Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
exchaby
Gyúró
Gyúró



Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 18:50

http://www.juventus.com/media/native/investor-relations-docs/english/price-sensitive-press-releases/2015-2016/comunicato%2026072016%20higuain%20eng.pdf


pasztmek

egyrészt utálom ezt az alakot, másrészt meg nem szimpatikus ez a fajta olajos/reálos költekezés...
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 18:38

már mindenhol fent van(transfermarkt 90m,tuttomercato)!!!Hihetetlen h megvettük ezt a szarzsákot! moratti !!Mi az isten van a bandzsával????valamit nagyon tudnak v.buknak???Kicsit kezd elszaladni a ló marrotta,paratici,nedved 3al!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 18:31

Nem tudom, mennyire jól értesült az nso, de állítólag a Serie A hivatalos oldalán már fent van, hogy Higany hozzánk igazolt.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 15:49

Conferme @juventusfc su deposito contratto @G_Higuain oggi in Lega. Accordo fino al 2020.

Ha a mai napon erre valóban sor kerül, akkor hivatalos a dolog.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 14:19

laac írta:
Azért szerintem Raiolának sem biztos,h jó dolog(pénz ide v.oda),összerugni a  port a JUVE vezetőséggel!!Sok játékosa jött már ide biztos h kurv@ nagy ász a dagadt,de 1 JUVE szintű klubbal nem hiszem,h jó összetűzésbe kerülni!!Az ifjú titánjait majd viheti az arabokhoz v.kínába!!!

Őt korábban sem zavarta ez, az Ajax egy ideig ki is zárta a bizniszből.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 10:24

Azért szerintem Raiolának sem biztos,h jó dolog(pénz ide v.oda),összerugni a port a JUVE vezetőséggel!!Sok játékosa jött már ide biztos h kurv@ nagy ász a dagadt,de 1 JUVE szintű klubbal nem hiszem,h jó összetűzésbe kerülni!!Az ifjú titánjait majd viheti az arabokhoz v.kínába!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 10:00

Melyikkel duóval vagyunk előrébb Mandzukic-Pogba vagy Witsel/Matic-Higuain? Ez itt a kérdés ( meg az hogy lenni vagy nem lenni).
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 09:38

Pogba augusztus 7-ig szabadságát tölti. Addig még majdnem 2 hét van, ami bőven muníciót biztosít a sajtónak. Már tényleg nincs olyan szcenárió, amit ne hoztak volna le tényként. Tegnap pl már arról írtak, hogy a Polip Higuain megszerzése miatt maradna, a dagi győzködi, hogy inkább Manchestert válassza. De aztán van olyan verzió is, miszerint egyszerre jelentik be Higany leigazolását és Pogba eladását. No meg persze a Sky által megszellőztetett kedd/szerda helyett már jövő hét hétfőt jelölték meg Higany Torinoba érkezésének napjaként.

Én még mindig azt mondom, hogy Pogba megy. Egyedül akkor hiszem el a maradását, ha 7-én edzésbe áll Vinovoban, ahol kertelés nélkül kijelenti, hogy marad.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 08:39

Bevásárlóközpont - Page 30 Screen11

A sertés már Palival lubickol Miamiban. Remelem hétvégére eldől végre hogy mit akar és a nyomorék újságok kitalalhatnak mast remelhetoleg olyat ami minket nem erint.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-26, 00:00

CsT írta:
Jó lesz már ha 1-2 napon eldőlnek a dolgok. 4 lehetőség van:
1.Pogba marad, Higany jön. Erre szerintem nagyon kevés esély van, nem lehet ennyi pénzünk egyetlen játkosra, ha meg van akkor lazán megtarthattuk volna pl Morcit)
2.Pogba megy, Higany jön. Ez a legrosszabb kimenetel, Így a pénz meglenne rá, viszont PR, marketing és csapategység szempontból öngyilkosság lenne.
3.Pogba marad, Higany nem jön. Ez lenne a legjobb verzió, viszont ebben az esetben gyakorlatilag minden sportoldal és szakértő elmehetne a picsába az infóikkal..meg a forrásaival
4.Pogba megy, Higany nem jön Nem örülnék neki, de legalább lenne 100-120 misi 2-3 jó játékosra, kérdés erősebbek lennénk-e velük mint Pogbával.

Túl szép ez a 3. verzió, hogy igaz legyen. Egyfelől: két játékosunkért futott be komoly ajánlat, Bonucci konkrétan kifejezte maradását, Pogba nem. Szerintem neki a nyaralása után fog kiderülni, hova is megy, de szerintem menni fog. Mondjuk én a negyedik eshetőséget sem tartanám rossznak, sőt, akár rosszabbnak, mint a harmadikat. Ha Pogbaért kapnánk 120-at, akkor abból az összegből bőven futná egy minőségi támadóra, és egy helyettesre is. Verrattit megpróbálhatnánk éppen, de nem hinném, hogy reális esély nyílna rá. Nálam Dahoud lenne a befutó, és őt maximum 30-ért engedné is a Gladbach, kár, hogy szóba sem került ősz óta. Rakitic szerintem megoldaná a védekezést. Egy: Pogbanak sem az volt a legfőbb erénye, mert ha ott volt mellette Marchisio vagy Khedira, vagy Pereyran kívül bármelyik másik két középpályás, az ő védekezésükre lehetett számítani. Rakiticnek meg azért volt bőven ilyen feladata, mert Iniesta azért annyira nem erős védekezésben, és Busquets magában meg kevés lett volna az utóbbi két évben.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-25, 21:49

A rendkívül megbízható újságok már azt is biztosra veszik, hogy a brazil gyereket megvettük. Naja, kell is nekünk vagy 8 csatár, Higany meg a Gabi, miközben tavaly Allegri a 4ből is leginkább 3mal variált. Nevetséges.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-25, 20:49

Jó lesz már ha 1-2 napon eldőlnek a dolgok. 4 lehetőség van:
1.Pogba marad, Higany jön. Erre szerintem nagyon kevés esély van, nem lehet ennyi pénzünk egyetlen játkosra, ha meg van akkor lazán megtarthattuk volna pl Morcit)
2.Pogba megy, Higany jön. Ez a legrosszabb kimenetel, Így a pénz meglenne rá, viszont PR, marketing és csapategység szempontból öngyilkosság lenne.
3.Pogba marad, Higany nem jön. Ez lenne a legjobb verzió, viszont ebben az esetben gyakorlatilag minden sportoldal és szakértő elmehetne a picsába az infóikkal..meg a forrásaival
4.Pogba megy, Higany nem jön Nem örülnék neki, de legalább lenne 100-120 misi 2-3 jó játékosra, kérdés erősebbek lennénk-e velük mint Pogbával. Elsőre ez nem is hangzik rosszul, de gondoljunk bele:
                                                  Kapus legjobb, védelem tavaly is a legjobb volt, most Benátiaval már variálni is nagyon lehet, wingback poz megint csak nem igazán erősíthető. Védekezni Khedira elmegy,  
                                                  Pjanic Ok, Pogba helyére hozunk valakit (pl Matic,Kovacic) egyértelmű gyengülés, Verratti? na vele kiegyeznék, de jól érzi magát fizuja is 8 milla körül van. Lehetetlen  
                                                  küldetés. Rakitic? Fizu nála is húzós, az se biztos, hogy jönne (sztem sem Andre Gomes sem Denis Suarez nem fogja kiszorítani) + Rakitic,Pjanic kp nem biztos, hogy
                                                 működne, egyik se erős védekezésben. Na tovább. SS poszt Dibcsivel és Pjacával full. A maradékból lehetne hozni egy komplex klasszis befejezőt. De kit? Senkit....múltkor
                                                 már végigzongoráztuk, jelenleg nincs ilyen a piacon....szóval b tervként jönne szintén 30-40 milláért valami fiatal akiből majd hátha lesz valami....plusz Allegri újra csapatot építhet,
                                                 ami nem éppen ideális a BL győzelemhez.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-25, 16:36

CsT írta:
Újabb rossz hír, lehet, hogy Mancinit kirúgják :DD

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmm
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-25, 13:20

Újabb rossz hír, lehet, hogy Mancinit kirúgják :DD
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-25, 12:08

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Állítólag Allegrinek lesz egy sajtótájékoztatója Melbourneben ahol válaszol mercatos kérdésekre is.

Allegri was then asked about the possible sale of Paul Pogba to Real Madrid or Manchester United.

“This is an argument I don't want to talk about. We're here to train and to get ready for the upcoming season. All I can say is that from Turin they're doing a fantastic job and a fantastic market.”

Meglepődtem volna , ha Allegri bármilyen mercatos témáról is nyilatkozott volna.
Viszont a holnapi meccsre 4 védős rendszerrel tervez. Kíváncsian várom...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-25, 11:44

Krisz írta:
Állítólag Allegrinek lesz egy sajtótájékoztatója Melbourneben ahol válaszol mercatos kérdésekre is.

Allegri was then asked about the possible sale of Paul Pogba to Real Madrid or Manchester United.

“This is an argument I don't want to talk about. We're here to train and to get ready for the upcoming season. All I can say is that from Turin they're doing a fantastic job and a fantastic market.”
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-25, 09:27

CsT írta:
Higany ma kellett volna csatlakozni a tunéziaiak edzőtáborához, de nem érkezett meg....

Nyugtalanító az egész és nehéz megőrizni a higgadtsagot ebben a helyzetben. Egyelőre én azt is könnyebben el tudom kepzelni, hogy az Atleticoba igazol, mint hozzánk.

Állítólag Allegrinek lesz egy sajtótájékoztatója Melbourneben ahol válaszol mercatos kérdésekre is. Nyilván a sajtótájékoztató tuti, a mercatos válaszok realitását pedig mindenki a saját megítélése szerint döntse el az olasz sajtóban megmaradt hite alapján.

Pogba egyelore valogatott hírességekkel kosarazik Miamiban. Minden nap más mezben feszít  (tegnap Chicago ma Cleveland), ez nem jó ómen (hahaha).

Edit: most hirtelen az is eszembe jutott, hogy a nagy koltekezes oka lehet a FIGCs karterites (vélt) megnyerese (nyilvan en akkor sem koltenek 100 milliot Higanyra - 1et sem - ha ránk szakadna 300 a semmiből). Arról illetve a per helyzetéről tud valaki valamit?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-25, 09:19

Higany ma kellett volna csatlakozni a tunéziaiak edzőtáborához, de nem érkezett meg....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 21:45

Krisz írta:
Mármint ki? Ez a mikrofonos srác? Én nem tudom, hogy miért kellene pont neki első kézből értesülnie, úgy gondolom, hogy a Di Marzio és társainak mint celeb újságírók kellene hogy jobb információ forrásaik legyenek, de közben össze vissza írkálnak mindenféle szenzációhajhász baromságot.

Igen, Bellini.

https://www.instagram.com/p/BIPyezggZxn/?taken-by=decibelbellini

A Sky most éppen azt írja, kedden vagy szerdán érkezik a játékos Torinoba, szóval talán most már pár napon belül ténylegesen kiderül, hogy igazak-e a hírek. Meglátjuk, de még mindig bízom benne, hogy kamu az egész.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 21:38

zetterberg40 írta:
Ebben a Higany sztoriban az az igazán aggasztó, hogy már ő is kész tényként kezeli a játékos Juventusba igazolását:

https://www.youtube.com/watch?v=QXROcBwRf2E

Gondolom ő első kézből értesül az ilyesmiről...

Mármint ki? Ez a mikrofonos srác? Én nem tudom, hogy miért kellene pont neki első kézből értesülnie, úgy gondolom, hogy a Di Marzio és társainak mint celeb újságírók kellene hogy jobb információ forrásaik legyenek, de közben össze vissza írkálnak mindenféle szenzációhajhász baromságot.

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 21:24

Ebben a Higany sztoriban az az igazán aggasztó, hogy már ő is kész tényként kezeli a játékos Juventusba igazolását:

https://www.youtube.com/watch?v=QXROcBwRf2E

Gondolom ő első kézből értesül az ilyesmiről...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 21:00

tjunior írta:
Mikor van a meccs?

Augusztus 14.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 20:55

mbence írta:
Sziasztok!

először is:hétvégén elvonultam a természet lágy ölébe, nem voltam internet közelében. Épp hazaérek és mit olvasok: Higany orvosin van. Ez komoly, tényleg érkezik?

Másrészt: képzeljétek, megyek a linzi Juve-Köln meccsre. Ezt nem azért  árulom el nektek, mert dicsekedni szeretnék-távol álljon tőlem-, egyszerűen csak meg akartam osztani a boldogságomat olyan emberekkel, akik ennek átérzik a jelentőségét. Kapcsolódik: kocsival megyek, van még 3 hely a trabiban. Van olyan köztetek, akik esetleg jönne de és amennyiben stb nincs megoldva a kijutás, esetleg épp emiatt nem váltott még jegyet? Nagyon szivesen megosztom a kocsit.
Egyébként: ilyen-olyan okokból sajnos ez lesz az első meccsem, amit élőben követhetek  végig a pálya mellől. Nagyon boldog vagyok.

Mikor van a meccs?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 20:45

tjunior írta:
Én még mindig ott tartok, hogy Marotta hétfőn vagy kedden azt mondta nem fizetjük ki a kivásárlási záradékot. Nem vallana rá, hogy 94 milliót kipengessen egy játékosért, még ha Pogba eladásából lenne rá is pénzt. Ha jönne Higany, Mandzu biztos megy, plusz Pogba pótlása, Allegri megint kezdhetné felépíteni a csapatot. Meg ez az egész kémhistória, titokban orvosin, de annyira titokban, hogy még madridban csinálják, de azért a sajtó csak értesül róla...aha.

+1
Love you I love you
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 20:44

mbence írta:
Sziasztok!

először is:hétvégén elvonultam a természet lágy ölébe, nem voltam internet közelében. Épp hazaérek és mit olvasok: Higany orvosin van. Ez komoly, tényleg érkezik?

Másrészt: képzeljétek, megyek a linzi Juve-Köln meccsre. Ezt nem azért  árulom el nektek, mert dicsekedni szeretnék-távol álljon tőlem-, egyszerűen csak meg akartam osztani a boldogságomat olyan emberekkel, akik ennek átérzik a jelentőségét. Kapcsolódik: kocsival megyek, van még 3 hely a trabiban. Van olyan köztetek, akik esetleg jönne de és amennyiben stb nincs megoldva a kijutás, esetleg épp emiatt nem váltott még jegyet? Nagyon szivesen megosztom a kocsit.
Egyébként: ilyen-olyan okokból sajnos ez lesz az első meccsem, amit élőben követhetek  végig a pálya mellől. Nagyon boldog vagyok.


Engem lehet hogy erdekelne. Aug 11-26ig vagyok szabadsagon és probalok programokat szervezni a haverokkal. Amennyiben a nyaralast/hepöninget nem ekkorra tesszük én szivesen mennek. Pontosan hogyan lenne a program? (Tervezett indulás/érkezés es a koztes program I love you)
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 20:12

Sziasztok!

először is:hétvégén elvonultam a természet lágy ölébe, nem voltam internet közelében. Épp hazaérek és mit olvasok: Higany orvosin van. Ez komoly, tényleg érkezik?

Másrészt: képzeljétek, megyek a linzi Juve-Köln meccsre. Ezt nem azért árulom el nektek, mert dicsekedni szeretnék-távol álljon tőlem-, egyszerűen csak meg akartam osztani a boldogságomat olyan emberekkel, akik ennek átérzik a jelentőségét. Kapcsolódik: kocsival megyek, van még 3 hely a trabiban. Van olyan köztetek, akik esetleg jönne de és amennyiben stb nincs megoldva a kijutás, esetleg épp emiatt nem váltott még jegyet? Nagyon szivesen megosztom a kocsit.
Egyébként: ilyen-olyan okokból sajnos ez lesz az első meccsem, amit élőben követhetek végig a pálya mellől. Nagyon boldog vagyok.


_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
baggiofan
Labdaszedő
Labdaszedő
baggiofan


Posts : 100
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 16:05

Nem lehet, hogy a PSG-nek vesszuk meg Higanyt ? Egy 3-as uzlet reszekent. Honapokon at ment, hogy mennyire kell nekik, meg hogy kifizetik a zaradekot. Most meg hirtelen megvesszuk mi a semmibol ? Ide meg ugye Verratti johetne, ha a Polip megy.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 14:25

Én még mindig ott tartok, hogy Marotta hétfőn vagy kedden azt mondta nem fizetjük ki a kivásárlási záradékot. Nem vallana rá, hogy 94 milliót kipengessen egy játékosért, még ha Pogba eladásából lenne rá is pénzt. Ha jönne Higany, Mandzu biztos megy, plusz Pogba pótlása, Allegri megint kezdhetné felépíteni a csapatot. Meg ez az egész kémhistória, titokban orvosin, de annyira titokban, hogy még madridban csinálják, de azért a sajtó csak értesül róla...aha.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-24, 12:10

Basszátok meg én egyre jobban fosok attól, hogy ez a Higuain üzlet valós....
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 636
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-23, 23:53

Krisz írta:
CsT írta:
Én a feleslegből egyértelműen a Hermánesz & Győzi páros adnám el, Asa többposztos, Marrone meg saját, ha nem bánja, hogy max 5 meccset játszik a szezonban, akkor maradhat és ő lehet az új Pideon.

Én Asamoaht lecserélném valakire, aki nem Marrone. Bár ha idén már műtét előtti formában lesz akkor nincs vele bajom, így viszont nem sokra megyünk vele.
___________________________________________________
Ami Higany orvosi vizsgálatát illeti, vannak fenntartásaim:
- Tegyük fel, hogy tettünk egy ajánlatot a Nápolyinak, amit ők elfogadtak, mi pedig megegyeztünk Higannyal (előtte ugye nincs medical). Miért nem a J-Medicalben csinálták meg sutyiban az orvosit, ha már titokban akarják tartani? Ha minden áron Madridban kell megcsinálni akkor miért egy közkórházba ment el tesztet csinálni egy magánklinika helyett (ahol tutira nem fotózza le a laborpapírját az 5€ órabérért robotoló laborasszisztens)?
- Persze simán el tudom képzelni, hogy csinálnak neki egy vérképet is, bár kicsit utánaolvasva alapvetően nem erről szól a medical. Vérképet meg simán csinálhatnak egy betegség kapcsán is.
- Ha Madridban csinálnak egy medicalt Higanynak az miért jelenti azt, hogy Torinóba igazol?

Remélem ebből a Higany ügyből semmi sem igaz, borzalmasan csalódnék,ha a vezetőség kidobna 94 milliót egy 29 éves lusta primadonnára,aki a nagy meccseken csődöt mond. Még akkor is,ha a következő idényben 50 gólt lőne se érdekelne. Nem idevaló és kész.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2016-07-23, 16:17

CsT írta:
Én a feleslegből egyértelműen a Hermánesz & Győzi páros adnám el, Asa többposztos, Marrone meg saját, ha nem bánja, hogy max 5 meccset játszik a szezonban, akkor maradhat és ő lehet az új Pideon.

Én Asamoaht lecserélném valakire, aki nem Marrone. Bár ha idén már műtét előtti formában lesz akkor nincs vele bajom, így viszont nem sokra megyünk vele.
___________________________________________________
Ami Higany orvosi vizsgálatát illeti, vannak fenntartásaim:
- Tegyük fel, hogy tettünk egy ajánlatot a Nápolyinak, amit ők elfogadtak, mi pedig megegyeztünk Higannyal (előtte ugye nincs medical). Miért nem a J-Medicalben csinálták meg sutyiban az orvosit, ha már titokban akarják tartani? Ha minden áron Madridban kell megcsinálni akkor miért egy közkórházba ment el tesztet csinálni egy magánklinika helyett (ahol tutira nem fotózza le a laborpapírját az 5€ órabérért robotoló laborasszisztens)?
- Persze simán el tudom képzelni, hogy csinálnak neki egy vérképet is, bár kicsit utánaolvasva alapvetően nem erről szól a medical. Vérképet meg simán csinálhatnak egy betegség kapcsán is.
- Ha Madridban csinálnak egy medicalt Higanynak az miért jelenti azt, hogy Torinóba igazol?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: