Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nyári sörmeccsek

Go down 
+25
simoon
DartagnanX
Malloy
buktar
sneco7
torinojuve
bombahoppa
Petike007
LeRoi10
CsT
laac
Tankcsapda
.bb.
tjunior
virracocha
s4tch
rakkenroll
zetterberg40
mbence
exchaby
kilopo
Krisz
_DREAM_
_Tyler
EsztéNégy
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-30, 16:05

Krisz írta:
Ez a Kastanos egész jól mozgott, az előző meccsen is jó volt. Ő pl odaférne a primaveras helyekre.

Van esetleg olyan, akit a fiatalok közül fel lehetne hozni a nagyokhoz? Akkor nem kellene azon ügyködni, hogy mondjuk Mirantet visszahozzuk, vagy nem lenne szükség De Ceglie keretben hagyására.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-30, 15:11

Ez a Kastanos egész jól mozgott, az előző meccsen is jó volt. Ő pl odaférne a primaveras helyekre.
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-26, 12:22

Pjanic-Benatia összjáték a 2. gólnál. Előbbi gólpassz, utóbbi gól.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-26, 12:07

Most kezdünk a Tottenham ellen. A túrán levő játékosok közül talán ennél erősebb kezdő nem rakható fel.

Szerk:

Karácsonyfának tűnik, valahogy így:
Neto - Lirola, Benatia, Rugani, Szandi - Lemina, Hernyó, Kwadcsi - Pjanic, Győzi - Dybcsi
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-23, 12:54

Tankcsapda írta:
Krisz írta:
Na most, hogy be lett cserélve a komplett primavera grundfoci az egész. Kiváncsi lettem volna Pjanicra, illetve az összjátékra Dybalaval. Nem is értem hogy miért vannak jegelve Benatiaval.

Három nap múlva a Tottenhammel játszunk, ott már nyilván lehetőséget kapnak ők is.

Oké, de ennek az egésznek a lényege, hogy összerakja Allegri a csapatot, ingyen tanuljunk a hibákból. Ilyenkor pont az új arcokat kéne orrba-szájba nyomatni akár jók akár nem. Így első ránézésre a most játszó primaverasok 90%-a még a padunkhoz is kevés (ez a Blanco a gólját leszámítva különösen katasztrófa, a gólt is róla kaptuk), én tutira azokat nyomatnám, akiknek szerepük is lesz a nagycsapatnál (különösképp a friss igazolásokat).
Vissza az elejére Go down
Online
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-23, 12:43

Krisz írta:
Na most, hogy be lett cserélve a komplett primavera grundfoci az egész. Kiváncsi lettem volna Pjanicra, illetve az összjátékra Dybalaval. Nem is értem hogy miért vannak jegelve Benatiaval.

Három nap múlva a Tottenhammel játszunk, ott már nyilván lehetőséget kapnak ők is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-23, 12:37

Na most, hogy be lett cserélve a komplett primavera grundfoci az egész. Kiváncsi lettem volna Pjanicra, illetve az összjátékra Dybalaval. Nem is értem hogy miért vannak jegelve Benatiaval.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-23, 12:31

Hehe, a Barca ifiből kukázott Blanco fél pályáról Smile

Még logikus is lenne Marrone megtartása (saját nevelés, lehet védő vagy Kp is) ha nem vettük volna meg Benatiat. Mondjuk tekintve, hogy mennyit kaphatunk érte lehet még akár ücsöröghet is a padon a 3. számú kapussal.

Edit: Ez a Blanco védőnek elég balfasz...


A hozzászólást Krisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-07-23, 12:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Online
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-23, 12:24

Moreno helyében én vissza is vonulnék.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-23, 11:17

Rudzsáni
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-22, 19:28

Megint elég kemény sorsolásunk van a bajnokság elejére...

Fior (H), Lazio (V), Sassol (H), ínter (V)
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-22, 17:03

zetterberg40 írta:
Közben a Dortmund 20 éves gyerekekkel hülyét csinál a nagy MU-ból. Oké, semmi tétje, de vicces.

Ráadásul az angolok hamarabb kezdik a bajnokságot, szóval a felkészülésben is előrébb kell tartaniuk. Egyébként a Dortmund elég faszán igazolt, oké elvesztették, Mikit, Gündogant és Hummelst, de mindegyiket villámgyorsan pótolták és olyanokkal erősödtek, mint Götze, Schürrle, Dembele. Gyakorlatilag mindegyik posztra van két nagyon jó játékos (oké, a csatár poszton lehet erősíteni).
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-22, 16:03

virracocha írta:
s4tch írta:
felhozom a topikot: holnap itteni idő szerint délelőtt 11-kor játszunk egyet a melbourne victory ellen.

És a digisport1 élőben közvetíti.

Kár, hogy nem fogom látni.

Közben a Dortmund 20 éves gyerekekkel hülyét csinál a nagy MU-ból. Oké, semmi tétje, de vicces.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-22, 12:45

s4tch írta:
felhozom a topikot: holnap itteni idő szerint délelőtt 11-kor játszunk egyet a melbourne victory ellen.

És a digisport1 élőben közvetíti.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2016-07-22, 10:37

felhozom a topikot: holnap itteni idő szerint délelőtt 11-kor játszunk egyet a melbourne victory ellen.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-20, 13:30

Mandzunak a tuttojuve szerint kutya baja. Ámen.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-19, 22:28

zetterberg40 írta:
Mandzu sérülés miatt jött le, ha minden igaz.

Tényleg nincs meccs/edzés sérülés nélkül.

allegri a meccs után: "nem kell beszarni a sérülések miatt. ha mario kidőlt, majd játszik más helyette."

affraid flower
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-19, 17:48

pogba meg azt mondta ballal : gól Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-19, 17:42

Mandzu sérülés miatt jött le, ha minden igaz.

Tényleg nincs meccs/edzés sérülés nélkül.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-19, 16:47

Negyed óra múlva kezdődik a Primavera elleni meccs. A kezdő:

Gigi - Licht, Rugani, Chiello, Evra - Pogba, Sturaro, Vitale - Coman - Mandzu, Zaza
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-10, 19:36

Sturaro bead -remekül!!-, Mandzsu fejel, s lám: gól. Csak egy összefoglalót láttam a meccsből, de ez tetszett. Meg az is, ahogy Dybala bebaszta. Pogesz sem felejtett el focizni, mint ahogy Marcsi sem. Csak azok a fránya izomhúzódások ne lennének...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-10, 18:37

Én most tudtam csak megnézni. Ebből a meccsből különösebb következtetést tényleg nem érdemes levonni, ettől függetlenül én örülök ennek a sikernek. Számomra a pozitívumok: Mandzu és Dybala gólja, és igen, Sturaro is hasznosan tolta. Épp írták is róla, hogy 22 évesen már olasz bajnok, kupa- és szuperkupa győztes. Fejlődőképes a srác.
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 21:23

Krisz írta:
mbence írta:
sziasztok! valaki tudna segíteni egy linkkel, ahol visszanézem vagy letöltöm a meccset?

Köszönöm!

http://livefootballvideo.com/fullmatch/italy/supercoppa/juventus-vs-lazio-5

Erről az oldalról lehet szemezgetni. Töltöttem már le meccset innen. Bár szvsz kidobott 2 óra Smile

Köszönöm!

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 21:03

mbence írta:
sziasztok! valaki tudna segíteni egy linkkel, ahol visszanézem vagy letöltöm a meccset?

Köszönöm!

http://livefootballvideo.com/fullmatch/italy/supercoppa/juventus-vs-lazio-5

Erről az oldalról lehet szemezgetni. Töltöttem már le meccset innen. Bár szvsz kidobott 2 óra Smile
Vissza az elejére Go down
Online
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 19:26

sziasztok! valaki tudna segíteni egy linkkel, ahol visszanézem vagy letöltöm a meccset?

Köszönöm!

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 18:57

Gyenge volt a Lazio, így nehéz következtetéseket levonni. Nekem tetszett Pogesz játéka, védekezésben nagyon rendben volt, és a tényleges gólpassza mellett Mandzunak is dobott egy olyan lasztit, amivel kapuig lehetett sétálni. Sturaro jó kis játékos lesz, nem egy Vidal egyelőre, de csípem a búráját.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 16:54

szerintem ez volt coman ajándékmeccse, oszt' mostantól majd padozik
kicsi még
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 16:38

Nézegettem a statokat, remek védekező statjaink voltak. Pogba 6 szerelésével hozta Vidal mutatóit, Marcsi 2 szerelés 5 interception, parádés, kulcspasszokban is egész jók voltunk, Sturaro 3 kulcspassza különösen impozáns (a látszat ellenére ő nem egy Gattuso). Ami botrányosan gyenge volt, az a passz mutatók. Az egész csapat nagyon gyenge volt. Ezt nyilvánvalóan befolyásolta a tájfun, meg a szezon kezdete, de ezen felül szerintem a probléma hogy nincs meg az a kohézió, mint ami a távozók előtt megvolt, hiányzott a kreativitás. Conan nagyon súlytalan volt, én azzal próbálom racionalizálni a kezdését, hogy kellett egy gyors, energikus ember előre a pressing miatt, illetve hogy fárassza őket. Valahogy Dybalaval jobban működött a játék, plusz bebaszta ahogy kell.
Reménykedem még valami kreatív emberben, mert attól tartok hogy hasonló játékot kell majd végigszenvednünk a bajnokságban a mostani kerettel...
Vissza az elejére Go down
Online
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 14:55

mint a langyos sör, nem tudok mit kezdeni az élménnyel. az meg hogy pogba tizesben caceressel passzolgat hátul, karcolja az ingerküszöböm

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 14:38

barmi unalmas a meccs, jöhetne már a pizzám
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime2015-08-08, 14:25

Krisz írta:
jackie_d írta:
most értem ide, történt valami az első 7 percben?
Niente speciale. A Lazio is eleg komótos tempobqn nyomja.

grazie

a gyep katasztrófa, ahogy nézem
ja, meg a mez is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyári sörmeccsek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyári sörmeccsek   Nyári sörmeccsek - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nyári sörmeccsek
Vissza az elejére 
19 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Nyári sörmeccsek
» Sörmeccsek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: