Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-04-22, 21:34

Basszus, Conte még a végén tényleg nem adja Pulit.
Elvileg Marottáék egyik nyári prioritása lesz Licht utódjának megtalálása. Vrsaljko és Widmer a két jelölt, a reálos Danilora kevés az esély. Amúgy szerintem a horvát nem lenne rossz.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-04-11, 23:30

Állítólag Yaya Touré bejelentkezett hozzánk, miszerint a következő szezontól szeretne a klubhoz igazolni. Olyat is megszellőztettek a napokban, hogy ingyen távozna a Citytől.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-04-08, 19:00

Di Marzio szerint a Chelsea előrehaladott tárgyalásokat folytat a Lómával Londonban Nainggolan ügyében. 35 millió.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-04-03, 10:06

Raiola Zlatan kapcsán:
"Italy? Every team has made an offer. Even Napoli, but they are only good at making movies."

Cool troll level 99
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-03-23, 20:15

Az milyen pletyka már, hogy Iscoért 30 millióval próbálkozunk? 40-45-ért már talán jönne, de annyit meg szerintem mi nem adnánk érte. Moratanál meg elvileg a Real mondja ki a végső szót, nincs beleszólása a visszavásárlási opció kihasználásába. Benteke, Andre Gomes, Cavani, Kanté, Yaya Touré, akik felmerültek, vagy ismét szóba kerültek, mint lehetséges érkezők.

Érdemes lenne a City-Bayern duó feleslegessé váló játékosaira utazni, Pep tuti kivág 1-2 remek játékost, Ancelotti pedig biztosan nem fogja a Guardiola-féle keretet stílusban meghagyni. Khedira mehet oda, cserébe adjanak valami jót, van ott 1-2 használható játékos.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-28, 22:49

Idén több Ajax meccset láttam, itt az év elején meg szinte az összeset. Marottáék remélhetőleg figyelnek arrafelé is, nekem az a Bazoer gyerek nagyon jónak tűnik. Már most egészen komoly dolgokat művel, és még csak 19 éves. Jól mutatna a középpályánkon. Sokkal reálisabb célpont lehet, mint Gündogan. Lessétek meg a fiút, ha van időtök.

Némi ízelítő (tudom, ilyet bárkiről lehet):

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-18, 22:54

baggiofan írta:
Eleg nagy a esely a maradasra, a Dinamo allitolag megegyezett Simeoneval.

Most már Di Marzio is elkezdett foglalkozni a Dinamo lehetséges jövő évi edzőjéről, az ő hitelessége meg már nem calciomercato szint. Szerinte valóban Simeone lehet Abramovics kívánságlistájának élén, plusz Courtois és Costa is lájkolná a dolgot. Ugyanakkor egyáltalán nem biztos, hogy el tudják csábítani Madridból, így Conte nagyon komoly esélyessé vált. Olyannyira, hogy a héten volt egy római találkozó Conte és a Chelsea képviselői között. Szép lesz, ha összejön a PL-ben egy Guardiola, Mourinho, Conte, Klopp cicaharc. Ja és Conte első célpontja Nainggolan...

Ott nem kell majd 10 euróval dobálózni, költekezhet amennyit akar.
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-16, 13:32

Eleg nagy a esely a maradasra, a Dinamo allitolag megegyezett Simeoneval.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-15, 23:59

ez úgy hangzik mint egy verbális lófej
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-15, 15:59

Az előbb tett ki Zuliani egy Marotta interjút. Többek között azt is elmondta hogy Allegri nem megy sehová és még sok even keresztül leaz a Juve edzője.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-15, 15:44

s4tch írta:
http://forums.bluemoon-mcfc.co.uk/threads/peps-targets.318281/

hát ez csodálatos: city fanok megvitatják a nyári transzfereket. van, aki szerint pogba, dybala és szandi reális célpontok, és mivel a realtól, barcelonától nehéz játékosokat szipkázni, ezért a juventustól és a dortmundtól kell játékosokat venniük.

afro

En csak azt nem ertem, hogy miért a csillios igazolasoktol varjak a csodát, mikor minden evben elvernek ket csapatra valot es ugyanott tartanak mint előtte. Ezek is ugyanolyan luzerek mint a zinter.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-15, 08:46

http://forums.bluemoon-mcfc.co.uk/threads/peps-targets.318281/

hát ez csodálatos: city fanok megvitatják a nyári transzfereket. van, aki szerint pogba, dybala és szandi reális célpontok, és mivel a realtól, barcelonától nehéz játékosokat szipkázni, ezért a juventustól és a dortmundtól kell játékosokat venniük.

afro
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-03, 15:59

adam digby, a troll rendeer

https://twitter.com/Adz77/status/694845159037624320
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-02, 14:50

s4tch írta:
plusvalenza!!4! afro

ezeket az olcsón/ingyen kerített játékosokat a továbbértékesítés miatt szerzi marotta. a kedvencem james troisi, aki talán még edzőtáborba sem ment a juventusszal, mégis kerestünk rajta némi aprót: 200 ezer euróért érkezett, azonnal továbbadtuk 2 milláért, két év elteltével bagóért visszavettük, kétszer kikölcsönöztük, majd elengedtük a kezét. meg lehetne nézni a beszámolókban, saccra 2-3 milliós hasznunk volt rajta.

Erre gondoltam én is első körben, de az fel sem tűnt, hogy Marotta ekkora hasznot képes kihozni az ilyen csávókból. Zseni cheers 10
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-02, 13:21

Az atalantabol senki??? Surprised

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8128
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-02, 12:53

s4tch írta:

ezeket az olcsón/ingyen kerített játékosokat a továbbértékesítés miatt szerzi marotta. a kedvencem james troisi, aki talán még edzőtáborba sem ment a juventusszal, mégis kerestünk rajta némi aprót: 200 ezer euróért érkezett, azonnal továbbadtuk 2 milláért, két év elteltével bagóért visszavettük, kétszer kikölcsönöztük, majd elengedtük a kezét. meg lehetne nézni a beszámolókban, saccra 2-3 milliós hasznunk volt rajta.

Játékostőzsde (és most ide lehet képzelni a Jordan Belfort vs Mark Hana éttermi jelenetet a Wolf of Wall Streetből). Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-02, 09:03

zetterberg40 írta:
...nem tudom mi a terv vele.

plusvalenza!!4! afro

ezeket az olcsón/ingyen kerített játékosokat a továbbértékesítés miatt szerzi marotta. a kedvencem james troisi, aki talán még edzőtáborba sem ment a juventusszal, mégis kerestünk rajta némi aprót: 200 ezer euróért érkezett, azonnal továbbadtuk 2 milláért, két év elteltével bagóért visszavettük, kétszer kikölcsönöztük, majd elengedtük a kezét. meg lehetne nézni a beszámolókban, saccra 2-3 milliós hasznunk volt rajta.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-02, 08:08

Az utcsó órákban igazán elhozhattuk volna Falcaot!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-02-01, 14:57

Kedvenc kiscigónk, EtaBeta visszatér a Sampba.
De Ceglienek nem igazán jött be a francia kaland, a Getafebe mehet.

Szerk: Marotta így az utolsó napon azért három suhancot bezsákolt: a Lapadula, Caprari kettőst Pescaraból, valamint Ganz-t Comoból. Lapadula idén már 26 éves lesz, szóval ő már annyira nem fiatal, nem tudom mi a terv vele.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-31, 09:58

Di Marzio írja, hogy a szerdai izé elleni meccset a helyszínen tekintette meg Vadim Vasilyev, a Monaco alelnöke. Találkozott a klub vezetőivel, amely úgymond puhatolózásnak tekinthető nyárra. Marottáék egyaránt nagyra értékelik Bernardo Silva és Moutinho játékát, és minden valószínűség szerint ez a szerdai találkozó már a tárgyalások megnyitásának minősül.

Szerintem mindkettő jó célpont, bár Moutinho idén szeptemberben már 30 lesz, de 2-3 évre még így is jó lehet diszkont áron.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-29, 15:03

zetterberg40 írta:
tjunior írta:
ócsóért visszavesszük, de csak ha Canossát jár 2 hétig a stadion előtt

Nekem már ingyen sem kellene, bár én nem haragszom rá, amit a távozásakor is írtam.

Most még az lenne vicces, ha a TS jóslata mögött lenne valóságtartalom. Azaz Malacfej első kívánsága a bajoroknál Khedira. Smile

nem lepne meg, van benne ráció.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-29, 14:54

tjunior írta:
ócsóért visszavesszük, de csak ha Canossát jár 2 hétig a stadion előtt

Nekem már ingyen sem kellene, bár én nem haragszom rá, amit a távozásakor is írtam.

Most még az lenne vicces, ha a TS jóslata mögött lenne valóságtartalom. Azaz Malacfej első kívánsága a bajoroknál Khedira. Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-29, 14:20

ócsóért visszavesszük, de csak ha Canossát jár 2 hétig a stadion előtt
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-29, 12:38

rágalom!

Bevásárlóközpont - Page 11 150930163057-arturo-vidal-bayern-munich-oktoberfest-super-169
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-29, 12:24

enesó idézet:

"A német lap szerint Arturo Vidal és Franck Ribéry az a két labdarúgó, akivel kimondottan problémája van a katalán edzőnek. A chilei középpályás állítólag túl gyakran jár mulatni az éjszakába."

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-29, 08:11

zetterberg40 írta:
A velünk kapcsolatban is emlegetett Banegát megszerezte az izé. Nyáron ingyen csatlakozik hozzájuk, bár még az sem kizárt, hogy valami apró fejében már most januárban. Ezen felül Eder is izééknél folytatja, valamint nyártól Soriano detto.

nulla

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-28, 23:43

A velünk kapcsolatban is emlegetett Banegát megszerezte az izé. Nyáron ingyen csatlakozik hozzájuk, bár még az sem kizárt, hogy valami apró fejében már most januárban. Ezen felül Eder is izééknél folytatja, valamint nyártól Soriano detto.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-28, 00:07

Nem szoktam nso-t olvasni, de amikor igen: http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-a-juventus-lehet-a-nagy-nyertese-a-diagne-uzletnek-2463751
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-27, 11:20

zetterberg40 írta:
Sára körül valami nagyon nincs rendben. Egyrészt már a Monaconak sem kellett, másrészt nyáron olyan hírek láttak napvilágot, miszerint igencsak szeret bulizni, és a kokaint sem veti meg... Hosszútávon szerintem belőle már csak egy kiegészítő ember lesz, esetleg valami kisebb csapatban menőzhet.

Ami a De Sciglio-Cáceres cserét illeti, az inkább tűnik egy vad újságírói fantázia szüleményének, mint a valóságnak. Elvileg az Ingyán ügynöke ezen a héten érkezik Olaszországba, ahol Marottáékkal tárgyal majd a klub álláspontját illetően, valamint várhatóan a Lóma és az Izé képviselőit is meghallgatja. Jelen pillanatban a szerződéshosszabbítás tűnik a legesélyesebbnek.

túl szép volt, hogy igaz legyen

wub

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-27, 11:18

Sára körül valami nagyon nincs rendben. Egyrészt már a Monaconak sem kellett, másrészt nyáron olyan hírek láttak napvilágot, miszerint igencsak szeret bulizni, és a kokaint sem veti meg... Hosszútávon szerintem belőle már csak egy kiegészítő ember lesz, esetleg valami kisebb csapatban menőzhet.

Ami a De Sciglio-Cáceres cserét illeti, az inkább tűnik egy vad újságírói fantázia szüleményének, mint a valóságnak. Elvileg az Ingyán ügynöke ezen a héten érkezik Olaszországba, ahol Marottáékkal tárgyal majd a klub álláspontját illetően, valamint várhatóan a Lóma és az Izé képviselőit is meghallgatja. Jelen pillanatban a szerződéshosszabbítás tűnik a legesélyesebbnek.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime2016-01-27, 11:06

kilopo írta:
Meglátjuk, hogy mit fog produkálni sharawy a lómában.

megfogtad a lényeget, arany barátom!

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
11 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: