Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+11
LeRoi10
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
DartagnanX
Malloy
tjunior
Petike007
CsT
Nico
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-08-01, 12:27

Petike007 írta:


Olyan ütemben pakoljuk ki a szélsőket a keretből hogy az nem lehet véletlen. 

Szrintem le akarja koppintani a Pep féle szélső nélküli játékot sokat mozgó támadó középpályásokkal. Így valójában nem lenne szükség szélsőkre. Vagy a tök tudja mi van. 

Sokszor a káosz és a balfaszkodás mögött az ember valami mestertervet akar észrevenni, az elmúlt évek megtanítottak arra, hogy nálunk ilyen nincs, így inkább csak sodródunk.

Mostanában sokszor felmerül Nico González. Én őt amúgy nagyon csípem, nem is horror az ára, illetve szóba került hogy Kenő vagy Csecs bele lehet csencselve a dealbe, ami amúgy parádés lenne. Lehet, hogy ő nem a legmagasabb polcon van (bár ki tudja), de ugyanaz a profil, mint Ildi csak bal lábbal, a jobb oldalon. Plusz a statokat nézegetve melóban sem 0, mint az ilyen 15-20as kanadaival rendelkező szélsők nagy része.

Pénzügyileg ez a mercato eddig parádés, én Koopot és Todibot ceruzával már beírtam, az ő költségük gondolom valamelyest kompenzálva lesz majd még némi takarítás után. Azt gondolom, hogy sportszakmailag is Motta alá lett/lesz tolva a keret.
Minden más katasztrófa. Az olaszosítás (Calafiori), sajátnevelés vonal nyilvánosan el lett égetve - emellett Barbieri, Savona, Hasa megy majd kölcsönbe vagy vissza a NextGenbe (talán jogosan). Ez azért is borzasztó ciki, mert Giuntoli érkezése óta azt kommunikálja Giuntoli és Agnelli is, hogy a fiatalokra építünk majd, erre egy nyár alatt eladtuk az összeset. PR-ban botrány szar, már csak azért is, mert így tényleg nem fognak a fiatalok (se) kötődni a klubhoz, hanem a NextGen is ilyen ugródeszka lesz a fejekben. Emellett hosszabb távon a jövő játékosait kótyavetyéltük el. Ez hozzáadva Allegri (szerintem jogos) eltakarításához lelketlen robot képet fest rólunk - Marotta óta pont az "egy nagy család vagyunk" image volt propagálva.

Korábban felmerült, hogy a klub identitása és politikája, mindig is ilyen volt. Ez teljesen igaz, viszont 100 éven keresztül pénzügyileg is világelit voltunk, az arab/orosz pénzmosás és felmendzselt PL mellett viszont most már egyértelmű underdogok. Ez azt jelenti, hogy hiába a 100 éves tradíció, változtatni kell dolgokon. Itt amúgy nem kell messzire menni, mert a Huijsen karakterek különösebb kockázat nélkül kaphatnak évi ~2500 percet, mert a Serie A mezőnyben és gyengébb BL ellenfelek ellen belefér, bele kell férnie.
Vissza az elejére Go down
Online
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-08-01, 08:42

Krisz írta:
Én még itt azon agyaltam, hogy mivel kiraktuk/kirakjuk az összes létező szélsőnket (Chiesa is nagyon távozni látszik) és 3 kurvadrága középpályást is vettünk/veszünk, akkor ilyen Adeyemi/Sancho agyrémek helyett vehetnénk 1 jó szélsővédőt és játszhatnánk egy gyémánt 442-t (Fagyi és Koop a gyémánt két csúcsa) - Ildi nálam amúgy sem az a kifejezett szélső.

Olyan ütemben pakoljuk ki a szélsőket a keretből hogy az nem lehet véletlen. 

Szrintem le akarja koppintani a Pep féle szélső nélküli játékot sokat mozgó támadó középpályásokkal. Így valójában nem lenne szükség szélsőkre. Vagy a tök tudja mi van. 

Sokszor a káosz és a balfaszkodás mögött az ember valami mestertervet akar észrevenni, az elmúlt évek megtanítottak arra, hogy nálunk ilyen nincs, így inkább csak sodródunk.

_DREAM_, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-31, 13:21

Én még itt azon agyaltam, hogy mivel kiraktuk/kirakjuk az összes létező szélsőnket (Chiesa is nagyon távozni látszik) és 3 kurvadrága középpályást is vettünk/veszünk, akkor ilyen Adeyemi/Sancho agyrémek helyett vehetnénk 1 jó szélsővédőt és játszhatnánk egy gyémánt 442-t (Fagyi és Koop a gyémánt két csúcsa) - Ildi nálam amúgy sem az a kifejezett szélső.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-31, 13:14

CsT írta:

Reina már öreg, Moreno meg sose volt klasszis, de Varane 31 évesen még bőven focizhatna BL klubokban vagy kereshetné a világ minden pénzét az araboknál vagy Amerikában. Very Happy Ez nekem teljesen csubakka.

Ha jól emlékszem ő fizikálisan eléggé megrottyant, egy középmezőnyért harcolni egy ambíciózus projektben egy olyan környezetben szerintem pont ideális állomás a világ minden arab pénze előtt, az amúgy is megmarad opciónak akár 3-4 év múlva is.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-31, 11:39

zetterberg40 írta:
Összeszedtek pár veteránt Fabregasnak.
Varane mellett Pepe Reina és Alberto Moreno is.
Reina már öreg, Moreno meg sose volt klasszis, de Varane 31 évesen még bőven focizhatna BL klubokban vagy kereshetné a világ minden pénzét az araboknál vagy Amerikában. Very Happy Ez nekem teljesen csubakka.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-31, 10:37

New shirt sponsorship:  The name remains top secret (there is talk of a big international brand) but the officiality could come in the next 10 days since the goal of Juventus is to show up at the first game of the season with the new sponsor on the jerseys. The Sponsor who will have a two-year contract and will pay between 20 and 25 million per season.


Sajnos eléggé alacsony összegeket emlegetnek.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-31, 08:34

Összeszedtek pár veteránt Fabregasnak.
Varane mellett Pepe Reina és Alberto Moreno is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-30, 22:49

Off:

Varane ---> Como

Ez mi a faszom? Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-30, 21:40

_DREAM_ írta:

Ő miért is jobb mint Chiesa...??

Ezt én sem értem.

Az idén megbízható Pedulla szerint közölte a klub Chiesaval, hogy nincs maradása.
A hírek szerint nem nagyon van piaca. A rossz pletykák szerint pedig az ügynöke már régen megegyezett Marottaval, hogy ingyen megy az izébe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-30, 21:35

Hivatalos Soulé és Huijsen távozása is.

Huijsen 15.2 millió + 3 millió bónuszért ment, ami 5 év alatt fizetendő. 13,7 milliós plusvalenza.
Soulé 25,6 millió + 4 millió bónusz, 4 év alatt fizetendő. 22,4 millió plusvalenza.

Agresti szerint mindkét játékos esetében 10% jár a Juvenak a későbbi értékesítésükből.

Amúgy nem arról volt szó, hogy a Roma teljesen ruppótlan? Épp lenyúlják az Atletico elől a tavalyi spanyol gólkirályt, Dovbykot 35-40 millióért.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2766
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-30, 21:32

zetterberg40 írta:
Agresti szerint megy az első hivatalos ajánlat Adeyemiért: 30 millió + bónuszok.
Ő miért is jobb mint Chiesa...??
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-30, 14:30

Krisz írta:


Fú azt én sem értettem. Állítólag olyat akar csinálni belőle, mint Pöccsel a Bolognaban, aki amúgy nagyon pofás volt ott, Gattival azért vannak kétségeim.

Koop szerintem valahogy jönni fog, különben nem hozták volna Zaniolot. Szinte biztos vagyok benne, hogy alapvetően a részletekről mehet csak a vita.
Nekem is ez ugrott be, Pöcs is majdnem 2 méter és belső védőként kezdte (Nem lehetne elcserélni őket? Smile) Gatti meg támadó kp volt amikor még falazott is mellette.

Koop biztosan távozik, csak kicsit attól parázok, hogy nem ide, mert az elmúlt napokban nagyon elkezdték nyomatni Todibot meg Adeyemit és mindkettőért cirka 30-40 millát kellene fizetni (Koop-ért meg ugye még többet).

Bár Todibónál olvastam olyat, hogy csak kölcsönbe jönne először.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2024-07-30, 22:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-30, 13:53

CsT írta:

Szerintem ez is lett volna terv, csak a Bologna mindent megtett, hogy ne ide igazoljon.

Viszont most már zsákoljuk be Koop-ot.

Az a rémhír járja, hogy Motta edzésen Gattit próbálgatta RB-ben. :O

Fú azt én sem értettem. Állítólag olyat akar csinálni belőle, mint Pöccsel a Bolognaban, aki amúgy nagyon pofás volt ott, Gattival azért vannak kétségeim.

Koop szerintem valahogy jönni fog, különben nem hozták volna Zaniolot. Szinte biztos vagyok benne, hogy alapvetően a részletekről mehet csak a vita.
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-30, 12:43

Agresti szerint megy az első hivatalos ajánlat Adeyemiért: 30 millió + bónuszok.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-30, 11:39

zetterberg40 írta:


Bús panda vagyok.
Vele kellett volna kezdeni a Juve újjáépítését. Ah.
Szerintem ez is lett volna terv, csak a Bologna mindent megtett, hogy ne ide igazoljon.

Viszont most már zsákoljuk be Koop-ot.

Az a rémhír járja, hogy Motta edzésen Gattit próbálgatta RB-ben. :O
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 21:12

CsT írta:
Karfiol hivatalos. 45+5 milla. Nem hiszem, hogy az ára volt a gond.

Bús panda vagyok.
Vele kellett volna kezdeni a Juve újjáépítését. Ah.

Krisz and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 18:40

Karfiol hivatalos. 45+5 milla. Nem hiszem, hogy az ára volt a gond.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 16:31

tjunior írta:

Nem keménykedtem, sőt egyet is értettem, én is jobban örülnék a saját nevelések maradásának. Csak ez a Juventusnál nem "divat".

Nem rád értettem a keménykedést, hanem Giuntolira  Laughing

Szóval, indokolatlannak érzem, hogy már első évben 100%os mottaball keretet kell összerakni (és emiatt keménykedni) ha amúgy nem elvárás a scudetto, csak a BL hely, amit Allegri és Motta is megugrott idén egy gyengébb kerettel. Tehát Huijsennel és Souléval is hoztuk volna ezt az elvárást (+ Calafiorit is el tudtuk volna hozni), a jövő nyári mercaton meg a maradék lyukakat be lehetett volna foltozni.
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 14:04

Elméletileg holnaptól/szerdától most már mindenki edzésbe áll - Douglas Luiz, Danilo, Bremer és Yildiz is visszatér.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2221
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 11:26

zetterberg40 írta:
Megértem, hogy Chiesanak lefőtt a kávé a Juveban.
De ezt az Adeyemi vonalat egyáltalán nem értem.

Drága es sokat sérült. Legjobb
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3476
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 10:53

zetterberg40 írta:
Megértem, hogy Chiesanak lefőtt a kávé a Juveban.
De ezt az Adeyemi vonalat egyáltalán nem értem.
Nyugi, úgy is Berárdi lesz a végé  flower
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 10:44

Megértem, hogy Chiesanak lefőtt a kávé a Juveban.
De ezt az Adeyemi vonalat egyáltalán nem értem.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3476
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 09:52

Krisz írta:


Rendben van, de a felesleges keménykedésnek semmi értelme.

A lómaiak amúgy Soulét is leszopták a reptéren, nem csak Dybalat: https://www.instagram.com/reel/C9-sqRGMhnj/?igsh=MTR6Y2J3YzFsNmlyZw==
Nem keménykedtem, sőt egyet is értettem, én is jobban örülnék a saját nevelések maradásának. Csak ez a Juventusnál nem "divat".
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3672
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 08:53

zetterberg40 írta:


Remélhetőleg Soulé a következő Iturbe.
Cukifiú megminden, de azért hype-ra okot nem mutatott, mint Maxi alatt senki se. Ott van pl. Kenbaba, Mojzikám az első szezonjában majd minden meccsen gólt lőtt az utolsó tíz percre beállva (4-5 meccs) aztán elszállt vele a traktor. Én jelenleg nem bánom Soulét, de Huijsent sem, pedig ő tavaly nagy kedvencem lett a felkészülési meccseken. Collateral damage. 

Ha nagy Juvésok lennének, visszasírják majd magukat. Morata erre jó példa.

_________________
a televizenyős düggönypakli

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4914
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-29, 08:19

Krisz írta:


Rendben van, de a felesleges keménykedésnek semmi értelme.

A lómaiak amúgy Soulét is leszopták a reptéren, nem csak Dybalat: https://www.instagram.com/reel/C9-sqRGMhnj/?igsh=MTR6Y2J3YzFsNmlyZw==

Remélhetőleg Soulé a következő Iturbe.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-28, 22:33

tjunior írta:
Ez a Juventus, itt azonnal eredmények kellenek és ha választani kell egy kész játékos és egy tehetség között ez a csapat mindig az előbbit választotta, csak 1-2 extrém esetben nem pl DP. Ilyen a klubfilozófia.
Jellemző, hogy az utóbbi 20 évben a kezdő közelébe csak akkor kerültek saját nevelések amikor beütött a gebasz. Calciopoli és Covid.
Ha ezt nézzük azt lett volna a meglepő ha nem adjuk el a srácokat. Nem örülök, minden szurkoló vágya egy saját nevelésekkel teletömött csapat de hogy ez hiba-e az a jövő zenéje. Giovinco se váltotta meg a világot.

Rendben van, de a felesleges keménykedésnek semmi értelme.

A lómaiak amúgy Soulét is leszopták a reptéren, nem csak Dybalat: https://www.instagram.com/reel/C9-sqRGMhnj/?igsh=MTR6Y2J3YzFsNmlyZw==
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10925
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-28, 20:35

Egy Juventusnál mindig a scudetto a cél, ezt nem én mondtam, hanem Andrea Agnelli. Aki ebben nem hisz az ne jöjjön ide edzőnek, vezetőnek...stb

Nekem eddig tetszik Giuntoli munkája, aki menni akar arra ráadja a kabátot és olyanokat igazol aki kell Mottának.

Remélem a ranch szószosnak, alibinhonak és a szökkenős poláknak is talál klubot. Smile

bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3476
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-28, 18:46

Ez a Juventus, itt azonnal eredmények kellenek és ha választani kell egy kész játékos és egy tehetség között ez a csapat mindig az előbbit választotta, csak 1-2 extrém esetben nem pl DP. Ilyen a klubfilozófia.
Jellemző, hogy az utóbbi 20 évben a kezdő közelébe csak akkor kerültek saját nevelések amikor beütött a gebasz. Calciopoli és Covid.
Ha ezt nézzük azt lett volna a meglepő ha nem adjuk el a srácokat. Nem örülök, minden szurkoló vágya egy saját nevelésekkel teletömött csapat de hogy ez hiba-e az a jövő zenéje. Giovinco se váltotta meg a világot.

zetterberg40, Petike007, bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-28, 15:37

Malloy írta:

Szerintem nem a bajnoki cim a cél idén. De készen akarnak állni, hogy 1 max 2 év múlva lenyomjuk az intert. Amire azért lesz esélyünk egy olyan kerettel amit terveznek. 
Szerintem Guintoli jól csinálja a dolgokat. nem látjuk a játékosokat edzésen, nem tudjuk kinek milyen kreten az ügynöke/anyja/apja. Bízzunk benne, szerintem jó lesz ez.

Okés, de pont ezért mondom, hogy ha nem a bajnoki cím a cél idén akkor miért kell már most nyáron komplett keretet összehordani? Az kb teljesen mindegy, hogy 2-4. helyek közül melyiken végzünk, ha már a scudettoról lemaradtunk, azt meg még Allegri is megugrotta allegriballal, gyengébb kerettel. Ha jövőre cél a bajnoki cím, akkor idén simán tolhattuk volna Huijsennel és Soulevel, elhozhattuk volna Calafiorit Koop helyett és lenne most egy teljes keretünk. Mellesleg Ferguson nélkül is szétgyaláztak minket tavasszal, szerintem 1 évet akár Yildizzel vagy Mirettivel is minimum elpilinckáltunk volna. Ezerszer inkább Bremert aldoztam volna be ha pénz kell, mint a jövőnket, főleg úgy, hogy iszonyú nehéz lesz szerintem jövőre megtartani.
 
Egyébként Djalo miért kap sokkal több bizalmat, mint Huijsen vagy Soulé? Az egész igazolást nem értem, semmi extra nincs a fickóban, a sérülése után meg lehet még annyi sem.
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2470
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-28, 10:07

Krisz írta:


De miért van erre szükség? Reális egy ilyen cél egy mostani merda mellett? A mi hátterünk a legstabilabb a ligában, pont beleférne egy 2-3 éves kifutású projekt. Én azt az elvárást és nyomást se látom reálisnak, hogy egy új edzőtől elvárjuk, hogy 180 fokot fordítson a csapat játékán egy teljesen más focival úgy, hogy bajnok is legyen mellé az első évben. A BL helyhez meg elég lett volna Huijsen és egy Koop-mentes keret is.
Ha Soulet azért adtuk el, mert nem védekezik akkor mi a helyzet Yildizzel?
Ha nem hosszabbítunk Chiesaval, akkor szélső fronton iszonyat nagy bajban leszünk. A firkászok által bedobott nevek szélső posztra kiábrándítóak...
Szerintem nem a bajnoki cim a cél idén. De készen akarnak állni, hogy 1 max 2 év múlva lenyomjuk az intert. Amire azért lesz esélyünk egy olyan kerettel amit terveznek. 
Szerintem Guintoli jól csinálja a dolgokat. nem látjuk a játékosokat edzésen, nem tudjuk kinek milyen kreten az ügynöke/anyja/apja. Bízzunk benne, szerintem jó lesz ez.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8384
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2024-07-28, 09:47

Malloy írta:

Szerintem nekünk most azonnal eredményt hozó kezdő szintű játékosokra volt szükségünk, nem tehetségekre akik 2-3 év múlva érnek be. Nyerni akarunk minél előbb. Legalábbis guintoli és motta tuti így gondolkodik. Lehet a jövőben lesz időnk beépíteni a következő Soule-t, de most nem volt.

De miért van erre szükség? Reális egy ilyen cél egy mostani merda mellett? A mi hátterünk a legstabilabb a ligában, pont beleférne egy 2-3 éves kifutású projekt. Én azt az elvárást és nyomást se látom reálisnak, hogy egy új edzőtől elvárjuk, hogy 180 fokot fordítson a csapat játékán egy teljesen más focival úgy, hogy bajnok is legyen mellé az első évben. A BL helyhez meg elég lett volna Huijsen és egy Koop-mentes keret is.
Ha Soulet azért adtuk el, mert nem védekezik akkor mi a helyzet Yildizzel?
Ha nem hosszabbítunk Chiesaval, akkor szélső fronton iszonyat nagy bajban leszünk. A firkászok által bedobott nevek szélső posztra kiábrándítóak...
Vissza az elejére Go down
Online
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
15 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: