Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-19, 08:39

nagyon durva összegek röpködnek. a fizetés fejedelmi, ennyit sehol nem adnának neki, és állítólag a juve is kap érte 8,5 millát, ami irreális ahhoz képest, hogy nyáron lejár a szerződése. marotta persze tagad, nem tud semmiféle megegyezésről, stb., de ha ez mégis igaz, akkor win-win, a klubnak és a törpicseknek is.

allegri hetek óta mondja, hogy neki nem csatár kell, hanem egy középpályás és esetleg egy védő. előbbire marotta kinézte sturarót. róla a tuttosport megkérdezte preziosit és gasperinit. az elnök szerint sturaro elég szétszórt mostanában, fejben már máshol jár, és annyira be van sózva, hogy preziosi nem tudja, sturaro képes lesz-e végigcsinálni a szezont a genoával. gasperini szerint marad a játékos, pont. egyébként sturarónak nincs kiugróan jó szezonja, egyelőre nem igazolja, hogy miért vettük meg. tavaly marrone jobb volt a sasolban.

ja, még valami. írja a messaggero (lómai lap), hogy mekkora bukta iturbe. hát nem kicsi: állítólag 31 milláért vették meg, kifejezetten azért, hogy odapörköljenek a juventus orra alá. egyelőre egy gólnál tart a bajnokságban (pont ellenünk), és egyáltalán nem játszik jól. persze még csak 21 éves, nem szabad leírni ennyi idősen senkit, de nem erre számítottak sabatiniék. két megjegyzés:
- utólag milyen vicces sabatini nyári melldöngetése: "iturbe oda megy, ahová mondom. és ha nem nálunk köt ki, én mondom meg, mennyiért vált klubot." muhaha.
- megértem contét, ha kiakadt azon, hogy cuadrado helyett ezt a gyereket sózták volna rá.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-17, 18:38

Egyébként Giovincót évi 6 (!!!) millió eurós dolláros fizetéssel csábítja a Toronto FC az MLS-be Shocked

Szerk: DM már 7 milliós fizetésajánlatról ír, amelyet kanadai források szerint elfogadott. Nyáron távozik.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-17, 17:51

Krisz írta:
És ez hogy működik? Két évig nem adhatja el a Sassuolo? A Tottenham lerak 20 millát, megkérdeznek minket, hogy adunk-e 15-öt, ha nem akkor várunk egy évet?

Nem vagyok benne biztos, de erre tippelek én is. A Tottenham csak akkor tudja megvenni, ha a Juventusnak nem kell. Én így értelmezem.

Volt valami ilyesmi még a nyáron Fabregas kapcsán is. Ott is először az Arsenalt kérdezték meg, hogy kell-e nekik vissza. Nemet mondtak, így mehetett a Chelseabe.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-17, 00:01

zetterberg40 írta:
Zaza után már külföldről is szimatolnak, Di Marzio szerint egészen pontosan a Tottenham.

Még mindig él az opciós jogunk a fiúra, amely 2015 nyarán 15 millió, egy évvel később 18.

És ez hogy működik? Két évig nem adhatja el a Sassuolo? A Tottenham lerak 20 millát, megkérdeznek minket, hogy adunk-e 15-öt, ha nem akkor várunk egy évet?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-16, 01:30

15 milláért én lehet, hogy hoznám Nándi helyére. Utána évben meg valszeg Tevez is hazatér, szóval kelleni fog az ember. A Morata-Zaza-Coman-Gio négyes nekem nem hangzik annyira rosszul, bár tény, hogy Gio helyére el tudnék képzelni jobb játékost (akár Berardit is). Ha meg jön Cavani/Jovetic, nekem úgy is jó Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-16, 00:07

Zaza után már külföldről is szimatolnak, Di Marzio szerint egészen pontosan a Tottenham.

Még mindig él az opciós jogunk a fiúra, amely 2015 nyarán 15 millió, egy évvel később 18.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 14:37

ha a kancsal meghúzza nainggolan cagliarinál lévő részét, akkor minden balfasz igazolását elnézem neki.
ha a picsogófalviak megveszik drágábban azért, ha miénk lesz nindzsa, akkor azért.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 13:22

Zamparini teljesen hülye, olyanokat is nyilatkozott már, hogy kész meghallgatni az 50-60 millió eurós ajánlatokat Dybaláért.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 12:53

zetterberg40 írta:
EsztéNégy írta:
Firmino tényleg egy állat, de van egy olyan érzésem, hogy mint minden hozzá hasonló Bundásban feltűnt csillag, a Bayern kispadját fogja választani a külföldre szerződés helyett. Amúgy én csak azt nem értem, hogy amikor mi, fotelszurkerek látjuk, hogy milyen irányítók jelentenének tényleges előrelépést, akkor a kancsal miért megy rá Sneijderre - és mielőtt valaki megjegyezné, hogy kevés pénzír' jönne, a 10-12m + fizu kurvára nem kevés egy ilyen idős játékosért.

Az egyébként tényleg érthetetlen, hogy Marottáék miért nem néznek szét jobban a Bundesligában vagy a francia bajnokságban (esetleg a hollandoknál), ahol általában nagyon jó, fiatal játékosok vannak - Vidal példája. Ez a Firmino, Eriksen kettős tényleg ütős, ott van Rodriguez, akiről már 1-1,5 évvel ezelőtt is lehetett sejteni, hogy csak jobb lesz (az új szerződése miatt most már nem a mi szintünk, mert 25+ milliós játékos). De Bruyne szintén, aki állandó játéklehetőség mellett megint jó a németeknél, de most már ugyanaz vonatkozik rá, mint Rodriguezre. A Leverkusenből Bellarabi és Calhanoglu is ügyes játékos, vagy a Gladbachból Kramer.

A franciáknál nagyon szimpatikus, amit a Lyon csinál a PSG, Monaco és a Marseille árnyékában. Teljes mértékben az utánpótlásukra támaszkodnak, az alap kezdőjükben 7-8 (!!!) saját nevelésű játékos van, néhány rutinosabb játékossal kiegészítve. A Lacazette(20 meccsen 19 gól+5 gólpassz)/Fekir (16 meccsen 8+5) duó viszi a prímet, de gyakorlatilag minden poszton van jó játékosuk. Lőtt gólok tekintetében a legjobbak, kapott gólok számában pedig a másodikok. Remélem behúzzák a bajnokságot.

A hollandokról meg nem kell külön írni: Depay, Wijnaldum, Willems a PSV-ből, Milik, El Ghazi, Klaassen az Ajaxból. A Soton jót igazolt Tadics személyében a Twenteből, idén abszolút húzóemberük a PL-ben.

Szerintem is sokkal érdemesebb lenne ezekből a bajnokságokból szemezgetni, mintsem az olasz kis csapatokból. Persze az is fontos lenne, hogy ezek a játékosok megkapják a lehetőséget, mert a padról nehéz bizonyítani. Götze, Müller, Reus és még lehetne sorolni...játéklehetőség nélkül most ők sem tartanának itt, de anno megkapták a bizalmat. Jövőre már Zazának és Berardinak is nálunk kellene játszania.

Nekem is nagyon tetszik amit itt írsz, teljesen egyetértek, annyival egészíteném csak ki, a francia, német, holland mellett, érdemes a belga, délszláv bajnokságokat is figyelni, akad egy-két gyöngyszem arrafelé is.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 12:12

tjunior írta:
Egy Pogba-Vidal utáni Juventus, hirtelen felindulásból.

Tevez(Morata)-Falcao/Cavani(Zaza)-Berardi(Coman)
Asamoah(Paulinho)-Verratti(Pirlo)-Marchisio(Romulo)
Rodriguez(Evra)-Chiellini(Rugani)-Bonucci(Barzagli)-Lichti(Caceres)
                            Buffon(Storari)

baszatós

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 11:46

Egy Pogba-Vidal utáni Juventus, hirtelen felindulásból.

Tevez(Morata)-Falcao/Cavani(Zaza)-Berardi(Coman)
Asamoah(Paulinho)-Verratti(Pirlo)-Marchisio(Romulo)
Rodriguez(Evra)-Chiellini(Rugani)-Bonucci(Barzagli)-Lichti(Caceres)
Buffon(Storari)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 11:40

mbence írta:
dybala és/vagy vazquez (5gól, 6 gólpassz) szerintetek mennyire esélytelen?
Dybalaból lehetne Tevez utód, támogatom, Vazquez viszont idén már 26, eddig sok mindent nem tett le az asztalra, könnyen lehet, hogy ez a fél év a csúcspont nála. Viszont mindkét esetben Zamparinivel kellene bizniszelni...uhhh
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 11:05

én kiverem, ha jön cavani.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 10:47

zetterberg40 írta:
EsztéNégy írta:
Firmino tényleg egy állat, de van egy olyan érzésem, hogy mint minden hozzá hasonló Bundásban feltűnt csillag, a Bayern kispadját fogja választani a külföldre szerződés helyett. Amúgy én csak azt nem értem, hogy amikor mi, fotelszurkerek látjuk, hogy milyen irányítók jelentenének tényleges előrelépést, akkor a kancsal miért megy rá Sneijderre - és mielőtt valaki megjegyezné, hogy kevés pénzír' jönne, a 10-12m + fizu kurvára nem kevés egy ilyen idős játékosért.

Az egyébként tényleg érthetetlen, hogy Marottáék miért nem néznek szét jobban a Bundesligában vagy a francia bajnokságban (esetleg a hollandoknál), ahol általában nagyon jó, fiatal játékosok vannak - Vidal példája. Ez a Firmino, Eriksen kettős tényleg ütős, ott van Rodriguez, akiről már 1-1,5 évvel ezelőtt is lehetett sejteni, hogy csak jobb lesz (az új szerződése miatt most már nem a mi szintünk, mert 25+ milliós játékos). De Bruyne szintén, aki állandó játéklehetőség mellett megint jó a németeknél, de most már ugyanaz vonatkozik rá, mint Rodriguezre. A Leverkusenből Bellarabi és Calhanoglu is ügyes játékos, vagy a Gladbachból Kramer.

A franciáknál nagyon szimpatikus, amit a Lyon csinál a PSG, Monaco és a Marseille árnyékában. Teljes mértékben az utánpótlásukra támaszkodnak, az alap kezdőjükben 7-8 (!!!) saját nevelésű játékos van, néhány rutinosabb játékossal kiegészítve. A Lacazette(20 meccsen 19 gól+5 gólpassz)/Fekir (16 meccsen 8+5) duó viszi a prímet, de gyakorlatilag minden poszton van jó játékosuk. Lőtt gólok tekintetében a legjobbak, kapott gólok számában pedig a másodikok. Remélem behúzzák a bajnokságot.

A hollandokról meg nem kell külön írni: Depay, Wijnaldum, Willems a PSV-ből, Milik, El Ghazi, Klaassen az Ajaxból. A Soton jót igazolt Tadics személyében a Twenteből, idén abszolút húzóemberük a PL-ben.

Szerintem is sokkal érdemesebb lenne ezekből a bajnokságokból szemezgetni, mintsem az olasz kis csapatokból. Persze az is fontos lenne, hogy ezek a játékosok megkapják a lehetőséget, mert a padról nehéz bizonyítani. Götze, Müller, Reus és még lehetne sorolni...játéklehetőség nélkül most ők sem tartanának itt, de anno megkapták a bizalmat. Jövőre már Zazának és Berardinak is nálunk kellene játszania.

imádom, amit írsz, ezt én is ugyanígy látom. Olyan kezdőt lehetne összetenni ezen ligák játékosaiból, hogy csuhaj.

amúgymeg cavani szerintem érkezni fog. nem azért, mert annyira szükségünk van rá, de elég jók a feltételek most, hogy durciban van lavezzivel karöltve a fél PSG-vel

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 10:39

EsztéNégy írta:
Firmino tényleg egy állat, de van egy olyan érzésem, hogy mint minden hozzá hasonló Bundásban feltűnt csillag, a Bayern kispadját fogja választani a külföldre szerződés helyett. Amúgy én csak azt nem értem, hogy amikor mi, fotelszurkerek látjuk, hogy milyen irányítók jelentenének tényleges előrelépést, akkor a kancsal miért megy rá Sneijderre - és mielőtt valaki megjegyezné, hogy kevés pénzír' jönne, a 10-12m + fizu kurvára nem kevés egy ilyen idős játékosért.

Az egyébként tényleg érthetetlen, hogy Marottáék miért nem néznek szét jobban a Bundesligában vagy a francia bajnokságban (esetleg a hollandoknál), ahol általában nagyon jó, fiatal játékosok vannak - Vidal példája. Ez a Firmino, Eriksen kettős tényleg ütős, ott van Rodriguez, akiről már 1-1,5 évvel ezelőtt is lehetett sejteni, hogy csak jobb lesz (az új szerződése miatt most már nem a mi szintünk, mert 25+ milliós játékos). De Bruyne szintén, aki állandó játéklehetőség mellett megint jó a németeknél, de most már ugyanaz vonatkozik rá, mint Rodriguezre. A Leverkusenből Bellarabi és Calhanoglu is ügyes játékos, vagy a Gladbachból Kramer.

A franciáknál nagyon szimpatikus, amit a Lyon csinál a PSG, Monaco és a Marseille árnyékában. Teljes mértékben az utánpótlásukra támaszkodnak, az alap kezdőjükben 7-8 (!!!) saját nevelésű játékos van, néhány rutinosabb játékossal kiegészítve. A Lacazette(20 meccsen 19 gól+5 gólpassz)/Fekir (16 meccsen 8+5) duó viszi a prímet, de gyakorlatilag minden poszton van jó játékosuk. Lőtt gólok tekintetében a legjobbak, kapott gólok számában pedig a másodikok. Remélem behúzzák a bajnokságot.

A hollandokról meg nem kell külön írni: Depay, Wijnaldum, Willems a PSV-ből, Milik, El Ghazi, Klaassen az Ajaxból. A Soton jót igazolt Tadics személyében a Twenteből, idén abszolút húzóemberük a PL-ben.

Szerintem is sokkal érdemesebb lenne ezekből a bajnokságokból szemezgetni, mintsem az olasz kis csapatokból. Persze az is fontos lenne, hogy ezek a játékosok megkapják a lehetőséget, mert a padról nehéz bizonyítani. Götze, Müller, Reus és még lehetne sorolni...játéklehetőség nélkül most ők sem tartanának itt, de anno megkapták a bizalmat. Jövőre már Zazának és Berardinak is nálunk kellene játszania.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-15, 09:29

dybala és/vagy vazquez (5gól, 6 gólpassz) szerintetek mennyire esélytelen?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-14, 17:32

Mert ha kimondaná, akkor romlana a tárgyalási pozíció. (romlana, ha lenne Very Happy)
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-14, 15:39

Firmino tényleg egy állat, de van egy olyan érzésem, hogy mint minden hozzá hasonló Bundásban feltűnt csillag, a Bayern kispadját fogja választani a külföldre szerződés helyett. Amúgy én csak azt nem értem, hogy amikor mi, fotelszurkerek látjuk, hogy milyen irányítók jelentenének tényleges előrelépést, akkor a kancsal miért megy rá Sneijderre - és mielőtt valaki megjegyezné, hogy kevés pénzír' jönne, a 10-12m + fizu kurvára nem kevés egy ilyen idős játékosért.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-14, 14:39

nekem ő kell továbbra is:


kibaszott jó lenne a csatárok mögött. ha pereyra 15 milla, ez a gyerek ~70.

----------

moggi "hogyan adjunk el kulcsjátékost drágán for dummies":
https://www.facebook.com/MoggiOfficial/posts/10153136700428714
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-14, 13:46

mbence írta:
kilopo írta:
Jovetic tud a csatárok mögött játszani? Ő nem ilyen center féle?

ha nem, szó nélkül kinevelném. Elég okos, jól lát a pályán és megfelelően gyors. Több van benne, mint amit a menszitiben lerakott az asztalra.

amúgy ha csatár mögé keresünk embert, akkor az eriksen. imádom a palit christiant

Vagy Hazard, ahányszor láttam az idei szezonban, lenyűgözött... de ő megfizethetetlen nekünk. Jo-Jo jöhet, nagyon csípem még Ekdal, ill. Felipe Anderson idei mutatványát, apropó, előbbiről végül teljesen lemondott a klub, vagy csak félig a Cagliarié?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-14, 11:48

Eriksent már akkor le kellett volna igazolni, mikor 10 milla körül eladni kényszerült őt az Ajax. Gyanítom, hogy most az ára 25 körül van, annyit mi nem fogunk fizetni. Jojo szerintem még mindig egy Isten, de őt Tevez ékpárjának tudnám elképzelni. Elég ütős kis támadósor lenne az, imádnám nézni.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-14, 11:45

kilopo írta:
Jovetic tud a csatárok mögött játszani? Ő nem ilyen center féle?

ha nem, szó nélkül kinevelném. Elég okos, jól lát a pályán és megfelelően gyors. Több van benne, mint amit a menszitiben lerakott az asztalra.

amúgy ha csatár mögé keresünk embert, akkor az eriksen. imádom a palit christiant

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-14, 11:18

Jovetic tud a csatárok mögött játszani? Ő nem ilyen center féle?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-13, 15:23

s4tch írta:
pláne ilyen gyorsan: 2 éve még a money league top20-ban sem voltak. egyébként ügyesen csinálják a tulajdonosok: a tulajdonosi tőke nem közvetlenül, hanem különféle cégeken keresztül áramlik a klubkasszába.

közben licht hosszabbított:
http://www.juventus.com/juve/en/news/lichtsteiner-contract-renewal

A pályán kívül a csapat a stábbal együtt az olajmezőkön dolgozik.

A pénzhez meg a targyalashoz nagyon értenek a rohadekok.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-13, 15:13

pláne ilyen gyorsan: 2 éve még a money league top20-ban sem voltak. egyébként ügyesen csinálják a tulajdonosok: a tulajdonosi tőke nem közvetlenül, hanem különféle cégeken keresztül áramlik a klubkasszába.

közben licht hosszabbított:
http://www.juventus.com/juve/en/news/lichtsteiner-contract-renewal
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-13, 15:03

osztán mesélje már el nekem valaki, hogy honnan van a psg-nek ekkora bevétele?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-13, 15:03

Az elég bő, hogy a Milan is ránk ver majdnem egy évet átlagéletkorban...
Szerintem Pogbat nem fogjuk eladni, ő az egyetlen olyan játékos a keretben akiből a csapat franchise playeret ki lehet alakítani, valahol írták is hogy a klub a jovo csapatát rá akarja építeni. Llorentet viszont remélem eladjuk a francba, brutálisan sokat keres a kepessegeihez képest.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-13, 11:54

szerintem pogba a nyáron megy madridba, főleg, ha a real megint megnyeri a bl-t. ha nem kezdjük el lecserélni a keretet, és még el is engedjük az egyetlen fiatal játékost a kezdőből, még szarabbul fogunk állni:

Bevásárlóközpont - Page 7 Eutop20-age

Bevásárlóközpont - Page 7 Eutop20-income

deloitte money league leggazdagabb 20 csapat keretének átlagéletkora a transfermarkt alapján. pirlónak még van egy éve, buffon is marad, licht talán hosszabbít, tevez szintén nem lesz fiatalabb, nándit nem fogjuk eladni, chiellini ilyen fizetéssel nem kell senkinek, stb. az, hogy storari helyére leül leali, nem sokat segít. jövőre jó eséllyel európa legöregebb csapata lehetünk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-13, 11:08

kilopo írta:
És ki szerint kezdjük a következő évet a Vidal-Pogba párossal?

Jó ideje téma ez, de előbb-utóbb tényleg menni fog legalább az egyik. Raiola legutóbb Pogbáról:

“Will he stay in Italy? No. It will be up to them [Juventus], we have renewed his contract, we’re happy with Juventus but when the time is right to leave we’ll take that opportunity.

“We’ll see, I don’t know when the right time will come…”
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-13, 10:54

És ki szerint kezdjük a következő évet a Vidal-Pogba párossal?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2015-01-13, 10:37

kilopo írta:
Szerintem ez egyelőre csak egy kitaláció. Majd ha tényleg mosolyog a kamerába a kancsallal.

Di Marzio írásait figyelem, ő eléggé hiteles, más híresztelésre nem igazán adok.
Azóta Marotta is megerősítette az érdeklődést, meg a dagadt Raiola, aki a játékos ügynöke.
Más kérdés, hogy az örmény nem igazán akar lelépni Dortmundból.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: