Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-04, 09:07

s4tch írta:


ez miért gond? az irigyelt piaci bevétellel rendelkező klubok (angolok, két spanyol, bayern) pont ezekből a szurkolókból táplálkoznak. én 9 évesen platini miatt kezdtem ízlelgetni a juventus nevet.

én inkább arra fókuszálnék, hogy ronaldo leigazolása bármelyik klub részéről egy kibaszott hatalmas statement. ha véletlenül tényleg a juventusban köt ki, nem pedig manchesterben vagy párizsban, az még akkor is hatalmas dolog, ha ronaldo mögött vannak a legjobb évei.

Nem gond, csak nekem gusztustalan. Azt megértem ha valaki Céró miatt lett Realos, de ne legyen valaki CéRó miatt Juvés....ha Platini esetleg utolsó éveiben eligazol a Real-ba te most a penamadrista blogot szerkesztenéd? Very Happy Very Happy

Nekem fontosabb, hogy legyen 7-8 ezer folyamatosan szurkoló ultra a meccseinken mint 1 millió divatszurker aki vesz egy Roni mezt és beköveti a klubot instán. Legalábbis ez a klub eddig erről szólt...az ADP-ről meg a Buffonokról. Nyilván anyagilag, marketing szempontból sokkal értékesebbek a divatok. Tudom haladni kellene a korral, de én ehhez már sajnos régivágású buzi vagyok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-04, 08:58

Pumukli önként és dalolva mondana le a mezszámáról ha egy csapatban játszhatna CRel ez biztos.
Nekem is ambivalens érzéseim vannak ezzel az egésszel. Rühellem Rinyáldót, tényleg kb megtestesít minden amivel bajom van a mostani focival, még úgy is, hogy nem lehet nem elismerni hogy korszakos játékos.
Ez kb olyan mint a címercsere. Értem a felháborádást de értékelem a vezetőség tenni akarását a klub felemelkedéséért. Szóval igen, Ronaldo diszbuzi (mégcsak nem is igazi hardcore) de vele előrébléphet a klub a táplálékláncban akkor hajrá.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-04, 08:47

CsT írta:
...ezzel szerzünk néhány millió követőt/divatszurkolót, akik kb addig lesznek Juve szurkolók amíg itt játszik...

ez miért gond? az irigyelt piaci bevétellel rendelkező klubok (angolok, két spanyol, bayern) pont ezekből a szurkolókból táplálkoznak. én 9 évesen platini miatt kezdtem ízlelgetni a juventus nevet.

én inkább arra fókuszálnék, hogy ronaldo leigazolása bármelyik klub részéről egy kibaszott hatalmas statement. ha véletlenül tényleg a juventusban köt ki, nem pedig manchesterben vagy párizsban, az még akkor is hatalmas dolog, ha ronaldo mögött vannak a legjobb évei.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-04, 08:41

Krisz írta:


A versenyképességhez valamilyen szinten kurvulni kell, de nem szabad fullba nyomni a kretént. Ha ez valóban nem kamu, akkor #1 remélem nem áldozzuk be Pjanicot vagy Dybalat miatta #2 remélem CR imidzse lesz kicsit a klubhoz igazítva, nem pedig a klub imidzse lesz eltolva a díszbuzi irányba #3 Cuadrado mezfosztása meg eléggé kőszívű dolog lenne, amit remélem nem lépünk meg (de meg fogunk a CR7 brand miatt)
Persze kurvulni kell, de mi egyből bordélyt nyitunk + ezzel szerintem pénzügyileg taccsra tesszük magunkat pár évre vagy előbb utóbb menni kell 1-2 embernek. Másrészt mi van ha megsérül vagy buzi lesz a bíró ellenünk megint és nem jön össze a BL, akkor már tényleg totál lúzerek leszünk. Oké kurva jó csatár de ettől még ugyanúgy nem lesz meg Dybala posztja vagy Kebab ettől nem tanul meg védekezni. Arról kár álmodozni, hogy majd Ronci áll be a sorba és nem a klub, ő Ronci, a világ legnagyobb egója.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-04, 08:32

CsT írta:
Ha megtörténik én kibaszott bús panda leszek....

Nekem kurvára nem tetszik ez az irány, persze fontos a brand meg a marketing, de Ronaldo mindent képvisel amit gyűlölök a modern fociban, ezzel szerzünk néhány millió követőt/divatszurkolót, akik kb addig lesznek Juve szurkolók amíg itt játszik, a bérletek árának emelésével az ultrákat lecseréljük majd a szelfibotos pojácákra...az eddig itt csúszó-mászó pulitól elvesszük a 7-es mezt...gondolom Pjanicot/Dybalát ezután elzavarjuk a szabiktól, bármennyire is jók benne, mert azután mindent ennek a buzinak kell majd rúgni? Többet fog keresni mint mellette játszani másik 10 ember a  kezdőben....szóval én ebből az elkurvulásból nem nagyon kérek...feladjuk az eddigi identitásunkat.

A versenyképességhez valamilyen szinten kurvulni kell, de nem szabad fullba nyomni a kretént. Ha ez valóban nem kamu, akkor #1 remélem nem áldozzuk be Pjanicot vagy Dybalat miatta #2 remélem CR imidzse lesz kicsit a klubhoz igazítva, nem pedig a klub imidzse lesz eltolva a díszbuzi irányba #3 Cuadrado mezfosztása meg eléggé kőszívű dolog lenne, amit remélem nem lépünk meg (de meg fogunk a CR7 brand miatt)
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-04, 06:45

Ha megtörténik én kibaszott bús panda leszek....

Nekem kurvára nem tetszik ez az irány, persze fontos a brand meg a marketing, de Ronaldo mindent képvisel amit gyűlölök a modern fociban, ezzel szerzünk néhány millió követőt/divatszurkolót, akik kb addig lesznek Juve szurkolók amíg itt játszik, a bérletek árának emelésével az ultrákat lecseréljük majd a szelfibotos pojácákra...az eddig itt csúszó-mászó pulitól elvesszük a 7-es mezt...gondolom Pjanicot/Dybalát ezután elzavarjuk a szabiktól, bármennyire is jók benne, mert azután mindent ennek a buzinak kell majd rúgni? Többet fog keresni mint mellette játszani másik 10 ember a  kezdőben....szóval én ebből az elkurvulásból nem nagyon kérek...feladjuk az eddigi identitásunkat.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-04, 01:09

Bevásárlóközpont - Page 3 36587310

Én sem vagyok nagy Ronci párti, de ha Higanyt le tudnánk rá cserélni az zseniális lenne. 
Ronci kifejezetten a BL-nek szólna. Talán ő az egyetlen figura akinek a környezetében hirtelen megnőne a játékosok hite és magabiztossága.  Nekünk pedig pont erre van szükségünk, két elbukott BL döntő és 2 több mint érdekes kiesés után.
Arról nem is beszélve, hogy Roncit 13-szor annyian követik instagramon mint a juventust. És 7-szer annyian mint Dybalát, aki nálunk a csúcstartó. Elég meggyőző lenne Roncival amerikában turnézni az MLS All-star ellen. 
Faszom, a középpályát majd megoldja Be'kúr, most már így végig gondolva Ronci párti lettem. Very Happy  Ahogy kerestem, Roninak legalább 5 különböző Ferrarija volt már. Elkannékat is csak be lehetne rántani a buliba.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 21:07

Ha a szponzorok fizetnék Ronaldo fizetését az eléggé Moggis biznisz lenne Marottától  Laughing
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 20:29

tjunior írta:
Annyit hozzátennék a sztorihoz, hogy a bérletárak brutálisan megdrágultak. Van is cirkusz miatta. Lehet ez az oka?

A bankár csávó írta, hogy már kétszer halasztották a bérletárusítás kezdetét. Talán valami nagy dolog van készülőben, fene tudja.

Az olasz firkászok egyelőre cáfolják, inkább a spanyoloktól érkező hírek szerint "jön tutira Ronci".

Egyedül Bargiggia írja, hogy egyelőre nem megerősítettek az információi, de állítólag Mendes januárban alkudott ki egy 100 milliós kivásárlási záradékot Cé szerződésébe, amit olasz klubpk aktiválhatnak.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 20:21

Annyit hozzátennék a sztorihoz, hogy a bérletárak brutálisan megdrágultak. Van is cirkusz miatta. Lehet ez az oka?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 20:14

Tavaly is így kezdődtek a Bonu pletykák, hogy áhh, ez hülyeség. aztán láttuk hogy mi lett belőle. jójó, ez most más, de a megrökönyödés az hasonló. 

Anno Moggi el akarta hozni a Sportingtól, lehet most bepótoljuk. Smile  amúgy én nem nagyon látom értelmét, meg tök nonszensz, de hát láttunk már nagyobb képtelenségeket is megvalósulni. 

Caldara meg ma volt orvosin.  Very Happy

Szerk. azt nem értem hogy Ronaldo mi a bal heréért jönne ide?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 19:41

Nem örülnék Ronaldonak, nem kedvelem benne, hogy a támadások nagy részét ő akarja befejezni, nem kedvelem a hisztijeit, és a feltűnősködését. De ha ő kell a BL-győzelemhez, akkor erre magasról teszek. 2003 óta szurkolok ennek a csapatnak, azóta várom, hogy összejöjjön a legrangosabb európai trófea, ha ehhez az kell, hogy az egyik legmegosztóbb személyiség legyen a csapat "kilencese", akkor elfogadom. Abból bajunk nem származhat, ha olyasvalakit igazolunk, aki nem remeg meg a BL-ben, és akivel a kora ellenére lehet kontrajátékot is játszatni. Én körülbelül 2-3 magas szintű szezont jósolnék neki, ha jön, ezalatt be kell húzni a BL-t. A fiatalítási projektnek nem felel meg ugyan, de szerintem Marrottaék is érzik, hogy a következő szezonra össze kell rakni ezt a csapatot a BL-re.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 19:24

Mondjuk azt el kell ismerni, hogy BL döntők és a Calciopoli kivételével nem szerepeltünk ennyi sajtó felületen mint ebben a 2 napban Very Happy Hihetetlen, hogy még nem sport oldalak is átveszik a "hírt".
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 17:59

Moggi szerint kamu az egész Wink Ha meg tényleg lenne ennyi pénzünk akkor SMS-re kellene ráhajtani nem erre a kurvára.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 17:58

Arról meg szó sem esik, hogy Caldara orvosin:

https://twitter.com/juventusfc/status/1014086893280137216
https://twitter.com/juventusfc/status/1014164012471373824

Ronaldot elfogadnám, még ennyi idősen is.

Viszont szerintem a fél csapatot el kellene adni miatta, és a legjobbak közül. Az meg visszaütne a végén.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3542
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 17:39

Krisz írta:


CR ...kurvulása (az megvan amikor kb tangává tűrte a nadrágját az uruk ellen egy szabadrúgásnál?)...

Remélem nem az jelenti a progresszivitást, hogy a brandet elvisszük a fetrengős, nyáladzó díszbuzi vonalra, mert akkor én maradok konzervatív vagy nem tudom.
cr tanga. Nem csak nekem tűnt fel. moratti

Lichtsteinerben sem tetszett a fetrengős korszaka (meccsenként 10 perc), de hol van ez a cr (így, kis betűvel) dumaszínháztól?

cr is díszbuzinak jó, alfahímnek pojáca. A góljait sunnáznám, a hisztijét utálnám.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 15:50

Petike007 írta:


A Buzi mióta negatív szó ezen a fórumon? Mi történt itt mióta nem jártam erre?

CR a világ legjobb játékosa jelenleg, és hatalmas vezér, persze csak akkor, ha ide jön. Ha nem jön ide, akkor egy köcsög öregszik és túlértékelt hisztis bohóc. Sokkal egészségesebb ez a mentalitás, mint egyből rosszakat mondani rá

Kebab is a passzsávok királya, amikor lő 3 gólt, amúgy egy köcsög, akit utálunk és kolonc. Dybcsi is a világ legjobbja lesz, amikor 3 gólt lő, ha éppen szar, akkor túlértékelt bohóc és csak egy jó bal láb semmi több. Higany is dettó, ha nyerünk miatta, akkor a legjobb befejező a világon, ha szarul játszik (másnéven BL meccs van) akkor egy 90 millás dagadt semmirekellő.

Kéretik egy kicsit progresszívnak lenni. Köszönöm szépen előre is!

Itt össze lett mosva néhány dolog.

CR teljesítményébe senki nem kötött bele, az undorító pojácáskodásai, fetrengése, kurvulása (az megvan amikor kb tangává tűrte a nadrágját az uruk ellen egy szabadrúgásnál?), a realosok többsége is csak azért nem szól miatta mert évente ver 50 gólt. Emellett a fizetése és a kora miatt voltak aggályok. Én Neymart se szeretném a csapatban látni mert túl sok a fetrengés, nyálazás, egyedül anti-köcsög clausezal a szerződésében, mint mikor Suarezt leigazolta a Barca a harapás után. Ehhez hogy jön Khedira meg Malac?

Khedirát szerintem akkor is megszólja a fórum ha a szokásos alibi mezőnymunka mellett lő 3 gólt - nem ezért van tartva, Malaccal meg az a baj, hogy a Chievo ellen lövi a gólokat a nagy meccseken meg eltűnik. Itt szerintem nem szokott lenni ellentétes előjelű szopkodás.

Dybala inkább megosztó, de az álláspontok nagyjából konzisztensek.

Remélem nem az jelenti a progresszivitást, hogy a brandet elvisszük a fetrengős, nyáladzó díszbuzi vonalra, mert akkor én maradok konzervatív vagy nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 14:47

Krisz írta:
 de azért kéne egy kis idő hogy megszokjam ezt a díszbuzit a csapatban, (Cuadradotól meg nem venném el a 7es mezt)...

A Buzi mióta negatív szó ezen a fórumon? Mi történt itt mióta nem jártam erre?

CR a világ legjobb játékosa jelenleg, és hatalmas vezér, persze csak akkor, ha ide jön. Ha nem jön ide, akkor egy köcsög öregszik és túlértékelt hisztis bohóc. Sokkal egészségesebb ez a mentalitás, mint egyből rosszakat mondani rá

Kebab is a passzsávok királya, amikor lő 3 gólt, amúgy egy köcsög, akit utálunk és kolonc. Dybcsi is a világ legjobbja lesz, amikor 3 gólt lő, ha éppen szar, akkor túlértékelt bohóc és csak egy jó bal láb semmi több. Higany is dettó, ha nyerünk miatta, akkor a legjobb befejező a világon, ha szarul játszik (másnéven BL meccs van) akkor egy 90 millás dagadt semmirekellő.

Kéretik egy kicsit progresszívnak lenni. Köszönöm szépen előre is!
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 14:40

Krisz írta:


Milyen szabálynak? Asamoah kirakásával így is van plusz 1 hely, nem?
25 fős szabály szerintem
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 14:40

Krisz írta:


3 kps rendszer néz ki jövőre, abban meg nem nagyon van helye Dybalanak, de akkor is csubakka lenne a 33 éves Ronáldóra cserélni (nyilván most csak a sport szempontokat nézem), Zlatan fizikumával se volt gond egészen addig amig szét nem szakította a térdét, utána mehetett a Hollywood FCbe bohóckodni, mellé a 20 millás fizujának a terhe... Esélytelen hogy ezt megengedhetjük magunknak. Tavaly fél évig egy kalap szar volt, az Allegri sérülesgépezetben lehet annyi is lenne neki.

Brandépítésre elég jó lenne, de azért kéne egy kis idő hogy megszokjam ezt a díszbuzit a csapatban, (Cuadradotól meg nem venném el a 7es mezt)...
Karácsonyfában én el tudnám képzelni 3 kp mellett Dibuszt.
         Malac(Mandzu)
Costa(Berna) Dybala(Pumukli)
Ez a felállás meg Pumuklinak ne feküdne igazán de na.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 13:44

Én nem hiszem, hogy meg tudnám szokni a látványát. Amúgy is minek jönne ide? Scudettót nyerni? Mert BL-t nehéz lesz amíg Kebab cammog középen. A város se neki való, se divat, se buzibulik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 13:26

s4tch írta:
jelen listából pjacán kívül is muszáj lesz eladni valakit, hogy megfeleljünk a serie a szabályainak

Milyen szabálynak? Asamoah kirakásával így is van plusz 1 hely, nem?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 13:23

tjunior írta:
Elég nagy marhaságnak tartom ezeket a Ronaldós pletykát, de tény, hogy jól lehet vele eladni az újságokat.
Miért jönne ide? Ha a pénzre hajt akkor ott a PSG, bármilyen fizetést kérhet. Ha nem érdekli már a pénz akkor meg visszamegy a MUba. Persze a kulcs itt mégiscsak Mendes. CR nem a legélesebb kés a fiókban, ezt már rengetegszer bizonyította, Mendes bármire rábeszéli ha kell. De Mendes miért akárná idehozni? Mit tudnak neki ajánlani az Agnellik amiért ez neki megérné? Szerintem fix, hogy Dybalát be kellene venni a transzferbe.

3 kps rendszer néz ki jövőre, abban meg nem nagyon van helye Dybalanak, de akkor is csubakka lenne a 33 éves Ronáldóra cserélni (nyilván most csak a sport szempontokat nézem), Zlatan fizikumával se volt gond egészen addig amig szét nem szakította a térdét, utána mehetett a Hollywood FCbe bohóckodni, mellé a 20 millás fizujának a terhe... Esélytelen hogy ezt megengedhetjük magunknak. Tavaly fél évig egy kalap szar volt, az Allegri sérülesgépezetben lehet annyi is lenne neki.

Brandépítésre elég jó lenne, de azért kéne egy kis idő hogy megszokjam ezt a díszbuzit a csapatban, (Cuadradotól meg nem venném el a 7es mezt)...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 11:03

Elég nagy marhaságnak tartom ezeket a Ronaldós pletykát, de tény, hogy jól lehet vele eladni az újságokat.
Miért jönne ide? Ha a pénzre hajt akkor ott a PSG, bármilyen fizetést kérhet. Ha nem érdekli már a pénz akkor meg visszamegy a MUba. Persze a kulcs itt mégiscsak Mendes. CR nem a legélesebb kés a fiókban, ezt már rengetegszer bizonyította, Mendes bármire rábeszéli ha kell. De Mendes miért akárná idehozni? Mit tudnak neki ajánlani az Agnellik amiért ez neki megérné? Szerintem fix, hogy Dybalát be kellene venni a transzferbe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 10:57

Ez a Ronci dolog még az Icardi pletykánál is százszor nagyobb faszságnak tűnik...még belegondolni is rossz, hogy egy ilyen gyáribuzi felhúzza a Juve mezt.

Én a malacot mindenképpen eladnám, még most lehet érte pénzt kapni, a 7,5 millás fizuja meg luxus ahhoz képest, hogy lófaszt sem csinál a BL-ben.

Szandi is eldönthetné már, hogy a mit akar, ne 2 hét alatt kelljen majd megtalálni az utódját.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2107
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 10:02

LeRoi10 írta:
Tovább pörög a CR pletyka. Egyre több lap és újságíró veszi át. Alapvetően semmi értelme gondolkozni. 20-25 millió eurós fizetési igénye és a kivásárlási ára is nagyon nagyon sok nekünk. Mégis úgy gondoltam itt is beszélni, mert nevetséges érvekkel támasztják alá a hírt: 

1) Cancelo és Ronaldo ügynöke is Mendes. Mendesnek jól esett, hogy Agnelliék ennyire tisztelték őt a transzfer létrejötte alatt. Szívesen hozná emiatt Torinóba Ronit.
2) CR-nek pedig kivételes alkalom volt, amikor Torinóban állva tapsolta  a nép az ollózása után. Nagyon jól esett neki és szívesen játszana ezért a közönségért.

Fantasztikus. Emiatt biztos le fog mondani évi 15 millióról.

Kicsit árnyaljuk a képet.

Ma már  fizetés nem irányadó. Nem abban van a valódi pénz.

Agnelliék viszont frankón ki tudnák használni Roncit, mint reklám figurát. Mivel az Exor tulajdonolja a Fiat konszernt aminek a tagja a Chevrolet is(MU rekorder mezszponzor) és stb. Nem gondolnám, hogy kárukra lenne, ha CR edisön lenne egy két négykerekűjük. (Elkanéknak nagyobb szükségük van rá, mint gondolnánk, a kedvenc dísz....csögöt többen követik mint a MU-t)

Nekik lenne egy világszinten ismert arcuk, és Ronci is jól járna. Biztos leadózna belőle tisztességesen, mert mostanában az úgyis nagy divat. De ezt gondolom mindenki aki olvassa a fórumot ismeri, hisz nekünk is milliárdjaink vannak offshore paradicsomokban.

Cserébe a klub felemelkedhetne oda, ahová való, a legnagyobbak közé. Az az üzlet amivel mindenki jól jár. És CR nem boldog Madridban. Nagyobb esély, hogy jön, minthogy nem jön.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 10:01

a marca azt írja, 30 millás fizetést ajánlottunk neki 4 évre. (ez nettó 15 körül van.)

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

lassan tisztul a keret.

- kapusok: szczesny, perin, pinsoglio - itt nincs kérdés, végleges a lista.
- jobb bekk: cancelo, de sciglio, ceruzával barza, cuadrado - itt sem lesz mozgás.
- középhátvéd: chiellini, barza, benatia, rugani, caldara - első kettővel most kötött a klub új szerződést, benatiának állítólag szintén ajánlottunk egy hosszabbítást, a hírcunami alapján talán rugani az egyetlen bizonytalan ember. szerintem marad, és itt is kész vagyunk.
- bal bekk: számomra ez a poszt a legnagyobb kérdőjel a keretben. a hosszabbítását továbbra is halogató szandi mögött spinazzola lenne, aki szalagszakadásból lábadozik, szóval ide még jöhet valaki. még de sciglio is megoldás lehet elvileg. itt nem nagyon látom a végleges választékot.
- középpálya: pjanic, can, khedira, bentancur most épp biztosnak tűnnek (pjanicnak állítólag 7 millás szerződést ajánlottunk, azt valószínűleg el fogja fogadni), ők fogják megkapni a játékpercek 90%-át. marchisio és stu nem akkora tényezők, hogy lényegi legyen akár a távozásuk, akár a maradásuk. ezerrel pörög az sms pletyka, most úgy érzem, nem lesz belőle semmi. azért ide szeretnék még egy meglepetés embert.
- támadók: cuadrado, costa, dybala, berna, mandzu maradnak, pjaca megy, piggyt meglátjuk.

a keret összetétele viszont még nem tökéletes. jelen listából pjacán kívül is muszáj lesz eladni valakit, hogy megfeleljünk a serie a szabályainak, illetve muszáj lesz valakit kihagyni a bl-keretből (spinazzola a kézenfekvő választás, úgyis sérült). marchisio és pinso az egyetlenek, akiknek a távozása a keret összetétele szempontjából gyakorlatilag lényegtelen, szóval akár maradhatnak is. ha tényleg azért húzták a bérletértékesítést, mert a klub valami nagy durranásra készül, illetve valaki még kitalálja, hogy menni szeretne, akkor még borulhat 1-2 hely.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 09:07

LeRoi10 írta:
Tovább pörög a CR pletyka. Egyre több lap és újságíró veszi át. Alapvetően semmi értelme gondolkozni. 20-25 millió eurós fizetési igénye és a kivásárlási ára is nagyon nagyon sok nekünk. Mégis úgy gondoltam itt is beszélni, mert nevetséges érvekkel támasztják alá a hírt: 

1) Cancelo és Ronaldo ügynöke is Mendes. Mendesnek jól esett, hogy Agnelliék ennyire tisztelték őt a transzfer létrejötte alatt. Szívesen hozná emiatt Torinóba Ronit.
2) CR-nek pedig kivételes alkalom volt, amikor Torinóban állva tapsolta  a nép az ollózása után. Nagyon jól esett neki és szívesen játszana ezért a közönségért.

Fantasztikus. Emiatt biztos le fog mondani évi 15 millióról.
+ a Bola hozta le a hírt ami portugál és ugye Ronci is az Very Happy

Szerintem ennyi véletlen nincs! Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2282
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-03, 01:11

Tovább pörög a CR pletyka. Egyre több lap és újságíró veszi át. Alapvetően semmi értelme gondolkozni. 20-25 millió eurós fizetési igénye és a kivásárlási ára is nagyon nagyon sok nekünk. Mégis úgy gondoltam itt is beszélni, mert nevetséges érvekkel támasztják alá a hírt: 

1) Cancelo és Ronaldo ügynöke is Mendes. Mendesnek jól esett, hogy Agnelliék ennyire tisztelték őt a transzfer létrejötte alatt. Szívesen hozná emiatt Torinóba Ronit.
2) CR-nek pedig kivételes alkalom volt, amikor Torinóban állva tapsolta  a nép az ollózása után. Nagyon jól esett neki és szívesen játszana ezért a közönségért.

Fantasztikus. Emiatt biztos le fog mondani évi 15 millióról.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-02, 20:48

Közben eltűnt Balotelli! cheers lol!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2018-07-02, 18:04

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy Mandra egy kieső csapat után egy (remélhetőleg) középcsapatnál is eltölt egy szezont, bár az Atalantában jobb helyen lett volna Cristante helyén.

Asamoah neked meg még egyszer a kurva anyád! moratti
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: