Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
kilopo
Gyúró
Gyúró



Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-07, 09:36

jackie_d írta:
in paul we trust
Arra gondolsz, hogy egy sorral feljebb tolják a polipot? Még nem nagyon játszott ott, de ki tudja.
Viszont ha annyira jó lenne ott, akkor nem lett volna világgá kürtölve, hogy oda akarunk még valakit.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-06, 23:19

Krisz írta:
Én igazából azt nem értem, hogy ha a jövőre lejáró szerződésű Dybaláért szó nélkül kipengettük a 40 miskát, akkor a legfontosabb taktikai elemet miért ilyen kölcsön 10milla + szezon végén 20 millióért próbáljuk megvenni és miért nem vele kezdtük... Nekem egy szavam nem lenne a minőségi pótlás témakörben ha hozunk egy normális trequartistát, ehelyett megy majd a favágás a középpályán, elöl meg várja majd a labdákat Dybala meg Mandzukic. Esetleg ha már nagyon unatkoznak hátrajönnek labdát szerezni.
Itt most nem lehet az újjáépítéssel takarózni, mert az új Juvenak is az első eleme ez a trequartista lenne. Azt sem lehet mondani, hogy majd Allegri másfajta felállást talál ki, mert a saját elveinek stílusának nem fog ellent mondani és akármit próbál feltenni ebből a keretből, nincs elég kreatív ember. Én azzal is jobban megbékélnék, ha Udinese módon vennénk 2 milláért valami noname kolumbiai tinédzser irányítót és vele próbálkoznánk, de a Pereyra, Asamoah, Sturaro trequartistában kínlódásnak semmi értelme, mert akkor sem fog működni ha 50 éves projektben gondolkodunk.
Ha azt várjuk, hogy majd Dybala egymaga hozza a kreativitást elől, akkor nagyon nagyot fogunk szopni. Elég ha felidézzük a Palermo-Juvét ahogy tökéletesen eltűnt Vazquezzel együtt egy masszívabb csapat ellen. Márpedig a BLben csak ilyen csapatok vannak és a bajnokság is sokat erősödött.

in paul we trust
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-06, 19:15

EsztéNégy írta:
Meglehetősen karcsúnak érzem a keretet a következő szezonra, még ha darabra úgy-ahogy meg is vagyunk, Vidalt és Tevezt nem úgy tűnik, hogy minőségben pótoltuk (bár ez nem is volt egyszerű feladat, tegyük hozzá gyorsan). Lassan kezdem szoktatni magam a gondolathoz, hogy nem a dobogó legfelső pozíciója lesz a kedvenc csapatom helye...

Én igazából azt nem értem, hogy ha a jövőre lejáró szerződésű Dybaláért szó nélkül kipengettük a 40 miskát, akkor a legfontosabb taktikai elemet miért ilyen kölcsön 10milla + szezon végén 20 millióért próbáljuk megvenni és miért nem vele kezdtük... Nekem egy szavam nem lenne a minőségi pótlás témakörben ha hozunk egy normális trequartistát, ehelyett megy majd a favágás a középpályán, elöl meg várja majd a labdákat Dybala meg Mandzukic. Esetleg ha már nagyon unatkoznak hátrajönnek labdát szerezni.
Itt most nem lehet az újjáépítéssel takarózni, mert az új Juvenak is az első eleme ez a trequartista lenne. Azt sem lehet mondani, hogy majd Allegri másfajta felállást talál ki, mert a saját elveinek stílusának nem fog ellent mondani és akármit próbál feltenni ebből a keretből, nincs elég kreatív ember. Én azzal is jobban megbékélnék, ha Udinese módon vennénk 2 milláért valami noname kolumbiai tinédzser irányítót és vele próbálkoznánk, de a Pereyra, Asamoah, Sturaro trequartistában kínlódásnak semmi értelme, mert akkor sem fog működni ha 50 éves projektben gondolkodunk.
Ha azt várjuk, hogy majd Dybala egymaga hozza a kreativitást elől, akkor nagyon nagyot fogunk szopni. Elég ha felidézzük a Palermo-Juvét ahogy tökéletesen eltűnt Vazquezzel együtt egy masszívabb csapat ellen. Márpedig a BLben csak ilyen csapatok vannak és a bajnokság is sokat erősödött.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-06, 17:36

Meglehetősen karcsúnak érzem a keretet a következő szezonra, még ha darabra úgy-ahogy meg is vagyunk, Vidalt és Tevezt nem úgy tűnik, hogy minőségben pótoltuk (bár ez nem is volt egyszerű feladat, tegyük hozzá gyorsan). Lassan kezdem szoktatni magam a gondolathoz, hogy nem a dobogó legfelső pozíciója lesz a kedvenc csapatom helye...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-06, 12:27

Krisz írta:
http://www.football-italia.net/70636/pogba-new-juventus-number-10?mobile=off

Azt hiszem ezzel a trequartista kérdés meg lett válaszolva. Valakit hozunk majd az Udineseből, meg jön Siquera. Csalódott vagyok...

Az a valaki Allan lehetett volna. Kár, hogy elvitték a kukások, kiváló Vidal-pótlék lett volna.

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-06, 11:56

http://www.football-italia.net/70636/pogba-new-juventus-number-10?mobile=off

Azt hiszem ezzel a trequartista kérdés meg lett válaszolva. Valakit hozunk majd az Udineseből, meg jön Siquera. Csalódott vagyok...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-06, 10:17

Ez így már tényleg egyre cinkesebb. Eleve nehéz a helyzet a meghatározó játékosok távozása miatt, erre még jönnek a sérülések is. Ráadásul Morata kidőlésével a bajnokság első két meccsét most már kényszerből is teljesen új csatárduóval kezdjük - feltételezve, hogy Nándorral már nem számolunk.

TQ posztra már Vazquez nevét is bedobták. Tényleg lehetne már szeptember...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-05, 19:22

tudatosan hajtja szét a keretet. igaz, hogy a szezon elejére muszáj felkészült embereket produkálni, az is, hogy a fontos dolgok január után dőlnek el, addigra meg a most lelakott arcok felépülnek, de ez kezd sok lenni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-05, 18:40

s4tch írta:
"számításba vett kockázat"

baszd meg, max.


Hat igen, művészet lelakni a fel keretet augusztus elejére. Nem mellesleg mindenkinek izomproblemaja volt es egyik sem trauma miatt. Ez sem a vinovoi gyep miatt volt...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-05, 18:30

"számításba vett kockázat"

baszd meg, max.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-05, 14:14

EsztéNégy írta:
Morata megsérült, 1 hónap kihagyás.

Ez már tényleg bosszantó.. egyre izgalmasabb rajt elé nézünk.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-05, 13:06

Nem kell beszarni. Allegri idén előbb szeretné elérni az optimális állapotot, vagyis azt, hogy a keret fele sérült legyen. Így a felépülők kipihentek lesznek, és váltják az újonnan lesérülőket. #rotálásLvL1000
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-05, 12:11

Morata megsérült, 1 hónap kihagyás. Lassan el kell gondolkodni Berardi visszahozatalán...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-05, 09:52

Képesek vagyunk padoztatni egy Evrát, vagy idén csere lesz és jövőre (lényegében jövőre igazoljuk le) Evra nyugdíj + ő kezdő?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-05, 00:10

s4tch írta:
calhanoglu nevét kb egy hete bedobta a stampa. elég jól lövi a szabikat, de nem egy túl jó passer. pedig mintha olvastam volna olyasmit, hogy paratici eléggé oda van érte.

Minden szempontból tökéletes játékost úgysem tudunk hozni.

Siqueira viszont gyakorlatilag már a zsákban. Kölcsön, egy év múlva kötelező megvétel 9 millióért. Már csak a játékos jóváhagyása hiányzik. (Nekem az Atleticós évéből úgy rémlik, mint egy tuskó, aki mindig kiállíttatja magát...)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-04, 23:17

calhanoglu nevét kb egy hete bedobta a stampa. elég jól lövi a szabikat, de nem egy túl jó passer. pedig mintha olvastam volna olyasmit, hogy paratici eléggé oda van érte.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-04, 10:29

Na igen, most nézem, hogy nem játszott a hétvégi szuperkupa meccsen. Egyébként is tárgytalannak tűnik.

Azt írják, a Draxler sztori a jövő héten folytatódik. A pletykákból kiindulva szerintem nincs értelme ezt tovább erőltetni, hiszen eléggé világosnak tűnik a Schalke álláspontja. 30m alatt aligha mozdítható, ennek fényében az ilyen 15m+bónuszos ajánlatokat úgyis visszadobják.

Szerk: Egyébként talán a Bundesligában is jobban körbe lehetne nézni, van ott még bőven olyan tehetséges fiatal, aki már tett le valamit az asztalra. Calhanoglu neve pl. még fel sem merült, holott ő is a támadók mögött mozog a legotthonosabban. Leverkusenből már amúgy is igazoltunk jól, khm.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-04, 07:50

meg luis gustavo sérült is, kurvajól jönne pont most egy ilyen játékos  What a Face

eléggé szarul állunk. kéne egy box-to-box és egy trequartista, egyik se akasztható le a polcról.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-04, 06:07

Khedira sérülésével elképzelhető, hogy változnak a tervek. Most más az ő pótlására is játékost keres a klub - tegnap este Luiz Gustavót dobták be, de ő sem a "mozdítható" fajtából való.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-03, 17:07

zetterberg40 írta:
Gondolom akkor Draxler tényleg nem eladó.

Egyébként Asamoah esete is megér egy misét. Belőle vajon lesz még használható játékos? Nagy a csend körülötte.

Nem annyiért amennyivel Marotta próbálkozott. Nincs is különösebb baj ezzel, azzal már inkább, hogy nem nagyon hallani normális alternatíváról.

Egyébként azt a német védőt meg mi a francnak akarjuk megvenni? Még ha le is igazoljuk a héten, akkor is max a padon fog ücsörögni, kb 0 aklimatizálódással teljesen valószínűtlen, hogy játszon a Supercoppan. A bajnokságra lesz 5 belső védőnk rajta kívül, a Supercoppára meg már Barza is nevezve van.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-03, 15:24

Az elmúlt években azért megértettem, hogy nem igazoltuk le egyszerre CR-t és Messit, de 2 hónappal ezelőtt végképp nem gondoltam, hogy a nyáron megint pofán leszünk baszva egy rothadó ponttyal.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-03, 12:44

Gondolom akkor Draxler tényleg nem eladó.

Egyébként Asamoah esete is megér egy misét. Belőle vajon lesz még használható játékos? Nagy a csend körülötte.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-03, 12:31

Ez így nekem egy 5 milliós Atalantából érkező embernek tűnik, nem Göccének.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-03, 12:10

http://www.football-italia.net/70497/marotta-%E2%80%98isco-oscar-will-never-arrive%E2%80%99

"A trequartista? We are looking for a midfielder numerically, not with any specific qualities"

“Dybala could play as a trequartista. Isco and Oscar are two players who aren’t extraordinary, but they would add to Juventus. Unfortunately they aren’t ours and we will never sign them."

Ez így nagyon fostos. A csapat játéka is baromira akadozik Marcsitol felfelé, ha hoz egy squad plyert vagy egy ujabb védekező kpt akkor a következő szezonra szoktassuk magunkat hozzá a 0-0-hoz...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-01, 23:08

Krisz írta:
Valakinek van valami ötlete arról, hogy mi értelme van egy 2019ben lejáró szerződést most 2020ig meghosszabbítani? Rugani egy dolog, de most Pogbaról írnak, hogy 2020ig hosszabbít 5 milla + bónuszok fizetéssel. Ha jól emlékszem ez +1 millió évente. Komolyan kíváncsi vagyok egy logikus magyarázatra.

kurva egyszerű: nyávogott, hogy több lét akar
kompromisszum nélkül nincs deal, így hosszabítottak egy évvel hogy a klub is kapjon valamit cserébe
pogbának mindegy, ha el akar menni úgysem tartjuk majd vissza (túl sokat buknánk vele), így meg legalább magasabb összegért (vagy egy évvel később) lehet majd eladni, mert tovább él a szerződése
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-01, 20:39

Ezzel kevésbé nagy a kontraszt egy 8 milliós ajánlattal szemben, mert nem mondhatja, hogy dupla fizuért megy el. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-01, 19:40

kilopo írta:
A +1 milla miért nem elég jó?

Pont ez az, hogy az rengeteg 1 évért.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-01, 19:34

A +1 milla miért nem elég jó?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-08-01, 16:09

Valakinek van valami ötlete arról, hogy mi értelme van egy 2019ben lejáró szerződést most 2020ig meghosszabbítani? Rugani egy dolog, de most Pogbaról írnak, hogy 2020ig hosszabbít 5 milla + bónuszok fizetéssel. Ha jól emlékszem ez +1 millió évente. Komolyan kíváncsi vagyok egy logikus magyarázatra.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-07-29, 14:27

tjunior írta:
jackie_d írta:
na pont ezt pofázom én is, val'szeg a játékosok/ügynökök sem érzik anyagilag/állományilag elég erősnek a klubot a folyamatos final fourba kerüléshez
egyszer volt kutyán budavásár, vagymi, de húzzunk innen gyorsan a picsába, mert többet se lesz... Mad
Jelen pillanatban ( és valószínűleg ez sokáig is így marad, ha nem csinál valamit az UEFA) a Barca-Real-Bayern trió mögött mindenki outsider, senkinek sincs reális esélye a BL elődöntőre folyamatosan. Van 6-8 esetleg 10 csapat akinek ha kijön a lépés akkor összejöhet az elődöntő, ezek között van a Juventus is és ugye tavaly nekünk jött ki a lépés. Innen előre lépni  az elkövetkező legalább 5 évben szinte lehetetlen, sőt én azt mondom lehetetlen.

sajnos kurvára igazad van, de szerintem meg pont ez volt az a projekt ami 1-2 éven belül odaérhetett volna negyediknek 10-20 euróból...

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime2015-07-29, 14:01

jackie_d írta:
na pont ezt pofázom én is, val'szeg a játékosok/ügynökök sem érzik anyagilag/állományilag elég erősnek a klubot a folyamatos final fourba kerüléshez
egyszer volt kutyán budavásár, vagymi, de húzzunk innen gyorsan a picsába, mert többet se lesz... Mad
Jelen pillanatban ( és valószínűleg ez sokáig is így marad, ha nem csinál valamit az UEFA) a Barca-Real-Bayern trió mögött mindenki outsider, senkinek sincs reális esélye a BL elődöntőre folyamatosan. Van 6-8 esetleg 10 csapat akinek ha kijön a lépés akkor összejöhet az elődöntő, ezek között van a Juventus is és ugye tavaly nekünk jött ki a lépés. Innen előre lépni az elkövetkező legalább 5 évben szinte lehetetlen, sőt én azt mondom lehetetlen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
22 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: