Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-26, 14:57

csak tipp: cuadrado szélsőhöz képest kurvajól védekezik. elsősorban ezért csípte volna conte: tulajdonképp egy vidal szinten 2-in-1 játékos. azt meg tudjuk a barcelona és a bayern (sőt, ide lehet venni az atleticót is, akik szintén azonnal presszingelnek, már a labdakihozatalt ellehetetlenítik) sikereit látva, hogy az egyik út az "elöl védekezni, hátul támadni". cuadrado ebbe tökéletesen illik, talán jobban, mint willian.

szerintem mikrofonfejnek könnyen vége lehet, ha londongrádba viszik a királyfit a süsüből.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-26, 14:47

s4tch írta:
a chelsea vélhetően le fogja rakni cuadrado 35 millás kivásárlási árát.

willian? flower

35 milla nem is olyan magas, csak az a kerdes hogy mi a francnak ő nekik, rogyásig vannak szelsokkel.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-26, 14:12

a chelsea vélhetően le fogja rakni cuadrado 35 millás kivásárlási árát.

willian? flower
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-25, 09:09

Moggi szerint visszaszereztük Zazat és Sturarot
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-24, 19:04

És elég pocsékul is játszik a sass. már a genoa elleni meccs is csak kinlódás volt, az első félidő meg nem hasonlitott semmire sem, se zaza se berardi nem mutat nagy formát

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-24, 18:26

DM azt írja, hogy Zaza jövője szempontjából rendkívüli fontosságú a Sassuolo mai meccse. Egy újabb győzelemmel 28 pontjuk lenne, amihez már túl sokat nem kellene szerezniük a biztos bennmaradáshoz. Így hajlandóak lennének lemondani róla a Juve javára most januárban.

25 perc elteltével azonban vezet a Cagliari.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 23:12

kilopo írta:
Ez saját vélemény, vagy van valami infó erről?

csak megérzés. még pletykát sem nagyon olvastam erről a nyár óta, viszont úgy sejtem, illene a marotta-féle gondolkodásba, ha nyáron megszabadulna tőle.

--------

gio ügynöke azt mondja, nem is kaptak ajánlatot olasz kluboktól.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 20:38

boric írta:
Ha Gio már most megy, jöjjön Zaza, felesleges várni vele, hatalmas potenciál van benne, nyáron pedig Nándi helyére hoznám Berardit. Egyébként Zaza játszhatna a BL-ben is...

Osztom a véleményed. A baszkot el kell adni, kevés a Juventushoz. Mondjuk Joveticet is nagyon sunáznám, ha van rá esély.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 15:41

s4tch írta:
nándit legkésőbb nyáron el fogjuk adni.
Ez saját vélemény, vagy van valami infó erről?
Vissza az elejére Go down
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 15:27

Ha Gio már most megy, jöjjön Zaza, felesleges várni vele, hatalmas potenciál van benne, nyáron pedig Nándi helyére hoznám Berardit. Egyébként Zaza játszhatna a BL-ben is...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 13:30

tjunior írta:
Krisz írta:
Zaza jöhet akár Januárban
Teljesen logikus lenne az egész manőver, főleg ha Zazat amúgy is visszavennénk. cheers
Szerintem meg januárban teljesen felesleges, van 5 csatárunk, minek egy hatodik? Inkább adjunk időt Moratának. Nyáron ha elmegy Giovinco és mondjuk eladjuk Llorentét, akkor oké, Berardival.

Nem 6. lenne, hanem 5, mivel elengednenk Joet a franciákhoz, hogy a márciusban induló amcsi szezonban kezdhessen. Tehát ez a két lehetőségünk van: Kifizetjuk Joenak a szezon hátralévő részében az évi 2.2 millas fizetésének erre az időszakra számított összegét, aki emellett nem illik az edző taktikajaba és ha eddig motivalatlan volt akkor most meg inkább bele fog szarni az egészbe és nekünk sem áll érdekünkben jatszatni, egy szoval lomnak van a csapatban + feltételezem, hogy valami aprót hozzánk vágnak az amcsik a fel szezonert. Vagy jön Zaza feleannyi fizetésért, motivaltan, hianyposztra (Llorente erősen korlátolt képességű, Morata meg pont nem a centerkedesben mutatott eddig potenciált), extra félév az osszeszokashoz ha egyebkent is elni akarna a klub nyáron a visszavásárlási joggal.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 13:29

gio lehet, hogy már januárban tiplizik: állítólag kibaszta a biztosítékot marottáéknál, hogy egy kurva szót sem szólt a kanadai vonalról, és a klubvezetésnek is gyakorlatilag a bejelentésből kellett megtudniuk, mi lesz a játékossal. úgyhogy lehet, hogy hamar szerződésbontás lesz ebből, és gio nem a nyáron, hanem már jóval korábban csatlakozhat a márciusban induló mls-re készülő kerethez.

nándit legkésőbb nyáron el fogjuk adni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 13:09

Krisz írta:
Zaza jöhet akár Januárban
Teljesen logikus lenne az egész manőver, főleg ha Zazat amúgy is visszavennénk. cheers
Szerintem meg januárban teljesen felesleges, van 5 csatárunk, minek egy hatodik? Inkább adjunk időt Moratának. Nyáron ha elmegy Giovinco és mondjuk eladjuk Llorentét, akkor oké, Berardival.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 12:58

Zaza jöhet akár Januárban
Teljesen logikus lenne az egész manőver, főleg ha Zazat amúgy is visszavennénk. cheers
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 11:46

őő, bocsánat, ha nem voltam érthető, természetesen én is arra utaltam, hogy hülye lett volna nem elmenni ennyiért.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 10:47

s4tch-val értek egyet. Ennyi pénzért ki ne ment volna el amcsiba játszani? Maradt volna local hero-nak valami olsza kiscsapatban? Az élet elég jó azért a másik kontinensen is, főleg ha rengeteg pénzed van. Kis világjárás, miegymás.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 09:33

27 éves, a juventusnál könnyűnek találtatott, innen szakmailag csak lefelé vezet az út. a parma vagy a fiorentina szívesen látta volna, fizettek volna neki vagy másfél millát. lehet, hogy elmehetett volna valami angol középcsapathoz, hasonló pénzért. kanadában meg a torinói fizetése cirka háromszorosát ajánlják neki. képmutatás azt gondolni, hogy bárki visszautasított volna az ő helyzetében hasonló ajánlatot.

újságíró vagy a magyar nemzetnél, keresel havi 3 kilót, kirúgnak. hív a népszabadság, 250-et ajánlanak, vagy ott a blikk egy milláért. mit teszel?

az mls vagy 8-10 éve egyáltalán nem vállalhatatlan bajnokság. nem kína vagy india, ahová tényleg csak a pénzért megy az ember. rendes szakmai munka folyik, átlátható gazdálkodású klubok vannak (v.ö. serie a), vannak nézők, érdeklődés, tempó, jó meccsek. a francia, holland bajnokság mellé szerintem színvonalban simán oda lehet tenni. a torontóval giovinco nem játszhat a bl-ben? na bumm, az evertonnal, parmával sem lett volna bl-csapata, és a juventusban is saccra max egy órát kapott az elmúlt 2 szezonban összesen.

ez a cikk a túlfújt, megalapozatlan olaszos büszkeségről szól, és roppant magas lóról íródott.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 08:36

s4tch írta:
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2015/01/20/8135812/selling-your-soul-for-6m-giovincos-canadian-cop-out-sends

ez de rossz.

de attól még igaz. gondolod, hogy Kanadában akarja felépíteni magát? ne.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-21, 07:15

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2015/01/20/8135812/selling-your-soul-for-6m-giovincos-canadian-cop-out-sends

ez de rossz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-20, 19:43

tjunior írta:
rakkenroll írta:
Szerintem összességében remek csapatot tarhált össze az évek alatt alig pénzből. Bosszantó viszont az állandó sóherkedése... így nem jött Kros, Alexis, meg ilyenek...
Sóherkedés? Vagy a pénzügyi lehetőségeink figyelembe vétele? Nyilván Kroos azért nem jött mert sóher volt, és nem azért mert a madrid 30 milliót adott érte, a fizetési igényei meg még a Bayernnek is sok volt, Sanchez detto.

Jogos, gondolkodtam is az idézőjeles szóhasználaton. De kár, hogy Kroost nem engedhetjük meg magunknak, vagy Sanchezt, aki pedig nagy span Artúrral. A lehetőségekhez képest, szerintem is jó csapatot hozott össze sólyomszem, én a nyári szerzeményekkel is meg vagyok elégedve.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-20, 17:38

rakkenroll írta:
Szerintem összességében remek csapatot tarhált össze az évek alatt alig pénzből. Bosszantó viszont az állandó sóherkedése... így nem jött Kros, Alexis, meg ilyenek...
Sóherkedés? Vagy a pénzügyi lehetőségeink figyelembe vétele? Nyilván Kroos azért nem jött mert sóher volt, és nem azért mert a madrid 30 milliót adott érte, a fizetési igényei meg még a Bayernnek is sok volt, Sanchez detto.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-20, 17:36

szerintem nem sóherkedik, csak figyel a klub lehetőségeire és az ffp-re. pl. morata vs sanchez: igaz, hogy a vételárban alig lett volna különbség (állítólag 24-ért el lehetett volna hozni sanchezt), de a fizetésük szinte összehasonlíthatatlan. morata a realban 800 ezret keresett, most 1 millát kap. sanchez a barcelonában 4, bónuszokkal 5 millát keresett. morata 5 évre írt alá, sanchez 4 évre szerződött az arsenalhoz (heti 140 ezer fontos fizetésért, ami a legtöbb az arsenalban, és mai árfolyamon évi kb. 9,5 milla euró). mondjuk naivan, hogy mivel akkor még nem futott be az arsenal ajánlata, hozzánk aláírt volna 6 milláért. ez 4 évre bruttó 48 milla, plusz 24 millás vételár, szumma 72. morata 1 millája 5 évre bruttó 10, vételárral együtt 30 milla. szóval sanchez úgy lett volna drágább ~40 millával, hogy egy évvel kevesebbet maradt volna - és akkor még nem vettük figyelembe, hogy moratán kereshetünk egy 10-est, ha elég jól teljesít, ami kábé ingyen kölcsön lenne, ha visszavásárolná a real. szóval nem egy kávéház a két játékos, ha a pénzügyeket nézzük. igaz, a pályán se.

kroosra esélyünk sem volt. heti 150 ezer fontot keres, az nettó 10 milla euróban egy évre.

azt írja a goal.com olasz részlege, hogy sturaro esetében csak a formaságok vannak hátra, még januárban visszarendeljük.


A hozzászólást s4tch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-20, 17:38-kor.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-20, 15:52

Szerintem összességében remek csapatot tarhált össze az évek alatt alig pénzből. Bosszantó viszont az állandó sóherkedése... így nem jött Kroos, Alexis, meg ilyenek...


A hozzászólást rakkenroll összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-20, 19:46-kor.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-20, 07:19

s4tch írta:
a nyári mercato legnagyobb buktái:
http://www.calciomercatoweb.it/2015/01/19/mamma-che-flop-la-classifica-dei-bidoni-di-mercato/

grande marotta! afro

azt hiszem leszögezhetem: évek óta nem tudom eldönteni, hogy beppe papa egy zseni, vagy egy kretén.
az iturbe-vidics-cole vonalat mi is szophattuk volna mondjuk

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-19, 19:39

Na akkor most már hivatalosan is sok szerencsét lehet neki kívánni. No hard feelings, de azért remélem amikor alternatívát keres Allegri a Tevez-Llorente-Morata trión kívül akkor Comanhoz fog nyúlni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-19, 16:28

a nyári mercato legnagyobb buktái:
http://www.calciomercatoweb.it/2015/01/19/mamma-che-flop-la-classifica-dei-bidoni-di-mercato/

grande marotta! afro
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-19, 10:01

kilopo írta:
Gondolom azért, hogy másnak ne adják el most, illetve azért, hogy most írjon alá a törpe, így nem tárgyalhat mással.
Ilyen ajánlat mellett bajosan tudnánk bárkinek is eladni, Giovinco mindet megvétózná teljesen érthetően, jan30után meg semmi beleszólásunk abba, hogy mit ír alá. Max valaki aprópénzt kaphatunk nevelési költség címén, de ebben sem vagyok biztos.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-19, 09:40

reggel egy calciomercatós hírben olvastam, azóta már leszedték (404). én meg benéztem. egyébként asszem januártól szabadon tárgyalhat bárkivel.

a mai gazzetta 6 milliós alapfizetésről, bónuszokkal 8,6 milláról ír. ennyit senki nem keres a serie a-ban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-19, 09:34

Gondolom azért, hogy másnak ne adják el most, illetve azért, hogy most írjon alá a törpe, így nem tárgyalhat mással.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-19, 09:03

s4tch írta:
nagyon durva összegek röpködnek. a fizetés fejedelmi, ennyit sehol nem adnának neki, és állítólag a juve is kap érte 8,5 millát, ami irreális ahhoz képest, hogy nyáron lejár a szerződése. marotta persze tagad, nem tud semmiféle megegyezésről, stb., de ha ez mégis igaz, akkor win-win, a klubnak és a törpicseknek is.

Már 7 milliós alapfizetésről + 3 milliós bónuszról írnak, ami egészen elképesztő. Ma jelentik be hivatalosan.

Amúgy miért kap érte a Juve pénzt? Lejár a szerződése, nyáron megy oda.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime2015-01-19, 08:39

nagyon durva összegek röpködnek. a fizetés fejedelmi, ennyit sehol nem adnának neki, és állítólag a juve is kap érte 8,5 millát, ami irreális ahhoz képest, hogy nyáron lejár a szerződése. marotta persze tagad, nem tud semmiféle megegyezésről, stb., de ha ez mégis igaz, akkor win-win, a klubnak és a törpicseknek is.

allegri hetek óta mondja, hogy neki nem csatár kell, hanem egy középpályás és esetleg egy védő. előbbire marotta kinézte sturarót. róla a tuttosport megkérdezte preziosit és gasperinit. az elnök szerint sturaro elég szétszórt mostanában, fejben már máshol jár, és annyira be van sózva, hogy preziosi nem tudja, sturaro képes lesz-e végigcsinálni a szezont a genoával. gasperini szerint marad a játékos, pont. egyébként sturarónak nincs kiugróan jó szezonja, egyelőre nem igazolja, hogy miért vettük meg. tavaly marrone jobb volt a sasolban.

ja, még valami. írja a messaggero (lómai lap), hogy mekkora bukta iturbe. hát nem kicsi: állítólag 31 milláért vették meg, kifejezetten azért, hogy odapörköljenek a juventus orra alá. egyelőre egy gólnál tart a bajnokságban (pont ellenünk), és egyáltalán nem játszik jól. persze még csak 21 éves, nem szabad leírni ennyi idősen senkit, de nem erre számítottak sabatiniék. két megjegyzés:
- utólag milyen vicces sabatini nyári melldöngetése: "iturbe oda megy, ahová mondom. és ha nem nálunk köt ki, én mondom meg, mennyiért vált klubot." muhaha.
- megértem contét, ha kiakadt azon, hogy cuadrado helyett ezt a gyereket sózták volna rá.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
6 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: