Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-22, 10:13

Krisz írta:
Közben miután Marotta lenyilatkozta hogy Berardi marad meg egy evet es nem hiszi hogy az ínterbe megy, az ínter szövetsegi vizsgalatot akar az ügyben... Szánalmas csürhe

Mi alapján? Mert a Sassuolo nem akarja eladni nekik Berardit?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-22, 09:29

Közben miután Marotta lenyilatkozta hogy Berardi marad meg egy evet es nem hiszi hogy az ínterbe megy, az ínter szövetsegi vizsgalatot akar az ügyben... Szánalmas csürhe
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-22, 08:49

CsT írta:
...hogy rohadjon rá a kabát arra aki kitalálta ezt a visszavásárlási opciót....

a real találta ki, és nélküle el se engedték volna moratát. több klub is kifizetett volna érte magasabb összeget is, mint az a 20 milla, amennyibe nekünk került, de a recompra elriasztott mindenkit. marotta vállalta, így volt itt moratának két jó éve a bl-ben, 10m plusvalenza, ennyi.

amúgy nekem kurvára fáj, hogy nem sikerült itt tartani. a dybala-morata kettős európai szinten is meghatározó lehetett volna a következő években.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 21:09

Közben Morci újra gólt szerzett....hogy rohadjon rá a kabát arra aki kitalálta ezt a visszavásárlási opciót....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 18:59

Hivatalos.

Real Madrid C. F. have informed Juventus FC of their decision to salvage the federative rights on the player Álvaro Morata, who will join up with the first team for pre-season training under the command of Zinedine Zidane.

Realmadrid.com
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 16:21

tudtommal immobile 2 szezont töltött nálunk 21 éves kora előtt, ezért nem is számít saját nevelésnek. szerintem teljesen alaptalanok a vele kapcsolatos pletykák.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 15:49

zetterberg40 írta:

Hát akkor erről ennyit. Ez sajnos már az érkezésekor benne volt a pakliban, sajnálom :S

Berardiról:
Amúgy az komoly lesz, ha Immobilét hozzák vissza Marottáék már csak az új szabályozás miatt is...

Nem lehet érteni olyan halkan beszél...

Immobile... ezzel az erővel a szabály kedvéért visszahozhatjuk Rej Volpatot is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 15:02

exchaby írta:
Krisz írta:
Ha a Bayern ellen nem egy Pereyraval tudunk csak elorukkolni amikor Guardiola a palyara tolta a jegelt Thiagot, Conant akkor valószínűleg behuztuk volna

mar ha Pogba nelkul is mentunk volna kettovel...

Egy Pjanic-Marcsi-Khedira-Isco középpályával szerintem simán.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 14:42

fel kéne gyújtani a kibaszott gazzettát. egyrészt tegnap zaza lenyilatkozza a saját csókos szájával, hogy maradni akar, erre írnak egy cikket, hogy távozni szeretne. másrészt:

Bevásárlóközpont - Page 5 6e00249177791307adbdccc80740d408

a lengyel gyerek psg-be megy, mascherano marad barcelonában, andré gomes túl drága, pogbát nem adjuk el, stb.

mintha az lenne a cél a szerkesztőségben, hogy bomlasszák a juventust.


A hozzászólást s4tch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-06-21, 16:21-kor.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 13:34

Krisz írta:
Ha a Bayern ellen nem egy Pereyraval tudunk csak elorukkolni amikor Guardiola a palyara tolta a jegelt Thiagot, Conant akkor valószínűleg behuztuk volna

mar ha Pogba nelkul is mentunk volna kettovel...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 12:16

CsT írta:
Állítólag a rejál jelezte, hogy él az opcióval és visszavásárolja Morcit...:'(

Hát akkor erről ennyit. Ez sajnos már az érkezésekor benne volt a pakliban, sajnálom :S

Berardiról:




Amúgy az komoly lesz, ha Immobilét hozzák vissza Marottáék már csak az új szabályozás miatt is...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 11:57

CsT írta:
Állítólag a rejál jelezte, hogy él az opcióval és visszavásárolja Morcit...:'(
Marrotta már megerősítette, kíváncsi leszek mi lesz a vége, mert ha akarják Pogbát gondolom Morata tárgyalási alap lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 11:27

Állítólag a rejál jelezte, hogy él az opcióval és visszavásárolja Morcit...:'(
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 10:29

CsT írta:
Hát én ezt pont fordítva gondolom! Smile Szerintem a tavalyi kp-k többet erősödik Pjanics-al mintha Pogba helyett jön két lightosabb játékos, mert Pogba szintű nem sok és aki van azt meg nem tudjuk leigazolni. Marrotta meg nem Moggi, egyáltalán nem biztos, hogy klasszisokba forgatná a Polipért kapott zsét. Pogba rohadt komplex játékos, védekezni,támadni,futni,ütközni,lőni,cselezni..stb, persze néha túlszínez, buziskodik, de akkor is...mindent tud. Szerintem pl idén lazán BL-t  nyerhettünk volna ha buzividal nem megy el...pont egy olyan típusú ember hiányzott a középpályánkról, félek jövőre is ez lenne a helyzet. Szóval én jelenleg egy bombaerős kezdőt jobbnak látnék a mélyebb kerettől.
Allegri meg szerintem nem nagyon fog változtatni 3-5-2-n amíg a BBC ilyen formában lesz. Na meg hogy Dani Alves lesz jobbhátvédben. Very Happy
Szerintem a BL-ben pont a csapat melysege miatt estunk ki. Ha a Bayern ellen nem egy Pereyraval tudunk csak elorukkolni amikor Guardiola a palyara tolta a jegelt Thiagot, Conant akkor valószínűleg behuztuk volna. Pogbat senki nem fogja egy az egyben helyettesiteni viszont az arabol egy erosebb kozeppalyat tudunk összehozni es a keret minosegi melyitesere is marad pénz.
Amugy meg Marotta azt nyilatkozta hogy nem kaptunk semmilyen ajanlatot, szoval egyelore szarkavaras az egész.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-21, 08:10

Krisz írta:
tjunior írta:
Jó oké, Isco, Pjanic, Dani Alves, Kroos stb. de mit fogunk idén az Udinesevel bizniszelni???

Hehe, azt tavaly is elcsesztük (Allan), idén meg nagyon felhígultak, esetleg Widmer Smile
Hát igen, Widmer ha Lichtsteiner tényleg távozna, Bruno Fernandesekkel tele a középpályánk, más nem nagyon jut az eszembe. Kicsit megbicsaklott az Udinese projekt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 23:39

Krisz írta:
CsT írta:
Gazdaságilag nézve semmi és senki nem ér 120 millát, de ha választani kellene én mégsem adnám el Pogeszt. Szerintem nagyon kevés mozdítható klasszis középpályás van jelenleg, és nekünk egyet már sikerült idehozni, ha viszont a miénket eladjuk, akkor ugyanott vagyunk. Ráadásul ebben a helyzetben mindenki le akarna húzni, mert tudnák, hogy van lóvé ezerrel. Verratti szerintem is mozdíthatatlan, jól érzi magát a PSG-ben, max valami embertelen nagy fizuval lehetne idecsábítani, azt meg nem hiszem, hogy Marrotta felrúgná az eddigi trendet és hirtelen valaki 4-5 millával többet kapna mint a többiek.
Morci, Puli valszeg távoznak, Marci nem lesz, ha Pogba is elmenne Allegri újra elkezdhetne új csapatot építeni....ami persze idén nem ment rosszul neki.

Ha egy mód van rá nyilván nem engedném el, de ez inkább szentimentális plusz egy kicsit marketing/presztízs miatt. Zidanet is tudtuk pótolni és az árát okosan költöttük el. Ráadásul ezt az olasz klubfutball csúcsán léptük meg tehát nem arról van szó hogy a bajnokság gyenge és pénz sincs, egyszerűen a klubnak ilyen a hitvallása. Ha megadják az esztelen összeget ÉS Pogba menni akar, akkor lazán el fogjuk engedni és hozunk helyette egy másik klasszist fele/harmad/negyedannyiért, ez nem kérdés. Pogba elég egyedi játékos de nem pótolhatatlan, max kicsit át kell szervezni a csapatot. Ez valószínűleg könnyebben menne mint idén, mivel lehet hogy a statokban ő ad hozzá a legtöbbet a játékhoz, mégsem köré épül a csapat.
Most néztem Verratti fizetését, 6.8 milla... hát igen én arra emlékeztem hogy 4-5 körül mozog, erre nem hiszem hogy rá akarnánk ígérni. Mindenesetre vannak nála olcsóbb klasszisok is, a klubnak meg ki tudjuk fizetni az árát a Pogba pénzből. Szerintem egy Marcsi-Pjanic-Isco-Kovács-Khedira-Lemina/Sturaro középpályával simán előrébb lépünk mint Pogbaval a friss emberek nélkül és Allegri is nyomathatja a kedvenc 4312-jét.

Hát én ezt pont fordítva gondolom! Smile Szerintem a tavalyi kp-k többet erősödik Pjanics-al mintha Pogba helyett jön két lightosabb játékos, mert Pogba szintű nem sok és aki van azt meg nem tudjuk leigazolni. Marrotta meg nem Moggi, egyáltalán nem biztos, hogy klasszisokba forgatná a Polipért kapott zsét. Pogba rohadt komplex játékos, védekezni,támadni,futni,ütközni,lőni,cselezni..stb, persze néha túlszínez, buziskodik, de akkor is...mindent tud. Szerintem pl idén lazán BL-t nyerhettünk volna ha buzividal nem megy el...pont egy olyan típusú ember hiányzott a középpályánkról, félek jövőre is ez lenne a helyzet. Szóval én jelenleg egy bombaerős kezdőt jobbnak látnék a mélyebb kerettől.
Allegri meg szerintem nem nagyon fog változtatni 3-5-2-n amíg a BBC ilyen formában lesz. Na meg hogy Dani Alves lesz jobbhátvédben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 23:20

tjunior írta:
Jó oké, Isco, Pjanic, Dani Alves, Kroos stb. de mit fogunk idén az Udinesevel bizniszelni???

Hehe, azt tavaly is elcsesztük (Allan), idén meg nagyon felhígultak, esetleg Widmer Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 23:15

Jó oké, Isco, Pjanic, Dani Alves, Kroos stb. de mit fogunk idén az Udinesevel bizniszelni???
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 22:48

CsT írta:
Gazdaságilag nézve semmi és senki nem ér 120 millát, de ha választani kellene én mégsem adnám el Pogeszt. Szerintem nagyon kevés mozdítható klasszis középpályás van jelenleg, és nekünk egyet már sikerült idehozni, ha viszont a miénket eladjuk, akkor ugyanott vagyunk. Ráadásul ebben a helyzetben mindenki le akarna húzni, mert tudnák, hogy van lóvé ezerrel. Verratti szerintem is mozdíthatatlan, jól érzi magát a PSG-ben, max valami embertelen nagy fizuval lehetne idecsábítani, azt meg nem hiszem, hogy Marrotta felrúgná az eddigi trendet és hirtelen valaki 4-5 millával többet kapna mint a többiek.
Morci, Puli valszeg távoznak, Marci nem lesz, ha Pogba is elmenne Allegri újra elkezdhetne új csapatot építeni....ami persze idén nem ment rosszul neki.

Ha egy mód van rá nyilván nem engedném el, de ez inkább szentimentális plusz egy kicsit marketing/presztízs miatt. Zidanet is tudtuk pótolni és az árát okosan költöttük el. Ráadásul ezt az olasz klubfutball csúcsán léptük meg tehát nem arról van szó hogy a bajnokság gyenge és pénz sincs, egyszerűen a klubnak ilyen a hitvallása. Ha megadják az esztelen összeget ÉS Pogba menni akar, akkor lazán el fogjuk engedni és hozunk helyette egy másik klasszist fele/harmad/negyedannyiért, ez nem kérdés. Pogba elég egyedi játékos de nem pótolhatatlan, max kicsit át kell szervezni a csapatot. Ez valószínűleg könnyebben menne mint idén, mivel lehet hogy a statokban ő ad hozzá a legtöbbet a játékhoz, mégsem köré épül a csapat.
Most néztem Verratti fizetését, 6.8 milla... hát igen én arra emlékeztem hogy 4-5 körül mozog, erre nem hiszem hogy rá akarnánk ígérni. Mindenesetre vannak nála olcsóbb klasszisok is, a klubnak meg ki tudjuk fizetni az árát a Pogba pénzből. Szerintem egy Marcsi-Pjanic-Isco-Kovács-Khedira-Lemina/Sturaro középpályával simán előrébb lépünk mint Pogbaval a friss emberek nélkül és Allegri is nyomathatja a kedvenc 4312-jét.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 21:31

zetterberg40 írta:
http://www.football-italia.net/86098/padoin-goodbye-juventus

Padcinho nagyon szimpatikus. Sok sikert neki!

Lovaggá kéne ütni. Vagy szentté avatni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 20:36

Gazdaságilag nézve semmi és senki nem ér 120 millát, de ha választani kellene én mégsem adnám el Pogeszt. Szerintem nagyon kevés mozdítható klasszis középpályás van jelenleg, és nekünk egyet már sikerült idehozni, ha viszont a miénket eladjuk, akkor ugyanott vagyunk. Ráadásul ebben a helyzetben mindenki le akarna húzni, mert tudnák, hogy van lóvé ezerrel. Verratti szerintem is mozdíthatatlan, jól érzi magát a PSG-ben, max valami embertelen nagy fizuval lehetne idecsábítani, azt meg nem hiszem, hogy Marrotta felrúgná az eddigi trendet és hirtelen valaki 4-5 millával többet kapna mint a többiek.
Morci, Puli valszeg távoznak, Marci nem lesz, ha Pogba is elmenne Allegri újra elkezdhetne új csapatot építeni....ami persze idén nem ment rosszul neki.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 16:40

s4tch írta:
szerintem verratti teljesen esélytelen. kell a psg-nek, jól érzi magát, tavasszal hosszabbított, gyakorlatilag nincs eszközünk arra, hogy torinóba hozzuk.

120 millával a zsebben azért egészen más a helyzet, a nap végén pedig a P$G is egy gazdasági társaság.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 15:21

szerintem verratti teljesen esélytelen. kell a psg-nek, jól érzi magát, tavasszal hosszabbított, gyakorlatilag nincs eszközünk arra, hogy torinóba hozzuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 13:23

tjunior írta:
Viszont marketingben sokat buknánk, Paul messze a legnépszerűbb játékosunk.

Meg kell venni Verrattit ha Pogbat eladjuk. Aztan olyan brand playert epiteni belole mont amilyen Del Piero volt vagy Zlatan lett volna.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 12:07

Egyes elborult portálok szerint Hamsik jöhet a helyére...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 11:48

Ha a pályát nézzük egyértelműen jobban járunk ha eladjuk Pogbát ezért az elborult összegért. Morata akkor marad, gondolom jön polip helyette is jön valaki, legjobb lenne Kroos, de nem hiszem, de egy Krychowiak sem lenne rosszpéldául, plusz Cuadrado kisírhatná a maradást, lenne pénz a megvételére, Mustafit nagyon mondják a védelembe, de ezek csak pletykák, majd Marrota és Paratici know, én bízom bennük.
Viszont marketingben sokat buknánk, Paul messze a legnépszerűbb játékosunk.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 10:03

Krisz írta:
Mondjuk biztos magahoz hasonlo zsíros commissiont kap a disznó.

20%. szóval ha 120-ért megy el pogba, az nekünk inkább "csak" 96.

egyébként a marca idézte. vagy hazudnak a spanyolok, vagy tényleg léteznek ilyen tárgyalások. vagy raiola tényleg tökhülye, és nem tanult abból, amikor tavaly kiböfögte, hogy "akinek pogba kell, engem hívjon", majd marotta leoltotta.

sőt, most olvasom, hogy raiola szerint a juve tavaly 4 klubbal is megegyezett, pogba döntött úgy, hogy marad:
http://www.football-italia.net/86107/raiola-pogba-initial-real-madrid-talks
http://www.football-italia.net/86113/raiola-pogba-nothing-decided

túl sok bullshit ez így két adagban. talán csak egy kis figyelmet és némi fizetésemelést szeretne.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 09:49

s4tch írta:
raiola meg azt nyilatkozta, tárgyal a reallal pogba átigazolásáról.

wtf
akkor fel kell nyomni az uefánál vagy nem tudom melyik szervezet, mert mi biztos nem adtunk rá engedélyt
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 09:39

s4tch írta:
raiola meg azt nyilatkozta, tárgyal a reallal pogba átigazolásáról.

wtf

Konkrétan kamerába? Előbb talán a klubbal kellene megegyezni... Mondjuk biztos magahoz hasonlo zsíros commissiont kap a disznó.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 09:24

raiola meg azt nyilatkozta, tárgyal a reallal pogba átigazolásáról.

wtf
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime2016-06-20, 08:24

bombahoppa írta:
tört olasszal: CINQUISSIMO

cheers

Bonucci elköszönt a PENTACHAMPION-tól.
De nevezhetnénk PadoWIN-nek is.

http://www.football-italia.net/86105/bonucci-padoin-set-example
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
5 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: