Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-05, 18:48

Mcgregor a vegleges számok
4.5 most
13.5 + 2 a véglegesítés
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-05, 18:47

DiGre bezsákolva Marotta Giuntoli egy kölcsön + opciót összehozott totál 18 milláért. Patent. Eddig azért nem úgy tűnik, hogy Giuntolinak hozzácsapják a juve felárat.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-05, 12:34

_DREAM_ írta:

Várjuk a hálós képeket.
Csak Vlaho nehogy felnyelezze! Smile

bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2767
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-05, 12:10

CsT írta:
Alisha is befutott az orvosira, gondolom mára ott senki sem vett ki szabit! Smile
Várjuk a hálós képeket.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-05, 12:04

Alisha is befutott az orvosira, gondolom mára ott senki sem vett ki szabit! Smile

Petike007, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-05, 10:06

tjunior írta:
Ne menjünk el szó nélkül amelett ,hogy Szeczesny mennyire korrektül viselkedik. Pedig neki és a családjának is könnyebb és anyagilag előnyösebb lenne, ha kötné az ebet a karóhoz.
Chiesa mehet amerre lát ha azt gondolja ( vagy még inkább a managere) hogy erre a teljesítményre még fizetésemelés is jár neki. Ezt már mondtam, de mintha nem tűnt volna fel enei, hogy lett egy Yildit a csapatban meg esetleg Soule. Viszont Szancsópanza sem annak a stabil megbízható entitásnak tűnik ami kéne, aztán lehet Olaszországban megtáltosodna.

Csecs nagyon korrekt, de azért anyagilag nem féltem ha Saudiba kerül.
Egyébként Di Gregorio ma reggel megjelent az orvosira �

Én Chiesanál most sem tudom mi a helyzet, szerintem nem látunk tisztán, sok a pletyka és nagyrészt egybehangzóak, de ez lehet sima alkudozás is amit a firkászok torzítanak el.

Szancsó profilja sehogy se passzol, nem is értem miért emlegetik állandóan. Szerintem nem fog idejönni, lesz Ildi, Soulé, Weah és ha nem tudunk leakasztani egy ideális jelöltet akkor maradni fog Kostic.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-05, 08:08

Ne menjünk el szó nélkül amelett ,hogy Szeczesny mennyire korrektül viselkedik. Pedig neki és a családjának is könnyebb és anyagilag előnyösebb lenne, ha kötné az ebet a karóhoz.
Chiesa mehet amerre lát ha azt gondolja ( vagy még inkább a managere) hogy erre a teljesítményre még fizetésemelés is jár neki. Ezt már mondtam, de mintha nem tűnt volna fel enei, hogy lett egy Yildit a csapatban meg esetleg Soule. Viszont Szancsópanza sem annak a stabil megbízható entitásnak tűnik ami kéne, aztán lehet Olaszországban megtáltosodna.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 450
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-04, 15:39

CsT írta:

Dybcsi helyzete annyival volt könnyebb, hogy ő szabadon igazolható volt és úgy azért egyszerűbb nagyobb fizut kérni, Gézáért viszont le kell tenni 15-20 millát (remélem).

Dybala 4 milliót kap a Románál, míg nálunk 12-ről volt szó, amíg tárgyaltak a szerződéshosszabbításról. vélhetően a viszonylag alacsony fizetése miatt van olyan alacsony kivásárlási ár a szerződésében. szerintem Chiesa is ugyanilyen helyzetbe manőverezte magát: nem tudom, hol adják meg neki a kiemelt fizetést erre a teljesítményre

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Bane.Davids.89

Bane.Davids.89


Posts : 68
Join date : 2022. Dec. 10.
Age : 35

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-04, 14:09

zetterberg40 írta:


Én kedvelem a hollandot, és szerintem szerződtetjük is (Zaniolo már Atalanta játékosnak tekinthető), viszont az valid félelem, hogy nehogy az Atalanta rendszerében legyen csak jó ő is. Bakker, ott még Scamacca is jónak tűnik...

Innen nézve szerintem Calafiori > Koop. 
Sajnálom, szerintem nagy hiba nem megmozgatni minden követ az olaszért. Bánni fogjuk, mint anno Verrattit.
Arsenal játékos lesz, onnan meg majd jön Kiwior diszkont áron, mint korábbi Motta játékos.

Pedulla szerint Chiesa piacon van. 20 millió + bónuszok a klub kérése a Romatól.
Szerintem az van, hogy abszolút prioritást élvez a középpálya rendbetétele, hiszen ezért kiált már a keretünk évek óta. Ezt nagyon jól tükrözi a Luiz és a Thuram transzfer. Tegyük rendbe mindenekelőtt a középpályát és innen induljon ki és tovább minden. Biztos vagyok benne, hogy így gondolkodnak és ebben sajnos benne van az is, hogy lemaradunk más posztokon potenciális jelöltekről.
Az is nagyon helyes szerintem, hogy végre az edző elképzeléseihez próbálja a sportigazgató végre hajtani az igazolásokat és profilokat keresünk a piacon nem csak fejetlenül igazolunk. Motta rendszerében pedig elengedhetetlen egy Koopmeiners féle profilú játékos, és szerintem úgy gondolkodnak, hogy róla lemaradni nagyobb lukat okozna a keretben, mint amilyet a Calafioriról való lemaradás okozna.
Koopmeiners szerű játékosunk a kanyarban sincs, viszont Calafiorit több alternatívával is lehet talán pótolni, akár diszkont Kiwiorral, Hermosoval, vagy csapaton belül Huijsennel, vagy akár Djaloval még ha nyilvánvaló messze nem ütik meg Calafiori szintjét. 

Egyébként nekem az is tetszik,  hogy Giuntoli csendben van, viszont a nevek pörögnek kegyetlenül.

Abban persze igazatok lehet, hogy Koop akár fél is sülhet, de egyrészt ő Hollandiából is elég jó mutatókkal jött és nem csak Gasperini építette fel, másrészt szerintem Giuntolinak muszáj kockázatot vállalnia, hiszen más elérhető hasonló profil valószínűleg nincs a piacon, ami a mi pénztárcánkhoz igazítható lenne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-04, 13:26

zetterberg40 írta:


Chiesa szerintem a Dybala szituban találta magát teljes mértékben.
Igazán nagy csapatnak nem kell, ennek megfelelően a fizuja sem lesz magasabb máshol. Sőt.
Dybala is végül valami 6-7 milliós fizut kap Romaban, ha jól emlékszem.
Dybcsi helyzete annyival volt könnyebb, hogy ő szabadon igazolható volt és úgy azért egyszerűbb nagyobb fizut kérni, Gézáért viszont le kell tenni 15-20 millát (remélem).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-04, 12:28

CsT írta:

Jobb oldalra meg bedobták Yan Couto nevét, aki elég jó szezont ment tavaly a Gironával és a Citynél elég telített jelenleg az RB poszt (Walker,Cancelo,Rico Lewis), egy okos kölcsön + semmi kötelező opciót tudnék támogatni.

Koop-tól picit én is fosok mert az Atalanta játékosok tényleg mind elbuknak máshol (Spina, Gosens, Gagliardini...stb) mert gondolom ő lenne a támadó kp Motta rendszerében (ami Bolognában Ferguson volt).

Arra kíváncsi vagyok Chiesa milyen fizuért írna alá rómába! Smile

És állítólag Ruganira se tart igényt Motta. Gondolom akkor Djangót nem adnánk kölcsön.

Chiesa szerintem a Dybala szituban találta magát teljes mértékben.
Igazán nagy csapatnak nem kell, ennek megfelelően a fizuja sem lesz magasabb máshol. Sőt.
Dybala is végül valami 6-7 milliós fizut kap Romaban, ha jól emlékszem.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10935
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-04, 11:49

zetterberg40 írta:


Én kedvelem a hollandot, és szerintem szerződtetjük is (Zaniolo már Atalanta játékosnak tekinthető), viszont az valid félelem, hogy nehogy az Atalanta rendszerében legyen csak jó ő is. Bakker, ott még Scamacca is jónak tűnik...

Innen nézve szerintem Calafiori > Koop. 
Sajnálom, szerintem nagy hiba nem megmozgatni minden követ az olaszért. Bánni fogjuk, mint anno Verrattit.
Arsenal játékos lesz, onnan meg majd jön Kiwior diszkont áron, mint korábbi Motta játékos.

Pedulla szerint Chiesa piacon van. 20 millió + bónuszok kérése a Romatól.
Jobb oldalra meg bedobták Yan Couto nevét, aki elég jó szezont ment tavaly a Gironával és a Citynél elég telített jelenleg az RB poszt (Walker,Cancelo,Rico Lewis), egy okos kölcsön + semmi kötelező opciót tudnék támogatni.

Koop-tól picit én is fosok mert az Atalanta játékosok tényleg mind elbuknak máshol (Spina, Gosens, Gagliardini...stb) mert gondolom ő lenne a támadó kp Motta rendszerében (ami Bolognában Ferguson volt).

Arra kíváncsi vagyok Chiesa milyen fizuért írna alá rómába! Smile

És állítólag Ruganira se tart igényt Motta. Gondolom akkor Djangót nem adnánk kölcsön.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-04, 11:32

Bane.Davids.89 írta:
Remélem a Koopmeiners sztori is hamarosan révbe ér, ha már leigazolta az Atalanta Zaniolot. Giuntoli nagyon nagyot megy és személyszerint egyetértek vele és Mottával, hogy inkább a hollandba invesztáljunk 50m-t, mint Calafioriba. Hosszú évek óta hiánycikk a Juve keretében Koopmeiners profilja és nagyon jó hír, hogy végre all in-t megyünk egy ilyen játékosért.
Calafiorit én is nagyon sajnálom, mert nálunk potenciálisan legendává válhatna a kvalitásai alapján, de Giuntoli nagyon jól látja melyik ujját kell, hogy harapja.

Én kedvelem a hollandot, és szerintem szerződtetjük is (Zaniolo már Atalanta játékosnak tekinthető), viszont az valid félelem, hogy nehogy az Atalanta rendszerében legyen csak jó ő is. Bakker, ott még Scamacca is jónak tűnik...

Innen nézve szerintem Calafiori > Koop. 
Sajnálom, szerintem nagy hiba nem megmozgatni minden követ az olaszért. Bánni fogjuk, mint anno Verrattit.
Arsenal játékos lesz, onnan meg majd jön Kiwior diszkont áron, mint korábbi Motta játékos.

Pedulla szerint Chiesa piacon van. 20 millió + bónuszok a klub kérése a Romatól.


A hozzászólást zetterberg40 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-07-04, 12:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Bane.Davids.89

Bane.Davids.89


Posts : 68
Join date : 2022. Dec. 10.
Age : 35

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-04, 06:19

Remélem a Koopmeiners sztori is hamarosan révbe ér, ha már leigazolta az Atalanta Zaniolot. Giuntoli nagyon nagyot megy és személyszerint egyetértek vele és Mottával, hogy inkább a hollandba invesztáljunk 50m-t, mint Calafioriba. Hosszú évek óta hiánycikk a Juve keretében Koopmeiners profilja és nagyon jó hír, hogy végre all in-t megyünk egy ilyen játékosért.
Calafiorit én is nagyon sajnálom, mert nálunk potenciálisan legendává válhatna a kvalitásai alapján, de Giuntoli nagyon jól látja melyik ujját kell, hogy harapja.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 18:02

Nico írta:

mert szerintem belekavar a kölcsönadása, máshol 18-20 milliót olvasni, és ha azt nézzük, hogy anno mekkora sztárként érkezett a ManUtd-hez és ők milyen béreket adnak, akkor nem reális a 6,5 millió (ennél nálunk tavaly 4-5 játékos keres többet)
A capologyn évente meg lehet nézni a fizetésket, az előző és az előtti szezonban is brutto 13 millát ír Sancho fizetésének. Persze a capology is tévedhet.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 17:36

tjunior írta:

a capology nem ezt mondja
mert szerintem belekavar a kölcsönadása, máshol 18-20 milliót olvasni, és ha azt nézzük, hogy anno mekkora sztárként érkezett a ManUtd-hez és ők milyen béreket adnak, akkor nem reális a 6,5 millió (ennél nálunk tavaly 4-5 játékos keres többet)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 17:29

Nico írta:

félévente, az éves szinten nettó 13 millió, bruttó 20
a capology nem ezt mondja
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 17:16

zetterberg40 írta:
VR Pisti pénteken eshet át az orovosi vizsgálatokon.

Calafioriról úgy tűnik, sajnos le fogunk maradni. Indul az Arsenal-Chelsea licitháború. Pedig szerintem ő lett volna a legfontosabb igazolás.

Aki elmegy a játékostemetőbe... még ha a Bolognaban marad akkor is BL-ben játszik jövőre. Valahogy nem tudom elhinni, hogy ezt választaná. Az Arsenalban van fantázia mondjuk.

Nico írta:
a kérdés az mi lesz Calafiori hiányában? Motta rendszere szerintem megköveteli egy előre játszó, jól passzoló CB-t, ilyen a keretben nagyon nincs, max Huijsen, de őt beraknánk kétvédős rendszerben Bremer mellé? Gatti, Rugani a padon. Vagy marad a 3 védős felállás? Huijsen, Bremer, Danilo? de akkor meg nincs jobbszélre senki...
nagyon nem gondolom, hogy Koop lesz itt a prioritás a két érkező kp mellett és a sok kérdőjellel a többi csapatrészben...

Hozzáteszem, hogy szerintem július 3-án még korai kijelenteni, hogy lemaradtunk Calafioriról, az EB-n kapta fel a média, viszont a sportvezetők átigazolási strategiáira max némi hatással van egy nagy torna, nekem ezek a mostani hírek inkább firkászkoholmánynak tűnnek, mintsem, hogy most eszmélt az Arsenal, hogy nekik Calafiori kell. Az a kérdés, hogy valóban megegyeztünk-e már vele korábban, illetve, hogy elég juvés-e a pizsije ahhoz hogy minket válasszon egy bolognai nyomás és egy magasabb PL fizu ellenére. Én azért bízom az előbbiben.

Ami a játékrendszert illeti teljesen adom, oda Mottának Huijsen és Carfiol kell, még Bré se kifejezetten az a típus. Az is cink, hogy a szélekre nincs senki. A támadóink miatt 433 vagy 4231 kellene, a védőink alapján, meg valami 3 védős felállás. 3 védős felállásnál meg egyedül kb Cambiaso van, mint értelmes wingback. 1 ember mindenképp kéne még úgy is, hogy Kosticot meghagyjuk a padra és Danilo az RB/RWB. Még pletyka szinten se nagyon van ilyen, egyébként vészmegoldásnak Carfiol is jászhatna éppen LB-t, praktikus szempontból is megérné leigazolni.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 17:09

tjunior írta:

netto 6.5 milliót keres
félévente, az éves szinten nettó 13 millió, bruttó 20
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 17:01

Nico írta:

Sancho 20 milliót keres, ő biztos nem illik bele a tartsuk ésszerű keretek között a fizetéseket projektbe, kizárt hogy jönne
netto 6.5 milliót keres
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 16:13

_Tyler írta:


én bizony simán elcserélném Chiesát Sanchora
Sancho 20 milliót keres, ő biztos nem illik bele a tartsuk ésszerű keretek között a fizetéseket projektbe, kizárt hogy jönne
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 16:12

zetterberg40 írta:


Huijsent legkésőbb két év múlva úgyis elviszi az ügynöke, illetve állítólag a klub már év elején sem volt boldog, amiért a játékos beleköpött a levesbe a Frosinone elutasításával és a Romaval.
Pedulla szerint a PSG érdeklődik élénken iránta, szerintem el is adjuk nekik.

Ezért lenne fontos Calafiori, mert Bremerrel a kivásárlási záradéka, Huijsennel meg a fentiek miatt nem lehet hosszútávon tervezni.

Calafiori ugyanaz a szitu mint anno Verratti. Ha ő elmegy külföldre, soha nem fog már Olaszországban játszani.
Huijsen megy a psg-be, Rugani szaúd-arábiába, Gatti Newcastle-be, Calafiori az Arsenal-ba...
ha minden pletyka igaz lenne Bremer meg Djaló lenne a védősor...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 16:04

Nico írta:

a kérdés az mi lesz Calafiori hiányában? Motta rendszere szerintem megköveteli egy előre játszó, jól passzoló CB-t, ilyen a keretben nagyon nincs, max Huijsen, de őt beraknánk kétvédős rendszerben Bremer mellé? Gatti, Rugani a padon. Vagy marad a 3 védős felállás? Huijsen, Bremer, Danilo? de akkor meg nincs jobbszélre senki...
nagyon nem gondolom, hogy Koop lesz itt a prioritás a két érkező kp mellett és a sok kérdőjellel a többi csapatrészben...

Huijsent legkésőbb két év múlva úgyis elviszi az ügynöke, illetve állítólag a klub már év elején sem volt boldog, amiért a játékos beleköpött a levesbe a Frosinone elutasításával és a Romaval.
Pedulla szerint a PSG érdeklődik élénken iránta, szerintem el is adjuk nekik.

Ezért lenne fontos Calafiori, mert Bremerrel a kivásárlási záradéka, Huijsennel meg a fentiek miatt nem lehet hosszútávon tervezni.

Calafiori ugyanaz a szitu mint anno Verratti. Ha ő elmegy külföldre, soha nem fog már Olaszországban játszani.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 14:52

Nico írta:

a kérdés az mi lesz Calafiori hiányában? Motta rendszere szerintem megköveteli egy előre játszó, jól passzoló CB-t, ilyen a keretben nagyon nincs, max Huijsen, de őt beraknánk kétvédős rendszerben Bremer mellé? Gatti, Rugani a padon. Vagy marad a 3 védős felállás? Huijsen, Bremer, Danilo? de akkor meg nincs jobbszélre senki...
nagyon nem gondolom, hogy Koop lesz itt a prioritás a két érkező kp mellett és a sok kérdőjellel a többi csapatrészben...

Bolognában a nemzetközi helyzet állítólag fokozódik. Karfiol mindenáron ide akar jönni a kedves elnök meg bárhová eladná csak ide nem. Ebből szokott az jönni hogy a végén inkább ideengedik, De ehhez miért kell Mogginak mindig ezt csinálni nálunk?
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 14:31

zetterberg40 írta:
VR Pisti pénteken eshet át az orovosi vizsgálatokon.

Calafioriról úgy tűnik, sajnos le fogunk maradni. Indul az Arsenal-Chelsea licitháború. Pedig szerintem ő lett volna a legfontosabb igazolás.
a kérdés az mi lesz Calafiori hiányában? Motta rendszere szerintem megköveteli egy előre játszó, jól passzoló CB-t, ilyen a keretben nagyon nincs, max Huijsen, de őt beraknánk kétvédős rendszerben Bremer mellé? Gatti, Rugani a padon. Vagy marad a 3 védős felállás? Huijsen, Bremer, Danilo? de akkor meg nincs jobbszélre senki...
nagyon nem gondolom, hogy Koop lesz itt a prioritás a két érkező kp mellett és a sok kérdőjellel a többi csapatrészben...
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 450
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 08:39

Krisz írta:


Szerintem a fostenger azzurriból pont felfele lógott ki, de ha a konkrét teljesítményt nézzük akár a válogatottban, akár nálunk akkor teljesen nevetséges az emelés. Hozzáteszem, hogy ha bárki belemegy valami ésszerű kereteken belül egzaktul mérherő KPIok szerinti teljesítményarányos szerződésbe akkor felőlem emelhetik a fizukat. Pl. ha Chiesa lejátszik 3200-3500 percet tétmeccsen, meg hoz egy 30as kanadait akkor megkapja a fizut amit akar. Gyorsan rápillantva a transfermarkt statra, 3.5 év alatt 91 meccset hagyott ki sérülés miatt. Ha mondjuk számolunk erre a 3.5 évre 150 meccset, akkor ez azt jelenti, hogy a meccsek 60%-nál sérült volt. Én ugyanazt ajánlanám neki, mint Dybalanak, egy fair ajánlat, ha nem megy bele akkor fájó szívvel búcsú és lehetőleg most nyáron valami pénzért. Biztos vagyok benne, hogy Giuntoli shortlistjén van egy pár Kvara esélyes spíler akire van elég pénzünk és vagy bejön vagy nem.

Huijsen nálunk és a Románál is hozott egy olyan szintet hogy simán a kezdő környékének a szintjén van, akkora balfaszság lenne az eladása, mint ahogy a Roma elszarta Calafiorit

én bizony simán elcserélném Chiesát Sanchora, vagy eladnám, ha valaki letenne érte egy 35-40 milliós ajánlatot, és hoznék a helyére valakit, aki nem sérülékeny és képes húzóemberré válni. Chiesa fizetéscsökkentést érdemelne az elmúlt évek alapján, nem növelést
Huijsent én is megtartanám, Gatti helyett lehetőséget kaphatna, a wishes Chiellinit meg vigye el a Newcastle, vagy kit emlegettek vele kapcsolatban

_DREAM_ and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-03, 07:40

VR Pisti pénteken eshet át az orovosi vizsgálatokon.

Calafioriról úgy tűnik, sajnos le fogunk maradni. Indul az Arsenal-Chelsea licitháború. Pedig szerintem ő lett volna a legfontosabb igazolás.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-02, 19:49

Bevásárlóközpont - Page 21 Img_3810
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-02, 19:48

Krisz írta:


Fasza, remélem nem akarunk majd Rabiotval szarakodni ezek után.
Neki szerintem már rég elengedtük a kezét. Nem fér bele ilyen fizetéssel/morállal. Tetszik Guintoli hozzáállása.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-02, 19:01

Malloy írta:
Thuram deal done. Remelem agyonrugja a tesójàt. 😀
2 millás fizetéssel, mcburger többet keres.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2024-07-02, 18:51

Malloy írta:
Thuram deal done. Remelem agyonrugja a tesójàt. 😀

Fasza, remélem nem akarunk majd Rabiotval szarakodni ezek után.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: