Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-05-07, 22:58

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 1491675_745357188842164_5232573304136621595_n
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-05-07, 22:34

Az új játszótárssal???Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Tumblr10

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-05-06, 21:31

Vidal térdét holnap műtik. Elvileg a VBre már fitt lesz...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-05-05, 09:34

ezek után biztos odatesszük az atalanta ellenit.

ilyen is van:
https://vine.co/v/M6BBAx5UgTj
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-05-04, 21:15

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-26, 11:08

Vidal térdét lehet, hogy műteni kell. Ez a mai pletyi.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-25, 21:01

nagyon röhögök.. Pirlooo
https://youtu.be/3XviR7esUvo
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-22, 22:56

Pletyka: a Barcánál felmerült Rudi Garcia, mint lehetséges edzőjelölt. Nem tudom, hogy örülnék-e neki, ha menne, egyrészt azzal a Roma valószínűleg jóval visszafogottabb lenne jövőre, és könnyebb dolgunk lenne a bajnokságban, másrészről viszont kéne pár koeff pont, mivel én még hiszek benne, hogy az olaszok pár éven belül ismét 2 stabil BL8 csapatot tudnak majd kiállítani.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-22, 19:40

Immobile ismét szimpatikusan nyillvánult meg (vagyis az ügynöke): Ciro egy nagy klubban szeretne játszani, mint amilyen a Dortmund...
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-22, 18:14

köszipuszi utólag, remélem mindannyiótoknak tojásban gazdag volt az ünnep. puszi meg minden

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-21, 11:05

a fél csapat együtt húsvétozik vinovóban:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Cms_20140420_tmp1398016181-1-2118173558jpg1398018481_immagine_ts673_400

ez tényleg csodás. kellemes ünnepet nektek is!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-18, 11:53

http://football-italia.net/47994/pirlo-conte%E2%80%99s-words-assault-you

Ez állati  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-17, 17:24

elírtam, 57 lövése van.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-17, 15:55

14/47 az inkább 30%, de sebaj. Ettől csak még durvább a statisztikája, ingyér annyira nem volt rossz vásár.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-17, 12:52

valaki kiszámolta (nem én voltam, pedig jó ötlet; ha rájövök, ki tette, megkeresem és megölelem), hogy az egész bajnokság leghatékonyabb csatára llorente. dobogó:

3. immobile 83 lövés, 19 gól, 23%-os hatékonyság
2. rossi 60, 14, 23%
1. nándi 47, 14, 25%

 cheers 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-15, 23:06

Krisz írta:
Lehet fanyalogni.

ronda, ez egy fekete fehér milan mez
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-15, 21:44

s4tch írta:
uefa ranglista az utolsó 2 év eredményei alapján:

szidhatjuk contét, de ez magáért beszél akkor is, ha a galata elleni hazait és a koppenhágai döntetlent nehéz megmagyarázni.

Hoppá, Benfica sem áll rosszul, sőt, tulajdonképpen előttünk vannak kettővel.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-15, 20:58

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 8537380ec6bb23773229ccc4f747e6a5f3f57dbd824b8a42367d19212723d3a1_large

Lehet fanyalogni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-11, 09:04

uefa ranglista az utolsó 2 év eredményei alapján:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Uefaranks1

szidhatjuk contét, de ez magáért beszél akkor is, ha a galata elleni hazait és a koppenhágai döntetlent nehéz megmagyarázni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Admin
Admin



Posts : 17
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-11, 08:56

mbence írta:
pacsizok a véleményeitekke. vidallal kapcsolatban pedig itt az én szellemi portékám: ha szezon elején valaki azt mondja nekem, hogy 18 gólos, 6 gólpasszos meccsenkét kétcsillió labdát szerezve átlagban, akkor simán aláírom.
szumma: ha vidal a hátralévő meccseken 90 percig csak a pöcsét vakarva álldogál a középpálya közepén, akkor sem lehet rá egy büdös szavunk sem. akinek mégis, az pedig buzi és értéktelen a véleménye, természetesen.

Itt a buzik véleménye a legértékesebb.
Vissza az elejére Go down
https://bianconeriblog.hungarianforum.com
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-10, 17:19

pacsizok a véleményeitekke. vidallal kapcsolatban pedig itt az én szellemi portékám: ha szezon elején valaki azt mondja nekem, hogy 18 gólos, 6 gólpasszos meccsenkét kétcsillió labdát szerezve átlagban, akkor simán aláírom.
szumma: ha vidal a hátralévő meccseken 90 percig csak a pöcsét vakarva álldogál a középpálya közepén, akkor sem lehet rá egy büdös szavunk sem. akinek mégis, az pedig buzi és értéktelen a véleménye, természetesen.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-10, 09:50

Amikor nem ment huzamosabb ideig a csatároknak -mint pl tavaly-tavalyelőtt-, többet vállaltak a szerencsére gólerős középpályások, idén -mivel már végre van CSATÁRUNK, sőt!... csatáraink!!... mert azért a baszk is hozott pár pontot a csapatnak-, már sokkal inkább az ékekre hagyezte ki Conte a játékot. Azt pedig örömmel láttam, hogy ha épp egyiküknek sem ment a játék, akkor -ahogy annak lennie kell a Juventusnál-, szinte mindig volt valaki (még Bonu is!) aki kisegítette a bandát.


A hozzászólást rakkenroll összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-04-10, 22:06-kor.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-09, 20:05

Ez annak is a következménye, hogy idén nándi és tevez is sokat játszott, de a többi csatár jóval kevesebbet. Tavaly sokkal kiegyenlítettebbek voltak a játékidők.
Itt viszont visszaköszön ugyanaz a kérdés. Azért játszottak keveset, mert szarok, vagy egyéb okból?
Nyilván szarabbak nem lettek 1 év alatt, tehát az lehet mögötte szerintem, hogy Tevez és Nándor is sokkal jobbak, mint a többiek. Ha viszont ez így van, akkor miért nem jutott tovább a csapat a csoportból?
Részemről nincs megoldás.. confused 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-04-09, 12:10

épp írtam a listára, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is:

hacsak meg nem szórja magát pogba az utolsó néhány körben, úgy néz ki, idén 3 játékosunk szerez 10-nél több gólt: vidal, tevez, nándi.

tavaly minimum 10-et szerzett: vidal, vuc, q, gio, matri

2 éve pont 10-ig jutott matri és marchisio.

nem tudom, örüljek-e a tendenciának. egyrészről kuglóf, hogy van két olyan csatár, akire lehet építeni, és vidal sem esett vissza (legalábbis februárig). másrészt viszont kellemetlen visszagondolni az elmúlt 2 hónapra, és újraélni, hogy mi történik, ha a trióból egy vagy több egyszerre sérül le, vagy játszik lankadt formában.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-03-31, 21:15

ez azért szép, leigazoljuk?

Hősként ünneplik Olaszországban Antonio Floro Florest, a Sassuolo csatárát, aki úgy döntött, örökbe fogad egy csecsemőt, akit a Nápolyból Avellinóba tartó vonat egyik ülése alatt találtak meg egy táskában. A kis Francesco szüleit nem sikerült megtalálni, a focista pedig ahogy hallott az esetről, egyből az örökbefogadás mellett döntött. "Ahogy megláttuk Francescót, egyből azt tettük, amit a szívünk diktált. Elsősorban apa vagyok, és csak utána futballista, és egyáltalán nem tartom magam hősnek" - írta a Twitter-oldalon a korábban az Udinesében és a Genoában is megfordult Floro Flores, aki a jogi procedúra után immáron négy gyerek édesapja lesz.
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-03-27, 16:23

Tegnap én is pont ezen agyaltam, csak más szemszögből: mindjárt vége a márciusnak is, van még hátra max 13 meccs, jó lenne ha a srácok elkezdenének focizni végre egy kicsit. Jó, tudom, fáradtak meg a legfontosabb az eredmény, de baszzus!... hébe-hóba azért megrázhatnák magukat. Eltiltás vagy izomhúzódás miatt most már szinte mindenki szusszanhatott picit, pénzt is kapnak rendesen, gondolom játszani is szeretnek, ráadásul mindjárt vége a szezonnak.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-03-27, 12:20

tudom ez múltkor sem jött be, de akkor is:

Nyugi, mindenkit megbaszunk!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-03-27, 12:07

alapvetően 3 cél és minimum 10, max. 13 meccs maradt május közepéig:

- bajnoki cím. ha a roma megnyeri az összes meccsét, és nem kapunk ki 4 gólos különbséggel rómában, akkor a maradék 8 fordulóból 12 pontot kell szerezni. van 4 hazai meccsünk: livorno, bologna, atalanta, cagliari. nem nagy kockázat kijelenteni, hogy elég jó eséllyel megoldható a scudetto.

- 100 pont. 81-nél tartunk, kell még 19, ami 8 meccsből minimum 6 győzelem, 1 döntetlen. ha csak ötöt nyerünk, abból nem lesz 100 pontos évad. a 4 hazai hozható, az udinese és a sassuolo ellen is illene nyerni idegenben, viszont még megyünk rómába és rögtön hétvégén nápolyba. az egyik rangadót döntetlenre kell hozni, a másikon akár egy zakó is belefér, ha a többi meccset behúzzuk.

- európa liga. ez teljesen kiszámíthatatlan, lévén csak 1 ellenfelet ismerünk biztosan. a lyon nincs őrületes formában, de így is csak 6 pontra van a bl-helytől, vélhetően a bajnokság náluk a prioritás. (az el-győztes csak a következő szezontól indul automatikusan a bl-ben, így csak a bajnokságban vívhatják ki a bl-szereplést.) ezen kívül tele vannak sérülttel, a kezdő közeli játékosokból umtiti (középső védő), miguel lopes (jobb bekk), bedimo (bal bekk) és fofana (vkp) is kidőlt, várhatóan egyik sem játszik ellenünk, és az egyik legjobbjuk, grenier (támadó kp) visszatérése is bő egy hét múlva esedékes, tehát az odavágót simán kihagyhatja. ők eleve nem lesznek teljesek, nálunk viszont barza már az odavágóra visszatérhet, így legalább a kezdőnk teljes lehet. ezzel a sok sérüléssel és a két keret közötti minőségi különbséggel egyértelműen a juve a párharc esélyese.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-03-26, 13:23

EsztéNégy írta:
...mert van a BM, Real, Barca, PSG négyes, akik mostanában egy másik dimenzióban fociznak, hozzájuk akarunk nyilván csatlakozni mi is, csakhát náluk sokkal erősebb a pad. Meglátjuk mi lesz nyáron.

Én ide tenném a Chelseat és a ManCityt is. Na, mi a közös a fent vázolt csapatokban? Nyilván az a mocskos sok pénz, amit beléjük toltak. Imádom, amikor Pogbákat, Pirlokat, Llorentéket hozunk ingyen, vagy amikor Vidal, Tevez és Barza csapódik hozzá a kerethez diszkont áron, de attól tartok, hogy a különbség ilyen költségvetés mellett nem hozható be. Persze amennyiben a scudetto a cél, úgy rendben van a dolog.

Idén még elsősorban ez volt a cél, a scudetto, no meg némi további tapasztalatszerzés a BL-ben (annál azért több, mint ami összejött, pech). Én úgy érzem, nem oly nagy a szakadék, 2-3 minőségi igazolással (pl Ogbit is annak tartom, mert bár még fiatal, de látszik, van benne spiritusz), kicsit több pihentetéssel, olaszos taktikai érzékkel és persze pici szerencsével már nem lenne olyan sima egy BM-Juve párharc.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-03-26, 13:09

a deloitte money league bevétel szerint rangsorolja a klubokat. az utolsó jelentésben a real az első, brutális, 518 millió eurós bevétellel, az 5. psg is majdnem 400 milliónál jár. ezt nehéz lenne behozni. viszont a 6. city (316) és a 9. juve (272) között nincs irreális különbség, főleg úgy, hogy az olasz liga tévés bevételei mind a bajnokságban, mind a bl-ben magasabbak, mint az angol klubok esetében. szerintem 4-5 éven belül fel fogunk zárkózni az élmezőnyre.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime2014-03-25, 21:37

...mert van a BM, Real, Barca, PSG négyes, akik mostanában egy másik dimenzióban fociznak, hozzájuk akarunk nyilván csatlakozni mi is, csakhát náluk sokkal erősebb a pad. Meglátjuk mi lesz nyáron.

Én ide tenném a Chelseat és a ManCityt is. Na, mi a közös a fent vázolt csapatokban? Nyilván az a mocskos sok pénz, amit beléjük toltak. Imádom, amikor Pogbákat, Pirlokat, Llorentéket hozunk ingyen, vagy amikor Vidal, Tevez és Barza csapódik hozzá a kerethez diszkont áron, de attól tartok, hogy a különbség ilyen költségvetés mellett nem hozható be. Persze amennyiben a scudetto a cél, úgy rendben van a dolog.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: