Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-21, 10:55

A Ninja üzlet is lezáróban van. Az Ellenség 24 milliót +Santont és Nicoló Zaniolot küldi Rómába (18 éves, secunda punta, 35  meccsen 14 gól és 11 gólpassz idén az Inda utánpótlásában). Azért ezt így nevetségesen olcsón megúszhatják.

Nekem újdonság, hogy a Milannak most nyáron kellett kifizetni Kalinic 20 millióját, ami elég jól megterheli őket. Főleg, hogy úgy néz ki 1 évre eltiltják őket az EL-ből. Megy a vita a kínai hitelezővel is, ősztől akár új elnökük is lehet. Nem túl szépek a kilátások Milánó szebbik felén.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-21, 10:52

CsT írta:

Szerintem ez egy csapda, ez igazából Khedira és így akarja meghosszabbítani a szerződését! Smile
Emelett több helyen írják, hogy gyakorlatilag megvan az egyezség Kancelló ügyben. cheers

Can érkezésével nagyban bővül a taktikai repertoárunk. Nyugodtan mezt tudnak szünetben cserélni Khedirával, ezzel tévesztve meg az ellent. Akitől az ütközést várná az ellen megkapják a passzsávok zárását. 

A teljes zűrzavart pedig a BL döntőben egy Higany mesterhármassal büntetjük. Aki a nagy meccsek embere.

Ha Cancelo jönne és nem adunk el kulcsembert, számomra a mercato nagyon szuperül alakult.

Ha sikerül eladni a hecsedliket és Stuánit is, akkor csillagos ötös.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-21, 10:47

tjunior írta:

Megjött relax  I love you
https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35804730_1735913813154921_6083617851032207360_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f45373eaa36824e5d7f4d9861f32e716&oe=5BA52935
Szerintem ez egy csapda, ez igazából Khedira és így akarja meghosszabbítani a szerződését! Smile
Emelett több helyen írják, hogy gyakorlatilag megvan az egyezség Kancelló ügyben. cheers
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-21, 10:36

CsT írta:

Na mi van már? Már 9:32 van.... Very Happy
Megjött relax  I love you
https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35804730_1735913813154921_6083617851032207360_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f45373eaa36824e5d7f4d9861f32e716&oe=5BA52935
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-21, 09:32

tjunior írta:
Ma végre eljött a Nagy NAP, az Emre Can Day. Állítólag 9.30ra jön a vizsgálatra. Mondjuk azt nem írták melyik időzóna szerint.
Na mi van már? Már 9:32 van.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-21, 06:44

Ma végre eljött a Nagy NAP, az Emre Can Day. Állítólag 9.30ra jön a vizsgálatra. Mondjuk azt nem írták melyik időzóna szerint.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3585
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 19:54

s4tch írta:
http://www.hitc.com/en-gb/2018/06/15/should-tottenham-ask-juventus-for-stefano-sturaro-in-exchange-fo/
http://www.hitc.com/en-gb/2018/06/19/newcastle-would-still-be-landing-bargain-if-they-meet-juventus-r/

próbáljátok meg röhögés nélkül végigolvasni ezeket. nem fog menni. cyclops
Khediráról is vannak ilyen PR/lobby cikkek? 

So appreciated... 10

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 18:24

Finisben a Cancelo biznisz: 38 milliót írnak, valszeg kölcsön+kötelező véglegesítés formulával.

Holnap Emre Can orvosi.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 14:52

LeRoi10 írta:
Nedved, Beppe és Paratici is aláírt egy 3 éves szerződést Agresti szerint. Továbbá az akadémia és a női részleg elnöke valamint a Primavera (jövőben B csapat) technikai vezetője is. 

Alakulunk. Még bejelentik, hogy SanyiSanyi mellett Kebab is hosszabbít és már erősödtünk is Very Happy
Viccen kívül Beppe és Paratici új szerződése (Allegri mellett) a mercato egyik legjobb híre. Divat fikázni őket, itt nem jellemző de máshol annál inkább, de ez a két csóka nekem biztosíték a profi szakmai munkára a klubnál.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 13:29

LeRoi10 írta:
Nedved, Beppe és Paratici is aláírt egy 3 éves szerződést Agresti szerint. Továbbá az akadémia és a női részleg elnöke valamint a Primavera (jövőben B csapat) technikai vezetője is. 

Alakulunk. Még bejelentik, hogy SanyiSanyi mellett Kebab is hosszabbít és már erősödtünk is Very Happy

Az akadémiánk olyan jól működik, örülök, hogy hosszabbítunk. 

Ki tudtuk nevelni Marcit, aki a csapat meghatározó játékosa volt. Csak így tovább.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 13:25

Nedved, Beppe és Paratici is aláírt egy 3 éves szerződést Agresti szerint. Továbbá az akadémia és a női részleg elnöke valamint a Primavera (jövőben B csapat) technikai vezetője is. 

Alakulunk. Még bejelentik, hogy SanyiSanyi mellett Kebab is hosszabbít és már erősödtünk is Very Happy
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 654
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 12:03

s4tch írta:
http://www.hitc.com/en-gb/2018/06/15/should-tottenham-ask-juventus-for-stefano-sturaro-in-exchange-fo/
http://www.hitc.com/en-gb/2018/06/19/newcastle-would-still-be-landing-bargain-if-they-meet-juventus-r/

próbáljátok meg röhögés nélkül végigolvasni ezeket. nem fog menni. cyclops

Esküszöm, hogy a managmentben fogadtak egymás között,hogy el lehet-e adni Sturarot a buta angoloknak 20 millióért és a Kobra arra fogadott,hogy igen. Így most ilyen "szakértői" cikkeket kreáltatnak,hátha valaki ráharap a csalira Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 09:24

s4tch írta:
http://www.hitc.com/en-gb/2018/06/15/should-tottenham-ask-juventus-for-stefano-sturaro-in-exchange-fo/
http://www.hitc.com/en-gb/2018/06/19/newcastle-would-still-be-landing-bargain-if-they-meet-juventus-r/

próbáljátok meg röhögés nélkül végigolvasni ezeket. nem fog menni. cyclops
Tényleg nem ment! Smile Lehet mi vagyunk totál homályban és ezt a csapatot nem a Pjanic-Dybala hanem a Kebab-Stuani tengelyre kellene felépíteni. Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 09:22

_DREAM_ írta:


Sokan vagyunk így ezzel, de látod, a válogatottban is kezdő, pedig a teljesítményét láttuk, valaki be is linkelte ide.. egyszerűen érthetetlen.

én annak ötülnék a leginkább ha összekapná magát.
Nyilván Lőw Zsoltnál is sokat nyom a lattban az ágybeli teljesítmény. Ha a Puerto Rico elleni alibi fos után megint kezdeni fog az osztrákoknál....akkor tényleg hosszabbítsunk vele! Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 09:10

http://www.hitc.com/en-gb/2018/06/15/should-tottenham-ask-juventus-for-stefano-sturaro-in-exchange-fo/
http://www.hitc.com/en-gb/2018/06/19/newcastle-would-still-be-landing-bargain-if-they-meet-juventus-r/

próbáljátok meg röhögés nélkül végigolvasni ezeket. nem fog menni. cyclops
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2662
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-20, 09:06

CsT írta:
Nálam az álom mercato Kebab távozásával (pénzért)  kezdődne! Very Happy

Sokan vagyunk így ezzel, de látod, a válogatottban is kezdő, pedig a teljesítményét láttuk, valaki be is linkelte ide.. egyszerűen érthetetlen.

én annak ötülnék a leginkább ha összekapná magát.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 21:43

Nálam az álom mercato Kebab távozásával (pénzért)  kezdődne! Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 16:50

CsT írta:

Ha ez elősegítené mondjuk SMS vagy Kovacic érkezését, én elkönyvelném járulékos veszteségként! Smile De inkább Khedirát vigye monkey

SMS szerintem csak Pjanics távozásával hozható össze, de Kovacsics is sokat kóstálna (ez személyes, de én utóbbinak jobban örülnék, másrészt belőle hamarabb kinézem, hogy hosszútávú befektetés lenne, SMS-nek inkább csak egy lépcsőfok lennénk a Real és társai felé vezető úton).

Ruganit nem áldoznám be. A Caldara-Rugani kettősben látom a jót, legalábbis látni szeretném. Kapjanak bizalmat. Olaszok, fiatalok, mi kell még?!

Álommercato lenne szerintem (miközben a realitások talaján maradunk nagyrészt):
- Szandi, Pjanics, Dybab, Mandzu marad
- jön Can, Cancelo, Golovin (Spina és Caldara mellett) 
- esetleg egy Higany-Morci csere

Mandragora: én az Atalantanak örülnék visszavásárlási opcióval. Nagyon nagyon jó hely lenne számára 1-2 évig, utána jöhet.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 16:27

CsT írta:
Lirola télen 7,5 milláért végleg a Sasolé lett. Favillit most ugyanennyiért vettük vissza  Lehet ez ilyen könyvelési egységár! Smile
Könnyen lehet, mert Romagna 7,6 misiért ment Cagliariba, Cassata pedig 7,5-ért Sassolba Very Happy Mattiello mondjuk csak 5 millióért került az Atalantába.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 15:13

Lirola télen 7,5 milláért végleg a Sasolé lett. Favillit most ugyanennyiért vettük vissza  Lehet ez ilyen könyvelési egységár! Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 15:03

LeRoi10 írta:

Szerintem sem véletlen, hogy Rolandoért mindenki odáig volt idáig aki edzette. Oddo és Evani szerint is igazi vezér alkat. A Crotonénál is mindegy ki volt az edző. Ő volt a stabil pont a pályán. Brutális adat, hogy a 1 kisebb sérülésen és a sárga lapos eltiltásán kívül minden játékpercet a pályán töltött. Mindet. Én el sem adnám, szerintem lenne helye a csapatban már jövőre is. Annyit bőven hozna mint Be'kúr. 

Ha már visszavásárlási opció. Lirola könnyen Dortmundba kerülhet a hírek szerint. Én úgy tudtam rá is van még opciónk? Lemondtunk volna róla? 
A Transfermarkt nem írja hogy lenne opciónk, de remélem Romagnát és Cassatát sem dobtuk el végleg. Ki tudja mik mennek a háttérben, elég nagy káosz van a hasonló bizniszek körül.
Lirolával kapcsolatban szinte biztos vagyok benne, hogy már semmi közünk hozzá. Romagna és Cassatánál ha visszavásárlási opciónk nincs is valami gentleman agreementet köthetett Marotta.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 13:58

s4tch írta:


mindkettő szerződésébe tennék visszavásárlási opciót. mandragorában különösen van kraft, benne simán látszik, hogy némi rutinnal, határozottsággal kezdő is lehet egy rendes juventusban.

De nem zárja úgy a passzsávokat, mint Khedira. 

Akire totál ki vannak akadva a németek a párharcai 20 százalékát nyerte csak meg, konkrétan a teljes középpályás védekezést, Kroos-nak kellett volna hoznia. A butuss németek nem értékelik úgy a passzsávok zárását, és Kebab szeretői teljesítményét, mint mi és Allegri.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 13:53

s4tch írta:


mindkettő szerződésébe tennék visszavásárlási opciót. mandragorában különösen van kraft, benne simán látszik, hogy némi rutinnal, határozottsággal kezdő is lehet egy rendes juventusban.
Szerintem sem véletlen, hogy Rolandoért mindenki odáig volt idáig aki edzette. Oddo és Evani szerint is igazi vezér alkat. A Crotonénál is mindegy ki volt az edző. Ő volt a stabil pont a pályán. Brutális adat, hogy a 1 kisebb sérülésen és a sárga lapos eltiltásán kívül minden játékpercet a pályán töltött. Mindet. Én el sem adnám, szerintem lenne helye a csapatban már jövőre is. Annyit bőven hozna mint Be'kúr. 

Ha már visszavásárlási opció. Lirola könnyen Dortmundba kerülhet a hírek szerint. Én úgy tudtam rá is van még opciónk? Lemondtunk volna róla? 
A Transfermarkt nem írja hogy lenne opciónk, de remélem Romagnát és Cassatát sem dobtuk el végleg. Ki tudja mik mennek a háttérben, elég nagy káosz van a hasonló bizniszek körül.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 11:54

LeRoi10 írta:
...-Mandragorát 20 millióért adhatjuk el
-Cerri pedig 12-15 millióért igazolhat Frankfurtba...

mindkettő szerződésébe tennék visszavásárlási opciót. mandragorában különösen van kraft, benne simán látszik, hogy némi rutinnal, határozottsággal kezdő is lehet egy rendes juventusban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-19, 09:49

Rui Patricio inkább az angol újonc Mendes Fc-hez ment Afrika helyett! Smile
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-18, 22:03

Augusztus 19.-én kezdődik a szezon, elvileg addig kell kialakítani a végleges keretet, mert az olasz csapatok számára bezárul a transzferablak.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-18, 21:09

Agresti szerint kell a pénz lóvéra:
-Mandragorát 20 millióért adhatjuk el
-Sturaro a PL-be tart 13-15 millióért
-Cerri pedig 12-15 millióért igazolhat Frankfurtba
-Marchisio apja találkozót kért a vezetőktől, jövőhéten dől el Marci sorsa
-Khedira valószínűleg marad és továbbra is téma a hosszabbítása
-25 további játékosunk játszott idén kölcsönben, érvényes szerződéssel: Leali, Marrone, Tello, Orsolini, Pol Garcia, Audero, Matheus Pereira, Moise Kean, Macek és Untersee talán a legérdekesebbek. Róluk is dönteni kell, most már a B csapattal is számolva.

További híreink:
Cancelo továbbra sem kíván PL újonc csapatban játszani, a hírek szerint kifejezetten a Juventusban játszana. Mi kölcsön+részletfizetős opcióval vennénk, a Valenciának kell a della június végéig az FFP miatt. A Sassol vagy a Toro mentheti meg az üzletet, ha megveszik Zazát. Így nem kéne a 40 misit egyben fizetnünk. Zaza egyébként visszadobott egy kínai ajánlatot. Sajnos.

Darmian továbbra is cél, de szerencsére 12 misinél nem adnánk érte többet. Persze ezt is 2-3 éve alatt törlesztenénk. 

Oroszországban kész tényként kezelik, hogy Golovin nálunk köt ki.
Pjanic instagramon tagadta, hogy bárhová eligazolna a nyáron.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-18, 11:02

zetterberg40 írta:
Sarri Chelseanél való kinevezése szerintem nemcsak Higanytól, de attól tartok Ruganitól is "megszabadíthatja" a klubot.
Ha ez elősegítené mondjuk SMS vagy Kovacic érkezését, én elkönyvelném járulékos veszteségként! Smile De inkább Khedirát vigye monkey
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-18, 10:14

Sarri Chelseanél való kinevezése szerintem nemcsak Higanytól, de attól tartok Ruganitól is "megszabadíthatja" a klubot.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-17, 21:55

LeRoi10 írta:
Emre Can pénteken érkezik orvosira. De most már tutira. Tényleg.
Melyik pénteken? Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2018-06-17, 21:21

LeRoi10 írta:
Emre Can pénteken érkezik orvosira. De most már tutira. Tényleg.

Herrera 7!!!!! szerelést mutatott be a németek ellen. Tudom nem jön, de bakker mekkora szükségünk lenne egy ilyen kp-ra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
9 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: