Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 21:40

De Laurentiis azt mondja, kapott ajánlatot a Juvétól Hamsikért, 25 millió eurót adtunk volna érte. Ő Sturarot és Ruganit kérte volna cserébe, de nem mentünk bele.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 21:36

CsT írta:
https://www.youtube.com/watch?v=sGMkOfogiI8

Ez komoly. Megnézném most ahogy behúzott farokkal besompolyog az öltözőbe és lepacsizik mindenkivel. Bár mondjuk Giorgio meg Mandzukic is országos haverok lettek Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 21:05

Amúgy Lemina ellenünk megvan? Shocked

https://www.youtube.com/watch?v=sGMkOfogiI8

Kezdem sajnos sejteni miért igazoltuk....

Őket neveztük a BL-re:

1 Buffon, 3 Chiellini, 4 Caceres, 6 Khedira, 7 Zaza, 8 Marchisio , 9 Morata, 10 Pogba, 11 Hernanes, 12 Alex Sandro, 15 Barzagli, 16 Cuadrado, 17 Mandzukic, 18 Lemina, 19 Bonucci, 21 Dybala, 24 Rugani, 25 Neto, 26 Lichtsteiner, 27 Sturaro, 33 Evra, 37 Pereyra, 38 Audero

Valaki nekem nagyon hiányzik erről a listáról és nem Padoin az.....
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 16:58

zetterberg40 írta:
Draxler szavai a Wolfsburgnál való bemutatásán:

“I think I can develop my attitude better in Germany compared to Italy,”
“The Bundesliga is an environment I already know. Schalke will always be my home, but something has changed, they’re in a phase of stagnation, and a change of scenery can only be good for me.
"I chose Wolfsburg because I think I can grow more in Germany, rather than in Italy in an environment I don't know.

én nem hiszem, hogy ezt mondta. német játékos ritkán nyilatkozik angolul.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 16:55

majdnem lehúzott minket a marseille is, még jó hogy csak kölcsönvettük ezt az új franszia ecsetet. megszereztük 21 éves, eltelik egy nap máris 22...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 16:54

Draxler szavai a Wolfsburgnál való bemutatásán:

“I think I can develop my attitude better in Germany compared to Italy,”
“The Bundesliga is an environment I already know. Schalke will always be my home, but something has changed, they’re in a phase of stagnation, and a change of scenery can only be good for me.
"I chose Wolfsburg because I think I can grow more in Germany, rather than in Italy in an environment I don't know.
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 13:28

s4tch írta:

Juve=scudetto írta:
Vezéregyéniségnek nem kell jönnie, azzá VÁLNI kell.

úgy értettem, nem hoztunk olyat, akiben látnám a potenciált. bonucciban benne van az alfa-gén, ő valóban simán lehet húzóember.

Hát, igazad van, tényleg nem nagyon van ilyen...
Bár, ha jobban belegondolok, a Barcelonában sem tolonganak ilyen típusú emberek, ennek ellenére nyertek néhány trófeát.

Szerintem a vezetők nem gondolták át eléggé, hogy ennek a három embernek az egyidejű távozása nem jelent egyet a három ember által képviselt minőség távozásával. Az még csak-csak pótolható lenne, ha nem is könnyen (de nem ám...).
Ez egyben azt is jelenti, hogy három vezérhím távozott a zebracsapatból és ha a többiek egy része a beilleszkedéssel, a másik része pedig a jogutódlással, a vezérhím szereppel van elfoglalva, akkor senki nem fogja a csúcsteljesítményt hozni a csapatból.
Egészen addig, amíg ezek a szerepek újra ki nem alakulnak...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 12:25

tjunior írta:
Dybala(Zaza)

komoly, hogy dybalának gyakorlatilag nincs cseréje...

Juve=scudetto írta:
Vezéregyéniségnek nem kell jönnie, azzá VÁLNI kell.

úgy értettem, nem hoztunk olyat, akiben látnám a potenciált. bonucciban benne van az alfa-gén, ő valóban simán lehet húzóember.

EsztéNégy írta:
...én mondjuk elhoztam volna valahogy a Milánból Mexest is.

viccelsz, tréfálkozol? jocolor
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 11:55

Meglátjuk, mit tud kezdeni ezzel a kerettel a Hal. Szerintem az első két meccset ő baszta el (leginkább a regista Padchinhoval), a Dybala-Morata-Pereyra hármas kegyetlenül felpörgette a tempót emberhátrányban is Lómában vagy 10-15 percig. Azon is érdemes elgondolkodni, hogy a Conte-érában mennyire látványosan döglöttünk meg, ha Pirlo kiesett - most ugyanez lehet a helyzet Marcsi kiválásával, lehetséges, hogy kategóriákat emel a játékunkon a herceg.

Hernanes kiváló igazolás, én mondjuk elhoztam volna valahogy a Milánból Mexest is.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 11:48

s4tch írta:
engem több dolog is zavar, de leginkább az, hogy egész pontosan nulla vezéregyéniséget hoztunk a távozó 3 helyébe.

Szerintem az ELVILEG nem lenne olyan nagy baj.
Vezéregyéniségnek nem kell jönnie, azzá VÁLNI kell.
Pirlo mondjuk kivétel a távozók közül, ő már akként érkezett, de Vidal sem vezéregyéniségként jött.
A nagyobb baj az, hogy a maradók közül kellene némelyeknek átvenni a vezéregyéniségek helyét, de pl. Pogba az, akiről kezd kiderülni, hogy ez - egyelőre - nem fog menni neki.
Marchisiotól, Bonuccitól lehetne várni, hogy átvegyék a távozók szerepét, de ez szerintem hosszabb folyamat lesz, mint a szó szerinti csapatépítés.
Mert pl. Storari vezéregyéniség volt akkor is, ha szezononként 30 percet + a kupameccseket kapta meg. És lehet, hogy az ő hiánya is jelent majd pontveszteséget.

Ugyanakkor más téma, de azt látom a transfermarkt-on, hogy a csapat összértéke jelentősen nőtt, kb. 50 millióval magasabb, mint a mercato előtt (jó, tudom, ekkora mínuszban vagyunk anyagilag is, de ez nem feltétlenül függ össze). Sokkal inkább, hogy a csapat átlagéletkora csökkent. De pl. egy Rugani értéke még kevesebb, mint amennyit már adnának érte (így volt Comannal is).
A lényeg, hogy ez a magasabb érték realizálódjon a játékban is, ez viszont már Allegri felelőssége lesz.


Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 09:31

engem több dolog is zavar, de leginkább az, hogy egész pontosan nulla vezéregyéniséget hoztunk a távozó 3 helyébe.

dybalának küldjük a pozitív energiákat, nehogy megsérüljön, és nehogy nagy legyen rá a kabát.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 08:56

tjunior írta:
Akkor a végeredmény

                     Dybala(Zaza) Morata(Mandzukic)
                               Hernanes(Pereyra)
        Pogba(Asamoah) Marchisio(Lemina) Khedira(Sturaro)
Alex Sandro(Evra) Chiellini(Rugani) Bonucci(Barzagli) Lichtsteiner(Caceres)
                                     Buffon(Neto)

+ Rubinho, Padoin, Cuadrado


Vagy 4-3-3-ban:

Dybala(Zaza) Morata(Mandzukic) Cuadrado (Pereyra)
Pogba(Asamoah) Marchisio(Lemina) Khedira(Sturaro)
Alexa(Evra Chiellini(Rugani) Bonucci(Barzamackó) Licht(Caceres)
Buffon(Neto)

Nekem mindkettő nagyon tetszik. Ha a sérülések elkerülik a csapatot(...) és Allegri -aki takarodjon- kihozza a srácokból az állatot, akkor ez a keret _papíron_ sokra hivatott.




_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 08:16

Akkor a végeredmény

Dybala(Zaza) Morata(Mandzukic)
Hernanes(Pereyra)
Pogba(Asamoah) Marchisio(Lemina) Khedira(Sturaro)
Alex Sandro(Evra) Chiellini(Rugani) Bonucci(Barzagli) Lichtsteiner(Caceres)
Buffon(Neto)

+ Rubinho, Padoin, Cuadrado

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-09-01, 00:04

Lemina/Hernanes érkezése, De Ceglie/Isla távozása is hivatalos. A részletek:

Hernanes 11m+2m bónusz
Lemina kölcsönvétele 0.5m-ba került, további 9.5m-ért véglegesíthető. Az opció nem kötelező, de ha megvesszük, az ára plusz 1m-val emelkedhet.

De Ceglie kölcsönbe ment mindenféle opció nélkül, Isla szintén kölcsönbe, de őt 7m-ért megvehetik a franciák egy év múlva.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 23:16

EsztéNégy írta:
Titkon reménykedtem benne, hogy a kobra elhozza Nasrit valami nagyon diszkont kölcsön+opcióval és be is válik a csávó, de ezzel így a középpályás mercatonk kuka. Vidal helyére keresnünk kellett volna embert Sad

Nasri egy másodvonalas ember, drágán, nagy fizetéssel. Szerintem inkább eltetrisezik a padon mint hogy reális pénzért nálunk játszon. Én annak örülök, hogy nem ő jött, de mondjuk inkább vártam volna novemberig hogy felépüljön Moutinho, mint Hernanes.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 22:22

megdupláztuk azon játékosok, akik képesek pontrúgást elvégezni. cheers
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 22:08

Titkon reménykedtem benne, hogy a kobra elhozza Nasrit valami nagyon diszkont kölcsön+opcióval és be is válik a csávó, de ezzel így a középpályás mercatonk kuka. Vidal helyére keresnünk kellett volna embert Sad

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 20:37

s4tch írta:
remélem, 4 éves szerződést kap, évi 4 millás fizetéssel.

3 éves szerződés, 2.7 milliós fizetés.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10594
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 17:31

s4tch írta:
11 millió a juve szintjén apró. nem az árával van a gond, hanem azzal, hogy allegri valószínűleg már márciusban szólhatott, hogy kell neki egy trequartista, és erre ez sikerült.

amúgy hernanes nem rossz játékos, a laziós formájával akár jól (=nem olyan szarul, mint montolivóval vagy vazquezzel) is járhatunk. de tényleg nem egy jövőbe mutató igazolás. remélem, 4 éves szerződést kap, évi 4 millás fizetéssel.

Valamint legyen olyan opció a szerződésében, hogyha nem tetszik itt neki, akkor ingyen elengedjük jövőre! Surprised
Megosztó igazolás lesz, az izé padról a Juve kezdőbe(?) anno nagyon szerettem volna itt látni, most meg itt van de nem szeretem....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 17:24

s4tch írta:
11 millió a juve szintjén apró. nem az árával van a gond, hanem azzal, hogy allegri valószínűleg már márciusban szólhatott, hogy kell neki egy trequartista, és erre ez sikerült.

amúgy hernanes nem rossz játékos, a laziós formájával akár jól (=nem olyan szarul, mint montolivóval vagy vazquezzel) is járhatunk. de tényleg nem egy jövőbe mutató igazolás. remélem, 4 éves szerződést kap, évi 4 millás fizetéssel.

Azért nem kevés. Ha abból indulunk ki, hogy jövő nyáron úgy kezdjük majd, hogy egy éves előkészítés után hozunk egy fiatal irányítót akivel 8-10 évre tervezünk, akkor ő felesleges lesz és megpróbáljuk majd elsózni, ha nem is jövő nyáron, de egy év múlva. Addig pengetjük a fizetését, koptatja a padot, kamucserékkel adjuk neki a perceket, mert csak játszania kell hogy piacképes legyen. Egy olyan 3 millás fizetéssel számolva ez a két év 11+14 millába kerül majd a csapatnak, tehát 25 milla. Majd 2 év múlva jöhet a poszt, hogy megint jótékonykodunk. Nem éppen ismeretlen a szituáció.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 15:38

11 millió a juve szintjén apró. nem az árával van a gond, hanem azzal, hogy allegri valószínűleg már márciusban szólhatott, hogy kell neki egy trequartista, és erre ez sikerült.

amúgy hernanes nem rossz játékos, a laziós formájával akár jól (=nem olyan szarul, mint montolivóval vagy vazquezzel) is járhatunk. de tényleg nem egy jövőbe mutató igazolás. remélem, 4 éves szerződést kap, évi 4 millás fizetéssel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 15:33

Már maga az is blama, hogy Götzetől Hernanesig jutottunk dde ezzel együtt azt is le tudnám nyelni, hogy a zinter padjarol igazoltunk A KEZDŐNKBE. Viszont sehogy se illik a képbe (mármint nem a julius-augusztusi mercatonkra gondolok, mert anna a korona ékszere), de ő nem a jelen és nem is a jövő embere. Ez egy rakat pénz az ablakon.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 15:33

s4tch írta:
hatalmas bravúr lenne egy 2. hely és továbbjutás a bl-csoportból.

Eszem ágában sincs belekötni Allegribe, de lehet azt mondani, hogy a Juventusnál az idei szezon lesz az igazi erőpróba számára? Tehát fogalmazhatunk úgy, most derül ki, mennyire kemény fából faragták, illetve milyen edző?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 15:28

hatalmas bravúr lenne egy 2. hely és továbbjutás a bl-csoportból.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 15:26

s4tch írta:
ezt az elbaszott nyarat...

Azt hiszem egy kicsit megint változtatok az idei elvárásaimon...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 15:18

ezt az elbaszott nyarat...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 15:17

Hernanes jön 11 millióért. Sírok.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 14:32

az ilyen igazolások dinamikája: sérült, rásérül, közel a felépülés, már a többiekkel gyakorol, clamoroso, ismét megsérül, közel a visszatérés, kihagyja a szezont, visszatér, szar.

isla I love you
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8122
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 14:28

s4tch írta:
sérült, november előtt nem várható, hogy felépül.

Nálunk a helye!
Bevásárlóközpont - Page 15 Allegri+happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 14:19

s4tch írta:
sérült, november előtt nem várható, hogy felépül. amúgy persze sunáznám.

nekem hirtelen alex teixeira jutott eszembe, de nincs eu-s útlevele Neutral pedig a szatyorral könnyű üzletelni, csak $$$ kell hozzá

Jaja, tudom hogy sérült, de ő talán megfelelne Allegri elvárásainak, képes irányítani egy csapatot. 29 éves lesz pár nap múlva, elvileg túl sokat már nem is kérhet érte a Monaco. A baj az, amit Krisz ír: velünk kapcsolatban még csak fel sem merült a neve.

Pár napja volt egy pletyka, miszerint Witsel-pótlónak vinné a Zenit, ami durva lenne.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime2015-08-31, 14:13

zetterberg40 írta:
Nem lehetne rámozdulni Moutinhora?

sérült, november előtt nem várható, hogy felépül. amúgy persze sunáznám.

nekem hirtelen alex teixeira jutott eszembe, de nincs eu-s útlevele Neutral pedig a szatyorral könnyű üzletelni, csak $$$ kell hozzá
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
15 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: