Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-06-01, 06:40

Moratánál azért egy komoly pálfordulás történt, pár hete még "jól érzem magam Torinóban" volt, most meg gyakorlatilag mindenhol szívesen játszana csak itt nem....
Cuadrado azért egyszer már csúnyán befürdött a Cselszkij-el meg a PL-el, kérdés akar-e maradni és mindezért mennyit kérnek az oroszok, azért a bombaformát mutató Salah-ért lófasz a 15 milla (bár lehet, hogy volt ennyiért opció) Aproró, a Roma közben véglegesítette az ősnémet Rüdigert is, sőt egy brazil válogatott kapust is szerződtettek...
Berardi...hát... fiatal, tehetséges, olasz ez tény, de a pályán egy pöcs. Lesz vele dolga Allegrinek és nemcsak a taktika miatt.
Állítólag Perreyráért adna 15 misit a WHU, én ezen egy pillanatig nem gondolkoznék....
A gond az, hogy Morci és Cuad távozásával kurva nagy SEBESSÉG távozik a csapatból, amiben végre elértük a BL szintet és hát Alves érkezésével ez komolyan vissza fog esni....
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 17:19

pedig lehetne akár értékelni is amit letettek az asztalra. vagy akkor vegyétek már pls a lista élére Tevezt aki gyakorlatilag ingyér távozott.

az a szopás hogy megpattan az összes olyan játékosunk aki képes labdával is lefutni az ellenfelet.. pedig néha nem hátrány ha van olyan a pályán...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 16:10

zetterberg40 írta:
Morata sajnos az a szitu, amikor Marottáék nem tehetnek semmit.

Ez tény. Engem inkább Morata hozzáállása zavar. Pár héttel ezelőtt még arról volt szó, hogy vagy Real (kezdő) vagy Juve (nem unatkozó újságíró találta ki, ő nyilatkozta). Ebben az esetben teljesen logikus lett volna ha Marotta kivásárolja az opciót amennyiben a Realnak nincsenek hosszabb távú tervei vele. A mostani nyilatkozata pedig arról szól, hogy de jó lesz visszatérni a Realba vagy milyen jó lehet játszani a PL-ben. Én őszintén nem értem, hogy miért jobb a retek Angliában élni és az Arsenallal minden évben befutni a 4. helyre, miközben nálunk a farkára húzhatná a bajnokságot és hajthatna a BL győzelemért. Ha eligazol a PL-be akkor én ugyanazt kívánom neki, mint Vidalnak.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 14:15

Ha jönne, akkor az első hónapokban gondolom nem nagyon látnánk, mert Allegri kezelgetné (így, vagy úgy), ahogy azt szokta csinálni az ifjoncokkal.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 14:14

Krisz írta:
Kár, hogy visszaléptünk kettőt, jó lett volna a mostani keretre ráépíteni. Azért Alves nem egy Cuadrado szint, persze a bajnokságban nagyon meggyőző lehet, de egy BL negyeddöntőben amikor a legjobbak ellen játszunk és mindenki 100%on pörög akkor ugyanúgy kevés lesz, mint Evra volt. Én sokkal jobban örültem volna valami Alex Sandro féle jövőbe mutató dealnek. Sem ő, sem Lichti nem fog már évekig top szinten szaladgálni.
Amit megint csak nem értek, hogy a Napolinak minek kell Vrsaljko. Hysaj az egyik legjobban teljesítő szélső hátvéd a ligában, ahelyett, hogy vennének egy normális kapust...

Jaja, Puli is érzékeny veszteség. Ez és Morata sajnos az a szitu, amikor Marottáék nem tehetnek semmit.

Volt egy olyan hír is, hogy a Napoli vinné tőlünk Netót, aki csak akkor menne, ha fix a helye a kezdőben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 14:11

kilopo írta:
Bár nem láttam egyetlen Sass meccset sem (az ellenünk lévőket leszámítva), de az elmúlt szezon nem Berardié volt. 29 meccs a bajnokságban, 7 gól, és abból voltak tizik is.

Hát tény, hogy nem lőtt annyi gólt mint tavaly vagy előtte, viszont szerintem inkább az előző szezonokban teljesített túl. Szélsőként a 7/6 nem rossz. Amit remélek, hogy nem szélsőként fogja folytatni és beljebb tolják, több esze van mint sebessége.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 13:26

Bár nem láttam egyetlen Sass meccset sem (az ellenünk lévőket leszámítva), de az elmúlt szezon nem Berardié volt. 29 meccs a bajnokságban, 7 gól, és abból voltak tizik is. Tény, hogy csak 21 éves és már lenyomott 3 szezon az A-ban egy csomó játékperccel. Not bad.

Szerintem Cuadrado >>>> Alves, ha arról van szó, hogy egy meccsbe úgy kell beszállni, hogy tőle várják a pluszt, a különbséget, amivel nyerni lehet. A kis kolumbiai sokszor megtette ezt csereként beszállva. Persze az is érthető, hogy lehetséges a megtartása. Conte nem engedni el, így Marottanak nincs semmilyen lehetősége.

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 12:35

s4tch írta:
Krisz írta:
Egyébként nem lehet, hogy Alves Cuadrado helyere jönne?

nem lehet: biztos. queen

és igen, berardi lesz morata helyettese. őt nagyon csípi allegri, tavaly nyáron mondta róla, hogy el tudja képzelni trequartistaként, azt meg tudjuk, hogy játszhat prima puntát és szélsőt is. én bízom benne, hogy nálunk kifutja magát. elnézve az olasz válogatott keretét, elférne ott is egy hatékony jobb oldali játékos.

Kár, hogy visszaléptünk kettőt, jó lett volna a mostani keretre ráépíteni. Azért Alves nem egy Cuadrado szint, persze a bajnokságban nagyon meggyőző lehet, de egy BL negyeddöntőben amikor a legjobbak ellen játszunk és mindenki 100%on pörög akkor ugyanúgy kevés lesz, mint Evra volt. Én sokkal jobban örültem volna valami Alex Sandro féle jövőbe mutató dealnek. Sem ő, sem Lichti nem fog már évekig top szinten szaladgálni.
Amit megint csak nem értek, hogy a Napolinak minek kell Vrsaljko. Hysaj az egyik legjobban teljesítő szélső hátvéd a ligában, ahelyett, hogy vennének egy normális kapust...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 12:12

Krisz írta:
Egyébként nem lehet, hogy Alves Cuadrado helyere jönne?

nem lehet: biztos. queen

és igen, berardi lesz morata helyettese. őt nagyon csípi allegri, tavaly nyáron mondta róla, hogy el tudja képzelni trequartistaként, azt meg tudjuk, hogy játszhat prima puntát és szélsőt is. én bízom benne, hogy nálunk kifutja magát. elnézve az olasz válogatott keretét, elférne ott is egy hatékony jobb oldali játékos.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 10:57

s4tch írta:
moratától gyakorlatilag elköszönhetünk. egészen nyíltan kijelentette, hogy a realban szeretne játszani, és a pl sem lenne neki visszalépés, oda megy, ahol a lehető legtöbb lehetőséget fogják neki garantálni. na, ez nem a juventus.

nézzük a jó oldalát: kapunk a 3. csatárunkért 30 millát, ebből majdnem kijön pjanic.

Most már nyugodtan hozhatunk egy seconda puntat hogy helyre billenjenek az arányok, nem lesz nyomorgas elől. Berardi?

Egyébként nem lehet, hogy Alves Cuadrado helyere jönne?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 10:28

s4tch írta:
moratától gyakorlatilag elköszönhetünk. egészen nyíltan kijelentette, hogy a realban szeretne játszani, és a pl sem lenne neki visszalépés, oda megy, ahol a lehető legtöbb lehetőséget fogják neki garantálni. na, ez nem a juventus.

nézzük a jó oldalát: kapunk a 3. csatárunkért 30 millát, ebből majdnem kijön pjanic.

A 30 milla mit sem ér, ha közben egy új csatárt is hozni kell. Moratahoz hasonló (értsd ennyire fiatal, de mégis rutinos és bizonyított arc) csatár nem fog kijönni még 30-ból sem, plusz nem elhanyagolható, hogy Morci már ismeri a játékrendszert és a közeget is.

Fenébe... Sad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-31, 10:02

moratától gyakorlatilag elköszönhetünk. egészen nyíltan kijelentette, hogy a realban szeretne játszani, és a pl sem lenne neki visszalépés, oda megy, ahol a lehető legtöbb lehetőséget fogják neki garantálni. na, ez nem a juventus.

nézzük a jó oldalát: kapunk a 3. csatárunkért 30 millát, ebből majdnem kijön pjanic.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-27, 11:51

mbence írta:
a lómaiak már elkúrtak 45 millát:

ROMA
Érkezett: E.Zukanovic (végleg) 2,8m, Gerson 16m, E.Dzeko (végleg) 11m, M.Salah (végleg) 15m

és gyakorlatilag nincsenek előrébb. állat

A középpályáról biztosan lesz valaki akit nem tudnak megtartani. Nainggolan vagy Pjanic közül szerintem legalább az egyiket eladják. Gerson lehet pont Pjanic helyére érkezik.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-27, 10:10

Dzeko 11m? affraid
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-27, 09:31

a lómaiak már elkúrtak 45 millát:

ROMA
Érkezett: E.Zukanovic (végleg) 2,8m, Gerson 16m, E.Dzeko (végleg) 11m, M.Salah (végleg) 15m

és gyakorlatilag nincsenek előrébb. állat

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-26, 14:53

CsT írta:
Picit félek, hogy ez akár Puli távozásával is kapcsolatban lehet....

én ebben sajnos teljesen biztos vagyok. Sad(
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-26, 11:35

Gondolom Alves ilyen hirtelen jött lehetőség amire Marrotta le akar csapni, bár elég furcsa mivel pont pár napja nyilatkozta, hogy a keret fiatalítása a legfőbb cél.
Picit félek, hogy ez akár Puli távozásával is kapcsolatban lehet....
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-26, 10:23

Mascherano nem lenne rossz. Hátvédként és a középpályán is használható. Vezér alkat, az öltözőben akár olyan szerepet is betölthet mint Buffon vagy Evra.
De Dani Alves minek? MINEK???
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-26, 10:19

tjunior írta:
komolyan nem tudom, hogy ennek örüljek-e vagy sem, oké ingyen van de Lichtivel együtt már elérik a 65 éves nyugdíjkorhatárt

én úgy fogom fel, hogy ő az idei evránk. szerintem marotta akart hozni egy tisztességes jobbhátvédet, akivel hosszú távra is számolhattunk volna (mint ahogy szandit tavaly), de marchisio sérülése átírta a terveket. alves 1-2 évet simán elfocizik a legmagasabb szinten, jövőre meg leigazoljuk fabinhót, poszt 10 évre letudva.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-26, 09:12

Minden Barca játékost utálok/gyűlölök, onnan ne jöjjön senki.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-26, 07:40

s4tch írta:
amúgy is benézték a spanyolok, dani alves lesz ebből.

komolyan nem tudom, hogy ennek örüljek-e vagy sem, oké ingyen van de Lichtivel együtt már elérik a 65 éves nyugdíjkorhatárt
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-26, 05:49

amúgy is benézték a spanyolok, dani alves lesz ebből.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-25, 23:10

zetterberg40 írta:
tjunior írta:
Persze, MIUTÁN a csapatok megegyeztek, és a játékos játékjogát birtokló csapat engedélyt adott a tárgyalásokra, időrendiség.

Nekem az a véleményem, hogy már jóelőre megy a puhatolózás, még ha ez a valóságban elvileg tilos is.

Lehet, de arról meg az újságírók nem tudnak.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-25, 22:26

tjunior írta:
Persze, MIUTÁN a csapatok megegyeztek, és a játékos játékjogát birtokló csapat engedélyt adott a tárgyalásokra, időrendiség.

Nekem az a véleményem, hogy már jóelőre megy a puhatolózás, még ha ez a valóságban elvileg tilos is.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-25, 22:06

zetterberg40 írta:
tjunior írta:
Ezeket a megegyeztünk a játékossal és most jön a klubja híreket nyugodtan lehet ignorálni egy sem igaz. Szabályellenes, bünti lenne a vége.

Márpedig gyakorlatilag az összes klubváltás előtt megszületik a játékossal a megállapodás.

Persze, MIUTÁN a csapatok megegyeztek, és a játékos játékjogát birtokló csapat engedélyt adott a tárgyalásokra, időrendiség.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-25, 21:00

tjunior írta:
Ezeket a megegyeztünk a játékossal és most jön a klubja híreket nyugodtan lehet ignorálni egy sem igaz. Szabályellenes, bünti lenne a vége.

Márpedig gyakorlatilag az összes klubváltás előtt megszületik a játékossal a megállapodás.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-25, 19:34

Ezeket a megegyeztünk a játékossal és most jön a klubja híreket nyugodtan lehet ignorálni egy sem igaz. Szabályellenes, bünti lenne a vége.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-25, 16:34

s4tch írta:
kb ennyit:

Azért ő igen fasza lenne, főleg mert a középpályán Vidal kivalasaval nem volt ilyen rombolonk (Sturaro és Lemina meg zsenge ifjú, nem ez a szint). Az meg kulon plusz, hogy be lehet tenni kozephatvednek.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-25, 15:57

kb ennyit:


Bevásárlóközpont - Page 9 LegalYellowHydatidtapeworm-size_restricted
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-25, 14:50

Van itt egy olyan mai hír, amit Di Marzio, a GDS, a Sky és a katalán Sport egyaránt főcímként hoz: Marottáék Mascheranora hajtanak, akivel elvileg már van is valamiféle szóbeli megállapodás, miszerint jönne. Az utóbbi két hétben intenzív tárgyalások folytak a Juve és a játékos között, két napja a játékos ügynöke közölte a Barca vezetőségével a játékos távozási szándékát. Ugyanakkor a Barcaval nem lesz könnyű az egyezkedés.

Masche pár napon belül 32 éves lesz, nem tudom, mit gondoljak az egészről.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2016-05-21, 14:13

Az ellenünk mindkét bl meccsen jól játszó Granit Xhakát 30-35 millió fontért vette meg az Arsenal. Ugye Sanchest is nagyjából ennyiért zsebelte be a Bayern, Andre Gomes ára szintén ebben a magasságban mozog, mint ahogy Pjanics kivásárlási ára detto.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy bárkit is hozunk a középpályára, nem lesz olcsó.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
9 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: