Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-15, 05:38

tjunior írta:

Nem hiszem, hogy ennyire kesztűs kézzel kellene bánni vele. Elő a lotito stílussal. Fel a lelátóra öcskös, az edzést meg old meg magadnak mert a csapattal nem fogsz.
Szerintem a C-ben libalegelőkön szaladgálni hétről-hétre rosszabb 😅

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 23:26

Malloy írta:
Remelem mekkenivel példát statuálunk idén. Elkuldeném a next genhez, és kikötném, hogy nem lehet lecserélni egyik meccsen sem.
Nem hiszem, hogy ennyire kesztűs kézzel kellene bánni vele. Elő a lotito stílussal. Fel a lelátóra öcskös, az edzést meg old meg magadnak mert a csapattal nem fogsz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 21:16

Malloy írta:
Remelem mekkenivel példát statuálunk idén. Elkuldeném a next genhez, és kikötném, hogy nem lehet lecserélni egyik meccsen sem.
Kicsit sokat képzel magáról, 4-5 millás fizut és BL csapatot akar. Smile Ja és Rabbiért sem nagyon állnak sorba, anyukának szorgoskodni kell. Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 20:21

Dibcsi nagyobb kihívásokat pénzt keresve Arábiába készül, ami Chiesa esetét is megoldhatja és vele pótolhatják...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 20:01

Remelem mekkenivel példát statuálunk idén. Elkuldeném a next genhez, és kikötném, hogy nem lehet lecserélni egyik meccsen sem.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 13:09

Csecs szerződése felbontva, 4 Milla bánatpénz 
Korrekt
 Edit: hivatalos

Krisz, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 10:51

Sekulov kölcsön + 2 millás kötrlező opcióval a Sampban hivatalos.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 10:14

Nico írta:

az utóbbi napok fejleményei kicsit negatív hangulatot hozott, de már a mostani játékosokkal (K.Thuram, Douglas Luiz, Cabal, Adzic, DiGre) ez egy nagyon erős mercato, ha ehhez hozzájön Koop, F.Conceicao, N. Gonzalez,( +Kalulu) akkor meg nem is tudom mikor volt ennyire erős mercato (talán 2001-ben a Nedved-Buffon-Thuram féle vonulat)
Nyilván a mercatot a végén kell majd értékelni, de eddig nekem max közepes. Kapus oké, DiGre valszeg hozza Csecsni szintjét jóval kevesebb pénzért, ez fasza. Kp ugrade is jó Kenő és Rabbi helyett Alisha pasija meg Thuram fia, de az igazi áttörés itt is akkor lenne ha jönne Koop. A védelem szerintem gyalázatos, 3 védős rendszerhez tavaly még elfogadható volt, de idén a négyvédőshöz nagyon kellett volna egy megbízható CB és egy 1 fasza szélsővédő, na most ez egy személyben lesz Kalulu. Kostic helyett lesz Cabal, aki az első meccsén kb olyan volt Dzsaló (akinek Motta 1 meccs után meg is köszönte). Nyilván nem 1 meccsből kell ítélni, de a belépője nem volt valami nívós. A széleinket totál szétcsesztük, az, hogy Chiesa helyett jelenleg Weah a kezdő biztosan visszalépés és ugye darabra is nagyon kevesen vagyunk ott. Elől megvagyunk, bár én jobban szerettem volna Milka helyett egy más típusú (gyorsabb, kombinatívabb) csatárt, akivel mondjuk lehetne kontrázni.

A legnagyobb baj, hogy pár nap múlva indul a szezon és még legalább 4 játékosra szükség van, és a transzferhajrában már mindenkit nehezebb és drágább mozdítani ha nem sikerül akkor jöhetnek a leppatanók...

Az meg, hogy kilóra eladjuk a fiatalokat (főleg akikkel számolt is volna Motta) és kibasszuk a keretből azokat akikkel nem számolunk egyszerűen faszság.

Ha sikerülne behúzni Koop-ot, Nicot és Concenciao/Galenot akkor lenne remény de ha csak lepattanók lesznek akkor a BL hely is necces lehet.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 07:29

Krisz írta:


Nekem Huijsen nagy szívfájdalmam, az hogy Kulala jön a helyére szerintem botrány. A középhátvéd storynk Calafiorival arra hajaz, mint amikor Agüerotól indultunk és Vucinic lett a vége (vagy a trequartista, aki végül Hernanes lett) - semmiképp sem egy sikersztori. Amúgy rendberaktuk a kpt ezt aláírom, de ennyi (persze ez nem kis dolog, sőt!), viszont a rengeteg projekten kívüli, edzőmeccsen se játszatott spílerrel ez jobban hasonlít a wearesorichre. Egyszerre van az hogy nincs elég játékosunk a keretben és az, hogy túl sok az új arc hogy működjön a dolog. Egyébként az előbb azt olvastam, hogy NicoG-t blokkolta Comisso, nem adja el senkinek - persze ez holnap délutánra változhat is, a lényeg, hogy őt nem venném biztosra (Kúpot inkább). Cabal nagyon könnyen lehet Estigarribia (egyelőre pont úgy fest). Én Conceicaonak egyáltalán nem örülnék, nem ájultam el tőle különösebben az EB-n, a Portoban sokszor az is klasszis statokat hoz aki full átlagos, portugál, az apja és a hype, stb.

Gyors kérdés Giuntoli csak azt vesz meg akinek az apja is focizott? 

Egy kicsit olyan indul a bakterház érzésem van. Ismertem az apádat…

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-14, 00:53

Nico írta:

az utóbbi napok fejleményei kicsit negatív hangulatot hozott, de már a mostani játékosokkal (K.Thuram, Douglas Luiz, Cabal, Adzic, DiGre) ez egy nagyon erős mercato, ha ehhez hozzájön Koop, F.Conceicao, N. Gonzalez,( +Kalulu) akkor meg nem is tudom mikor volt ennyire erős mercato (talán 2001-ben a Nedved-Buffon-Thuram féle vonulat)

Nekem Huijsen nagy szívfájdalmam, az hogy Kulala jön a helyére szerintem botrány. A középhátvéd storynk Calafiorival arra hajaz, mint amikor Agüerotól indultunk és Vucinic lett a vége (vagy a trequartista, aki végül Hernanes lett) - semmiképp sem egy sikersztori. Amúgy rendberaktuk a kpt ezt aláírom, de ennyi (persze ez nem kis dolog, sőt!), viszont a rengeteg projekten kívüli, edzőmeccsen se játszatott spílerrel ez jobban hasonlít a wearesorichre. Egyszerre van az hogy nincs elég játékosunk a keretben és az, hogy túl sok az új arc hogy működjön a dolog. Egyébként az előbb azt olvastam, hogy NicoG-t blokkolta Comisso, nem adja el senkinek - persze ez holnap délutánra változhat is, a lényeg, hogy őt nem venném biztosra (Kúpot inkább). Cabal nagyon könnyen lehet Estigarribia (egyelőre pont úgy fest). Én Conceicaonak egyáltalán nem örülnék, nem ájultam el tőle különösebben az EB-n, a Portoban sokszor az is klasszis statokat hoz aki full átlagos, portugál, az apja és a hype, stb.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 23:17

Krisz írta:


Mindenkinek kell egy Desijjó. Ez megint egy csalódást keltő mercato...
az utóbbi napok fejleményei kicsit negatív hangulatot hozott, de már a mostani játékosokkal (K.Thuram, Douglas Luiz, Cabal, Adzic, DiGre) ez egy nagyon erős mercato, ha ehhez hozzájön Koop, F.Conceicao, N. Gonzalez,( +Kalulu) akkor meg nem is tudom mikor volt ennyire erős mercato (talán 2001-ben a Nedved-Buffon-Thuram féle vonulat)

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 23:10

CsT írta:
Albanese szerint Motta kérésére jön Anulu, még a héten meglehet az orvosi. :O
Calafiori-ról anno a Roma azért mondott le, mert sérülékeny volt, aztán Motta felépítette, hátha most is bejön
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 22:06

CsT írta:
Albanese szerint Motta kérésére jön Anulu, még a héten meglehet az orvosi. :O

Mindenkinek kell egy Desijjó. Ez megint egy csalódást keltő mercato...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 18:54

Albanese szerint Motta kérésére jön Anulu, még a héten meglehet az orvosi. :O
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 17:40

Cseccsel elvileg ledumáltuk a szerződésbontást és valszeg vissza is vonul.

CsT, Petike007, bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 17:39

Nico írta:

Mondjuk amennyit fizettek volna, jobb is 41 Milla 3 évre, kevesebb mint amit eddig egy évre…

Én azt nem értem, hogy miért köptünk a Saudi szponzorra? PR szempontból ez aligha számít...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 17:15

CsT írta:

Nem vagyunk messze tőle szerintem. Very Happy Ja és úgy tűnik a mezszponzor se érkezik, mivel állami cég és néhány politikus (főként Meloni) megtorpedózta.

Egyelőre a két kocka elnök marketing/pr ügyben sem tud felmutatni semmit Alishán kívül.
Mondjuk amennyit fizettek volna, jobb is 41 Milla 3 évre, kevesebb mint amit eddig egy évre…
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 12:27

zetterberg40 írta:


Már csak egy bajnoki rajt előtti Motta lemondás hiányzik  Laughing
Nem vagyunk messze tőle szerintem. Very Happy Ja és úgy tűnik a mezszponzor se érkezik, mivel állami cég és néhány politikus (főként Meloni) megtorpedózta.

Egyelőre a két kocka elnök marketing/pr ügyben sem tud felmutatni semmit Alishán kívül.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 11:24

CsT írta:

Ellenben a Milan behúzta néger Emerson Royalt 15M-ért, szóval szabad az út Anulunak aki mi majd megvehetünk közel 20M-ért.

Komolyan olyan mintha Dzsúdló Paratici és Secco közös gyereke lenne. Sajnos nem számolt azzal, hogy már nem a Napolinál van és az olasz csapatokkal nem fog korrekten megegyezni mert a Juvénak mindenki keresztbe akar tenni.

Eladta a fiatalokat, de nem tudja eladni a keretből kitetteket és a biztató mercato kezdet óta minden komolyabb név bedőlni látszik és lassan jönnek az új Grygerák meg Boumsongok...

Mellesleg hétvégén bajnoki és jelen állás szerint 4 db cserénk lesz (akiből kettő kapus) a Next gen-eseken kívül.

Már csak egy bajnoki rajt előtti Motta lemondás hiányzik  Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 10:09

zetterberg40 írta:
Állítólag a Nico Gonzalez üzlet is bedőlni látszik, vagy legalábbis szüneteltetve van, amíg nem talál a helyére valakit a Fior (Gudmundssont nem engedi el a Genoa). 

Már az sem lepne meg, ha Koopmeiners-t inkább egy évre a tarcsiba száműzné az Atalanta, ahelyett hogy elengedje.
Ellenben a Milan behúzta néger Emerson Royalt 15M-ért, szóval szabad az út Anulunak aki mi majd megvehetünk közel 20M-ért.

Komolyan olyan mintha Dzsúdló Paratici és Secco közös gyereke lenne. Sajnos nem számolt azzal, hogy már nem a Napolinál van és az olasz csapatokkal nem fog korrekten megegyezni mert a Juvénak mindenki keresztbe akar tenni.

Eladta a fiatalokat, de nem tudja eladni a keretből kitetteket és a biztató mercato kezdet óta minden komolyabb név bedőlni látszik és lassan jönnek az új Grygerák meg Boumsongok...

Mellesleg hétvégén bajnoki és jelen állás szerint 4 db cserénk lesz (akiből kettő kapus) a Next gen-eseken kívül.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 09:23

Állítólag a Nico Gonzalez üzlet is bedőlni látszik, vagy legalábbis szüneteltetve van, amíg nem talál a helyére valakit a Fior (Gudmundssont nem engedi el a Genoa). 

Már az sem lepne meg, ha Koopmeiners-t inkább egy évre a tarcsiba száműzné az Atalanta, ahelyett hogy elengedje.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 08:40

Kalulu az a szint ahol Giontolinak meg kellene állnia és hátralépni egyet. Mi a faszt is csinálok jelenleg? Honnan indultam? Eladtam Huijsent, lemaradtam Calafioritól, lejjebb adtam de Todibot se sikerült megszerezni, megint lejjebb adom most már Kalulu. Mintha a mindenképp kell egy középsővédő egy mantra lenne és már nem is nézné, hogy amúgy van-e értelme egy bizonyos szint alatt idehozni bárkit is.
Persze mindig fenáll a kérdés, hogy mi igaz és mi kamu ezekből a sztorikból.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 08:19

Én most már sokkal inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz a "projekten kívüli" játékosokkal, ha nem sikerül megszabadulni tőlük.

Kalulu szerintem egy vicc. Ennyire nem lehet projekten kívül Rugani, hogy ilyen ügyleteket erőltessen Giuntoli.
Ha meg csereszerepnél többet szánunk neki és hosszútávon remélünk tőle valamit, akkor meg azért vicc az egész.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-13, 07:19

CsT írta:
Én egyedül azt tudom Anulu mellé tenni, hogy tud RB-ben is játszani, bár emlékeim szerint ott retek szar volt a milanban, aztán amikor egyszer mindenki lesérült akkor betették középre ahol Tomorival egész jó volt egy félévig.

Tavaly szinte végig sérült volt (ráadásul 3 különböző sérüléssel...), szóval kurvára remélem, hogy az opció nem lesz kötelező.

De számomra is csubakka érte kibaszni Ruganit.

Husit elküldeni volt Csubakka. Hozni helyette drágábban egy Anulut a srác tökéletes profil volt. Val labas es jobbal sem kutya előre is potens magabiztos fiatal. 

Korszakos védő lesz majd a City vagy valaki elviszi két szezon utan aztán méh fogjuk a félsz két hogy mit kellett volna.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-12, 22:58

Én egyedül azt tudom Anulu mellé tenni, hogy tud RB-ben is játszani, bár emlékeim szerint ott retek szar volt a milanban, aztán amikor egyszer mindenki lesérült akkor betették középre ahol Tomorival egész jó volt egy félévig.

Tavaly szinte végig sérült volt (ráadásul 3 különböző sérüléssel...), szóval kurvára remélem, hogy az opció nem lesz kötelező.

De számomra is csubakka érte kibaszni Ruganit.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-12, 21:57

Nico írta:

Kalulu, Calafiori mi a különbség? Laughing
Djaló közben állítólag kérte az eladását, szóval szerintem továbbra is a helyére jön, egyébként Kalulu nem rossz játékos plusz tud szélen is játszani, ha nem sérült, de ez egy nagy ha...
azért remélem ha a főbb problémákat (Koop, NicoG, Chiesa, Kenő, Csecs, stb) megoldjuk akkor a végén hozunk valakit a védelembe

Kalulu nem rossz? Nekem mindig Boumsong ugrik be amikor meghallom a nevét. Calafiori, Todibo ok, de nem értem miért akarunk Kaluluért pénzt fizetni, mikor itt van Rugani (aki gondolom fizuban is olcsóbb lenne).

Kúpról elmondta Gasp, hogy csak minket akar, nem edz nem játszik (a szuperkupára se megy), innen azért ciki lenne elbaszni és aligha fogjuk. A többi már más szitu...
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-12, 20:31

CsT írta:

Szép nagyot léptünk lefelé Calafioritól. Sad Mondjuk azt nem értem minek veszünk 4. számú belső védőt (erre Rugani tökéletesen megfelelne és inkább egy kezdő RB-be lehetne invesztálni azt a pénzt). Persze Anulu is tud jobb védőt játszani de tavaly egész évben sérült volt.
Kalulu, Calafiori mi a különbség? Laughing
Djaló közben állítólag kérte az eladását, szóval szerintem továbbra is a helyére jön, egyébként Kalulu nem rossz játékos plusz tud szélen is játszani, ha nem sérült, de ez egy nagy ha...
azért remélem ha a főbb problémákat (Koop, NicoG, Chiesa, Kenő, Csecs, stb) megoldjuk akkor a végén hozunk valakit a védelembe
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-12, 14:27

zetterberg40 írta:
Kalulu a legújabb név a védelembe.
vajon ő Todibo helyére jön vagy Djaló pótlására (a J Medicalban Laughing )? elég olcsó: 3 millás kölcsön plusz opció
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-12, 14:24

_DREAM_ írta:

Oké, csak hogy ha nem lehet egy év alatt helyrehozni, akkor ésszerűen kellett volna felépíteni, de most a kapkodás megy és a teljesen logikátlan lépések. Meg lehet nem kellett volna Todiboval se sz.rakodni hanem lecsapni a brét az asztalra. én már abban se hiszek hogy Kupi jönni fog.

A Koop sztori szerintem is nagyon necces, de még ha be is esik valahogy, Mottanak nagyon nehéz dolga lesz ebből kialakítani egy eredményes csapatot.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-12, 14:19

Petike007 írta:


Totális szétesés pedig ahogy indult az nagyon jónak nézett ki. Egy év alatt ennyi év elbaszását nem lehet helyrehozni. Motta kompatibilis legyen a keret meg versenyképes meg fiatal meg alacsony rezsivel menjen, meg mindenkit aki ebbe nem fér bele az menjen a picsába.
Oké, csak hogy ha nem lehet egy év alatt helyrehozni, akkor ésszerűen kellett volna felépíteni, de most a kapkodás megy és a teljesen logikátlan lépések. Meg lehet nem kellett volna Todiboval se sz.rakodni hanem lecsapni a brét az asztalra. én már abban se hiszek hogy Kupi jönni fog.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime2024-08-12, 13:53

zetterberg40 írta:


Giuntoli aktiválta a pánik üzemmódot.

Teljesen szétcsúszott ez a nyári mercato. Túlvállalta magát, ez egyre világosabb, ami mostanra kezd átcsapni kapkodásba.

Totális szétesés pedig ahogy indult az nagyon jónak nézett ki. Egy év alatt ennyi év elbaszását nem lehet helyrehozni. Motta kompatibilis legyen a keret meg versenyképes meg fiatal meg alacsony rezsivel menjen, meg mindenkit aki ebbe nem fér bele az menjen a picsába.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
10 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: