Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
mbence
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-26, 17:04

Krisz írta:
mbence írta:
ahah higany! nézi valaki?
aki nem látta, annak kötelező:

https://www.youtube.com/watch?v=JwM6rqY-M3w

értitek, ő megy a vb-re, tevez nem

Én annyira nem bánom hogy nem Tevez lábát törik szilánkosra. Amúgy Tevez milyen csatárok miatt nem fér be a keretbe?

én sem, remélem a juventus kötődésú válogatottak hamar kipottyannak.
amúgy: messi, agüero, lavezzi, palacio, pastore, lamela, higuain és milito mind az apacs előtt vannak sabella listáján
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-26, 17:00

https://www.youtube.com/watch?v=VYNvU_3tA_Y
3:47-től tessék figyelni

toroszidisz szépet repült. én tartom a véleményemet kis finomítással: nem volt böszme nagy kamu, de szabálytalanság sem

Edit: pepe reina tweetje: Cazzo di rigore c'e quest?? mamma mía

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.


A hozzászólást mbence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-01-26, 17:12-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-26, 16:56

mbence írta:
ahah higany! nézi valaki?
aki nem látta, annak kötelező:

https://www.youtube.com/watch?v=JwM6rqY-M3w

értitek, ő megy a vb-re, tevez nem

Én annyira nem bánom hogy nem Tevez lábát törik szilánkosra. Amúgy Tevez milyen csatárok miatt nem fér be a keretbe?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-26, 15:29

szerintem meg lehetett adni. amúgy ha tényleg kamutizi volt, akkor pont eldöntötte a meccset: a hellas támadgatott az egyenlítésért, azzal a tizivel végképp elszálltak az esélyeik.

a volvo csinált egy férfias reklámot zlatannal:

Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-26, 14:16

mekkora kamutizi a romának. mondjuk nem oszt

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-25, 19:11

EsztéNégy írta:
Sportklubbon Sebők Vili szerint "ez nem volt ezer százalékos ziccer"  jocolor 

Smile Smile

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-25, 19:02

Sportklubbon Sebők Vili szerint "ez nem volt ezer százalékos ziccer"  jocolor 

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-25, 18:35

ahah higany! nézi valaki?
aki nem látta, annak kötelező:

https://www.youtube.com/watch?v=JwM6rqY-M3w

értitek, ő megy a vb-re, tevez nem

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-23, 15:34

s4tch írta:
kijött egy friss deloitte-féle money league kiadvány:
http://www.deloitte.com/assets/Dcom-UnitedKingdom/Local%20Assets/Documents/Industries/Sports%20Business%20Group/uk-deloitte-sbg-dfml-2014.pdf

bevétel alapján a 9. helyre léptünk előre. a bl-kiesés miatt jövőre borítékolható, hogy kipottyanunk a 10-ből. valahogy el kellene jutni stabil 300 milliós bevételig, legalábbis ez agnelli vesszőparipája. ez stabil bl-szereplés nélkül kvázi lehetetlen. jövőre én a bl-t szem előtt tartva rotálnám a csapatot, akár úgy, hogy a bl-fordulók előtti bajnokikon játsszon nyugodtan a fakó. a bajnoki tabellán egy esetleges hátrányt tavasszal le lehet dolgozni, a bl-t viszont látjuk, mennyiből tart elbaszni.

bölcs gondolat  study 
tényleg
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-23, 11:18

kijött egy friss deloitte-féle money league kiadvány:
http://www.deloitte.com/assets/Dcom-UnitedKingdom/Local%20Assets/Documents/Industries/Sports%20Business%20Group/uk-deloitte-sbg-dfml-2014.pdf

bevétel alapján a 9. helyre léptünk előre. a bl-kiesés miatt jövőre borítékolható, hogy kipottyanunk a 10-ből. valahogy el kellene jutni stabil 300 milliós bevételig, legalábbis ez agnelli vesszőparipája. ez stabil bl-szereplés nélkül kvázi lehetetlen. jövőre én a bl-t szem előtt tartva rotálnám a csapatot, akár úgy, hogy a bl-fordulók előtti bajnokikon játsszon nyugodtan a fakó. a bajnoki tabellán egy esetleges hátrányt tavasszal le lehet dolgozni, a bl-t viszont látjuk, mennyiből tart elbaszni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-22, 15:09

tuttojuve hozta le:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Be48fd0ecc0fdf6a8184cb3c2bdc408a-43362-1390215277

miénk európa leggólerősebb középpályás duója.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-20, 15:54

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Milan13

Elnézve ezt a Milan kezdőt olyan borzalmasan nagy felfordulást nem kéne rendezni egy dobogós csapathoz. Kell két normális középső védő, esetleg egy kapus, mivel Abbiati ahogy öregszik egyre többet potyázik (és ez fiatalabb korában sem állt távol tőle). Mondjuk Honda nekem úgy rémlik mintha Kaka posztján játszana, nem tudom mennyire műkődik a 4-2-3-1 szélén, Robinhot meg Sári válthatja. Elméletben pofás, bármennyire is kiröhögöm a belem, hogy a kiesés ellen küzdenek, sokkal jobb egy olyan Milan amit lehet utálni, nem pedig szánni (viszont a zinter nyugodtan kieshet a D-be).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-19, 13:42

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 484832_681404351918483_1387937341_n

zseniális
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-16, 20:15

jorginho állítólag a napolié, amitől én bús panda vagyok kicsit

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-16, 18:11

UFFICIALE - Roma vs Juventus sarà giocata martedì 21 Gennaio 2014 alle ore 20.45 (diretta TV: Rai1)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-16, 16:21

akkor jól értettem a calciomercatós hírt. már csak a nápolyi ítéletet kéne hasonlóképp eltöröltetni, és gyakorlatilag semmi nem maradna a calciopoliból.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-16, 15:40

Tegnap a Semmittőszék, azaz az olasz legfelsőbb bíróság a GEA-perben felmentette Moggit és fiát a vádak alól. A döntés természetesen jogerős.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 21:17

jackie_d írta:
szerintem meg pont az a jó, hogy minden szavazat szubjektív
(objektív igazából nem is nagyon lehet, hacsak nem számszerűen mérhető mutató alapján szavaznak)

egy olasz szöv. kap-nak nyilván kicsit más fontos mint egy angolnak vagy spanyolnak, stb.
(taktikai fegyelem vs futóbolondság vs minén nagyobb injekcióstű elviselése)
ennek a sok apró nézőpontkülönbségnek az összege kellene hogy színessé és valamennyire hitelessé tegye az egészet

ehelyett most az van, hogy a média már idejekorán baszogat mindenkit a szavazatával kapcsolatban
a(z amúgy nagy túlélő) fociedzők meg hülyék lennének szembemenni az árral, így a túlhájpolt szarokra fognak szavazni ők is

a szurkolókat már említettem, hogy szerintem miért fontosak és egy egyszerű "saját országbelidre nem szavazhatsz" szabállyal még a kínaiaiakat is ki lehetne védeni
ezt kombinálva a titkos szavazással és a 60-40%-os szabállyal nekem már tetszene a dolog, de persze túl komolyan akkor sem kellene venni

Kezd egy kicsit túltárgyalttá válni ez az egész jelentéktelen téma, de ezt azért még hozzáfűzöm Smile

Ki a jobb focista? Ribery vagy Torghelle? Ribery. Tehát hiába szubjektív a szavazás, lehet különbséget tenni. Nyilván a 23 jelölt között nincs ekkora különbség, de pl vannak olyan játékosok, akik még nem teljesen kész játékosok és bár jól nyomják egyértelműen lehet relációjelet tenni bizonyos játékosok közé, pl Ribery > Hazard.

Sok a hasonló játéktudás, de mivel ezt a díjat évente ítélik oda így logikus, hogy az adott évben mutatott forma, teljesítmény, eredmények bele kell hogy számítsanak a mérlegelésbe. Tehát ki mutatott jobb formát, nyújtott jobb teljesítményt és ért el nagyobb eredményeket? Ribery vagy Pirlo? Szerintem ez egyértelmű.

Aztán itt jöhet az, hogy Ribery mellett még pl. Lahm, Schweini, Zlatan, Messi, stb is jó szezont futott, jó formában, jó teljesítményt nyújtva. Legtöbbször nincs olyan aki egy évben toronymagasan kiemelkedik, ezért itt következik a szubjektív faktor, ami miatt szopóágra kerülnek a kapusok, védők, szürkébb játékosok, akik nem tudják a ronádinnyócselt, vagy nem valamelyik divatcsapatban játszanak, de azt hiszem ezzel még ki lehet békülni.

Úgy gondolom, hogy amíg nem CR és Messi között bizniszelték el a díjat és viszonylag értelmesebb volt a szavazás addig ez valamilyen szinten tetten érhető volt és olyanok is megkaphatták a díjat, mint Nedved vagy Cannavaro (mindketten tökéletesen megérdemelték).

A más nézőponttal, szempontokkal nincs gondom, az már a (3.) leszűkített körből szubjektív választás fázisba belefér.

A média vs edzők nyomás dolgot nem értem, felírok 3 nevet egy titkos szavazáson, ami csak a végén derül ki. Hol itt a nyomás? Az eredményhirdetésnél már nem nagyon fognak azzal foglalkozni, hogy mit írtam a papírra, mert mindenki a győztessel/vesztessel lesz elfoglalva, majd ha esetleg megkérdezik, akkor azt mondom, hogy Vidal a hátán vitte a csapatot, védekező kp létére lőtt 15 gólt, és kb a világ legjobbja a posztján. Erre mit mondhat a riporter? DemérnemCR? Szerintem Pirlo első helyen jelölését sokkal nehezebb kimagyarázni.

A szurkolói szavazás egy szép gondolat, a koncepcióval nem is lenne bajom, de nem lehet normálisan megvalósítani. Megint csak nem a logikus szempontok alapján menne a jelölés, sőt belekerülne még a politika is (főleg ha eurovíziós mintára nem lehet saját országra szavazni). Emlékszem a köcsög békazabálók nem voltak hajlandóak velem angolul kommunikálni amikor síelni voltam náluk, értették amit mondtam csak franciául makogtak vissza direkt.

jackie_d írta:
egy olasz szöv. kap-nak nyilván kicsit más fontos mint egy angolnak vagy spanyolnak, stb.
(taktikai fegyelem vs futóbolondság vs minén nagyobb injekcióstű elviselése)

Erről eszembe jutott egy vicces vitám egy ex "focista" csajjal aki ráadásul Margit fan. Nekem nincs kételyem afelől, hogy aki ilyen szinten sportol az kokszol is mellé, ez nem cinizmus, ilyen világban élünk. Ő meg elkezdte bizonygatni nekem, hogy ez nem igaz, mert ő volt valami konferencián Madridban (ott dolgozik és tanul) ahol Ramos vagy CR részletesen bemutatta a napirendjét, étkezését. Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy mi a pontos oka annak, hogy pl a Chelseasek még virgoncok voltak amikor már Vidal is a seggén vette a levegőt. Smile
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 20:26

http://www.transfermarkt.de/de/offiziell-florenz-leiht-stuermer-matri/news/anzeigen_146160.html

kölcsönről ír, bár igen megkopott a németem

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 20:16

mbence írta:
és mit szóltok mártihoz?
12 milliót kaptunk a játékjogáért fél éve. értitek: 12 milliót
most mennyiért ment a fióba? meg amúgy most megvették végleg, vagy csak kölcsön, vagy fele, vagy mivan?
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 19:25

és mit szóltok mártihoz?
12 milliót kaptunk a játékjogáért fél éve. értitek: 12 milliót

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 18:51

vagy még jobb: adjuk vissza az aranylabdát a france footballnak, néhány évtizedig túl nagy baromságot nem csináltak. a fifa meg döntse el saját hatáskörben, hogy ronaldo vagy messi kapja-e az év játékosa díjat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 18:37

Krisz írta:
jackie_d írta:
nekem meg kifejezetten tetszik, hogy őt jelölte, több ilyen "bátor" jelölés kellene
elvégre őt jobban ismeri, mint a cr/m duót, így pirló jelölése sokkal "őszintébb"

Nekem ez eléggé sántít... Egyrészt szerintem egy szövetségi kapitánynak eléggé naprakésznek kell lennie a világfutballról, másrészt meg ilyen alapon megint csak torz képet kapunk, ha az összes többi ország labdarúgóját kizárják a szövkapok. Ha 2012-ben jelöli, akkor megértem, mert mind az EB-n mind a bajnokságban ragyogó volt, szerintem a 2013-as szezon sokkal szerényebb volt. Ez megint csak egy elfogult döntés, aminek nem sok helye van a foci legrangosabb egyéni kitüntetésénél.

szerintem meg pont az a jó, hogy minden szavazat szubjektív
(objektív igazából nem is nagyon lehet, hacsak nem számszerűen mérhető mutató alapján szavaznak)

egy olasz szöv. kap-nak nyilván kicsit más fontos mint egy angolnak vagy spanyolnak, stb.
(taktikai fegyelem vs futóbolondság vs minén nagyobb injekcióstű elviselése)
ennek a sok apró nézőpontkülönbségnek az összege kellene hogy színessé és valamennyire hitelessé tegye az egészet

ehelyett most az van, hogy a média már idejekorán baszogat mindenkit a szavazatával kapcsolatban
a(z amúgy nagy túlélő) fociedzők meg hülyék lennének szembemenni az árral, így a túlhájpolt szarokra fognak szavazni ők is

a szurkolókat már említettem, hogy szerintem miért fontosak és egy egyszerű "saját országbelidre nem szavazhatsz" szabállyal még a kínaiaiakat is ki lehetne védeni
ezt kombinálva a titkos szavazással és a 60-40%-os szabállyal nekem már tetszene a dolog, de persze túl komolyan akkor sem kellene venni
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 18:24

rakkenroll írta:
Oké, vágom, de nem hagyhattam ki, olyan jól esett a zuzámnak.

hehe, én is ezt tettem volna Wink
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 18:23

_Tyler írta:
jackie_d írta:


most csak röviden: ha valaki undisputed, akkor az pont Jasin...

igen, de ezt én sehol sem vitattam Very Happy

oké, bocsi, félreértettem, megörültem hogy leharaphatom a fejedet  Twisted Evil 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 16:02

szerintem tévednek, és nem veszik figyelembe, hogy a napoli ellen élből idegenbe kellene menniük.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 15:41

szép-szép, de az ember hall minden lószart.
Legújabb az ilnostron:

"Il Nostro Calcio
A Lazio mai továbbjutásával az is eldőlt, hogy hiába lett a Roma hazai pályára sorsolva a következő kupafordulóban a Juventus ellen, Torinóba kell menniük, mert a Laziót címvédőként megilleti az első választás előjoga."

forrást nem adtak meg

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 13:49

s4tch írta:
a versenyszabályzat 3.1 pontjában lévő táblázat alapján úgy tűnik, az előző bajnokság helyezései alapján választották ki az első 8 kiemeltet, majd őket sorsolták a különböző kiemelési számokhoz. magyarul részben a bajnoki szereplés, részben a vakszerencse alakította így.

Ezt biztos, hogy egy női agy szülte...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 13:26

a versenyszabályzat 3.1 pontjában lévő táblázat alapján úgy tűnik, az előző bajnokság helyezései alapján választották ki az első 8 kiemeltet, majd őket sorsolták a különböző kiemelési számokhoz. magyarul részben a bajnoki szereplés, részben a vakszerencse alakította így.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 13:17

s4tch írta:
hogy hogy jött ki a milan, napoli, roma, catania top4, azt nem tudom.

pedig az is megérne egy fejezetet valami publikusabb helyen, hogy ne nyúljunk túl mélyre vegyük csak az 1es rajtszámú milant akit az elmúlt 2 idényben a juve csapott ki a kupából, bajnokságban sem szerepeltek jobban Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime2014-01-15, 12:27

exchaby írta:
http://www.legaseriea.it/en/regolamento-tim-cup

ez túl nagy falat nekem és google translate haveromnak

ezek meg már milyen számok...

a számok a kiemelést jelentik. hogy hogy jött ki a milan, napoli, roma, catania top4, azt nem tudom.

a versenyszabályzat 3.7 pontjában van két releváns mondat:
- mindig az alacsonyabb kiemelési számmal bíró csapat a pályaválasztó. pl. így rendezték torinóban a juve (6) - avellino (37) meccset.
- ha a negyeddöntőben két csapat ugyanarra a stadionban játszaná a hazai meccsét, akkor közülük az előző széria győztese, vagy az előző bajnokságban jobb helyen végző csapat marad a pályaválasztó, a másik csapat idegenben fog játszani.

tehát ha a roma és a lazio közül mindkettő a római olimpicóra pályázna, akkor az előző széria győztese (lazio) maradna rómában, a másik meg menne idegenbe (torinóba). ez persze csak akkor fordulhat elő, ha a negyeddöntőben a lazio pályaválasztó lehetne. ehhez meg az kell, hogy magasabb kiemelési számú csapattal kerüljön össze. a lazio (7) lehetséges ellenfelei: napoli (2) és atalanta (15). magyarul ha az atalanta győz afrikában, akkor otthon játszunk a roma ellen.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
13 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: