Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-23, 17:57

Ruganit én 40 alatt nem adnám el. Ha úgy ítéli meg Allegri, hogy a következő szezonban sem tudja beépíteni a kezdőbe, akkor azt hiszem, egy csereemberért ennyit kapni nem rossz üzlet. Ettől függetlenül szerintem nem elsősorban tőle kellene megválni Caldara érkeztével. Az például jobban tetszett, amikor bedobták, hogy Benatiat eladjuk, helyére jönne Godín. Az uru továbbra is téma, és ő top 3 középhátvéd, szóval a korára is tekintettel 15-20 millió € nem pazarlás érte. Chiellinivel brutálisan erős párost alkotnának.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-23, 08:58

Sms tegnap megmutatta, hogy a 150 millás árcédulából az az egyes le kellene vágni. Röhejes ez a hype ami Lotito gerjeszt körülötte, Sergejnek sem tesz jót, a tegnapi játékában bőven benne lehet, hogy megzavarta ez a cirkusz ami megy körülőtte. Pogbát úgy adtuk el 105ért, hogy nyert pár scudettót, kupát, BL döntőt játszott, U20as VBt nyert, a marketing értékéről már nem is beszélve. Ehhez képest a szerbnek semmije sincs. Persze tehetséges, baromi jó fizikai adottságokkal rendelkezik, a mai árak mellett megér vagy 50et, minden magasabb összeg csak pénzlehúzás. Sms ott cseszte el, hogy tavaly hosszabbított. Most lehet 2022ig is el kell viselnie Lotitót, nem mellesleg ezzel a teljesen abszurd árazással a karrierjét is simán megakasztja.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-23, 07:01

s4tch írta:
mustafi qrva gyenge játékos, arsenal fanok is kutyázzák erősen.

sms-t látta ma valaki a pályán? te jó ég, mennyire szar volt.
nem baj, nem baj. menjen csak le az ára, szálljanak ki a nagy csapatok, aztán majd Lotito elengedi 60-70 millióért. Tudjuk mire képes, a szerb szöv kap pedig nem egy Inzaghi vagy Allegri.

Ruganit szerintem továbbra is nagy hiba lenne eladni, főleg ilyen olcsón. Most komolyan, mivel jobb de Ligt nála? Merthogy őt emlegetik mint lehetséges utód.

Arról nem is beszélve, hogy szerintem totál kamu az egész. Allegri ezerszer elmondta, hogy Ruganié a jövő és hosszútávon ő a védelem vezére. Ezt alátámasztja, hogy az utolsó serie a szezonban az egész csapaton belül a 8. legtöbb játékperccel rendelkezett, középhátvédek közül csak Chiellininek volt több. Rugani 14 perccel még Kebabot is lenyomta. Szépen fű alatt de építik fel a srácot. A BL-ben össz-vissz 2 meccsen kapott 110 percet, ezen kell majd idén változtatni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-22, 23:35

mustafi qrva gyenge játékos, arsenal fanok is kutyázzák erősen.

sms-t látta ma valaki a pályán? te jó ég, mennyire szar volt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-22, 22:28

LeRoi10 írta:

Aymeric Laporte 65 millióba került a Citynek. Mustafi 2 éve 41 millióért került a Sampdoriától az Arsenalba. Stones (jó mondjuk ő angol és az a PL-ben elég feláras, de 55 misi volt 2 éve. Szerintem ezek alapján Rugani piaci ára legalább 50 millió ojró.
Mint játékos lehet hasonló szint Rugany is mint Laporte vagy Mustafa, de még ők stabil kezdők sőt húzóemberek voltak a csapatukban, addig Dani meg egy 4-5. számú védő volt nálunk. Ha innen közelítem meg a dolgot akár még reális is lehet a 35, bár én sem örülnék a távozásának.
Vissza az elejére Go down
Online
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-22, 19:02

vektra írta:

Én Rugani-t nagyon sajnálnám, ha elmenne, 3-4 számú védőnek tökéletes, és akár még előrébb is léphetne mert van benne lehetőség. Viszont ha már elengedjük a 35M NAGYON kevés érte, 45 körül kéne érte kapni minimum.
Aymeric Laporte 65 millióba került a Citynek. Mustafi 2 éve 41 millióért került a Sampdoriától az Arsenalba. Stones (jó mondjuk ő angol és az a PL-ben elég feláras, de 55 misi volt 2 éve. Szerintem ezek alapján Rugani piaci ára legalább 50 millió ojró.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-22, 14:43

Khedira írta:
“Why do I say ‘us’? Because I’ll definitely stay at Juventus and I have no intention of leaving. I’m fine there.”

Very Happy 
https://www.football-italia.net/123358/khedira-hails-emre-can-capture

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-22, 07:41

EsztéNégy írta:
Mit szóltok hozzá, hogy Rugany 35 milla környékén mehet Londongrádba? Ha igazak a hírek, nagyjából egy Cancelo ki is jöhet az árából.

Nekem elég vegyes ez a sztori, én nagyon akartam, hogy ő legyen a jövő nagy Juventusának alapembere hátul Caldarával, de nem sikerült berobbannia a kezdőbe és ennyi pénzért megválni tőle nem annyira rossz deal.

Én Rugani-t nagyon sajnálnám, ha elmenne, 3-4 számú védőnek tökéletes, és akár még előrébb is léphetne mert van benne lehetőség. Viszont ha már elengedjük a 35M NAGYON kevés érte, 45 körül kéne érte kapni minimum.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-22, 00:14

egyértelműen can akarta a kivásárlási árat.

rugani olcsón megy, ha egyáltalán eladjuk. eddig túl erős volt neki házon belül a konkurencia, még mindig fiatal, simán maradnia kellene.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-22, 00:10

Mit szóltok hozzá, hogy Rugany 35 milla környékén mehet Londongrádba? Ha igazak a hírek, nagyjából egy Cancelo ki is jöhet az árából.

Nekem elég vegyes ez a sztori, én nagyon akartam, hogy ő legyen a jövő nagy Juventusának alapembere hátul Caldarával, de nem sikerült berobbannia a kezdőbe és ennyi pénzért megválni tőle nem annyira rossz deal.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 22:42

Nem túl valószínű, hogy a klub akarta az 50 millát. Inkább Can managementje. Ez az 50es a mai árak mellett már nem is drága kérhet annyi fizetést amennyit nem szégyell. Most mondom, hogy ezzel a faszival nem fogunk szerződést hosszabbítani, 3 év múlva elmegy 50ért vagy 4 év múlva ingyen.  Eleve olyat én még nem láttam, hogy egy 24 éves játékos ne 5 éves szerződést írjon alá. A faszikám a pénzre hajt keményen és okosan. Ő nem azért fogja kihajtani a belét, hogy klublegenda legyen hanem, hogy jobb feltételeket tudjon szabni a következő állomáshelyén.  Ha eladjuk 2 év múlva 50 milláért a helyére meg visszahozzuk az addigra pont beérett Mandragorát  egy szót sem fogok szólni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 22:16

bombahoppa írta:

Ismerve a (jelen-)előéletét egyébként ingyen menne. Sztem a kancsal tetette bele, tudván, hogy úgysem tud jól eladni.

2 in 1 contract.
Ez olyan mint az az app amely nem hagy részegen embereket (főleg exeket) felhívni részegen. Marrotta eladni nem tud, de nagyon nem. Szóval ezzel tuti nem vesztünk...
Vissza az elejére Go down
Online
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 21:56

zetterberg40 írta:
Jobban belegondolva tényleg nem is olyan rossz ez a kitétel. Lejáró szerződése lesz és még úgyis limitálva lesz ki és mennyiért viheti. Jó ez.
Ismerve a (jelen-)előéletét egyébként ingyen menne. Sztem a kancsal tetette bele, tudván, hogy úgysem tud jól eladni.

2 in 1 contract.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 21:49

Jobban belegondolva tényleg nem is olyan rossz ez a kitétel. Lejáró szerződése lesz és még úgyis limitálva lesz ki és mennyiért viheti. Jó ez.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 21:46

zetterberg40 írta:
Agresti azt írja, Emre Can szerződésébe került egy 50 millió eurós kivásárlási záradék, amit az Olaszországon kívüli klubok aktiválhatnak, és kizárólag a harmadik szezon végeztével. 

Ez mondjuk annyira nem fasza, de gondolom az aláírási meg egyéb pénzek mellett csak így volt hajlandó aláírni.
Tudom, hogy a gazdaságtan nem ilyen egyszerű, de akkor ezek szerint 16 millióért igazoltunk egy srácot, aki évente keres 5 milliót és 3 év múlva eladjuk 50 millióért. Így azért nem hangzik rosszul a dolog. Reméljük szarul fogjuk érezni magunkat 3 év múlva.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 21:42

Agresti azt írja, Emre Can szerződésébe került egy 50 millió eurós kivásárlási záradék, amit az Olaszországon kívüli klubok aktiválhatnak, és kizárólag a harmadik szezon végeztével. 

Ez mondjuk annyira nem fasza, de gondolom az aláírási meg egyéb pénzek mellett csak így volt hajlandó aláírni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 20:38

Nekem CSAN azért volt szimpi mert "ingyen" jön. De így ha osztok-szorzok, hát.....mint spíler nem tartom sokra, de az esélyt megkapja, a hátterem viszont sosem lesz, túlságosan hasonlít Kebabra, ez pedig bűn.
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 16:15

én már kitettem, kibaszott gyönyörű férfi, majdnem olyan dögös, mint a marokkói válogatott. róluk egy csapatkép zaklatásnak minősül.

az aláíráspénz csak annyit jelent, hogy évi kb. 4 milla amortizáció jön a bérköltség mellé. így kb. évi 14 guriga a csávó költsége, aminél nagyságrendileg csak a 20 milla fölötti dybala-costa kettős, és a 34 millás higany drágább.

attól mondjuk tartok, hogy pjanicot eladjuk. mellé nagyon fasza lenne can, helyette harmatos.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 16:00

s4tch írta:
"ingyen transzfer": 16 milla aláíráspénzt kap can.

Amúgy lett volna minima 60M, és akkor még nagyon alá saccolom.

Hatalmas igazolás lesz. Most előre leírom, a csoport jelentős rész őt fogja kitenni a falára.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 15:49

"ingyen transzfer": 16 milla aláíráspénzt kap can.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 14:10

CsT írta:
Can amúgy orvosira is megy vagy csak divatbemutatót tart? Very Happy

Már túl is van az orvosin, most a Continassaban írja alá a zsíros szerződését.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 14:05

CsT írta:
Can amúgy orvosira is megy vagy csak divatbemutatót tart? Very Happy
Nincs szüksége rá. Csak rá kell nézni, fashion pozitív  study
A kamuasszonynak is tetszik, áldását adta a transzferre  pirat
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 13:45

Can amúgy orvosira is megy vagy csak divatbemutatót tart? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 13:39

zetterberg40 írta:
Amúgy ha a bankárnak igaza lesz SMS-sel kapcsolatban, az csak egyet jelenthet Emre Cannal már a fedélzeten: viszlát Pjanics.

Úgyhogy most nem bánnám, ha téves infoi lennének. Golovin is elég lesz Cancelo mellett, és meg is vagyunk.
Bennem azért van egy wishful thinking hogy qualityben akarunk fejlődni és Khedira, Stuani megy, a pénz miatt meg a Malacot vágjuk le. Dybala mostani posztjára jönne Sergej, Malac helyére Dybala, Khedira helyére Can. Ha Khedira+Stuaniert befolyna 30+35, Malacért 55-60, akkor az már alkuképes Lotitoval. Mellé Cancelo kölcsön + opcióval a mercato balansza olyan 85-90 körülre kijöhet. Ha úgy fogjuk fel hogy ez egy transition year (Buffon, Lichti, Asamoah, Barza?, Marcsi? lecserélésével az is) akkor a mai piacon, a több éves pozitív balanszunkkal együtt ez nem hangzik rosszul.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 13:38

zetterberg40 írta:
Amúgy ha a bankárnak igaza lesz SMS-sel kapcsolatban, az csak egyet jelenthet Emre Cannal már a fedélzeten: viszlát Pjanics.

Úgyhogy most nem bánnám, ha téves infoi lennének. Golovin is elég lesz Cancelo mellett, és meg is vagyunk.

Nekem is feláll SMS-re de tuti nem áldoznám be Pjanicot érte. Amúgy egy reális mercatoval én azt hiszem kiegyeznék egy ilyen kerettel:
Csecs/Perin/Pinsoglio - Cancelo/DS,Ben/Rugani,Chiello/Caldara, Sandro/Spina(JollyJoker:Barza,Darmian?) - Pjanic/BenHur/Marcsi,Can/Matuidi - Berni/Cuadrado, Dybcsi/Golovin, Costa/Pjaca - Mandzu/Kean

Elég bő keret,de az elmúlt évek szerint szükségünk van rá Very Happy

4231-ben írtam fel,de 433 is kijön belőle.

Távozók-érkezők: Gigi Arrow Perin, Lichti :arrow:Cancelo, Asa :arrow:Spina, Kebab,Sturaro :arrow:Can, Hugi :arrow:Kean(Dybcsi előrébb mehet) + Golovin
Innen minden más minőségi javulás már ajándék lenne.
Persze nem bánnám azt sem,ha Barza nyugdíjba menne, Matyit is elsóznánk és helyette maradna Mandragora.
Minden más mozgás a távozók függvénye.

Na megyek folytatom az FM-ezést, 5. szezon végére össze fog jönni a tiszta olasz Juve és a tiszta Juve olasz válogatott Very Happy bounce jocolor
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 13:08

Amúgy ha a bankárnak igaza lesz SMS-sel kapcsolatban, az csak egyet jelenthet Emre Cannal már a fedélzeten: viszlát Pjanics.

Úgyhogy most nem bánnám, ha téves infoi lennének. Golovin is elég lesz Cancelo mellett, és meg is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 12:19

zetterberg40 írta:


4 éves szerződéssel és 5 millás fizuval, miközben drasztikusan megindult a lejtőn, és nem mellékesen láncdohányos és a piát sem veti meg. Zaniolot 10 millióért, Santont 6 millióért számolják fel. Az akkor 40 milla a papírokban. Szerintem mindent egybevetve méregdrága. Persze nyilvánvalóan dob majd az izé középpályáján, de egy jó szezonnál többet nem nézek ki belőle.
A franc tudja én buzividalt még most is visszasírom pedig piált ő is rendesen de a cammogó/alibiző Kebabnál sokkal jobb látvány volt. Csak kissé szürreális így leírva, hogy Nainggolan 26 milla miközben mi 20-at szeretnénk Stuaniért! Smile
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 12:13

LeRoi10 írta:
A Ninja üzlet is lezáróban van. Az Ellenség 24 milliót +Santont és Nicoló Zaniolot küldi Rómába (18 éves, secunda punta, 35  meccsen 14 gól és 11 gólpassz idén az Inda utánpótlásában). Azért ezt így nevetségesen olcsón megúszhatják.

4 éves szerződéssel és 5 millás fizuval, miközben drasztikusan megindult a lejtőn, és nem mellékesen láncdohányos és a piát sem veti meg. Zaniolot 10 millióért, Santont 6 millióért számolják fel. Az akkor 40 milla a papírokban. Szerintem mindent egybevetve méregdrága. Persze nyilvánvalóan dob majd az izé középpályáján, de egy jó szezonnál többet nem nézek ki belőle.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 12:12

bombahoppa írta:

Khediráról is vannak ilyen PR/lobby cikkek? 
http://www.nemzetisport.hu/foci-vb-2018/vb-2018-dardai-megvedte-khedirat-elmondta-miert-nem-ment-neymarnak-2642629

Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 11:04

LeRoi10 írta:
A Ninja üzlet is lezáróban van. Az Ellenség 24 milliót +Santont és Nicoló Zaniolot küldi Rómába (18 éves, secunda punta, 35  meccsen 14 gól és 11 gólpassz idén az Inda utánpótlásában). Azért ezt így nevetségesen olcsón megúszhatják.

Nekem újdonság, hogy a Milannak most nyáron kellett kifizetni Kalinic 20 millióját, ami elég jól megterheli őket. Főleg, hogy úgy néz ki 1 évre eltiltják őket az EL-ből. Megy a vita a kínai hitelezővel is, ősztől akár új elnökük is lehet. Nem túl szépek a kilátások Milánó szebbik felén.
De legalább kipihent lesz Kalinic miután hazazavarták a vb-ről. Gólam embert ölt vagy mi? Azért ennyire olcsón eladni gáz, oké, hogy az agyrágó bogár éhen halna a fejében, de PL csapatok fele ilyen spílerekért adnak 40 millákat. Very Happy

Szerintem még Golovin jönni fog illetve a malacot eladjuk, viszont helyette már nem jön senki (bár Morcit elnézném).
Vissza az elejére Go down
Online
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2018-06-21, 10:55

A Ninja üzlet is lezáróban van. Az Ellenség 24 milliót +Santont és Nicoló Zaniolot küldi Rómába (18 éves, secunda punta, 35  meccsen 14 gól és 11 gólpassz idén az Inda utánpótlásában). Azért ezt így nevetségesen olcsón megúszhatják.

Nekem újdonság, hogy a Milannak most nyáron kellett kifizetni Kalinic 20 millióját, ami elég jól megterheli őket. Főleg, hogy úgy néz ki 1 évre eltiltják őket az EL-ből. Megy a vita a kínai hitelezővel is, ősztől akár új elnökük is lehet. Nem túl szépek a kilátások Milánó szebbik felén.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: