Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
mbence
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 24.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 11:06 pm

kilopo írta:
Meglátjuk, hogy mit fog produkálni sharawy a lómában.

megfogtad a lényeget, arany barátom!
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:51 pm

Meglátjuk, hogy mit fog produkálni sharawy a lómában.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 24.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:43 am

EsztéNégy írta:
Caceresért állítólag adná De Scigliot a Milan. Nem tudom, milyen formában van a csávó, mert nem nézem a kisebbik szemétdomb meccseit, de két éve vakon aláírtam volna a cserét.

ha ez igaz, nem tudom, mire várunk. Lejáró szerződésű, a zenitjén túl lévő játékosért egy fiatal, tehetséges és hiányposztra érkező olasz.
Cannavaro - Carini




(az elmúlt 5 év kisebbik_milanoi_szemetdombjáról csak őt és saharahawyt kukáztam volna)

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. Jan. 22, 2016 10:37 am

EsztéNégy írta:
Caceresért állítólag adná De Scigliot a Milan. Nem tudom, milyen formában van a csávó, mert nem nézem a kisebbik szemétdomb meccseit, de két éve vakon aláírtam volna a cserét.
Talán jól járnánk de Sciglioval, ugyan elég rég óta kuka a srác, de lehet egy környezetváltozás jót tenne neki, még mindig csak 23, viszont Caceres így is elég sérülékeny, mi lenne vele Milányban?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. Jan. 22, 2016 9:47 am

Caceresért állítólag adná De Scigliot a Milan. Nem tudom, milyen formában van a csávó, mert nem nézem a kisebbik szemétdomb meccseit, de két éve vakon aláírtam volna a cserét.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2016 10:35 pm

Az Ingyánt vinné a Lóma...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 7:15 am

tjunior írta:
...amit a fociban szeretek. A megalkuvás nélküli, az utolsó leheletig küzdő harco(s)t.
Ahogyan én is.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 5:52 am

Nagy szavak, de akkor is azt mondom, nekem Marchisio mindazt testesíti meg, amit a fociban szeretek. A megalkuvás nélküli, az utolsó leheletig küzdő harco(s)t.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 3:51 am

Nincs ő alul értékelve. A Juventusban játszhat, ennél nagyobb elismerés nem kellhet egy játékosnak. Főleg nem egy olasznak. juve
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 2:13 am

zetterberg40 írta:
Jaja, az utóbbi időben különös figyelmet fektetnek a fiatal olasz játékosok becserkészésére. Ha egy-kettő a nagycsapat szintjén jó lesz közülük, az már pozitívum.

Mandragorát közben hivatalosan is bejelentette a klub. Az ára 6+6 millió.

Marcsi ma ünnepli 30. születésnapját. Repül az idő.

Repül ám, személyes kedvencem a B óta.  Akkoriban még külön kihívás volt neten elemzéseket, értékeléseket keresni az Empoli meccsekről olasz nyelv ismerete nélkül. Hatalmasat játszott az Empoliban középen, sajnálatos, hogy jó pár év elment a  karrierjéből töketlen edzők miatt a  bal szélen, de ha ez is kellett, hogy a  világ egyik legjobb registája legyen... (Sztem Busquets-cel együtt magasan kiemelkednek).  De az biztos, hogy az elmúlt 5 év legalulértékeltebb játékosa.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:39 am

Jaja, az utóbbi időben különös figyelmet fektetnek a fiatal olasz játékosok becserkészésére. Ha egy-kettő a nagycsapat szintjén jó lesz közülük, az már pozitívum.

Mandragorát közben hivatalosan is bejelentette a klub. Az ára 6+6 millió.

Marcsi ma ünnepli 30. születésnapját. Repül az idő.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 9:26 am

Marottáék rajta vannak a dolgokon. Az első csapat különösebben nem igényel erősítést, Pereyra maga lesz az új igazolásunk. Viszont a fiatalok terén nagyon jó munkát végeznek Paraticivel. Mandragora most már zsebben, Sensi és Trotta a Sasolnál (úgy hallani, hogy opciónk van rájuk jövő nyárra, de ha nincs is akkor is egyértelmű, hogy ugyanaz a kooperáció mint ami Zazával volt). Ma pedig már Di Marzio is lehozta hogy érdeklődünk 2 Sampnál játszó fiatal iránt: Bonazzoli 18 éves és csatár, Pereira 17 és jobb bekk. Kiváncsian várom a D-ből igazolt Di Massimo milyen teljesítményre lesz képes a Primaveraban és, hogy sérülések esetén leülhet-e akár a padra.

Közben Tello a Cagliariban játszik jól hétről hétre, a keretünk pedig amúgy sem mondható túl idősnek.

Szép kilátások, Bravo Beppe!
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimePént. Jan. 15, 2016 2:30 am

laac írta:
A city elvitte,Caserest!! Very Happy Laughing
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/manchester-city-megvan-az-elso-teli-igazolas-hivatalos-2460967

Oh,bazz...már majdnem komolyan vettem Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 09.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 10:14 pm

laac írta:
A city elvitte,Caserest!! Very Happy Laughing
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/manchester-city-megvan-az-elso-teli-igazolas-hivatalos-2460967

hüje citi

clown

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 9:58 pm

A city elvitte,Caserest!! Very Happy Laughing
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/manchester-city-megvan-az-elso-teli-igazolas-hivatalos-2460967

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 5:02 pm

sneco7 írta:
Ők is igazolhatnak,de regisztrálni nem tudják őket. Tehát adott esetben,ha a játékos belmegy,h 1 évig vagy fél évig nem játszik,akkor ők is lezsírozhatják a dolgokat. Vagy most télen megvesznek gyorsan mindenkit,akit nyáron szerettek volna, persze jóval áron felül.

Ez világos, de így semmi értelme az eltiltásnak, hogy közben lezsírozhatnak bármit.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 11:19 am

zetterberg40 írta:
s4tch írta:
a real (és az atleti) is megkapta azt az eltiltást, amit a barcelona kapott tavaly: nem igazolhatnak 2 átigazolási szezonban. kíváncsi vagyok, ez érinti-e moratát. (eltiltás alatt vélhetően opciót se lehet lehívni.)

Ezeknek az eltiltásoknak kb. semmi értelmük. A Barca is annyira nem igazolhatott, hogy közben vígan lezsírozták a Vidal, Arda Turan kettőst.

Ők is igazolhatnak,de regisztrálni nem tudják őket. Tehát adott esetben,ha a játékos belmegy,h 1 évig vagy fél évig nem játszik,akkor ők is lezsírozhatják a dolgokat. Vagy most télen megvesznek gyorsan mindenkit,akit nyáron szerettek volna, persze jóval áron felül.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 10:18 am

Állítólag már most januárban visszavenné Moratát a Real.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1285
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 4:20 am

s4tch írta:
a real (és az atleti) is megkapta azt az eltiltást, amit a barcelona kapott tavaly: nem igazolhatnak 2 átigazolási szezonban. kíváncsi vagyok, ez érinti-e moratát. (eltiltás alatt vélhetően opciót se lehet lehívni.)
vagy Pogbát, lesz-e aki licitál a katalánokkal
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 2:05 am

s4tch írta:
a real (és az atleti) is megkapta azt az eltiltást, amit a barcelona kapott tavaly: nem igazolhatnak 2 átigazolási szezonban. kíváncsi vagyok, ez érinti-e moratát. (eltiltás alatt vélhetően opciót se lehet lehívni.)

Ezeknek az eltiltásoknak kb. semmi értelmük. A Barca is annyira nem igazolhatott, hogy közben vígan lezsírozták a Vidal, Arda Turan kettőst.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 1:44 am

a real (és az atleti) is megkapta azt az eltiltást, amit a barcelona kapott tavaly: nem igazolhatnak 2 átigazolási szezonban. kíváncsi vagyok, ez érinti-e moratát. (eltiltás alatt vélhetően opciót se lehet lehívni.)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:36 pm

zetterberg40 írta:
Mandragora ára végül 7 millió + 7 millió bónuszokban, ami egy másodosztályban játszó, 18 éves srácért nem kevés.

Tudom hogy ez egy elbaszott gondolat, de jo lett volna ez a filozofia par eve es kicsaptuk volna a brét lóvét Verrattira...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:01 pm

Mandragora ára végül 7 millió + 7 millió bónuszokban, ami egy másodosztályban játszó, 18 éves srácért nem kevés.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 8:21 am

Krisz írta:
http://www.tuttojuve.com/altre-notizie/il-secolo-xix-marotta-torna-alla-samp-da-presidente-267769

Sportigazgatóból elnök, azt hiszem ez egy lépés lenne felfelé a karrierjében.

Hm, sajnálnám. Nagyon jó a Marotta-Paratici kettős.

Sensivel kapcsolatban Di Marzio ezt írta még tegnap: The 20 year old midfielder has just arrived in Milano to sign for Sassuolo but in co-operation with Juventus thanks to the great relationship between the two clubs after the Zaza and Berardi deals.

Szerk: A juventushungary pontosan leírja, hogy kerülhet hozzánk. katt
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 7:56 am

http://www.football-italia.net/78287/official-sensi-joins-sassuolo

Vele tele voltak az újságok egy ideje, és valami olyat írtak hogy a Sassuolon keresztül igazoljuk le. Ez most olyan gentlemen's agreement mint ami Zazaval volt? Ugyanis itt nem írnak semmit rólunk. Amúgy vicc, hogy az "új Verrattiként" reklámozzák, miközben a régi Verratti is kb 23 éves... Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 7:49 am

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Hasonló pletykát olvastam Marrottáról is (Samp).

Ezt hol írták? Amúgy miért menne el?

http://www.tuttojuve.com/altre-notizie/il-secolo-xix-marotta-torna-alla-samp-da-presidente-267769

Sportigazgatóból elnök, azt hiszem ez egy lépés lenne felfelé a karrierjében.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 7:29 am

Krisz írta:
Hasonló pletykát olvastam Marrottáról is (Samp).

Ezt hol írták? Amúgy miért menne el?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 4:10 am

zetterberg40 írta:
Szerk: Ja és állítólag legkésőbb nyáron Sabatini is távozik a fővárosból, és a Bologna sportigazgatójaként folytatja.

Hasonló pletykát olvastam Marrottáról is (Samp).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 1:17 am

s4tch írta:
önzőbb vagyok ennél: ha végignézek az ellenfelek edzőin, garcián talán bárkinél jobb volt röhögni.

Pedig az elején nekem nagyon szimpatikus volt a figura - amikor még nem a kifogásokat kereste.

Egyrészt tartok tőle, Spalletti összerántja a lómaiakat, másrészt nem tudom mi várható tőle manapság, hiszen nem volt igazán szem előtt.

Szerk: Ja és állítólag legkésőbb nyáron Sabatini is távozik a fővárosból, és a Bologna sportigazgatójaként folytatja.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 12:22 am

önzőbb vagyok ennél: ha végignézek az ellenfelek edzőin, garcián talán bárkinél jobb volt röhögni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 09.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2016 10:18 pm

s4tch írta:
picsába, rudika megvárhatta volna a juve-romát a padon Sad

Spaletta ideoda azért ne féljünk már otthon az ötödiktől.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
12 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: