Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3472
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-16, 10:21

zetterberg40 írta:
Fabinho tudtommal már szóba sem jöhet, Bentancurra és Douglas Costara elment a két non-EU-s hely. A klub mindkettejüket regisztrálta a szövetségnél.

A valóság az, hogy a középpályára emlegetett nevek tetszenek vagy sem, ők a Juve jelenlegi szintje. Máshol kiselejtezett játékosok.

Legalább Bernardeschi meglesz, mondja a bankár. Mondja, hogy Csecsnyi is ideér hét elején. Csikkre kellene valami megoldás, a Samp igazán engedhetne tekintettel a szívproblémákra, de úgy tűnik, hogy inkább majd más viszi el, miután a játékos ügynöke eléggé kiakadt Marottara a "sok akadékoskodása" miatt.
Kedves ember lehet az ügynöke ha egy egészségproblémát akadékoskodásnak tekint. Aztán ha ne adj isten valami baj történne akkor meg neki lenne a legnagyobb pofája. Inkább örüljenek hogy kiderült és lehet tenni valamit, nem úgy mint most szerencsétlen Ajaxos srácnál...Nem tudom melyik csapat lenne olyan felelőtlen hogy leigazolja amíg nem vizsgálják ki teljesen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-16, 09:50

Fabinho tudtommal már szóba sem jöhet, Bentancurra és Douglas Costara elment a két non-EU-s hely. A klub mindkettejüket regisztrálta a szövetségnél.

A valóság az, hogy a középpályára emlegetett nevek tetszenek vagy sem, ők a Juve jelenlegi szintje. Máshol kiselejtezett játékosok.

Legalább Bernardeschi meglesz, mondja a bankár. Mondja, hogy Csecsnyi is ideér hét elején. Csikkre kellene valami megoldás, a Samp igazán engedhetne tekintettel a szívproblémákra, de úgy tűnik, hogy inkább majd más viszi el, miután a játékos ügynöke eléggé kiakadt Marottara a "sok akadékoskodása" miatt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-16, 09:24

Matic lassan 29 éves, 40-45 milláról olvasni, 5,5 milla a jelenlegi fizuja. Posztra jönne, de gazdaságilag, marketingügyileg, életkorát nézve nem igazán lenne jó üzlet.
Így a patkány távozása és a Schick ügylet kútba esése nyomán várnék a kobrától valami nagy dobást. Fabinho továbbra is szabad, egy 50-60milla a Monaconak és mondjuk egy Piggy szintű fizu lehet elég lenne a megszerzéséhez, vele azért 7-8 évre meg lehetne oldani a Dm posztot, tűzvész esetén RB-ben is segíthetne. Egy ilyen igazolástól érezném megint, hogy nagy csapat vagyunk.
De ha leránt Conte 40-45 milláért egy olyan játékosért akire már nincs szükségük vagy ne adj isten idehozunk egy bűngyenge L'poolból kiszoruló Emre Can-t vagy egy tökfölösleges Locatellit, akkor hosszú távra bús panda üzemmódba kapcsolok.....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-16, 08:43

zetterberg40 írta:


A klub egyik legdrágább igazolása lenne, ha tényleg 40m felett kell csengetni érte, ami elégge ijesztően hangzik.

Amúgy csak nekem érthetetlen, hogy kiemeli, Licht győzködi Maticsot a Juvéba igazolásról? Mi a rosseb köze van neki a szerbhez? Tudtommal sosem voltak csapattársak vagy ilyesmi.

Locatelli szerintem hosszútávon nem rossz ötlet, de jelen pillanatban mit kezdenénk vele?

Locatelli ügyes, de nem látom benne a Verratti tehetséget. A másik ami felmerül vele kapcsolatban, hogy ha a Milan középpályán nem Poli meg Kucka lett volna, akkor egyáltalán a kezdő közelébe került volna? Én nem vagyok ebben biztos, ez alapján meg mivel jobb mint mondjuk Mandragora? Ha meg csak oda akarunk baszni a Milannak Bonucci miatt, akkor ne szarakodjunk és hozzuk el Donnat.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-16, 08:24

CsT írta:
Di Marzio szerint hivatalos ajánlatot tettünk Maticért.

A klub egyik legdrágább igazolása lenne, ha tényleg 40m felett kell csengetni érte, ami elégge ijesztően hangzik.

Amúgy csak nekem érthetetlen, hogy kiemeli, Licht győzködi Maticsot a Juvéba igazolásról? Mi a rosseb köze van neki a szerbhez? Tudtommal sosem voltak csapattársak vagy ilyesmi.

Locatelli szerintem hosszútávon nem rossz ötlet, de jelen pillanatban mit kezdenénk vele?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-16, 07:45

Ok, nem tudom mennyi az igazság a Matic pletykaban, de legalabb az a poszt amit keresünk. Viszont az ilyenek mint Locatelli nem tudom hogy kerülnek képbe, a GDS pl most ezt kapta fel. Ha meg van valóságalapja akkor nem értem minek nekünk egy fiatal regista.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 18:55

Remélem ez a Sokratis dolog csak vicc....

Di Marzio szerint hivatalos ajánlatot tettünk Maticért.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 18:43

Most látom, hogy Nelson Semedot leigazolta a Barca a Benficaból kb 30 millióért. Az egyik legnagyobb reménység jobb bekk poszton.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 17:45

Igen, most olvastam Mandzu insta posztját.

Jackie: az fasza ha robog a brand, most már csak nagycsapatnak is kellene látszani.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 17:40

zetterberg40 írta:
http://www.football-italia.net/105813/mandzukic-bonucci-dani-alves-brawl

És persze nem igaz

Egyébként a cikk címét úgy latszik senki nem olvasta, azzal indul hogy a story fake. Bár elég jól hangzik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 16:50

Tankcsapda írta:


Szerintem oda Aurier lesz az új ember, bár nem tudom, hogy neki van-e francia állampolgársága.
Nincs, ő csak elefánt. Hála az égnek, ő egy gyökér.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 16:50

Tankcsapda írta:


Szerintem oda Aurier lesz az új ember, bár nem tudom, hogy neki van-e francia állampolgársága.

Az fasza, úgy néz ki elvesztettük a világ legjobb középhátvédjét egy balhés jobbhátvéd miatt, erre hozunk egy még balhésabb jobbhátvédet? Ez eléggé csubakka
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 16:41

Krisz írta:


OK, középre ez egy opció, nem is bánom igazán, de jobbhátvédnek csak Lichti van, hacsak nem akarjuk Cuadradot hátra húzni.

Szerintem oda Aurier lesz az új ember, bár nem tudom, hogy neki van-e francia állampolgársága.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 16:10

jackie_d írta:

szerintem a mostani másodhegedűsök előre lépnek, a kispadra meg kukázunk valakit

OK, középre ez egy opció, nem is bánom igazán, de jobbhátvédnek csak Lichti van, hacsak nem akarjuk Cuadradot hátra húzni.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 16:00

Krisz írta:


Ha úgy kezeli majd a dolgokat, mint Higuain, akkor én se fogok rá túlságosan haragudni.

Én csak egy dolgot nem értek. Mi a francért nem vettünk egy jobbhátvédet és egy középhátvédet június 10-én, mikor (persze ha a Mandzukic story igaz) a BL döntő után nyilvánvalóan tudtuk, hogy el lesznek küldve a faszba. Most egyrészt a fél mercato lepörgött, a legjobb jelölteket elvitték, aki maradt azt nem szívesen adják de még ha a hátuk közepére se kellenének akkor is úgy le fognak rántani minket hogy csődbe megy az Exor. Ha ezek után bajnokok leszünk akkor a Milan és társaik nyugodtan bezárhatják a boltot örökre, Allegri meg kapjon örökélet szerződést - de szerintem nem leszünk, én a 2004es szezonra számítok.
szerintem a mostani másodhegedűsök előre lépnek, a kispadra meg kukázunk valakit
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 15:48

zetterberg40 írta:
http://www.football-italia.net/105813/mandzukic-bonucci-dani-alves-brawl

Valaki írja már le pár szóban mi a sztori, mert nekem nem jön az oldal? affraid
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 15:44

jackie_d írta:

csak azt akartam kifejezni, hogy nem volt véleményem  tongue

amúgy ez az alves szerintem tipikusan az a fajta beképzelt faszkalap, aki "alacsonyabb osztályba" igazol levezetni, oszt' ott meg játsza az eszét
nem mentem fel bonu-t, de szerintem az ő meghülyülésében is közrejátszhatott a cigó jelenléte

amúgy én (még?) nem haragszom rá (megtette amit a haza megkövetelt), de lehet hogy csak azért mert most kicsit kimaradtam az eseményekből...

Ha úgy kezeli majd a dolgokat, mint Higuain, akkor én se fogok rá túlságosan haragudni.

Én csak egy dolgot nem értek. Mi a francért nem vettünk egy jobbhátvédet és egy középhátvédet június 10-én, mikor (persze ha a Mandzukic story igaz) a BL döntő után nyilvánvalóan tudtuk, hogy el lesznek küldve a faszba. Most egyrészt a fél mercato lepörgött, a legjobb jelölteket elvitték, aki maradt azt nem szívesen adják de még ha a hátuk közepére se kellenének akkor is úgy le fognak rántani minket hogy csődbe megy az Exor. Ha ezek után bajnokok leszünk akkor a Milan és társaik nyugodtan bezárhatják a boltot örökre, Allegri meg kapjon örökélet szerződést - de szerintem nem leszünk, én a 2004es szezonra számítok.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 15:29

Krisz írta:


Bazmeeg... ha ez igaz...

Meglepődnék, ha nem. Már szivárgott ki annyi, hogy Bonucci generált feszültséget a félidőben, de akkor nem elsősorban ő volt, hanem ez az idióta Alves. Szóval elengedtük azt a két játékost, akik miatt ilyen simán elbuktuk a BL-döntőt. Na így nem csodálom, bár Bonucciban lehetett volna annyi tisztesség, hogy a kedvezőbb Chelsea- vagy City-ajánlatot fogadja el. Conte indította el a felfelé vezető úton, Pep meg nagyjából szerelmet vallott neki, de nem, neki be kellett tartani annak a klubnak, ahol klasszissá vált. Ne nagyon sajnáljuk a távozásukat, még ha 15-20 millióval többet is kaphattunk volna értük.

Viszont szerintem Allegri is hibázott. Ezek alapján ő már a szünetben megmondta nekik, hogy távozni fognak, ami bármennyire is egyenes és helyes lépés volt, az időzítés nem volt megfelelő.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 15:27

Krisz írta:
Még nem olvasok a gondolataidban, szivi. Very Happy I love you
csak azt akartam kifejezni, hogy nem volt véleményem  tongue

amúgy ez az alves szerintem tipikusan az a fajta beképzelt faszkalap, aki "alacsonyabb osztályba" igazol levezetni, oszt' ott meg játsza az eszét
nem mentem fel bonu-t, de szerintem az ő meghülyülésében is közrejátszhatott a cigó jelenléte

amúgy én (még?) nem haragszom rá (megtette amit a haza megkövetelt), de lehet hogy csak azért mert most kicsit kimaradtam az eseményekből...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 15:16

Még nem olvasok a gondolataidban, szivi. Very Happy I love you
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 15:08

Krisz írta:

Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 15:04

zetterberg40 írta:


Már vártunk cicuka, mondj valami bíztatót.
úgy néz ki a logócsere körüli felhajtás és a bl döntő megteszi a hatását:
a maláj piacot val'szeg megnyertük, rengeteg juve mezt látni a helyieken
a léből a télen kivásároljuk cronaldo-t, messi-t, alonso-t, rossi-t, hosszú katinkát, stb.

megfelel? albino
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8371
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 14:56

zetterberg40 írta:
http://www.football-italia.net/105813/mandzukic-bonucci-dani-alves-brawl

Bazmeeg... ha ez igaz...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 14:41

http://www.football-italia.net/105813/mandzukic-bonucci-dani-alves-brawl
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10908
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 14:19

_DREAM_ írta:


Durva hogy mi minden mehetett a háttérben amiről nem tudtunk...  Shocked
Hát Barzamaci és Dybala Cardiff után nemigen búcsúzik, Pulival is volt ugye komoly vitája.
Még a Bl döntő előtt lehetett olyanokat olvasni, hogy Chiello és a patkány nem beszélnek egymással, akkor ezt még pletykának gondoltam viszont tegnap (véletlenül) pont a patkány távozása után módosította Cselló a borítóképét. Elég beszédesen (kép mellékelve). Very Happy
Buffon meg szerintem egy sorozatgyilkostól is csak szép szavakkal búcsúzna, őt ebben a témában nem lehet komolyan venni. Very Happy

Én sem búcsúzom, max annyival, hogy viszlát patkány.

Bevásárlóközpont - Page 33 15875115_10154436571267991_7099010881057075269_o
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 12:14

Elméletileg a Chelsea 70 millió €-t ajánlott Alex Sandroért, 88 millió fontot (körülbelül 100 millió €) pedig Higuaínért...amit a vezetőség szépen visszautasított. Én egyrészt megértem, hogy több kulcsjátékost nem akarnak eladni, épp eléggé főhet a fejük Bonucci, Dani Alves, Schick és a középpálya megerősítése miatt, másfelől viszont ha ez igaz, akkor Higuaín-100 millió? Hol itt a kérdés?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2468
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 12:10

Szerintem nekünk ezt az ábrát kell néznünk ha előre akarunk lépni...

Bevásárlóközpont - Page 33 Untitl12

Talán látható miért nem kéne, hogy Khedira játszon egy BL döntőben.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2215
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 10:58

s4tch írta:


van igazságod, én is kész vagyok marottára, de baszod, ne fogjuk már a székházban ülőkre, hogy a horvát válogatott libaföldre küldte a játékosait... egy szerencsétlen sérülés bárkivel, bármikor megtörténhet.

Jogos az észrevétel. Pjaca valóban Suker baromsága miatt lett sérült. Viszont azt a bakit se felejtsük el, hogy elnéztek a klub orvosai, egy szárkapocscsont törést.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2763
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 10:47

zetterberg40 írta:

 +1

Buffonon kívül elbúcsúzott valaki a patkánytól? Nem látom. Beszédes ez is.

Durva hogy mi minden mehetett a háttérben amiről nem tudtunk...  Shocked
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4911
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 10:24

s4tch írta:
egyébként ricardo is porto tulajdon. beppe nyugodtan küldhetné oda a lét meg leminát mindkettőért.
 +1

Buffonon kívül elbúcsúzott valaki a patkánytól? Nem látom. Beszédes ez is.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2017-07-15, 10:16

Petike007 írta:
Az, hogy Pjaca használhatatlan

van igazságod, én is kész vagyok marottára, de baszod, ne fogjuk már a székházban ülőkre, hogy a horvát válogatott libaföldre küldte a játékosait... egy szerencsétlen sérülés bárkivel, bármikor megtörténhet.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: