzésen pogba. Mire lejár az eltiltása kb 3 éve. Ha van benne egy minimális jóérzés akkor szép békés felbontjuk a szerződését, ha nincs akkor meg pereskedés lesz belőle. Előbbihez nem fűzök túl sok reményt. Akár így akár úgy, nem szeretném a csapat közelében látni.

_DREAM_, Malloy and Joe111 like this post

Vissza az elejére Go down
Online
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 723
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-04, 19:36

Engedjük el, hátha valami hülye arab klub még fizetne is érte 😅
Komolyra fordítva a szót, azt hittem hogy vele szerződést bontottunk, de amúgy semmilyen formában nem engedném vissza.

_DREAM_, Malloy, Joe111 and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-10-04, 19:04

Pogback 3?
Romano szerint:
Paul Pogba will be back to action in 2025, confirmed! His 4 year drug ban has been reduced to just 18 months, as @MailSport reported. Pogba can start training with Juventus in January and then he will be allowed to play official matches by March.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 723
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-26, 19:28

Pinsoval is 2026ig 😃

bombahoppa, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-26, 18:40

Bambulával hosszabbítottunk 2028-ig.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 22:56

Krisz írta:


Szerintem ő nem plusvalenzas mesterkedés. Artúrral szemben neki komoly kp statjai voltak egy BL kvalifikált Villaban. Róla aklimatizálódás + kondi lemaradást írtak, ami érthető lenne, mert később csatlakozott a felkészülésbe, mint pl Loca, a PL után meg nagyon más lehet ez a közeg még akkor is ha már nem allegriball van.
Ezt adom, de azért, hogy 2 olyan játékossal csökkentettük az árát akit egyből tovább is passzoltak (nekünk viszont szép plusvalenzát hoztak) + leigazoltuk a csaját is. Mondjuk akkor úgy szebben, hogy több szempontot is figyelembe vettek a leigazolásánál. Wink
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 20:44

CsT írta:

Igazából ő ugyanúgy a könyvek (meg a csaja) miatt lett elsődlegesen leigazolva mint Artúr, reméljük ő többre viszi.

Szerintem ő nem plusvalenzas mesterkedés. Artúrral szemben neki komoly kp statjai voltak egy BL kvalifikált Villaban. Róla aklimatizálódás + kondi lemaradást írtak, ami érthető lenne, mert később csatlakozott a felkészülésbe, mint pl Loca, a PL után meg nagyon más lehet ez a közeg még akkor is ha már nem allegriball van.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 15:02

Nico írta:

Ez nem Douglas Luiz profilja eddig? Azért remelem benne több van, mert idáig kb erre használtuk…
McKennie helyett akár lehetne 6. kp, de így teljesen felesleges, nem értem miért nem szórtuk ki akár a fele fizut fizetve…
Eddig úgy tűnik Thuram, Loca és Koop előtte van a rangsorban, jelenleg szerintem a negyedik kp posztért harcol Fagyival, ezért írtam többször is, hogy nekem csubakka ennyi pénzért.

Igazából ő ugyanúgy a könyvek (meg a csaja) miatt lett elsődlegesen leigazolva mint Artúr, reméljük ő többre viszi.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 14:46

CsT írta:

Hát én nem nagyon tudom elképzelni, mivel Motta láthatóan a fizikális kp-t részesíti előnyben, szerintem max 10 perceket kaphat majd olyan meccseken ahol vezetünk kettővel és lehet labdát tartani. Smile
Ez nem Douglas Luiz profilja eddig? Azért remelem benne több van, mert idáig kb erre használtuk…
McKennie helyett akár lehetne 6. kp, de így teljesen felesleges, nem értem miért nem szórtuk ki akár a fele fizut fizetve…
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 14:41

DartagnanX írta:

Artúr egyébként bekerült a BL-keretbe is, és állítólag nagyon akarja, hogy számítsanak rá.
Amúgy nem tartom teljesen elképzelhetetlennek, hogy egy Motta-féle játékrendszerben nem teljesen szar.
Hát én nem nagyon tudom elképzelni, mivel Motta láthatóan a fizikális kp-t részesíti előnyben, szerintem max 10 perceket kaphat majd olyan meccseken ahol vezetünk kettővel és lehet labdát tartani. Smile

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 14:35

Nico írta:

Igen, hogy kisebb legyen az éves amortizációja
Tudom
Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1782
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 13:39

tjunior írta:

Nem kötöttünk vele 6 éves szerződést hanem tavaly hosszabbított.
Igen, hogy kisebb legyen az éves amortizációja
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3533
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 13:37

Krisz írta:


Meg pont vele kötöttünk 6 éves szerződést?
Nem kötöttünk vele 6 éves szerződést hanem tavaly hosszabbított.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2024-09-09, 13:30

_DREAM_ írta:

Már csak Artúr maradt a nyakunkon... ő egy hihetetlenül jó igazolás volt. Very Happy

Meg pont vele kötöttünk 6 éves szerződést?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
1 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: