Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+18
_DREAM_
simoon
laac
tjunior
juventute
virracocha
mbence
rakkenroll
.bb.
kilopo
exchaby
EsztéNégy
juve 1974
_Tyler
cortamelasombra
s4tch
zetterberg40
Krisz
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
mbence
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-30, 07:51

cuadradóról álmodozni épp olyan, mint tavaly ilyenkor joveticről. hamarosan elviszi egy PL csapat
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-29, 21:38

nem biztos, hogy feleződik. korábban arról volt szó, hogy a juventus 10 millát kér, a torino 12-t, így jön össze a 22. mondjuk a hírek szerint 50-50 lesz az elosztás, csak nem törvényszerű ez közös tulajdonnál.

cuadrado esetében is könnyebb lenne megegyezni az udinesével, mint a della valle tesókkal... ha őt elhoznánk, akkor két különböző részletet kéne fizetni.

mondjuk pár éven belül úgyis kifut ez a rendszer.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-29, 21:32

Közben Immobile elkelt, hétvégén aláír a Dortmundhoz öt évre, 2 milliós fizuval. 19,5 millióról ír Di Marzio, ami szép kis összeg. Amúgy ilyenkor az összeg feleződik? Na mindegy, kíváncsi leszek rá a németeknél.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-29, 20:57

Ha már Veronában járunk akkor Iturbet is meg lehetne érdeklődni Razz
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-29, 20:17

Romulót bírnám, és ha még Pelustól is sikerülne megválni... bár a 3-4 milla helyett adhatnánk Padoint, akkor lenne bomba az üzlet Smile (de az is jó, ha Padoint Sánchez árába számoltatjuk bele, úgy 4-5 milla körül mozdítható lenne az ecuadori is)

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-29, 19:44

talán az első értelmes és valamennyire reális pletyka: a veronának kéne pelus, szívesen odaadnák romulóért és némi $$$-ért. állítólag 3-4 millát kellene ráfizetni pelusóra. felőlem mehet, és ezzel a középpálya megoldva, nem kell pereyrával sem foglalkozni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-28, 22:30

Krisz írta:
Ezt még kevésbé értem. Én semmi extrát nem láttam rajta, ha egy Moratanak tudunk adni minimum 20-25 meccset, akkor nem értem, hogy ez miért nem jár egy Berardinak, Gabbiadininek, Zazanak (akik mellesleg szerintem tehetségesebbek is nála) vagy éppen Immobilenek. Ez kb az a szituáció amikor mi lepasszolunk egy fiatalt a Leccenek: nesze itt van kölcsönben vagy akár felesben de bármikor visszavesszük ha úgy tetszik (=villant). Szerintem ez égő, mert nem is olyan régen még egy szintet képviseltünk a Reallal, Mijatovic lesgóljával tudtak megverni minket a BL döntőben, a talán leggalaktikusabb Margitot meg 3-1-re cidáltattuk Zidanennal, Ronaldoval, Figoval a fedélzeten. Még talán vállalható is lenne, ha egy Messi szintű takony kölyköt vennénk kölcsön, de egy Morataért pincsizni...

Valami ilyesmire gondoltam én is azzal, hogy azt írtam, ez az egész hülyén hangzik. Főleg ha ez tényleg igaz, és még visszavásárlási opciót is tartalmaz majd a dolog. Mintha valami fiókcsapata lennénk a Realnak (Carvajalt hasonló feltételek mellett neveltették ki a Leverkusennel)...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-28, 22:25

zetterberg40 írta:
Talán Krisz írta korábban, hogy nem érti, miért sztárolják annyira Moratát. Nos, én sem értem, de Di Marzio valószínűsíti, hogy ő érkezhet a csatársor megerősítésére. Kölcsönbe érkezne opcióval, a Realnak pedig visszavásárlási opciója lenne rá (eléggé hülyén hangzik). Június 2-ig rendeződhet a helyzete.

Ezt még kevésbé értem. Én semmi extrát nem láttam rajta, ha egy Moratanak tudunk adni minimum 20-25 meccset, akkor nem értem, hogy ez miért nem jár egy Berardinak, Gabbiadininek, Zazanak (akik mellesleg szerintem tehetségesebbek is nála) vagy éppen Immobilenek. Ez kb az a szituáció amikor mi lepasszolunk egy fiatalt a Leccenek: nesze itt van kölcsönben vagy akár felesben de bármikor visszavesszük ha úgy tetszik (=villant). Szerintem ez égő, mert nem is olyan régen még egy szintet képviseltünk a Reallal, Mijatovic lesgóljával tudtak megverni minket a BL döntőben, a talán leggalaktikusabb Margitot meg 3-1-re cidáltattuk Zidanennal, Ronaldoval, Figoval a fedélzeten. Még talán vállalható is lenne, ha egy Messi szintű takony kölyköt vennénk kölcsön, de egy Morataért pincsizni...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-28, 21:28

Talán Krisz írta korábban, hogy nem érti, miért sztárolják annyira Moratát. Nos, én sem értem, de Di Marzio valószínűsíti, hogy ő érkezhet a csatársor megerősítésére. Kölcsönbe érkezne opcióval, a Realnak pedig visszavásárlási opciója lenne rá (eléggé hülyén hangzik). Június 2-ig rendeződhet a helyzete.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-28, 15:32

kell egy hivatalos fiókcsapat Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-28, 14:47

Igen,már csak a meglévőket lehet hosszabítani,de újat már nem köthetnek a klubok!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-28, 09:35

Ha jól értem, most már biztossá vált, hogy 2015-től megszűnik a játékosok közös tulajdonlása.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 21:20

Ahogy látom az elmúlt 3 évben nem az volt a trend, hogy Conte egyre merészebb lett volna. Inkább ennek pont az ellentétét vettem észre.

Az idei BL-el a sorsolás is kicsit szarul jött ki. Már akkor írtam, hogy nem a norvégokkal kellett volna játszani az első kört, akkor talán kevésbé "hülyéskedik" el a srácok a helyzeteket. A BL-ben nincs mese, ha akad egy apró lehetőség, akkor oda kell baszni. Csak így lehet..

Kíváncsi vagyok a mercatora, ugyanakkor félek is.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 15:30

a koncentráció, a felkészülés sem lényegtelen. már elkezdtem erről írni egy posztot (sosem érek a végére), az európai meccseken a bekapott góljaink nagy része egyéni hibából származik. egyszerűen nincs olyan nyomás alatt bajnokikon a védelem, mint a bl-ben, úgyhogy nincs mese, muszáj jobban felkészülni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 15:18

A Galata elleni csörte nem mérvadó, a Real elleni két meccs már inkább. Nincs oly' messze az elit szerintem sem, de az mindegy is talán: kicsit erősebb pad, kicsit merészebb Conte, no és jó adag szerencse kell csak.. főleg szerencse, amivel bizony általában hadilábon állunk a BEK-ben.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 13:34

Egyébként a BL döntő után az a véleményem, hogy attól a szinttől nagyjából csak szélsők tekintetében vagyunk lemaradva. Technikai tudást tekintve fasza a keret, mélyítésre viszont nagy szükség van (lásd PSG második sora, Real cseréi között 30-38m eurós játékosok), illetve a Misternek kicsit tanulnia kellene a BL menedzselését, de szerintem abszolút nincs oly' távol az elit szint, mint amennyire a Galata elleni meccs után éreztem.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 12:55

persze, ezek egyelőre csak rémhírek, pletykák. szerintem sanchez nem jön (teljesen tavalyi higuain-sztori szaga van az egésznek), elmegy q, vucs, padoin, veszünk egy szélsőt (lehet, hogy berardi lesz), jön egy fiatal közös tulajdonú csatár (gabbiadini vagy berardi), meg valahogy kiköhögjük pereyrát (zazát azért nem kéne érte beáldozni), és ennyi.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 11:59

Úgy gondolom, ezeknek a pletykáknak nincs túl sok alapja. Ha fogunk sztárt igazolni, az Sánchez lesz, esetleg belefér valami fiatal gyerek (Rabiot a PSG-ből, vagy a spanyol srác, aki Pirlo-féle posztra jöhet), meg szokásos kukázás lesz (Lulic/Pereyra); remélhetőleg annyira nem vagyunk hülyék, hogy Vidalt és/vagy Pogbát akaratuk ellenére eladjuk (bár azt írtam már sokszor, ha elvágyódnak, akkor kapjunk értül sokat, és menjenek).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 08:56

Inkább Vidalt adnánk el, mint Pogbát? Ez meglepő. Persze hosszú a nyár, de már napok óta a Realról írnak, Ancelotti hívja stb, stb...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 08:45

tényleg nem szabad mercatós híreket olvasni: ha eladjuk vidalt (a firkászok szerint a real épp 50 millánál tart, lesz ez még több is), az utódja nem lesz más, mint:

guarin!

 affraid 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-27, 07:18

azért bekaphatják.

mondjuk én sosem akarnék olyan csapatot, amiben nincs egy padoin

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-26, 16:06

psg cserecsapat, úgy, hogy menez nincs is benne:

Bevásárlóközpont - Page 20 1003149_Paris_Saint-Germain-1

azzal együtt, hogy van benne 1-2 bibi (pl. lucas nem csatár, motta inkább kezdő, mint csere, és jallet is inkább szélső védő, mint középső) a dobogóért, de legalább el-helyért mennének a serie a-ban...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-26, 12:16

sabatini azért nem ügyetlen... nem sok olasz menedzsert lehet most odatenni marotta mellé, ő az egyik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-26, 12:07

Di Marzio szerint a Roma rámozdult Ricardo Rodriguezre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-25, 22:55

_DREAM_ írta:
Ez a Drogba dolog mennyire komoly vajon? Tudom hogy ilyenkor minden marhaságot összeírni a lapok és sajnos ez lesz a bajnokság indulásáig, de ez egy elég rossz tréfának tűnik.  pig 

Sunázom Drogbát (a Marseilles szezonja óta rá verem), nyilván 5 éve kellett volna hozni, de szerintem még most is nagyon jó. Tevez középen szeret (és tud) a legjobban játszani, de idén azért bizonyította, hogy szélen sem rossz. Nyilván 433-ban egy ilyen felállással az ívelgetésnek nincs értelme, szóval ha elől robbanékonynak kell lenni, akkor arra jó Tevez, ha meg batárnak, akkor ott van Drogba, a többi aspektus (helyezkedés, összjáték, agresszívitás, befejezés, gyorsaság fejben) meg mind2nek jól megy. Szerintem fizikálisan még mindig brutális, nyilván a robbanékonyság már nem ugyanaz.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2628
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-25, 17:57

Ez a Drogba dolog mennyire komoly vajon? Tudom hogy ilyenkor minden marhaságot összeírni a lapok és sajnos ez lesz a bajnokság indulásáig, de ez egy elég rossz tréfának tűnik.  pig 
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-25, 12:59

Bal oldalra el lehetne hozni Santont Angliabol. Mar nincs akkora hype korulotte, gondolom viszonylag olcson meg lehetne oldani.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-24, 11:53

Azt el tudom képzelni, hogy a Vidal/Pogba duó egyike távozik, de hogy mindkettő egyszerre, azt kizártnak tartom. Annyira nem hülye a jelenlegi a vezetőség.

Ma ismét Pogba került terítékre. Azt írják, Mourinho őt akarja megvenni a David Luizért kapott pénzből (mennyire nevetséges a PSG/City büntetése is, laza 50 millióért vesznek megint játékost).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-24, 10:58

tjunior írta:
Nekem ez a Pereyra igazolás felvett egy másik lehetőséget is, nyilván Pirlo, Vidal, Pogba, Asamoah, Marci mögé, még ha az argentin sokoldalú is, elég luxus ennyiért idehozni őt. Mi van ha Conte Asamoaht balhátvédben képzeli el a következő szezonban? Egyszer már megpróbálta, nem igazán jött be, de azért azt is jegyezzük meg, egy real ellen nem éppen ideális először játszani egy poszton. Ez nekem megmagyarázná, hogy az egyik lyukas posztunkra "csak"  egy ingyenevrát, meg egy cserelulicot keresünk komolyan. (a másikra lyukos posztra meg egy Sanchezt).

Múltkor olvastam egy összefoglaló cikket, amiben kiemelték Asamoah megindulás/cselezés statisztikáit. Ha belegondolunk, akkor védekezésben stabil, az előbb említett területen a csapat egyik legjobbja volt, egyedül a beadások gyengék nála. Szerintem vele egyértelműen szélen számol Conte, ettől függetlenül is kell egy balhátvéd.

_________________________

FourFourTwo-Adam Digby Berardiról. Kicsit még éretlen szerintem, bár pl ez egy Barcelonat sem izgatott amikor pl Busquetset beépítették. Örülnék neki, bár szerintem kölcsönadjuk majd.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-24, 10:47

Nekem ez a Pereyra igazolás felvett egy másik lehetőséget is, nyilván Pirlo, Vidal, Pogba, Asamoah, Marci mögé, még ha az argentin sokoldalú is, elég luxus ennyiért idehozni őt. Mi van ha Conte Asamoaht balhátvédben képzeli el a következő szezonban? Egyszer már megpróbálta, nem igazán jött be, de azért azt is jegyezzük meg, egy real ellen nem éppen ideális először játszani egy poszton. Ez nekem megmagyarázná, hogy az egyik lyukas posztunkra "csak" egy ingyenevrát, meg egy cserelulicot keresünk komolyan. (a másikra lyukos posztra meg egy Sanchezt).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime2014-05-23, 19:12

evra hosszabbított manchesterben
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: