Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 22:49

10 perc múlva zárul a piac...akkor a nyúl baszhatja?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 22:45

jackie_d írta:
azért ez így egy kurvára oroszos üzlet... Mad

Ja, kabaré az egész.
Ezért is kínos az utolsó pillanatra hagyni a középpályás keresést.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 22:38

zetterberg40 írta:
Még a végén tényleg kútba esik a Witsel-biznisz.
A belga szövetségi kapitány is megerősítette, hogy a játékos Torinoban van, elvileg már az orvosin is túl van, de a Zenit végső jóváhagyása még mindig nem érkezett meg Witsel-helyettes híján. Így most úgy tűnik, hogy nem jön, és már ment egy 20+4 milliós ajánlat a szomszédba Daniele Baselliért...

azért ez így egy kurvára oroszos üzlet... Mad
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: -nál ez    Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 22:36

EsztéNégy írta:
Fizetjük a bérét, miközben epizódszerep jut majd neki, ha egyáltalán...

nemá', giovinco-nál pl. ez miért nem volt gond? vagy storarinál? vagy a többi tölteléknėl?
emlékeim szerint hernyó mindig tekert amikor játszott, sőt volt két kifejezetten jó meccse is
persze amúgy egy fostalicska, szinte csak jobbak vannak a posztján, de ezt akkor is tudtuk amikor leigazoltuk
mint ahogy azt is, hogy kb. mennyit fog játszani és keresni, amit úgy látszik ő is elfogadott
nemt'om, én ezt nem érzem élősködésnek, hülye vagyok?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 22:35

Még a végén tényleg kútba esik a Witsel-biznisz.
A belga szövetségi kapitány is megerősítette, hogy a játékos Torinoban van, elvileg már az orvosin is túl van, de a Zenit végső jóváhagyása még mindig nem érkezett meg Witsel-helyettes híján. Így most úgy tűnik, hogy nem jön, és már ment egy 20+4 milliós ajánlat a szomszédba Daniele Baselliért...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 22:17

Hernyóval nekem csak annyi a problémám, hogy nem veszi tudomásul, el szeretnénk adni. Legalább 3-4 csapat érdeklődéséről hallottam a nyáron, de állítólag mindenre nemet mondott, pedig egy profi labdarúgónak se jó, hogy nem számítanak rá, mégsem vált csapatot. Fizetjük a bérét, miközben epizódszerep jut majd neki, ha egyáltalán...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 21:59

jackie_d írta:


most komolyan, mi a baj hernyóval (azon kívül, hogy tehetségtelen)?
én nem emlékszem, hogy lelketlen, link, vagy ilyesmi lett volna, szerintem próbálta hozni amit tud
nem csak az a bűne, hogy mást vártunk helyette?
vagy lemaradtam valamiről?
scratch

OFF: Dzurják Csöpi, ismétlem, Dzurják Csöpi, hozta amit tud, de minden bement róla, ami másról kifele, ha ő futott a bedobáshoz, akkor mi jöttünk, mert ő csak akkor futott, amikor érdemes, mégse neveztük ügyesnek, hernyó, hmmm hernyó, legalább meccsenként egy-két rossz megoldása lenne jó... kéne mellé egy Fischer Pali, bár erre most ott van Pocak (gy.k. Piglet)

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 21:50

EsztéNégy írta:
sneco7 írta:
Azt olvastam,hogy Hernyó elutasította a Zenitet és megy a Genoába...remélem nem ezen bukik a Witsel transzfer, mert most már késő új arc után kajtatni...

Állítólag a Witsel-biznisz nem ezen, hanem a pénzen múlik, a Zenit kevesli a 18m + bónuszok ajánlatot, de azért remélem, hogy lesz valami megegyezés (jövőre lejár a szerződése, januárban elvileg ingyen megszerezhető a srác). Más: ez a Hernanes egy mocskos élősködő féreg, tuti, hogy röhögött a markába az egész milánói csürhe, amikor sikerült ránk sózni. Martinez 2.0 fílingem van :/

most komolyan, mi a baj hernyóval (azon kívül, hogy tehetségtelen)?
én nem emlékszem, hogy lelketlen, link, vagy ilyesmi lett volna, szerintem próbálta hozni amit tud
nem csak az a bűne, hogy mást vártunk helyette?
vagy lemaradtam valamiről?
scratch
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 21:41

Bizony, nagyon kellett nekünk afro , a sebessége miatt. Szerintem amúgy egy lesoványított malac hellyel-közzel tudja hozni Mormota sebességét, de legalábbis több gólt fog verni nála (hogy ezek mennyire lesznek clutch gólok, na az lesz még nagy kérdés). Szóval a sebességet tekintve nem lettünk sokkal rosszabbak, nyilván Pogba lett végül a legnagyobb veszteség ebben a tekintetben (is).

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 21:30

Nem kevés, de én nagyon örülök, hogy visszatér a Puli. afro cheers
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 21:27

zetterberg40 írta:
A Witsel transzfer meg fog valósulni. Samaris személyében megtalálta a Zenit a helyettesét.

Olvastátok a klub hivatalos közleményét Puliról? Érdekes. Összességében 25m+4m bónusz, ha jól értelmezem.

5 millió a kölcsönadás díja, majd pedig kötelesek vagyunk megvenni és még további 20 milliót fizetni, ha bizonyos kritériumok teljesülnek (ez gondolom azt jelenti, hogy pályára lép X meccsen).

a bónusz, ha jól emlékszem valamilyen cím (feltételezem: bajnoki győzelem) megszerzése esetén jár.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 21:20

A Witsel transzfer meg fog valósulni. Samaris személyében megtalálta a Zenit a helyettesét.

Olvastátok a klub hivatalos közleményét Puliról? Érdekes. Összességében 25m+4m bónusz, ha jól értelmezem.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 21:09

jackie_d írta:
CsT írta:


Luiz értéke 20 millát esett 2 év alatt! Smile

attól tartok piggyé legalább a dupláját fogja... Sad

Pont ma néztem vissza a Lazio elleni meccs összefoglalóját, hát bazdmeg tényleg úgy szalad mint egy malac, amit régen nagyapám 1 héten egyszer kiengedett az ólból..... affraid affraid
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 20:53

sneco7 írta:
Azt olvastam,hogy Hernyó elutasította a Zenitet és megy a Genoába...remélem nem ezen bukik a Witsel transzfer, mert most már késő új arc után kajtatni...

Állítólag a Witsel-biznisz nem ezen, hanem a pénzen múlik, a Zenit kevesli a 18m + bónuszok ajánlatot, de azért remélem, hogy lesz valami megegyezés (jövőre lejár a szerződése, januárban elvileg ingyen megszerezhető a srác). Más: ez a Hernanes egy mocskos élősködő féreg, tuti, hogy röhögött a markába az egész milánói csürhe, amikor sikerült ránk sózni. Martinez 2.0 fílingem van :/

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 20:35

Azt olvastam,hogy Hernyó elutasította a Zenitet és megy a Genoába...remélem nem ezen bukik a Witsel transzfer, mert most már késő új arc után kajtatni...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 20:14

jackie_d írta:
CsT írta:


Luiz értéke 20 millát esett 2 év alatt! Smile

attól tartok piggyé legalább a dupláját fogja... Sad

Őt meg sem fogjuk próbálni pénzzé tenni szerintem, kitölti a szerződését aztán elmegy levezetni valahová. Amúgy ma posztolt a klub fb oldala egy tréning videót, azon már szépen mozgott a dagadék, sőt, egy tavalyi önmagát idéző gólt is vert Netonak.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 20:11

CsT írta:
zetterberg40 írta:
Contének visszavették a bohóc David Luizt a PSG-ből, plusz megkapta Marcos Alonsót a Fioból.

Luiz értéke 20 millát esett 2 év alatt! Smile

attól tartok piggyé legalább a dupláját fogja... Sad
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 19:53

zetterberg40 írta:
Contének visszavették a bohóc David Luizt a PSG-ből, plusz megkapta Marcos Alonsót a Fioból.

Luiz értéke 20 millát esett 2 év alatt! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 19:49

Contének visszavették a bohóc David Luizt a PSG-ből, plusz megkapta Marcos Alonsót a Fioból.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 19:33

Ha minden jól megy akkor a mercatónk ígí nézhet ki: afro + afro Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 19:27

.bb. írta:
Witsel szerintetek deep lying vagy box-to-box lesz (esetleg is-is)?

Szerintem lesz is-is, leginkább úgy tudom elképzelni, mint van Bommelt Allegri Milanjaban, tehát Pjanic trequartista lesz. Ez Allegri kedvence.
Vissza az elejére Go down
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 19:17

Witsel szerintetek deep lying vagy box-to-box lesz (esetleg is-is)?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 19:00

Csak azt tudnám, hogy mi a francnak vettük Alvest. Eléggé overkill egy Lichti, Alves, Cuadrado, (Lirola felkészül) egy zömében 352höz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 18:49

Már a honlapon is fenn van.
Már csak pumukli2re várunk
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 18:48

Cuadcsi hivatalos, a ligánál már be van jelentve. cheers afro
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 18:16

Krisz írta:

Ezt nem tudom mire alapozod. Szerintem alapvetően mind2 hús, de Matuidi komplexebb Viccelnel. A statjaik is ezt igazoljak, mind2 inkabb a vedekezo statokban erosebb és eleg pontosan passzolnak. Viszont Matuidi pontosabban és atlagban tobbet passzol és a kulcspassz mutatói is jobbak. Egyiktől se vagyok elajulva de ha valasztani kellene én inkabb Matuidit hoznam. Szerintem ők leginkabb egy regista nelkuli felallasban a vedelem es a kozeppalya moge valok (De Jong, van Bommel vonal), fizikalisan nagyon kemenyek, jol vedekeznek es pontosan le tudjak osztani a labdat a kozeppalyanak, de Pjanicos kulcspasszokat vagy helyzetbe hozasokat nem kell elvarni tőlük. Azzal teljesen egyetértek hogy mind2 nem kell.

Witsel lassabb, ez problémás lehet vele. Meg ami gond lehet, az a középpálya sebessége úgy általában véve. Nekem Witsel kreatívabbnak tűnik valamivel, mint Matuidi, akiben egyébként semmi ilyen nincs. Más kérdés, hogy ettől függetlenül hasznos játékos, és más kérdés, hogy csak az én meglátásom. A lényeg, hogy aki érkezik, hozza ki magából a maximumot. Én nem örülök felhőtlenül a belgának, mert egy Dahoud vagy egy Herrera jobb lett volna, de ha nem Witsel jön, akkor Luiz Gustavo, és ő azért már kevés lenne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 16:57

Krisz írta:
Tankcsapda írta:


Witsel ha nem is mélységi irányító, de tud focizni is, míg Matuidi akkor jó, ha olyan szerepet kap, amikor a munkabírását kell fitogtatni.

Ezt nem tudom mire alapozod. Szerintem alapvetően mind2 hús, de Matuidi komplexebb Viccelnel. A statjaik is ezt igazoljak, mind2 inkabb a vedekezo statokban erosebb és eleg pontosan passzolnak. Viszont Matuidi pontosabban és atlagban tobbet passzol és a kulcspassz mutatói is jobbak. Egyiktől se vagyok elajulva de ha valasztani kellene én inkabb Matuidit hoznam. Szerintem ők leginkabb egy regista nelkuli felallasban a vedelem es a kozeppalya moge valok (De Jong, van Bommel vonal), fizikalisan nagyon kemenyek, jol vedekeznek es pontosan le tudjak osztani a labdat a kozeppalyanak, de Pjanicos kulcspasszokat vagy helyzetbe hozasokat nem kell elvarni tőlük. Azzal teljesen egyetértek hogy mind2 nem kell.

+ Matuidi jóval gyorsabb,dinamikusabb a hülyehajúnál. Amúgy nekem mindegy, csak a másik hülyehajú jöjjön Londonból! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 15:35

Tankcsapda írta:
zetterberg40 írta:

A mai napon még Matuidi is beesik? Állítólag van rá esély.

Witsel ha nem is mélységi irányító, de tud focizni is, míg Matuidi akkor jó, ha olyan szerepet kap, amikor a munkabírását kell fitogtatni.

Ezt nem tudom mire alapozod. Szerintem alapvetően mind2 hús, de Matuidi komplexebb Viccelnel. A statjaik is ezt igazoljak, mind2 inkabb a vedekezo statokban erosebb és eleg pontosan passzolnak. Viszont Matuidi pontosabban és atlagban tobbet passzol és a kulcspassz mutatói is jobbak. Egyiktől se vagyok elajulva de ha valasztani kellene én inkabb Matuidit hoznam. Szerintem ők leginkabb egy regista nelkuli felallasban a vedelem es a kozeppalya moge valok (De Jong, van Bommel vonal), fizikalisan nagyon kemenyek, jol vedekeznek es pontosan le tudjak osztani a labdat a kozeppalyanak, de Pjanicos kulcspasszokat vagy helyzetbe hozasokat nem kell elvarni tőlük. Azzal teljesen egyetértek hogy mind2 nem kell.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 14:58

zetterberg40 írta:

A mai napon még Matuidi is beesik? Állítólag van rá esély.

Ha jön a belga, akkor már fölösleges. Én Witsellel kapcsolatban is szkeptikus vagyok, de színesebb egyéniség, mint Matuidi, és nekünk azért kell az, aki egy kis kreativitást is tud belevinni a játékba. Witsel ha nem is mélységi irányító, de tud focizni is, míg Matuidi akkor jó, ha olyan szerepet kap, amikor a munkabírását kell fitogtatni. Azért egy Marchisio-Pjanic-Khedira-Witsel-Asamoah-Lemina-Sturaro-Mandragora nyolcas elég lehet erre a szezonra, mennyiségben biztosan. Ameddig Marci és Mandragora nem épülnek fel, addig gyakorta lehet majd olyan felállásokban látni a csapatot, amiben három kezd a felsoroltak közül, viszont ez nyolc középpályás(nagyon remélem, hogy Hernanes többet nem lép pályára nálunk), és azért így bőven lehet 4-3-1-2 is. Azon sem lepődnék meg, ha Khedira lenne az előretolt középpályás. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 12:41

s4tch írta:
...khedira...

Érkezése előtt sosem értettem, miért kezdő a válogatottban és a Realban is, eléggé színtelen-szagtalan volt számomra. Ehhez képest adom, amit legutóbb írtál a blogon. Piszkosul intelligens és alulértékelt játékos.

A mai napon még Matuidi is beesik? Állítólag van rá esély.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime2016-08-31, 09:52

Csak ne kerüljünk hátrányba, mert onnantól kezdve nagyon nehéz lesz. (ha se Pjanic, se Marcsi)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
16 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: