Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
virracocha
_Tyler
Téjlor89
DartagnanX
Malloy
CsT
zetterberg40
Petike007
tjunior
sneco7
_DREAM_
bombahoppa
Juve1974
LeRoi10
Tankcsapda
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-16, 11:09

CsT írta:
Abraham közben orvosin Lómában, a Cselszi megint megcsinálja a tutit, egy olyan játékosért kapnak 45 millát akire semmi szükségük sincs.

Amikor arról beszélünk, hogy a Rotorgrád London mennyire sokat költ, elfelejtünk egy pár érdekességet hozzáteni.

1. Bátran nyúlnak a saját nevelésű fiatalokhoz.
2. Nem mennek rá 30+-os kifele menő játékosokra
3. Nem kötnek 3-4-5 éves kontraktusokat 30+-os spílerekkel

Ezek függvényében a játékosaik várható értéke szinte minden esetben plusz. Míg nálunk pl Higany esetén kódolva volt a gigantikus bukta. 

Ezért kár lenne az új vezetőséget hibáztatni. Elfelejtettünk okosa igazolni. Rámentünk a BL álomra, és most évekig szopunk emiatt. Egyszerre nem lehetett 3 lépcsőfokot lépni. Agnelli gigantomán faszsága ennyire volt elég.

-------

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/viewtopic.php?t=519
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-16, 11:03

Paris Saint-Germain’s signing of Lionel #Messi from #FCBarcelona has come as a major surprise to the footballing world. This thread will look at the financial implications and explain how #PSG are likely to still be able to meet UEFA’s Financial Fair Play (FFP) targets.

https://twitter.com/SwissRamble/status/1427146077321433091
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-15, 19:23

Abraham közben orvosin Lómában, a Cselszi megint megcsinálja a tutit, egy olyan játékosért kapnak 45 millát akire semmi szükségük sincs.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 22:50

DartagnanX írta:


Lehet, hogy kértek még valami papírmunkát és nem működött a nyomtató.
Vagy nem sikerült elrabolni Carnevali valamelyik családtagját...ez lehet még Smile
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 22:43

CsT írta:
Én azt nem értem, hogy mi fog változni jövő hétig?

Mi csak jövőre vagy inkább 2 év múlva akarunk fizetni Locáért, a Sas meg most szeretne pénzt látni belőle.

Mindhárom 3 emberünk ott volt a talin aki ebbe az üzletbe beleszólhat...

Lehet, hogy kértek még valami papírmunkát és nem működött a nyomtató.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 22:25

Én azt nem értem, hogy mi fog változni jövő hétig?

Mi csak jövőre vagy inkább 2 év múlva akarunk fizetni Locáért, a Sas meg most szeretne pénzt látni belőle.

Mindhárom 3 emberünk ott volt a talin aki ebbe az üzletbe beleszólhat...
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 21:15

tjunior írta:
zetterberg40 írta:


Mit kellett volna csinálniuk? A pénztelenség valós, különösen Roncival a fedélzeten, aki eladhatatlan. Én is leszámoltam volna Szandival, Bekúrral, Remzivel, Roncival, talán még a Dybab, Morci duó egyikével is, s kezdő szintű embereket hoztam volna a helyükre, de ez lehetetlen küldetés.

A Demiral biznisz nekem sem tetszik, a fejedelmi fizetésű és még mellé használhatatlan embereinket meg ki hajlandó átvenni? Senki.
A selejt kitakarítására egy nyár nem lesz elég, pláne nem Covid közepette.
A nullánál bármi jobb, konkrétan ha Loca nem kötné az ebet a karóhoz, egy brazil kölyköt tudnánk felmutatni a mercaton. Ez még a pénztelenséggel együtt sem teljestmény.

Szerintem Locatelli esetében azért is megy ilyen lassan a megegyezés, mert tudjuk, hogy csak ide akar jönni a csávó. Tehát mivel nincs pénz, ezért megtehetjük, hogy a szart is kipréseljük most a Sassból, mert ha nem egyezünk meg, akkor majd télen még olcsóbban jön vagy jövőre ingyen. De máshova nem hajlandó elmenni.
Nyilván kihasználjuk ezt a tárgyalások során. Akárhányszor felállhatunk, mert a játékos akkor is hozzánk fog jönni.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 16:22

tjunior írta:
18án vége a bulinak. Utána, hogy értélelnénk az új vezetőség első mercatóját? Sehogy. Gyakorlatilag semmit sem csináltak. Értem én, hogy nincs pénz de egy hónapig eltartott még egyáltalán kitalálták mi merre hány méter. McKennie levéglegestve. KJben én nem látok rációt a vezetőség felől, csak az alcsóvótháthabeválik sztorit. Loca ha idejön az csak neki köszönhetjük. Kölcsönadtuk Demiralt, meg pár fiatalt eladási oldalon. Giorgio hosszabbtott, gondolom kínkeserves tárgyalás volt de Dybala ügynökével is egy vagy egy hónapba telt találkozni és Pumukli sem írta még alá az új kontraktusát. Kérdem én, Cherbini meg a többi, mit csinált az utóbbi 2 hónapban? Semmit. Oké, a pénztelenség korlátoz, de ez akkor is nonszensz.

Cherubini első nyilatkozata pont az volt, hogy ne számítsunk nyári brillírozásra, figyelik a piacot, ha a lehetőségek engedik, akkor igazolnak. Szerintem egyértelműen megszabta már az elején, hogy mi várható, ez a passzivitás onnantól kezdve elfogadható volt. A PSG megteheti, hogy Ramos, Wijnaldum, Donnarumma szerződtetése és a Hakimiért kiadott tízmilliók után még Messit is behúzza, de nálunk nem egy arab milliárdos a tulajdonos. Az olasz klubok egyike sem erősített igazán, legalábbis a legjobb hét egyike sem költekezett, a Zinter meg konkrétan eladta a két legjobbját. Ha Locatellit sikerül behúzni, annak csak örüljünk, és jelen helyzetben többet ne is várjunk. Ramseytől szerinted nem akart volna megszabadulni kb. a teljes vezetőség? De Sciglio és Rugani nem azért marad, mert annyira ragaszkodik hozzájuk Allegri, egyszerűen a kialakult helyzet ezt diktálja. Jelenleg Chiesat sem tudjuk véglegesíteni, lehet, hogy erre tartalékol a vezetőség, mert ugye őt vétek lenne elengedni 2022-ben. Ha Locatelli jön, akkor a mezőnyben minden csapatrészben lenne 1-1 olyan játékos, aki klasszissá érhet, és akár 7-8 évig is a csapat húzóemberei lehetnének (de Ligt, Locatelli, Chiesa, ráadásul két olasz).

Ha megnézzük a keretet, majd 1-2 év múlva lesznek nagyobb bajok is. Cuadrado és Danilo kifelé megy, Sandro szintén, kellenek szélső hátvédek. De Ligt párját megtalálni újabb feladat lesz, és ez csak a védelem. A középpálya korban rendben van, de erősíteni kell, újabb nehézségek, a támadósor meg kettős megítélésű. Elég erős, de Ronaldot jövőre le kell cserélni, Dybala semmilyen rendszerbe nem illik, az ő beillesztése minden évben nyűg, viszont az állomány Ronaldon kívül 3-4 évig egyben tartható.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 13:17

tjunior írta:

A semmi és Moggi között azért vannak fokozatok. Locat meg nem a mostani vezetőség bűvölte meg, hanem a klub. Kicsit úgy érzem, hogy a pénztelenségre mindent rá lehet fogni, a gyenge teljesítményt is. Hát mi annyira csináltuk volna de annyira, de nincs pénzt, ígx inkább nem csináltunk semmit.

Jó de most tényleg az a helyzet, hogy vannak posztok ahol lehetne erősíteni, de aki erősítést jelentene arra nincs pénz. Gondolom van ez a 10-20 milla idén amiből Locatelli szintet kellene igazolni, ő ugyanúgy az előző rezsim hozománya, mint az a sok selejt meg CR akik meg a mérleg másik oldalát húzzák. Kicsit olyan visszás nekem, hogy ez a mérleg úgy van regisztrálva, hogy a ballaszt az új vezetőség fejfájása, míg Locatelli a régi vezetőség teljesítménye. Közben a helyzet pedig az, hogy az új vezetőség ott folytatja ahogy az előző, megújult gondolkodásmóddal és policykkel minimális erőforrásokkal.
Azt adom, hogy Paratici már rég leköszönt, de nekünk még jó ideig nem volt vezetőségünk és ez szerintem is gáz. Viszont az EB kb megfagyasztotta a piacot, a potenciális jelöltjeink (fiatal tehetségek vagy már bizonyított de nem csúcsra járatott spílerek) a klubjai az EB alatt gondolom szóba se álltak senkivel, az elérhető free agent dealek meg pont olyanok amikről le akarunk szokni vagy az angol és/vagy olaj klubokkal kellett volna fizetésben versenyezni (pl Donna).
Én mar tavasszal is úgy voltam, hogy ha Loca megvan akkor már én nem vagyok elégedetlen, többi csak bónusz. Viszont ezek után én scudettot várok, BL tavaszt, CR után meg komolyabb igazolásokat (lehetőlrg olaszosítással) 2022 ben.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 12:01

Krisz írta:


Én nem bánom ha visszajön a Moggi éra - sumákolás nyár végéig, aztán 3 nagy név az utolsó napon.
A másik meg ha nincs pénz akkor a mostani keret szintjéhez tényleg nem lehet igazolni. Gondolom ha nem lenne Loca megbűvölve akkor jönne más olcsóbb jelölt (Pjanic vagy valami Udinese/Genoa lerablás). Engem csak az eredmény érdekel.
A semmi és Moggi között azért vannak fokozatok. Locat meg nem a mostani vezetőség bűvölte meg, hanem a klub. Kicsit úgy érzem, hogy a pénztelenségre mindent rá lehet fogni, a gyenge teljesítményt is. Hát mi annyira csináltuk volna de annyira, de nincs pénzt, ígx inkább nem csináltunk semmit.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 11:48

tjunior írta:

A nullánál bármi jobb, konkrétan ha Loca nem kötné az ebet a karóhoz, egy brazil kölyköt tudnánk felmutatni a mercaton. Ez még a pénztelenséggel együtt sem teljestmény.

Én nem bánom ha visszajön a Moggi éra - sumákolás nyár végéig, aztán 3 nagy név az utolsó napon.
A másik meg ha nincs pénz akkor a mostani keret szintjéhez tényleg nem lehet igazolni. Gondolom ha nem lenne Loca megbűvölve akkor jönne más olcsóbb jelölt (Pjanic vagy valami Udinese/Genoa lerablás). Engem csak az eredmény érdekel.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 10:50

zetterberg40 írta:


Mit kellett volna csinálniuk? A pénztelenség valós, különösen Roncival a fedélzeten, aki eladhatatlan. Én is leszámoltam volna Szandival, Bekúrral, Remzivel, Roncival, talán még a Dybab, Morci duó egyikével is, s kezdő szintű embereket hoztam volna a helyükre, de ez lehetetlen küldetés.

A Demiral biznisz nekem sem tetszik, a fejedelmi fizetésű és még mellé használhatatlan embereinket meg ki hajlandó átvenni? Senki.
A selejt kitakarítására egy nyár nem lesz elég, pláne nem Covid közepette.
A nullánál bármi jobb, konkrétan ha Loca nem kötné az ebet a karóhoz, egy brazil kölyköt tudnánk felmutatni a mercaton. Ez még a pénztelenséggel együtt sem teljestmény.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 10:27

tjunior írta:
18án vége a bulinak. Utána, hogy értélelnénk az új vezetőség első mercatóját? Sehogy. Gyakorlatilag semmit sem csináltak. Értem én, hogy nincs pénz de egy hónapig eltartott még egyáltalán kitalálták mi merre hány méter. McKennie levéglegestve. KJben én nem látok rációt a vezetőség felől, csak az alcsóvótháthabeválik sztorit. Loca ha idejön az csak neki köszönhetjük. Kölcsönadtuk Demiralt, meg pár fiatalt eladási oldalon. Giorgio hosszabbtott, gondolom kínkeserves tárgyalás volt de Dybala ügynökével is egy vagy egy hónapba telt találkozni és Pumukli sem írta még alá az új kontraktusát. Kérdem én, Cherbini meg a többi, mit csinált az utóbbi 2 hónapban? Semmit. Oké, a pénztelenség korlátoz, de ez akkor is nonszensz.

Mit kellett volna csinálniuk? A pénztelenség valós, különösen Roncival a fedélzeten, aki eladhatatlan. Én is leszámoltam volna Szandival, Bekúrral, Remzivel, Roncival, talán még a Dybab, Morci duó egyikével is, s kezdő szintű embereket hoztam volna a helyükre, de ez lehetetlen küldetés.

A Demiral biznisz nekem sem tetszik, a fejedelmi fizetésű és még mellé használhatatlan embereinket meg ki hajlandó átvenni? Senki.
A selejt kitakarítására egy nyár nem lesz elég, pláne nem Covid közepette.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 09:46

18án vége a bulinak. Utána, hogy értélelnénk az új vezetőség első mercatóját? Sehogy. Gyakorlatilag semmit sem csináltak. Értem én, hogy nincs pénz de egy hónapig eltartott még egyáltalán kitalálták mi merre hány méter. McKennie levéglegestve. KJben én nem látok rációt a vezetőség felől, csak az alcsóvótháthabeválik sztorit. Loca ha idejön az csak neki köszönhetjük. Kölcsönadtuk Demiralt, meg pár fiatalt eladási oldalon. Giorgio hosszabbtott, gondolom kínkeserves tárgyalás volt de Dybala ügynökével is egy vagy egy hónapba telt találkozni és Pumukli sem írta még alá az új kontraktusát. Kérdem én, Cherbini meg a többi, mit csinált az utóbbi 2 hónapban? Semmit. Oké, a pénztelenség korlátoz, de ez akkor is nonszensz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-14, 09:29

CsT írta:
Agresti szerint továbbra sincs megegyezés, jövő héten újra tali. Sad

Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy minden forrás szerint nagy előrelépés történt a megegyezés felé. Rendben lesz ez, a bajnoki rajt előtt szerződtetni fogjuk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-13, 22:38

Közben Felix Correira --> Parma és a hírek szerint Rafia,Ranocchia, Fagioli mellett Pellegrini is megy így idénre se marad olyan fiatal akit esetleg beépítenénk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-13, 21:38

Agresti szerint továbbra sincs megegyezés, jövő héten újra tali. Sad

Bevásárlóközpont 235493937_4188882687854601_9046980250418040344_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=wb5NwXH0RMAAX8MO03h&_nc_ht=scontent-vie1-1
Valahogy úgy érzem idén nincs rá pénzünk, ezért nyilván olyan konstrukciót akarunk, hogy fizetni csak jövőre kelljen...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-12, 10:33

CsT írta:
Három ember azért több táska pénzt tud vinni! Very Happy

Ja és Torinóban lesz a találkozó. Szerintem üzletkötés nélkül nem mehet haza a Sasol küldöttség.

Pellegrinit idén is kölcsönadjuk, Max természetesen Desijjót preferálja. Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-12, 10:22

zetterberg40 írta:


Agnelli és Arrivabene is részt vesz már ezen a találkozón.
Három ember azért több táska pénzt tud vinni! Very Happy

Meg szerintem most mondjuk el Locának, hogy Cherubini az igazi apja! Very Happy

Bevásárlóközpont 5866Bevásárlóközpont 43167354

Krisz, zetterberg40, laac, Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-11, 19:32

_DREAM_ írta:
Elvileg pénteken lesz újabb találka Loca ügyben. Szerintem előbb vagy utóbb így vagy úgy de megfogunk egyezni velük. 

Agnelli és Arrivabene is részt vesz már ezen a találkozón.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-11, 18:10

A 35 éves Dzeko lett a Lukaku pótló.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-11, 17:46

zetterberg40 írta:


https://twitter.com/NicoSchira/status/1425082694808047618
Elvileg pénteken lesz újabb találka Loca ügyben. Szerintem előbb vagy utóbb így vagy úgy de megfogunk egyezni velük. 

Nagyon érdekes szezon lesz, a Izére kíváncsi leszek az új edzővel. A Milan-nál én továbbra is Pioli-ban "bízok" Very Happy hogy majd egyszercsak megint összezuhannak. A többi elég sötét ló (kivéve az Atalanta) és lutri.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-11, 17:04

A KatarFc-ből nem lehetne lerabolni valakit most hogy a fél világot leigazolták? Oké, Loca-ra sincs pénzünk de akkor is… Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-11, 10:35

CsT írta:

Ami jó hír, hogy a Sasol állítólag már megegyezett Matheus Henrique-vel tehát számolnak Loca távozásával. Csak be ne előzzön a szarzenál! Very Happy

https://twitter.com/NicoSchira/status/1425082694808047618
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-11, 09:51

Malloy írta:
Bevásárlóközpont 23606410
FFP kompatibilis bértábla...
és Khelafi szerint jövőre még megy hozzájuk Ronaldo Very Happy
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-11, 07:39

Bevásárlóközpont 23606410
FFP kompatibilis bértábla...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-10, 22:23

Krisz írta:


Artúr és Ramzi ketten tesznek fél egy kpt.
Tudásban igen, fizetésben viszont ketten tesznek ki hármat! Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-10, 22:22

tjunior írta:

Micsoda! Most olvastam, hogy elcseréjük Romagnolira Very Happy
Hát az Cannavaro-Carini 2.0 lenne Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-10, 15:23

zetterberg40 írta:
https://twitter.com/locamanuel73/status/1425036306338533422

Loca elemzés:
https://twitter.com/BianconeriZone/status/1425048354002771969

Fú hallod ez a két amcsi totál közhelyparádé... mintha egy NFL pundit aki soha nem látott focit elkezdené szakérteni. Sose bízz olyanban aki soccert emleget 🤣
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2021-08-10, 14:25

CsT írta:
 Remzi távozására elég kevés esélyt látok 
Micsoda! Most olvastam, hogy elcseréjük Romagnolira Very Happy

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: