Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+25
Malloy
Tankcsapda
Petike007
zetterberg40
DartagnanX
CsT
LeRoi10
_DREAM_
fktgbr
_Tyler
.bb.
sneco7
elnastra
simoon
bombahoppa
Krisz
s4tch
tjunior
EsztéNégy
rakkenroll
mbence
exchaby
laac
kilopo
virracocha
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-05-09, 12:44

jackie_d írta:
L

megszakad a szívem  Laughing
Pogesz nem igazán érdekel, őt már nem szeretném látni soha többet zebrában, ellenben Moratat annál inkább, elképesztő a csávó.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-05-08, 23:19

Krisz írta:
Jelen pillanatban nagyon úgy néz ki, hogy a MU nem ér be BL helyre. Pogba jól elment a világ legjobb csapatába EL címet védeni Smile

Az EL-t ha behúzzák, az automatikusan BL főtábla, bár remélem jól elveri őket az Ajax a döntőben. Nagyon kemény, hogy mennyire mélyen van amúgy az angol foci (és nem csak az MU), elképesztő pénzeket költenek és szerintem a mi csapatunk kezdőjében több nemzetközi klasszis van kis túlzással, mint az egész PL-ben...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-05-08, 22:38

L
Krisz írta:
Jelen pillanatban nagyon úgy néz ki, hogy a MU nem ér be BL helyre. Pogba jól elment a világ legjobb csapatába EL címet védeni Smile
megszakad a szívem  Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-05-08, 22:12

Jelen pillanatban nagyon úgy néz ki, hogy a MU nem ér be BL helyre. Pogba jól elment a világ legjobb csapatába EL címet védeni Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-05-07, 22:34

Carrera bajnokságot nyert a Szpartak Moszkvával.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-05-05, 07:45

ez volt amikor a lazio szurkolók a saját csapatuk ellen szurkoltak, igaz?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-05-05, 00:04



Boldog május ötödikét mindenkinek!  wub

(Szerkesztve) A VS-es srácoknak igazuk van. Legszebb öröm a káröröm Very Happy 
Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 18216410
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-05-04, 22:02

Azt hiszem, ezt mindenki szívesen olvassa:

http://www.origo.hu/gazdasag/20170504-juventus-bajnokok-ligajanak-penzugyi-hatasai.html
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-27, 20:38

Az új mez???
https://mobile.twitter.com/SquawkaNews/status/857635753140072448
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-27, 16:27

LeRoi10 írta:
A Monaco közben szépen leadja a francia kupát. Érthető döntés, de ugyanakkor már ki is tűnik egy hatalmas különbség köztünk és köztük:  Ők nem igazi bajnokok. Általában nincs jó vége ha valaki tartalékol, nehogy 3 szék közé üljenek Very Happy 
Persze így is lehet esélyük, nem kell őket leírni, de a legjobb PSG ellen azért sok esélyt nem adok nekik.

Jardim előre megmondta, hogy tartalékolni fog, bár ilyen mértékű takaréklángra szerintem senki sem számított. Raggit és Germaint leszámítva csupa olyan arcot dobott be mezőnyben, akik 19-21 év közöttiek és az eddigi játékpercük nem haladta meg a 300 percet, de leginkább még a 100-at sem. Nem viccelt. 

Napi Felipe Melo: https://twitter.com/khaledalnouss1/status/857545069326368769  scratch
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-26, 20:57

A Monaco közben szépen leadja a francia kupát. Érthető döntés, de ugyanakkor már ki is tűnik egy hatalmas különbség köztünk és köztük:  Ők nem igazi bajnokok. Általában nincs jó vége ha valaki tartalékol, nehogy 3 szék közé üljenek Very Happy 
Persze így is lehet esélyük, nem kell őket leírni, de a legjobb PSG ellen azért sok esélyt nem adok nekik.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-26, 16:15

zetterberg40 írta:


Igen, erre a történetre gondoltam, plusz ehhez kapcsolódóan különösen arra a részre, amit tegnap a RUJ posztolt fb-on.
Időközben azonban kiderült, hogy az olasz sajtó Conte nyilatkozatát megint teljesen kiforgatta, félrefordította. Ez esetben mea culpa, Antonio!

Szerk: Ja és egy kis Allegri - https://medium.com/@Nico_OMorales/mutaforma-massimiliano-allegris-masterclass-94a928c65e59

Conte nem egy egyszerű eset, ezt tudjuk, de én sosem fogok rá haragudni, mondjon vagy tegyen bármit.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-26, 15:57

Conte és Allegri között az a különbség, hogy utóbbi már a nyilatkozatok megtétele előtt is azon gondolkodik, hogy mit kellene mondani. Nem tudnék mondani olyan edzőt, aki jobban tudná kezelni a médiát, mint Allegri. Contenak nem az első eset, amikor okosabb is lehetett volna, elég a 10 eurós gondolatát feleleveníteni, vagy azt, hogy simán edzősködne Milánó kék-fekete felében is. Ez megint egy odaszúrás volt, bármennyire is korrigált később valamelyest. Mindenesetre szomorú, hogy az innen való távozása még most is keserűséget kelt benne.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-26, 10:43

EsztéNégy írta:

Szerintem inkább arra gondol, hogy edzői karrierje csúcsa lenne, ha bajnokságot nyerne a kékekkel, mert hogy a PL-t megnyerni milyen irtózatosan nehéz.

Igen, erre a történetre gondoltam, plusz ehhez kapcsolódóan különösen arra a részre, amit tegnap a RUJ posztolt fb-on.
Időközben azonban kiderült, hogy az olasz sajtó Conte nyilatkozatát megint teljesen kiforgatta, félrefordította. Ez esetben mea culpa, Antonio!

Szerk: Ja és egy kis Allegri - https://medium.com/@Nico_OMorales/mutaforma-massimiliano-allegris-masterclass-94a928c65e59
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-26, 10:18

rakkenroll írta:


Nem tudom melyikre gondolsz, ez pl nekem nagyon tetszett:

„Az MU nagyobb győzni akarással, nagyobb motivációval játszott, ilyen egyszerű. Ebben az esetben az edző a hibás, mert nem volt képes megfelelő koncentrációra bírni a csapatát, nem tudta felpörgetni a játékosokat – fogalmazott Conte, aki visszautalt a Crystal Palace elleni hazai 2–1-es bukásra. – Két teljesen különböző meccset veszítettünk el. A Palace ellen nem érdemeltünk vereséget, a United ellen igen. Nem futballoztunk jól. A szezonból innentől hat döntő van hátra. Nyílt a bajnoki címért folyó harc, 50 százalék az esélyünk a végső sikerre, ahogy a Spursnek is."

Szerintem inkább arra gondol, hogy edzői karrierje csúcsa lenne, ha bajnokságot nyerne a kékekkel, mert hogy a PL-t megnyerni milyen irtózatosan nehéz.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-26, 09:40

zetterberg40 írta:
Conte nyilatkozata megvan? Durván megy át zsoldosba.

Nem tudom melyikre gondolsz, ez pl nekem nagyon tetszett:

„Az MU nagyobb győzni akarással, nagyobb motivációval játszott, ilyen egyszerű. Ebben az esetben az edző a hibás, mert nem volt képes megfelelő koncentrációra bírni a csapatát, nem tudta felpörgetni a játékosokat – fogalmazott Conte, aki visszautalt a Crystal Palace elleni hazai 2–1-es bukásra. – Két teljesen különböző meccset veszítettünk el. A Palace ellen nem érdemeltünk vereséget, a United ellen igen. Nem futballoztunk jól. A szezonból innentől hat döntő van hátra. Nyílt a bajnoki címért folyó harc, 50 százalék az esélyünk a végső sikerre, ahogy a Spursnek is."
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-25, 21:36

Conte nyilatkozata megvan? Durván megy át zsoldosba.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-25, 13:02

Állítólag Pogba nagyon drukkol a csapatnak, hogy meglegyen a triplázás, és sajnálja, hogy nem lehet a részese  lol!

Barzamaci szerint a Juve egy nagy család, aki el is igazol, ugyanúgy szorít a zebrának a későbbiekben. Ebben azért lehet valami, elvégre Vidal is kiejtette idén a legnagyobb BL-riválisunkat  Twisted Evil

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-22, 20:01

nekem 1példakép Zlatan!A kedvenc játékosom annak ellenére,h nehéz stílusa van!!Kár érte

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-22, 11:54

Pokpát az idei BL serleggel nem tudjuk szivatni, hisz szántszándékkal igazolt egy EL indulós csapatba... Sad

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-22, 11:06

s4tch írta:

a mu-t viszont nem sajnálom. kicsinyes szarjankó vagyok, nem örülnék neki, ha pogbának idén bármi sikerben lenne része.

majd egyszer borítsunk fátylat a múltra, de addig megfelelő elégtétel lesz majompogba gratulációja a twitteren cardiff után???  hbang

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-22, 10:19

én csípem zlatant, sajnálom a sérülését. ezzel gyakorlatilag vége a csávónak, 37 évesen már nem fogja szétszakítani magát, legfeljebb elmegy az mls-be bójának.

a mu-t viszont nem sajnálom. kicsinyes szarjankó vagyok, nem örülnék neki, ha pogbának idén bármi sikerben lenne része.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-22, 09:33

LeRoi10 írta:
Nem tudom igazából melyik topicba illene:
Zlatan térdsérülése elég komoly (annak is nézett ki, nem értem hogyan tudott lesétálni), a hírek szerint 8-9 hónap kihagyás vár rá. A legjobb esetben is már a 37. évében lesz visszatérésekor. Vége a karrierjének? 
Mindig is kiváncsi voltam ki hogyan viszonyul hozzá, mint volt Juve játékos. Szóval ki mit gondol Zlatanról?

Régen nagyon rühelltem, de neki nem volt akkora kötődése a klubhoz, hogy elvárható lett volna a maradása, viszont rendre tisztelettel beszélt a Juventusról. Vidal és Pogba tanulhattak volna tőle nyilatkozni, még ha ők sem elsősorban a volt csapatukat sározták, hanem körbenyalták az újat. Én sajnálom, mert rettentően egyedi játékstílusa van, és kora ellenére még mindig az elit részét képezi. Most lehet, hogy bajba került a ManU, én nem is bánnám, mert ilyen eszméletlen költekezést elég nehezen lehet jó szemmel nézni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-22, 08:13

LeRoi10 írta:
Nem tudom igazából melyik topicba illene:
Zlatan térdsérülése elég komoly (annak is nézett ki, nem értem hogyan tudott lesétálni), a hírek szerint 8-9 hónap kihagyás vár rá. A legjobb esetben is már a 37. évében lesz visszatérésekor. Vége a karrierjének? 
Mindig is kiváncsi voltam ki hogyan viszonyul hozzá, mint volt Juve játékos. Szóval ki mit gondol Zlatanról?

Zseni a csávó, egyébként pedig hidegen hagy.
Egész pályafutása alatt egy zsoldos volt, de ő legalább sosem tagadta ezt.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-21, 22:04

Nem tudom igazából melyik topicba illene:
Zlatan térdsérülése elég komoly (annak is nézett ki, nem értem hogyan tudott lesétálni), a hírek szerint 8-9 hónap kihagyás vár rá. A legjobb esetben is már a 37. évében lesz visszatérésekor. Vége a karrierjének? 
Mindig is kiváncsi voltam ki hogyan viszonyul hozzá, mint volt Juve játékos. Szóval ki mit gondol Zlatanról?
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-17, 23:19



Fantasztikus felvétel. 2011, barátságos gála meccs. Higuain pályafutásának első gólja Dybala-gólpasszból. (1:08)
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-08, 14:34

Olvastátok már: https://www.facebook.com/groups/1442047632478422/permalink/1686798784669971/?comment_id=1687033311313185&notif_t=group_comment_reply&notif_id=1491647925472604
Ha van biztos info,oszátok légyszí!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-06, 18:02

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 17796138_10154694641262991_6359461672879269427_n

Egy leendő elnökségi tag.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4703
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-05, 20:29

s4tch írta:
sajnos kurvára nincs időm utánaolvasni a sztorinak, de azért bedobom ide, dumáljunk róla, hátha valaki jól informált. valahogy így néz ki a sztori:

agnellit a figc eljárás alá vonta, mert állítólag találkozott ultrákkal:
http://www.football-italia.net/99866/figc-juventus-met-ultras

agnelli tartott egy sajtótájékoztatót, amin abszurdnak nevezte a vádakat:
http://www.football-italia.net/99849/agnelli-disciplinary-action-unacceptable

erre talán előkerült egy egyelőre kétes hitelességű lehallgatási jegyzőkönyv, amiben agnelli arról is beszélget, hogy az egyik ultra embereket ölt:
http://www.football-italia.net/100067/juventus-wiretaps-raise-questions

kigyűjtöttem pár olasz nyelvű cikket, amihez sajnos hozzá kéne látni, hogy meg is értsem őket, de a lényeg valami olyasmi lehet, hogy a tavalyi maffiaperben kb. 5000 oldalnyi anyagból semmi terhelő nem derült ki akár agnellire, akár a klubra nézve, tehát a civil ügyészség békén is hagyta a klubot és az elnököt is, viszont a figc kapaszkodik valamibe, amiről nem tudom egyelőre, hogy micsoda. annyi biztosnak tűnik (és ezt talán a klub is elismerte), hogy több jegyet adott el a juventus az ultráknak, ami a beléptetési szabályok miatt lehet érdekes. az számomra kérdéses, hogy ez hogyan kötődik a szurkolók büntetettségéhez (melyik klubelnök kér erkölcsi bizonyítványt a szurkolóktól?), ahhoz, hogy kivel találkozik agnelli, és ahhoz, hogy milyen lehetséges büntetésre számíthat a klub és az elnök. utóbbiról itt írnak olaszul:
http://www.juventibus.com/deferimento-rischi-juve/

ha valaki átlátja a helyzetet, ne tartsa magában az infókat.

Anti-Mafia Evidence Against Andrea Agnelli DOES NOT EXIST

http://www.around-j.com/anti-mafia-evidence-andrea-agnelli-not-exist/
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-04-05, 14:33

http://www.around-j.com/close-look-juve-financials-calciopoli-2006/#.WOTgBrcd7ZE.facebook

Nagyon összeszedet kis cikk,a csapatunk meghurcolása óta megtett rögös útról (gazdaságilag)

Ami kemény:
-nekünk van a legnagyobb meccsbevételünk (kb kétszer annyi, mint a riválisoknak). Stadiont kell építeni mindenhol nincs mese.
-a milány több kereskedelmi bevétellel rendelkezik, mint mi. Ezért jóság a nemzetközi brand építés. Jó úton járunk. (ebben aktív szerepe volt Berlu nemiéletének, szerintem mi Lapo-val jóval jobbak lehetünk)
-a kereskedelmi bevételek folyamatosan emelkednek, ami jóság (ebben voltunk a leginkább lemaradva a szép új logo hatásai amikor kijönnek lenyomunk mindenkit)
-és ami a legnagyobb öröm, az izé csicska
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2017-03-28, 21:02

True Story? Very Happy

Az ilyenek miatt remélem kurvára, hogy meglesz a scudetto és sorozatban hatodszor is mindenkinek a pofájába röhöghetünk Itáliában!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: