Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-17, 21:57

Krisz írta:
Nem is értem mi szükségük volt Kovacicra...

szarni bele, ide iscóval! flower
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-17, 17:01

ha annyira zsoldos lenne, elmehetett volna már az első év után kb akárhová

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-17, 10:49

zetterberg40 írta:
Felesleges Vidalon rugózni, már úgysem Juve játékos. Játékosok ugyebár jönnek-mennek...

Oké, ez igaz, csak az nem mindegy, miként teszik ezt -lásd Pepe. Artúr nem egy agytröszt, ezt eddig is sejtettem, de Torinóban imádták, rájuk/rám való tekintettel, lehetne kicsit diplomatikusabb. Ettől függetlenül kedvenc marad, sőt, továbbra is nagy harcosnak tartom, de most már tudom, ő egy zsoldos. És ez azért szar érzés kicsit, mert míg itt zsugázott, mást sugallt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-17, 10:21

.bb. írta:
zetterberg40 írta:
Off: azért a kék-fekete hullarablóknál sincs kolbászból a kerítés. Kovacsicsot eladják a Realnak 30 körül. Az eddigi költekezést csak fedezni kell valamiből.

én azt mondom, hogy hülyék lettek volna nem eladni 35+bónuszért.

Na igen, bár ha azt vesszük, hogy ebből fedezték a bevásárlást és nem fogják pótolni, akkor az elég nagy tökönszúrás lesz. Elég favágó középpályájuk lesz így és megint nem az építkezés felé mutat a dolog, hanem csak szarlapátolás.

Arra leszek még kíváncsi, hogy a Real kit/kiket fog eladni, mert így is van egy rakat támadó középpályásuk és megint nem btb-t vettek. Nem is értem mi szükségük volt Kovacicra...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-17, 10:10

zetterberg40 írta:
Mondjuk én ettől a Kovacsicstól nem láttam soha semmi extrát, de persze a közeg sokat számít.

Valahol csináltak egy Pogba vs Kovacic stat összevetést, és bár más poszt Kovacic szinte mindenben jobb számokat produkált, még védekezésben sem volt nagyon elmaradva. Amúgy az megint más kérdés, hogy azon a 2 db _inter meccsen amit láttam tényleg semmi extrát nem produkált. A statisztika viszont erős skilleket és sokoldalúságot sugall.


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-17, 10:22-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-17, 09:55

.bb. írta:
én azt mondom, hogy hülyék lettek volna nem eladni 35+bónuszért.

Tiszta sor, jó üzletet kötöttek. Mondjuk én ettől a Kovacsicstól nem láttam soha semmi extrát, de persze a közeg sokat számít.

Más: Kurzawa a PSG-be tart.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-17, 09:35

zetterberg40 írta:
Off: azért a kék-fekete hullarablóknál sincs kolbászból a kerítés. Kovacsicsot eladják a Realnak 30 körül. Az eddigi költekezést csak fedezni kell valamiből.

én azt mondom, hogy hülyék lettek volna nem eladni 35+bónuszért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-16, 15:42

Off: azért a kék-fekete hullarablóknál sincs kolbászból a kerítés. Kovacsicsot eladják a Realnak 30 körül. Az eddigi költekezést csak fedezni kell valamiből.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-16, 10:52

Elcsendesedett a Szikora Robi vonal (holott az Atletivel és a játékossal is megszületett a megállapodás), hogy Benito szavaival éljek. Ennek elsősorban az az oka, hogy Alex Sandro a korábbi hírekkel ellentétben mégsem hajlandó szerződést hosszabbítani a Portoval, és Marottáék látnak esélyt a megszerzésére. Másodsorban pedig a középpályás kérdés megoldása a prioritás Allegri kérésére.

Szerencsére már csak két hét van hátra augusztusból, mert már megint Lamela nevét emlegetik...

Szerk: Ja és végre Kwadcsi állapotáról is közleményt adott ki a klub. Megkezdheti az intenzívebb edzésmunkát, kb. 3 hét múlva már a csapattársakkal készülhet.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-13, 12:19

zetterberg40 írta:
Felesleges Vidalon rugózni, már úgysem Juve játékos. Játékosok ugyebár jönnek-mennek...
+1
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-13, 11:12

kötelező opcióról írnak.

kurzawát kurvára sajnálom. most 30-at kértek volna érte, ami azért kicsit erős. talán még egy évet marad a helyén, és jövőre el tudjuk hozni.

jövőre is érdekes nyári mercatónk lesz. moratát és pogbát elintegetjük, két év alatt gyökeresen felfordul a keret.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-13, 10:55

Állítólag jön ma siqueira orvosira. látta valaki zsugázni az idei évben? Kölcsön jön opcióval, vagy megvesszük, esetleg kötelező opció lesz rá?
kurzawa Sad

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-12, 21:35

Felesleges Vidalon rugózni, már úgysem Juve játékos. Játékosok ugyebár jönnek-mennek...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-12, 20:32

bombahoppa írta:
Krisz írta:


Én nem értem, hogy ezzel mi a gond. Vidal focista karrierje ugyanolyan, mint akármelyikünké. Ha van tehetsége, ambíciója és hajlandó dolgozni érte akkor a csillagos ég a határ. Arról nem ő tehet (lehet köpködni Morattiékat), hogy a klubot a jelenlegi helyzete ebbe a pozícióba sorolja. Ő a Bayernben kb dupla fizetésért játszik nagyobb célokért, mint nálunk. Ha akármelyikünknek ilyen alternatívát ajánlanának a jelenlegi állásunk helyett, szerintem egyikünk sem gondolkodna sokat.

a pénz relatív, de azért azt gondold át még egyszer, hogy köpködnél-e visszafele

Ebben mi a köpködés? Tényeket sorol fel, majd leírja hogy rengeteget fejlődött Olaszországban és ezt fogja kamatoztatni a Bayernnél.
A pénz miért lenne relatív? Biztos vagyok benne, hogy nem ment volna a Bayernhez egy fél millás emelésért illetve mi sem adtuk volna el, ha olyan fizetési igényeket támasztott volna ami belefér a pénzügyi tervünkbe.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-12, 19:26

Krisz írta:
EsztéNégy írta:
ez a pali konkrétan ugródeszkának használta a klubot Crying or Very sad

Én nem értem, hogy ezzel mi a gond. Vidal focista karrierje ugyanolyan, mint akármelyikünké. Ha van tehetsége, ambíciója és hajlandó dolgozni érte akkor a csillagos ég a határ. Arról nem ő tehet (lehet köpködni Morattiékat), hogy a klubot a jelenlegi helyzete ebbe a pozícióba sorolja. Ő a Bayernben kb dupla fizetésért játszik nagyobb célokért, mint nálunk. Ha akármelyikünknek ilyen alternatívát ajánlanának a jelenlegi állásunk helyett, szerintem egyikünk sem gondolkodna sokat.

a pénz relatív, de azért azt gondold át még egyszer, hogy köpködnél-e visszafele

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-12, 19:14

EsztéNégy írta:
ez a pali konkrétan ugródeszkának használta a klubot Crying or Very sad

Én nem értem, hogy ezzel mi a gond. Vidal focista karrierje ugyanolyan, mint akármelyikünké. Ha van tehetsége, ambíciója és hajlandó dolgozni érte akkor a csillagos ég a határ. Arról nem ő tehet (lehet köpködni Morattiékat), hogy a klubot a jelenlegi helyzete ebbe a pozícióba sorolja. Ő a Bayernben kb dupla fizetésért játszik nagyobb célokért, mint nálunk. Ha akármelyikünknek ilyen alternatívát ajánlanának a jelenlegi állásunk helyett, szerintem egyikünk sem gondolkodna sokat.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-12, 17:49

EsztéNégy írta:
Vidal Comant csábítgatná a bajorokhoz, mindeközben ilyet nyilatkozott:

“I had given my word to Bayern, but Bayer Leverkusen wouldn’t sell me at that time, and preferred to give me to Juve.
“I must admit, I’m glad things worked out this way, because I had [four] exceptional years at Juve. I grew a lot in Italy, and now Bayern will get the benefit.”

Lassan minden iránta érzett tiszteletem elvész... ez a pali konkrétan ugródeszkának használta a klubot Crying or Very sad

sosem értettem miért kell ez? oké most nyal az új szurkolóinak... de faszért kell ledegradálnia azt ahol volt, pláne h simán elengedte a vezetés
ok kevés focista akadémikus, de hát... ennyi esze lehetne a marhájának
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-12, 15:58

vidal egy patkány, nem nagyon van rá jobb szó
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-12, 15:48

Vidal Comant csábítgatná a bajorokhoz, mindeközben ilyet nyilatkozott:

“I had given my word to Bayern, but Bayer Leverkusen wouldn’t sell me at that time, and preferred to give me to Juve.
“I must admit, I’m glad things worked out this way, because I had [four] exceptional years at Juve. I grew a lot in Italy, and now Bayern will get the benefit.”

Lassan minden iránta érzett tiszteletem elvész... ez a pali konkrétan ugródeszkának használta a klubot Crying or Very sad

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-11, 21:42

s4tch írta:
már nem lehet isla mezt kapni a juvestore-ban pig

Pedig ma az Ingyánnal meg Vadalaval pózolt vigyorogva. Vagy netán búcsúbulit tartottak?

katt1
katt2

Közben hivatalos, hogy Pepinnyó a Chievoban folytatja.

Illetve állítólag a PSG-vel elég komoly kis harc alakult ki Siqueira megszerzéséért. A mai nap folyamán Marotta telefonon beszélt a játékossal, és még ma este újra felveszik a kapcsolatot a felek. A vezetőség mindenesetre optimista.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-11, 18:54

s4tch írta:
már nem lehet isla mezt kapni a juvestore-ban pig

miért? elfogyott az összes?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-11, 15:21

már nem lehet isla mezt kapni a juvestore-ban pig
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-11, 14:03

Krisz írta:
szarkavaras

erre kirakhatnád az ékezeteket, mert így nem egyértelmű hogy melyik szót akartad használni... pirat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-11, 11:31

zetterberg40 írta:
Az új szezonban kiderül, valójában milyen játékos is ez a Gerson. Végül a Lóma szerezte meg, plusz Digne-t.

Eleg sok embert összevasaroltak megint. Szerintem Dzeko fasza lesz, de a játékosok felével bukni fognak mint tavaly. Az meg tuti, hogy lesz szarkavaras ha Tottit leülteti Rüdi a padra, ha meg nem, akkor lesz egy fék.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-11, 11:07

Az új szezonban kiderül, valójában milyen játékos is ez a Gerson. Végül a Lóma szerezte meg, plusz Digne-t.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-08, 14:11

kilopo írta:
jackie_d írta:
in paul we trust
Arra gondolsz, hogy egy sorral feljebb tolják a polipot? Még nem nagyon játszott ott, de ki tudja.
Viszont ha annyira jó lenne ott, akkor nem lett volna világgá kürtölve, hogy oda akarunk még valakit.

akarhatunk, akarhatunk, csak épp képtelenek vagyunk venni
szerintem kényszermegoldás lesz
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-07, 14:56

EsztéNégy írta:
A koncepció gondolom a fiatalitás, amit meg is léptünk, ezzel egyetlen óriási gond van: nagyon kevés fiatal játékos képes arra, hogy a hátán cipeljen sztárcsapatokat. Meg lehet nézni, hogy milyen árban mozog a Neymar-Hazard-Reus-Götze-Pogba vonal, és máris rájöhetünk, hogy ezen a szinten képtelenek vagyunk pénzügyileg versenyezni. A tavalyi idősebb csapatból nálam egyedül Pirlo lógott már ki, idén még simán elnéztem volna az Apacsot, Vidalt meg még hosszú évekig is. Nyilván Carlitost nem lehetett magunkhoz láncolni, de Vidal szintű és korú klasszist egyszerűen nem találunk sehol.

Szó mi szó, én tavaly sem éreztem, hogy annyira nagy baj lenne az átlagéletkor (még úgy is, hogy tényleg messze nálunk volt a legmagasabb ez a szám a BL16-ban is, ha jól emlékszem). Volt tapasztalat és megfelelő erőnlét, majdnem triplázás is lett belőle. Nem tudom elképzelni, hogy egy 25 év alatti játékos hozza a tavalyi Tevezt, hiába került 40 millába - ami tegyük gyorsan hozzá, már korántsem az a csillagászati összeg egy olyan csapatnál, aki a BL legjobb nyolc csapata közé stabilan be szeretne kerülni.

Ettől függetlenül lehet, hogy bajnokok leszünk és olasz kupát is ünneplünk az év végén, de úgy érzem - és szerintem nem alaptalanul -, hogy a csapat gerincét egy jókora ütés érte ezen a nyáron. Két húzóembertől váltunk meg és nem jött klasszis, kiforrott játékos a helyükre. Csak reménykedni tudok benne, hogy ha esetleg ég a ház, Allegri ura tud majd lenni a helyzetnek, másképp lesz gondunk még a bajnokságan is jócskán.

Az nem fiatalítás és nem koncepció, hogy minden játékost kivágunk aki 30 felett van majd hozunk helyette 22 éveseket. Koncecpción azt értem, hogy van egy vision amit Agnelliék lefektetnek, majd szereznek egy embert aki ezt felépíti, ő most Allegri. Lehet azon vitatkozni, hogy ő-e a megfelelő ember, de tegyük fel, hogy az. Az ő stílusa és világnézete a kreatív központját a csapatnak a csatárok mögé, nem a védelem elé képzeli. Ha megfeszülünk se fogja ezt máshogy csinálni, nincs is ezzel baj (mellesleg Verrattink sincs akivel a védelem előtt ezt meg lehetne oldani). Tehát van egy visionünk, egy építészünk és neki van egy koncepciója, ehhez kellenek az építőelemek. Ennek az egésznek a lelke a trequartista, szóval nélküle nem fog működni a taktika. Ha elkezdünk fiatalokat összevásárolni, ami nem illik a koncepcióhoz és rájuk húzni a taktikát az egy tévút és nem visz közelebb a visionhöz.

Dybala 32 milláját a jövőre lejáró szerződésével együtt kell értelmezni. Csak viszonyítási alapként Özil egy VB meneteléssel maga mögött volt 18 milla a Realnak a lejáró szerződése miatt.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-07, 14:02

A koncepció gondolom a fiatalitás, amit meg is léptünk, ezzel egyetlen óriási gond van: nagyon kevés fiatal játékos képes arra, hogy a hátán cipeljen sztárcsapatokat. Meg lehet nézni, hogy milyen árban mozog a Neymar-Hazard-Reus-Götze-Pogba vonal, és máris rájöhetünk, hogy ezen a szinten képtelenek vagyunk pénzügyileg versenyezni. A tavalyi idősebb csapatból nálam egyedül Pirlo lógott már ki, idén még simán elnéztem volna az Apacsot, Vidalt meg még hosszú évekig is. Nyilván Carlitost nem lehetett magunkhoz láncolni, de Vidal szintű és korú klasszist egyszerűen nem találunk sehol.

Szó mi szó, én tavaly sem éreztem, hogy annyira nagy baj lenne az átlagéletkor (még úgy is, hogy tényleg messze nálunk volt a legmagasabb ez a szám a BL16-ban is, ha jól emlékszem). Volt tapasztalat és megfelelő erőnlét, majdnem triplázás is lett belőle. Nem tudom elképzelni, hogy egy 25 év alatti játékos hozza a tavalyi Tevezt, hiába került 40 millába - ami tegyük gyorsan hozzá, már korántsem az a csillagászati összeg egy olyan csapatnál, aki a BL legjobb nyolc csapata közé stabilan be szeretne kerülni.

Ettől függetlenül lehet, hogy bajnokok leszünk és olasz kupát is ünneplünk az év végén, de úgy érzem - és szerintem nem alaptalanul -, hogy a csapat gerincét egy jókora ütés érte ezen a nyáron. Két húzóembertől váltunk meg és nem jött klasszis, kiforrott játékos a helyükre. Csak reménykedni tudok benne, hogy ha esetleg ég a ház, Allegri ura tud majd lenni a helyzetnek, másképp lesz gondunk még a bajnokságan is jócskán.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-07, 10:59

kilopo írta:
Krisz írta:

Én igazából azt nem értem, hogy ha a jövőre lejáró szerződésű Dybaláért szó nélkül kipengettük a 40 miskát, akkor a legfontosabb taktikai elemet miért ilyen kölcsön 10milla + szezon végén 20 millióért próbáljuk megvenni és miért nem vele kezdtük...
Valószerűtlen lenne, de lehet, hogy Vidal csak ez után főzte meg a fazék kakit, amivel ezután megkínálta a vezetőséget.

Ebből a szempontból lényegtelen, mert Vidal nem trequartista, oda mindenképp kellett volna valaki.

Dybalara Marotta azt mondta, hogy ő lehet trequartista, Allegri meg point-blank hogy nem. A legnagyobb baj ezzel, hogy amióta Marottáék elindították az új projektet mindig voltak hiányzó láncszemek, de a koncepció mindig megvolt. Most valahogy a koncepciót nem látom. Én nem látom, hogy ez a mostani keret hogy formálhatna egy ütős, működő taktikát. Nehezen tudom elképzelni, hogy Pogbat hosszabb távra meg tudnánk tartani, hogy érdemes legyen köré építeni a taktikát, a brandet. A pillanatnyi gyengeségünk egyáltalán nem izgatna ha látnám, hogy ez az út felfelé vezet. Egyébként Allegri a Milannal ugyanez volt, nyávogott játékosokért, nem kapta meg őket, minden évben eladták alóla a csapat felét, rásóztak pár használhatatlan ex-sztárt, aztán megpróbált kifőzni valamit belőle. Nem mondom, hogy ez az ő hibája mert igazából a körülményeihez képest szerintem nem végzett rossz munkát, de láthattuk az eredményét meg hogy hol tart most a Milan (volt nekik egyáltalán ilyen hosszan ilyen mély időszakuk?).
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-07, 09:38

Krisz írta:

Én igazából azt nem értem, hogy ha a jövőre lejáró szerződésű Dybaláért szó nélkül kipengettük a 40 miskát, akkor a legfontosabb taktikai elemet miért ilyen kölcsön 10milla + szezon végén 20 millióért próbáljuk megvenni és miért nem vele kezdtük...
Valószerűtlen lenne, de lehet, hogy Vidal csak ez után főzte meg a fazék kakit, amivel ezután megkínálta a vezetőséget.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2015-08-07, 09:36

jackie_d írta:
in paul we trust
Arra gondolsz, hogy egy sorral feljebb tolják a polipot? Még nem nagyon játszott ott, de ki tudja.
Viszont ha annyira jó lenne ott, akkor nem lett volna világgá kürtölve, hogy oda akarunk még valakit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: