Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
exchaby
Gyúró
Gyúró



Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 19:45

ha az enyém lenne eladnám, de így majd a vezetőség eldönti.
csak le ne igazolják montolivot, hogy a rzfszu bagoly játszogatna el vele...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 19:43

Szerintem nincs olyan a fórumon, aki 20 millióért ne adná el.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 19:17

én is, simán
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 16:56

Krisz írta:
Van még valaki rajtam kívül aki lazán eladná 20 milláért Comant?

azok alapján, amit mi láthattunk tőle (azt a nem sokat); én is.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 16:03

Krisz írta:
Van még valaki rajtam kívül aki lazán eladná 20 milláért Comant?
+1
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 15:41

Van még valaki rajtam kívül aki lazán eladná 20 milláért Comant?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 10:29

s4tch írta:
moggi azért túloz, de az igaz, hogy a conte-féle csapatnak ezennel vége, és nincs rendes középpályánk. kwadcsi felépülésében reménykedek: ha nem is egy vidal, azért klasszis-közeli, ha jó formában van.

egy másik teória szerint zaza állítólag ott akar lenni az eb-n, ezért kért több lehetőséget, amit allegri nem tud neki garantálni. bárhogy is történt, ha elmegy zaza, az kurvanagy blama mindenkinek, beleértve a játékost és a klubot is. a berardi-zaza csomagról: nem vagyunk a sasol fiókcsapata, hogy csak a kedvükért megvegyünk egy játékost. ha szükségünk lett volna berardira zaza nélkül, akkor berardi közös tulajdonának rendezésekor elvihettük volna borítékolásig az ügyet, oszt' ennyi.

Mogginak szerintem abban igaza van, hogy rengeteg dolog nem működik ezzel a csapattal és 3 klasszis helyére egyedül fiatal tehetségeket hoztunk. Cuadradonak meg szinte csak olyan felállásban lenne helye amibe kellene egy trequartista is (kivéve a 442).
Ami Zazáékat illeti, szerintem Paraticiék úgy gondolták, hogy kell mindkettő és így volt a legelőnyösebb megszerezni őket, aztán jött Allegri és Zazat félre rakta (takaroggyon). Ez lúzerség, mert Llorente max korban több Zazanál, miért nem tárgyalták ezt meg edzővel, játékossal, Marrottaval a leigazolása előtt, 1 év múlva ugyanúgy lett volna opciónk rá, ha kell.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 09:34

moggi azért túloz, de az igaz, hogy a conte-féle csapatnak ezennel vége, és nincs rendes középpályánk. kwadcsi felépülésében reménykedek: ha nem is egy vidal, azért klasszis-közeli, ha jó formában van.

egy másik teória szerint zaza állítólag ott akar lenni az eb-n, ezért kért több lehetőséget, amit allegri nem tud neki garantálni. bárhogy is történt, ha elmegy zaza, az kurvanagy blama mindenkinek, beleértve a játékost és a klubot is. a berardi-zaza csomagról: nem vagyunk a sasol fiókcsapata, hogy csak a kedvükért megvegyünk egy játékost. ha szükségünk lett volna berardira zaza nélkül, akkor berardi közös tulajdonának rendezésekor elvihettük volna borítékolásig az ügyet, oszt' ennyi.

amúgy amilyen összeszedettek voltak eddig marottáék, most annyira szétcsúsztak. júliusban, még mielőtt a vidal-téma felmerült volna, marotta kijelentette, vége a mercatónak. aztán jött a vidal-sztori, majd elkezdtünk vidal-pótlék helyett trequartistát nézni. majd hirtelen megvettük a klub történetének egyik legdrágább védőjét (nem mintha bánnám). majd kiderült, hogy kábé semmi stratégiánk nincs a tq megszerzésére, nézelődünk, oszt' majd lesz valami. majd megsérül marchisio (2 meccset hagy ki, not a big deal), erre rádöbbenünk, hogy vékony a középpálya (nem mintha vidal távozásával ez nem lett volna egyértelmű), és elkezdünk kapkodni holmi montolivók, leminák után. azzal, hogy inkább marchisio/vidal-pótlékot keresünk, a mai gds és tuttosport szerint már ki is zárjuk, hogy trequartistát igazoljunk. de azért cuadrado (egy szélső) kihagyhatatlan volt annak ellenére, hogy nem posztra jött, és nem is játszunk szélsőkkel. következetes csapatépítés a köbön... a zaza-ügy önmagában jelzi, hogy nem volt teljes az összhang a klubszékházban, amikor az erősítéseket tárgyalták. hogy ez allegri vagy paratici, esetleg marotta sara, nem is érdekes.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 09:17

tjunior írta:
Ráadásul ez az egész a Ziegler sztorinál is sokkal keményebb, arra rá lehetett fogni, hogy új edző mást akar, meg ingyen jött, nem lényeg. De Zaza, könyörgöm 18 millió euró volt! Ez nagyon gáz sztori így, Marotta legnagyobb tévedése lenne íkb, überelné Martinezt is. Eleve 18 milliót adni Zazáért, itt valami sötét machináció zajlott a háttérben Berardi miatt szerint, vagy nem tudom.

Agyfasz. Én mondjuk annyira nem bírom Llorentet hogy ha 6 csatárom lenne akkor ő a 7. választásom lenne. Azt azért érdemes hozzátenni, hogy ő igazából 8 millió volt, mivel tavaly eladtuk a Sassolnak 10ért. Ettől függetlenül ez érthetetlen. Én mondjuk azt is el tudom képzelni, hogy beszólt Allegrinek, elég nagy pofája van. Nagyon rossz jelek ezek, olyan mintha kezdene kicsúszni Allegri kezéből a csapat.

Moggi: "La Signora è piena di difetti. La Juve di una volta non c'è più, manca di personalità. A cosa serve Cuadrado?"
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 08:54

Alexa: "Did you know? No defender made more interceptions (39) or won more free-kicks (22) than Alex Sandro in the 2014/15 UEFA Champions League.
"

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 08:42

zetterberg40 írta:
Zaza ügyében a klubok egyezségre jutottak: 2 millió a kölcsönért, szezon végén 16 milliós opcióval. Most már csak a játékos döntésére várnak a felek. Nekem nem tiszta ez a történet, kb. mint anno Ziegler esetében. Minek vettük meg, ha érdemben meg sem kapja a lehetőséget?Érthetetlen.

De Ceglie -> Sampdoria kölcsönben.

Szerk: Tegnap este a fürtöst így fogadták. katt

Ráadásul ez az egész a Ziegler sztorinál is sokkal keményebb, arra rá lehetett fogni, hogy új edző mást akar, meg ingyen jött, nem lényeg. De Zaza, könyörgöm 18 millió euró volt! Ez nagyon gáz sztori így, Marotta legnagyobb tévedése lenne íkb, überelné Martinezt is. Eleve 18 milliót adni Zazáért, itt valami sötét machináció zajlott a háttérben Berardi miatt szerint, vagy nem tudom.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-25, 08:26

Zaza ügyében a klubok egyezségre jutottak: 2 millió a kölcsönért, szezon végén 16 milliós opcióval. Most már csak a játékos döntésére várnak a felek. Nekem nem tiszta ez a történet, kb. mint anno Ziegler esetében. Minek vettük meg, ha érdemben meg sem kapja a lehetőséget?Érthetetlen.

De Ceglie -> Sampdoria kölcsönben.

Szerk: Tegnap este a fürtöst így fogadták. katt
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-24, 17:01

legújabb név, akit bedobtak az olaszok: montolivo bom albino pig afro flower elephant logikus: maxi ismeri a milanból, azon a poszton vékonyak vagyunk, milánóban mihajlovics nem számol vele, satöbbi.

amúgy persze kacsa. ennyire még nem vagyunk kétségbe esve.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-24, 12:46

.bb. írta:
tuti kamu ez a Zaza ügy. ha tényleg így van, akkor sem ismernék el a vezetők, akkora baki lenne venni valakit 18 millióért, majd kibaszni.

Elsőre én is ezt mondtam magamban, de most már a hitelesebb források is erről cikkeznek. Di Marzio szerint a West Ham már megtette az ajánlatát, és a játékos ügynöke már Londonban van. Kölcsön+opció (3 millió + 15 millió), amiről írnak. Persze a cikkben sokkal diplomatikusabban írnak az ügyről: Zaza ott akar lenni az Eb-n, és ha Allegri nem tervez elegendő játéklehetőséget adni neki, akkor inkább távozna.

Meglepő sztori. Én inkább őt tartanám meg Llorentével szemben, viszont Nándi a jelenlegi fizujából nem akar engedni, leginkább ezért problémás az eladása. Megmondom őszintén, ez a történet, s főleg ez a hetek óta húzódó középpályás keresés nekem már-már görcsösnek tűnik. Gyakorlatilag minden nap valami új név merül fel, ez a Lemina is egy sokadik opciónak tűnik.

Önmagában a három klasszis távozása miatt is nehéz szezonnak ígérkezik az idei, ráadásul baromi sok az új arc, szóval Allegrinek lesz dolga. Leszegett fejjel kell gürizni, s bízni hogy összeáll a csapat, de közben nem kizárt, hogy lesznek még a tegnapihoz hasonló kellemetlen meglepetések.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-24, 12:20

Krisz írta:
s4tch írta:
csodálatos hírek:
- ahogy tyler írta az udinese topikban, valami egy lemina nevű cingár négert vehetünk a marseille-től. amit láttam belőle, az alapján egy coman, vkp poszton: cingár, gyors, kurvajól cselez, de éretlen. ja, és a buzifaktorunkat jelentősen növelné:
- zaza állítólag annyira meggyőzte allegrit, hogy mehet is kölcsönbe a picsába isten hírével. nándort ezért nem adtuk el. 18 milla, miközben berardi, aki kreatív tudna lenni a kapu előtt, a sasolban... hát ezt elkúrták marottáék.

Először cigányt olvastam Smile Amúgy ennek megint nem látom az értelmét. 20 éves vkp-kal tele a polc vagy Preziosi nyomán felcsaptunk daytradernek?

Ez a Zaza dolog érdekes, bár ez egyelőre csak Tuttosport spekuláció. Remélem Llorentet nem tartjuk meg.
tuti kamu ez a Zaza ügy. ha tényleg így van, akkor sem ismernék el a vezetők, akkora baki lenne venni valakit 18 millióért, majd kibaszni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-24, 11:09

s4tch írta:
csodálatos hírek:
- ahogy tyler írta az udinese topikban, valami egy lemina nevű cingár négert vehetünk a marseille-től. amit láttam belőle, az alapján egy coman, vkp poszton: cingár, gyors, kurvajól cselez, de éretlen. ja, és a buzifaktorunkat jelentősen növelné:
- zaza állítólag annyira meggyőzte allegrit, hogy mehet is kölcsönbe a picsába isten hírével. nándort ezért nem adtuk el. 18 milla, miközben berardi, aki kreatív tudna lenni a kapu előtt, a sasolban... hát ezt elkúrták marottáék.

Először cigányt olvastam Smile Amúgy ennek megint nem látom az értelmét. 20 éves vkp-kal tele a polc vagy Preziosi nyomán felcsaptunk daytradernek?

Ez a Zaza dolog érdekes, bár ez egyelőre csak Tuttosport spekuláció. Remélem Llorentet nem tartjuk meg.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-24, 09:04

csodálatos hírek:
- ahogy tyler írta az udinese topikban, valami egy lemina nevű cingár négert vehetünk a marseille-től. amit láttam belőle, az alapján egy coman, vkp poszton: cingár, gyors, kurvajól cselez, de éretlen. ja, és a buzifaktorunkat jelentősen növelné:

Bevásárlóközpont - Page 19 BPpG_p0CcAAYhcI

- zaza állítólag annyira meggyőzte allegrit, hogy mehet is kölcsönbe a picsába isten hírével. nándort ezért nem adtuk el. 18 milla, miközben berardi, aki kreatív tudna lenni a kapu előtt, a sasolban... hát ezt elkúrták marottáék.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-23, 21:55

egy támadó 3-5-2-höz kurvajó lehet, és allegri már tavaly is próbálgatta a 4-3-3-at.

nekem még mindig egy védekezni is tudó középpályás kéne nagyon. a kezdőbe két emberünk van (marcsi, pogba), a többi közül esetleg sturaróban látom a lehetőséget, de ő kanyarban sincs vidalhoz képest. khedira sosem volt jó, padoin nulla, győzi nem védekező játékos, oszt' ennyi. allanról vagy kondogbiáról kurvára lemaradtunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-23, 18:58

el nem tudom képzelni, hogy mi lesz Cuadrado szerepe a Juventusban. tömörülő védelmek ellen, középen semmit nem ér a gyorsaságával. széljátékunk nincs. 

3-5-2ben el tudom képzelni, mint wingbacket. de Lichsteinert sem szoríthatja ki egy olyan játékos, akire még opciós jog sincs. sőt, gyakorlatilag senkit sem.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-23, 18:49

Fél éve még recskáztam a kubaira, de biztos, hogy most (ő) kell nekünk?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-23, 17:54

cuadrado ma a keretben sem volt. elephant örülnék neki, annak ellenére, hogy kissé agyatlan játékos.

bő egy hét maradt behúzni egy korrekt trequartistát. nagyon vékony a középpálya...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-22, 22:22

Alexandra egy kurva jó igazolás, és én nem hiszek benne, hogy az egy év múlva lejáró szerződésű arcokért nem kell komoly pénzt letenni (mivel akár fél év múlva durva ajánlatokat kapott volna ő is, Dybala is, nem tudtunk volna versenyezni a pénzes klubokkal). Jó ez így, ha van lé akkor ilyen emberekre költsük, szerintem mindketten beválnak majd hosszú távon. Cuadradot még opció nélkül is simán megéri elhozni, de azért bízom benne, hogy a kancsalék kieszelnek valamit, és ő is végleg zebra lesz előbb-utóbb. A sérülések tényleg gondot okozhatnak a bajnokság elején, de ha mindenki felépül, ez a bajnokság is könnyűszerrel meglehet.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-22, 21:23

És az megvan, hogy a Chelsea hivatalos, 75 millió eurós ajánlatot tett Pogbáért (a játékosnak 8 milliós éves fizetést)? Marottáék fontolóra sem vették a megkeresést, de szerencsére Raioláék sem estek kísértésbe.

Viszont az szinte borítékolható, hogy a középpályára Cuadrado fog érkezni. A Chelsea a sima kölcsönbe is hajlandó belemenni, a játékos ügynöke már Londonban tárgyal, és Marottáék is teljes gőzzel erre a bizniszre koncentrálnak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-21, 22:56

Közben a Donsah huzavona is lezárult. A Nápoly komolyan nyomult érte, de végül a Bologna szerezte meg: 2 milliót fizetnek az egy éves kölcsönért, majd 4 millióért veszik meg egy év múlva. Ezen felül a Cagliari vagy előre meghatározott százalékban részesül a későbbi eladásából, vagy bónuszokat kötnek az üzlethez. Mi ott kerülünk képbe, hogy a jövőbeli eladása esetén a Bologna először nekünk kínálja fel a játékost. Ez ebben a formában szerintem nem rossz.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-21, 10:07

Egyébként Dybala és Szandi az Andrea Agnelli éra két legdrágább igazolása. Nyilván ezekhez a beruházásokhoz kellett a tavalyi szezon brutális bevétele, de leginkább azért érdekes ez, mert mindkét játékosnak már csak egy év volt hátra a szerződéséből, és még így is hajlandó értük sokat fizetni a klub.

A klub korábbi védő igazolásait nézve, Szandikánál csak Thuram volt drágább; de ha a mezőnyjátékosokat nézem, akkor Dybalánál is csak Nedvedért adott több korpát a klub.

Az összesített lista élén még mindig Buffon áll.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-21, 01:10

s4tch írta:
lehet, hogy azért vagyok érte oda ennyire, mert leigazoltuk, de nem érdekel, kimondom: szerintem szandi a legjobb balbekk volt a piacon. szerintem gyorsabb és erősebb, mint rodriguez, akire 2 éve matyizunk. kurvajól ad be, tud cselezni, és nem holmi dani alves védekezésben. szandit a city is akarta, de paratici (aki állítólag intézte a bizniszt) határozottabb volt. szandi a bizonyíték, hogy meg tudunk szerezni olyan játékost, akit valamelyik pénzeszsák környékez. kurvára örülök neki.

marotta tq-val kapcsolatos nyilatkozata is tetszett: minőséget akarunk, van rá pénzünk, dolgozunk ezerrel. ebből nem soriano vagy vazquez lesz.

Egyetértek, én is nagyon örülök neki. A beadásokkal kapcsolatban én azért még várok, igaz, hogy csak youtube videot láttam, de ott azért nem a beadásokkal és a passzokkal villogott. Én egy ilyen kiadás után - 26, te jó isten - minden optimizmusom ellenére nem tudok hinni egy sztár trequartista érkezésében. Szerintem csak maszatolás lesz.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-20, 21:59

lehet, hogy azért vagyok érte oda ennyire, mert leigazoltuk, de nem érdekel, kimondom: szerintem szandi a legjobb balbekk volt a piacon. szerintem gyorsabb és erősebb, mint rodriguez, akire 2 éve matyizunk. kurvajól ad be, tud cselezni, és nem holmi dani alves védekezésben. szandit a city is akarta, de paratici (aki állítólag intézte a bizniszt) határozottabb volt. szandi a bizonyíték, hogy meg tudunk szerezni olyan játékost, akit valamelyik pénzeszsák környékez. kurvára örülök neki.

marotta tq-val kapcsolatos nyilatkozata is tetszett: minőséget akarunk, van rá pénzünk, dolgozunk ezerrel. ebből nem soriano vagy vazquez lesz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-20, 18:36

Szandi hivatalos. 26 millióba került, ami már eléggé komoly összeg. Remélhetőleg jó lesz.

Szerk: Jók ezek a statisztikák a hivatalos oldalon a játékos bemutatásánál.

No defender made more interceptions (39) or won more free kicks (22) than Alex Sandro in the Champions League last season.
The Brazilian made 116 interceptions in the Primeira Liga, 35 more than any of his team-mates. Italy’s leading defender, Acerbi, completed 115.

In the past three Champions League seasons for Porto, Alex Sandro’s total of 25 chances created is bettered only by Joao Moutinho (26).
With 95 attempted crosses last season, Alex Sandro ranked third overall in the Portuguese Primeira Liga


katt

Basketball
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-19, 22:27

a nyár híre:
http://www.football-italia.net/71295/chelsea-cuadrado-pogba

afro
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-19, 22:20

zetterberg40 írta:
Szandi megérkezett Juventusba. Holnap orvosi vizsgálatok.

cheers

Külön jó, hogy neki is lehet cukkerfülcsi női becenevet adni. Ezt majd érdemes lesz megemlíteni egy esetleges bianconeris posztban! Wink
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2015-08-19, 22:03

Szandi megérkezett Juventusba. Holnap orvosi vizsgálatok.

Bevásárlóközpont - Page 19 CMy-5KeWoAAxCq2
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: