Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Nico
Segédedző
Segédedző



Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-25, 15:48

zetterberg40 írta:


Agresti is hozza a hírt.

Közben Motta Chiesaról:
“Fa parte della Juventus in questo momento e poi vedremo…”

Giuntoliék tényleg mindenkiből pénzt csinálnak idén.
ha nem hosszabbít, akkor el lesz adva, nincs más opció
de én azért bízok egy egyéves hosszabbításban, mindkét félnek ez lenne az érdeke, Géza idén nem fog topszerződést kapni sehol sem.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-25, 15:28

zetterberg40 írta:
Huijsen kapcsán is megvan az egyezség több forrás szerint. Bournemouth lesz belőle.
18 millió + némi bónusz + százalék a későbbi értékesítéséből.

Az igazi plusvalenzát belőlük hozza Giuntoli, mivel Soueleval az együttes könyv szerinti értékük valami 1,5-2 millió.

Agresti is hozza a hírt.

Közben Motta Chiesaról:
“Fa parte della Juventus in questo momento e poi vedremo…”

Giuntoliék tényleg mindenkiből pénzt csinálnak idén.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2468
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-25, 13:30

Jézus! A getafe 20% részesedést kap Greenwood eladása után a Man utd-től. Hogy lehet valakit úgy kölcsön adni (sima kolcson), hogy utána részesedést adsz a másik klubnak? Valószínű ezért tart ott a Man utd ahol…

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-25, 12:28

tjunior írta:
(Adeyemit hiába mondják NEM AKAROM!!!!)

Adeyemi was born in Munich, Germany, to Abbey Adeyemi, a Nigerian father, and Alexandra Adeyemi, a Romanian mother.


Mellé kellően sérülékeny, de legalább Szobo haverja Salzburgból.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-25, 12:15

Huijsen kapcsán is megvan az egyezség több forrás szerint. Bournemouth lesz belőle.
18 millió + némi bónusz + százalék a későbbi értékesítéséből.

Az igazi plusvalenzát belőlük hozza Giuntoli, mivel Soueleval az együttes könyv szerinti értékük valami 1,5-2 millió.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3472
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-25, 11:32

Na akkor valahogy így képzelheti Giuntoli és Motta a szezonra a keretet



DiGre - Kambi, Todibo, Bremer, Danilo - DL, Loca - Chiesa/Adeyemi, Koopi, Ildi - Vlaho

Perin - Kabal, Rugani, Macsek, Dzsangó - Thuram, Fagyi - Koszta, Miretti, Weah - Milka

Nyilván itt csereszavatosak az emberrek, csak próbáltam mindenkit beleszuszakolni a rendszerbe és csak Koopi meg Todibó érkezésével számoltam (Adeyemit hiába mondják NEM AKAROM!!!!)

Motta a bemutatsánál 23-24 fős keretről beszélt, ez Pisoval megvan.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-25, 08:54

Krisz írta:


Ezt én is adom, de szerinted a Fagyi, Loca, Miretti, Luiz, Thuram, Koop sorból össze lehet rakni egy olyan 3ast ami magas szinten előre-hátra potens, lefed minden feladatot? Nekem ez kétséges. Ha 3 all-rounderből áll a kpnk akkor megvan az egyensúly, de egyik aspektusban sem igazán kiemelkedően erős. Összehasonlítva pl egy Pirlo-Vidal-Pogba/Marcsi trióval bármelyikük kispályás.

Ez majd kiderül.

Pirlo a Milanban az utolsó évében egy megkotlott, totyogó szarógalambnak tűnt; Pogba körül nagyobb volt a hype, mint az asztalra letett teljesítmény; Marcsi vergődött a dupla 7. helyezett Juveban; egyedül Vidal mutatott kimagasló teljesítményt az érkezése előtti évében Leverkusenben.
Ezzel azt akarom mondani, hogy arra a négyesre sem volt garancia, hogy ennyire jók lesznek.

A mostani Fagyi, Loca, Miretti, Luiz, Thuram (és Koop???) sor valós minősége is ismeretlen. Nem láttuk még, mi hozható ki belőlük egy jól működő rendszerben, ahol mindenkinek megvan a jól definiált helye, szerepe, feladata.

Ilyenkor tudatosul bennem újra és újra, hogy Mottanak mennyire nehéz dolga lesz ezt a szemétdombot rendbe rakni.

_DREAM_, bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 22:50

Krisz írta:


Ezt én is adom, de szerinted a Fagyi, Loca, Miretti, Luiz, Thuram, Koop sorból össze lehet rakni egy olyan 3ast ami magas szinten előre-hátra potens, lefed minden feladatot? Nekem ez kétséges. Ha 3 all-rounderből áll a kpnk akkor megvan az egyensúly, de egyik aspektusban sem igazán kiemelkedően erős. Összehasonlítva pl egy Pirlo-Vidal-Pogba/Marcsi trióval bármelyikük kispályás.
Motta szerintem két hatossal fog játszani (amire a Loca/Thuram/Luiz is alkalmas) Koop (ha jön Smile) pedig egyértelműen előttük mivel ő támadásban is hasznos, jól lő, érzi a kaput. Fagyi nekem kakukktojás, ő lehet, hogy mindkét pozícióban ki lesz próbálva, sőt Agrestiék szerint az sem kizárt, hogy Adzic is kap majd lehetőséget az első csapatnál, mert Mottának eddig nagyon tetszik az edzésmunkája.

Közben Romano szerint Calafiori kinyaralta magát és szombaton alá is írhat az Arsenalhoz.

Fabregasnak meg tetszik Artúr, bár gondolom a fizuját mi álljuk majd.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-07-25, 15:25-kor.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 22:34

Malloy írta:

Szerintem koop nem ugyanaz a poszt mint Loca, Thuram. Esetleg miretti de a szintet ne hasonlítsuk már össze.

Ezt én is adom, de szerinted a Fagyi, Loca, Miretti, Luiz, Thuram, Koop sorból össze lehet rakni egy olyan 3ast ami magas szinten előre-hátra potens, lefed minden feladatot? Nekem ez kétséges. Ha 3 all-rounderből áll a kpnk akkor megvan az egyensúly, de egyik aspektusban sem igazán kiemelkedően erős. Összehasonlítva pl egy Pirlo-Vidal-Pogba/Marcsi trióval bármelyikük kispályás.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 22:28

tjunior írta:
Így azért Chiesaval rendezni kellene a viszonyt.
szerintem az lesz, mint Vlahoval tavaly, egész nyáron arról volt szó, hogy már majdnem eladjuk és jön lókaki, aztán nem lett semmi...
annyi a catch, hogy Chiesa-val hosszabbítani kéne a jövőre lejáró szerződése miatt: hosszabbítsunk egy évet a jelenlegi kondíciókkal, aztán lehet bizonyítani, hogy jobb pénzt is megér....
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2468
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 22:23

Nico írta:

Kenő belső kp-ként nem volt stabil kezdő, Rabiot meg kb majdnem minden klubban kezdő lenne, stabil francia válogatott
de az biztos, hogy ráfért az erősítés a kpályára, de Koop posztján játszhat Loca, Miretti vagy Thuram is. Ha jön Koop, akkor remélem Miretti megy kölcsönbe, neki nagyon kell a játékperc...
Szerintem koop nem ugyanaz a poszt mint Loca, Thuram. Esetleg miretti de a szintet ne hasonlítsuk már össze.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 22:18

Malloy írta:
Nekem nincs azzal bajom, ha teljesen új kp-t építünk. Az előző években egy rakás szar volt az a csapatrész, nem csodálkozom, ha annak a rendbetétele a prioritás. Gondoljatok bele! Ahol Rabiot meg Mekkeni a stabil kezdő…. Hagyjuk is.
Kenő belső kp-ként nem volt stabil kezdő, Rabiot meg kb majdnem minden klubban kezdő lenne, stabil francia válogatott
de az biztos, hogy ráfért az erősítés a kpályára, de Koop posztján játszhat Loca, Miretti vagy Thuram is. Ha jön Koop, akkor remélem Miretti megy kölcsönbe, neki nagyon kell a játékperc...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3472
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 21:45

Így azért Chiesaval rendezni kellene a viszonyt.
Ami még érdekes, hogy a csóró lóma 50 millát költ szuléra meg arra a francia gyerekre amikor nincs egy épkézláb játékosuk nemzetközi szinten akiért komolyabb pénzt kapnának és bl bevételeik sem lesznek..
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2468
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 21:32

Nekem ebből a csapatból senki nem hiányozna ha eladnák. Bízom Guintoliban, szerintem minden lépést egyeztet Mottával. Ha neki(k) Koop a prioritás akkor annak oka van. Pont azért sírunk évek óta, mert nincs egy db támadó középpályás sem a keretben csak mezzalák (és azokat is szarul használta a hal). Ha ők nem látnak fantáziát a fiatalokban, akkor szálljunk ki belőlük amíg megfizeti valaki a potenciált. Az is jó irány, hogy a későbbi értékesítésből részesüljünk. Még a visszavásárlási opció is egy lehetőség lenne, hátha valakinél azt is megjátszák. Nekem nincs azzal bajom, ha teljesen új kp-t építünk. Az előző években egy rakás szar volt az a csapatrész, nem csodálkozom, ha annak a rendbetétele a prioritás. Gondoljatok bele! Ahol Rabiot meg Mekkeni a stabil kezdő…. Hagyjuk is.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 21:32

Krisz írta:


Fasza spíler Koopmeiners, de nem gondolom, hogy ennyi áldozatot megér és a teljesen új kp-ban sem hiszek. Koop, Luiz és Thuram is all-rounder inkább, Loca ugyanez, talán Miretti is, Fagyi az egyetlen kreatív(abb), rohamnégerünk meg egyáltalán nincs.
Koop az Atalantában tavaly már inkább támadó kp-t játszott, amit a 12 gólja és 5 asszisztja is jól mutat, nálunk az összes kp szerzett összesen 7 gólt. Szerintem ő nagyon fontos pont lehet Motta rendszerében, aki nekem csubakka az inkább Duglász Luíz, mert arra a posztra ott van Loca,Thuram,Fagyi. Láthatóan Motta egy ugyanolyan 4-2-3-1-t akar összehozni mint Bolognában és ehhez szélre olyanok kellenek akik azért mezőnymunkára is képesek (valszeg ezért nem nagyon marasztaljuk Soulét).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 21:15

zetterberg40 írta:


26 mllió + 4 millió bónusz (2 millió könnyen teljesíthető.

10% a későbbi eladásából.

Huijsen is a távozás szélén.

Pedulla szerint utána megy az ajánlat Koopmeinersért.

Fasza spíler Koopmeiners, de nem gondolom, hogy ennyi áldozatot megér és a teljesen új kp-ban sem hiszek. Koop, Luiz és Thuram is all-rounder inkább, Loca ugyanez, talán Miretti is, Fagyi az egyetlen kreatív(abb), rohamnégerünk meg egyáltalán nincs.

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 20:52

CsT írta:
Romano szerint megvan az egyezség A Lómával Szuléról.

26 mllió + 4 millió bónusz (2 millió könnyen teljesíthető.

10% a későbbi eladásából.

Huijsen is a távozás szélén.

Pedulla szerint utána megy az ajánlat Koopmeinersért.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 20:43

Romano szerint megvan az egyezség A Lómával Szuléról.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 10:08

A Bournemouth és a Stuttgart harcol Huijsenért.
Mégsem akkora szám a srác, mint azt gondolta magáról?
A Bournemouth új PFO-ja a Romatól elküldött portugál csávó.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2215
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 08:37

zetterberg40 írta:


Volt itt már mindenféle találgatás, legutóbb az EA Sports és az Amazon. Meglátjuk, mi lesz belőle.

Annyi biztos, hogy nem kapkodnak a cégek, hogy a Juve főszponzorai legyenek,


Az Allegri ball sok nézőt hozott pedig.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-24, 08:10

Petike007 írta:


Jeep?

Volt itt már mindenféle találgatás, legutóbb az EA Sports és az Amazon. Meglátjuk, mi lesz belőle.

Annyi biztos, hogy nem kapkodnak a cégek, hogy a Juve főszponzorai legyenek,
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 18:54

Petike007 írta:


Jeep?
inkább a SpaceX-et pletykálták(pláne a holdas mezbemutató után és ugye Musk bizniszelt a Fiattal), viszont állítólag kb 30 milla körül lesz az új szponzor, az elég szép visszalépés...
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2215
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 18:37

zetterberg40 írta:
Állítólag megvan az új (amerikai) főszponzor. 
Hivatalos bejelentés augusztus közepéig várható.

Jeep?

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 15:08

Állítólag megvan az új (amerikai) főszponzor. 
Hivatalos bejelentés augusztus közepéig várható.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3472
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 13:14

Calafiori és a Juventus kapcsolatáról amúgy mi biztosat tudunk? Lehet lemaradtam róla, de se ő se az ügynöke se az érintett klubok vezetői nem mondtak semmi konkrétat ezzel kapcsolatban. Csak a firkászok az meg vagy igaz vagy nem. Simán el tudom képzelni hogy ennyi történt.

- Helló, Giontoli vagyok!
- Helló!
- hogyé adjátok a Calafiorit.
- 50 millió.
- ok, csá.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 13:00

Petike007 írta:
A bolognai raguk simán csak húztak egy patkányt, ahogy jelenleg tűnik. Volt eg yegyzség amint viszon egy picit is pénzszagot éreztek ment a megállapodás a picsába.

Karfiol meg annyira nem vergődött, hogy hozzánk jöjjön. Vele kapcsoaltban ami kérdésem van, ha ekkor atanár akkor miért a svejci csapatból került egy halál balfasz deal keretében az akkor egyáltalán nem veretes raguba. A kutyusok simán lemondtak róla.

Lehet csak Motta rendszere hozta ki a benne lévő jóságot? Erre valahogy senki nem gondol?

Megnézem először a Motta féle foci kiből mit hoz ki.A montenegrói gyerek egész jónak tűnik és szerintem Miretti is elég potens lehet ha nem csak hátrafelé kell szaladni.

Várjuk meg mit fogunk produkálni, mert MAxi alatt valahogy senki ne ma helyén volt.

A sportszakmai oldal szerintem Italiaban is sok helyen a szövetséghez konvergál (szakértelem, háttér), nyilván vannak világklasszis menedzsmentek (Marotta és stábja, Atalanta, esetleg Monza és remélem Giuntoli igazolja magát elit szinten is), de alapvetően a kishazánkra is jellemző elavult gondolkodásmód és menedzsment skillset a domináns. A másik meg, hogy ha jól értettem a térdszakadás után ment Svájcba (a Lóma leírta), a Bologna meg csak ilyen dealben tudta megszerezni, miután nagyot domborított.

Én azt aligha gondolom, hogy az EB előtt ne tudtak volna róla, egy profi sportigazgató aktuális shortlisjein a játékosok fele 3-5 év után szokott köztudatba kerülni (pl Moggi annak idején Davisért De Rossit és Aquilanit akarta a dealhez csapatni). 

Én is Vlahovic. Miretti meg Loca szintlépését várom, továbbá Ildi berobbanását (Zirkzee szinten), a montenegrói srác szerintem Next Genes lesz idén. A másik dolog amit várok pedig az, hogy ne ész nélkül 1 lépcsőben alakítsuk át a csapatot, ennek megfelelően az újak közül csak Douglas Luizt és DiGret várom a kezdőbe ősszel.

DiGre - Daniló, Gatti, Bré, Cambiaso - Fagyi, Loca, Luiz - Chiesa, Vlaho, Ildi
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2468
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 11:50

Calafiorit az EB miatt buktuk el. Hülye angolok azt se tudták ki az előtte. Ha nem sérül meg Acerbi meg Scalvini pályát sem látott volna. Szerintem megvolt beszélve 20-25 millió körül az ára. Aztán vérszemet kapott a Bologna.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1712
Join date : 2022. Jul. 23.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 10:07

Petike007 írta:
A bolognai raguk simán csak húztak egy patkányt, ahogy jelenleg tűnik. Volt eg yegyzség amint viszon egy picit is pénzszagot éreztek ment a megállapodás a picsába.

Karfiol meg annyira nem vergődött, hogy hozzánk jöjjön. Vele kapcsoaltban ami kérdésem van, ha ekkor atanár akkor miért a svejci csapatból került egy halál balfasz deal keretében az akkor egyáltalán nem veretes raguba. A kutyusok simán lemondtak róla.

Lehet csak Motta rendszere hozta ki a benne lévő jóságot? Erre valahogy senki nem gondol?

Megnézem először a Motta féle foci kiből mit hoz ki.A montenegrói gyerek egész jónak tűnik és szerintem Miretti is elég potens lehet ha nem csak hátrafelé kell szaladni.

Várjuk meg mit fogunk produkálni, mert MAxi alatt valahogy senki ne ma helyén volt.
Locatelli-ről is jókat mondanak
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2215
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 10:06

A bolognai raguk simán csak húztak egy patkányt, ahogy jelenleg tűnik. Volt eg yegyzség amint viszon egy picit is pénzszagot éreztek ment a megállapodás a picsába.

Karfiol meg annyira nem vergődött, hogy hozzánk jöjjön. Vele kapcsoaltban ami kérdésem van, ha ekkor atanár akkor miért a svejci csapatból került egy halál balfasz deal keretében az akkor egyáltalán nem veretes raguba. A kutyusok simán lemondtak róla.

Lehet csak Motta rendszere hozta ki a benne lévő jóságot? Erre valahogy senki nem gondol?

Megnézem először a Motta féle foci kiből mit hoz ki.A montenegrói gyerek egész jónak tűnik és szerintem Miretti is elég potens lehet ha nem csak hátrafelé kell szaladni.

Várjuk meg mit fogunk produkálni, mert MAxi alatt valahogy senki ne ma helyén volt.

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 08:31

Krisz írta:


Szomorú, mert ha Koopmeinersre van ennyink, meg Todibora kifizetünk 25-30at, akkor Karfiolt is le kellett volna tudni ütni, vagy legalábbis magasabb prioritásba rakni. Arról nem is beszélve, hogy egy lendülettel Ruganit is le lehetett volna passzolni (ha már egyszer nem kell Mottának), ami gyakorlatilag Karfiol árát is csökkentette volna. Ha az amúgy teljesen telített középső védő keretben csereberélni kell, akkor annak igenis valahol a kapus, 2 középpályás között kellett volna lennie prioritásban. Nem egészséges ha 3 zsírúj kpval képzeljük el a kezdőt, meg én Fagyit nem is hagynám ki, akkor meg miért költöttünk 20 millát Thuramra Karfiol helyett? (És akkor Todiboval se kell bohóckodni)
Djalo mit tud, hogy 0 játékperccel, szakadt térddel betonbiztos helye van a keretben Huijsent meg eladjuk a tőkéért? Meg portugál...

Szerintem a kutya ott van elásva, hogy 1) valójában a Bologna sosem akarta eladni nekünk, 2) a játékos sem ragaszkodott a Juventushoz mindenáron.
Szívás. Tartom, hogy ő a legjobb éveit külföldön fogja lenyomni, aztán majd max 30 fölött hazatér valamelyik olasz csapathoz levezetni.

Szerk: Rugani Bolognaba szerződése is kérdőjeles, hiszen valószínűleg megszerzik Hummels-t szabadon igazolható játékosként 2+1 milliós fizuval egy évre.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2024-07-23, 07:19

Krisz írta:


Ez már kimeríti a gőg definícióját...

Ha megüti a Roma szintjét miért menne Frosinonebe? Amúgy ugyanilyen jó példa Haaland is, akinek már varrták nálunk mezét, csak aztán letisztult a kép, hogy a NextGenbe szántuk volna először. Itt inkább magunkban kell keresni a hibát.

Én ezt inkább egészséges önbizalomnak mondanám. Pl. gondolom Calafiori is befuthatott volna a Lómánál ha kivárja amíg kölcsönadogatják évekig az Albinoleffetől a Monzáig, aztán 24-25 éves korára megérkezik a Lóma első csapathoz, így meg 22 évesen az Arsenalban van a BL-ben. Ne vicceljünk már... a srác tökös, hisz magában és jó a mendzsmentje.
Én nem emlékszem ilyenre, hogy bármelyik játékosunk ennyi idősen feltételeket szabott volna. Kibrusztolta, hogy elmessen Mou miatt Lómába, akit aztán 3 hétre rá kibasztak, a szezon vége felé (amikorra felépültek a Lóma védői) már nem is játszott, az utolsó 10 bajnokin háromszor játszott összesen 120 percet, az EL-re meg ugye be se nevezték. Szóval nem lett ez túl nagy sikersztori.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
16 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: