Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-05, 13:12

Balotellit ellenfélként sem szívesen engedném a stadion közelébe, nemhogy a klub játékosaként, napi szinten. Ja, Cassano-féle bohóc. Totális csőd.

A Can-vonal nagyon elhalt, nem bízom már abban annyira.

Nekem fogalmam sincs, mi lesz nyáron. Tippre sok változtatás aligha, szerintem Dybcsi még egy évet marad, de Szandi tuti megy valahova az angolokhoz. A pénzügyi adatok még mindig azt mutatják, nagy költéshez és a balansz megtartásához még mindig előbb egy nagy név eladására van szükség a klubnál. Szandi 50 környékén talán elég lesz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-05, 10:48

Balotelli topcsapatban már nem fog játszani, normál esetben a Messi-CR szint, de fegyelmezetlen, hullámzó és egy időzített bomba. Valamire való élcsapat már nem veszi számításba, senki nem hiszi már el hogy meg tudna változni.

Viszont Martial diszkont áron jó üzlet lehet a Malac mellé competitionnek. Mandzukic egyedül a mezőnymunkája miatt van számításban (és nagyra értékelve), védekezni remélem egy Fabinho kaliber fog helyette, a szélekre meg van 4 emberünk.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-05, 08:55

számomra balotelli már majdnem cassano kategória, kiráz tőle a hideg
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-05, 08:34

Nekem fura ez a hirtelen nagy Balotelli imádat, én az ilyen Raiola celebektől  még mindig távol maradnék inkább (szerencsére Marrota is Very Happy, az is beszédes, hogy a Conte, Ventura és Di Biagio sem számol(t) vele a válogatottnál. Mellesleg pont a támadószekció az, ami talán nem szorul erősítésre ha meg clutch playert akarunk, akkor sokkal inkább hozzuk vissza Morcit. Persze Balo ingyen lenne, de ennek általában az a hátránya, hogy kurva nagy fizut kér, meg gondolom az aláírásért Minonak is kell tejelni rendesen.

Szandi meg nyilván nem felejtett el "fodbalozni" de az idei teljesítménye tényleg kritikán aluli viszont éppen ezért olyan giga ajánlatokat már nem igen kapunk érte mint tavaly, mellesleg én se tudnék egyetlen nevet sem mondani aki jobb nála és el tudnánk hozni, mert a klasszisnak mondható bekkek mind olyan csapatban vannak, akik fizu tekintetében vernek minket. Jobbhátvédben is hasonló a szitu Darmian nálam semmivel sem jobb mint pl Lichti...

Kebab nemrég egy interjúban elmondta, hogy idén nyáron még nem szeretne távozni a Juvétól...szóval ha Marcsit nem basszuk ki (én remélem hogy nem) akkor max Stuani a távozónk a kp-ról, szóval könnyen lehet, hogy oda csak 1 ember érkezik. Persze ahogy előttem írták Fabinho két posztot is lefedhetne, ahogy pl Can is mert úgy rémlik régebben RB és CB is volt a Poolban.
SMS-re nem hiszem, hogy van reális esélyünk, anyagilag sem meg Lotito sem a haverunk. Torreira meg szerintem nincs is képben nálunk.

Én Martialt sunáznám, gyors, kiszámíthatatlan, csak meg kell tanítani focizni, ahhoz meg maxi ért.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-05, 00:32

Nem tudom, ki hogy van vele, de én simán Piggy elé tenném Balotellit. Vagyis inkább a fontos BL-meccseken - és előjön, mint a Realnál a Benzema-effektus - a megfelelőbb alternatívát játszatnám, mert vitathatatlan, a bajnokságban és a Tottenham ellen nagyon fontos gólokat lőtt, de a Real ellen megint nem élt a lehetőséggel. Tegyük hozzá, tegnap a jobbak között volt egy ideig, de nagyok ellen nem tud produkálni. Mindig is így volt, továbbra is így lesz. Felőlem játszhat ő sokat, de egy Real-Barca-Bayern trió ellen nem szabad pályára küldeni. Dybala úgy látszik, nem képes megbirkózni a sztárságával, ha nem tud mentálisan is felnőni a feladathoz, akkor nincs baj, de ne itt küszködjön a problémájával tovább. Láthattunk tegnap 14 vérprofi játékost az ellenfélnél, mentálisan és fizikálisan rendben lévő játékost, sebességben jóval előrébb tartó csapatot és egyéneket. Nálunk a sebesség nem kritérium a játékosválasztásnál (kivéve Costa), de a fizikum sem annyira.

Ha tisztogatást akarnak a vezetők, akkor tegyék meg nyáron, és induljunk meg egy olyan irányba, ahol lehet sanszunk a BL-ben. Kell az erő a csapatba (Milinkovic-Savic), kell a tempó a csapatba (Martial tökéletes lenne ebből a szempontból), és kell szemtelenség is (Balotelli). Allegri pedig húzza ki még két évig, utána jöhetne Zidane, addigra csak megunja a Realt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-04, 23:11

EsztéNégy írta:
Alapvetően Martial az, akit nem igazán értek, mit keres a kívánságlistánkon. Csatárnak gyenge, szélsőnek meg elégnek kell lennie a Cuadrado-Bernát-Costa (-Dybala) sornak, főleg Pjacával kiegészülve. Viszont Piggy mögé/mellé jöhetne valaki, és mivel Kean nagyon csikó még, én is Balotellit hoznám: jó korban van, a tehetsége vitathatatlan, ingyen lenne, ha baszakszik, lelátóra még mindig fel lehet ültetni.

A középpályás sorunkból nem is feltétlen Khedirát dobnám ki amúgy, szerintem a sor végéről kellene tisztogatni, ez pedig simán a Stuani-Marcsi duó. Két nagyon jó középpályást kéne hozni, szerintem az egyik tuti Can lesz, mert ingyen meg lehet szerezni, a másik kerüljön ki az SMS/Fabinho duóból. A védelem középen szerintem rendben lesz, viszont mindkét oldalra kéne venni kezdő szintű szélső védőt, na ezekre tippem sincs kb.

Az igazán nagy baj nem az, hogy baromi sok játékost kéne hozni és relatíve sokat elküldeni, hanem hogy ez ránk rohadtul nem jellemző. Kíváncsi leszek, tényleg lesz-e tisztogatás. Nem a bajnokságra kell a friss vér, azt behúznánk jövőre is egy ideihez hasonló csapattal, de ha komoly ambícióink vannak, sokat ki kell csengetni a nyáron.

Marcsit egyelőre szerintem csak akkor rakjuk ki, ha ő akar menni levezetni. Jót tesz az öltözőnek és saját nevelés, a BL keretben nem számít. Ami Khedirát illeti, amíg ő a keretben van tutira nem jön Fabinho vagy SMS. Egyébként Fabinho rögtön két posztra jönne, az ilyen igazolásokat szeretjük. Balhátvédre ötletem sincs...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1431
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-04, 21:39

Alapvetően Martial az, akit nem igazán értek, mit keres a kívánságlistánkon. Csatárnak gyenge, szélsőnek meg elégnek kell lennie a Cuadrado-Bernát-Costa (-Dybala) sornak, főleg Pjacával kiegészülve. Viszont Piggy mögé/mellé jöhetne valaki, és mivel Kean nagyon csikó még, én is Balotellit hoznám: jó korban van, a tehetsége vitathatatlan, ingyen lenne, ha baszakszik, lelátóra még mindig fel lehet ültetni.

A középpályás sorunkból nem is feltétlen Khedirát dobnám ki amúgy, szerintem a sor végéről kellene tisztogatni, ez pedig simán a Stuani-Marcsi duó. Két nagyon jó középpályást kéne hozni, szerintem az egyik tuti Can lesz, mert ingyen meg lehet szerezni, a másik kerüljön ki az SMS/Fabinho duóból. A védelem középen szerintem rendben lesz, viszont mindkét oldalra kéne venni kezdő szintű szélső védőt, na ezekre tippem sincs kb.

Az igazán nagy baj nem az, hogy baromi sok játékost kéne hozni és relatíve sokat elküldeni, hanem hogy ez ránk rohadtul nem jellemző. Kíváncsi leszek, tényleg lesz-e tisztogatás. Nem a bajnokságra kell a friss vér, azt behúznánk jövőre is egy ideihez hasonló csapattal, de ha komoly ambícióink vannak, sokat ki kell csengetni a nyáron.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-04, 19:36

Marrotta Banántelliről pár hete:

"Juventus general manager Giuseppe Marotta denies interest in Mario Balotelli - “he’s a profile we don’t need”.
British tabloid The Sun claimed today that a deal was practically done for the Nice striker, but the Bianconeri won’t be signing him when his contract expires in the summer.
“Beyond our affection and esteem [for him] it’s a fantasy football story, a hoax,” Marotta told Mediaset Premium."


Bevásárlóközpont - Page 33 1PlwpXh
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-04, 18:49

Az átigazolási politikánkat nagyon gyorsan meg kell változtatni. Az az érzésem, hogy az előzetes elemzésekből valami hiányzik. A játékosprofilok valahogy nincsenek teljesen kielemezve, nincs minden egyes követelményre kiterjesztve. Miért van az, hogy a játékosaink közül sokan vagy valahol korlátozott képességűek, csak bizonyos tulajdonságokkal egy nagyobb csapat alapembereivé válhatnak (Khedira), vagy pedig valamilyen mentális gyengeséggel rendelkeznek, és képtelenek az igazán döntő meccseken koncentráltan, pontosan játszani és kihozni a képességeikből a maximumot (Higuaín, Dybala most már, Buffon, néha Chiellini). Baromira sajnálom, de a kulcsjátékosainkban ott van egy félsz, egy visszatartó erő, amiért egyszerűen képtelenek egy igazi, formában lévő topcsapat ellen minőségi játékot produkálni. Buffonnak mi ez a Ronaldo-féle rémülete? A futballtörténelem egyik legjobb kapusaként mi ez a mérhetetlen fóbiája, hogy lehet ez benne? Dybala meg...pedig már kezdtem azt hinni, hogy ebben a szezonban tényleg jön nála az áttörés, de ahhoz ez a meccs is kellett volna. És még a teljesítményével nem is volt gond, most a magatartása vallott a klasszisa ellen. Higuaín még javult is ebben a szezonban, de azért az első félidőben illett volna belőnie azt, amikor Navas felé stukkolta a lasztit. Tetszik, nem tetszik, olyan kulcsjátékosaink vannak, akik kulcspillanatokban nem tudják biztosan hozzátenni azt a mentális pluszt, amire szükség lenne azzal, hogy magabiztosságot sugároznak. Inkább elengedtük azokat, akik ezt megadták. Vidal, Pogba, Tévez, Bonucci, Dani Alves, mind olyan játékosok voltak, akik hozzátették azt a többletet. És igen, Bonucci távozása neki és a klubnak is érzékeny veszteség volt, mert maradhatott volna a védelem vezére, és most reménykedni kell abban, hogy Caldara hamar felnő a szinthez, és a Bonucci által keletkezett űrt be fogja tölteni, már ami a vezérszerepet illeti. (ezért a két sorért kapni fogok Very Happy)

Kicsit dühből írtam, a nagyját tegnap, csak nem küldtem el, de a lényeg, amiért ebben a topicban is megemlítettem, hogy szerintem olyan játékosok kellenek ide, akik biztosan nem tojják össze magukat a téttől. És van egy lejáró szerződésű játékos, akire ez biztosan illik, Balotelli. Le kell igazolni, nincs mese. Engem egyáltalán nem érdekel a múltja, plusz 1-2 nyilatkozatából az is feltűnik, hogy nem akarja tartani magát a régi énjéhez. Gólokat dögivel rúgja Nizzában, és az ő esetében messze nem állja meg a helyét, hogy megremegne a lába stresszhelyzetben. A mi csapatunkban egyetlen önfejű, laza játékos sincs, aki kicsit megbolondítja a játékunkat. Illetve Costa az, és kell is, de ő is inkább vált csapatjátékossá, ami alapvetően nem baj, de a vagányság nem árt tőle. Kell 1-2 játékos, aki a stílusával felkavarja az állóvizet, és gördülékenyebbé, ösztönösebbé teszi a játékunkat. Pogba ilyen volt, Dani Alves ilyen volt. Balotellire egyszerűen szükség van, Allegri kihozza belőle azt a klasszist, amit még régóta képviselhetne. 1-2 ilyen játékosra lenne szükség, és nem lennénk esélytelenek a Real ellen.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3687
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 22:43

Én a vízilovakkal (és jackie_ddel) vagyok.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 21:40

én nem bírok haragudni kwadcsira, szerintem kurva jó arc és ráadásul gyakorlatilag mi küldtük el
kissé túldramatizálva azt is mondhatnám hogyha mi hálátlanok vagyunk vele, akkor tőle miért várunk lojalitást?
de nem mondom

leroi10-nek totál igaza van, ez egy teljesen racionális döntés volt, 30 évesen hülye lenne új életet kezdeni
kíváncsi vagyok fogják-e torinóban fújolni, de szerintem nem
azon túl hogy (számomra) minden idők egyik legszimpatikusabb juve játékosa, még neki van a legszebb vádlija is
I love you
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 450
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 14:34

Játékosként én egyáltalán nem tartom nagy veszteségnek Asamoah-t, viszont azt senkitől nem tudom elfogadni, hogy tőlünk a férgekhez igazol
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8456
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 14:21

Az idei mercato a VBn villogó játékosokról fog szólni, ha Dybalat nem viszik ki, 200% hogy marad a seggén, amúgy az ő bérén meg státuszán (10-es mez) pont nyáron igazítottunk, miért menne el?
Szandi más kérdés, neki az arcára van írva hogy menne, bár a franc se tudja.
Feltehetően Asamoahnak nincs olyan érzelmi kapcsolata az ínterrel mint nekem, vagy nektek. Ha több pénzt és jobb státuszt (játéklehetőség) ígérnek simán megértem az ő motivációját. De amúgy hogy erősödne velünk szemben a mi "selejtünkkel" a csürhe? Nem lesz fiatalabb, nem lesz kevésbé szétbaszott a térde, aligha fog úgy magára találni mint pl Pirlo. Ha meg nem őt veszi az ínter akkor valószínűleg valaki jobbat (vagy jobbnak ígérkezőt) fog.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2306
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 31

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 13:23

Én egyáltalán azon vagyok meglepődve, hogy tényleg elengedjük. Idén nagyon stabil, a sérülések is elkerülték, jó srác, kár érte. Az Interen annyira nem húzom fel magam. Ha jól értem mi sem szakadtunk meg azért, hogy hosszabbítson és egy kicsit közelítsük meg emberi oldalról is. Asa 19 éves óta Észak-Olaszországban él. itt alapított családot is, most lehetősége van rá, hogy 130 km költözéssel majd kétszer annyit keressen, alapember lehessen és valószínűleg a BL-ben is szerepeljen. Így már szakmailag is támogatható húzás.
Asa szerintem sosem tartozott a klubikonok közé, egy jó, szorgos, szerethető  katona, aki sosem sírt amiatt, hogy háttérbe szorult. Megmondom őszintén, amikor Vidal eligazolt benne láttam a potenciális jelöltet, aki egy az egyben helyettesítheti... Az, hogy Allegri a középpályás hiányosságaink ellenére sem erőltette középen megnyugtatott, hogy ez csak az én vágyálmom volt, semmi több. Én sok egyéni sikert kívánok neki az Interben is, legyen alapember és maradjon meg az egészsége.
(Egyébként de Vrij-jel, Asával és még 2-3 jó játékossal az Ellenség simán hozhatja jövőre a Napoli szintjét. Spalletti elég jó edző egy második helyhez, már ha ő marad. )



(Nem találom, amikor bőrszandálban tért vissza  a nyári szünetről Very Happy Talán dybala rakta ki a videót vagy még talán Pogba )
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 11:10

Asa bőven erősítés lehet az indának, ahol olyan pojácák vannak mint D'ambrosio, Santon vagy a műbrazil Dalbert.
Nekünk meg tényleg kell 1 kezdő RB, egy csere GK (ha Gigi szögre akasztja) meg 2 CM/DM aztán jónapot.
Persze ez a pozitív változat, de ami szokott lenni, hogy elmegy Dybala meg Szandi...aztán kezdhetünk újra csapatot építeni Sad
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1431
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 09:57

Szerintem kicsit túlgondoljátok ezt srácok. Annyi történik, hogy egyik cégtől elmegy egy másikhoz. Mivel jön a helyére Spina, ezért nálunk már sehogy sincs maradása, engem egyáltalán nem zavar, ha pont az indában köt ki, rengeteget nem fog tudni hozzátenni a játékukhoz. Cserébe korábban volt hír, hogy lehet, a nyáron nálunk köt ki Cancelo.

Akire szerintem szükség lesz a nyáron Spina-Caldara érkezésével: két klasszis középpályás (az egyik lehet Can, a másikra SMS lenne a legjobb de már a Sampos seggdugasz csávó is király lenne, bár szerintem itt nagyobb igazolás fog jönni, Allant menteném ki szívesen a szeméttelepről) meg egy kezdő szintű jobbhátvéd, aki nem Darmian Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 47

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 09:51

inda = pestis, kolera, ebola

aki nyer itt 5 (6?) bajnoki címet, és lelép milano bűzösebb felébe, annak fogalma sincs, hol dolgozott 5-6 évig.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 09:49

Tankcsapda írta:


Azért az az idő már lejárt. Pavel nem ma fejezte be, azóta iszonyatosan elanyagiasodott a sportág. Engem például jobban felhúz, ha egy ígéretes játékos lelép Kínába akkor, amikor érdeklődünk a leigazolása iránt (Witsel, Carrasco). Witselt meg kellett érteni, hogy 4 millió €-ból nehéz lett volna eltartani a nőjét, 18 millió már elég erre. Értem én, óriási a különbség, de megéri ezért feladni a karrierjét valakinek? Asamoahban például becsülöm, hogy nem akar topligán kívülre esni - bár mintha a Galataval lett volna valami szóbeli megállapodása (?) a későbbi szerződtetésére vonatkozóan. Na mindegy, nálam is külön kategóriát képez a Zinter, távolról sem szívlelem őket, sosem fogom elfogadni a tényt, hogy a bunda miatti elszámoltatásból kimaradtak (mert ugye az bebizonyosodott, hogy nyakig benne voltak), de lejárt a klubhűségnek ez a formája is. Plusz azért azt se felejtsük már el, hogy tavaly Asa azért hagyta ki az Afrika-kupát, mert egy erős tavaszi szezont szeretett volna produkálni a csapatnál, ez nem kis lemondás volt tőle.

Különben meg jó volt velük üzletelni (Carini-Cannavaro...) régebben. De még egyszer rákérdezek Quagliarellara, mert ő meg a Toroba igazolt innen, az sem kisebb dolog szerintem. Engem nem nagyon hatott meg, mert nem egy bajnoki riválishoz szerződött, és a kezdőnk közelében nem volt. Valahogy nálam ez is számít, hogy kulcsjátékost visznek-e el tőlünk.
Q azért inkább egy vándormadár típus, persze a Torót sem szeretjük, de ők nem azokért a célokért küzdenek mint mi, persze az inda is csak szeretne azokért küzdeni Smile Nekem kicsit a szurkolók szembeköpése innen az indába menni, de ez legyen Asa baja, ha fel akar ülni a szopórollerre, hát tegye Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 08:53

CsT írta:

Az ellenség más szintet képvisel nálam meg szerintem minden normális Juve szurkolónál. Talán nem véletlen, hogy 10 évente egyszer van játékosmozgás a két klub között.
Csak hogy Pavel barátunkat idézzem: "Ha Mourinho világon bárhová máshova hívott volna, követem, de az Interhez nem tudtam volna csatlakozni."

Azért az az idő már lejárt. Pavel nem ma fejezte be, azóta iszonyatosan elanyagiasodott a sportág. Engem például jobban felhúz, ha egy ígéretes játékos lelép Kínába akkor, amikor érdeklődünk a leigazolása iránt (Witsel, Carrasco). Witselt meg kellett érteni, hogy 4 millió €-ból nehéz lett volna eltartani a nőjét, 18 millió már elég erre. Értem én, óriási a különbség, de megéri ezért feladni a karrierjét valakinek? Asamoahban például becsülöm, hogy nem akar topligán kívülre esni - bár mintha a Galataval lett volna valami szóbeli megállapodása (?) a későbbi szerződtetésére vonatkozóan. Na mindegy, nálam is külön kategóriát képez a Zinter, távolról sem szívlelem őket, sosem fogom elfogadni a tényt, hogy a bunda miatti elszámoltatásból kimaradtak (mert ugye az bebizonyosodott, hogy nyakig benne voltak), de lejárt a klubhűségnek ez a formája is. Plusz azért azt se felejtsük már el, hogy tavaly Asa azért hagyta ki az Afrika-kupát, mert egy erős tavaszi szezont szeretett volna produkálni a csapatnál, ez nem kis lemondás volt tőle.

Különben meg jó volt velük üzletelni (Carini-Cannavaro...) régebben. De még egyszer rákérdezek Quagliarellara, mert ő meg a Toroba igazolt innen, az sem kisebb dolog szerintem. Engem nem nagyon hatott meg, mert nem egy bajnoki riválishoz szerződött, és a kezdőnk közelében nem volt. Valahogy nálam ez is számít, hogy kulcsjátékost visznek-e el tőlünk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 07:37

Tankcsapda írta:


Ez most körülbelül olyan, hogy Pjanicot a Romatól, Higuaínt a Napolitól szereztük meg, akik szintén riválisok, most ezért utálni kellene őket? Jó, a serpenyő másik oldaláról nézem a dolgokat, de ők is idejöttek, kaptak is a szurkolóiktól, de ez van. Bonucci esetében is inkább az volt a szomorú, hogy ennyire áron alul adtuk el, holott 10-15 millióval többért mehetett volna Angliába.

De inkább kérdezném azt, hogy Quagliarellaról mit gondolsz?
Az ellenség más szintet képvisel nálam meg szerintem minden normális Juve szurkolónál. Talán nem véletlen, hogy 10 évente egyszer van játékosmozgás a két klub között.
Csak hogy Pavel barátunkat idézzem: "Ha Mourinho világon bárhová máshova hívott volna, követem, de az Interhez nem tudtam volna csatlakozni."
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-04-01, 00:21

CsT írta:

100 más csapatba mehetne, csak oda ne...nálam az "ilyen" egy életre elvágja magát....

Ez most körülbelül olyan, hogy Pjanicot a Romatól, Higuaínt a Napolitól szereztük meg, akik szintén riválisok, most ezért utálni kellene őket? Jó, a serpenyő másik oldaláról nézem a dolgokat, de ők is idejöttek, kaptak is a szurkolóiktól, de ez van. Bonucci esetében is inkább az volt a szomorú, hogy ennyire áron alul adtuk el, holott 10-15 millióval többért mehetett volna Angliába.

De inkább kérdezném azt, hogy Quagliarellaról mit gondolsz?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-31, 23:50

Tankcsapda írta:


Hadd menjen. Bár nagyon sajnálom, hogy a sérülései miatt - és mert Conte kiherélte a bal oldalra tolásával - nem futotta be nálunk a várt karriert, nincs értelme marasztalni. Azért meg nagyon nem érdemes őt letolni, mert éppen az egyik legkevésbé kedves csapatban akar valahogy megújulni, ha valami fordulat nem történik, úgysem lesz sok esélyük 2-3 évig a scudettora.
100 más csapatba mehetne, csak oda ne...nálam az "ilyen" egy életre elvágja magát....
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-31, 23:43

CsT írta:
Asamoah-t elengedjük jelentette ki Marrotta a meccs után, ha tényleg az indába megy, akkor azért kurva anyját.

Hadd menjen. Bár nagyon sajnálom, hogy a sérülései miatt - és mert Conte kiherélte a bal oldalra tolásával - nem futotta be nálunk a várt karriert, nincs értelme marasztalni. Azért meg nagyon nem érdemes őt letolni, mert éppen az egyik legkevésbé kedves csapatban akar valahogy megújulni, ha valami fordulat nem történik, úgysem lesz sok esélyük 2-3 évig a scudettora.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-31, 23:36

Asamoah-t elengedjük jelentette ki Marrotta a meccs után, ha tényleg az indába megy, akkor azért kurva anyját.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-21, 16:56

Lichtsteiner valószínűleg távozni fog, Asamoah szerintem nagyon nem is akar ráhúzni még egy évet, Buffon külön kategória, de mi van a többi lejáró szerződésűvel? Chiellini gondolom, hosszabbítani fog, de akkor most Barzaglival mi lesz? Elérte azt a kort, amikor már nyugodtan el lehetne engedni egy gyengébb csapatba, szerintem egy Samp, Udinese, de akár még egy Lazio is szívesen látná a védelmében. Korábban szó volt a szerződéshosszabbításról, de az már legalább 2-3 hónapja lehetett, és azóta sincs semmi vele, közben meg dobálgatják be a neveket, Giménez, Ginter, Umtiti (...).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-19, 00:09

zetterberg40 írta:


Licht helyére mindenképpen fineszesebb, játékügyesebb bekk kell majd a jobb oldalra, pláne ha Szandi megy. A Bellerín (bár erre az évre kicsit megrekedt, leépült), Odriozola (jó eséllyel a Real elviszi, pár éven belül nagyot fog szólni a srác) vonal tetszetősebben hangzik.

Bellerínért túl sokat kér az Arsenal, ezért egyelőre hagyjuk azt a vonalat. Ha Odriozolat viszi a Real, akkor elhozhatnánk onnan Hakimit. A szezon elején elvileg jól helyettesítette Carvajalt, plusz a VB-n is láthatjuk majd, mert alapembere lett a marokkói válogatottnak (Benatia még akár segíthet is).
Matuidit kihagytam a sorból, őt is akarja Mourinho.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-18, 23:49

Tankcsapda írta:
Néhány hírmorzsa:

- Can a legfőbb célpont, de vannak más opciók is (SMS ismét bedobva)
- Darmian elvileg nagyon is hajlik az ideigazolásra, és ha minden igaz, őt nyártól Juve-mezben láthatjuk
- A MU-val szinte tuti fogunk üzletelni, Martial is kiszemelt
- részükről pedig Sandro és Dybala továbbra is komoly célpontok
- értük persze a PSG is érdeklődik, csak nekik Maxi is kellene, Marrotta ettől a lehetőségtől erősen elzárkózott
- Dybalat a Real is akarja

Licht helyére mindenképpen fineszesebb, játékügyesebb bekk kell majd a jobb oldalra, pláne ha Szandi megy. A Bellerín (bár erre az évre kicsit megrekedt, leépült), Odriozola (jó eséllyel a Real elviszi, pár éven belül nagyot fog szólni a srác) vonal tetszetősebben hangzik.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-18, 23:37

Néhány hírmorzsa:

- Can a legfőbb célpont, de vannak más opciók is (SMS ismét bedobva)
- Darmian elvileg nagyon is hajlik az ideigazolásra, és ha minden igaz, őt nyártól Juve-mezben láthatjuk
- A MU-val szinte tuti fogunk üzletelni, Martial is kiszemelt
- részükről pedig Sandro és Dybala továbbra is komoly célpontok
- értük persze a PSG is érdeklődik, csak nekik Maxi is kellene, Marrotta ettől a lehetőségtől erősen elzárkózott
- Dybalat a Real is akarja
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-12, 00:00

Az az érzésem, hogy a játékospolitikánk előző nyáron megindult egy teljesen más irányba. Illetve ez valószínűleg tény, a korábbi igazolásokhoz képest merőben eltérőek, és ez nemcsak a középpályára értendő.

1. A korábbi igazolások beváltak ugyan, de valahogy sikerült olyan játékosokat megszerezni, akik hogy finoman fogalmazzak, nem a hűség mintapéldányai. Tévez bombavétel volt, de tudtuk, hogy rövid távra szól, kár, hogy még egy év nem fért bele neki, és amúgy sem tudott megmaradni hosszabb időre egyetlen csapatánál sem - csak a Citynél, de ott meg kezdő nem volt. Pogba és Vidal négy évet itt voltak, ezzel semmi gond, de ahogy beskatulyázták a klubot, az visszataszító volt, ehhez képest nem ők játszottak BL-döntőt azóta. Alves egy idős klasszis, de abszolút nem volt képes azonosulni a klub mentalitásával, gyorsan le is lépett. Morata szerződése előnytelen volt a visszavásárlási opció miatt, sajnos elbuktuk. Sandro fél lábbal már talán Manchesterben (azt tegyük hozzá, a 70 millió font már igazán hízelgő ajánlat), Dybalanál Realt, Cityt rebesgettek, lehet, hogy új szerződést kap, ki tudja, de utóbbiakkal kapcsolatban végleges véleményt nem lehet alkotni. Ha Sandro lehúz még egy szezont nálunk, akkor egy rossz szavunk nem lehet.
Ezért is lehet az, hogy - bár már megindult korábban is a folyamat, de - tavaly alakult ki, hogy a hűség-faktort a kiválasztásnál nagyon is előrevehették a szempontok közül. Azért is írtam, hogy korábban már megindult, mert Khedira vagy Higuaín ebbe a kategóriába bőven belefér. Én az ő esetükben nem félek, hogy gondolnak egyet, és eligazolnak innen (Sami, miért csinálod ezt?), de Pjanic esetében is inkább gondolom azt, hogy itt akarja a csúcséveit tölteni, minthogy eligazoljon, maximum a Real lehet kivétel. A mostaniak nagy része viszont - De Sciglio, Szczesny, Bernardeschi, Matuidi - abszolút e mentén lettek kiválasztva, erősen kétlem, hogy a távozásukat rövid időn belül fontolgatnák.

2. A másik pedig a látványosság kérdése. Aki feltűnően jó, és nem szürke eminenciás, az nem kell. Jó, enyhe túlzás, de a középpályán Pjanic köré nem véletlen, hogy Khedirat és Matuidit teszi Allegri. Ők ketten csendben végzik a dolgukat (akármit is csinál hatékonyan Khedira), Pjanicot hagyják szervezni, és magas szinten működnek a dolgok így is. Viszont a megtartásuk könnyebb, mert nemcsak a játékosok akarata tartja itt őket, hanem a gyérebb érdeklődés. Most lehet azt mondani, hogy mert gyengébbek, és ez valahol igaz is, mégis felvesszük a versenyt az elittel. Viszont nem kell attól tartani, hogy ismét szétkapják a csapatot, és nem kell majd évről évre 3-4 játékost a kezdőbe beépíteni, és új formációkat kitalálni, hanem van egy adott játékosállomány, amivel ezt a nem túl látványos, de hatékony játékot magas szinten hozzuk. Ezért is keresünk a "perifériákról", olyan játékosokra vadászunk, akikért lanyhább az érdeklődés, mert nem statkirályok, de rettentően hasznosak tudnak lenni. Ezért is dobhatták be ismét Fabinhot, akit tavaly nyáron valószínűleg 60 millió alatt nem tudtunk volna elhozni, most jó eséllyel 40-45 körül el fog kelni. Pedig nem lett rosszabb játékos, csak egyszerűen a Monaco meggyengült. Pellegrini is ezért lehet célpont, mert nincs a média tűzvonalában, viszont szerintem megérné elhozni, szerintem van benne spiritusz. Cristante szerintem nem itt fog kikötni, mert már a PL is nézi, így már annyira nem illik a koncepcióba.

3. "Levitézlett" játékosok. Ez a kategória már korábban is volt, lásd Pirlo, Tévez vagy kis túlzással Alves esetét, és pedzegették Iniestat is. Idős játékosok megújulást keresnek egy sikerre éhes topklubnál. Mára ez annyiban változott, hogy azokat a 30 alatti játékosokat is keressük, akik korábban bizonyítottak, de valamiért az utolsó 1 vagy 2 szezonjuk nem a legjobban sikerült. Ilyen De Sciglio, Benatia, Costa, Mandzukic, Matuidi, Khedira (az öreg főnyeremény volt), Cuadrado, Szczesny. Az nem bír garanciális jelleggel, ha Mourinhonál, Pepnél nem válsz be, mert olyan durván kisajátítják a stílusuknak megfelelően a keretet, hogy a minőség nem elég, a megfelelő képességekre van szükség ezen belül is. Costa mondjuk pont Pepnél szárnyalt, és ezért is igazoltuk le, de a többiek a klubjukban korántsem teljesítettek úgy, ahogy arra képesek (Matuidi kivétel, meg Szczesny, de ő ugye Arsenaltól jött). Allegri pedig ismét kihozza belőlük a legjobbat előbb-utóbb.

Az nyilván nem titok, hogy a 100 milliós árcédulásokat kihúzhatjuk a listáról, de ezen kívül szerintem a fenti feltételeket támasztják a vezetők az érkezők felé. De a jelenlegi anyagi helyzetünkből adódóan rá is kényszerülünk erre. A játékunk nem a leglátványosabb, de aki eredményes akar lenni, az meglátja bennünk a lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4934
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-11, 21:56

Torreirát én nagyon bírnám, de valahogy nekem is az az érzésem, nem keresünk hozzá hasonló stílusú, típusú játékost. Hamarabb tudom elképzelni a Can, Cristante, Barella, Pellegrini féle vonalat. Talán az lehet, amit Tank írt, hogy más felfogás mentén építenék Allegriék a középpályát.

Amúgy pár napja volt Torreira-Nápoly vonalon hír, valszeg nincs is 25 millás kivásárlási ára. 50 millákat emleget a szőrmók elnökük, hogy az alatt nem eladó.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 11018
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime2018-03-11, 21:24

Viszont Fabinho bejelentette, hogy nyártól új kihívásokat keresne! Wink Khm...Beppe. alien
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 33 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont
» Bevásárlóközpont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: